O ČMFS
Valná hromada ČMFS
Výkonný výbor ČMFS
Předseda ČMFS
Sekretariát ČMFS
Generální sekretář ČMFS
Oddělení reprezentace ČR
Oddělení mezinárodní
Odd. komunikace, vnějších a vnitřních vztahů
Oddělení profesionálního fotbalu
Oddělení mládeľe, neprofesionál. a reg. fotbalu
Finanční oddělení
Oddělení logistiky a služeb
Oddělení vzdělávání trenérů
Oddělení legislativy a registrace
Komise a pracovní skupiny
Komise rozhodčích a delegátů
Komise rozhodčích žen
Disciplinární komise
Legislativní rada
Arbitrážní komise
Odvolací a revizní komise
Licenční komise
Smírčí komise
Pravidlová komise
Zdravotní komise
Komise MTZ
Komise pro bezp. a výstavbu stadiónu
Komise futsalu
Komise fotbalu žen
Komise pro regionální fotbal
Komise mládeže
Komise Ad hoc pro statut a přestupy hráčů
Komise pro agenty hráčů
Technická komise
Pracovní skupina pro historii a statistiku
Komise pro kamerové systémy
Legislativa ČMFS
Legislativa ČMFS
Aktuální informace
Reprezentace "A"
Ostatní reprezentace
Nominace reprezentací
Reprezentace "U-21"
Reprezentace "U-20"
Reprezentace "U-19"
Reprezentace "U-18"
Reprezentace "U-17"
Reprezentace "U-16"
Reprezentace Futsal "A"
Reprezentace Futsal "U-21"
Reprezentace Ženy "A"
Reprezentace Ženy "U-19"
Reprezentace Ženy "U-17"
Amatéři
Gambrinus liga
Pohár ČMFS
Rozlosování
Výsledky
Historie
Domácí soutěže
Soutěže žen
Řídící komise ČMFS
Kraje a okresy
Fotbal pro všechny
Soutěže a turnaje
Partnerské organizace
Minihřiště
Projekty s podporou ČMFS
Materiály a metodiky
Lokality a soustředění
Galavečer neprofesionálního fotbalu
Adresáře
Futsal-FIFA
Fotografie
Kluby v pohárech
Liga mistrů
Pohár UEFA
Intertoto Cup
Koeficienty evropských soutěží
Ostatní
Legislativa
Provozní řád úseku registrace
Soubory ke stažení
Testové otázky pro rozhodčí
UČFT
Nadace fotbalových internacionálů
Klub fotbalových internacionálů
Škola mladých rozhodčích
Unie českých fotbalových rozhodčích
Registrovaní uživatelé
English
version
[Odkazy na články]
[Ikonka pro vás]
Soutěže
A3C - I.B třída "C" - muži
TABULKA STŘELCŮ ke dni 18.06.2015
Jméno
Oddíl
Počet
Nimrichtr Jan
Postřelmov
26
Šebesta Kamil
Vidnava
21
Málko Ondřej
Sudkov
20
Vala Tadeáš
Žulová
20
Grohar Miroslav
Dubicko
19
Jedelský Lukáš
Dubicko
19
Onciul Ivo
Vidnava
17
Vařeka Vítězslav
Nový Malín
16
Lazarov Ivo
Staré Město
15
Slavík Ladislav
Písečná
14
Hloušek Jakub
Javorník
13
Kobza Tomáš
Sudkov
13
Pelech Petr
Staré Město
12
Číž Lukáš
