FOTBAL.CZ - Soutěže - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Soutěže

O2A - Krajský přebor jižní Moravy

KARTY ke dni 20.03.2019
OddílJménoŽKČK
Gladiators BrnoBodický Michal10
Gladiators BrnoKejduš Petr10
Gladiators BrnoNěmec Vojtěch20
Gladiators BrnoPavlica Ondřej30
Gladiators BrnoRozehnal Tomáš30
Gladiators BrnoSoukup Adam20
Gladiators BrnoToncr Michal20
Gladiators BrnoÚlehla Radek10
Gladiators BrnoVašina Jiří10
Helas Brno BHaluza Oldřich10
Helas Brno BHanuš Ladislav10
Helas Brno BJašek René10
Helas Brno BKasálek Martin10
Helas Brno BKlimeš Milan10
Helas Brno BKonečný Marek10
Helas Brno BMilošic Ladislav40
Helas Brno BPešta Jiří20
Helas Brno BWidder Thomas10
Hombres BrnoDo Tomáš30
Hombres BrnoDozbaba Jakub30
Hombres BrnoHronek Petr20
Hombres BrnoKonečný Pavel10
Hombres BrnoLuu David10
Hombres BrnoMalíř Miroslav10
Hombres BrnoOščádal Martin10
Hombres BrnoPokorný Petr10
Hombres BrnoProkop Radek20
Hombres BrnoRyšavý Michal10
Hombres BrnoŽák Rudolf10
Inexis VyškovAujenský Vít20
Inexis VyškovAujeský Vít10
Inexis VyškovHorák Martin10
Inexis VyškovHorák Michal40
Inexis VyškovJanovský Patrik20
Inexis VyškovKlíč David20
Inexis VyškovObruča Lukáš20
Inexis VyškovPaštěka Martin20
Inexis VyškovSádlík Tomáš31
Inexis VyškovŠvancara Petr50
Panama BrnoBělák Martin10
Panama BrnoBělák Tomáš20
Panama BrnoDvořáček Michal20
Panama BrnoLejska Josef10
Panama BrnoMach Zdeněk50
Panama BrnoSmital Pavel20
Panama BrnoStudený Jiří10
Panama BrnoWagner Karel20
Remos OslavanyFraněk Lukáš10
Remos OslavanyHorák Ondřej21
Remos OslavanyKolář Pavel01
Remos OslavanyKönig Petr10
Remos OslavanyKoudelný Milan10
Remos OslavanyKoudelný Vojtěch30
Remos OslavanyKremláček Michal10
Remos OslavanyKrystýnek Daniel10
Remos OslavanyNěmec Michal30
Remos OslavanySedláček Martin40
Remos OslavanySkopal Petr21
Remos OslavanyŠrajtl Jakub22
Repromeda JehniceCharvát Jan10
Repromeda JehniceJičinský Bartoloměj41
Repromeda JehniceKonjoryan Karen10
Repromeda JehniceLuzar Jan10
Repromeda JehniceMarinč Lukáš32
Repromeda JehnicePiák Patrik20
Repromeda JehniceŠvantner Jakub20
Saňaři SokolniceDobrovolný Marek30
Saňaři SokolniceDohnálek Radek10
Saňaři SokolniceDoležal Martin10
Saňaři SokolniceKotouček Eduard20
Saňaři SokolniceLukáš Marek01
Saňaři SokolniceMartynink Jakub30
Saňaři SokolniceMusil Petr20
Saňaři SokolniceNačíňák Lukáš21
Saňaři SokolniceNevídal Ondřej20
Saňaři SokolniceOprchal Jaroslav10
Saňaři SokolnicePospíšil Roman10
Saňaři SokolniceSkoupý Ondřej10
Saňaři SokolniceSlováček Petr20
Sokol TroubskoHerinek Lukáš10
Sokol TroubskoHladký Marcel20
Sokol TroubskoJašinský David80
Sokol TroubskoKnee Radek51
Sokol TroubskoKoláčný Jiří20
Sokol TroubskoKorol Yaroslav20
Sokol TroubskoLedvoň Robert01
Sokol TroubskoMičko Jakub10
Sokol TroubskoNěmeček Milan10
Sokol TroubskoŠtrof Roman10
Technika BrnoFeifer Adam10
Technika BrnoMachálek Pavel11
Technika BrnoToman Jiří20
Tomson BrnoBalkovič Miroslav30
Tomson BrnoHöll Jan10
Tomson BrnoHöll Radek20
Tomson BrnoJeremias Pavel30
Tomson BrnoKopřiva Petr20
Tomson BrnoStříž Jan10
Tomson BrnoŠimeček Jan20



TISK TABULEK


  Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky

nic

nic

WebToDate