A2A - I.A třída dospělých - skupina A
1. kolo 10.08.2014 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A0101 | Kunštát | Hrušovany n. Jev. | 10.08. 16:30 | NE | |
|
A2A0102 | Lipovec | Tasovice B | 10.08. 16:30 | NE | |
|
A2A0103 | Líšeň B | Dobšice | 10.08. 16:30 | NE | |
|
A2A0104 | Boskovice | Bořitov | 10.08. 14:00 | NE | UT |
|
A2A0105 | Slatina | Sn Brno | 10.08. 16:30 | NE | |
|
A2A0106 | Šlapanice | Miroslav | 10.08. 16:30 | NE | |
|
A2A0107 | RAFK | Žebětín | 10.08. 16:30 | NE | |
|
2. kolo 17.08.2014 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A0201 | Hrušovany n. Jev. | Žebětín | 17.08. 16:30 | NE | UT |
|
A2A0202 | Miroslav | RAFK | 16.08. 16:30 | SO | |
|
A2A0203 | Sn Brno | Šlapanice | 16.08. 16:30 | SO | Pod Sídlištěm, Brno |
|
A2A0204 | Bořitov | Slatina | 17.08. 16:30 | NE | |
|
A2A0205 | Dobšice | Boskovice | 16.08. 16:30 | SO | |
|
A2A0206 | Tasovice B | Líšeň B | 17.08. 16:30 | NE | |
|
A2A0207 | Kunštát | Lipovec | 17.08. 16:30 | NE | |
|
3. kolo 24.08.2014 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A0301 | Lipovec | Hrušovany n. Jev. | 24.08. 16:30 | NE | |
|
A2A0302 | Líšeň B | Kunštát | 24.08. 16:30 | NE | |
|
A2A0303 | Boskovice | Tasovice B | 24.08. 14:00 | NE | UT |
|
A2A0304 | Slatina | Dobšice | 23.08. 16:30 | SO | |
|
A2A0305 | Šlapanice | Bořitov | 24.08. 16:30 | NE | |
|
A2A0306 | RAFK | Sn Brno | 23.08. 16:30 | SO | |
|
A2A0307 | Žebětín | Miroslav | 23.08. 16:30 | SO | |
|
4. kolo 31.08.2014 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A0401 | Hrušovany n. Jev. | Miroslav | 25.09. 17:00 | ČT | UT |
|
A2A0402 | Sn Brno | Žebětín | 30.08. 16:30 | SO | Pod Sídlištěm, Brno |
|
A2A0403 | Bořitov | RAFK | 31.08. 16:30 | NE | |
|
A2A0404 | Dobšice | Šlapanice | 30.08. 16:30 | SO | |
|
A2A0405 | Tasovice B | Slatina | 31.08. 16:30 | NE | |
|
A2A0406 | Kunštát | Boskovice | 31.08. 16:30 | NE | |
|
A2A0407 | Lipovec | Líšeň B | 31.08. 16:30 | NE | |
|
5. kolo 07.09.2014 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A0501 | Líšeň B | Hrušovany n. Jev. | 07.09. 16:30 | NE | |
|
A2A0502 | Boskovice | Lipovec | 07.09. 14:00 | NE | UT |
|
A2A0503 | Slatina | Kunštát | 06.09. 16:30 | SO | |
|
A2A0504 | Šlapanice | Tasovice B | 07.09. 16:30 | NE | |
|
A2A0505 | RAFK | Dobšice | 06.09. 16:30 | SO | |
|
A2A0506 | Žebětín | Bořitov | 06.09. 16:30 | SO | |
|
A2A0507 | Miroslav | Sn Brno | 06.09. 16:30 | SO | |
|
6. kolo 14.09.2014 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A0601 | Hrušovany n. Jev. | Sn Brno | 14.09. 16:00 | NE | UT |
|
A2A0602 | Bořitov | Miroslav | 14.09. 16:00 | NE | |
|
A2A0603 | Dobšice | Žebětín | 13.09. 16:00 | SO | |
|
A2A0604 | Tasovice B | RAFK | 14.09. 16:00 | NE | |
|
A2A0605 | Kunštát | Šlapanice | 14.09. 16:00 | NE | |
|
A2A0606 | Lipovec | Slatina | 28.10. 14:30 | ÚT | |
|
A2A0607 | Líšeň B | Boskovice | 14.09. 16:00 | NE | |
|
7. kolo 21.09.2014 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A0701 | Boskovice | Hrušovany n. Jev. | 21.09. 13:30 | NE | UT |
|
A2A0702 | Slatina | Líšeň B | 21.09. 16:00 | NE | |
|
A2A0703 | Šlapanice | Lipovec | 21.09. 16:00 | NE | |
