Domácí soutěže

reklama

G1A - OP starší přípravka

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0101KuřimIvančice5:4 (1:3)
Branky: Prudík 3, Martinek, Tunde - 4
G1A0102RosiceModřice4:12 (1:6)
Branky: Franěk 2, Suchý, Vebr - Partl 4, Havlát 2, Strnad 2, Čičmanský 2, Barák, Zápeca
G1A0103IvančiceModřice3:13 (3:8)
Branky: 3 - Strnad 7, Partl 3, Čičmanský 2, Barák
G1A0104RosiceVojkovice10:3 (2:3)
Branky: Franěk 3, Masný 3, Koch, Macháček, Marek, Vebr - Konečná 2, Kresa
G1A0105KuřimVojkovice6:3 (2:1)
Branky: Martinek 2, Prudík 2, Sláma 2 - Konečná 2, Hrabovský


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0201IvančiceVojkovice2:4 (0:1)
Branky: Havlíček Dominik, Židel Michal - Zemánek Lukáš 3, Hanzlík Matěj
G1A0202KuřimModřice2:13 (1:8)
Branky: Dobrovolný Adam, Sláma Jakub - Strnad Damián 5, Čičmanský Dominik 4, Partl Vojtěch 2, Vasyliv Mykhaylo, Zápeca Matyáš
G1A0203KuřimRosice6:5 (1:4)
Branky: Procházka David 2, Martinek Šimon, Neuman David, Prudík Adam, Sláma Jakub - Koch Patrik 2, Franěk Jan, Macháček Daniel, Suchý Zdeněk
G1A0204ModřiceVojkovice4:1 (3:1)
Branky: Havlát Radek 2, Čičmanský Dominik 2 - Zemánek Lukáš
G1A0205IvančiceRosice1:4 (1:2)
Branky: Cerminara Francesco - Brim Dominik 3, Franěk Jan


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0301RosiceModřice2:17 (1:7)
Branky: Franěk, Suchý - Strnad 5, Čičmanský 5, Havlát 3, Zápeca 3, Slovák
G1A0302KuřimIvančice8:3 (4:1)
Branky: Sláma 3, Prudík 2, Kaiser, Martinek, Zavřel - Jakubec, Maša, Schwarz
G1A0303IvančiceModřice2:11 (2:6)
Branky: Majzlík, Pokorný - Strnad 4, Havlát 2, Vasyliv 2, Čičmanský 2, Slovák
G1A0304KuřimVojkovice2:6 (1:2)
Branky: Martinek, Prudík - Večeřa 3, Konečná 2, Rohrer
G1A0305RosiceVojkovice6:11 (5:6)
Branky: Masný 2, Franěk, Koch, Marek, Suchý - Rohrer 3, Večeřa 3, Hanzlík 2, Konečná, Šidlo, Švábík


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0401VojkoviceIvančice10:3 (5:2)
Branky: Hanzlík Matěj 2, Večeřa Filip 2, Švábík Radim 2, Konečná Markéta, Košar Daniel, Kresa Tomáš, Zemánek Lukáš - Havlíček Dominik, Vilášek Adam, Židel Michal
G1A0402KuřimRosice5:5 (1:2)
Branky: Martínek Šimon 2, Procházka David, Prudík Adam, Sláma Jakub - Koch Patrik 2, Mašek Daniel 2, Franěk Jan
G1A0403RosiceIvančice3:6 (2:2)
Branky: Jelen Patrik, Koch Patrik, Suchý Zdeněk - Havlíček Dominik 2, Vilášek Adam 2, Jakubec Radim, Pokorný David
G1A0404ModřiceKuřim11:6 (6:4)
Branky: Strnad Damián 5, Partl Vojtěch 3, Čičmanský Dominik 2, Havlát Radek - Sláma Jakub 3, Procházka David 2, Čejka Tomáš
G1A0405VojkoviceModřice7:6 (5:4)
Branky: Večeřa Filip 6, Hanzlík Matěj - Partl Vojtěch 3, Havlát Radek, Strnad Damián, Čičmanský Dominik