Nový Malín
11
Hatoň Jaroslav
Bohdíkov
11
Strýček Jakub
Písečná
11
Hofman Tagyr
Hrabišín
9
Sládek Tomáš
Dubicko
9
Hejl Michal
Hrabišín
8
Klemsa Jaroslav
Staré Město
8
Krátký Michal
Postřelmov
8
Novotný Jakub
Staré Město
8
Stavinoha Jiří
Žulová
8
Doležel Jan
Vikýřovice
7
Klemsa Michal
Staré Město
7
Kobza Miloslav
Lesnice
7
Langr Václav
Staré Město
7
Nimrichtr Stanislav
Postřelmov
7
Picka Jiří
Postřelmov
7
Zykmund Ondřej
Javorník
7
Daniel Jan
Žulová
6
Dvořák Miroslav
Postřelmov
6
Halaxa Radek
Sudkov
6
Lokšík Michal
Hrabišín
6
Mravec David
Žulová
6
Smělík Michal
Písečná
6
Sogel Petr
Písečná
6
Balvín Jakub
Lesnice
5
Cyrzyk Robert
Vidnava
5
Glozyga Jiří
Lesnice
5
Kozub Michal
Javorník
5
Kvapilík Michal
Bohdíkov
5
Maceček Ondřej
Žulová
5
Melhuba Michal
Lesnice
5
Plachý Jaroslav
Nový Malín
5
Příhoda Jaroslav
Supíkovice
5
Silný Jiří
Vikýřovice
5
Zajíc Lubomír
Bohdíkov
5
Bittner Jan
Dubicko
4
Honel Milan
Supíkovice
4
Janků Jakub
Bohdíkov
4
Jílek Alois
Sudkov
4
Knobloch Jan
Lesnice
4
Krušinský Jan
Nový Malín
4
Kubíček Petr
Staré Město
4
Malý Ivo
Vikýřovice
4
Schneider Daniel
Žulová
4
Smyčka Ondřej
Lesnice
4
Šincl Josef
Lesnice
4
Škodík Robert
Vidnava
4
Vykydal Vojtěch
Postřelmov
4
Wiesner Tomáš
Postřelmov
4
Černohous Petr
Vikýřovice
3
Faltýnek Pavel
Hrabišín
3
Filip Petr
Javorník
3
Gronych Oldřich
Staré Město
3
Hečko Pavel
Supíkovice
3
Hejl David
Hrabišín
3
Holomek Jiří
Javorník
3
Janda Daniel
Nový Malín
3
Janků Petr
Postřelmov
3
Kadrman Tomáš
Žulová
3
Kroupa Michal
Javorník
3
Kubíček Karel
Supíkovice
3
Kupka Jan
Dubicko
3
Kužílek Jiří
Hrabišín
3
Kužma Ján
Staré Město
3
Martinek Antonín
Javorník
3
Michálek Martin
Písečná
3
Nepožitek Jiří
Žulová
3
Paštěka Bedřich
Nový Malín
3
Písek Michal
Vidnava
3
Plhák Lukáš
Dubicko
3
Pospíšil Martin
Postřelmov
3
Příhoda Ladilsav
Supíkovice
3
Sedlář Radek
Písečná
3
Slusarz Stanislav
Vidnava
3
Stolár Oldřich
Vidnava
3
Vitovják Tomáš
Písečná
3
vlastní
Písečná
3
Žiga Roman
Javorník
3
Bittner Martin
Lesnice
2
Bouška Filip
Vikýřovice
2
Bračík Jan
Supíkovice
2
Cundrla Karel
Písečná
2
Diviš Marek
Bohdíkov
2
Doležel Roman
Javorník
2
Dolinek Karel
Nový Malín
2
Dorničák Pavel
Lesnice
2
Hrtús Milan
Žulová
2
Janků Petr
Bohdíkov
2
Kalous Milan
Sudkov
2
Karlík Jaromír
Žulová
2
Kovalec Martin
Vikýřovice
2
Kubík Ondřej
Supíkovice
2
Kubín Tomáš
Vikýřovice
2
Laščák David
Nový Malín
2
Losenický Roman
Hrabišín
2
Maceček Jakub
Písečná
2
Novák Marek
