Domácí soutěže


reklama

C1A - I. Dorostenecká liga

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2601HlučínPardubice0:4 (0:2)50
Branky: Formáček David 2, Řehák Marek, Huf David
C1A2608Mladá BoleslavSlavia0:2 (0:0)50
Branky: Veselý Lukáš, Jakab Josef
C1A2211KarvináJablonec2:0 (1:0)50
Branky: Moskál Pavel, Duda Lukáš
C1A2901SlováckoHlučín3:0 (1:0)50
Branky: Vinkler Erik, Křivánek Lukáš, Rezek Jakub
C1A2902BrnoTeplice3:1 (1:0)50
Branky: Jakeš Antonín, Zukal Lukáš, Růsek Antonín - Bílek Michal
C1A2903OpavaMladá Boleslav0:0 (0:0)120
C1A2904KarvináBohemians 19052:0 (1:0)75
Branky: Puškáč Martin, Kalous Lukáš
C1A2905JablonecLiberec0:3 (0:1)95
Branky: Machuča Ondřej, Knejzlík Karel, Krejčí Martin
C1A2906SlaviaJihlava3:3 (2:1)70
Branky: Fotr Oskar, Batka Lukáš, Lukič Tomáš - Klíma Jiří 2, Novotný Jan
C1A2909OstravaHradec Králové2:0 (1:0)120
Branky: Marek Jakub, Šašinka Ondřej
C1A2910OlomoucPardubice0:0 (0:0)50
C1A2911Meteor PrahaFastav Zlín1:3 (1:1)80
Branky: Holeček Karel - Malenovský Martin, Bačo Ondřej, Masař Tomáš


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Příbram312443 86: 2976 ( 28)
2.Karviná352249 62: 3570 ( 16)
3.Slavia342077 79: 4267 ( 13)
4.Sparta321976 70: 3264 ( 19)
5.České Budějovice331779 56: 3658 ( 7)
6.Jihlava3316107 70: 5458 ( 10)
7.Slovácko341699 54: 3957 ( 6)
8.Olomouc3415910 59: 3854 ( 0)
9.Brno3415712 58: 4352 ( 1)
10.Pardubice3314613 43: 4948 ( -3)
11.Mladá Boleslav34111211 56: 5845 ( -3)
12.Jablonec3513616 56: 6445 ( -9)
13.Plzeň31111010 61: 5843 ( -8)
14.Bohemians 190534111013 57: 6443 ( -5)
15.Liberec3413417 56: 6443 ( -2)
16.Ostrava3412517 72: 7641 (-13)
17.Hradec Králové3411419 55: 6837 (-14)
18.Fastav Zlín3310716 47: 6337 (-11)
19.Teplice3410519 51: 6435 (-13)
20.Opava3471017 40: 6531 (-20)
21.Hlučín343625 23: 8815 (-33)
22.Meteor Praha343328 31:11312 (-42)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A2707PlzeňJihlava28.04. 13:00ÚTLuční
C1A2907České BudějoviceSparta28.04. 11:00ÚTMladé
C1A3001HlučínMeteor Praha02.05. 13:15SOHlučín
C1A3002Fastav ZlínOlomouc02.05. 11:00SOVršava
C1A3003PardubiceOstrava02.05. 13:00SOOhrazenice
C1A3004Hradec KrálovéPlzeň02.05. 11:00SOBavlna
C1A3005PříbramČeské Budějovice03.05. 11:00NENa Litavce
C1A3006SpartaSlavia02.05. 14:00SOVaníčkova
C1A3007JihlavaJablonec02.05. 13:00SONa Stoupách
C1A3008LiberecKarviná30.04. 14:15ČTJeronýmova
C1A3009Bohemians 1905Opava01.05. 14:30Loko Vršovice
C1A3010Mladá BoleslavBrno01.05. 12:00MěS
C1A3011TepliceSlovácko01.05. 14:00Na Stínadlech
C1A3302TepliceBohemians 190505.05. 17:00ÚTNa Stínadlech



Česká spořitelna
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
Rauch coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate