FOTBAL.CZ - Soutěže žen - 1.liga - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Soutěže žen - 1.liga

J3A - Divize žen A Čechy

1. kolo 07.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3A0101TepliceÚstí n/L "B"25.09. 16:30ČTTJ Hrob
J3A0102DubiceSouš07.09. 13:00NEČ. Lípa, Litoměřická
J3A0103KostomlatyBrozany07.09. 15:00NEFK Kostomlaty p.M
J3A0104PavlíkovPostoloprty06.09. 16:00SOPavlíkov
J3A0105ChýšeErvěnice06.09. 10:30SOTJ Sokol Chýše
J3A0106VědomiceLibušín07.09. 13:30NETJ Lounky


2. kolo 14.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3A0201Ústí n/L "B"Libušín14.09. 10:15NEBrná
J3A0202ErvěniceVědomice14.09. 17:00NEMostecká
J3A0203PostoloprtyChýše13.09. 14:00SOPostoloprty
J3A0204BrozanyPavlíkov13.09. 17:00SOBrozany
J3A0205SoušKostomlaty14.09. 17:00NETJ Baník Souš
J3A0206TepliceDubice14.09. 15:00NETJ Hrob


3. kolo 21.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3A0301DubiceÚstí n/L "B"21.09. 13:00NEČ. Lípa, Litoměřická
J3A0302TepliceKostomlaty08.10. 16:00STHrob
J3A0303PavlíkovSouš21.09. 13:00NEPavlíkov
J3A0304ChýšeBrozany20.09. 10:30SOTJ Sokol Chýše
J3A0305VědomicePostoloprty21.09. 13:30NETJ Lounky
J3A0306LibušínErvěnice21.09. 13:30NELibušín


4. kolo 28.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3A0401Ústí n/L "B"Ervěnice28.09. 12:30NEBrná
J3A0402PostoloprtyLibušín27.09. 13:00SOPostoloprty
J3A0403BrozanyVědomice27.09. 16:30SOBrozany
J3A0404SoušChýše28.09. 16:30NETJ Baník Souš
J3A0405TeplicePavlíkov28.09. 15:00NETJ Hrob
J3A0406DubiceKostomlaty28.09. 13:00NEČ. Lípa, Litoměřická


5. kolo 05.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3A0501KostomlatyÚstí n/L "B"05.10. 15:00NEFK Kostomlaty p.M
J3A0502PavlíkovDubice05.10. 11:00NEPavlíkov
J3A0503ChýšeTeplice04.10. 10:30SOTJ Sokol Chýše
J3A0504VědomiceSouš05.10. 13:30NETJ Lounky
J3A0505LibušínBrozany05.10. 13:30NELibušín
J3A0506ErvěnicePostoloprty05.10. 16:00NEMostecká


6. kolo 12.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3A0601Ústí n/L "B"Postoloprty12.10. 11:00NELibouchec
J3A0602BrozanyErvěnice11.10. 16:00SOBrozany
J3A0603SoušLibušín12.10. 16:00NETJ Baník Souš
J3A0604TepliceVědomice12.10. 15:00NETJ Hrob
J3A0605DubiceChýše12.10. 16:00NEČ. Lípa, Litoměřická
J3A0606KostomlatyPavlíkov12.10. 15:00NEFK Kostomlaty p.M


7. kolo 19.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3A0701PavlíkovÚstí n/L "B"18.10. 13:00SOPavlíkov
J3A0702ChýšeKostomlaty18.10. 10:30SOTJ Sokol Chýše
J3A0703VědomiceDubice19.10. 13:30NETJ Lounky
J3A0704LibušínTeplice19.10. 13:30NELibušín
J3A0705ErvěniceSouš19.10. 15:30NEMostecká
J3A0706PostoloprtyBrozany18.10. 10:00SOPostoloprty


8. kolo 26.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3A0801Ústí n/L "B"Brozany26.10. 10:15NEBrná
J3A0802SoušPostoloprty26.10. 14:30NETJ Baník Souš
J3A0803TepliceErvěnice26.10. 15:00NETJ Hrob
J3A0804DubiceLibušín26.10. 13:00NEČ. Lípa, Litoměřická
J3A0805KostomlatyVědomice26.10. 12:30NEFK Kostomlaty p.M
J3A0806PavlíkovChýše25.10. 14:00SOPavlíkov


9. kolo 02.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3A0901ChýšeÚstí n/L "B"01.11. 10:30SOTJ Sokol Chýše
J3A0902VědomicePavlíkov02.11. 13:30NETJ Lounky
J3A0903LibušínKostomlaty02.11. 13:30NELibušín
J3A0904ErvěniceDubice02.11. 14:00NEMostecká
J3A0905PostoloprtyTeplice02.11. 11:00NEPostoloprty
J3A0906BrozanySouš01.11. 14:00SOBrozany


10. kolo 09.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3A1001Ústí n/L "B"Souš09.11. 10:15NEBrná
J3A1002TepliceBrozany09.11. 14:00NEBrozany, UMT
J3A1003DubicePostoloprty09.11. 13:00NEČ. Lípa, Litoměřická
J3A1004KostomlatyErvěnice09.11. 14:00NEFK Kostomlaty p.M
J3A1005PavlíkovLibušín08.11. 14:00SOPavlíkov
J3A1006ChýšeVědomice08.11. 10:30SOTJ Sokol Chýše


11. kolo 16.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3A1101VědomiceÚstí n/L "B"16.11. 13:30NETJ Lounky
J3A1102LibušínChýše16.11. 13:30NELibušín
J3A1103ErvěnicePavlíkov16.11. 13:30NEMostecká
J3A1104PostoloprtyKostomlaty15.11. 14:00SOPostoloprty
J3A1105BrozanyDubice15.11. 15:00SOBrozany
J3A1106SoušTeplice16.11. 13:30NETJ Baník Souš


12. kolo 22.03.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3A1201Ústí n/L "B"Teplice21.03. 16:00SOÚstí n/L, UMT
J3A1202SoušDubice22.03. 15:00NESouš, UMT
J3A1203BrozanyKostomlaty21.03. 15:00SOBrozany, UMT
J3A1204PostoloprtyPavlíkov21.03. 11:00SOPostoloprty, UMT
J3A1205ErvěniceChýše22.03. 15:00NEJirkov, Mostecká
J3A1206LibušínVědomice22.03. 13:30NELibušín


13. kolo 29.03.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3A1301LibušínÚstí n/L "B"29.03. 13:30NELibušín
J3A1302VědomiceErvěnice29.03. 13:30NELounky- Chodouny
J3A1303ChýšePostoloprty28.03. 10:30SOChýše
J3A1304PavlíkovBrozany28.03. 13:30SOPavlíkov
J3A1305KostomlatySouš29.03. 12:30NEKostomlaty
J3A1306DubiceTeplice29.03. 13:00NEČ.Lípa, Litoměřická


14. kolo 05.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3A1401Ústí n/L "B"Dubice05.04. 14:00NEBrná
J3A1402KostomlatyTeplice05.04. 16:00NETeplice, UMT
J3A1403SoušPavlíkov05.04. 16:30NESouš, UMT
J3A1404BrozanyChýše04.04. 16:30SOBrozany, UMT
J3A1405PostoloprtyVědomice04.04. 13:30SOPostoloprty
J3A1406ErvěniceLibušín05.04. 16:30NEJirkov, Krušnohorská, UMT


15. kolo 12.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3A1501ErvěniceÚstí n/L "B"12.04. 16:30NEJirkov, Mostecká
J3A1502LibušínPostoloprty12.04. 13:30NELibušín
J3A1503VědomiceBrozany12.04. 13:30NELounky- Chodouny
J3A1504ChýšeSouš11.04. 10:30SOChýše
J3A1505PavlíkovTeplice11.04. 13:30SOPavlíkov
J3A1506KostomlatyDubice12.04. 13:00NEKostomlaty


