FOTBAL.CZ - Soutěže - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Soutěže

J3B - Divize žen B Čechy

1. kolo 07.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B0101TuklatyMělník06.09. 14:00SOTuklaty
J3B0102Jestřábí LhotaK.Hora07.09. 14:00NETJ Sokol Jestřábí Lhota
J3B0103PoděbradyKounice07.09. 12:30NEPoděbrady
J3B0104Mn.HradištěDukla "B"07.09. 14:00NEJivina
J3B0105Ml.BoleslavTurnov06.09. 13:00SOKrnsko
J3B0106TřebestoviceĎáblice "B"06.09. 14:00SOTřebestovice


2. kolo 14.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B0201MělníkĎáblice "B"13.09. 10:30SOMělník, Podolí
J3B0202TurnovTřebestovice13.09. 13:30SOMírová p. Koz.
J3B0203Dukla "B"Ml.Boleslav19.09. 18:30P6, Juliska, UMT
J3B0204KouniceMn.Hradiště14.09. 14:00NEKounice
J3B0205K.HoraPoděbrady13.09. 17:00SOKutná Hora, UMT
J3B0206TuklatyJestřábí Lhota13.09. 14:00SOTuklaty


3. kolo 21.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B0301Jestřábí LhotaMělník21.09. 14:00NETJ Sokol Jestřábí Lhota
J3B0302PoděbradyTuklaty21.09. 12:30NEPoděbrady
J3B0303Mn.HradištěK.Hora21.09. 14:00NEJivina
J3B0304Ml.BoleslavKounice21.09. 13:00NEKrnsko
J3B0305TřebestoviceDukla "B"20.09. 14:00SOTřebestovice
J3B0306Ďáblice "B"Turnov20.09. 14:00SOVšestudy


4. kolo 28.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B0401MělníkTurnov27.09. 10:30SOMělník, Podolí
J3B0402Dukla "B"Ďáblice "B"28.09. 10:30NESK Nusle
J3B0403KouniceTřebestovice28.09. 14:00NEKounice
J3B0404K.HoraMl.Boleslav27.09. 16:30SOKutná Hora, UMT
J3B0405TuklatyMn.Hradiště27.09. 14:00SOTuklaty
J3B0406Jestřábí LhotaPoděbrady28.09. 14:00NETJ Sokol Jestřábí Lhota


5. kolo 05.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B0501PoděbradyMělník05.10. 12:30NEPoděbrady
J3B0502Mn.HradištěJestřábí Lhota05.10. 14:00NEJivina
J3B0503Ml.BoleslavTuklaty04.10. 12:00SOKrnsko
J3B0504TřebestoviceK.Hora05.10. 14:00NETřebestovice
J3B0505Ďáblice "B"Kounice04.10. 13:00SOVšestudy
J3B0506TurnovDukla "B"04.10. 13:30SOMírová p. Koz.


6. kolo 12.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B0601MělníkDukla "B"11.10. 10:30SOMělník, Podolí
J3B0602KouniceTurnov12.10. 14:00NEKounice
J3B0603K.HoraĎáblice "B"11.10. 16:00SOKutná Hora, UMT
J3B0604TuklatyTřebestovice11.10. 14:00SOTuklaty
J3B0605Jestřábí LhotaMl.Boleslav12.10. 14:00NETJ Sokol Jestřábí Lhota
J3B0606PoděbradyMn.Hradiště12.10. 12:30NEPoděbrady


7. kolo 19.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B0701Mn.HradištěMělník19.10. 14:30NEJivina
J3B0702Ml.BoleslavPoděbrady18.10. 11:30SOKrnsko
J3B0703TřebestoviceJestřábí Lhota19.10. 14:00NETřebestovice
J3B0704Ďáblice "B"Tuklaty18.10. 12:30SOVšestudy
J3B0705TurnovK.Hora18.10. 13:30SOMírová p. Koz.
J3B0706Dukla "B"Kounice19.10. 10:30NESK Nusle


