FOTBAL.CZ - Soutěže - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Soutěže

O2A - Krajský přebor jižní Moravy

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A0102Panama BrnoSokol Troubsko4:0 (3:0)11
Branky: Smital Pavel 2, Studený Petr, Bělák Tomáš; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.4), Vala Michal (8.4); Delegát: Uhlíř Petr; ŽK: Wagner Karel - 0
O2A0103Saňaři SokolniceHelas Brno B6:8 (2:2)20
Branky: Musil Petr 2, Horáček Michal 2, Slováček Petr, vlastní - Liolias Daniel 3, Milošic Ladislav 3, Lukšija Tarik, Haluza Oldřich; Rozhodčí: Slanina Tomáš (8.4), Machala Karel (8.2); Delegát: Forró Zoltán
O2A0104Gladiators BrnoInexis Vyškov3:5 (2:1)15
Branky: Šuvada Pavel, Hložánek Tomáš, Kadlec Petr - Obruča Lukáš 4, Švancara Petr; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.4), Sýkora Tomáš (8.4); Delegát: Brtníček Miloslav
O2A0105Repromeda JehniceTomson Brno2:1 (0:1)20
Branky: Švantner Jakub 2 - Höll Radek; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.3), Pozidis Charalambos (8.3); Delegát: Marek Pavel
O2A0106Remos OslavanyTechnika Brno6:8 (3:4)10
Branky: Michalica Ivan 2, Koudelný Vojtěch 2, Sedláček Martin, Horák Ondřej - Toman Jiří 6, Machálek Pavel 2; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.4), Jurča Lukáš (8.4); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: König Petr - 0


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A0202Tomson BrnoRemos Oslavany6:2 (2:1)7
Branky: Šimeček Jan 2, Šimeček Prokop 2, Kopřiva Petr, Maloň Tomáš - Koudelný Vojtěch 2; Rozhodčí: Vala Michal (8.3), Vala Zdeněk (8.4); Delegát: Hulcký Zdeněk; ŽK: 0 - Sedláček Martin
O2A0203Inexis VyškovRepromeda Jehnice8:6 (3:1)30
Branky: Obruča Lukáš 4, vlastní, Švancara Petr, Grepl Martin, Sádlík Tomáš - Kameníček Petr 2, Švantner Jakub 2, vlastní, Král Matouš; Rozhodčí: Slanina Tomáš (8.5), Dadák David (8.2); Delegát: Uhlíř Petr; ŽK: 0 - Jičinský Bartoloměj
O2A0204Helas Brno BGladiators Brno5:6 (4:3)20
Branky: Milošic Ladislav 3, Liolias Daniel 2 - Soukup Adam 3, Kejduš Petr 2, Rozehnal Tomáš; Rozhodčí: Hřebíček Zdeněk (8.3), Texl David (8.2); Delegát: Marek Pavel; ŽK: 0 - Vašina Jiří
O2A0205Sokol TroubskoSaňaři Sokolnice4:6 (1:5)13
Branky: Herinek Lukáš 2, Němeček Milan, Korol Yaroslav - Skoupý Ondřej 3, Slováček Petr 2, Dohnálek Radek; Rozhodčí: Smutný Roman (8.4), Pozidis Charalambos (8.4); Delegát: Uhlíř Petr; ŽK: Hladký Marcel - Dohnálek Radek, Dobrovolný Marek
O2A0206Hombres BrnoPanama Brno3:2 (0:0)20
Branky: Malíř Miroslav 2, Hronek Petr - Studený Petr, Dvořáček Michal; Rozhodčí: Kabeláč Martin (8.4), Jurča Lukáš (8.4); Delegát: Odehnal Michal; ŽK: Hronek Petr, Malíř Miroslav - Dvořáček Michal


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A0302Saňaři SokolniceHombres Brno8:3 (5:2)30
Branky: Slováček Petr 4, Dobrovolný Marek 2, Skoupý Ondřej, Nevídal Ondřej - Malíř Miroslav, Do Tomáš, Oščádal Martin; Rozhodčí: Horváth Antonín (8.3), Dadák David (8.2); Delegát: Forró Zoltán; ŽK: Doležal Martin - 0
O2A0303Gladiators BrnoSokol Troubsko4:4 (1:1)20
Branky: Němec Vojtěch, Pavlica Ondřej, Toncr Michal, Vašina Jiří - Mičko Jakub 2, Knee Radek, Korol Yaroslav; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.3), Machala Karel (8.2); Delegát: Odehnal Michal
O2A0304Repromeda JehniceHelas Brno B2:6 (2:4)30
Branky: Gábor Tomáš, Jiříček Michal - Pešta Jiří 2, Špička Zbyněk, Jašek René, Lukšija Tarik, Lidmila Patrik; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.3), Vala Zdeněk (8.5); Delegát: Blažek Marek; ŽK: 0 - Jašek René, Konečný Marek; ČK: Marinč Lukáš - 0
O2A0305Remos OslavanyInexis Vyškov7:4 (6:0)15
Branky: Sedláček Martin 2, Procházka Radek, Kolář Pavel, Franěk Lukáš, König Petr, Koudelný Vojtěch - Horák Michal 4; Rozhodčí: Hřebíček Zdeněk (8.3), Vala Michal (8.3); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: Horák Ondřej, Franěk Lukáš, Skopal Petr - Horák Michal
O2A0306Technika BrnoTomson Brno3:3 (0:1)5
Branky: Toman Jiří 2, Lošťák Martin - Balkovič Miroslav 2, Šimeček Prokop; Rozhodčí: Sýkora Tomáš (8.3), Texl David (8.3); Delegát: Dilhof Martin; ŽK: 0 - Šimeček Jan


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A0402Inexis VyškovTechnika Brno8:2 (6:1)20
Branky: Švancara Petr 4, Janovský Patrik 2, Grepl Martin 2 - Toman Jiří 2; Rozhodčí: Smutný Roman (8.4), Machala Karel (8.2); Delegát: Hulcký Zdeněk; ŽK: Sádlík Tomáš, Švancara Petr - 0
O2A0403Helas Brno BRemos Oslavany21:3 (7:1)11
Branky: Lidmila Patrik 8, Pešta Jiří 3, Špička Zbyněk 2, Lukšija Tarik 2, Haluza Oldřich 2, Milošic Ladislav 2, Šperka Tomáš 2 - Skopal Petr, Sedláček Martin, Horák Ondřej; Rozhodčí: Sýkora Tomáš (8.4), Čep Radim (8.4); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: Pešta Jiří - 0
O2A0404Sokol TroubskoRepromeda Jehnice2:7 (2:3)25
Branky: Hladký Marcel, Korol Yaroslav - Kameníček Petr 3, Švantner Jakub 2, Král Tomáš, Král Matouš; Rozhodčí: Vévodová Alice (8.4), Šišma Ondřej (8.4); Delegát: Forró Zoltán
O2A0405Hombres BrnoGladiators Brno2:1 (0:1)8
Branky: Hronek Petr, Malíř Miroslav - Soukup Adam; Rozhodčí: Vala Zdeněk (8.4), Dadák David (8.4); Delegát: Brtníček Miloslav
O2A0406Panama BrnoSaňaři Sokolnice4:2 (3:1)27
Branky: Studený Jiří 2, Šťastný Michal, Smital Pavel - Kotouček Eduard, Dobrovolný Marek; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.3), Kabeláč Martin (8.3); Delegát: Stix Jiří; ŽK: Smital Pavel, Mach Zdeněk - 0


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A0502Gladiators BrnoPanama Brno2:0 (2:0)15
Branky: Pavlica Ondřej 2; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.5), Vašíček Jiří (8.4); Delegát: Odehnal Michal; ŽK: Rozehnal Tomáš, Úlehla Radek - Dvořáček Michal
O2A0503Repromeda JehniceHombres Brno4:3 (3:3)30
Branky: Kameníček Petr 3, Marinč Lukáš - Malíř Miroslav, Oščádal Martin, Žák Rudolf; Rozhodčí: Hřebíček Zdeněk (8.4), Kabeláč Martin (8.4); Delegát: Holomek Patrik; ŽK: Jičinský Bartoloměj - Hronek Petr
O2A0504Remos OslavanySokol Troubsko6:12 (2:5)10
Branky: Koudelný Vojtěch 2, Procházka Radek, Šrajtl Jakub, Horák Ondřej, Krystýnek Daniel - Hladký Marcel 5, Korol Yaroslav 3, Černohorský Martin 2, Knee Radek, Doležal Karel; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.4), Jurča Lukáš (8.4); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: Sedláček Martin, Kremláček Michal - 0; ČK: Skopal Petr - Knee Radek
O2A0505Technika BrnoHelas Brno B2:8 (0:4)7
Branky: Luner Zdeněk, Lošťák Martin - Haluza Oldřich 2, Prokeš Tomáš 2, Presl David 2, Lidmila Patrik 2; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.4), Machala Karel (8.3); Delegát: Marek Pavel
O2A0506Tomson BrnoInexis Vyškov8:3 (4:0)5
Branky: Hrůza Marek 2, Šimeček Jan 2, Novotný Libor, Jeremias Pavel, Höll Jan, Šimeček Prokop - Grepl Martin 2, Janovský Patrik; Rozhodčí: Smutný Roman (8.3), Dadák David (8.3); Delegát: Dilhof Martin; ŽK: Kopřiva Petr - Klíč David, Sádlík Tomáš, Horák Martin


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A0602Helas Brno BTomson Brno3:2 (1:1)20
Branky: Lidmila Patrik 2, Mikeš Miroslav - Šimeček Jan, Šimeček Prokop; Rozhodčí: Hřebíček Zdeněk (8.1), Jurča Lukáš (8.3); Delegát: Marek Pavel; ŽK: Pešta Jiří, Kasálek Martin - Jeremias Pavel
O2A0603Sokol TroubskoTechnika Brno6:9 (4:1)9
Branky: Hladký Marcel 2, Ledvoň Robert, Herinek Lukáš, Korol Yaroslav, Černohorský Martin - Vlk Martin 4, Toman Jiří 3, Slezák Jiří, Lošťák Martin; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.4), Dadák David (8.4); Delegát: Uhlíř Petr
O2A0604Hombres BrnoRemos Oslavany8:3 (2:1)9
Branky: Žák Rudolf 4, Hronek Petr 2, Pokorný Petr, Malíř Miroslav - Němec Michal 2, Koudelný Vojtěch; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.4), Texl David (8.4); Delegát: Odehnal Michal
O2A0605Panama BrnoRepromeda Jehnice3:2 (2:1)5
Branky: Studený Jiří, Lejska Josef, Šťastný Michal - Marinč Lukáš, Kameníček Petr; Rozhodčí: Vala Zdeněk (8.5), Machala Karel (8.2); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: Bělák Tomáš, Wagner Karel - Piák Patrik
O2A0606Saňaři SokolniceGladiators Brno5:2 (1:1)31
Branky: Dobrovolný Marek 2, Slováček Petr 2, Načíňák Lukáš - Soukup Adam 2; Rozhodčí: Texl David (8.4), Vévodová Alice (8.4); Delegát: Linhart Karel; ŽK: Načíňák Lukáš - Soukup Adam