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0501ModřiceRosice10:1 (7:0)
Branky: Partl Vojtěch 3, Strnad Damián 3, Čičmanský Dominik 3, Havlát Radek - Koch Patrik
G1A0502KuřimVojkovice3:7 (1:3)
Branky: Sláma Jakub 2, Martinek Šimon - Večeřa Filip 5, Hanzlík Matěj, Hrabovský Tadeáš
G1A0503RosiceVojkovice6:3 (5:0)
Branky: Koch Patrik 4, Franěk Jan, Jelen Patrik - Večeřa Filip 3
G1A0504KuřimIvančice2:5 (0:3)
Branky: Martinek Šimon, Neuman Daniel - Havlíček Dominik 2, Majzlík David, Pavlík Matouš, Pokorný David
G1A0505ModřiceIvančice15:0 (8:0)
Branky: Strnad Damián 5, Havlát Radek 4, Kalvoda Marek 3, Partl Vojtěch 2, Čičmanský Dominik


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0601RosiceVojkovice2:7 (1:5)
Branky: Koch, Mutina - Večeřa Filip 3, Konečná Markéta 2, Hrabovský Tadeáš, Švábík Radim
G1A0602KuřimKahan17:6 (9:4)
Branky: Sláma Jakub 6, Procházka David 3, Martinek Šimon 2, Prudík Adam 2, Dobrovolný Adam, Neuman Daniel, Palkovič Michal, Zavřel Filip - Císař Denis 4, Moos Lukáš, Vyhnalík Denis
G1A0603IvančiceModřice1:10 (1:4)
Branky: Svoboda - Strnad Damián 5, Havlát Radek 2, Čičmanský Dominik 2, Partl Vojtěch
G1A0604KahanVojkovice1:11 (1:7)
Branky: Císař Denis - Večeřa Filip 5, Švábík Radim 3, Konečná Markéta 2, Novák Jan
G1A0605RosiceModřice5:11 (5:4)
Branky: Brim Dominik 2, Dvořák Jakub, Mutina Tadeáš, Weber Jan - Strnad Damián 4, Partl Vojtěch 3, Čičmanský Dominik 2, Mykhaylo Vasyliv, Wagner Patrik
G1A0606KuřimIvančice8:3 (4:0)
Branky: Sláma Jakub 3, Zavřel Filip 2, Deufner Ondřej, Martinek Šimon, Prudík Adam - Cerminara Francesco 2, Svoboda Milan


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0701VojkoviceModřice2:1 (0:1)
Branky: Malý Kryštof, Večeřa Filip - Strnad Damián
G1A0702IvančiceKahan5:7 (1:1)
Branky: Pavlík Matouš 4, Havlíček Dominik - Hájek Martin 2, Svoboda Miroslav 2, Císař Denis, Veselý Petr, Šandor Miroslav
G1A0703KuřimRosice4:7 (2:4)
Branky: Zavřel Filip 2, Dobrovolný Adam, Martinek Šimon - Dvořáček Jakub 2, Koch Patrik 2, Veber Jan 2,
G1A0704ModřiceKahan7:3 (5:2)
Branky: Havlát Radek 2, Strnad Damián 2, Foltýn Ctibor, Gajdušek Petr, Wagner Patrik - Svoboda Miroslav 2, Šandor Miroslav
G1A0705VojkoviceKuřim9:3 (7:0)
Branky: Konečná Markéta 2, Malý Kryštof 2, Hanzlík Matěj, Košac Daniel, Večeřa Filip, Zemánek Lukáš, Švabík Radim - Sláma Jakub 2, Prudík Adam
G1A0706IvančiceRosice3:8 (0:5)
Branky: Havlíček Dominik, Jakubec Radim, Schwarz Matěj - Dvořák Jakub 3, Koch Patrik 2, Masný Ondřej, Weber Jan, vlastní


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0801IvančiceRosice6:4 (3:1)
Branky: Kožnar Martin 3, Pavlík Matouš 2, Šnepfenberg David - Mutina Tadeáš 2, Dvořák Jakub, Koch Patrik
G1A0802KahanModřice4:12 (4:7)
Branky: Hajek Martin 2, Císař Denis, Svoboda Tomáš - Čičmanský Dominik 5, Strnad Damián 4, Partl Vojtěch 2, Havlát Radek
G1A0803KuřimVojkovice5:8 (1:4)
Branky: Sláma Jakub 3, Dobrovolný Adam, Zavřel Filip - Večeřa Filip 4, Hanzlík Matěj, Konečná Markéta, Zemánek Lukáš, Švábík Radim
G1A0804RosiceKahan2:2 (2:2)
Branky: Brim Dominik 2 - Trejtnar Jakub, Šandor Miroslav
G1A0805IvančiceVojkovice3:2 (2:0)
Branky: Kožnar Martin 2, Lukášek Adam - Večeřa Filip, Švábík Radim
G1A0806KuřimModřice6:12 (3:5)
Branky: Sláma Jakub 5, Prudík Adam - Čičmanský Dominik 4, Havlát Radek 3, Strnad Damián 3, Foltýn Ctibor, Partl Vojtěch


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0901ModřiceIvančice7:0 (4:0)
Branky: Havlát Radek 2, Strnad Damián 2, Čičmanský Dominik 2, Zápeca Matyáš
G1A0902KahanRosice11:2 (4:1)
Branky: Svoboda Tomáš 4, Hájek Martin 2, Trejtnar Jakub 2, Jordánková Eliška, Picmaus Aleš, Veselý Petr - Masný Ondřej, Weber Jan
G1A0903KuřimKahan5:4 (3:3)
Branky: Dobrovolný Adam, Martinek Šimon, Prudík Adam, Sláma Jakub, Zavřel Filip - Hájek Martin, Svoboda Tomáš, Trejtnar Jakub, Veselý Petr
G1A0904VojkoviceIvančice2:0 (1:0)
Branky: Hanzlík Matěj 2
G1A0905ModřiceKuřim10:1 (8:0)
Branky: Havlát Radek 3, Partl Vojtěch 2, Strnad Damián 2, vlastní 2, Čičmanský Dominik - Dobrovolný Adam
G1A0906RosiceVojkovice5:10 (1:4)
Branky: Masný Ondřej 3, Jelen Patrik, Weber Jan - Večeřa Filip 4, Hanzlík Matěj 3, Švábík Radim 3


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A1001KahanIvančice5:8 (1:6)
Branky: Trejtnar Pavel 3, Hájek Martin, Šandor Miroslav - Pokorný David 5, Jakubec Radim 3
G1A1002KuřimRosice6:11 (4:4)
Branky: Kaiser Tunge 2, Deufner Ondřej, Dobrovolný Adam, Prudík Adam, Zavřel Filip - Koch Patrik 3, Weber Jan 3, Mutina Tadeáš 2, Brim Dominik, Dvořák Jakub, vlastní
G1A1003ModřiceVojkovice9:0 (5:0)
Branky: Čičmanský Dominik 4, Strnad Damián 3, Vasyliv Myknaylo, Zápeca Matyáš
G1A1004KuřimIvančice8:9 (4:4)
Branky: Kaiser Tunge 3, Zavřel Filip 2, Deufner Ondřej, Dobrovolný Adam, Neuman Daniel - Schwarz Matyáš 4, Jakubec Radim 2, Pokorný David 2, Pokorný Petr
G1A1005KahanVojkovice9:3 (6:3)
Branky: Trejtnar Jakub 4, Císař Denis 2, Moos Lukáš, Vašíček Adam, Šandor Miroslav - Novák Jan 2, Konečná Markéta
G1A1006ModřiceRosice15:3 (8:2)
Branky: Strnad Damián 5, Čičmanský Dominik 4, Foltýn Ctibor 2, Partl Vojtěch 2, Havlát Radek, Vasyliv Myknaylo - Dvořák Jakub, Koch Patrik, Mutina Tadeáš



OFS Brno-venkov
Vídeňská 9, 639 00 Brno
Tel: 543 254 963
Fax: 543 254 131
  Adresář
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Adresář klubů 2015 - 2016
Adresář rozhodčích OFS
Materiály pro rozhodčí
Materiály k první pomoci
Soubory ke stažení
Seznam trenérů licence C
 
Úřední zprávy
25.10.2015NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY !!
31.7.2015Úřední zprávy OFS
27.7.2015Seminář rozhodčích
24.7.2015Komuniké KR
24.7.2015Hledáme nové rozhodčí
23.7.2015Rozlosování přípravek 2015 - 2016
13.7.2015Termínová listina podzim 2015
18.6.2015Sdružená družstva - žádost, dohoda
9.6.2015Komuniké VV
29.5.2015Přihláška do soutěží 2015/16
7.4.2014Úrazové pojištění 2014
21.2.2014Pokladna OFS
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate