FOTBAL.CZ - Soutěže - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta

O2A - Krajský přebor jižní Moravy

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A1102Technika BrnoRepromeda Jehnice10:1 (5:1)2
Branky: Toman Jiří 5, Kadlec Zdeněk 2, Slezák Jiří 2, Hudeček Jaromír - Král Matouš; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.4), Vala Michal (8.4); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: Toman Jiří - Švantner Jakub
O2A1103Tomson BrnoGladiators Brno3:3 (1:2)8
Branky: Šimeček Jan, Stříž Jan, vlastní - Němec Vojtěch, Toncr Michal, Vašina Jiří; Rozhodčí: Vala Zdeněk (8.3), Machala Karel (8.3); Delegát: Dilhof Martin; ŽK: Stříž Jan, Balkovič Miroslav - Rozehnal Tomáš
O2A1104Inexis VyškovSaňaři Sokolnice7:5 (4:2)20
Branky: Švancara Petr 5, Janovský Patrik 2 - Slováček Petr 2, Nevídal Ondřej, Martynink Jakub, Dohnálek Radek; Rozhodčí: Smutný Roman (8.5), Kolář Jaroslav (8.5); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: 0 - Martynink Jakub
O2A1105Helas Brno BPanama Brno11:2 (6:0)15
Branky: Klimeš Milan 3, Cupák Vojtěch 2, Milošic Ladislav 2, Lidmila Patrik 2, Mrázek Vladislav, Haluza Oldřich - Mach Zdeněk 2; Rozhodčí: Šišma Ondřej (8.4), Texl David (8.4); Delegát: Forró Zoltán
O2A1106Sokol TroubskoHombres Brno8:7 (2:3)21
Branky: Koláčný Jiří 3, Knee Radek 2, Korol Yaroslav 2, Herinek Lukáš - Malíř Miroslav 5, Jeřábek Martin, Pokorný Petr; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.6), Vašíček Jiří (8.5); Delegát: Odehnal Michal; ŽK: Knee Radek, Jašinský David, Němeček Milan - Ryšavý Michal, Prokop Radek, Do Tomáš


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Helas Brno B10802 74: 3324 ( 9)
2.Panama Brno10703 26: 2521 ( 6)
3.Inexis Vyškov10604 58: 5518 ( 3)
4.Tomson Brno10523 34: 2317 ( 2)
5.Technika Brno10514 49: 4516 ( 1)
6.Saňaři Sokolnice10505 49: 4615 ( 0)
7.Repromeda Jehnice10406 38: 5112 ( -3)
8.Gladiators Brno10325 35: 3811 ( -4)
9.Sokol Troubsko10316 49: 5810 ( -5)
10.Hombres Brno10307 36: 439 ( -6)
11.Remos Oslavany10307 45: 769 ( -6)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A1202Sokol TroubskoPanama Brno16.12. 19:15NEBrno Bohunice
O2A1203Helas Brno BSaňaři Sokolnice16.12. 15:15NEBrno Maloměřice
O2A1204Inexis VyškovGladiators Brno15.12. 20:00SOVyškov
O2A1205Tomson BrnoRepromeda Jehnice15.12. 21:00SOBrno Bohunice
O2A1206Technika BrnoRemos Oslavany14.12. 20:15Pohořelice



TISK TABULEK

  Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky

WebToDate