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A0702Repromeda JehniceSaňaři Sokolnice4:7 (1:7)30
Branky: Kameníček Petr 2, Jiříček Michal 2 - Dobrovolný Marek 2, Slováček Petr 2, Pospíšil Roman, Načíňák Lukáš, Martynink Jakub; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.3), Kincl Miroslav (8.2); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: Jičinský Bartoloměj, Piák Patrik, Marinč Lukáš - Pospíšil Roman, Dobrovolný Marek; ČK: 0 - Načíňák Lukáš
O2A0703Remos OslavanyPanama Brno0:2 (0:1)15
Branky: Lejska Josef 2; Rozhodčí: Vévodová Alice (8.3), Čep Radim (8.3); Delegát: Dilhof Martin
O2A0704Technika BrnoHombres Brno6:4 (4:2)10
Branky: Toman Jiří 3, Machálek Pavel, Luner Zdeněk, Lošťák Martin - Ryšavý Michal 2, Dozbaba Jakub, Do Tomáš; Rozhodčí: Sýkora Tomáš (8.5), Vala Zdeněk (8.5); Delegát: Holomek Patrik; ČK: Machálek Pavel - 0
O2A0705Tomson BrnoSokol Troubsko5:1 (2:0)10
Branky: Hrůza Marek 2, Šimeček Jan 2, Maloň Tomáš - Šplíchal Petr; Rozhodčí: Texl David (8.3), Rohrer Libor (8.4); Delegát: Forró Zoltán; ČK: 0 - Ledvoň Robert
O2A0706Inexis VyškovHelas Brno B9:5 (4:3)10
Branky: Švancara Petr 6, Sádlík Tomáš 2, Obruča Lukáš - Jašek René 2, Lukšija Tarik, Haluza Oldřich, Liolias Daniel; Rozhodčí: Šišma Ondřej (8.5), Slanina Tomáš (8.5); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: 0 - Milošic Ladislav


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A0802Sokol TroubskoInexis Vyškov11:5 (5:3)35
Branky: Mičko Jakub 5, Hladký Marcel 2, Korol Yaroslav 2, Jašinský David, Šplíchal Petr - Švancara Petr 3, Janovský Patrik, Klíč David; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.3), Vévodová Alice (8.3); Delegát: Odehnal Michal; ŽK: Hladký Marcel, Jašinský David - Janovský Patrik
O2A0803Hombres BrnoTomson Brno2:3 (2:1)30
Branky: Ryšavý Michal, Malíř Miroslav - Šimeček Jan 2, Jeremias Pavel; Rozhodčí: Kolář Jaroslav (8.4), Šišma Ondřej (8.4); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: 0 - Balkovič Miroslav
O2A0804Panama BrnoTechnika Brno3:2 (1:0)30
Branky: Bělák Martin, Bělák Tomáš, Smital Pavel - Kadlec Zdeněk, Vlk Martin; Rozhodčí: Machala Karel (8.3), Vašíček Jiří (8.4); Delegát: Brtníček Miloslav
O2A0805Saňaři SokolniceRemos Oslavany3:7 (1:4)25
Branky: Kotouček Eduard 2, Martynink Jakub - Valsa Radek 2, Horák Ondřej 2, Koudelný Vojtěch 2, König Petr; Rozhodčí: Smutný Roman (8.6), Vala Zdeněk (8.6); Delegát: Uhlíř Petr; ŽK: Nevídal Ondřej - Němec Michal, Sedláček Martin
O2A0806Gladiators BrnoRepromeda Jehnice5:6 (1:1)17
Branky: Soukup Adam 3, Kašík Ilja 2 - Valovský Ján 3, Květoň Josef, Charvát Jan, Marinč Lukáš; Rozhodčí: Šenkýř Petr (8.2), Rohrer Libor (8.4); Delegát: Marek Pavel


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A0902Remos OslavanyGladiators Brno5:8 (0:4)22
Branky: Šrajtl Jakub 2, Valsa Radek, Horák Ondřej, Koudelný Vojtěch - Kejduš Petr 3, Šuvada Pavel 3, Němec Vojtěch, Toncr Michal; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.4), Hřebíček Zdeněk (8.4); Delegát: Kratochvíl Stanislav; ŽK: Koudelný Vojtěch - 0
O2A0903Technika BrnoSaňaři Sokolnice4:5 (2:4)25
Branky: Hudeček Jaromír, Luner Zdeněk, Toman Jiří, Feifer Adam - Dobrovolný Marek 2, Skoupý Ondřej, Slováček Petr, Sliva Adam; Rozhodčí: Texl David (8.5), Rohrer Libor (8.5); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: Feifer Adam - Kotouček Eduard; ČK: 0 - Lukáš Marek
O2A0904Tomson BrnoPanama Brno0:2 (0:1)17
Branky: Mach Zdeněk, Bělák Tomáš; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.3), Sýkora Tomáš (8.3); Delegát: Odehnal Michal; ŽK: 0 - Bělák Tomáš
O2A0905Inexis VyškovHombres Brno6:4 (3:2)15
Branky: Obruča Lukáš 3, Švancara Petr, Horák Michal, Grepl Martin - Prokop Radek, Dozbaba Jakub, Malíř Miroslav, Do Tomáš; Rozhodčí: Smutný Roman (8.4), Machala Karel (8.3); Delegát: Forró Zoltán; ŽK: Horák Michal - Dozbaba Jakub
O2A0906Helas Brno BSokol Troubsko5:1 (4:0)27
Branky: Šťastný Daniel 2, Kasálek Martin, Haluza Oldřich, Zatloukal Martin - Němeček Milan; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.4), Kincl Miroslav (8.4); Delegát: Uhlíř Petr; ŽK: 0 - Štrof Roman, Knee Radek


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A1002Hombres BrnoHelas Brno B0:2 (0:1)5
Branky: Mrázek Vladislav, Presl David; Rozhodčí: Dadák David (8.3), Kolář Jaroslav (8.4); Delegát: Forró Zoltán; ŽK: Prokop Radek - 0
O2A1003Panama BrnoInexis Vyškov4:3 (1:2)17
Branky: Bělák Martin, Wagner Karel, Mach Zdeněk, Bělák Tomáš - Švancara Petr, Horák Michal, Obruča Lukáš; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.4), Smekal Roman (8.3); Delegát: Stix Jiří; ŽK: Mach Zdeněk, Smital Pavel - Švancara Petr, Paštěka Martin, Aujeský Vít
O2A1004Saňaři SokolniceTomson Brno2:3 (1:2)10
Branky: Kotouček Eduard, Slováček Petr - Šimeček Jan 2, Jeremias Pavel; Rozhodčí: Šišma Ondřej (8.4), Dadák David (8.4); Delegát: Bednář Kamil
O2A1005Gladiators BrnoTechnika Brno1:3 (0:1)10
Branky: Šuvada Pavel - Kadlec Zdeněk, Slezák Jiří, Toman Jiří; Rozhodčí: Vala Michal (8.4), Vévodová Alice (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: Soukup Adam, Němec Vojtěch - 0
O2A1006Repromeda JehniceRemos Oslavany4:6 (1:2)15
Branky: Kameníček Petr 3, Švantner Jakub - Němec Michal, Šrajtl Jakub, König Petr, Sedláček Martin, Horák Ondřej, Krystýnek Daniel; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.3), Sýkora Tomáš (8.3); Delegát: Dilhof Martin; ČK: Jičinský Bartoloměj - Šrajtl Jakub


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A1102Technika BrnoRepromeda Jehnice10:1 (5:1)2
Branky: Toman Jiří 5, Kadlec Zdeněk 2, Slezák Jiří 2, Hudeček Jaromír - Král Matouš; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.4), Vala Michal (8.4); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: Toman Jiří - Švantner Jakub
O2A1103Tomson BrnoGladiators Brno3:3 (1:2)8
Branky: Šimeček Jan, Stříž Jan, vlastní - Němec Vojtěch, Toncr Michal, Vašina Jiří; Rozhodčí: Vala Zdeněk (8.3), Machala Karel (8.3); Delegát: Dilhof Martin; ŽK: Stříž Jan, Balkovič Miroslav - Rozehnal Tomáš
O2A1104Inexis VyškovSaňaři Sokolnice7:5 (4:2)20
Branky: Švancara Petr 5, Janovský Patrik 2 - Slováček Petr 2, Nevídal Ondřej, Martynink Jakub, Dohnálek Radek; Rozhodčí: Smutný Roman (8.5), Kolář Jaroslav (8.5); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: 0 - Martynink Jakub
O2A1105Helas Brno BPanama Brno11:2 (6:0)15
Branky: Klimeš Milan 3, Cupák Vojtěch 2, Milošic Ladislav 2, Lidmila Patrik 2, Mrázek Vladislav, Haluza Oldřich - Mach Zdeněk 2; Rozhodčí: Šišma Ondřej (8.4), Texl David (8.4); Delegát: Forró Zoltán
O2A1106Sokol TroubskoHombres Brno8:7 (2:3)21
Branky: Koláčný Jiří 3, Knee Radek 2, Korol Yaroslav 2, Herinek Lukáš - Malíř Miroslav 5, Jeřábek Martin, Pokorný Petr; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.6), Vašíček Jiří (8.5); Delegát: Odehnal Michal; ŽK: Knee Radek, Jašinský David, Němeček Milan - Ryšavý Michal, Prokop Radek, Do Tomáš


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A1202Sokol TroubskoPanama Brno6:1 (1:0)40
Branky: Koláčný Jiří 2, Hladký Marcel, Herinek Lukáš, Mičko Jakub, Korol Yaroslav - Bělák Tomáš; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.5), Machala Karel (8.3); Delegát: Stix Jiří; ŽK: Mičko Jakub, Jašinský David - Mach Zdeněk
O2A1203Helas Brno BSaňaři Sokolnice6:4 (2:4)20
Branky: Milošic Ladislav 3, Zatloukal Martin 2, Hanuš Ladislav - Musil Petr, Pospíšil Roman, Kotouček Eduard, Nevídal Ondřej; Rozhodčí: Hřebíček Zdeněk (8.4), Rohrer Libor (8.4); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: Milošic Ladislav, Hanuš Ladislav, Widder Thomas - Musil Petr, Kotouček Eduard
O2A1204Inexis VyškovGladiators Brno1:4 (0:2)20
Branky: Obruča Lukáš - Šuvada Pavel 2, Úlehla Radek, Soukup Adam; Rozhodčí: Šišma Ondřej (8.5), Kolář Jaroslav (8.5); Delegát: Lasovský Květoslav
O2A1205Tomson BrnoRepromeda Jehnice3:4 (1:4)5
Branky: Šimeček Prokop 2, Jeremias Pavel - Král Tomáš, Valovský Ján, Marinč Lukáš, Jiříček Michal; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.4), Štipčák Martin (8.4); Delegát: Herynek Luboš
O2A1206Technika BrnoRemos Oslavany5:3 (1:2)6
Branky: Hudeček Jaromír 3, Kadlec Zdeněk, Luner Zdeněk - Procházka Radek 2, Valsa Radek; Rozhodčí: Vévodová Alice (8.4), Smekal Roman (8.4); Delegát: Kratochvíl Stanislav


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A1302Remos OslavanyTomson Brno2:7 (1:2)10
Branky: Kremláček Michal, Valsa Radek - Šimeček Jan 4, Novotný Libor, Jeremias Pavel, Maloň Tomáš; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.4), Vala Zdeněk (8.4); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: Koudelný Vojtěch, Horák Ondřej, Šrajtl Jakub - Jeremias Pavel
O2A1303Repromeda JehniceInexis Vyškov2:6 (1:6)30
Branky: Král Tomáš, Marinč Lukáš - Švancara Petr 4, Obruča Lukáš 2; Rozhodčí: Šenkýř Petr (8.4), Vašíček Jiří (8.4); Delegát: Stix Jiří; ŽK: Marinč Lukáš - Švancara Petr
O2A1304Gladiators BrnoHelas Brno B4:5 (2:3)14
Branky: Šuvada Pavel 2, Soukup Adam, Toncr Michal - Klimeš Milan 4, Lidmila Patrik; Rozhodčí: Šišma Ondřej (8.4), Horváth Antonín (8.4); Delegát: Odehnal Michal
O2A1305Saňaři SokolniceSokol Troubsko12:6 (4:2)25
Branky: Slováček Petr 4, Musil Petr 2, Kotouček Eduard 2, Martynink Jakub 2, Sliva Adam 2 - Koláčný Jiří 4, Knee Radek, Černohorský Martin; Rozhodčí: Texl David (8.4), Slanina Tomáš (8.4); Delegát: Uhlíř Petr; ŽK: Nevídal Ondřej - Korol Yaroslav
O2A1306Panama BrnoHombres Brno5:0 (4:0)20
Branky: Bělák Martin 2, Mach Zdeněk, Studený Petr, Bělák Tomáš; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.3), Hřebíček Zdeněk (8.3); Delegát: Blažek Marek


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A1402Hombres BrnoSaňaři Sokolnice7:5 (4:2)30
Branky: Oščádal Martin 2, Žák Rudolf 2, Pokorný Petr, Ryšavý Michal, vlastní - Slováček Petr 2, Musil Petr, Dohnálek Radek, Sliva Adam; Rozhodčí: Machala Karel (8.4), Gasnárek Michal (8.4); Delegát: Odehnal Michal; ŽK: Dozbaba Jakub - Martynink Jakub
O2A1403Sokol TroubskoGladiators Brno2:3 (1:1)30
Branky: Hladký Marcel, Koláčný Jiří - Soukup Adam 2, Bodický Michal; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.4), Rohrer Libor (8.4); Delegát: Linhart Karel; ŽK: Knee Radek, Jašinský David, Herinek Lukáš - Bodický Michal
O2A1404Helas Brno BRepromeda Jehnice5:1 (2:0)30
Branky: Klimeš Milan 2, Mrázek Vladislav, Lidmila Jakub, Lidmila Patrik - Král Matouš; Rozhodčí: Gasnárek Michal (8.3), Texl David (8.2); Delegát: Marek Pavel; ŽK: Klimeš Milan, Milošic Ladislav - Charvát Jan
O2A1405Inexis VyškovRemos Oslavany7:5 (3:4)30
Branky: Obruča Lukáš 6, Aujenský Vít - Weinlich Michael 2, König Petr, Sedláček Martin, Krystýnek Daniel; Rozhodčí: Dadák David (8.3), Šišma Ondřej (8.4); Delegát: Forró Zoltán; ŽK: Aujenský Vít, Janovský Patrik - Sedláček Martin; ČK: 0 - Šrajtl Jakub
O2A1406Tomson BrnoTechnika Brno2:7 (2:2)5
Branky: Höll Radek, Šimeček Prokop - Machálek Pavel 2, Toman Jiří 2, Hudeček Jaromír, Vlk Martin, Lošťák Martin; Rozhodčí: Hřebíček Zdeněk (8.3), Vala Michal (8.3); Delegát: Hulcký Zdeněk; ŽK: Höll Radek, Höll Jan - 0


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A1502Technika BrnoInexis Vyškov4:5 (3:4)1
Branky: Machálek Pavel, Slezák Jiří, Vlk Martin, Toman Jiří - Janovský Patrik 2, Obruča Lukáš 2, Švancara Petr; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.2), Texl David (8.3); Delegát: Marek Pavel; ŽK: Toman Jiří - Švancara Petr, Obruča Lukáš; ČK: 0 - Sádlík Tomáš
O2A1503Remos OslavanyHelas Brno B5:10 (1:3)20
Branky: Němec Michal, Kolář Pavel, Horák Ondřej, Krystýnek Daniel, Koudelný Vojtěch - Lidmila Patrik 4, Sznapka Jakub 3, Mrázek Vladislav, Milošic Ladislav, Vránek Lukáš; Rozhodčí: Šenkýř Petr (8.4), Machala Karel (8.2); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: Krystýnek Daniel, Němec Michal - 0; ČK: Horák Ondřej, Kolář Pavel - 0
O2A1504Repromeda JehniceSokol Troubsko7:8 (1:5)25
Branky: Marinč Lukáš 2, Král Tomáš, Charvát Jan, Kameníček Petr, Švantner Jakub, Jiříček Michal - Knee Radek 4, Herinek Lukáš, Korol Yaroslav, Koláčný Jiří, Pokorný Tomáš; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.4), Kabeláč Martin (8.5); Delegát: Odehnal Michal; ŽK: Švantner Jakub - Knee Radek, Korol Yaroslav, Jašinský David
O2A1505Gladiators BrnoHombres Brno2:10 (1:4)10
Branky: Kejduš Petr, Toncr Michal - Konečný Pavel 4, Oščádal Martin 3, Žák Rudolf 2, Nejezchleba Jiří; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.4), Horváth Antonín (8.4); Delegát: Uhlíř Petr
O2A1506Saňaři SokolnicePanama Brno4:4 (2:4)20
Branky: Skoupý Ondřej 2, Slováček Petr, vlastní - Bělák Martin, Mach Zdeněk, Studený Jiří, Barbuš Marián; Rozhodčí: Smutný Roman (8.3), Vala Zdeněk (8.3); Delegát: Blažek Marek; ŽK: Musil Petr - 0


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A1602Panama BrnoGladiators Brno3:2 (0:1)20
Branky: Mach Zdeněk, Studený Petr, Šťastný Michal - Bodický Michal, Vašina Jiří; Rozhodčí: Vala Zdeněk (8.4), Texl David (8.4); Delegát: Odehnal Michal
O2A1603Hombres BrnoRepromeda Jehnice6:4 (4:1)20
Branky: Konečný Pavel 3, Prokop Radek, Pokorný Petr, Žák Rudolf - Marinč Lukáš 2, Král Tomáš, Král Matouš; Rozhodčí: Kolář Jaroslav (8.4), Vala Michal (8.4); Delegát: Forró Zoltán; ŽK: Konečný Pavel, Do Tomáš - Marinč Lukáš, Jičinský Bartoloměj
O2A1604Sokol TroubskoRemos Oslavany4:11 (1:7)15
Branky: Korol Yaroslav 3, Černohorský Martin - Valsa Radek 5, Koudelný Vojtěch 3, Sedláček Martin 2, Němec Michal; Rozhodčí: Šišma Ondřej (8.4), Rohrer Libor (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: Jašinský David - Koudelný Milan
O2A1605Helas Brno BTechnika Brno3:6 (2:1)4
Branky: Vránek Lukáš 2, Bílý Jiří - Toman Jiří 3, Slezák Jiří, Luner Zdeněk, Lošťák Martin; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.4), Vala Zdeněk (8.4); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: 0 - Machálek Pavel
O2A1606Inexis VyškovTomson Brno3:1 (1:0)10
Branky: Horák Michal 2, Horák Martin - Šimeček Prokop; Rozhodčí: Machala Karel (8.2), Horváth Antonín (8.3); Delegát: Brtníček Miloslav


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A1702Tomson BrnoHelas Brno B0:7 (0:3)5
Branky: Milošic Ladislav 2, Haluza Oldřich, Vránek Lukáš, Březovský Josef, Zatloukal Martin, vlastní; Rozhodčí: Šenkýř Petr (8.4), Kabeláč Martin (8.4); Delegát: Stix Jiří
O2A1703Technika BrnoSokol Troubsko8:4 (3:3)10
Branky: Toman Jiří 7, Hudeček Jaromír - Herinek Lukáš, Korol Yaroslav, Pokorný Tomáš, Šplíchal Petr; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.4), Hřebíček Zdeněk (8.4); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: 0 - Jašinský David
O2A1704Remos OslavanyHombres Brno3:6 (3:0)15
Branky: Šrajtl Jakub, Sedláček Martin, Koudelný Vojtěch - Zukal Tomáš, Prokop Radek, Dozbaba Jakub, Nejezchleba Jiří, Ryšavý Michal, Žák Rudolf; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.3), Sýkora Tomáš (8.3); Delegát: Kratochvíl Stanislav; ŽK: Skopal Petr - Dozbaba Jakub, Pokorný Petr
O2A1705Repromeda JehnicePanama Brno4:3 (2:1)15
Branky: Král Matouš 3, Valovský Ján - Mach Zdeněk, Studený Jiří, Smital Pavel; Rozhodčí: Machala Karel (8.3), Pozidis Charalambos (8.3); Delegát: Blažek Marek; ŽK: Konjoryan Karen - 0
O2A1706Gladiators BrnoSaňaři Sokolnice3:5 (1:1)20
Branky: Šuvada Pavel, Soukup Adam, Vašina Jiří - Musil Petr, Oprchal Jaroslav, Skoupý Ondřej, Dobrovolný Marek, Slováček Petr; Rozhodčí: Šišma Ondřej (8.5), Vašíček Jiří (8.5); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: 0 - Martynink Jakub


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A1802Saňaři SokolniceRepromeda Jehnice6:6 (1:1)30
Branky: Slováček Petr 3, Horáček Michal, Dobrovolný Marek, Dohnálek Radek - Valovský Ján 2, Piák Patrik 2, Švantner Jakub 2; Rozhodčí: Kolář Jaroslav (8.4), Dadák David (8.3); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: Slováček Petr - 0
O2A1803Panama BrnoRemos Oslavany3:3 (0:0)15
Branky: Bělák Tomáš 2, Mach Zdeněk - Weinlich Michael 3; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.4), Slanina Tomáš (8.4); Delegát: Dilhof Martin; ŽK: 0 - Němec Michal, Šrajtl Jakub
O2A1804Hombres BrnoTechnika Brno4:4 (3:2)15
Branky: Oščádal Martin 2, Do Tomáš, Konečný Pavel - Toman Jiří 3, Vlk Martin; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.4), Machala Karel (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav
O2A1805Sokol TroubskoTomson Brno7:3 (2:1)20
Branky: Koláčný Jiří 5, Jašinský David, Němeček Milan - Šimeček Jan 2, Jeremias Pavel; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.3), Šenkýř Petr (8.3); Delegát: Marek Pavel; ŽK: Jašinský David - Šimeček Jan
O2A1806Helas Brno BInexis Vyškov5:6 (0:2)25
Branky: Liolias Daniel 3, Jašek René, Haluza Oldřich - Obruča Lukáš 3, Aujenský Vít, Švancara Petr, Klíč David; Rozhodčí: Texl David (8.4), Rohrer Libor (8.4); Delegát: Forró Zoltán; ŽK: 0 - Švancara Petr


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A1902Inexis VyškovSokol Troubsko6:4 (4:1)20
Branky: Horák Michal 4, Obruča Lukáš 2 - Knee Radek, Herinek Lukáš, Vlach Michal, Bednář Michal; Rozhodčí: Slanina Tomáš (8.5), Dadák David (8.3); Delegát: Brtníček Miloslav; ŽK: 0 - Knee Radek
O2A1903Tomson BrnoHombres Brno1:9 (1:4)10
Branky: Hrůza Marek - Pokorný Petr 3, Konečný Pavel 2, Oščádal Martin 2, Dozbaba Jakub, Ryšavý Michal; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.4), Kincl Miroslav (8.4); Delegát: Stix Jiří; ŽK: 0 - Žák Rudolf, Oščádal Martin, Do Tomáš
O2A1904Technika BrnoPanama Brno1:1 (1:0)2
Branky: Luner Zdeněk - Mach Zdeněk; Rozhodčí: Sýkora Tomáš (8.4), Texl David (8.4); Delegát: Herynek Luboš
O2A1905Remos OslavanySaňaři Sokolnice6:10 (4:6)35
Branky: Valsa Radek 2, Procházka Radek, Šrajtl Jakub, Sedláček Martin, Koudelný Vojtěch - Dobrovolný Marek 3, Musil Petr 2, Skoupý Ondřej 2, Oprchal Jaroslav, Nevídal Ondřej, Dohnálek Radek; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.5), Čep Radim (8.5); Delegát: Blažek Marek; ŽK: Koudelný Vojtěch - Skoupý Ondřej
O2A1906Repromeda JehniceGladiators Brno2:5 (1:3)13
Branky: Král Matouš, Jiříček Michal - Němec Vojtěch 2, Bodický Michal, Toncr Michal, Švancara David; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.3), Machala Karel (8.3); Delegát: Marek Pavel; ŽK: Luzar Jan - Kejduš Petr, Pavlica Ondřej; ČK: Marinč Lukáš - 0


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A2002Gladiators BrnoRemos Oslavany4:2 (1:0)10
Branky: Bodický Michal 2, Pavlica Ondřej, Vašina Jiří - Weinlich Michael, Krystýnek Daniel; Rozhodčí: Vala Zdeněk (8.4), Pozidis Charalambos (8.3); Delegát: Odehnal Michal; ŽK: Pavlica Ondřej - 0
O2A2003Saňaři SokolniceTechnika Brno10:7 (4:6)30
Branky: Slováček Petr 5, Musil Petr 2, Dobrovolný Marek 2, Nevídal Ondřej - Toman Jiří 4, Luner Zdeněk 2, Vlk Martin; Rozhodčí: Machala Karel (8.4), Vévodová Alice (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav
O2A2004Panama BrnoTomson Brno2:1 (2:0)15
Branky: Mach Zdeněk, Bělák Tomáš - Höll Radek; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.4), Vévodová Alice (8.4); Delegát: Dilhof Martin; ŽK: Mach Zdeněk, Lejska Josef, Bělák Martin - Höll Radek
O2A2005Hombres BrnoInexis Vyškov5:1 (1:0)30
Branky: Pokorný Petr 2, Ryšavý Michal 2, Nejezchleba Jiří - Sádlík Tomáš; Rozhodčí: Texl David (8.3), Hřebíček Zdeněk (8.4); Delegát: Marek Pavel; ŽK: Luu David - Paštěka Martin, Obruča Lukáš, Klíč David, Aujenský Vít, Horák Michal
O2A2006Sokol TroubskoHelas Brno B4:4 (1:1)18
Branky: Koláčný Jiří 3, Němeček Milan - Špička Zbyněk, Jašek René, Prokeš Tomáš, Cupák Vojtěch; Rozhodčí: Kabeláč Martin (8.3), Dadák David (8); Delegát: Bednář Kamil; ŽK: Koláčný Jiří - Haluza Oldřich


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A2102Helas Brno BHombres Brno6:4 (4:3)20
Branky: Vránek Lukáš 2, Mrázek Vladislav, Kasálek Martin, Šťastný Daniel, Lidmila Patrik - Žák Rudolf 2, Nejezchleba Jiří, Ryšavý Michal; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.3), Jurča Lukáš (8.4); Delegát: Blažek Marek; ŽK: Milošic Ladislav - 0
O2A2103Inexis VyškovPanama Brno8:7 (3:4)10
Branky: Aujenský Vít 3, Obruča Lukáš 3, Horák Michal, Klíč David - Bělák Martin 3, Studený Jiří 2, Studený Petr 2; Rozhodčí: Kolář Jaroslav (8.4), Dadák David (8.3); Delegát: Forró Zoltán
O2A2104Tomson BrnoSaňaři Sokolnice5:2 (1:1)48
Branky: Novotný Libor 2, Šimeček Prokop 2, Jeremias Pavel - Doležal Martin, Musil Petr; Rozhodčí: Vévodová Alice (8.3), Soukupová Věra (8.3); Delegát: Bednář Kamil; ŽK: 0 - Dobrovolný Marek
O2A2105Technika BrnoGladiators Brno5:2 (1:1)3
Branky: Toman Jiří 3, Kadlec Zdeněk, Hudeček Jaromír - Kejduš Petr, Vašina Jiří; Rozhodčí: Šenkýř Petr (8.3), Vala Michal (8.4); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: 0 - Němec Vojtěch, Toncr Michal
O2A2106Remos OslavanyRepromeda Jehnice6:8 (2:7)6
Branky: König Petr 2, Němec Michal, Sedláček Martin, Horák Ondřej, Krystýnek Daniel - Valovský Ján 3, Král Matouš 2, Jiříček Michal 2, Gábor Tomáš; Rozhodčí: Čep Radim (8.4), Kincl Miroslav (8.4); Delegát: Kratochvíl Stanislav


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A2202Repromeda JehniceTechnika Brno2:6 (1:4)19
Branky: Luzar Jan, Jiříček Michal - Lošťák Martin 2, Toman Jiří 2, Hudeček Jan, Slezák Jiří; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.3), Vala Zdeněk (8.4); Delegát: Odehnal Michal
O2A2203Gladiators BrnoTomson Brno6:0 (3:0)6
Branky: Šuvada Pavel 3, Kašík Ilja, Němec Vojtěch, Švancara David; Rozhodčí: Čep Radim (8.4), Texl David (8.2); Delegát: Hulcký Zdeněk; ŽK: Rozehnal Tomáš, Pavlica Ondřej, Toncr Michal - Kopřiva Petr, Jeremias Pavel, Balkovič Miroslav
O2A2204Saňaři SokolniceInexis Vyškov8:7 (2:3)70
Branky: Horáček Michal 3, Přichystal Marcel, Načíňák Lukáš, Nevídal Ondřej, Dobrovolný Marek, Slováček Petr - Obruča Lukáš 3, Aujenský Vít 2, Horák Michal, Sádlík Tomáš; Rozhodčí: Sýkora Tomáš (8.3), Vašíček Jiří (8.3); Delegát: Uhlíř Petr; ŽK: Načíňák Lukáš, Slováček Petr, Oprchal Jaroslav - Horák Michal, Sádlík Tomáš
O2A2205Panama BrnoHelas Brno B2:2 (0:1)30
Branky: Mach Zdeněk 2 - Lukšija Tarik, Mizerniuc Pavel; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.4), Machala Karel (8.4); Delegát: Dilhof Martin; ŽK: Mach Zdeněk, Studený Jiří - 0
O2A2206Hombres BrnoSokol Troubsko6:5 (5:2)40
Branky: Žák Rudolf 3, Konečný Pavel 2, Borýsek Jan - Mičko Jakub 3, Koláčný Jiří 2; Rozhodčí: Vala Michal (8.4), Štipčák Martin (8.4); Delegát: Holomek Patrik; ŽK: 0 - Koláčný Jiří



TISK TABULEK


  Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky

nic

nic

WebToDate