FOTBAL.CZ - OFS Karlovy Vary - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
OFS Karlovy Vary

A1A - Okresní přebor mužů

14. kolo 12.08.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1402PerninkToužim B13.08. 14:00NE
A1A1403KyselkaDalovice13.08. 15:00NERadošov
A1A1404VojkovicePila13.08. 14:00NE
A1A1405BožíčanySedlec12.08. 10:30SO
A1A1406BečovKolová12.08. 17:00SO
A1A1407BřezováNejdek B12.08. 17:00SO
A1A1408N.HamryDěpoltovice13.08. 16:00NE


15. kolo 19.08.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1501DěpoltoviceVerušičky19.08. 16:30SO
A1A1502Nejdek BN.Hamry20.08. 15:00NE
A1A1503KolováBřezová19.08. 17:00SO
A1A1504SedlecBečov19.08. 17:00SODalovice
A1A1505PilaBožíčany19.08. 17:00SO
A1A1506DaloviceVojkovice19.08. 10:30SO
A1A1507Toužim BKyselka19.08. 17:00SO


1. kolo 26.08.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0101PerninkVerušičky27.08. 14:00NE
A1A0103VojkoviceToužim B27.08. 14:00NE
A1A0104BožíčanyDalovice26.08. 10:30SO
A1A0105BečovPila26.08. 17:00SO
A1A0106BřezováSedlec26.08. 17:00SO
A1A0107N.HamryKolová27.08. 16:00NE
A1A0108DěpoltoviceNejdek B26.08. 16:30SO


2. kolo 02.09.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0201VerušičkyNejdek B02.09. 17:00SO
A1A0202KolováDěpoltovice02.09. 17:00SO
A1A0203SedlecN.Hamry02.09. 17:00SODalovice
A1A0204PilaBřezová02.09. 17:00SO
A1A0205DaloviceBečov02.09. 10:30SO
A1A0206Toužim BBožíčany02.09. 17:00SO
A1A0208PerninkKyselka03.09. 14:00NE


3. kolo 09.09.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0301KyselkaVerušičky10.09. 15:00NERadošov
A1A0302VojkovicePernink10.09. 14:00NE
A1A0304BečovToužim B09.09. 17:00SO
A1A0305BřezováDalovice09.09. 17:00SO
A1A0306N.HamryPila10.09. 16:00NE
A1A0307DěpoltoviceSedlec09.09. 16:30SO
A1A0308Nejdek BKolová10.09. 15:00NE


4. kolo 16.09.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0401VerušičkyKolová16.09. 16:30SO
A1A0402SedlecNejdek B16.09. 16:30SODalovice
A1A0403PilaDěpoltovice16.09. 16:30SO
A1A0404DaloviceN.Hamry16.09. 10:30SO
A1A0405Toužim BBřezová16.09. 16:30SO
A1A0407PerninkBožíčany17.09. 14:00NE
A1A0408KyselkaVojkovice17.09. 15:00NERadošov


5. kolo 23.09.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0501VojkoviceVerušičky24.09. 14:00NE
A1A0502BožíčanyKyselka23.09. 10:30SO
A1A0503BečovPernink23.09. 16:30SO
A1A0505N.HamryToužim B24.09. 16:00NE
A1A0506DěpoltoviceDalovice23.09. 16:30SO
A1A0507Nejdek BPila24.09. 15:00NE
A1A0508KolováSedlec23.09. 16:30SO


13. kolo 28.09.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1301N.HamryVerušičky28.09. 16:00ČT
A1A1302DěpoltoviceBřezová28.09. 16:30ČT
A1A1303Nejdek BBečov28.09. 15:00ČT
A1A1304KolováBožíčany28.09. 16:30ČT
A1A1305SedlecVojkovice28.09. 16:30ČTDalovice
A1A1306PilaKyselka28.09. 16:30ČT
A1A1307DalovicePernink28.09. 10:30ČT


6. kolo 30.09.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0601VerušičkySedlec30.09. 16:00SO
A1A0602PilaKolová30.09. 16:00SO
A1A0603DaloviceNejdek B30.09. 10:30SO
A1A0604Toužim BDěpoltovice30.09. 16:00SO
A1A0606PerninkBřezová01.10. 14:00NE
A1A0607KyselkaBečov01.10. 15:00NERadošov
A1A0608VojkoviceBožíčany01.10. 14:00NE


7. kolo 07.10.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0701BožíčanyVerušičky07.10. 10:30SO
A1A0702BečovVojkovice07.10. 16:00SO
A1A0703BřezováKyselka07.10. 16:00SO
A1A0704N.HamryPernink08.10. 16:00NE
A1A0706Nejdek BToužim B08.10. 15:00NE
A1A0707KolováDalovice07.10. 16:00SO
A1A0708SedlecPila07.10. 16:00SODalovice


8. kolo 14.10.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0801VerušičkyPila14.10. 15:30SO
A1A0802DaloviceSedlec14.10. 10:30SO
A1A0803Toužim BKolová14.10. 15:30SO
A1A0805PerninkDěpoltovice15.10. 14:00NE
A1A0806KyselkaN.Hamry15.10. 15:00NERadošov
A1A0807VojkoviceBřezová15.10. 14:00NE
A1A0808BožíčanyBečov14.10. 10:30SO


9. kolo 21.10.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0901BečovVerušičky21.10. 15:30SO
A1A0902BřezováBožíčany21.10. 15:30SO
A1A0903N.HamryVojkovice22.10. 16:00NE
A1A0904DěpoltoviceKyselka21.10. 16:30SO
A1A0905Nejdek BPernink22.10. 15:00NE
A1A0907SedlecToužim B21.10. 15:30SODalovice
A1A0908PilaDalovice21.10. 15:30SO


10. kolo 28.10.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1001VerušičkyDalovice28.10. 14:30SO
A1A1002Toužim BPila28.10. 14:30SO
A1A1004PerninkKolová29.10. 14:00NE
A1A1005KyselkaNejdek B29.10. 15:00NERadošov
A1A1006VojkoviceDěpoltovice29.10. 14:00NE
A1A1007BožíčanyN.Hamry28.10. 10:30SO
A1A1008BečovBřezová28.10. 14:30SO


11. kolo 04.11.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1101BřezováVerušičky04.11. 14:00SO
A1A1102N.HamryBečov05.11. 16:00NE
A1A1103DěpoltoviceBožíčany04.11. 16:30SO
A1A1104Nejdek BVojkovice05.11. 15:00NE
A1A1105KolováKyselka04.11. 14:00SO
A1A1106SedlecPernink04.11. 14:00SODalovice
A1A1108DaloviceToužim B04.11. 10:30SO


12. kolo 11.11.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1201VerušičkyToužim B11.11. 14:00SO
A1A1203PerninkPila12.11. 14:00NE
A1A1204KyselkaSedlec12.11. 15:00NERadošov
A1A1205VojkoviceKolová12.11. 14:00NE
A1A1206BožíčanyNejdek B11.11. 10:30SO
A1A1207BečovDěpoltovice11.11. 14:00SO
A1A1208BřezováN.Hamry11.11. 14:00SO



TISK TABULEK


  Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky

nic
   OFS Karlovy Vary
Dr. Davida Bechera 18, 360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 236 810
Fax: 353 236 811
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty


nic

WebToDate