FOTBAL.CZ - 1.liga - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
1.liga

O1A - VARTA futsal liga

TABULKA STŘELCŮ ke dni 12.03.2020
JménoOddílPočet
Vnuk TomášInterobal Plzeň35
Drahovský TomášAC Sparta Praha34
Seidler MichalAC Sparta Praha27
Brychta MartinSK Slavia Praha24
Černý DavidSvarog Teplice23
Amadeu-Da Silva FernandesAC Sparta Praha21
Drozd DavidERA-PACK Chrudim21
Kocič MladenAC Sparta Praha20
Drozd PavelERA-PACK Chrudim19
Holý MichalInterobal Plzeň19
Slováček MatějERA-PACK Chrudim19
Gabčo JosefOlympik Mělník17
Vokoun JiříOlympik Mělník17
Wilde-Da Silva GomesAC Sparta Praha17
Everton-Ribeiro FontouraERA-PACK Chrudim16
Záruba RadimSK Slavia Praha16
Claudinho-Filho SampaioSvarog Teplice15
Havrda OndřejDémoni Č.Lípa15
Radouch DavidPCO Dynamo Č.Bud.15
Benát PetrPCO Dynamo Č.Bud.14
Jošt DavidSK Slavia Praha14
Kovács MichalInterobal Plzeň14
Max-Weber PratesERA-PACK Chrudim14
Mužík JiříHelas Brno14
Radovanovič MarkoSK Slavia Praha13
Benek AlešFTZS Liberec12
Novak TihomirAC Sparta Praha12
Rešetár LukášInterobal Plzeň12
Směřička MartinSK Slavia Praha12
Štrajt MichalInterobal Plzeň12
VlastníInterobal Plzeň12
Fichtner TomášDémoni Č.Lípa11
Sopůšek RomanTango Hodonín11
Tato-Pinheiro LuvizaoSvarog Teplice11
Hačka OndřejPCO Dynamo Č.Bud.10
Rott MiroslavDémoni Č.Lípa10
Šarkózy IvanHelas Brno10
Špička ZbyněkHelas Brno10
Cupák DavidHelas Brno9
Henzl FilipFTZS Liberec9
Homola JanSK Slavia Praha9
Hrdina AntonínOlympik Mělník9
Jiráský MichalVysoké Mýto9
Koudelka TomášERA-PACK Chrudim9
Merkl LukášVysoké Mýto9
Šup DominikOlympik Mělník9
Baran JiříSvarog Teplice8
Hric DominikPCO Dynamo Č.Bud.8
Abrham TomášDémoni Č.Lípa7
Doubravský BohumírTango Hodonín7
Felipe-Freitas DeyvissonERA-PACK Chrudim7
Havel JanInterobal Plzeň7
Janáček TomášFTZS Liberec7
Jasanský MartinPCO Dynamo Č.Bud.7
Litvinov MaksymSvarog Teplice7
Ossorio-Mario AugustoSvarog Teplice7
Poul TomášHelas Brno7
Rumler ŠtěpánFTZS Liberec7
Vladyka PetrVysoké Mýto7
Grbeša KristijanAC Sparta Praha6
Křivánek LukášAC Sparta Praha6
Kubelka MatoušDémoni Č.Lípa6
Teka-Da Costa Dias CesarSvarog Teplice6
Yuri-Acosta RodriguesERA-PACK Chrudim6
Zdráhal MartinInterobal Plzeň6
Buchta TomášInterobal Plzeň5
Doša MartinERA-PACK Chrudim5
Gerčák JakubVysoké Mýto5
Hájek DanielSK Slavia Praha5
Hromek JanTango Hodonín5
Mach LukášVysoké Mýto5
Moravec JakubOlympik Mělník5
Novák DavidVysoké Mýto5
Rick GabrielAC Sparta Praha5
Sebiskveradze ArchilSvarog Teplice5
Sláma ZdeněkSK Slavia Praha5
Švec MartinDémoni Č.Lípa5
Zapletal PetrDémoni Č.Lípa5
César-Torralvo Ribeiro AnSvarog Teplice4
Jakubíček MichalTango Hodonín4
Kozár PeterInterobal Plzeň4
Křemen JanSK Slavia Praha4
Leasure PhilipTango Hodonín4
Lidmila PatrikHelas Brno4
Mareš MichalERA-PACK Chrudim4
Pouzar RadimPCO Dynamo Č.Bud.4
Štanglica ŠimonVysoké Mýto4
Taverna RodrigoSvarog Teplice4
Vébr MatějFTZS Liberec4
Bohun PetrTango Hodonín3
Brahimi AzemAC Sparta Praha3
Buc MarekTango Hodonín3
Duio-Marinho De MelloERA-PACK Chrudim3
Hora MartinAC Sparta Praha3
Kamenský VojtěchHelas Brno3
Kazda MatyášFTZS Liberec3
Kubát JaroslavVysoké Mýto3
Lengyel RomanPCO Dynamo Č.Bud.3
Levčík PatrikTango Hodonín3
Mareš MartinOlympik Mělník3
Matyska LukášHelas Brno3
Prejsa TomášOlympik Mělník3
Sznapka JakubHelas Brno3
Šisler JiříFTZS Liberec3
Zdržálek DominikOlympik Mělník3
Žampa ViktorOlympik Mělník3
Bílý JiříHelas Brno2
Bína MarekFTZS Liberec2
Bína PavelFTZS Liberec2
Cupák VojtěchHelas Brno2
Daněk JakubFTZS Liberec2
Djaelson-Alves CavalcanteSvarog Teplice2
Dvořák MiroslavFTZS Liberec2
Gansukh ChongorSvarog Teplice2
Hanzlík RadekDémoni Č.Lípa2
Hrdý RadekOlympik Mělník2
Hric JakubPCO Dynamo Č.Bud.2
Jeníček PetrVysoké Mýto2
Klíma DanielSK Slavia Praha2
Künstner DušanInterobal Plzeň2
Künzl TomášSvarog Teplice2
Leovski IgorSK Slavia Praha2
Mašát MichalPCO Dynamo Č.Bud.2
Michalec RichardTango Hodonín2
Nečas LukášOlympik Mělník2
Němec JosefDémoni Č.Lípa2
Novotný JiříSvarog Teplice2
Novotný VojtěchFTZS Liberec2
Prokeš TomášHelas Brno2
Šebek RostislavSvarog Teplice2
Šuba PavelOlympik Mělník2
Šustr DominikOlympik Mělník2
Ťok TomášTango Hodonín2
Vágner JakubVysoké Mýto2
Vrabec KarelFTZS Liberec2
Adriano-Lemos Da SilvaSvarog Teplice1
Alemao-De Liz Mota JacksoSvarog Teplice1
Baláž PavelFTZS Liberec1
Bejda StanislavDémoni Č.Lípa1
Buršík TomášTango Hodonín1
Cenek ČeněkTango Hodonín1
Čech VojtěchTango Hodonín1
Doležal MichalPCO Dynamo Č.Bud.1
Fejzullahi ArtonAC Sparta Praha1
Gombáš JakubOlympik Mělník1
Hochman PetrOlympik Mělník1
Hrbáč JiříPCO Dynamo Č.Bud.1
Hůla MichalSvarog Teplice1
Koky JosefTango Hodonín1
Kotek TomášFTZS Liberec1
Lehner LukášOlympik Mělník1
Lipavský TomášVysoké Mýto1
Lištván JanVysoké Mýto1
Maur MatějInterobal Plzeň1
Michalec RomanVysoké Mýto1
Mikyska MichalOlympik Mělník1
Mykytjuk AndrejHelas Brno1
Pecka LubošPCO Dynamo Č.Bud.1
Prea.D-Da Silva Leandro GSvarog Teplice1
Rozboud KarelInterobal Plzeň1
Semerád MiroslavVysoké Mýto1
Sláma KarelPCO Dynamo Č.Bud.1
Slavík JaroslavDémoni Č.Lípa1
Šabata MartinVysoké Mýto1
Šanda MartinOlympik Mělník1
Šorsák JakubFTZS Liberec1
Vahala OndřejAC Sparta Praha1
Varmuža TomášTango Hodonín1
VlastníSvarog Teplice1
Vlastní (Hromek)ERA-PACK Chrudim1
Vlastní (Kocič)Helas Brno1
Vlastní (Kovács)ERA-PACK Chrudim1
Vlastní (Pouzar)ERA-PACK Chrudim1
Vlastní (Sopůšek)Olympik Mělník1
Vlastní-DČBSvarog Teplice1
Vlastní-HelasERA-PACK Chrudim1
Vlastní-ChrudimHelas Brno1
Vlastní-JasanskýInterobal Plzeň1
Vlastní-MaxAC Sparta Praha1
Vlastní-NečasSvarog Teplice1
Vlastní-NovotnýERA-PACK Chrudim1
Vlastní-ZapletalTango Hodonín1
Vogt DominikFTZS Liberec1
Žežulka JanSK Slavia Praha1
Žoček JakubFTZS Liberec1

TISK TABULEK


  Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky a sestavy
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky

nic

   1.CL liga
 
» Propozice 1. ligy
» Doplněk Propozic 1. ligy futsalu k play-off
» Adresář klubů
» Adresář rozhodčích
» Adresář delegátů
» Listina sportovních hal
» 1.ligy U-18 a U-16
 
  Výsledky
 
» Výsledky a tabulka
» Statistiky a sestavy
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Obdržené karty
» Všechny další tabulky
» Všechny výsledky
 
  Oficiální zprávy
 
» Změny v termínové listině (DOC)
» Pozastavení ZČ
» Rozhodnutí STK a DK
» Rozhodnutí ORK
» Rozhodčí a delegáti
» Tabulky fair-play
» Trenérské vzdělávání
» Domácí míče klubů
» Listina sportovních hal
» Zápis z utkání
» Směrnice pro komunikaci klubů
» Směrnice pro TV a marketing
» Směrnice pro pořadatele utkání
» Sazebník pokut celost.soutěží
» Směrnice o střetu zájmů
» Poplatky za změny v term.listině
» Pravidla futsalu od 25.1.2008
» Změny Pravidel futsalu 2008
» Změny v Soutěžním řádu
» Tabulka vzdáleností a kilometrovník
 
  Statistiky a sestavy
» 1.kolo » 2.kolo
» 3.kolo » 4.kolo
» 5.kolo » 6.kolo
» 7.kolo » 8.kolo
» 9.kolo » 10.kolo
» 11.kolo » 12.kolo
» 13.kolo » 14.kolo
 
   Historie
 
» Historie - 2008/2009
» Historie - 2007/2008
» Historie - 2006/2007
» Historie - 2005/2006
» Historie - 2004/2005
» Historie - 2003/2004
 


nic

WebToDate