FOTBAL.CZ - Soutěže - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Soutěže

O2A - Krajský přebor jižní Moravy

TABULKA AKTIVITY ke dni 20.03.2019
JménoOddílAktivitaBrankyAsistence
Toman JiříTechnika Brno584810
Slováček PetrSaňaři Sokolnice493217
Švancara PetrInexis Vyškov482820
Obruča LukášInexis Vyškov43358
Lidmila PatrikHelas Brno B28226
Koláčný JiříSokol Troubsko26215
Šimeček JanTomson Brno26188
Korol YaroslavSokol Troubsko26179
Žák RudolfHombres Brno25169
Milošic LadislavHelas Brno B24168
Musil PetrSaňaři Sokolnice241212
Horák MichalInexis Vyškov23149
Koudelný VojtěchRemos Oslavany22175
Hladký MarcelSokol Troubsko221210
Dobrovolný MarekSaňaři Sokolnice21174
Mach ZdeněkPanama Brno19136
Valsa RadekRemos Oslavany19127
Horák OndřejRemos Oslavany19910
Němeček MilanSokol Troubsko19415
Soukup AdamGladiators Brno18144
Marinč LukášRepromeda Jehnice1899
Do TomášHombres Brno18414
Kameníček PetrRepromeda Jehnice17152
Malíř MiroslavHombres Brno17134
Šuvada PavelGladiators Brno17134
Ryšavý MichalHombres Brno1798
Herinek LukášSokol Troubsko1789
Král MatoušRepromeda Jehnice16115
Knee RadekSokol Troubsko16106
Švantner JakubRepromeda Jehnice16106
Janovský PatrikInexis Vyškov1688
Kejduš PetrGladiators Brno1679
Toncr MichalGladiators Brno16610
Sedláček MartinRemos Oslavany15114
Šimeček ProkopTomson Brno15114
Haluza OldřichHelas Brno B15105
Luner ZdeněkTechnika Brno1587
Němec MichalRemos Oslavany1569
Konečný PavelHombres Brno14122
Lošťák MartinTechnika Brno1486
Studený JiříPanama Brno1477
Skoupý OndřejSaňaři Sokolnice13103
Jiříček MichalRepromeda Jehnice1394
Pokorný PetrHombres Brno1394
Hudeček JaromírTechnika Brno1385
Kotouček EduardSaňaři Sokolnice1376
Slezák JiříTechnika Brno1376
Machálek PavelTechnika Brno1367
Hrůza MarekTomson Brno1358
Mičko JakubSokol Troubsko12111
Oščádal MartinHombres Brno12111
Bělák TomášPanama Brno1293
Liolias DanielHelas Brno B1293
Mrázek VladislavHelas Brno B1257
Pešta JiříHelas Brno B1257
Sádlík TomášInexis Vyškov1257
Klimeš MilanHelas Brno B1192
Vlk MartinTechnika Brno1192
Valovský JánRepromeda Jehnice10100
Němec VojtěchGladiators Brno1064
Studený PetrPanama Brno1064
Vašina JiříGladiators Brno1064
Černohorský MartinSokol Troubsko1055
Klíč DavidInexis Vyškov1037
Bělák MartinPanama Brno981
Aujenský VítInexis Vyškov972
Jeremias PavelTomson Brno972
Vránek LukášHelas Brno B963
Dohnálek RadekSaňaři Sokolnice954
Novotný LiborTomson Brno945
Prokop RadekHombres Brno936
Jašinský DavidSokol Troubsko927
Grepl MartinInexis Vyškov862
Horáček MichalSaňaři Sokolnice862
König PetrRemos Oslavany862
Šrajtl JakubRemos Oslavany862
Martynink JakubSaňaři Sokolnice853
Procházka RadekRemos Oslavany853
Dozbaba JakubHombres Brno844
Špička ZbyněkHelas Brno B844
Höll RadekTomson Brno835
Sznapka JakubHelas Brno B835
Kadlec ZdeněkTechnika Brno761
Krystýnek DanielRemos Oslavany761
Weinlich MichaelRemos Oslavany761
Nejezchleba JiříHombres Brno743
Šťastný MichalPanama Brno734
Šperka TomášHelas Brno B725
Höll JanTomson Brno716
Jičinský BartolomějRepromeda Jehnice707
Lukšija TarikHelas Brno B660
Nevídal OndřejSaňaři Sokolnice660
Bodický MichalGladiators Brno651
Jašek RenéHelas Brno B651
Král TomášRepromeda Jehnice651
Sliva AdamSaňaři Sokolnice642
Presl DavidHelas Brno B633
Prokeš TomášHelas Brno B633
Kasálek MartinHelas Brno B624
Pospíšil RomanSaňaři Sokolnice624
Skopal PetrRemos Oslavany615
Smital PavelPanama Brno550
Hronek PetrHombres Brno541
Zatloukal MartinHelas Brno B541
Načíňák LukášSaňaři Sokolnice532
Šťastný DanielHelas Brno B532
Kolář PavelRemos Oslavany523
Oprchal JaroslavSaňaři Sokolnice523
Doležal MartinSaňaři Sokolnice514
Pavlica OndřejGladiators Brno440
Lejska JosefPanama Brno431
Maloň TomášTomson Brno431
Šplíchal PetrSokol Troubsko431
Kremláček MichalRemos Oslavany413
Rozehnal TomášGladiators Brno413
Úlehla RadekGladiators Brno413
Axman PetrRepromeda Jehnice404
Chrápavý JosefTechnika Brno404
Koudelný MilanRemos Oslavany404
Paštěka MartinInexis Vyškov404
Cupák VojtěchHelas Brno B330
Kašík IljaGladiators Brno330
Balkovič MiroslavTomson Brno321
Charvát JanRepromeda Jehnice321
Michalica IvanRemos Oslavany321
Piák PatrikRepromeda Jehnice321
Pokorný TomášSokol Troubsko321
Franěk LukášRemos Oslavany312
Hanuš LadislavHelas Brno B312
Hložánek TomášGladiators Brno312
Horák MartinInexis Vyškov312
Luzar JanRepromeda Jehnice312
Mizerniuc PavelHelas Brno B312
Wagner KarelPanama Brno312
Zukal TomášHombres Brno312
Konečný MarekHelas Brno B303
Přerovský KarelSaňaři Sokolnice303
Urbančok DominikHelas Brno B303
Vysloužil ZdeněkTechnika Brno303
Gábor TomášRepromeda Jehnice220
Švancara DavidGladiators Brno220
vlastníInexis Vyškov220
Barbuš MariánPanama Brno211
Doležal KarelSokol Troubsko211
Dvořáček MichalPanama Brno211
Feifer AdamTechnika Brno211
Jeřábek MartinHombres Brno211
Kadlec PetrGladiators Brno211
Kopřiva PetrTomson Brno211
Květoň JosefRepromeda Jehnice211
Lidmila JakubHelas Brno B211
Stříž JanTomson Brno211
Drápal ZdeněkGladiators Brno202
Koláček AdamSokol Troubsko202
Marek OndřejRepromeda Jehnice202
Bednář MichalSokol Troubsko110
Bílý JiříHelas Brno B110
Borýsek JanHombres Brno110
Březovský JosefHelas Brno B110
Hudeček JanTechnika Brno110
Ledvoň RobertSokol Troubsko110
Mikeš MiroslavHelas Brno B110
Přichystal MarcelSaňaři Sokolnice110
Vlach MichalSokol Troubsko110
Červenec FrantišekGladiators Brno101
Durek LukášHelas Brno B101
Holán JosefHombres Brno101
Klusák ZdeněkTechnika Brno101
Krutil RobinGladiators Brno101
Luu DavidHombres Brno101
Mykytjuk AndrejHelas Brno B101
Schöfr MiroslavInexis Vyškov101
Skopal PavelRemos Oslavany101


TISK TABULEK


  Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky

nic

nic

WebToDate