FOTBAL.CZ - Soutěže - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta

O1A - VARTA futsal liga

TABULKA ASISTENCÍ ke dni 12.03.2020
JménoOddílAsistence
Drahovský TomášAC Sparta Praha40
Vnuk TomášInterobal Plzeň32
Seidler MichalAC Sparta Praha27
Směřička MartinSK Slavia Praha25
Novak TihomirAC Sparta Praha24
Záruba RadimSK Slavia Praha20
Gabčo JosefOlympik Mělník18
Cupák DavidHelas Brno17
Fichtner TomášDémoni Č.Lípa15
Holý MichalInterobal Plzeň15
Pouzar RadimPCO Dynamo Č.Bud.15
Kocič MladenAC Sparta Praha14
Kovács MichalInterobal Plzeň14
Tato-Pinheiro LuvizaoSvarog Teplice14
Černý DavidSvarog Teplice13
Everton-Ribeiro FontouraERA-PACK Chrudim13
Slováček MatějERA-PACK Chrudim13
Šarkózy IvanHelas Brno13
Doša MartinERA-PACK Chrudim12
Felipe-Freitas DeyvissonERA-PACK Chrudim12
Koudelka TomášERA-PACK Chrudim11
Litvinov MaksymSvarog Teplice11
Rick GabrielAC Sparta Praha11
Drozd DavidERA-PACK Chrudim10
Havrda OndřejDémoni Č.Lípa10
Jiráský MichalVysoké Mýto10
Radovanovič MarkoSK Slavia Praha10
Wilde-Da Silva GomesAC Sparta Praha10
Claudinho-Filho SampaioSvarog Teplice9
Homola JanSK Slavia Praha9
Kozár PeterInterobal Plzeň9
Hrdina AntonínOlympik Mělník8
Leovski IgorSK Slavia Praha8
Ossorio-Mario AugustoSvarog Teplice8
Zapletal PetrDémoni Č.Lípa8
Bína MarekFTZS Liberec7
Duio-Marinho De MelloERA-PACK Chrudim7
Künstner DušanInterobal Plzeň7
Mareš RomanERA-PACK Chrudim7
Štrajt MichalInterobal Plzeň7
Vladyka PetrVysoké Mýto7
Amadeu-Da Silva FernandesAC Sparta Praha6
Baran JiříSvarog Teplice6
Benát PetrPCO Dynamo Č.Bud.6
Benek AlešFTZS Liberec6
Bína PavelFTZS Liberec6
Drozd PavelERA-PACK Chrudim6
Hájek DanielSK Slavia Praha6
Henzl FilipFTZS Liberec6
Jošt DavidSK Slavia Praha6
Lidmila PatrikHelas Brno6
Rott MiroslavDémoni Č.Lípa6
Sláma ZdeněkSK Slavia Praha6
Špička ZbyněkHelas Brno6
Teka-Da Costa Dias CesarSvarog Teplice6
Vokoun JiříOlympik Mělník6
Doubravský BohumírTango Hodonín5
Merkl LukášVysoké Mýto5
Rešetár LukášInterobal Plzeň5
Šabata MartinVysoké Mýto5
Ťok TomášTango Hodonín5
Vrabec KarelFTZS Liberec5
Zdržálek DominikOlympik Mělník5
Brahimi AzemAC Sparta Praha4
Grbeša KristijanAC Sparta Praha4
Lengyel RomanPCO Dynamo Č.Bud.4
Levčík PatrikTango Hodonín4
Nečas LukášOlympik Mělník4
Novák DavidVysoké Mýto4
Zdráhal MartinInterobal Plzeň4
Bohun PetrTango Hodonín3
Buc MarekTango Hodonín3
Buršík TomášTango Hodonín3
César-Torralvo Ribeiro AnSvarog Teplice3
Djaelson-Alves CavalcanteSvarog Teplice3
Gombáš JakubOlympik Mělník3
Hačka OndřejPCO Dynamo Č.Bud.3
Havel JanInterobal Plzeň3
Hrbáč JiříPCO Dynamo Č.Bud.3
Hric DominikPCO Dynamo Č.Bud.3
Hromek JanTango Hodonín3
Kazda MatyášFTZS Liberec3
Křemen JanSK Slavia Praha3
Kubelka MatoušDémoni Č.Lípa3
Max-Weber PratesERA-PACK Chrudim3
Michalec RichardTango Hodonín3
Mužík JiříHelas Brno3
Němec JosefDémoni Č.Lípa3
Radouch DavidPCO Dynamo Č.Bud.3
Sebiskveradze ArchilSvarog Teplice3
Sopůšek RomanTango Hodonín3
Šisler JiříFTZS Liberec3
Abrham TomášDémoni Č.Lípa2
Beránek ŠtefanPCO Dynamo Č.Bud.2
Brychta MartinSK Slavia Praha2
Cabadaj TomášOlympik Mělník2
Gerčák JakubVysoké Mýto2
Horváth TomášTango Hodonín2
Hrdý RadekOlympik Mělník2
Jeníček PetrVysoké Mýto2
Kubát JaroslavVysoké Mýto2
Kubíček VáclavHelas Brno2
Lukšija TarikHelas Brno2
Mach LukášVysoké Mýto2
Mareš MichalERA-PACK Chrudim2
Matyska LukášHelas Brno2
Mikyska MichalOlympik Mělník2
Poul TomášHelas Brno2
Sznapka JakubHelas Brno2
Šup DominikOlympik Mělník2
Taverna RodrigoSvarog Teplice2
Vogt DominikFTZS Liberec2
Adriano-Lemos Da SilvaSvarog Teplice1
Alemao-De Liz Mota JacksoSvarog Teplice1
Baláž PavelFTZS Liberec1
Bažant JanDémoni Č.Lípa1
Beneš DavidTango Hodonín1
Buchta TomášInterobal Plzeň1
Cenek ČeněkTango Hodonín1
Daněk JakubFTZS Liberec1
Ehrenberger JanVysoké Mýto1
Fejl DominikVysoké Mýto1
Gansukh ChongorSvarog Teplice1
Hodonský JanTango Hodonín1
Hochman PetrOlympik Mělník1
Hora MartinAC Sparta Praha1
Hric JakubPCO Dynamo Č.Bud.1
Hůla MichalSvarog Teplice1
Jakubíček MichalTango Hodonín1
Janáček TomášFTZS Liberec1
Kamenský VojtěchHelas Brno1
Kirov MilenDémoni Č.Lípa1
Konečný MarekHelas Brno1
Kotek TomášFTZS Liberec1
Křivánek LukášAC Sparta Praha1
Kubica DavidVysoké Mýto1
Künzl TomášSvarog Teplice1
Lehner LukášOlympik Mělník1
Machytka PatrikOlympik Mělník1
Mareš MartinOlympik Mělník1
Mažári PatrikOlympik Mělník1
Michalec RomanVysoké Mýto1
Moravec JakubOlympik Mělník1
Mykytjuk AndrejHelas Brno1
Novotný JiříSvarog Teplice1
Novotný VojtěchFTZS Liberec1
Parobek AlešTango Hodonín1
Peterek StanislavPCO Dynamo Č.Bud.1
Prejsa TomášOlympik Mělník1
Prokeš ŠtěpánPCO Dynamo Č.Bud.1
Prokeš TomášHelas Brno1
Rehák MariánTango Hodonín1
Rozboud KarelInterobal Plzeň1
Rumler ŠtěpánFTZS Liberec1
Semerád MiroslavVysoké Mýto1
Sláma KarelPCO Dynamo Č.Bud.1
Slavík JaroslavInterobal Plzeň1
Štanglica ŠimonVysoké Mýto1
Šustr DominikOlympik Mělník1
Vágner JakubVysoké Mýto1
Yuri-Acosta RodriguesERA-PACK Chrudim1
Žampa ViktorOlympik Mělník1
Žďánský JakubERA-PACK Chrudim1


TISK TABULEK

  Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky a sestavy
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky

WebToDate