FOTBAL.CZ - 1.liga - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
1.liga

O1A - VARTA futsal liga

TABULKA AKTIVITY ke dni 16.10.2019
JménoOddílAktivitaBrankyAsistence
Vnuk TomášInterobal Plzeň291415
Holý MichalInterobal Plzeň1578
Směřička MartinSK Slavia Praha1569
Rešetár LukášInterobal Plzeň14104
Drahovský TomášAC Sparta Praha1367
VlastníInterobal Plzeň10100
Kovács MichalInterobal Plzeň1064
Fichtner TomášDémoni Č.Lípa1037
Brychta MartinSK Slavia Praha981
Havrda OndřejDémoni Č.Lípa981
Slováček MatějERA-PACK Chrudim963
Seidler MichalAC Sparta Praha954
Záruba RadimSK Slavia Praha954
Radouch DavidPCO Dynamo Č.Bud.880
Everton-Ribeiro FontouraERA-PACK Chrudim844
Felipe-Freitas DeyvissonERA-PACK Chrudim835
Zapletal PetrDémoni Č.Lípa835
Litvinov MaksymSvarog Teplice826
Koudelka TomášERA-PACK Chrudim761
Vokoun JiříOlympik Mělník761
Drozd DavidERA-PACK Chrudim752
Gabčo JosefOlympik Mělník752
Jiráský MichalVysoké Mýto743
Wilde-Da Silva GomesAC Sparta Praha743
Jošt DavidSK Slavia Praha734
Novak TihomirAC Sparta Praha734
Radovanovič MarkoSK Slavia Praha716
Černý DavidSvarog Teplice651
Homola JanSK Slavia Praha651
Claudinho-Filho SampaioSvarog Teplice642
Drozd PavelERA-PACK Chrudim642
Sebiskveradze ArchilSvarog Teplice633
Pouzar RadimPCO Dynamo Č.Bud.615
Vladyka PetrVysoké Mýto532
Buc MarekTango Hodonín523
Kazda MatyášFTZS Liberec523
Amadeu-Da Silva FernandesAC Sparta Praha440
Janáček TomášFTZS Liberec440
Teka-Da Costa Dias CesarSvarog Teplice440
Benek AlešFTZS Liberec431
Jakubíček MichalTango Hodonín431
Kubelka MatoušDémoni Č.Lípa431
Baran JiříSvarog Teplice422
Max-Weber PratesERA-PACK Chrudim422
Rott MiroslavDémoni Č.Lípa422
Sláma ZdeněkSK Slavia Praha422
Tato-Pinheiro LuvizaoSvarog Teplice422
Zdržálek DominikOlympik Mělník413
Mareš RomanERA-PACK Chrudim404
Gerčák JakubVysoké Mýto330
Jasanský MartinPCO Dynamo Č.Bud.330
Štrajt MichalInterobal Plzeň330
Šup DominikOlympik Mělník330
Vébr MatějFTZS Liberec330
Abrham TomášDémoni Č.Lípa321
Henzl FilipFTZS Liberec321
Hric JakubPCO Dynamo Č.Bud.321
Kocič MladenAC Sparta Praha321
Novotný VojtěchFTZS Liberec321
Žampa ViktorOlympik Mělník321
Brahimi AzemAC Sparta Praha312
Hájek DanielSK Slavia Praha312
Lidmila PatrikHelas Brno312
Ossorio-Mario AugustoSvarog Teplice312
Rick GabrielAC Sparta Praha312
Vrabec KarelFTZS Liberec312
Cupák VojtěchHelas Brno220
Doša MartinERA-PACK Chrudim220
Mužík JiříHelas Brno220
Baláž PavelFTZS Liberec211
Daněk JakubFTZS Liberec211
Jeníček PetrVysoké Mýto211
Lengyel RomanPCO Dynamo Č.Bud.211
Michalec RomanVysoké Mýto211
Němec JosefDémoni Č.Lípa211
Rozboud KarelInterobal Plzeň211
Šarkózy IvanHelas Brno211
Vágner JakubVysoké Mýto211
Bína MarekFTZS Liberec202
Cupák DavidHelas Brno202
Horváth TomášTango Hodonín202
Kubíček VáclavHelas Brno202
Künstner DušanInterobal Plzeň202
Šabata MartinVysoké Mýto202
Vogt DominikFTZS Liberec202
Benát PetrPCO Dynamo Č.Bud.110
Buchta TomášInterobal Plzeň110
Dvořák MiroslavFTZS Liberec110
Gansukh ChongorSvarog Teplice110
Hanzlík RadekDémoni Č.Lípa110
Havel JanInterobal Plzeň110
Hrdina AntonínOlympik Mělník110
Hric DominikPCO Dynamo Č.Bud.110
Hromek JanTango Hodonín110
Hůla MichalSvarog Teplice110
Klíma DanielSK Slavia Praha110
Koky JosefTango Hodonín110
Křemen JanSK Slavia Praha110
Křivánek LukášAC Sparta Praha110
Kubát JaroslavVysoké Mýto110
Künzl TomášSvarog Teplice110
Michalec RichardTango Hodonín110
Prea.D-Da Silva Leandro GSvarog Teplice110
Semerád MiroslavVysoké Mýto110
Sznapka JakubHelas Brno110
Šorsák JakubFTZS Liberec110
Špička ZbyněkHelas Brno110
Švec MartinDémoni Č.Lípa110
VlastníSvarog Teplice110
Beránek ŠtefanPCO Dynamo Č.Bud.101
Bína PavelFTZS Liberec101
Fejl DominikVysoké Mýto101
Hodonský JanTango Hodonín101
Hochman PetrOlympik Mělník101
Kirov MilenDémoni Č.Lípa101
Kubica DavidVysoké Mýto101
Leovski IgorSK Slavia Praha101
Mareš MartinOlympik Mělník101
Mareš MichalERA-PACK Chrudim101
Mažári PatrikOlympik Mělník101
Mikyska MichalDémoni Č.Lípa101
Peterek StanislavPCO Dynamo Č.Bud.101
Prokeš ŠtěpánPCO Dynamo Č.Bud.101
Slavík JaroslavInterobal Plzeň101
Šustr DominikOlympik Mělník101


TISK TABULEK


  Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky a sestavy
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky

nic

   1.CL liga
 
» Propozice 1. ligy
» Doplněk Propozic 1. ligy futsalu k play-off
» Adresář klubů
» Adresář rozhodčích
» Adresář delegátů
» Listina sportovních hal
» 1.ligy U-18 a U-16
 
  Výsledky
 
» Výsledky a tabulka
» Statistiky a sestavy
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Obdržené karty
» Všechny další tabulky
» Všechny výsledky
 
  Oficiální zprávy
 
» Změny v termínové listině (DOC)
» Pozastavení ZČ
» Rozhodnutí STK a DK
» Rozhodnutí ORK
» Rozhodčí a delegáti
» Tabulky fair-play
» Trenérské vzdělávání
» Domácí míče klubů
» Listina sportovních hal
» Zápis z utkání
» Směrnice pro komunikaci klubů
» Směrnice pro TV a marketing
» Směrnice pro pořadatele utkání
» Sazebník pokut celost.soutěží
» Směrnice o střetu zájmů
» Poplatky za změny v term.listině
» Pravidla futsalu od 25.1.2008
» Změny Pravidel futsalu 2008
» Změny v Soutěžním řádu
» Tabulka vzdáleností a kilometrovník
 
  Statistiky a sestavy
» 1.kolo » 2.kolo
» 3.kolo » 4.kolo
» 5.kolo » 6.kolo
» 7.kolo » 8.kolo
» 9.kolo » 10.kolo
» 11.kolo » 12.kolo
» 13.kolo » 14.kolo
 
   Historie
 
» Historie - 2008/2009
» Historie - 2007/2008
» Historie - 2006/2007
» Historie - 2005/2006
» Historie - 2004/2005
» Historie - 2003/2004
 


nic

WebToDate