FOTBAL.CZ - 1.liga - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
1.liga

O1A - Chance Futsal liga

1. kolo 11.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0101Helas BrnoInterobal Plzeň11.09. 19:30SH Brno, Vodova
O1A0102FK KladnoRádio Krokodýl Brno11.09. 20:00MSH Kladno
O1A0103Balticflora TepliceSK Slavia Praha11.09. 20:00SH Teplice
O1A0104Vysoké MýtoERA-PACK Chrudim11.09. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A0105Benago Zruč n.S.AC Sparta Praha11.09. 20:30MSH Zruč n.Sáz.
O1A0106MADOS Hradec Kr.Tango Brno11.09. 20:30SH Hradec Kr., Třebeš


2. kolo 25.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0201Interobal PlzeňTango Brno25.09. 20:30SH Slavia VŠ Plzeň
O1A0202AC Sparta PrahaMADOS Hradec Kr.25.09. 20:00SH Praha-Radotín
O1A0203ERA-PACK ChrudimBenago Zruč n.S.15.10. 20:00ČTMSH Chrudim
O1A0204SK Slavia PrahaVysoké Mýto25.09. 20:00SH Slavia Praha
O1A0205Rádio Krokodýl BrnoBalticflora Teplice25.09. 20:00SH Brno, Bohunice
O1A0206Helas BrnoFK Kladno25.09. 19:30SH Brno, Vodova


3. kolo 02.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0301FK KladnoInterobal Plzeň02.10. 20:30MSH Kladno
O1A0302Balticflora TepliceHelas Brno02.10. 20:00SH Teplice
O1A0303Vysoké MýtoRádio Krokodýl Brno30.09. 20:00STDM Vysoké Mýto
O1A0304Benago Zruč n.S.SK Slavia Praha02.10. 20:30MSH Zruč n.Sáz.
O1A0305MADOS Hradec Kr.ERA-PACK Chrudim30.06. 00:00ČT
O1A0306Tango BrnoAC Sparta Praha02.10. 20:00SH Brno, Vodova


4. kolo 09.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0401Interobal PlzeňAC Sparta Praha09.10. 20:00SH Slavia VŠ Plzeň
O1A0402ERA-PACK ChrudimTango Brno09.10. 20:00MSH Chrudim
O1A0403SK Slavia PrahaMADOS Hradec Kr.11.10. 19:30NESH Slavia Praha
O1A0404Rádio Krokodýl BrnoBenago Zruč n.S.09.10. 20:00SH Brno, Bohunice
O1A0405Helas BrnoVysoké Mýto09.10. 19:30SH Brno, Vodova
O1A0406FK KladnoBalticflora Teplice09.10. 20:30MSH Kladno


5. kolo 16.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0501Balticflora TepliceInterobal Plzeň16.10. 20:00SH Teplice
O1A0502Vysoké MýtoFK Kladno16.10. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A0503Benago Zruč n.S.Helas Brno16.10. 20:30MSH Zruč n.Sáz.
O1A0504MADOS Hradec Kr.Rádio Krokodýl Brno16.10. 20:30SH Hradec Kr., Třebeš
O1A0505Tango BrnoSK Slavia Praha16.10. 20:00SH Brno, Vodova-st.hala
O1A0506AC Sparta PrahaERA-PACK Chrudim16.10. 20:00SH Praha-Radotín


6. kolo 23.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0601Interobal PlzeňERA-PACK Chrudim23.10. 20:00SH Slavia VŠ Plzeň
O1A0602SK Slavia PrahaAC Sparta Praha29.10. 20:00ČTSH Slavia Praha
O1A0603Rádio Krokodýl BrnoTango Brno23.10. 20:00SH Brno, Bohunice
O1A0604Helas BrnoMADOS Hradec Kr.23.10. 20:00SH Brno, Vodova
O1A0605FK KladnoBenago Zruč n.S.23.10. 20:30MSH Kladno
O1A0606Balticflora TepliceVysoké Mýto23.10. 20:00SH Teplice


7. kolo 30.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0701Vysoké MýtoInterobal Plzeň30.10. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A0702Benago Zruč n.S.Balticflora Teplice30.10. 20:30MSH Zruč n.Sáz.
O1A0703MADOS Hradec Kr.FK Kladno30.10. 20:30SH Hradec Kr., Třebeš
O1A0704Tango BrnoHelas Brno30.10. 20:00SH Brno, Vodova
O1A0705AC Sparta PrahaRádio Krokodýl Brno30.10. 20:00Arena Sparta
O1A0706ERA-PACK ChrudimSK Slavia Praha30.10. 20:00MSH Chrudim


8. kolo 06.11.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0801Interobal PlzeňSK Slavia Praha06.11. 20:00SH Slavia VŠ Plzeň
O1A0802Rádio Krokodýl BrnoERA-PACK Chrudim06.11. 20:00SH Brno, Bohunice
O1A0803Helas BrnoAC Sparta Praha10.11. 20:00ÚTSH Brno, Vodova
O1A0804FK KladnoTango Brno06.11. 20:30MSH Kladno
O1A0805Balticflora TepliceMADOS Hradec Kr.06.11. 20:00SH Teplice
O1A0806Vysoké MýtoBenago Zruč n.S.06.11. 20:00DM Vysoké Mýto


9. kolo 13.11.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0901Benago Zruč n.S.Interobal Plzeň13.11. 20:30MSH Zruč n.Sáz.
O1A0902MADOS Hradec Kr.Vysoké Mýto13.11. 20:30SH Hradec Kr., Třebeš
O1A0903Tango BrnoBalticflora Teplice13.11. 20:00SH Brno, Vodova
O1A0904AC Sparta PrahaFK Kladno13.11. 20:00SH Praha-Radotín
O1A0905ERA-PACK ChrudimHelas Brno13.11. 20:00MSH Chrudim
O1A0906SK Slavia PrahaRádio Krokodýl Brno15.11. 19:30NESH Slavia Praha


10. kolo 20.11.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1001Interobal PlzeňRádio Krokodýl Brno19.11. 20:00ČTSH Slavia VŠ Plzeň
O1A1002Helas BrnoSK Slavia Praha18.11. 19:30STSH Brno, Vodova
O1A1003FK KladnoERA-PACK Chrudim20.11. 20:30MSH Kladno
O1A1004Balticflora TepliceAC Sparta Praha20.11. 20:00SH Teplice
O1A1005Vysoké MýtoTango Brno20.11. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A1006Benago Zruč n.S.MADOS Hradec Kr.20.11. 20:30MSH Zruč n.Sáz.


11. kolo 27.11.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1101MADOS Hradec Kr.Interobal Plzeň27.11. 20:30SH Hradec Kr., Třebeš
O1A1102Tango BrnoBenago Zruč n.S.27.11. 20:00SH Brno, Vodova
O1A1103AC Sparta PrahaVysoké Mýto27.11. 20:00SH Praha-Radotín
O1A1104ERA-PACK ChrudimBalticflora Teplice27.11. 20:00MSH Chrudim
O1A1105SK Slavia PrahaFK Kladno29.11. 19:30NESH Slavia Praha
O1A1106Rádio Krokodýl BrnoHelas Brno27.11. 20:00SH Brno, Bohunice


12. kolo 04.12.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1201Interobal PlzeňHelas Brno04.12. 20:00SH Slavia VŠ Plzeň
O1A1202Rádio Krokodýl BrnoFK Kladno04.12. 20:00SH Brno, Bohunice
O1A1203SK Slavia PrahaBalticflora Teplice06.12. 19:30NESH Slavia Praha
O1A1204ERA-PACK ChrudimVysoké Mýto04.12. 20:00MSH Chrudim
O1A1205AC Sparta PrahaBenago Zruč n.S.04.12. 20:00Arena Sparta
O1A1206Tango BrnoMADOS Hradec Kr.04.12. 20:00SH Brno, Vodova


13. kolo 18.12.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1301Tango BrnoInterobal Plzeň18.12. 20:00SH Brno, Vodova-st.hala
O1A1302MADOS Hradec Kr.AC Sparta Praha18.12. 20:30SH Hradec Kr., Třebeš
O1A1303Benago Zruč n.S.ERA-PACK Chrudim18.12. 20:30MSH Zruč n.Sáz.
O1A1304Vysoké MýtoSK Slavia Praha18.12. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A1305Balticflora TepliceRádio Krokodýl Brno18.12. 20:00SH Teplice
O1A1306FK KladnoHelas Brno18.12. 20:30MSH Kladno


14. kolo 08.01.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1401Interobal PlzeňFK Kladno08.01. 20:00SH Slavia VŠ Plzeň
O1A1402Helas BrnoBalticflora Teplice08.01. 19:30SH Brno, Vodova
O1A1403Rádio Krokodýl BrnoVysoké Mýto08.01. 20:00SH Brno, Bohunice
O1A1404SK Slavia PrahaBenago Zruč n.S.10.01. 19:30NESH Slavia Praha
O1A1405ERA-PACK ChrudimMADOS Hradec Kr.08.01. 20:00MSH Chrudim
O1A1406AC Sparta PrahaTango Brno08.01. 20:00Arena Sparta


15. kolo 15.01.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1501AC Sparta PrahaInterobal Plzeň14.01. 20:00ČTArena Sparta
O1A1502Tango BrnoERA-PACK Chrudim15.01. 20:00SH Brno, Vodova
O1A1503MADOS Hradec Kr.SK Slavia Praha15.01. 20:30SH Hradec Kr., Třebeš
O1A1504Benago Zruč n.S.Rádio Krokodýl Brno15.01. 20:30MSH Zruč n.Sáz.
O1A1505Vysoké MýtoHelas Brno15.01. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A1506Balticflora TepliceFK Kladno15.01. 20:00SH Teplice


16. kolo 22.01.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1601Interobal PlzeňBalticflora Teplice22.01. 20:30SH Slavia VŠ Plzeň
O1A1602FK KladnoVysoké Mýto22.01. 20:30SH Kladno, BIOS
O1A1603Helas BrnoBenago Zruč n.S.22.01. 19:30SH Brno, Vodova
O1A1604Rádio Krokodýl BrnoMADOS Hradec Kr.22.01. 20:00SH Brno, Bohunice
O1A1605SK Slavia PrahaTango Brno24.01. 19:30NESH Slavia Praha
O1A1606ERA-PACK ChrudimAC Sparta Praha22.01. 20:00MSH Chrudim


17. kolo 29.01.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1701ERA-PACK ChrudimInterobal Plzeň29.01. 20:00MSH Chrudim
O1A1702AC Sparta PrahaSK Slavia Praha29.01. 20:00Arena Sparta
O1A1703Tango BrnoRádio Krokodýl Brno29.01. 20:00SH Brno, Vodova
O1A1704MADOS Hradec Kr.Helas Brno29.01. 20:30SH Hradec Kr., Třebeš
O1A1705Benago Zruč n.S.FK Kladno29.01. 20:30MSH Zruč n.Sáz.
O1A1706Vysoké MýtoBalticflora Teplice29.01. 20:00DM Vysoké Mýto


18. kolo 19.02.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1801Interobal PlzeňVysoké Mýto19.02. 20:00SH Slavia VŠ Plzeň
O1A1802Balticflora TepliceBenago Zruč n.S.19.02. 20:00SH Teplice
O1A1803FK KladnoMADOS Hradec Kr.19.02. 20:30MSH Kladno
O1A1804Helas BrnoTango Brno19.02. 19:30SH Brno, Vodova
O1A1805Rádio Krokodýl BrnoAC Sparta Praha19.02. 20:00SH Brno, Bohunice
O1A1806SK Slavia PrahaERA-PACK Chrudim21.02. 19:30NESH Slavia Praha


19. kolo 26.02.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1901SK Slavia PrahaInterobal Plzeň28.02. 19:30NESH Slavia Praha
O1A1902ERA-PACK ChrudimRádio Krokodýl Brno26.02. 20:00MSH Chrudim
O1A1903AC Sparta PrahaHelas Brno26.02. 20:00SH Praha-Radotín
O1A1904Tango BrnoFK Kladno26.02. 20:00SH Brno, Vodova
O1A1905MADOS Hradec Kr.Balticflora Teplice26.02. 20:30SH Hradec Kr., Třebeš
O1A1906Benago Zruč n.S.Vysoké Mýto26.02. 20:30MSH Zruč n.Sáz.


20. kolo 04.03.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2001Interobal PlzeňBenago Zruč n.S.04.03. 20:30SH Slavia VŠ Plzeň
O1A2002Vysoké MýtoMADOS Hradec Kr.04.03. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A2003Balticflora TepliceTango Brno04.03. 20:00SH Teplice
O1A2004FK KladnoAC Sparta Praha04.03. 20:30MSH Kladno
O1A2005Helas BrnoERA-PACK Chrudim04.03. 19:30SH Brno, Vodova
O1A2006Rádio Krokodýl BrnoSK Slavia Praha04.03. 20:00SH Brno, Bohunice


21. kolo 11.03.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2101Rádio Krokodýl BrnoInterobal Plzeň11.03. 20:00SH Brno, Bohunice
O1A2102SK Slavia PrahaHelas Brno11.03. 20:00SH Slavia Praha
O1A2103ERA-PACK ChrudimFK Kladno11.03. 20:00MSH Chrudim
O1A2104AC Sparta PrahaBalticflora Teplice11.03. 20:00Arena Sparta
O1A2105Tango BrnoVysoké Mýto11.03. 20:00SH Brno, Vodova
O1A2106MADOS Hradec Kr.Benago Zruč n.S.11.03. 20:00SH Hradec Kr., Třebeš


22. kolo 01.04.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2201Interobal PlzeňMADOS Hradec Kr.01.04. 20:00SH Slavia VŠ Plzeň
O1A2202Benago Zruč n.S.Tango Brno01.04. 20:00MSH Zruč n.Sáz.
O1A2203Vysoké MýtoAC Sparta Praha01.04. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A2204Balticflora TepliceERA-PACK Chrudim01.04. 20:00SH Teplice
O1A2205FK KladnoSK Slavia Praha01.04. 20:00MSH Kladno
O1A2206Helas BrnoRádio Krokodýl Brno01.04. 20:00SH Brno, Vodova



TISK TABULEK


  Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky a sestavy
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky

nic

   1.CL liga
 
» Propozice 1. ligy
» Doplněk Propozic 1. ligy futsalu k play-off
» Adresář klubů
» Adresář rozhodčích
» Adresář delegátů
» Listina sportovních hal
» 1.ligy U-18 a U-16
 
  Výsledky
 
» Výsledky a tabulka
» Statistiky a sestavy
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Obdržené karty
» Všechny další tabulky
» Všechny výsledky
 
  Oficiální zprávy
 
» Změny v termínové listině (DOC)
» Pozastavení ZČ
» Rozhodnutí STK a DK
» Rozhodnutí ORK
» Rozhodčí a delegáti
» Tabulky fair-play
» Trenérské vzdělávání
» Domácí míče klubů
» Listina sportovních hal
» Zápis z utkání
» Směrnice pro komunikaci klubů
» Směrnice pro TV a marketing
» Směrnice pro pořadatele utkání
» Sazebník pokut celost.soutěží
» Směrnice o střetu zájmů
» Poplatky za změny v term.listině
» Pravidla futsalu od 25.1.2008
» Změny Pravidel futsalu 2008
» Změny v Soutěžním řádu
» Tabulka vzdáleností a kilometrovník
 
  Statistiky a sestavy
» 1.kolo » 2.kolo
» 3.kolo » 4.kolo
» 5.kolo » 6.kolo
» 7.kolo » 8.kolo
» 9.kolo » 10.kolo
» 11.kolo » 12.kolo
» 13.kolo » 14.kolo
 
   Historie
 
» Historie - 2008/2009
» Historie - 2007/2008
» Historie - 2006/2007
» Historie - 2005/2006
» Historie - 2004/2005
» Historie - 2003/2004
 


nic

WebToDate