Nový Malín
2
Novosad Petr
Vidnava
2
Pacal Petr
Staré Město
2
Pastyřík Jaroslav
Hrabišín
2
Procházka Martin
Písečná
2
Rohoň Luděk
Staré Město
2
Salva Lukáš
Supíkovice
2
Sikora David
Bohdíkov
2
Sitta Petr
Sudkov
2
Skácel Erik
Dubicko
2
Šárnik Petr
Bohdíkov
2
Šimek Karel
Hrabišín
2
Šimo Radim
Staré Město
2
Vepřek Miroslav
Sudkov
2
Vepřek Tomáš
Sudkov
2
Wolf Jiří
Vikýřovice
2
Adamec Aleš
Javorník
1
Bílek Rostislav
Nový Malín
1
Bouška Jaroslav
Vikýřovice
1
Bračík Jakub
Supíkovice
1
Čontoš Lukáš
Nový Malín
1
Fidra Michal
Hrabišín
1
Frkáň Miloslav
Supíkovice
1
Glozyga David
Lesnice
1
Guzej Filip
Písečná
1
Halouzka Radim
Nový Malín
1
Harag Pavel
Hrabišín
1
Hlavatý Jakub
Bohdíkov
1
Horvát Josef
Javorník
1
Hroch Tomáš
Dubicko
1
Janček Dalibor
Vidnava
1
Jáně Michal
Postřelmov
1
Javorek Josef
Supíkovice
1
Juríček Lukáš
Písečná
1
Juriš Zdeněk
Javorník
1
Jurka Adam
Lesnice
1
Kaňák Martin
Bohdíkov
1
Kavánek Viktor
Žulová
1
Klčo Pavel
Supíkovice
1
Klemsa Ondřej
Staré Město
1
Koláček Radim
Supíkovice
1
Korger Ondřej
Vikýřovice
1
Koudelka Martin
Supíkovice
1
Kováč Jakub
Bohdíkov
1
Krejčí Jan
Dubicko
1
Krivošej Petr
Nový Malín
1
Krohmer Tibor
Vidnava
1
Křivohlávek Jaroslav
Žulová
1
Kuba Štěpán
Staré Město
1
Kubíček Matěj
Vikýřovice
1
Kupka Petr
Dubicko
1
Ludvig Tomaj
Hrabišín
1
Maceček Jan
Žulová
1
Mačkal Jan
Písečná
1
Málko Martin
Nový Malín
1
Maňas Petr
Staré Město
1
Martínek Rostislav
Dubicko
1
Musil Oldřich
Bohdíkov
1
Novák David
Nový Malín
1
Novosád Jan
Staré Město
1
Patkáň Kamil
Vidnava
1
Pecháček Dominik
Písečná
1
Pechoušek Jan
Písečná
1
Prchala Michal
Dubicko
1
Příhoda Martin
Písečná
1
Roubalík Luděk
Postřelmov
1
Staněk Lukáš
Žulová
1
Streit
Písečná
1
Streit František
Písečná
1
Svoboda Dominik
Lesnice
1
Svoboda Viktor
Lesnice
1
Ščambura Ondřej
Staré Město
1
Šebesta Josef
Lesnice
1
Šoltýs Zdeněk
Písečná
1
Špička Karel
Postřelmov
1
Tomášek Richard
Vikýřovice
1
Vamvakaš Filip
Nový Malín
1
Vepřek Martin
Postřelmov
1
Zajac Vláďa
Dubicko
1
Zdražil Jiří
Vidnava
1
Zetocha Zdeněk
Vidnava
1
Žalman Michal
Sudkov
1
Žižka Jiří
Hrabišín
1
Žouželka David
Bohdíkov
1
TISK TABULEK
Další informace
»
Aktuální výsledky
»
Termíny soutěže
»
Los soutěže
»
Obsazení rozhodčími a delegáty
»
Oddíly soutěže
»
Střelci
»
Statistiky
»
Obdržené karty
»
Tabulky celkem, ...
»
Všechny výsledky
© ČMFS ... www.fotbal.cz ... e-mail:
... tel: +420 2 330 29 111 ... fax: +420 2 33 35 31 07 ... ISSN 1214-7400