FOTBAL.CZ - Soutěže - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Soutěže

O2A - Krajský přebor jižní Moravy

TABULKA STŘELCŮ ke dni 20.03.2019
JménoOddílPočet
Toman JiříTechnika Brno48
Obruča LukášInexis Vyškov35
Slováček PetrSaňaři Sokolnice32
Švancara PetrInexis Vyškov28
Lidmila PatrikHelas Brno B22
Koláčný JiříSokol Troubsko21
Šimeček JanTomson Brno18
Dobrovolný MarekSaňaři Sokolnice17
Korol YaroslavSokol Troubsko17
Koudelný VojtěchRemos Oslavany17
Milošic LadislavHelas Brno B16
Žák RudolfHombres Brno16
Kameníček PetrRepromeda Jehnice15
Horák MichalInexis Vyškov14
Soukup AdamGladiators Brno14
Mach ZdeněkPanama Brno13
Malíř MiroslavHombres Brno13
Šuvada PavelGladiators Brno13
Hladký MarcelSokol Troubsko12
Konečný PavelHombres Brno12
Musil PetrSaňaři Sokolnice12
Valsa RadekRemos Oslavany12
Král MatoušRepromeda Jehnice11
Mičko JakubSokol Troubsko11
Oščádal MartinHombres Brno11
Sedláček MartinRemos Oslavany11
Šimeček ProkopTomson Brno11
Haluza OldřichHelas Brno B10
Knee RadekSokol Troubsko10
Skoupý OndřejSaňaři Sokolnice10
Švantner JakubRepromeda Jehnice10
Valovský JánRepromeda Jehnice10
Bělák TomášPanama Brno9
Horák OndřejRemos Oslavany9
Jiříček MichalRepromeda Jehnice9
Klimeš MilanHelas Brno B9
Liolias DanielHelas Brno B9
Marinč LukášRepromeda Jehnice9
Pokorný PetrHombres Brno9
Ryšavý MichalHombres Brno9
Vlk MartinTechnika Brno9
Bělák MartinPanama Brno8
Herinek LukášSokol Troubsko8
Hudeček JaromírTechnika Brno8
Janovský PatrikInexis Vyškov8
Lošťák MartinTechnika Brno8
Luner ZdeněkTechnika Brno8
Aujenský VítInexis Vyškov7
Jeremias PavelTomson Brno7
Kejduš PetrGladiators Brno7
Kotouček EduardSaňaři Sokolnice7
Slezák JiříTechnika Brno7
Studený JiříPanama Brno7
Grepl MartinInexis Vyškov6
Horáček MichalSaňaři Sokolnice6
Kadlec ZdeněkTechnika Brno6
König PetrRemos Oslavany6
Krystýnek DanielRemos Oslavany6
Lukšija TarikHelas Brno B6
Machálek PavelTechnika Brno6
Němec MichalRemos Oslavany6
Němec VojtěchGladiators Brno6
Nevídal OndřejSaňaři Sokolnice6
Studený PetrPanama Brno6
Šrajtl JakubRemos Oslavany6
Toncr MichalGladiators Brno6
Vašina JiříGladiators Brno6
Vránek LukášHelas Brno B6
Weinlich MichaelRemos Oslavany6
Bodický MichalGladiators Brno5
Černohorský MartinSokol Troubsko5
Dohnálek RadekSaňaři Sokolnice5
Hrůza MarekTomson Brno5
Jašek RenéHelas Brno B5
Král TomášRepromeda Jehnice5
Martynink JakubSaňaři Sokolnice5
Mrázek VladislavHelas Brno B5
Pešta JiříHelas Brno B5
Procházka RadekRemos Oslavany5
Sádlík TomášInexis Vyškov5
Smital PavelPanama Brno5
Do TomášHombres Brno4
Dozbaba JakubHombres Brno4
Hronek PetrHombres Brno4
Nejezchleba JiříHombres Brno4
Němeček MilanSokol Troubsko4
Novotný LiborTomson Brno4
Pavlica OndřejGladiators Brno4
Sliva AdamSaňaři Sokolnice4
Špička ZbyněkHelas Brno B4
Zatloukal MartinHelas Brno B4
Cupák VojtěchHelas Brno B3
Höll RadekTomson Brno3
Kašík IljaGladiators Brno3
Klíč DavidInexis Vyškov3
Lejska JosefPanama Brno3
Maloň TomášTomson Brno3
Načíňák LukášSaňaři Sokolnice3
Presl DavidHelas Brno B3
Prokeš TomášHelas Brno B3
Prokop RadekHombres Brno3
Sznapka JakubHelas Brno B3
Šplíchal PetrSokol Troubsko3
Šťastný DanielHelas Brno B3
Šťastný MichalPanama Brno3
Balkovič MiroslavTomson Brno2
Gábor TomášRepromeda Jehnice2
Charvát JanRepromeda Jehnice2
Jašinský DavidSokol Troubsko2
Kasálek MartinHelas Brno B2
Kolář PavelRemos Oslavany2
Michalica IvanRemos Oslavany2
Oprchal JaroslavSaňaři Sokolnice2
Piák PatrikRepromeda Jehnice2
Pokorný TomášSokol Troubsko2
Pospíšil RomanSaňaři Sokolnice2
Šperka TomášHelas Brno B2
Švancara DavidGladiators Brno2
vlastníInexis Vyškov2
Barbuš MariánPanama Brno1
Bednář MichalSokol Troubsko1
Bílý JiříHelas Brno B1
Borýsek JanHombres Brno1
Březovský JosefHelas Brno B1
Doležal KarelSokol Troubsko1
Doležal MartinSaňaři Sokolnice1
Dvořáček MichalPanama Brno1
Feifer AdamTechnika Brno1
Franěk LukášRemos Oslavany1
Hanuš LadislavHelas Brno B1
Hložánek TomášGladiators Brno1
Höll JanTomson Brno1
Horák MartinInexis Vyškov1
Hudeček JanTechnika Brno1
Jeřábek MartinHombres Brno1
Kadlec PetrGladiators Brno1
Kopřiva PetrTomson Brno1
Kremláček MichalRemos Oslavany1
Květoň JosefRepromeda Jehnice1
Ledvoň RobertSokol Troubsko1
Lidmila JakubHelas Brno B1
Luzar JanRepromeda Jehnice1
Mikeš MiroslavHelas Brno B1
Mizerniuc PavelHelas Brno B1
Přichystal MarcelSaňaři Sokolnice1
Rozehnal TomášGladiators Brno1
Skopal PetrRemos Oslavany1
Stříž JanTomson Brno1
Úlehla RadekGladiators Brno1
Vlach MichalSokol Troubsko1
Wagner KarelPanama Brno1
Zukal TomášHombres Brno1

TISK TABULEK


  Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky

nic

nic

WebToDate