Domácí soutěže

reklama

A3B - IV. třída muži - sk. B

1. kolo 24.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3B0101HrušovanyŽidlochovice23.08. 16:30SO
A3B0102Modřice BMělčany24.08. 16:30NE
A3B0103Troubsko BDolní Kounice B24.08. 13:30NE
A3B0104BudkoviceStřelice B24.08. 16:30NE
A3B0105Řeznovice BOslavany B24.08. 13:45NE
A3B0106Nová VesOřechov B23.08. 10:00SO


2. kolo 31.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3B0201ŽidlochoviceOřechov B30.08. 16:30SO
A3B0202Oslavany BNová Ves31.08. 12:30NE
A3B0203Střelice BŘeznovice B17.09. 17:00ST
A3B0204Dolní Kounice BBudkovice31.08. 14:30NE
A3B0205MělčanyTroubsko B31.08. 16:30NE
A3B0206HrušovanyModřice B30.08. 16:30SO


3. kolo 07.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3B0301Modřice BŽidlochovice07.09. 16:30NE
A3B0302Troubsko BHrušovany07.09. 13:30NE
A3B0303BudkoviceMělčany07.09. 16:30NE
A3B0304Řeznovice BDolní Kounice B07.09. 13:45NE
A3B0305Nová VesStřelice B06.09. 16:30SO
A3B0306Ořechov BOslavany B07.09. 10:30NE


4. kolo 14.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3B0401ŽidlochoviceOslavany B13.09. 16:00SO
A3B0402Střelice BOřechov B19.09. 17:00
A3B0403Dolní Kounice BNová Ves14.09. 14:30NE
A3B0404MělčanyŘeznovice B24.09. 16:30ST
A3B0405HrušovanyBudkovice28.10. 14:30ÚT
A3B0406Modřice BTroubsko B28.10. 14:30ÚT


5. kolo 21.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3B0501Troubsko BŽidlochovice21.09. 13:30NE
A3B0502BudkoviceModřice B21.09. 16:00NE
A3B0503Řeznovice BHrušovany04.10. 10:30SO
A3B0504Nová VesMělčany28.10. 14:30ÚT
A3B0505Ořechov BDolní Kounice B21.09. 10:30NE
A3B0506Oslavany BStřelice B21.09. 12:30NE


6. kolo 28.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3B0601ŽidlochoviceStřelice B27.09. 16:00SO
A3B0602Dolní Kounice BOslavany B28.09. 14:30NE
A3B0603MělčanyOřechov B28.09. 16:00NE
A3B0604HrušovanyNová Ves28.09. 16:00NE
A3B0605Modřice BŘeznovice B27.09. 16:00SO
A3B0606Troubsko BBudkovice28.09. 13:30NE


7. kolo 05.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3B0701BudkoviceŽidlochovice05.10. 15:30NE
A3B0702Řeznovice BTroubsko B05.10. 12:45NE
A3B0703Nová VesModřice B04.10. 15:30SO
A3B0704Ořechov BHrušovany05.10. 10:30NE
A3B0705Oslavany BMělčany05.10. 12:30NE
A3B0706Střelice BDolní Kounice B05.10. 15:30NE


8. kolo 12.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3B0801ŽidlochoviceDolní Kounice B11.10. 15:00SO
A3B0802MělčanyStřelice B12.10. 15:00NE
A3B0803HrušovanyOslavany B11.10. 15:00SO
A3B0804Modřice BOřechov B12.10. 15:00NE
A3B0805Troubsko BNová Ves12.10. 13:30NE
A3B0806BudkoviceŘeznovice B12.10. 15:00NE


9. kolo 19.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3B0901Řeznovice BŽidlochovice19.10. 12:15NE
A3B0902Nová VesBudkovice18.10. 15:00SO
A3B0903Ořechov BTroubsko B19.10. 10:30NE
A3B0904Oslavany BModřice B19.10. 12:30NE
A3B0905Střelice BHrušovany19.10. 15:00NE
A3B0906Dolní Kounice BMělčany19.10. 14:30NE


10. kolo 26.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3B1001ŽidlochoviceMělčany25.10. 14:30SO
A3B1002HrušovanyDolní Kounice B25.10. 14:30SO
A3B1003Modřice BStřelice B26.10. 14:30NE
A3B1004Troubsko BOslavany B26.10. 13:30NE
A3B1005BudkoviceOřechov B26.10. 14:30NE
A3B1006Řeznovice BNová Ves26.10. 11:45NE


11. kolo 02.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3B1101Nová VesŽidlochovice01.11. 14:00SO
A3B1102Ořechov BŘeznovice B01.11. 14:00SO
A3B1103Oslavany BBudkovice02.11. 12:30NE
A3B1104Střelice BTroubsko B02.11. 14:00NE
A3B1105Dolní Kounice BModřice B02.11. 14:00NE
A3B1106MělčanyHrušovany02.11. 14:00NE


12. kolo 09.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3B1201ŽidlochoviceHrušovany08.11. 14:00SO
A3B1202MělčanyModřice B09.11. 14:00NE
A3B1203Dolní Kounice BTroubsko B09.11. 14:00NE
A3B1204Střelice BBudkovice09.11. 14:00NE
A3B1205Oslavany BŘeznovice B09.11. 12:30NE
A3B1206Ořechov BNová Ves09.11. 10:15NE


13. kolo 12.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3B1301Ořechov BŽidlochovice12.04. 10:15NE
A3B1302Nová VesOslavany B11.04. 15:30SO
A3B1303Řeznovice BStřelice B12.04. 12:45NE
A3B1304BudkoviceDolní Kounice B12.04. 15:30NE
A3B1305Troubsko BMělčany12.04. 14:30NE
A3B1306Modřice BHrušovany12.04. 15:30NE


14. kolo 19.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3B1401ŽidlochoviceModřice B18.04. 16:00SO
A3B1402HrušovanyTroubsko B18.04. 16:00SO
A3B1403MělčanyBudkovice19.04. 16:00NE
A3B1404Dolní Kounice BŘeznovice B19.04. 15:00NE
A3B1405Střelice BNová Ves19.04. 16:00NE
A3B1406Oslavany BOřechov B19.04. 12:30NE


15. kolo 26.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3B1501Oslavany BŽidlochovice26.04. 12:30NE
A3B1502Ořechov BStřelice B26.04. 10:15NE
A3B1503Nová VesDolní Kounice B25.04. 16:00SO
A3B1504Řeznovice BMělčany26.04. 13:15NE
A3B1505BudkoviceHrušovany26.04. 16:00NE
A3B1506Troubsko BModřice B25.04. 13:00SO


16. kolo 03.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3B1601ŽidlochoviceTroubsko B02.05. 16:30SO
A3B1602Modřice BBudkovice03.05. 16:30NE
A3B1603HrušovanyŘeznovice B02.05. 16:30SO
A3B1604MělčanyNová Ves03.05. 16:30NE
A3B1605Dolní Kounice BOřechov B03.05. 15:00NE
A3B1606Střelice BOslavany B03.05. 16:30NE


17. kolo 10.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3B1701Střelice BŽidlochovice10.05. 16:30NE
A3B1702Oslavany BDolní Kounice B10.05. 12:30NE
A3B1703Ořechov BMělčany10.05. 10:15NE
A3B1704Nová VesHrušovany09.05. 16:30SO
A3B1705Řeznovice BModřice B10.05. 13:45NE
A3B1706BudkoviceTroubsko B10.05. 16:30NE


18. kolo 17.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3B1801ŽidlochoviceBudkovice16.05. 16:30SO
A3B1802Troubsko BŘeznovice B17.05. 14:30NE
A3B1803Modřice BNová Ves17.05. 16:30NE
A3B1804HrušovanyOřechov B16.05. 16:30SO
A3B1805MělčanyOslavany B17.05. 16:30NE
A3B1806Dolní Kounice BStřelice B16.05. 14:15SO


19. kolo 24.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3B1901Dolní Kounice BŽidlochovice24.05. 15:00NE
A3B1902Střelice BMělčany23.05. 16:30SO
A3B1903Oslavany BHrušovany24.05. 12:30NE
A3B1904Ořechov BModřice B24.05. 10:15NE
A3B1905Nová VesTroubsko B23.05. 16:30SO
A3B1906Řeznovice BBudkovice21.06. 13:45NE


20. kolo 31.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3B2001ŽidlochoviceŘeznovice B30.05. 16:30SO
A3B2002BudkoviceNová Ves31.05. 16:30NE
A3B2003Troubsko BOřechov B31.05. 14:30NE
A3B2004Modřice BOslavany B31.05. 16:30NE
A3B2005HrušovanyStřelice B30.05. 16:30SO
A3B2006MělčanyDolní Kounice B31.05. 16:30NE


21. kolo 07.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3B2101MělčanyŽidlochovice07.06. 16:30NE
A3B2102Dolní Kounice BHrušovany07.06. 15:00NE
A3B2103Střelice BModřice B07.06. 16:30NE
A3B2104Oslavany BTroubsko B07.06. 12:30NE
A3B2105Ořechov BBudkovice07.06. 10:15NE
A3B2106Nová VesŘeznovice B06.06. 16:30SO


22. kolo 14.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3B2201ŽidlochoviceNová Ves13.06. 16:30SO
A3B2202Řeznovice BOřechov B14.06. 13:45NE
A3B2203BudkoviceOslavany B13.06. 16:30SO
A3B2204Troubsko BStřelice B14.06. 14:30NE
A3B2205Modřice BDolní Kounice B14.06. 16:30NE
A3B2206HrušovanyMělčany13.06. 16:30SO



OFS Brno-venkov
Vídeňská 9, 639 00 Brno
Tel: 543 254 963
Fax: 543 254 131
  Adresář
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Adresář klubů 2015 - 2016
Adresář rozhodčích OFS
Materiály pro rozhodčí
Materiály k první pomoci
Soubory ke stažení
Seznam trenérů licence C
 
Úřední zprávy
25.10.2015NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY !!
31.7.2015Úřední zprávy OFS
27.7.2015Seminář rozhodčích
24.7.2015Komuniké KR
24.7.2015Hledáme nové rozhodčí
23.7.2015Rozlosování přípravek 2015 - 2016
13.7.2015Termínová listina podzim 2015
18.6.2015Sdružená družstva - žádost, dohoda
9.6.2015Komuniké VV
29.5.2015Přihláška do soutěží 2015/16
7.4.2014Úrazové pojištění 2014
21.2.2014Pokladna OFS
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate