Domácí soutěže


reklama

C1A - I. Dorostenecká liga

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0801HlučínSlovácko0:2 (0:2)100
Branky: Vaďura Richard, Mareš Lukáš
C1A0802TepliceBrno3:2 (2:0)60
Branky: Výborný Petr, Jerhot Michal, Bílek Michal - Kučera Jakub, Koláčný Jiří
C1A0803Mladá BoleslavOpava2:2 (0:1)50
Branky: Wolf Tomáš, Marek Josef - Janetzký Jakub, Adamovský Tomáš
C1A0805LiberecJablonec1:2 (1:1)70
Branky: Doležal Ondřej - Houser Adam, Nesládek Aleš
C1A0806JihlavaSlavia4:1 (1:1)50
Branky: Šerý Marek, Vitásek Čestmír, Kolčava Ladislav, Bajer Jan - Kocourek Ondřej
C1A0807SpartaČeské Budějovice2:0 (1:0)80
Branky: Pulkrab Matěj, Wiesner Tomáš
C1A0808PříbramPlzeň3:1 (1:1)60
Branky: Šrain Jan, Květ Roman, Ayong Karsten - vlastní
C1A0809Hradec KrálovéOstrava1:1 (1:0)50
Branky: Zorvan Filip - Grote George
C1A0810PardubiceOlomouc1:0 (0:0)90
Branky: Kovář Daniel
C1A0811Fastav ZlínMeteor Praha5:1 (3:1)50
Branky: Mlčák Jakub 2, Chwaszcz Šimon, Mlýnek Vít, Stuchlík Jan - Horák Miroslav
C1A0503Meteor PrahaPříbram0:3 (0:1)100
Branky: Rys Petr 2, Květ Roman


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Karviná111001 24: 830 ( 15)
2.Příbram12921 34: 1029 ( 8)
3.Sparta12741 24: 1125 ( 7)
4.Jihlava12732 26: 1924 ( 6)
5.Slavia11722 28: 1523 ( 5)
6.Jablonec12633 23: 1721 ( 6)
7.Hradec Králové12615 27: 2219 ( -2)
8.Slovácko12543 18: 1419 ( 4)
9.Ostrava12534 34: 2918 ( 0)
10.Olomouc12534 19: 1518 ( 0)
11.Teplice12516 26: 2416 ( -2)
12.Plzeň12444 24: 2516 ( 1)
13.Mladá Boleslav12354 19: 2214 ( -4)
14.Pardubice12426 8: 1814 ( -7)
15.Brno12336 14: 1912 ( -3)
16.Bohemians 19059324 15: 2011 ( -1)
17.Fastav Zlín12327 21: 2711 (-10)
18.Liberec12327 18: 2611 (-10)
19.Opava12237 15: 269 ( -6)
20.České Budějovice12228 10: 208 (-10)
21.Hlučín11227 11: 258 (-10)
22.Meteor Praha121110 15: 414 (-14)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0503Meteor PrahaPříbram30.09. 11:00ÚTP8,Bedřichovská
C1A0901Meteor PrahaHlučín04.10. 13:30SOBedřichovská
C1A0902OlomoucFastav Zlín04.10. 11:00SOŘepčín
C1A0903OstravaPardubice04.10. 13:00SORadvanice
C1A0904PlzeňHradec Králové04.10. 11:00SOLuční
C1A0905České BudějovicePříbram04.10. 11:00SOSCM Mladé
C1A0906SlaviaSparta04.10. 11:00SOSC H.Počernice
C1A0907JablonecJihlava04.10. 13:00SOMozartova
C1A0908KarvináLiberec03.10. 13:00Bažantnice
C1A0909OpavaBohemians 190503.10. 12:00U koupaliště
C1A0910BrnoMladá Boleslav04.10. 12:00SOSparta Brno
C1A0911SlováckoTeplice04.10. 13:00SOŠirůch



Česká spořitelna
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
fotbal-travel
Rauch coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate