FOTBAL.CZ - Soutěže - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Soutěže

O2A - Krajský přebor jižní Moravy

TABULKA ASISTENCÍ ke dni 20.03.2019
JménoOddílAsistence
Švancara PetrInexis Vyškov20
Slováček PetrSaňaři Sokolnice17
Němeček MilanSokol Troubsko15
Do TomášHombres Brno14
Musil PetrSaňaři Sokolnice12
Hladký MarcelSokol Troubsko10
Horák OndřejRemos Oslavany10
Toman JiříTechnika Brno10
Toncr MichalGladiators Brno10
Herinek LukášSokol Troubsko9
Horák MichalInexis Vyškov9
Kejduš PetrGladiators Brno9
Korol YaroslavSokol Troubsko9
Marinč LukášRepromeda Jehnice9
Němec MichalRemos Oslavany9
Žák RudolfHombres Brno9
Hrůza MarekTomson Brno8
Janovský PatrikInexis Vyškov8
Milošic LadislavHelas Brno B8
Obruča LukášInexis Vyškov8
Ryšavý MichalHombres Brno8
Šimeček JanTomson Brno8
Jašinský DavidSokol Troubsko7
Jičinský BartolomějRepromeda Jehnice7
Klíč DavidInexis Vyškov7
Luner ZdeněkTechnika Brno7
Machálek PavelTechnika Brno7
Mrázek VladislavHelas Brno B7
Pešta JiříHelas Brno B7
Sádlík TomášInexis Vyškov7
Studený JiříPanama Brno7
Valsa RadekRemos Oslavany7
Höll JanTomson Brno6
Knee RadekSokol Troubsko6
Kotouček EduardSaňaři Sokolnice6
Lidmila PatrikHelas Brno B6
Lošťák MartinTechnika Brno6
Mach ZdeněkPanama Brno6
Prokop RadekHombres Brno6
Slezák JiříTechnika Brno6
Švantner JakubRepromeda Jehnice6
Černohorský MartinSokol Troubsko5
Haluza OldřichHelas Brno B5
Höll RadekTomson Brno5
Hudeček JaromírTechnika Brno5
Koláčný JiříSokol Troubsko5
Koudelný VojtěchRemos Oslavany5
Král MatoušRepromeda Jehnice5
Novotný LiborTomson Brno5
Skopal PetrRemos Oslavany5
Sznapka JakubHelas Brno B5
Šperka TomášHelas Brno B5
Axman PetrRepromeda Jehnice4
Dobrovolný MarekSaňaři Sokolnice4
Dohnálek RadekSaňaři Sokolnice4
Doležal MartinSaňaři Sokolnice4
Dozbaba JakubHombres Brno4
Chrápavý JosefTechnika Brno4
Jiříček MichalRepromeda Jehnice4
Kasálek MartinHelas Brno B4
Koudelný MilanRemos Oslavany4
Malíř MiroslavHombres Brno4
Němec VojtěchGladiators Brno4
Paštěka MartinInexis Vyškov4
Pokorný PetrHombres Brno4
Pospíšil RomanSaňaři Sokolnice4
Sedláček MartinRemos Oslavany4
Soukup AdamGladiators Brno4
Studený PetrPanama Brno4
Šimeček ProkopTomson Brno4
Špička ZbyněkHelas Brno B4
Šťastný MichalPanama Brno4
Šuvada PavelGladiators Brno4
Vašina JiříGladiators Brno4
Bělák TomášPanama Brno3
Kolář PavelRemos Oslavany3
Konečný MarekHelas Brno B3
Kremláček MichalRemos Oslavany3
Liolias DanielHelas Brno B3
Martynink JakubSaňaři Sokolnice3
Nejezchleba JiříHombres Brno3
Oprchal JaroslavSaňaři Sokolnice3
Presl DavidHelas Brno B3
Procházka RadekRemos Oslavany3
Prokeš TomášHelas Brno B3
Přerovský KarelSaňaři Sokolnice3
Rozehnal TomášGladiators Brno3
Skoupý OndřejSaňaři Sokolnice3
Úlehla RadekGladiators Brno3
Urbančok DominikHelas Brno B3
Vránek LukášHelas Brno B3
Vysloužil ZdeněkTechnika Brno3
Aujenský VítInexis Vyškov2
Drápal ZdeněkGladiators Brno2
Franěk LukášRemos Oslavany2
Grepl MartinInexis Vyškov2
Hanuš LadislavHelas Brno B2
Hložánek TomášGladiators Brno2
Horáček MichalSaňaři Sokolnice2
Horák MartinInexis Vyškov2
Jeremias PavelTomson Brno2
Kameníček PetrRepromeda Jehnice2
Klimeš MilanHelas Brno B2
Koláček AdamSokol Troubsko2
Konečný PavelHombres Brno2
König PetrRemos Oslavany2
Luzar JanRepromeda Jehnice2
Marek OndřejRepromeda Jehnice2
Mizerniuc PavelHelas Brno B2
Načíňák LukášSaňaři Sokolnice2
Sliva AdamSaňaři Sokolnice2
Šrajtl JakubRemos Oslavany2
Šťastný DanielHelas Brno B2
Vlk MartinTechnika Brno2
Wagner KarelPanama Brno2
Zukal TomášHombres Brno2
Balkovič MiroslavTomson Brno1
Barbuš MariánPanama Brno1
Bělák MartinPanama Brno1
Bodický MichalGladiators Brno1
Červenec FrantišekGladiators Brno1
Doležal KarelSokol Troubsko1
Durek LukášHelas Brno B1
Dvořáček MichalPanama Brno1
Feifer AdamTechnika Brno1
Holán JosefHombres Brno1
Hronek PetrHombres Brno1
Charvát JanRepromeda Jehnice1
Jašek RenéHelas Brno B1
Jeřábek MartinHombres Brno1
Kadlec PetrGladiators Brno1
Kadlec ZdeněkTechnika Brno1
Klusák ZdeněkTechnika Brno1
Kopřiva PetrTomson Brno1
Král TomášRepromeda Jehnice1
Krutil RobinGladiators Brno1
Krystýnek DanielRemos Oslavany1
Květoň JosefRepromeda Jehnice1
Lejska JosefPanama Brno1
Lidmila JakubHelas Brno B1
Luu DavidHombres Brno1
Maloň TomášTomson Brno1
Mičko JakubSokol Troubsko1
Michalica IvanRemos Oslavany1
Mykytjuk AndrejHelas Brno B1
Oščádal MartinHombres Brno1
Piák PatrikRepromeda Jehnice1
Pokorný TomášSokol Troubsko1
Schöfr MiroslavInexis Vyškov1
Skopal PavelRemos Oslavany1
Stříž JanTomson Brno1
Šplíchal PetrSokol Troubsko1
Weinlich MichaelRemos Oslavany1
Zatloukal MartinHelas Brno B1


TISK TABULEK


  Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky

nic

nic

WebToDate