|
A2A0704 | RAFK | Kunštát | 20.09. 16:00 | SO | |
|
A2A0705 | Žebětín | Tasovice B | 20.09. 16:00 | SO | |
|
A2A0706 | Miroslav | Dobšice | 20.09. 16:00 | SO | |
|
A2A0707 | Sn Brno | Bořitov | 20.09. 16:00 | SO | Pod Sídlištěm, Brno |
|
8. kolo 28.09.2014 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A0801 | Hrušovany n. Jev. | Bořitov | 28.09. 16:00 | NE | UT |
|
A2A0802 | Dobšice | Sn Brno | 27.09. 16:00 | SO | |
|
A2A0803 | Tasovice B | Miroslav | 28.09. 16:00 | NE | |
|
A2A0804 | Kunštát | Žebětín | 28.09. 16:00 | NE | |
|
A2A0805 | Lipovec | RAFK | 28.09. 16:00 | NE | |
|
A2A0806 | Líšeň B | Šlapanice | 28.09. 16:00 | NE | |
|
A2A0807 | Boskovice | Slatina | 28.09. 13:30 | NE | UT |
|
9. kolo 05.10.2014 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A0901 | Slatina | Hrušovany n. Jev. | 04.10. 15:30 | SO | |
|
A2A0902 | Šlapanice | Boskovice | 05.10. 15:30 | NE | |
|
A2A0903 | RAFK | Líšeň B | 04.10. 15:30 | SO | |
|
A2A0904 | Žebětín | Lipovec | 04.10. 15:30 | SO | |
|
A2A0905 | Miroslav | Kunštát | 04.10. 15:30 | SO | |
|
A2A0906 | Sn Brno | Tasovice B | 04.10. 15:30 | SO | Pod Sídlištěm, Brno |
|
A2A0907 | Bořitov | Dobšice | 05.10. 15:30 | NE | |
|
10. kolo 12.10.2014 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A1001 | Hrušovany n. Jev. | Dobšice | 12.10. 15:00 | NE | UT |
|
A2A1002 | Tasovice B | Bořitov | 12.10. 15:00 | NE | |
|
A2A1003 | Kunštát | Sn Brno | 12.10. 15:00 | NE | |
|
A2A1004 | Lipovec | Miroslav | 12.10. 15:00 | NE | |
|
A2A1005 | Líšeň B | Žebětín | 12.10. 15:00 | NE | |
|
A2A1006 | Boskovice | RAFK | 12.10. 15:00 | NE | UT |
|
A2A1007 | Slatina | Šlapanice | 11.10. 15:00 | SO | |
|
11. kolo 19.10.2014 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A1101 | Šlapanice | Hrušovany n. Jev. | 19.10. 15:00 | NE | |
|
A2A1102 | RAFK | Slatina | 18.10. 15:00 | SO | |
|
A2A1103 | Žebětín | Boskovice | 18.10. 15:00 | SO | |
|
A2A1104 | Miroslav | Líšeň B | 18.10. 15:00 | SO | |
|
A2A1105 | Sn Brno | Lipovec | 18.10. 15:00 | SO | Pod Sídlištěm, Brno |
|
A2A1106 | Bořitov | Kunštát | 19.10. 15:00 | NE | |
|
A2A1107 | Dobšice | Tasovice B | 18.10. 15:00 | SO | |
|
12. kolo 26.10.2014 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A1201 | Hrušovany n. Jev. | Tasovice B | 25.10. 14:30 | SO | UT |
|
A2A1202 | Kunštát | Dobšice | 26.10. 14:30 | NE | |
|
A2A1203 | Lipovec | Bořitov | 26.10. 14:30 | NE | |
|
A2A1204 | Líšeň B | Sn Brno | 26.10. 14:30 | NE | |
|
A2A1205 | Boskovice | Miroslav | 26.10. 14:30 | NE | UT |
|
A2A1206 | Slatina | Žebětín | 25.10. 14:30 | SO | |
|
A2A1207 | Šlapanice | RAFK | 26.10. 14:30 | NE | |
|
13. kolo 02.11.2014 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A1301 | RAFK | Hrušovany n. Jev. | 01.11. 14:00 | SO | |
|
A2A1302 | Žebětín | Šlapanice | 01.11. 14:00 | SO | |
|
A2A1303 | Miroslav | Slatina | 01.11. 14:00 | SO | |
|
A2A1304 | Sn Brno | Boskovice | 01.11. 14:00 | SO | Pod Sídlištěm, Brno |
|
A2A1305 | Bořitov | Líšeň B | 01.11. 14:00 | SO | |
|
A2A1306 | Dobšice | Lipovec | 02.11. 14:00 | NE | |
|
A2A1307 | Tasovice B | Kunštát | 01.11. 14:00 | SO | |
|
15. kolo 29.03.2015 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A1501 | Žebětín | Hrušovany n. Jev. | 28.03. 15:00 | SO | |
|
A2A1502 | RAFK | Miroslav | 28.03. 15:00 | SO | |
|
A2A1503 | Šlapanice | Sn Brno | 29.03. 15:00 | NE | |
|
A2A1504 | Slatina | Bořitov | 28.03. 15:00 | SO | |
|
A2A1505 | Boskovice | Dobšice | 29.03. 15:00 | NE | UT |
|
A2A1506 | Líšeň B | Tasovice B | 29.03. 15:00 | NE | |
|
A2A1507 | Lipovec | Kunštát | 29.03. 15:00 | NE | |
|
16. kolo 05.04.2015 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A1601 | Hrušovany n. Jev. | Lipovec | 05.04. 15:30 | NE | UT |
|
A2A1602 | Kunštát | Líšeň B | 05.04. 15:30 | NE | |
|
A2A1603 | Tasovice B | Boskovice | 05.04. 15:30 | NE | |
|
A2A1604 | Dobšice | Slatina | 04.04. 15:30 | SO | |
|
A2A1605 | Bořitov | Šlapanice | 05.04. 15:30 | NE | |
|
A2A1606 | Sn Brno | RAFK | 04.04. 15:30 | SO | Pod Sídlištěm, Brno |
|
A2A1607 | Miroslav | Žebětín | 05.04. 15:30 | NE | písek |
|
17. kolo 12.04.2015 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A1701 | Miroslav | Hrušovany n. Jev. | 11.04. 15:30 | SO | písek |
|
A2A1702 | Žebětín | Sn Brno | 11.04. 15:30 | SO | |
|
A2A1703 | RAFK | Bořitov | 11.04. 15:30 | SO | |
|
A2A1704 | Šlapanice | Dobšice | 12.04. 15:30 | NE | |
|
A2A1705 | Slatina | Tasovice B | 12.04. 15:30 | NE | |
|
A2A1706 | Boskovice | Kunštát | 12.04. 15:30 | NE | UT |
|
A2A1707 | Líšeň B | Lipovec | 12.04. 15:30 | NE | |
|
18. kolo 19.04.2015 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A1801 | Hrušovany n. Jev. | Líšeň B | 19.04. 16:00 | NE | UT |
|
A2A1802 | Lipovec | Boskovice | 19.04. 16:00 | NE | |
|
A2A1803 | Kunštát | Slatina | 19.04. 16:00 | NE | |
|
A2A1804 | Tasovice B | Šlapanice | 19.04. 16:00 | NE | |
|
A2A1805 | Dobšice | RAFK | 18.04. 16:00 | SO | |
|
A2A1806 | Bořitov | Žebětín | 19.04. 16:00 | NE | |
|
A2A1807 | Sn Brno | Miroslav | 18.04. 16:00 | SO | Pod Sídlištěm, Brno |
|
19. kolo 26.04.2015 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A1901 | Sn Brno | Hrušovany n. Jev. | 25.04. 13:00 | SO | Pod Sídlištěm, Brno |
|
A2A1902 | Miroslav | Bořitov | 25.04. 16:00 | SO | |
|
A2A1903 | Žebětín | Dobšice | 25.04. 16:00 | SO | |
|
A2A1904 | RAFK | Tasovice B | 25.04. 16:00 | SO | |
|
A2A1905 | Šlapanice | Kunštát | 26.04. 16:00 | NE | |
|
A2A1906 | Slatina | Lipovec | 25.04. 16:00 | SO | |
|
A2A1907 | Boskovice | Líšeň B | 25.04. 16:00 | SO | |
|
20. kolo 03.05.2015 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A2001 | Hrušovany n. Jev. | Boskovice | 03.05. 16:30 | NE | UT |
|
A2A2002 | Líšeň B | Slatina | 03.05. 16:30 | NE | |
|
A2A2003 | Lipovec | Šlapanice | 03.05. 16:30 | NE | |
|
A2A2004 | Kunštát | RAFK | 03.05. 16:30 | NE | |
|
A2A2005 | Tasovice B | Žebětín | 03.05. 16:30 | NE | |
|
A2A2006 | Dobšice | Miroslav | 02.05. 16:30 | SO | |
|
A2A2007 | Bořitov | Sn Brno | 03.05. 16:30 | NE | |
|
21. kolo 10.05.2015 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A2101 | Bořitov | Hrušovany n. Jev. | 10.05. 16:30 | NE | |
|
A2A2102 | Sn Brno | Dobšice | 09.05. 16:30 | SO | Pod Sídlištěm, Brno |
|
A2A2103 | Miroslav | Tasovice B | 09.05. 16:30 | SO | |