16. kolo 19.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3A1601Ústí n/L "B"Kostomlaty18.04. 14:00SOBrná
J3A1602DubicePavlíkov19.04. 13:00NEČ.Lípa, Litoměřická
J3A1603TepliceChýše19.04. 17:00NEHrob
J3A1604SoušVědomice18.04. 10:30SOSouš, UMT
J3A1605BrozanyLibušín18.04. 17:00SOBrozany, UMT
J3A1606PostoloprtyErvěnice18.04. 14:00SOPostoloprty


17. kolo 26.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3A1701PostoloprtyÚstí n/L "B"25.04. 14:00SOPostoloprty
J3A1702ErvěniceBrozany26.04. 17:00NEJirkov, Mostecká
J3A1703LibušínSouš26.04. 13:30NELibušín
J3A1704VědomiceTeplice26.04. 13:30NELounky- Chodouny
J3A1705ChýšeDubice25.04. 10:30SOChýše
J3A1706PavlíkovKostomlaty25.04. 13:30SOPavlíkov


18. kolo 03.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3A1801Ústí n/L "B"Pavlíkov02.05. 12:00SOBrná
J3A1802KostomlatyChýše03.05. 15:00NEKostomlaty
J3A1803DubiceVědomice03.05. 13:00NEČ.Lípa, Litoměřická
J3A1804TepliceLibušín03.05. 17:00NEHrob
J3A1805SoušErvěnice03.05. 15:00NESouš, UMT
J3A1806BrozanyPostoloprty02.05. 17:00SOBrozany, UMT


19. kolo 10.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3A1901BrozanyÚstí n/L "B"08.05. 16:00Brozany, tráva
J3A1902PostoloprtySouš09.05. 14:00SOPostoloprty
J3A1903ErvěniceTeplice10.05. 17:00NEJirkov, Mostecká
J3A1904LibušínDubice10.05. 13:30NELibušín
J3A1905VědomiceKostomlaty09.05. 13:30SOLounky- Chodouny
J3A1906ChýšePavlíkov09.05. 10:30SOChýše


20. kolo 17.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3A2001Ústí n/L "B"Chýše17.05. 14:00NEBrná
J3A2002PavlíkovVědomice17.05. 13:30NEPavlíkov
J3A2003KostomlatyLibušín17.05. 15:00NEKostomlaty
J3A2004DubiceErvěnice17.05. 13:00NEČ.Lípa, Litoměřická
J3A2005TeplicePostoloprty17.05. 17:00NEHrob
J3A2006SoušBrozany17.05. 15:00NESouš, UMT


21. kolo 31.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3A2101SoušÚstí n/L "B"30.05. 13:00SOSouš, UMT
J3A2102BrozanyTeplice31.05. 17:00NEHrob
J3A2103PostoloprtyDubice30.05. 14:00SOPostoloprty
J3A2104ErvěniceKostomlaty31.05. 17:00NEJirkov, Mostecká
J3A2105LibušínPavlíkov31.05. 13:30NELibušín
J3A2106VědomiceChýše31.05. 13:30NELounky- Chodouny


22. kolo 07.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3A2201Ústí n/L "B"Vědomice06.06. 14:00SOBrná
J3A2202ChýšeLibušín06.06. 10:30SOChýše
J3A2203PavlíkovErvěnice07.06. 13:30NEPavlíkov
J3A2204KostomlatyPostoloprty06.06. 10:15SOKostomlaty
J3A2205DubiceBrozany07.06. 13:00NEČ.Lípa, Litoměřická
J3A2206TepliceSouš07.06. 17:00NEHrob



TISK TABULEK


  Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky

nic
  Komise fotbalu žen
 
Sekretář KFŽ: Zdeněk Mužík
tel.: 737 274 888
email: muzik@fotbal.cz

Bankovní spojení: 0478400513/0300
Variabilní symboly:
STK - 50103
DK - 50102
Ostatní - 50101

 


nic

WebToDate