8. kolo 26.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B0801MělníkKounice25.10. 10:30SOMělník, Podolí
J3B0802K.HoraDukla "B"26.10. 10:30NEKutná Hora, UMT
J3B0803TuklatyTurnov25.10. 14:00SOTuklaty
J3B0804Jestřábí LhotaĎáblice "B"26.10. 14:00NETJ Sokol Jestřábí Lhota
J3B0805PoděbradyTřebestovice26.10. 12:30NEPoděbrady
J3B0806Mn.HradištěMl.Boleslav26.10. 14:00NEJivina


9. kolo 02.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B0901Ml.BoleslavMělník01.11. 10:30SOKrnsko
J3B0902TřebestoviceMn.Hradiště02.11. 14:00NETřebestovice
J3B0903Ďáblice "B"Poděbrady02.11. 14:00NEVšestudy
J3B0904TurnovJestřábí Lhota01.11. 13:30SOMírová p. Koz.
J3B0905Dukla "B"Tuklaty01.11. 13:30SOSK Nusle
J3B0906KouniceK.Hora02.11. 14:00NEKounice


10. kolo 09.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B1001MělníkK.Hora08.11. 10:30SOMělník, Podolí, UMT
J3B1002TuklatyKounice08.11. 14:00SOTuklaty
J3B1003Jestřábí LhotaDukla "B"09.11. 14:00NETJ Sokol Jestřábí Lhota
J3B1004PoděbradyTurnov09.11. 12:30NEPoděbrady
J3B1005Mn.HradištěĎáblice "B"08.11. 11:00SOJivina
J3B1006Ml.BoleslavTřebestovice08.11. 14:00SOKrnsko


11. kolo 16.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B1101TřebestoviceMělník15.11. 10:30SOTřebestovice
J3B1102Ďáblice "B"Ml.Boleslav15.11. 14:00SOVšestudy
J3B1103TurnovMn.Hradiště15.11. 13:30SOMírová p. Koz.
J3B1104Dukla "B"Poděbrady15.11. 10:30SOSK Nusle
J3B1105KouniceJestřábí Lhota16.11. 14:00NEKounice
J3B1106K.HoraTuklaty15.11. 13:30SOKutná Hora, UMT


12. kolo 22.03.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B1201MělníkTuklaty21.03. 10:30SOMělník, Podolí
J3B1202K.HoraJestřábí Lhota21.03. 14:00SOKutná Hora, UMT
J3B1203KounicePoděbrady22.03. 14:00NEKounice
J3B1204Dukla "B"Mn.Hradiště21.03. 10:30SOP 4, SK Nusle
J3B1205TurnovMl.Boleslav21.03. 13:30SOMírová pod Kozákovem
J3B1206Ďáblice "B"Třebestovice21.03. 14:00SOP 10, Malešice


13. kolo 29.03.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B1301Ďáblice "B"Mělník28.03. 12:15SOP 10, Malešice
J3B1302TřebestoviceTurnov28.03. 15:00SOTřebestovice
J3B1303Ml.BoleslavDukla "B"28.03. 11:00SOKrnsko
J3B1304Mn.HradištěKounice28.03. 11:45SOJivina
J3B1305PoděbradyK.Hora29.03. 12:30NEPoděbrady, Na Hrázi, UMT
J3B1306Jestřábí LhotaTuklaty29.03. 14:00NEJestřabí Lhota


14. kolo 05.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B1401MělníkJestřábí Lhota04.04. 10:30SOMělník, Podolí
J3B1402TuklatyPoděbrady04.04. 13:30SOTuklaty
J3B1403K.HoraMn.Hradiště04.04. 16:30SOKutná Hora, UMT
J3B1404KouniceMl.Boleslav05.04. 14:00NEKounice
J3B1405Dukla "B"Třebestovice06.04. 13:00POP 4, SK Nusle
J3B1406TurnovĎáblice "B"04.04. 13:30SOMírová pod Kozákovem


15. kolo 12.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B1501TurnovMělník11.04. 13:30SOMírová pod Kozákovem
J3B1502Ďáblice "B"Dukla "B"11.04. 13:30SOP 10, Malešice
J3B1503TřebestoviceKounice11.04. 15:00SOTřebestovice
J3B1504Ml.BoleslavK.Hora11.04. 12:30SOKrnsko
J3B1505Mn.HradištěTuklaty12.04. 13:30NEJivina
J3B1506PoděbradyJestřábí Lhota12.04. 12:30NEPoděbrady, UMT


