Domácí soutěže

reklama

A2A - III. třída mužů

12. kolo 12.08.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1201Žlutice BHájek12.08. 17:00SO
A2A1202StružnáÚtvina13.08. 16:00NE
A2A1203Kolová BOtročín12.08. 17:00SO
A2A1204Kr.ÚdolíSadov13.08. 15:00NE
A2A1205PotůčkyPočerny12.08. 17:00SO
A2A1206AbertamyStanovice12.08. 17:00SO
A2A1207Hroznětín BDěpoltovice B12.08. 17:00SO


13. kolo 19.08.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1301Děpoltovice BŽlutice B20.08. 14:30NE
A2A1302StanoviceHroznětín B20.08. 17:00NE
A2A1303PočernyAbertamy19.08. 15:00SO
A2A1304SadovPotůčky19.08. 17:00SO
A2A1305OtročínKr.Údolí20.08. 17:00NE
A2A1306ÚtvinaKolová B20.08. 16:00NE
A2A1307HájekStružná19.08. 17:00SO


1. kolo 26.08.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0101StružnáŽlutice B27.08. 16:00NE
A2A0102Kolová BHájek26.08. 17:00SO
A2A0103Kr.ÚdolíÚtvina27.08. 15:00NE
A2A0104PotůčkyOtročín26.08. 17:00SO
A2A0105AbertamySadov26.08. 17:00SO
A2A0106Hroznětín BPočerny26.08. 17:00SO
A2A0107Děpoltovice BStanovice27.08. 14:30NE


2. kolo 02.09.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0201Žlutice BStanovice02.09. 17:00SO
A2A0202PočernyDěpoltovice B02.09. 15:00SO
A2A0203SadovHroznětín B02.09. 17:00SO
A2A0204OtročínAbertamy03.09. 17:00NE
A2A0205ÚtvinaPotůčky03.09. 16:00NE
A2A0206HájekKr.Údolí02.09. 17:00SO
A2A0207StružnáKolová B03.09. 16:00NE


3. kolo 09.09.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0301Kolová BŽlutice B09.09. 17:00SO
A2A0302Kr.ÚdolíStružná10.09. 15:00NE
A2A0303PotůčkyHájek09.09. 17:00SO
A2A0304AbertamyÚtvina09.09. 17:00SO
A2A0305Hroznětín BOtročín09.09. 17:00SO
A2A0306Děpoltovice BSadov10.09. 14:30NE
A2A0307StanovicePočerny10.09. 17:00NE


4. kolo 16.09.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0401Žlutice BPočerny16.09. 16:30SO
A2A0402SadovStanovice16.09. 16:30SO
A2A0403OtročínDěpoltovice B17.09. 16:30NE
A2A0404ÚtvinaHroznětín B17.09. 16:00NE
A2A0405HájekAbertamy16.09. 16:30SO
A2A0406StružnáPotůčky17.09. 16:00NE
A2A0407Kolová BKr.Údolí16.09. 16:30SO


5. kolo 23.09.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0501Kr.ÚdolíŽlutice B24.09. 15:00NE
A2A0502PotůčkyKolová B23.09. 16:30SO
A2A0503AbertamyStružná23.09. 16:30SO
A2A0504Hroznětín BHájek23.09. 16:30SO
A2A0505Děpoltovice BÚtvina24.09. 14:30NE
A2A0506StanoviceOtročín24.09. 16:30NE
A2A0507PočernySadov23.09. 15:00SO


6. kolo 30.09.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0601Žlutice BSadov30.09. 16:30SO
A2A0602OtročínPočerny01.10. 16:30NE
A2A0603ÚtvinaStanovice01.10. 16:00NE
A2A0604HájekDěpoltovice B30.09. 16:30SO
A2A0605StružnáHroznětín B01.10. 16:00NE
A2A0606Kolová BAbertamy30.09. 16:30SO
A2A0607Kr.ÚdolíPotůčky01.10. 15:00NE


7. kolo 07.10.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0701PotůčkyŽlutice B07.10. 16:00SO
A2A0702AbertamyKr.Údolí07.10. 16:00SO
A2A0703Hroznětín BKolová B07.10. 16:00SO
A2A0704Děpoltovice BStružná08.10. 14:30NE
A2A0705StanoviceHájek08.10. 16:00NE
A2A0706PočernyÚtvina07.10. 15:00SO
A2A0707SadovOtročín07.10. 16:00SO


8. kolo 14.10.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0801Žlutice BOtročín14.10. 16:00SO
A2A0802ÚtvinaSadov15.10. 16:00NE
A2A0803HájekPočerny14.10. 16:00SO
A2A0804StružnáStanovice15.10. 16:00NE
A2A0805Kolová BDěpoltovice B14.10. 16:00SO
A2A0806Kr.ÚdolíHroznětín B15.10. 15:00NE
A2A0807PotůčkyAbertamy14.10. 16:00SO


9. kolo 21.10.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0901AbertamyŽlutice B21.10. 15:30SO
A2A0902Hroznětín BPotůčky21.10. 15:30SO
A2A0903Děpoltovice BKr.Údolí22.10. 14:30NE
A2A0904StanoviceKolová B22.10. 15:30NE
A2A0905PočernyStružná21.10. 15:00SO
A2A0906SadovHájek21.10. 15:30SO
A2A0907OtročínÚtvina22.10. 15:30NE


10. kolo 28.10.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1001Žlutice BÚtvina28.10. 15:30SO
A2A1002HájekOtročín28.10. 15:30SO
A2A1003StružnáSadov29.10. 16:00NE
A2A1004Kolová BPočerny28.10. 15:30SO
A2A1005Kr.ÚdolíStanovice29.10. 15:00NE
A2A1006PotůčkyDěpoltovice B28.10. 15:30SO
A2A1007AbertamyHroznětín B28.10. 15:30SO


11. kolo 04.11.2017

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1101Hroznětín BŽlutice B04.11. 14:00SO
A2A1102Děpoltovice BAbertamy05.11. 14:30NE
A2A1103StanovicePotůčky05.11. 14:00NE
A2A1104PočernyKr.Údolí04.11. 15:00SO
A2A1105SadovKolová B04.11. 14:00SO
A2A1106OtročínStružná05.11. 14:00NE
A2A1107ÚtvinaHájek05.11. 16:00NE



OFS Karlovy Vary
Dr. Davida Bechera 18, 360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 236 810
Fax: 353 586 168
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Termínová listina - podzim 2015
Postupy, sestupy, baráže
Soubory ke stažení
Termínová listina - jaro 2015
Rozpis mistrovských soutěží 2014/15
Aktuální adresář fotbalových oddílů
Aktualizované názvy oddílů
Dodatek RS pro jarní část soutěží 2012/13
Neinvestiční dotace pro kluby
Okresní pohár mužů
Dodatek RS pro jarní část 2010/11
Historie soutěží
Informace o provozu registračního úseku při Karlovarském KFS
 
Úřední zprávy
5.7.2015Losovací čísla pro sezónu 2015/16
5.7.2015Zápisy z jednání STK - jaro 2015
18.6.2015Zápisy z jednání DK - jaro 2015
12.6.2015Obsazení rozhodčích - jaro 2015
28.11.2014Zápisy z jednání STK - podzim 2014
28.11.2014Zápisy z jednání DK - podzim 2014
7.11.2014Obsazení rozhodčích - podzim 2014
19.6.2014Zápis z jednání STK - jaro 2014
19.6.2014Zápisy z jednání DK - jaro 2014
19.6.2014Obsazení rozhodčích - jaro 2014
16.5.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2013/14
2.5.2014Informace KM + nominace žákovských výběrů OFS
27.11.2013Zápisy z jednání STK - podzim 2013
15.11.2013Zápisy z jednání DK - podzim 2013
8.11.2013Obsazení rozhodčích - podzim 2013
22.6.2013Zápisy z jednání STK - jaro 2013
22.6.2013Zápisy z jednání DK - jaro 2013
14.6.2013Obsazení rozhodčích - jaro 2013
7.6.2013Zápisy z jednání VV - sezóna 2012/13
23.11.2012Zápisy z jednání STK - podzim 2012
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate