FOTBAL.CZ - 1.liga - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
1.liga

O1A - Chance Futsal liga

1. kolo 26.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0101ERA-PACK ChrudimBalticflora Teplice26.09. 20:00MSH Chrudim
O1A0102Likop TřinecSK Slavia Praha28.10. 18:00ÚTSH STARS Třinec
O1A0103SAT-AN KladnoHelas Brno26.09. 20:00MSH Kladno
O1A0104Tango BrnoAC Sparta Praha26.09. 20:00SH Brno, Vodova
O1A0105Benago Zruč n.S.Vysoké Mýto26.09. 20:00MSH Zruč nadSázavou
O1A0106Olympik MělníkMADOS H.Králové26.09. 20:00SH Neratovice


2. kolo 03.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0201Balticflora TepliceMADOS H.Králové03.10. 20:00SH Teplice
O1A0202Vysoké MýtoOlympik Mělník03.10. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A0203AC Sparta PrahaBenago Zruč n.S.02.10. 20:30ČTArena Sparta
O1A0204Helas BrnoTango Brno06.10. 20:00POSH Brno, Vodova
O1A0205SK Slavia PrahaSAT-AN Kladno05.10. 20:00NESH Slavia Praha
O1A0206ERA-PACK ChrudimLikop Třinec24.11. 20:00POMSH Chrudim


3. kolo 10.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0301Likop TřinecBalticflora Teplice10.10. 20:00SH Smilovice
O1A0302SAT-AN KladnoERA-PACK Chrudim10.10. 20:30MSH Kladno
O1A0303Tango BrnoSK Slavia Praha09.10. 20:00ČTSH Brno, Vodova
O1A0304Benago Zruč n.S.Helas Brno10.10. 20:30MSH Zruč nad Sázavou
O1A0305Olympik MělníkAC Sparta Praha10.10. 20:00SH Neratovice
O1A0306MADOS H.KrálovéVysoké Mýto10.10. 20:30SH H.Králové, Třebeš


4. kolo 17.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0401Balticflora TepliceVysoké Mýto17.10. 20:00SH Teplice
O1A0402AC Sparta PrahaMADOS H.Králové17.10. 20:30Arena Sparta
O1A0403Helas BrnoOlympik Mělník17.10. 19:30SH Brno, Vodova
O1A0404SK Slavia PrahaBenago Zruč n.S.19.10. 20:00NESH Slavia Praha
O1A0405ERA-PACK ChrudimTango Brno17.10. 20:00MSH Chrudim
O1A0406Likop TřinecSAT-AN Kladno17.10. 20:00SH Smilovice


5. kolo 24.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0501SAT-AN KladnoBalticflora Teplice02.12. 20:00ÚTMSH Kladno
O1A0502Tango BrnoLikop Třinec03.11. 20:00POSH Brno, Vodova
O1A0503Benago Zruč n.S.ERA-PACK Chrudim08.12. 20:00POMSH Zruč nadSázavou
O1A0504Olympik MělníkSK Slavia Praha24.10. 20:00SH Neratovice
O1A0505MADOS H.KrálovéHelas Brno24.10. 20:30SH H.Králové, Třebeš
O1A0506Vysoké MýtoAC Sparta Praha24.10. 20:00DM Vysoké Mýto


6. kolo 31.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0601Balticflora TepliceAC Sparta Praha31.10. 20:00SH Teplice
O1A0602Helas BrnoVysoké Mýto04.11. 20:00ÚTSH Brno, Vodova
O1A0603SK Slavia PrahaMADOS H.Králové02.11. 20:00NESH Slavia Praha
O1A0604ERA-PACK ChrudimOlympik Mělník31.10. 20:00MSH Chrudim
O1A0605Likop TřinecBenago Zruč n.S.31.10. 20:00SH STARS Třinec
O1A0606SAT-AN KladnoTango Brno31.10. 20:30MSH Kladno


7. kolo 07.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0701Tango BrnoBalticflora Teplice08.12. 20:00POSH Brno, Vodova
O1A0702Benago Zruč n.S.SAT-AN Kladno07.11. 20:30MSH Zruč nad Sázavou
O1A0703Olympik MělníkLikop Třinec07.11. 20:00SH Neratovice
O1A0704MADOS H.KrálovéERA-PACK Chrudim07.11. 20:30SH H.Králové, Třebeš
O1A0705Vysoké MýtoSK Slavia Praha07.11. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A0706AC Sparta PrahaHelas Brno10.11. 20:30POArena Sparta


8. kolo 14.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0801Balticflora TepliceHelas Brno14.11. 20:00SH Teplice
O1A0802SK Slavia PrahaAC Sparta Praha20.11. 18:10ČTSH Slavia Praha
O1A0803ERA-PACK ChrudimVysoké Mýto14.11. 20:00MSH Chrudim
O1A0804Likop TřinecMADOS H.Králové14.11. 20:00SH STARS Třinec
O1A0805SAT-AN KladnoOlympik Mělník14.11. 20:30MSH Kladno
O1A0806Tango BrnoBenago Zruč n.S.14.11. 20:00SH Brno, Vodova


9. kolo 21.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0901Benago Zruč n.S.Balticflora Teplice21.11. 20:30MSH Zruč nad Sázavou
O1A0902Olympik MělníkTango Brno21.11. 20:00SH Neratovice
O1A0903MADOS H.KrálovéSAT-AN Kladno21.11. 20:30SH H.Králové, Třebeš
O1A0904Vysoké MýtoLikop Třinec21.11. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A0905AC Sparta PrahaERA-PACK Chrudim21.12. 20:00NEArena Sparta
O1A0906Helas BrnoSK Slavia Praha26.11. 19:30STSH Brno, Vodova


10. kolo 28.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1001Balticflora TepliceSK Slavia Praha28.11. 20:00SH Teplice
O1A1002ERA-PACK ChrudimHelas Brno28.11. 20:00MSH Chrudim
O1A1003Likop TřinecAC Sparta Praha28.11. 20:00SH STARS Třinec
O1A1004Vysoké MýtoSAT-AN Kladno28.11. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A1005Tango BrnoMADOS H.Králové28.11. 20:00SH Brno, Vodova
O1A1006Benago Zruč n.S.Olympik Mělník28.11. 20:30MSH Zruč nad Sázavou


11. kolo 05.12.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1101Olympik MělníkBalticflora Teplice05.12. 20:00SH Neratovice
O1A1102MADOS H.KrálovéBenago Zruč n.S.05.12. 20:30SH H.Králové, Třebeš
O1A1103Vysoké MýtoTango Brno05.12. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A1104AC Sparta PrahaSAT-AN Kladno05.12. 20:30Arena Sparta
O1A1105Helas BrnoLikop Třinec05.12. 19:30SH Brno, Vodova
O1A1106SK Slavia PrahaERA-PACK Chrudim04.12. 20:30ČTSH Slavia Praha


12. kolo 12.12.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1201Balticflora TepliceERA-PACK Chrudim30.06. 00:00ÚT
O1A1202SK Slavia PrahaLikop Třinec14.12. 20:00NESH Slavia Praha
O1A1203Helas BrnoSAT-AN Kladno12.12. 19:30SH Brno, Vodova
O1A1204AC Sparta PrahaTango Brno12.12. 20:30Arena Sparta
O1A1205Vysoké MýtoBenago Zruč n.S.30.06. 00:00ÚT
O1A1206MADOS H.KrálovéOlympik Mělník12.12. 20:30SH H.Králové, Třebeš


13. kolo 19.12.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1301MADOS H.KrálovéBalticflora Teplice13.01. 20:30ÚTSH H.Králové, Třebeš
O1A1302Olympik MělníkVysoké Mýto19.12. 20:00SH Neratovice
O1A1303Benago Zruč n.S.AC Sparta Praha16.12. 18:00ÚTMSH Zruč nad Sázavou
O1A1304Tango BrnoHelas Brno19.12. 20:00SH Brno, Vodova
O1A1305SAT-AN KladnoSK Slavia Praha19.12. 20:30MSH Kladno
O1A1306Likop TřinecERA-PACK Chrudim19.12. 20:00SH STARS Třinec


14. kolo 09.01.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1401Balticflora TepliceLikop Třinec09.01. 20:00SH Teplice
O1A1402ERA-PACK ChrudimSAT-AN Kladno09.01. 20:00MSH Chrudim
O1A1403SK Slavia PrahaTango Brno11.01. 20:00NESH Slavia Praha
O1A1404Helas BrnoBenago Zruč n.S.09.01. 19:30SH Brno, Vodova
O1A1405AC Sparta PrahaOlympik Mělník09.01. 20:30Arena Sparta
O1A1406Vysoké MýtoMADOS H.Králové09.01. 20:00DM Vysoké Mýto


15. kolo 16.01.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1501Vysoké MýtoBalticflora Teplice16.01. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A1502MADOS H.KrálovéAC Sparta Praha16.01. 20:30SH H.Králové, Třebeš
O1A1503Olympik MělníkHelas Brno16.01. 20:00SH Neratovice
O1A1504Benago Zruč n.S.SK Slavia Praha16.01. 20:30MSH Zruč nad Sázavou
O1A1505Tango BrnoERA-PACK Chrudim16.01. 20:00SH Brno, Vodova
O1A1506SAT-AN KladnoLikop Třinec16.01. 20:30MSH Kladno


16. kolo 23.01.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1601Balticflora TepliceSAT-AN Kladno23.01. 20:00SH Teplice
O1A1602Likop TřinecTango Brno23.01. 20:00SH STARS Třinec
O1A1603ERA-PACK ChrudimBenago Zruč n.S.23.01. 20:00MSH Chrudim
O1A1604SK Slavia PrahaOlympik Mělník25.01. 20:00NESH Slavia Praha
O1A1605Helas BrnoMADOS H.Králové23.01. 19:30SH Brno, Vodova
O1A1606AC Sparta PrahaVysoké Mýto21.01. 20:30STArena Sparta


17. kolo 30.01.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1701AC Sparta PrahaBalticflora Teplice30.01. 20:30Arena Sparta
O1A1702Vysoké MýtoHelas Brno30.01. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A1703MADOS H.KrálovéSK Slavia Praha30.01. 20:30SH H.Králové, Třebeš
O1A1704Olympik MělníkERA-PACK Chrudim30.01. 20:00SH Neratovice
O1A1705Benago Zruč n.S.Likop Třinec30.01. 20:30MSH Zruč nad Sázavou
O1A1706Tango BrnoSAT-AN Kladno30.01. 20:00SH Brno, Vodova


18. kolo 06.02.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1801Balticflora TepliceTango Brno06.02. 20:00SH Teplice
O1A1802SAT-AN KladnoBenago Zruč n.S.06.02. 20:30MSH Kladno
O1A1803Likop TřinecOlympik Mělník06.02. 20:00SH STARS Třinec
O1A1804ERA-PACK ChrudimMADOS H.Králové06.02. 20:00MSH Chrudim
O1A1805SK Slavia PrahaVysoké Mýto08.02. 20:00NESH Slavia Praha
O1A1806Helas BrnoAC Sparta Praha06.02. 19:30SH Brno, Vodova


19. kolo 13.02.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1901Helas BrnoBalticflora Teplice13.02. 19:30SH Brno, Vodova
O1A1902AC Sparta PrahaSK Slavia Praha13.02. 20:30Arena Sparta
O1A1903Vysoké MýtoERA-PACK Chrudim13.02. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A1904MADOS H.KrálovéLikop Třinec13.02. 20:30SH H.Králové, Třebeš
O1A1905Olympik MělníkSAT-AN Kladno13.02. 20:00SH Neratovice
O1A1906Benago Zruč n.S.Tango Brno13.02. 20:30MSH Zruč nad Sázavou


20. kolo 27.02.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2001Balticflora TepliceBenago Zruč n.S.27.02. 20:00SH Teplice
O1A2002Tango BrnoOlympik Mělník27.02. 20:00SH Brno, Vodova
O1A2003SAT-AN KladnoMADOS H.Králové27.02. 20:30MSH Kladno
O1A2004Likop TřinecVysoké Mýto27.02. 20:00SH STARS Třinec
O1A2005ERA-PACK ChrudimAC Sparta Praha27.02. 20:00MSH Chrudim
O1A2006SK Slavia PrahaHelas Brno01.03. 20:00NESH Slavia Praha


21. kolo 06.03.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2101SK Slavia PrahaBalticflora Teplice06.03. 20:00SH Slavia Praha
O1A2102Helas BrnoERA-PACK Chrudim06.03. 20:00SH Brno, Vodova
O1A2103AC Sparta PrahaLikop Třinec06.03. 20:00Arena Sparta
O1A2104SAT-AN KladnoVysoké Mýto06.03. 20:00MSH Kladno
O1A2105MADOS H.KrálovéTango Brno06.03. 20:00SH H.Králové, Třebeš
O1A2106Olympik MělníkBenago Zruč n.S.06.03. 20:00SH Neratovice


22. kolo 13.03.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2201Balticflora TepliceOlympik Mělník13.03. 20:00SH Teplice
O1A2202Benago Zruč n.S.MADOS H.Králové13.03. 20:00MSH Zruč nad Sázavou
O1A2203Tango BrnoVysoké Mýto13.03. 20:00SH Brno, Vodova
O1A2204SAT-AN KladnoAC Sparta Praha13.03. 20:00MSH Kladno
O1A2205Likop TřinecHelas Brno13.03. 20:00SH STARS Třinec
O1A2206ERA-PACK ChrudimSK Slavia Praha13.03. 20:00MSH Chrudim



TISK TABULEK


  Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky a sestavy
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky

nic

   1.CL liga
 
» Propozice 1. ligy
» Doplněk Propozic 1. ligy futsalu k play-off
» Adresář klubů
» Adresář rozhodčích
» Adresář delegátů
» Listina sportovních hal
» 1.ligy U-18 a U-16
 
  Výsledky
 
» Výsledky a tabulka
» Statistiky a sestavy
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Obdržené karty
» Všechny další tabulky
» Všechny výsledky
 
  Oficiální zprávy
 
» Změny v termínové listině (DOC)
» Pozastavení ZČ
» Rozhodnutí STK a DK
» Rozhodnutí ORK
» Rozhodčí a delegáti
» Tabulky fair-play
» Trenérské vzdělávání
» Domácí míče klubů
» Listina sportovních hal
» Zápis z utkání
» Směrnice pro komunikaci klubů
» Směrnice pro TV a marketing
» Směrnice pro pořadatele utkání
» Sazebník pokut celost.soutěží
» Směrnice o střetu zájmů
» Poplatky za změny v term.listině
» Pravidla futsalu od 25.1.2008
» Změny Pravidel futsalu 2008
» Změny v Soutěžním řádu
» Tabulka vzdáleností a kilometrovník
 
  Statistiky a sestavy
» 1.kolo » 2.kolo
» 3.kolo » 4.kolo
» 5.kolo » 6.kolo
» 7.kolo » 8.kolo
» 9.kolo » 10.kolo
» 11.kolo » 12.kolo
» 13.kolo » 14.kolo
 
   Historie
 
» Historie - 2008/2009
» Historie - 2007/2008
» Historie - 2006/2007
» Historie - 2005/2006
» Historie - 2004/2005
» Historie - 2003/2004
 


nic

WebToDate