FOTBAL.CZ - Soutěže - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta

O1A - VARTA futsal liga

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0101ERA-PACK ChrudimSvarog Teplice1:5 (1:3)300
Branky: Everton-Ribeiro Fontoura - Tato-Pinheiro Luvizao 2, Ossorio-Mario Augusto, Claudinho-Filho Sampaio, Vlastní; Rozhodčí: Petr Zdeněk (8.5), Rygl Luboš (8.5), Kliner Jan; Delegát: Hora Jan, Venc Radek; ŽK: Max-Weber Prates, Doša Martin - Claudinho-Filho Sampaio
O1A0102Helas BrnoDémoni Č.Lípa2:2 (1:1)420
Branky: Mužík Jiří, Lidmila Patrik - Hanzlík Radek, Abrham Tomáš; Rozhodčí: Klečacký Marek (8.4), Filipský Radim (8.4); Delegát: Honěk Jiří; ŽK: 0 - Fichtner Tomáš
O1A0103Olympik MělníkFTZS Liberec5:6 (4:2)250
Branky: Gabčo Josef 2, Vlastní, Žampa Viktor, Vokoun Jiří - Henzl Filip 2, Vrabec Karel, Janáček Tomáš, Baláž Pavel, Kazda Matyáš; Rozhodčí: Kaštánek Libor (8.4), Černý Ondřej (8.4), Laštovička Stanislav; Delegát: Černý Martin; ŽK: 0 - Vrabec Karel, Henzl Filip
O1A0104AC Sparta PrahaPCO Dynamo Č.Bud.10:2 (7:0)205
Branky: Seidler Michal 3, Drahovský Tomáš 3, Kocič Mladen 2, Vlastní, Novak Tihomir - Jasanský Martin, Radouch David; Rozhodčí: Milner Michal (8.4), Řeháček Lubomír (8.4); Delegát: Houška Zbyněk
O1A0105Tango HodonínInterobal Plzeň2:9 (1:4)258
Branky: Vlastní, Jakubíček Michal - Vnuk Tomáš 4, Rešetár Lukáš 2, Holý Michal 2, Kovács Michal; Rozhodčí: Čep Radim (8.3), Šenkýř Petr (8.4); Delegát: Brtníček Miloslav; ŽK: Horváth Tomáš, Cenek Čeněk, Suchánek Dominik, Doubravský Bohumír - Rešetár Lukáš, Vnuk Tomáš, Zajíček Petr, Künstner Dušan
O1A0106SK Slavia PrahaVysoké Mýto5:3 (1:1)190
Branky: Brychta Martin 2, Vlastní, Homola Jan, Záruba Radim - Semerád Miroslav, Vágner Jakub, Jiráský Michal; Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8.4), Chládek Miroslav (8.4); Delegát: Švagr Roman; ŽK: 0 - Kubát Jaroslav, Vágner Jakub


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0201Svarog TepliceVysoké Mýto11:1 (5:0)300
Branky: Claudinho-Filho Sampaio 3, Sebiskveradze Archil 2, Teka-Da Costa Dias Cesar, Künzl Tomáš, Litvinov Maksym, Černý David, Baran Jiří, Gansukh Chongor - Jiráský Michal; Rozhodčí: Vlašič Miroslav (8.1), Lasch Jiří (8.1); Delegát: Drobný Ladislav; ŽK: 0 - Kubica David, Kubát Jaroslav; ČK: 0 - Kubát Jaroslav
O1A0202Interobal PlzeňSK Slavia Praha5:2 (2:0)350
Branky: Kovács Michal 2, Buchta Tomáš, Holý Michal, Vnuk Tomáš - Brychta Martin, Směřička Martin; Rozhodčí: Řeháček Lubomír (7.8), Milner Michal (8.2), Nešněra Filip; Delegát: Chyba Michal; ŽK: Němec Lukáš, Buchta Tomáš, Vnuk Tomáš, Holý Michal - Radovanovič Marko
O1A0203PCO Dynamo Č.Bud.Tango Hodonín7:2 (2:2)200
Branky: Radouch David 3, Jasanský Martin 2, Lengyel Roman, Pouzar Radim - Jakubíček Michal, Michalec Richard; Rozhodčí: Kliner Jan (8.4), Petr Zdeněk (8.4); Delegát: Primus Miroslav; ŽK: Pouzar Radim - Jakubíček Michal
O1A0204FTZS LiberecAC Sparta Praha2:10 (0:3)400
Branky: Janáček Tomáš, Kratochvíl Vít - Wilde-Da Silva Gomes 2, Amadeu-Da Silva Fernandes 2, Drahovský Tomáš 2, Novak Tihomir, Rick Gabriel, Seidler Michal, Křivánek Lukáš; Rozhodčí: Nešněra Filip (8.4), Nagy Zdeněk (8.4); Delegát: Houška Zbyněk; ŽK: Vrabec Karel, Janáček Tomáš - Rick Gabriel, Amadeu-Da Silva Fernandes
O1A0205Démoni Č.LípaOlympik Mělník10:7 (3:4)220
Branky: Havrda Ondřej 4, Němec Josef, Rott Miroslav, Fichtner Tomáš, Abrham Tomáš, Zapletal Petr, Kubelka Matouš - Vokoun Jiří 3, Šup Dominik 3, Žampa Viktor; Rozhodčí: Plzák Daniel (8.4), Lafek David (8.4), Laštovička Stanislav; Delegát: Švagr Roman; ŽK: Kubelka Matouš, Hanzlík Radek - Gabčo Josef
O1A0206ERA-PACK ChrudimHelas Brno4:0 (1:0)220
Branky: Max-Weber Prates, Everton-Ribeiro Fontoura, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel; Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8.2), Dragoun Radek (8.3); Delegát: Svědiroh Miroslav; ŽK: Mareš Michal - Špička Zbyněk


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0301Helas BrnoSvarog Teplice1:4 (0:1)420
Branky: Špička Zbyněk - Černý David 4; Rozhodčí: Gasnárek Michal (8.5), Slanina Tomáš (8.5); Delegát: Bednář Kamil
O1A0302Olympik MělníkERA-PACK Chrudim0:13 (0:5)160
Branky: Drozd Pavel 3, Slováček Matěj 2, Koudelka Tomáš 2, Doša Martin 2, Drozd David 2, Max-Weber Prates, Felipe-Freitas Deyvisson; Rozhodčí: Kresta Jan (8.4), Šmíd Jiří (8.3); Delegát: Hora Jan; ŽK: 0 - Mareš Roman
O1A0303AC Sparta PrahaDémoni Č.Lípa5:2 (4:0)220
Branky: Wilde-Da Silva Gomes, Novak Tihomir, Brahimi Azem, Seidler Michal, Drahovský Tomáš - Havrda Ondřej, Rott Miroslav; Rozhodčí: Lasch Jiří (8.4), Kaštánek Libor (8.4); Delegát: Gryc Leoš
O1A0304Tango HodonínFTZS Liberec2:4 (2:0)320
Branky: Buc Marek, Koky Josef - Šorsák Jakub, Janáček Tomáš, Novotný Vojtěch, Dvořák Miroslav; Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8.3), Štipčák Martin (8.3); Delegát: Brtníček Miloslav; ŽK: 0 - Vrabec Karel; ČK: 0 - Vrabec Karel
O1A0305SK Slavia PrahaPCO Dynamo Č.Bud.17:0 (8:0)160
Branky: Homola Jan 3, Směřička Martin 3, Záruba Radim 3, Brychta Martin 2, Vlastní, Sláma Zdeněk, Jošt David, Křemen Jan, Hájek Daniel, Klíma Daniel; Rozhodčí: Čurda Michal (8.4), Nagy Zdeněk (8.4); Delegát: Tanáč Vladislav; ŽK: Křemen Jan, Vondráček Adam - Hrbáč Jiří
O1A0306Vysoké MýtoInterobal Plzeň0:7 (0:2)280
Branky: Kovács Michal 3, Vnuk Tomáš 2, Rešetár Lukáš, Holý Michal; Rozhodčí: Čep Radim (7.9), Rygl Luboš (8.1), Šenkýř Petr; Delegát: Bednář Kamil; ŽK: Rosůlek Jan, Jiráský Michal, Šabata Martin - Kovács Michal; ČK: Šabata Martin - 0


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0401Svarog TepliceInterobal Plzeň4:5 (2:1)380
Branky: Prea.D-Da Silva Leandro G, Teka-Da Costa Dias Cesar, Černý David, Hůla Michal - Rešetár Lukáš 2, Vnuk Tomáš 2, Štrajt Michal; Rozhodčí: Milner Michal (7.9), Lafek David (8.4), Plzák Daniel; Delegát: Hanzlík Jiří; ŽK: Černý David, Litvinov Maksym - Němec Lukáš, Havel Jan; ČK: 0 - Němec Lukáš
O1A0402PCO Dynamo Č.Bud.Vysoké Mýto6:3 (4:2)180
Branky: Radouch David 4, Benát Petr, Hric Jakub - Vladyka Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav; Rozhodčí: Dragoun Radek (8.4), Lafek David (8.4); Delegát: Tanáč Vladislav; ŽK: 0 - Vágner Jakub, Jiráský Michal, Kubát Jaroslav
O1A0403FTZS LiberecSK Slavia Praha5:7 (2:5)330
Branky: Vébr Matěj 3, Benek Aleš 2 - Brychta Martin 2, Sláma Zdeněk, Radovanovič Marko, Homola Jan, Směřička Martin, Jošt David; Rozhodčí: Šmíd Jiří (8.4), Vlašič Miroslav (7.9); Delegát: Bydžovský Zdeněk
O1A0404Démoni Č.LípaTango Hodonín11:3 (4:1)250
Branky: Havrda Ondřej 3, Vlastní 2, Zapletal Petr 2, Kubelka Matouš 2, Fichtner Tomáš, Švec Martin - Hromek Jan, Jakubíček Michal, Buc Marek; Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8.4), Čurda Michal (8.4); Delegát: Houška Zbyněk; ŽK: Němec Josef - 0
O1A0405ERA-PACK ChrudimAC Sparta Praha5:3 (3:0)420
Branky: Everton-Ribeiro Fontoura 2, Felipe-Freitas Deyvisson, Slováček Matěj, Drozd David - Amadeu-Da Silva Fernandes 2, Wilde-Da Silva Gomes; Rozhodčí: Černý Ondřej (8.4), Nešněra Filip (8.2), Vaněk Tomáš; Delegát: Poppr Zbyněk; ŽK: Koudelka Tomáš, Drozd Pavel - Brahimi Azem
O1A0406Helas BrnoOlympik Mělník7:3 (3:0)365
Branky: Cupák Vojtěch 2, Vlastní, Špička Zbyněk, Mužík Jiří, Šarkózy Ivan, Sznapka Jakub - Gabčo Josef 2, Vokoun Jiří; Rozhodčí: Petr Zdeněk (8.4), Kliner Jan (8.4); Delegát: Venc Radek; ŽK: Šarkózy Ivan - Nečas Lukáš, Žampa Viktor


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0501Olympik MělníkSvarog Teplice4:8 (3:4)155
Branky: Gabčo Josef, Hrdina Antonín, Zdržálek Dominik, Vokoun Jiří - Černý David 3, Teka-Da Costa Dias Cesar 2, Sebiskveradze Archil, Litvinov Maksym, Baran Jiří; Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8.4), Lafek David (8.4); Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Zdržálek Dominik - Baran Jiří
O1A0502AC Sparta PrahaHelas Brno12:2 (3:1)181
Branky: Kocič Mladen 3, Seidler Michal 2, Drahovský Tomáš 2, Hora Martin, Fejzullahi Arton, Rick Gabriel, Grbeša Kristijan, Amadeu-Da Silva Fernandes - Špička Zbyněk, Prokeš Tomáš; Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8.4), Lasch Jiří (8.4); Delegát: Bydžovský Zdeněk
O1A0503Tango HodonínERA-PACK Chrudim0:10 (0:4)220
Branky: Slováček Matěj 3, Koudelka Tomáš 3, Drozd David 2, Vlastní, Felipe-Freitas Deyvisson; Rozhodčí: Gasnárek Michal (8.3), Slanina Tomáš (8.4); Delegát: Hulcký Zdeněk
O1A0504SK Slavia PrahaDémoni Č.Lípa4:1 (1:1)180
Branky: Brychta Martin, Směřička Martin, Záruba Radim, Jošt David - Fichtner Tomáš; Rozhodčí: Matyš Jakub (8.3), Lasch Jiří (8.3); Delegát: Chyba Michal; ŽK: Vondráček Adam, Brychta Martin, Křemen Jan - Havrda Ondřej, Abrham Tomáš
O1A0505Vysoké MýtoFTZS Liberec8:2 (4:0)230
Branky: Gerčák Jakub 3, Vladyka Petr 2, Jiráský Michal 2, Jeníček Petr - Daněk Jakub, Janáček Tomáš; Rozhodčí: Kliner Jan (8.4), Petr Zdeněk (8.3); Delegát: Svědiroh Miroslav
O1A0506Interobal PlzeňPCO Dynamo Č.Bud.11:2 (4:0)230
Branky: Vnuk Tomáš 3, Rešetár Lukáš 2, Štrajt Michal 2, Holý Michal 2, Vlastní, Rozboud Karel - Hric Jakub, Hric Dominik; Rozhodčí: Černý Ondřej (8.4), Laštovička Stanislav (8.3); Delegát: Drobný Ladislav; ŽK: Štrajt Michal - Hrbáč Jiří


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0601Svarog TeplicePCO Dynamo Č.Bud.8:4 (1:2)220
Branky: Tato-Pinheiro Luvizao 2, Teka-Da Costa Dias Cesar 2, Černý David 2, Taverna Rodrigo, Litvinov Maksym - Hric Dominik 2, Doležal Michal, Benát Petr; Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8.4), Chládek Miroslav (8.4); Delegát: Smreček Ladislav; ŽK: Claudinho-Filho Sampaio, Baran Jiří, Künzl Tomáš, Taverna Rodrigo - Pouzar Radim
O1A0602FTZS LiberecInterobal Plzeň3:7 (3:2)250
Branky: Benek Aleš, Novotný Vojtěch, Kazda Matyáš - Rešetár Lukáš 3, Vnuk Tomáš 2, Havel Jan, Holý Michal; Rozhodčí: Nešněra Filip (8.5), Kresta Jan (8.5); Delegát: Černý Martin
O1A0603Démoni Č.LípaVysoké Mýto2:3 (1:3)225
Branky: Havrda Ondřej, Rott Miroslav - Merkl Lukáš 2, Jiráský Michal; Rozhodčí: Čurda Michal (7.9), Vrtal Bohumil (7.8); Delegát: Poppr Zbyněk; ŽK: Fichtner Tomáš, Havrda Ondřej, Němec Josef - Jeníček Petr, Vágner Jakub, Jiráský Michal, Kubát Jaroslav, Merkl Lukáš
O1A0604ERA-PACK ChrudimSK Slavia Praha4:1 (1:0)320
Branky: Everton-Ribeiro Fontoura, Slováček Matěj, Drozd David, Drozd Pavel - Sláma Zdeněk; Rozhodčí: Čep Radim (8.2), Kliner Jan (8.3), Petr Zdeněk; Delegát: Venc Radek, Stejskal Ota; ŽK: Slováček Matěj - Radovanovič Marko, Homola Jan, Křemen Jan
O1A0605Helas BrnoTango Hodonín6:2 (5:1)420
Branky: Bílý Jiří 2, Špička Zbyněk, Kamenský Vojtěch, Matyska Lukáš, Šarkózy Ivan - Hromek Jan, Michalec Richard; Rozhodčí: Filipský Radim (8.3), Šenkýř Petr (8.2); Delegát: Bednář Kamil; ŽK: Šarkózy Ivan - Cenek Čeněk, Jakubíček Michal, Křivák Lukáš; ČK: 0 - Cenek Čeněk
O1A0606Olympik MělníkAC Sparta Praha2:4 (0:2)350
Branky: Moravec Jakub 2 - Novak Tihomir, Grbeša Kristijan, Amadeu-Da Silva Fernandes, Drahovský Tomáš; Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8.4), Cílek Martin (8.4); Delegát: Houška Zbyněk; ŽK: Šustr Dominik, Hrdina Antonín - 0


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0701AC Sparta PrahaSvarog Teplice9:1 (3:1)260
Branky: Seidler Michal 3, Drahovský Tomáš 2, Kocič Mladen, Amadeu-Da Silva Fernandes, Vahala Ondřej, Křivánek Lukáš - Taverna Rodrigo; Rozhodčí: Matyš Jakub (8.4), Kaštánek Libor (8.4), Lasch Jiří; ŽK: 0 - Ossorio-Mario Augusto; ČK: 0 - Ossorio-Mario Augusto
O1A0702Tango HodonínOlympik Mělník9:4 (3:2)268
Branky: Bohun Petr 2, Sopůšek Roman 2, Vlastní, Hromek Jan, Doubravský Bohumír, Buc Marek, Varmuža Tomáš - Šuba Pavel 2, Lehner Lukáš, Žampa Viktor; Rozhodčí: Čep Radim (8.3), Šenkýř Petr (8.3), Kabeláč Martin; Delegát: Bednář Kamil; ŽK: 0 - Hrdina Antonín; ČK: 0 - Mareš Martin
O1A0703SK Slavia PrahaHelas Brno7:6 (4:2)165
Branky: Brychta Martin 3, Radovanovič Marko 3, Jošt David - Špička Zbyněk 2, Šarkózy Ivan 2, Mužík Jiří, Lidmila Patrik; Rozhodčí: Šmíd Jiří (8.4), Laštovička Stanislav (8.4); Delegát: Hanzlík Jiří; ŽK: Jošt David - Cupák David, Špička Zbyněk
O1A0704Vysoké MýtoERA-PACK Chrudim1:3 (0:1)350
Branky: Merkl Lukáš - Everton-Ribeiro Fontoura 2, Koudelka Tomáš; Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8.4), Čurda Michal (8.4), Kolbaba; Delegát: Černý Martin; ŽK: Fejl Dominik, Jiráský Michal, Merkl Lukáš - Drozd Pavel
O1A0705Interobal PlzeňDémoni Č.Lípa7:0 (5:0)395
Branky: Vnuk Tomáš 3, Rešetár Lukáš 2, Holý Michal 2; Rozhodčí: Cílek Martin (8.4), Vlašič Miroslav (8.4); Delegát: Smreček Ladislav; ŽK: Slavík Jaroslav - Kirov Milen, Fichtner Tomáš, Bažant Jan
O1A0706PCO Dynamo Č.Bud.FTZS Liberec5:2 (3:1)250
Branky: Radouch David 2, Benát Petr, Jasanský Martin, Hric Dominik - Benek Aleš, Janáček Tomáš; Rozhodčí: Rygl Luboš (8.3), Petr Zdeněk (8.3); Delegát: Venc Radek; ŽK: Pouzar Radim - Daněk Jakub, Vrabec Karel


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0801Svarog TepliceFTZS Liberec7:1 (2:0)270
Branky: Sebiskveradze Archil 2, Claudinho-Filho Sampaio 2, Baran Jiří 2, Litvinov Maksym - Benek Aleš; Rozhodčí: Cílek Martin (8.4), Dragoun Radek (8.4); Delegát: Hora Jan; ŽK: Hůla Michal - Šorsák Jakub
O1A0802Démoni Č.LípaPCO Dynamo Č.Bud.7:6 (3:1)250
Branky: Fichtner Tomáš 3, Havrda Ondřej, Rott Miroslav, Abrham Tomáš, Kubelka Matouš - Benát Petr 3, Radouch David 3; Rozhodčí: Plzák Daniel (8.3), Kresta Jan (8.4); Delegát: Drobný Ladislav; ŽK: 0 - Radouch David
O1A0803ERA-PACK ChrudimInterobal Plzeň1:1 (1:1)520
Branky: Duio-Marinho De Mello - Vlastní; Rozhodčí: Rygl Luboš (8.3), Petr Zdeněk (8.3), Vaněk Tomáš; Delegát: Stejskal Ota; ŽK: Doša Martin - Rešetár Lukáš, Künstner Dušan; ČK: Everton-Ribeiro Fontoura - 0
O1A0804Helas BrnoVysoké Mýto5:2 (3:1)450
Branky: Mužík Jiří 3, Cupák David, Sznapka Jakub - Šabata Martin, Vágner Jakub; Rozhodčí: Klečacký Marek (8.4), Pivoňka Petr (8.4); Delegát: Brtníček Miloslav; ŽK: Mužík Jiří, Bílý Jiří - Fejl Dominik
O1A0805Olympik MělníkSK Slavia Praha4:9 (2:5)280
Branky: Hrdina Antonín, Zdržálek Dominik, Moravec Jakub, Šustr Dominik - Brychta Martin 3, Radovanovič Marko 2, Jošt David 2, Sláma Zdeněk, Směřička Martin; Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8.4), Chládek Miroslav (8.4); Delegát: Poppr Zbyněk; ŽK: 0 - Brychta Martin, Jošt David
O1A0806AC Sparta PrahaTango Hodonín13:2 (7:1)170
Branky: Kocič Mladen 4, Drahovský Tomáš 3, Grbeša Kristijan 2, Amadeu-Da Silva Fernandes 2, Novak Tihomir, Seidler Michal - Hromek Jan, Bohun Petr; Rozhodčí: Kolář Jaroslav (8.3), Slanina Tomáš (8.4); Delegát: Svědiroh Miroslav; ŽK: 0 - Michalec Richard