|
A2A2104 | Žebětín | Kunštát | 09.05. 16:30 | SO | |
|
A2A2105 | RAFK | Lipovec | 09.05. 16:30 | SO | |
|
A2A2106 | Šlapanice | Líšeň B | 10.05. 16:30 | NE | |
|
A2A2107 | Slatina | Boskovice | 09.05. 16:30 | SO | |
|
22. kolo 17.05.2015 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A2201 | Hrušovany n. Jev. | Slatina | 17.05. 16:30 | NE | UT |
|
A2A2202 | Boskovice | Šlapanice | 17.05. 16:30 | NE | |
|
A2A2203 | Líšeň B | RAFK | 17.05. 16:30 | NE | |
|
A2A2204 | Lipovec | Žebětín | 16.05. 10:15 | SO | |
|
A2A2205 | Kunštát | Miroslav | 17.05. 16:30 | NE | |
|
A2A2206 | Tasovice B | Sn Brno | 17.05. 16:30 | NE | |
|
A2A2207 | Dobšice | Bořitov | 16.05. 16:30 | SO | |
|
23. kolo 24.05.2015 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A2301 | Dobšice | Hrušovany n. Jev. | 23.05. 16:30 | SO | |
|
A2A2302 | Bořitov | Tasovice B | 24.05. 16:30 | NE | |
|
A2A2303 | Sn Brno | Kunštát | 23.05. 13:00 | SO | Pod Sídlištěm, Brno |
|
A2A2304 | Miroslav | Lipovec | 23.05. 16:30 | SO | |
|
A2A2305 | Žebětín | Líšeň B | 23.05. 16:30 | SO | |
|
A2A2306 | RAFK | Boskovice | 23.05. 16:30 | SO | |
|
A2A2307 | Šlapanice | Slatina | 24.05. 16:30 | NE | |
|
24. kolo 31.05.2015 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A2401 | Hrušovany n. Jev. | Šlapanice | 31.05. 16:30 | NE | UT |
|
A2A2402 | Slatina | RAFK | 30.05. 16:30 | SO | |
|
A2A2403 | Boskovice | Žebětín | 30.05. 16:30 | SO | |
|
A2A2404 | Líšeň B | Miroslav | 31.05. 16:30 | NE | |
|
A2A2405 | Lipovec | Sn Brno | 31.05. 16:30 | NE | |
|
A2A2406 | Kunštát | Bořitov | 31.05. 16:30 | NE | |
|
A2A2407 | Tasovice B | Dobšice | 30.05. 16:30 | SO | |
|
25. kolo 07.06.2015 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A2501 | Tasovice B | Hrušovany n. Jev. | 07.06. 16:30 | NE | |
|
A2A2502 | Dobšice | Kunštát | 06.06. 16:30 | SO | |
|
A2A2503 | Bořitov | Lipovec | 07.06. 16:30 | NE | |
|
A2A2504 | Sn Brno | Líšeň B | 06.06. 16:30 | SO | Pod Sídlištěm, Brno |
|
A2A2505 | Miroslav | Boskovice | 07.06. 10:15 | NE | |
|
A2A2506 | Žebětín | Slatina | 06.06. 16:30 | SO | |
|
A2A2507 | RAFK | Šlapanice | 06.06. 16:30 | SO | |
|
26. kolo 14.06.2015 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A2601 | Hrušovany n. Jev. | RAFK | 14.06. 16:30 | NE | UT |
|
A2A2602 | Šlapanice | Žebětín | 14.06. 16:30 | NE | |
|
A2A2603 | Slatina | Miroslav | 13.06. 16:30 | SO | |
|
A2A2604 | Boskovice | Sn Brno | 14.06. 16:30 | NE | |
|
A2A2605 | Líšeň B | Bořitov | 14.06. 16:30 | NE | |
|
A2A2606 | Lipovec | Dobšice | 14.06. 16:30 | NE | |
|
A2A2607 | Kunštát | Tasovice B | 14.06. 16:30 | NE | |
|
14. kolo 21.06.2015 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
|
A2A1401 | Hrušovany n. Jev. | Kunštát | 20.06. 10:30 | SO | UT |
|
A2A1402 | Tasovice B | Lipovec | 21.06. 16:30 | NE | |
|
A2A1403 | Dobšice | Líšeň B | 20.06. 16:30 | SO | |
|
A2A1404 | Bořitov | Boskovice | 19.06. 18:00 | PÁ | |
|
A2A1405 | Sn Brno | Slatina | 20.06. 16:30 | SO | Pod Sídlištěm, Brno |
|
A2A1406 | Miroslav | Šlapanice | 20.06. 16:30 | SO | |
|
A2A1407 | Žebětín | RAFK | 20.06. 16:30 | SO | |
|
|
|
|
|