FOTBAL.CZ - Soutěže - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta

O2A - Krajský přebor jižní Moravy

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A1702Tomson BrnoHelas Brno B0:7 (0:3)5
Branky: Milošic Ladislav 2, Haluza Oldřich, Vránek Lukáš, Březovský Josef, Zatloukal Martin, vlastní; Rozhodčí: Šenkýř Petr (8.4), Kabeláč Martin (8.4); Delegát: Stix Jiří
O2A1704Remos OslavanyHombres Brno3:6 (3:0)15
Branky: Šrajtl Jakub, Sedláček Martin, Koudelný Vojtěch - Zukal Tomáš, Prokop Radek, Dozbaba Jakub, Nejezchleba Jiří, Ryšavý Michal, Žák Rudolf; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.3), Sýkora Tomáš (8.3); Delegát: Kratochvíl Stanislav; ŽK: Skopal Petr - Dozbaba Jakub, Pokorný Petr
O2A1706Gladiators BrnoSaňaři Sokolnice3:5 (1:1)20
Branky: Šuvada Pavel, Soukup Adam, Vašina Jiří - Musil Petr, Oprchal Jaroslav, Skoupý Ondřej, Dobrovolný Marek, Slováček Petr; Rozhodčí: Šišma Ondřej (8.5), Vašíček Jiří (8.5); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: 0 - Martynink Jakub
O2A1802Saňaři SokolniceRepromeda Jehnice6:6 (1:1)30
Branky: Slováček Petr 3, Horáček Michal, Dobrovolný Marek, Dohnálek Radek - Valovský Ján 2, Piák Patrik 2, Švantner Jakub 2; ŽK: Slováček Petr- 0


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Helas Brno B161303110: 5339 ( 15)
2.Inexis Vyškov151005 80: 7130 ( 6)
3.Technika Brno15915 79: 6228 ( 4)
4.Panama Brno15915 42: 4128 ( 7)
5.Saňaři Sokolnice16727 85: 7823 ( -1)
6.Hombres Brno15708 65: 6221 ( 0)
7.Tomson Brno15627 47: 4620 ( -4)
8.Repromeda Jehnice176110 66: 8819 ( -5)
9.Gladiators Brno16529 53: 6417 ( -7)
10.Sokol Troubsko165110 79:10016 ( -8)
11.Remos Oslavany164012 74:11512 (-12)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A1803Panama BrnoRemos Oslavany16.02. 17:30SOBrno Bohunice
O2A1804Hombres BrnoTechnika Brno17.02. 19:00NEBrno Maloměřice
O2A1805Sokol TroubskoTomson Brno17.02. 19:15NEBrno Bohunice
O2A1806Helas Brno BInexis Vyškov17.02. 16:45NEBrno Maloměřice
O2A1902Inexis VyškovSokol Troubsko23.02. 20:00SOVyškov
O2A1903Tomson BrnoHombres Brno23.02. 21:00SOBrno Bohunice
O2A1904Technika BrnoPanama Brno22.02. 20:15Pohořelice
O2A1905Remos OslavanySaňaři Sokolnice23.02. 20:15SOIvančice



TISK TABULEK

  Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky

WebToDate