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0901Tango HodonínSvarog Teplice3:5 (0:2)275
Branky: Ťok Tomáš 2, Sopůšek Roman - Černý David 2, Ossorio-Mario Augusto, Tato-Pinheiro Luvizao, Litvinov Maksym; Rozhodčí: Filipský Radim (8.4), Štipčák Martin (7.9); Delegát: Honěk Jiří; ŽK: Michalec Richard - Claudinho-Filho Sampaio
O1A0902SK Slavia PrahaAC Sparta Praha0:9 (0:2)350
Branky: Grbeša Kristijan 2, Drahovský Tomáš 2, Wilde-Da Silva Gomes, Novak Tihomir, Kocič Mladen, Rick Gabriel, Seidler Michal; Rozhodčí: Kresta Jan (8.4), Černý Ondřej (8.5), Šmíd Jiří; Delegát: Drobný Ladislav, Trlida Zdeněk; ŽK: Homola Jan, Záruba Radim - Rick Gabriel, Kocič Mladen
O1A0903Vysoké MýtoOlympik Mělník3:4 (1:2)350
Branky: Jeníček Petr, Gerčák Jakub, Merkl Lukáš - Gombáš Jakub, Gabčo Josef, Zdržálek Dominik, Vokoun Jiří; Rozhodčí: Gasnárek Michal (8.4), Kliner Jan (8.5), Šenkýř Petr; Delegát: Chyba Michal, Bednář Kamil; ŽK: 0 - Gabčo Josef, Nečas Lukáš, Hrdina Antonín
O1A0904Interobal PlzeňHelas Brno2:1 (1:0)200
Branky: Vnuk Tomáš 2 - Lidmila Patrik; Rozhodčí: Markovský Tomáš (8.4), Lasch Jiří (8.4), Laštovička Stanislav; Delegát: Bydžovský Zdeněk, Švagr Roman; ŽK: Kovács Michal, Havel Jan - Poul Tomáš, Cupák David
O1A0905PCO Dynamo Č.Bud.ERA-PACK Chrudim1:7 (0:4)240
Branky: Hačka Ondřej - Drozd David 3, Mareš Michal, Felipe-Freitas Deyvisson, Slováček Matěj, Drozd Pavel; Rozhodčí: Kaštánek Libor (8.4), Matyš Jakub (8.4); Delegát: Primus Miroslav
O1A0906FTZS LiberecDémoni Č.Lípa3:2 (1:1)270
Branky: Rumler Štěpán, Janáček Tomáš, Dvořák Miroslav - Fichtner Tomáš 2; Rozhodčí: Šmíd Jiří (8.4), Nagy Zdeněk (8.4), Vlašič Miroslav; Delegát: Hanzlík Jiří; ŽK: 0 - Kubelka Matouš; ČK: 0 - Kubelka Matouš


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1001Svarog TepliceDémoni Č.Lípa9:4 (4:2)220
Branky: Tato-Pinheiro Luvizao 2, Claudinho-Filho Sampaio 2, Černý David 2, Künzl Tomáš, Litvinov Maksym, Baran Jiří - Havrda Ondřej, Hanzlík Radek, Rott Miroslav, Švec Martin; Rozhodčí: Chládek Miroslav (8.4), Melničuk Vladimír (7.9); Delegát: Hora Jan; ŽK: Claudinho-Filho Sampaio, Taverna Rodrigo - 0; ČK: Jeronimo-Paulo Da Costa - 0
O1A1002ERA-PACK ChrudimFTZS Liberec5:0 (3:0)420
Branky: Slováček Matěj 2, Felipe-Freitas Deyvisson, Drozd David, Drozd Pavel; Rozhodčí: Slanina Tomáš (8.4), Čep Radim (8.4); Delegát: Stejskal Ota
O1A1003Helas BrnoPCO Dynamo Č.Bud.8:6 (3:2)320
Branky: Poul Tomáš 3, Špička Zbyněk 2, Šarkózy Ivan 2, Matyska Lukáš - Benát Petr 2, Hric Dominik 2, Hačka Ondřej, Pouzar Radim; Rozhodčí: Filipský Radim (8.4), Markovský Tomáš (8.4), Havlík Přemysl; Delegát: Venc Radek; ŽK: Šarkózy Ivan - 0
O1A1004Olympik MělníkInterobal Plzeň5:9 (3:5)217
Branky: Gabčo Josef 2, Vokoun Jiří 2, Hrdina Antonín - Vnuk Tomáš 5, Holý Michal 2, Havel Jan, Zdráhal Martin; Rozhodčí: Kresta Jan (8.5), Nagy Zdeněk (8.5); Delegát: Houška Zbyněk; ŽK: Šustr Dominik, Gabčo Josef - Kovács Michal; ČK: Šustr Dominik - 0
O1A1005AC Sparta PrahaVysoké Mýto14:2 (7:1)255
Branky: Wilde-Da Silva Gomes 5, Kocič Mladen 3, Drahovský Tomáš 3, Amadeu-Da Silva Fernandes 2, Brahimi Azem - Lipavský Tomáš, Jiráský Michal; Rozhodčí: Nešněra Filip (8.4), Cílek Martin (8.4); Delegát: Gryc Leoš; ŽK: Grbeša Kristijan - Jeníček Petr
O1A1006Tango HodonínSK Slavia Praha1:7 (1:3)550
Branky: Levčík Patrik - Záruba Radim 2, Brychta Martin, Radovanovič Marko, Směřička Martin, Jošt David, Klíma Daniel; Rozhodčí: Kabeláč Martin (8.2), Gasnárek Michal (8.3); Delegát: Bednář Kamil; ŽK: Doubravský Bohumír - 0; ČK: Levčík Patrik - 0


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1101SK Slavia PrahaSvarog Teplice6:5 (1:4)200
Branky: Záruba Radim 3, Radovanovič Marko 2, Jošt David - Ossorio-Mario Augusto, Novotný Jiří, Djaelson-Alves Cavalcante, Černý David, Baran Jiří; Rozhodčí: Cílek Martin (8.4), Čurda Michal (8.4), Vrtal Bohumil; Delegát: Švagr Roman; ŽK: Jošt David, Homola Jan, Záruba Radim - Teka-Da Costa Dias Cesar, Ossorio-Mario Augusto; ČK: 0 - Ossorio-Mario Augusto
O1A1102Vysoké MýtoTango Hodonín10:3 (4:2)300
Branky: Mach Lukáš 3, Štanglica Šimon 2, Vladyka Petr, Merkl Lukáš, Jiráský Michal, Kubát Jaroslav, Novák David - Buršík Tomáš, Sopůšek Roman, Leasure Philip; Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8.4), Nešněra Filip (8.4), Milner Michal; Delegát: Černý Martin; ŽK: Vágner Jakub, Merkl Lukáš, Jiráský Michal - Parobek Aleš, Buc Marek
O1A1103Interobal PlzeňAC Sparta Praha2:6 (2:3)710
Branky: Holý Michal, Vnuk Tomáš - Novak Tihomir 2, Wilde-Da Silva Gomes, Brahimi Azem, Rick Gabriel, Seidler Michal; Rozhodčí: Kaštánek Libor (8.4), Černý Ondřej (8.4), Matyš Jakub; Delegát: Primus Miroslav, Chyba Michal; ŽK: Kovács Michal - Amadeu-Da Silva Fernandes
O1A1104PCO Dynamo Č.Bud.Olympik Mělník4:4 (3:0)550
Branky: Radouch David 2, Benát Petr, Jasanský Martin - Vokoun Jiří 3, Gabčo Josef; Rozhodčí: Petr Zdeněk (8.4), Rygl Luboš (8.4), Kliner Jan; Delegát: Venc Radek, Primus Miroslav; ŽK: Hačka Ondřej - 0
O1A1105FTZS LiberecHelas Brno2:2 (1:1)200
Branky: Benek Aleš, Henzl Filip - Mužík Jiří, Poul Tomáš; Rozhodčí: Kresta Jan (8.4), Plzák Daniel (8.4), Čurda Michal; Delegát: Houška Zbyněk; ŽK: 0 - Mykytjuk Andrej, Cupák David, Sznapka Jakub
O1A1106Démoni Č.LípaERA-PACK Chrudim1:7 (0:5)200
Branky: Rott Miroslav - Drozd Pavel 4, Everton-Ribeiro Fontoura, Koudelka Tomáš, Drozd David; Rozhodčí: Vlašič Miroslav (8.4), Lasch Jiří (8.4); Delegát: Hanzlík Jiří; ŽK: 0 - Koudelka Tomáš


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1201Svarog TepliceERA-PACK Chrudim2:4 (2:1)300
Branky: Taverna Rodrigo, Novotný Jiří - Slováček Matěj 3, Vlastní-Novotný; Rozhodčí: Lasch Jiří (8.4), Řeháček Lubomír (8.4), Vlašič Miroslav; Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Claudinho-Filho Sampaio - 0
O1A1202Démoni Č.LípaHelas Brno4:4 (1:1)165
Branky: Bejda Stanislav, Fichtner Tomáš, Švec Martin, Abrham Tomáš - Cupák David, Mužík Jiří, Šarkózy Ivan, Sznapka Jakub; Rozhodčí: Šmíd Jiří (8.5), Kresta Jan (8.5), Nešněra Filip; Delegát: Smreček Ladislav; ŽK: 0 - Cupák David, Šarkózy Ivan, Sznapka Jakub, Mužík Jiří
O1A1203FTZS LiberecOlympik Mělník3:9 (1:3)210
Branky: Daněk Jakub, Bína Marek, Kazda Matyáš - Gabčo Josef 4, Nečas Lukáš, Mareš Martin, Hrdina Antonín, Šustr Dominik, Šup Dominik; Rozhodčí: Nešněra Filip (8.4), Černý Ondřej (8.4), Pivoňka Petr; Delegát: Kudrna Ladislav; ŽK: Henzl Filip, Bína Pavel - 0
O1A1204PCO Dynamo Č.Bud.AC Sparta Praha4:4 (1:0)400
Branky: Hačka Ondřej 2, Sláma Karel, Pouzar Radim - Amadeu-Da Silva Fernandes 2, Wilde-Da Silva Gomes, Drahovský Tomáš; Rozhodčí: Kliner Jan (8.4), Čep Radim (8.4); Delegát: Chyba Michal; ŽK: Benát Petr - Cristiano-Card. Da Silva, Rick Gabriel
O1A1205Interobal PlzeňTango Hodonín13:1 (9:0)250
Branky: Holý Michal 3, Kozár Peter 2, Štrajt Michal 2, Vnuk Tomáš 2, Buchta Tomáš, Maur Matěj, Zdráhal Martin, Künstner Dušan - Čech Vojtěch; Rozhodčí: Laštovička Stanislav (8.3), Dragoun Radek (8.4); Delegát: Hora Jan; ŽK: 0 - Weigl Roman
O1A1206Vysoké MýtoSK Slavia Praha5:4 (3:3)354
Branky: Novák David 3, Mach Lukáš, Kubát Jaroslav - Radovanovič Marko 2, Brychta Martin, Záruba Radim; Rozhodčí: Slanina Tomáš (8.3), Gasnárek Michal (8.4); Delegát: Hulcký Zdeněk; ŽK: Merkl Lukáš, Ráliš Martin, Mach Lukáš - Radovanovič Marko; ČK: Jiráský Michal - 0


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1301Vysoké MýtoSvarog Teplice0:3 (0:1)410
Branky: Černý David 2, Litvinov Maksym; Rozhodčí: Nešněra Filip (8.3), Milner Michal (7.9); Delegát: Stejskal Ota; ŽK: Kubát Jaroslav, Vladyka Petr, Lištván Jan, Lipavský Tomáš, Semerád Miroslav - Jeronimo-Paulo Da Costa, Baran Jiří, Ossorio-Mario Augusto, Tato-Pinheiro Luvizao
O1A1302SK Slavia PrahaInterobal Plzeň1:7 (0:2)580
Branky: Leovski Igor - Kovács Michal 3, Buchta Tomáš 2, Havel Jan, Vnuk Tomáš; Rozhodčí: Černý Ondřej (8.4), Čep Radim (8.4), Lafek David; Delegát: Gryc Leoš; ŽK: Směřička Martin, Radovanovič Marko, Záruba Radim - Buchta Tomáš, Zdráhal Martin, Havel Jan; ČK: Směřička Martin - 0
O1A1303Tango HodonínPCO Dynamo Č.Bud.3:1 (0:0)385
Branky: Sopůšek Roman 2, Doubravský Bohumír - Hačka Ondřej; Rozhodčí: Kolář Jaroslav (8.4), Slanina Tomáš (8.4), Štipčák Martin; Delegát: Brtníček Miloslav, Chyba Michal; ŽK: Buršík Tomáš - 0
O1A1304AC Sparta PrahaFTZS Liberec11:4 (5:3)200
Branky: Amadeu-Da Silva Fernandes 3, Wilde-Da Silva Gomes 2, Kocič Mladen 2, Drahovský Tomáš 2, Rick Gabriel, Seidler Michal - Rumler Štěpán 2, Vrabec Karel, Benek Aleš; Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8.4), Chládek Miroslav (8.4); Delegát: Henych Karel; ŽK: Kocič Mladen - Kazda Matyáš
O1A1305Olympik MělníkDémoni Č.Lípa9:3 (1:2)300
Branky: Hrdina Antonín 3, Mareš Martin 2, Vokoun Jiří 2, Nečas Lukáš, Gabčo Josef - Rott Miroslav, Fichtner Tomáš, Abrham Tomáš; Rozhodčí: Cílek Martin (8.5), Nagy Zdeněk (8.5), Laštovička Stanislav; Delegát: Smreček Ladislav; ŽK: Vokoun Jiří, Gabčo Josef, Hrdina Antonín, Šup Dominik, Šustr Dominik - Němec Josef; ČK: 0 - Bartůněk Michal
O1A1306Helas BrnoERA-PACK Chrudim1:7 (0:3)390
Branky: Vlastní-Chrudim - Doša Martin 2, Drozd David 2, Vlastní-Helas, Slováček Matěj, Drozd Pavel; Rozhodčí: Kliner Jan (8.4), Petr Zdeněk (8.4); Delegát: Chyba Michal


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1401Svarog TepliceHelas Brno7:4 (6:0)320
Branky: Tato-Pinheiro Luvizao 3, Ossorio-Mario Augusto 2, Djaelson-Alves Cavalcante, Baran Jiří - Mužík Jiří 3, Cupák David; Rozhodčí: Šmíd Jiří (8.4), Dragoun Radek (8.4); Delegát: Hora Jan; ŽK: Ossorio-Mario Augusto, Djaelson-Alves Cavalcante - Konečný Marek, Mužík Jiří
O1A1402ERA-PACK ChrudimOlympik Mělník11:1 (1:0)280
Branky: Everton-Ribeiro Fontoura 3, Drozd David 3, Max-Weber Prates 2, Mareš Michal, Felipe-Freitas Deyvisson, Drozd Pavel - Šanda Martin; Rozhodčí: Pivoňka Petr (8.3), Vaněk Tomáš (8.4); Delegát: Svědiroh Miroslav
O1A1403Démoni Č.LípaAC Sparta Praha3:8 (0:5)240
Branky: Švec Martin 2, Kubelka Matouš - Křivánek Lukáš 3, Amadeu-Da Silva Fernandes 2, Hora Martin, Wilde-Da Silva Gomes, Seidler Michal; Rozhodčí: Šmíd Jiří (8.3), Vrtal Bohumil (8.3); Delegát: Poppr Zbyněk; ŽK: Abrham Tomáš - Amadeu-Da Silva Fernandes; ČK: Švec Martin - 0
O1A1404FTZS LiberecTango Hodonín7:7 (4:4)250
Branky: Henzl Filip 3, Bína Pavel 2, Benek Aleš, Žoček Jakub - Sopůšek Roman 3, Doubravský Bohumír 2, Cenek Čeněk, Leasure Philip; Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8.4), Milner Michal (8.4), Čurda Michal; Delegát: Černý Martin; ŽK: Žoček Jakub - Levčík Patrik, Doubravský Bohumír, Leasure Philip; ČK: Žoček Jakub - 0
O1A1405PCO Dynamo Č.Bud.SK Slavia Praha3:7 (2:5)220
Branky: Mašát Michal 2, Pecka Luboš - Hájek Daniel 3, Záruba Radim 2, Brychta Martin, Křemen Jan; Rozhodčí: Matyš Jakub (8.4), Kaštánek Libor (8.4); Delegát: Tanáč Vladislav
O1A1406Interobal PlzeňVysoké Mýto7:2 (2:1)295
Branky: Štrajt Michal 2, Kozár Peter, Havel Jan, Kovács Michal, Vnuk Tomáš, Künstner Dušan - Štanglica Šimon 2; Rozhodčí: Lafek David (8.4), Dragoun Radek (8.1); Delegát: Primus Miroslav; ŽK: Mižár Jakub - Jiráský Michal, Jeníček Petr, Vladyka Petr


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1501Interobal PlzeňSvarog Teplice3:1 (0:0)270
Branky: Buchta Tomáš, Štrajt Michal, Kovács Michal - Tato-Pinheiro Luvizao; Rozhodčí: Černý Ondřej (8.4), Kresta Jan (8.4), Šmíd Jiří; Delegát: Bydžovský Zdeněk, Černý Martin; ŽK: Vnuk Tomáš, Kovács Michal - Černý David, Baran Jiří, Litvinov Maksym; ČK: 0 - Jeronimo-Paulo Da Costa
O1A1502Vysoké MýtoPCO Dynamo Č.Bud.1:4 (1:1)350
Branky: Lištván Jan - Benát Petr 2, Lengyel Roman, Jasanský Martin; Rozhodčí: Čep Radim (8.6), Šenkýř Petr (8.5), Rygl Luboš; Delegát: Venc Radek; ŽK: 0 - Hric Dominik; ČK: Lištván Jan - 0
O1A1503SK Slavia PrahaFTZS Liberec12:3 (10:1)250
Branky: Jošt David 6, Homola Jan 2, Sláma Zdeněk, Brychta Martin, Radovanovič Marko, Křemen Jan - Rumler Štěpán, Benek Aleš, Vébr Matěj; Rozhodčí: Laštovička Stanislav (8.4), Kaštánek Libor (8.4); Delegát: Smreček Ladislav; ŽK: Záruba Radim - Bína Pavel, Benek Aleš
O1A1504Tango HodonínDémoni Č.Lípa4:4 (2:2)328
Branky: Levčík Patrik 2, Vlastní-Zapletal, Doubravský Bohumír - Rott Miroslav 2, Němec Josef, Havrda Ondřej; Rozhodčí: Klečacký Marek (8.4), Filipský Radim (7.6), Havlík Přemysl; Delegát: Bednář Kamil; ŽK: Buršík Tomáš, Doubravský Bohumír - Kirov Milen, Kubelka Matouš
O1A1505AC Sparta PrahaERA-PACK Chrudim2:5 (1:2)500
Branky: Vlastní-Max, Seidler Michal - Slováček Matěj 3, Max-Weber Prates, Felipe-Freitas Deyvisson; Rozhodčí: Matyš Jakub (8.4), Černý Ondřej (8.5), Cílek Martin; Delegát: Chyba Michal; ŽK: Vahala Ondřej, Kocič Mladen, Wilde-Da Silva Gomes - Doša Martin, Slováček Matěj, Felipe-Freitas Deyvisson
O1A1506Olympik MělníkHelas Brno2:3 (1:1)300
Branky: Šup Dominik, Hochman Petr - Špička Zbyněk, Cupák David, Šarkózy Ivan; Rozhodčí: Nešněra Filip (8.4), Lasch Jiří (8.4), Řeháček Lubomír; Delegát: Hanzlík Jiří; ŽK: Nečas Lukáš, Šup Dominik - Špička Zbyněk


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1601Svarog TepliceOlympik Mělník6:2 (2:0)220
Branky: Claudinho-Filho Sampaio 3, Vlastní-Nečas, Taverna Rodrigo, Ossorio-Mario Augusto - Hrdina Antonín, Šup Dominik; Rozhodčí: Nešněra Filip (8.4), Nagy Zdeněk (8.4); Delegát: Houška Zbyněk
O1A1602Helas BrnoAC Sparta Praha4:5 (1:3)450
Branky: Kamenský Vojtěch 2, Vlastní (Kocič), Prokeš Tomáš - Seidler Michal 2, Wilde-Da Silva Gomes, Novak Tihomir, Drahovský Tomáš; Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8.4), Gasnárek Michal (8.4); Delegát: Svědiroh Miroslav
O1A1603ERA-PACK ChrudimTango Hodonín16:0 (11:0)290
Branky: Max-Weber Prates 5, Drozd Pavel 5, Yuri-Acosta Rodrigues 2, Vlastní (Hromek), Mareš Michal, Everton-Ribeiro Fontoura, Drozd David; Rozhodčí: Lafek David (8.4), Pivoňka Petr (8.4); Delegát: Černý Martin; ŽK: Mareš Roman, Doša Martin - Buršík Tomáš, Hromek Jan
O1A1604Démoni Č.LípaSK Slavia Praha2:4 (0:1)150
Branky: Abrham Tomáš 2 - Brychta Martin 3, Směřička Martin; Rozhodčí: Plzák Daniel (8.2), Kresta Jan (8.4); Delegát: Hanzlík Jiří; ŽK: Bartůněk Michal, Abrham Tomáš, Slavík Jaroslav - 0
O1A1605FTZS LiberecVysoké Mýto4:3 (1:0)300
Branky: Benek Aleš 2, Vogt Dominik, Henzl Filip - Merkl Lukáš 3; Rozhodčí: Kresta Jan (8.4), Vlašič Miroslav (8.4), Nagy Zdeněk; Delegát: Poppr Zbyněk; ŽK: Vogt Dominik, Šisler Jiří, Bína Pavel, Benek Aleš - Vágner Jakub; ČK: 0 - Merkl Lukáš, Lipavský Tomáš, Vágner Jakub
O1A1606PCO Dynamo Č.Bud.Interobal Plzeň1:6 (1:4)230
Branky: Hric Dominik - Štrajt Michal 2, Vlastní-Jasanský, Havel Jan, Zdráhal Martin, Vnuk Tomáš; Rozhodčí: Cílek Martin (8.4), Laštovička Stanislav (8.3); Delegát: Švagr Roman; ŽK: Sláma Karel - Lecjaks Lukáš, Štrajt Michal


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1701PCO Dynamo Č.Bud.Svarog Teplice2:5 (1:2)310
Branky: Benát Petr, Hric Dominik - Vlastní-DČB, Ossorio-Mario Augusto, César-Torralvo Ribeiro An, Černý David, Baran Jiří; Rozhodčí: Rygl Luboš (8.4), Matyš Jakub (8.4); Delegát: Chyba Michal; ŽK: Benát Petr - Ossorio-Mario Augusto
O1A1702Interobal PlzeňFTZS Liberec6:5 (3:5)330
Branky: Vnuk Tomáš 2, Štrajt Michal, Kovács Michal, Holý Michal, Zdráhal Martin - Henzl Filip 2, Rumler Štěpán, Benek Aleš, Janáček Tomáš; Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8.7), Chládek Miroslav (8.7); Delegát: Drobný Ladislav; ŽK: Štrajt Michal - Vogt Dominik, Henzl Filip, Kotek Tomáš
O1A1703Vysoké MýtoDémoni Č.Lípa2:4 (2:2)370ČTsport
Branky: Gerčák Jakub, Merkl Lukáš - Havrda Ondřej, Slavík Jaroslav, Zapletal Petr, Kubelka Matouš; Rozhodčí: Černý Ondřej (8.5), Lafek David (8.5), Vaněk Tomáš; Delegát: Svědiroh Miroslav, Stejskal Ota; ŽK: Kubát Jaroslav, Merkl Lukáš - Kubelka Matouš, Havrda Ondřej, Abrham Tomáš, Slavík Jaroslav
O1A1704SK Slavia PrahaERA-PACK Chrudim1:2 (1:0)550
Branky: Křemen Jan - Everton-Ribeiro Fontoura, Doša Martin; Rozhodčí: Nešněra Filip (8.4), Lasch Jiří (8.4), Cichra David; Delegát: Gryc Leoš; ŽK: Křemen Jan - 0
O1A1705Tango HodonínHelas Brno3:7 (2:2)252
Branky: Sopůšek Roman 2, Hromek Jan - Mužík Jiří 3, Cupák David 2, Poul Tomáš, Šarkózy Ivan; Rozhodčí: Kolář Jaroslav (8.4), Gasnárek Michal (8.3), Slanina Tomáš; Delegát: Hulcký Zdeněk; ŽK: Buršík Tomáš - 0
O1A1706AC Sparta PrahaOlympik Mělník7:1 (3:0)260
Branky: Drahovský Tomáš 4, Seidler Michal 2, Kocič Mladen - Gabčo Josef; Rozhodčí: Kaštánek Libor (8.4), Kliner Jan (8.4); Delegát: Černý Martin; ŽK: Rick Gabriel, Kocič Mladen, Hora Martin - Gabčo Josef


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1801Svarog TepliceAC Sparta Praha4:4 (1:1)500
Branky: Černý David 3, César-Torralvo Ribeiro An - Kocič Mladen 2, Amadeu-Da Silva Fernandes, Seidler Michal; Rozhodčí: Chládek Miroslav (8.3), Melničuk Vladimír (8.3), Plzák Daniel; Delegát: Poppr Zbyněk, Drobný Ladislav; ŽK: Tato-Pinheiro Luvizao, Claudinho-Filho Sampaio, Litvinov Maksym - 0
O1A1802Olympik MělníkTango Hodonín9:0 (2:0)250
Branky: Prejsa Tomáš 2, Vokoun Jiří 2, Šup Dominik 2, Vlastní (Sopůšek), Gabčo Josef, Hrdina Antonín; Rozhodčí: Kresta Jan (8.3), Cílek Martin (8.4), Vlašič Miroslav; Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Nečas Lukáš - Brákora Ondřej
O1A1803Helas BrnoSK Slavia Praha3:4 (2:2)400
Branky: Poul Tomáš 2, Cupák David - Směřička Martin 2, Žežulka Jan, Homola Jan; Rozhodčí: Klečacký Marek (8.4), Slanina Tomáš (8.4); Delegát: Honěk Jiří; ŽK: Cupák David, Mužík Jiří - 0
O1A1804ERA-PACK ChrudimVysoké Mýto5:1 (2:0)350
Branky: Yuri-Acosta Rodrigues 2, Drozd David 2, Duio-Marinho De Mello - Vladyka Petr; Rozhodčí: Rygl Luboš (8.4), Vaněk Tomáš (8.4), Kliner Jan; Delegát: Stejskal Ota
O1A1805Démoni Č.LípaInterobal Plzeň2:7 (1:3)190
Branky: Havrda Ondřej, Rott Miroslav - Vnuk Tomáš 3, Kovács Michal 2, Štrajt Michal, Holý Michal; Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8.4), Čurda Michal (8.4); Delegát: Houška Zbyněk
O1A1806FTZS LiberecPCO Dynamo Č.Bud.5:3 (1:2)260
Branky: Šisler Jiří 2, Bína Marek, Rumler Štěpán, Kotek Tomáš - Hačka Ondřej 3; Rozhodčí: Lasch Jiří (8.4), Dragoun Radek (8.1), Milner Michal; Delegát: Hora Jan; ŽK: Henzl Filip - Hric Dominik; ČK: 0 - Hric Dominik


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1901FTZS LiberecSvarog Teplice0:4 (0:1)250
Branky: Šebek Rostislav 2, César-Torralvo Ribeiro An, Černý David; Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8.4), Milner Michal (8.4); Delegát: Poppr Zbyněk
O1A1902PCO Dynamo Č.Bud.Démoni Č.Lípa7:1 (2:0)280
Branky: Benát Petr 2, Hačka Ondřej 2, Lengyel Roman, Pouzar Radim, Jasanský Martin - Fichtner Tomáš; Rozhodčí: Kliner Jan (8.4), Kaštánek Libor (8.4), Matyš Jakub; Delegát: Tanáč Vladislav; ŽK: Hačka Ondřej - Kirov Milen, Němec Josef
O1A1903Interobal PlzeňERA-PACK Chrudim1:7 (1:3)474
Branky: Zdráhal Martin - Everton-Ribeiro Fontoura 2, Vlastní (Kovács), Yuri-Acosta Rodrigues, Slováček Matěj, Koudelka Tomáš, Drozd David; Rozhodčí: Černý Ondřej (8.4), Nešněra Filip (8.4), Lafek David; Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Vnuk Tomáš, Zdráhal Martin - Rennan-Cabral Casconcello, Everton-Ribeiro Fontoura, Slováček Matěj; ČK: Vnuk Tomáš - 0
O1A1904Vysoké MýtoHelas Brno3:6 (1:4)220
Branky: Jiráský Michal 2, Vladyka Petr - Špička Zbyněk, Cupák David, Matyska Lukáš, Lidmila Patrik, Mykytjuk Andrej, Šarkózy Ivan; Rozhodčí: Čurda Michal (8.4), Nagy Zdeněk (8.4), Vaněk Tomáš; Delegát: Houška Zbyněk; ŽK: Mach Lukáš, Kubát Jaroslav, Jiráský Michal - Poul Tomáš
O1A1905SK Slavia PrahaOlympik Mělník9:4 (5:2)350
Branky: Brychta Martin 3, Záruba Radim 2, Radovanovič Marko, Homola Jan, Směřička Martin, Hájek Daniel - Gabčo Josef, Hrdý Radek, Vokoun Jiří, Mikyska Michal; Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8.5), Chládek Miroslav (8.5); Delegát: Henych Karel; ŽK: Sláma Zdeněk, Karpiak Marek - Vokoun Jiří, Gabčo Josef, Šup Dominik
O1A1906Tango HodonínAC Sparta Praha4:11 (2:5)284
Branky: Doubravský Bohumír 2, Leasure Philip 2 - Seidler Michal 4, Drahovský Tomáš 3, Hora Martin, Wilde-Da Silva Gomes, Novak Tihomir, Křivánek Lukáš; Rozhodčí: Čep Radim (8.3), Rygl Luboš (8.2); Delegát: Venc Radek; ŽK: Doubravský Bohumír - 0


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A2001Svarog TepliceTango Hodonín8:1 (4:1)202
Branky: Claudinho-Filho Sampaio 4, Alemao-De Liz Mota Jackso, César-Torralvo Ribeiro An, Adriano-Lemos Da Silva, Gansukh Chongor - Jakubíček Michal; Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8.4), Čurda Michal (8.4); Delegát: Smreček Ladislav; ŽK: 0 - Beneš David
O1A2002AC Sparta PrahaSK Slavia Praha11:2 (4:0)510
Branky: Drahovský Tomáš 4, Novak Tihomir 2, Amadeu-Da Silva Fernandes 2, Seidler Michal 2, Kocič Mladen - Leovski Igor, Záruba Radim; Rozhodčí: Kaštánek Libor (8.5), Lasch Jiří (8.5), Vlašič Miroslav; Delegát: Chyba Michal, Primus Miroslav; ŽK: Kocič Mladen, Amadeu-Da Silva Fernandes, Novak Tihomir - 0; ČK: 0 - Směřička Martin, Homola Jan
O1A2003Olympik MělníkVysoké Mýto5:3 (1:1)270
Branky: Moravec Jakub 2, Prejsa Tomáš, Hrdý Radek, Šup Dominik - Vladyka Petr, Mach Lukáš, Novák David; Rozhodčí: Černý Ondřej (8.4), Lafek David (8.4), Cichra David; Delegát: Černý Martin; ŽK: Moravec Jakub, Gabčo Josef - Kubát Jaroslav, Mach Lukáš
O1A2004Helas BrnoInterobal Plzeň1:6 (0:4)250
Branky: Cupák David - Havel Jan 2, Holý Michal 2, Kozár Peter, Zdráhal Martin; Rozhodčí: Kliner Jan (8.4), Rygl Luboš (8.4); Delegát: Bednář Kamil; ŽK: Konečný Marek - Štrajt Michal, Havel Jan
O1A2005ERA-PACK ChrudimPCO Dynamo Č.Bud.12:1 (7:0)370
Branky: Max-Weber Prates 4, Vlastní (Pouzar), Mareš Michal, Yuri-Acosta Rodrigues, Everton-Ribeiro Fontoura, Slováček Matěj, Duio-Marinho De Mello, Drozd David, Drozd Pavel - Hrbáč Jiří; Rozhodčí: Kabeláč Martin (8.4), Čep Radim (8.4); Delegát: Svědiroh Miroslav
O1A2006Démoni Č.LípaFTZS Liberec2:2 (1:1)320
Branky: Havrda Ondřej, Zapletal Petr - Šisler Jiří, Rumler Štěpán; Rozhodčí: Šmíd Jiří (8.5), Laštovička Stanislav (8.4), Nešněra Filip; Delegát: Hanzlík Jiří; ŽK: Havrda Ondřej - Vogt Dominik, Kotek Tomáš, Rumler Štěpán



TISK TABULEK

  Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky a sestavy
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky

WebToDate