16. kolo 19.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B1601MělníkPoděbrady18.04. 10:30SOMělník, Podolí
J3B1602Jestřábí LhotaMn.Hradiště19.04. 14:00NEJestřabí Lhota
J3B1603TuklatyMl.Boleslav18.04. 14:00SOTuklaty
J3B1604K.HoraTřebestovice18.04. 17:00SOKutná Hora, UMT
J3B1605KouniceĎáblice "B"19.04. 14:00NEKounice
J3B1606Dukla "B"Turnov19.04. 10:30NEP 4, SK Nusle


17. kolo 26.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B1701Dukla "B"Mělník25.04. 13:30SOP 4, SK Nusle
J3B1702TurnovKounice25.04. 13:30SOMírová pod Kozákovem
J3B1703Ďáblice "B"K.Hora25.04. 14:00SOP 10, Malešice
J3B1704TřebestoviceTuklaty25.04. 15:00SOTřebestovice
J3B1705Ml.BoleslavJestřábí Lhota25.04. 13:15SOKrnsko
J3B1706Mn.HradištěPoděbrady25.04. 14:00SOJivina


18. kolo 03.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B1801MělníkMn.Hradiště02.05. 10:30SOMělník, Podolí
J3B1802PoděbradyMl.Boleslav03.05. 12:30NEPoděbrady, Na Hrázi
J3B1803Jestřábí LhotaTřebestovice03.05. 14:00NEJestřabí Lhota
J3B1804TuklatyĎáblice "B"03.05. 14:00NETuklaty
J3B1805K.HoraTurnov02.05. 17:00SOKutná Hora, UMT
J3B1806KouniceDukla "B"03.05. 14:00NEKounice


19. kolo 10.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B1901KouniceMělník10.05. 14:00NEKounice
J3B1902Dukla "B"K.Hora10.05. 13:30NEP 4, SK Nusle
J3B1903TurnovTuklaty09.05. 13:30SOMírová pod Kozákovem
J3B1904Ďáblice "B"Jestřábí Lhota09.05. 14:00SOP 10, Malešice
J3B1905TřebestovicePoděbrady10.05. 15:00NETřebestovice
J3B1906Ml.BoleslavMn.Hradiště09.05. 13:15SOKrnsko


20. kolo 17.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B2001MělníkMl.Boleslav16.05. 10:30SOMělník, Podolí
J3B2002Mn.HradištěTřebestovice16.05. 14:00SOJivina
J3B2003PoděbradyĎáblice "B"17.05. 12:30NEPoděbrady, Na Hrázi
J3B2004Jestřábí LhotaTurnov17.05. 14:00NEJestřabí Lhota
J3B2005TuklatyDukla "B"16.05. 14:00SOTuklaty
J3B2006K.HoraKounice16.05. 17:00SOKutná Hora, UMT


21. kolo 31.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B2101K.HoraMělník30.05. 17:00SOKutná Hora, UMT
J3B2102KouniceTuklaty31.05. 14:00NEKounice
J3B2103Dukla "B"Jestřábí Lhota31.05. 10:30NEP 4, SK Nusle
J3B2104TurnovPoděbrady30.05. 13:30SOMírová pod Kozákovem
J3B2105Ďáblice "B"Mn.Hradiště30.05. 14:00SOP 10, Malešice
J3B2106TřebestoviceMl.Boleslav30.05. 15:00SOTřebestovice


22. kolo 07.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B2201MělníkTřebestovice07.06. 14:00NEMělník, Podolí
J3B2202Ml.BoleslavĎáblice "B"06.06. 13:15SOKrnsko
J3B2203Mn.HradištěTurnov06.06. 14:00SOJivina
J3B2204PoděbradyDukla "B"07.06. 12:30NEPoděbrady, Na Hrázi
J3B2205Jestřábí LhotaKounice06.06. 10:30SOJestřabí Lhota
J3B2206TuklatyK.Hora06.06. 14:00SOTuklaty



TISK TABULEK


  Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky

nic

nic

WebToDate