Domácí soutěže

reklama

A1A - Krajský přebor mužů

13. kolo 16.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1301LomniceNové Sedlo16.08. 17:00SO
A1A1302OstrovCitice16.08. 17:00SO
A1A1303FC ChebKynšperk15.08. 18:00UMT
A1A1304St. RoleKr.Poříčí16.08. 17:00SO
A1A1305Fr.LázněNejdek16.08. 15:00SOUMT
A1A1306ToužimBřezová17.08. 17:00NE
A1A1307Loko K.VaryH.Slavkov17.08. 16:00NE


1. kolo 23.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0101H.SlavkovLomnice23.08. 17:00SO
A1A0102BřezováLoko K.Vary23.08. 10:30SO
A1A0103NejdekToužim23.08. 17:00SO
A1A0104Kr.PoříčíFr.Lázně23.08. 17:00SO
A1A0105KynšperkSt. Role24.08. 16:00NE
A1A0106CiticeFC Cheb23.08. 15:00SO
A1A0107Nové SedloOstrov23.08. 17:00SO


2. kolo 30.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0201LomniceOstrov30.08. 15:00SO
A1A0202FC ChebNové Sedlo29.08. 18:00UMT
A1A0203St. RoleCitice30.08. 17:00SO
A1A0204Fr.LázněKynšperk30.08. 15:00SOUMT
A1A0205ToužimKr.Poříčí31.08. 17:00NE
A1A0206Loko K.VaryNejdek31.08. 16:00NE
A1A0207H.SlavkovBřezová30.08. 11:00SO


3. kolo 06.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0301BřezováLomnice06.09. 10:30SO
A1A0302NejdekH.Slavkov06.09. 17:00SO
A1A0303Kr.PoříčíLoko K.Vary06.09. 17:00SO
A1A0304KynšperkToužim07.09. 16:00NE
A1A0305CiticeFr.Lázně06.09. 15:00SO
A1A0306Nové SedloSt. Role06.09. 17:00SO
A1A0307OstrovFC Cheb06.09. 17:00SO


4. kolo 13.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0401LomniceFC Cheb13.09. 15:00SO
A1A0402St. RoleOstrov24.09. 16:30ST
A1A0403Fr.LázněNové Sedlo13.09. 15:00SOUMT
A1A0404ToužimCitice14.09. 17:00NE
A1A0405Loko K.VaryKynšperk14.09. 16:00NE
A1A0406H.SlavkovKr.Poříčí13.09. 17:00SO
A1A0407BřezováNejdek13.09. 10:30SO


5. kolo 20.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0501NejdekLomnice20.09. 16:30SO
A1A0502Kr.PoříčíBřezová20.09. 16:30SO
A1A0503KynšperkH.Slavkov21.09. 16:00NE
A1A0504CiticeLoko K.Vary20.09. 15:00SO
A1A0505Nové SedloToužim20.09. 16:30SO
A1A0506OstrovFr.Lázně20.09. 16:30SO
A1A0507FC ChebSt. Role19.09. 18:00UMT


6. kolo 27.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0601LomniceSt. Role27.09. 15:00SO
A1A0602Fr.LázněFC Cheb27.09. 15:00SOUMT
A1A0603ToužimOstrov28.09. 16:30NE
A1A0604Loko K.VaryNové Sedlo28.09. 16:00NE
A1A0605H.SlavkovCitice27.09. 16:30SO
A1A0606BřezováKynšperk27.09. 10:30SO
A1A0607NejdekKr.Poříčí27.09. 16:30SO


7. kolo 04.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0701Kr.PoříčíLomnice04.10. 16:00SO
A1A0702KynšperkNejdek05.10. 16:00NE
A1A0703CiticeBřezová04.10. 15:00SO
A1A0704Nové SedloH.Slavkov04.10. 16:00SO
A1A0705OstrovLoko K.Vary04.10. 16:00SO
A1A0706FC ChebToužim03.10. 18:00UMT
A1A0707St. RoleFr.Lázně04.10. 16:00SO


8. kolo 11.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0801LomniceFr.Lázně11.10. 15:00SO
A1A0802ToužimSt. Role12.10. 16:00NE
A1A0803Loko K.VaryFC Cheb12.10. 16:00NE
A1A0804H.SlavkovOstrov11.10. 16:00SO
A1A0805BřezováNové Sedlo11.10. 10:30SO
A1A0806NejdekCitice11.10. 16:00SO
A1A0807Kr.PoříčíKynšperk11.10. 16:00SO


9. kolo 18.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0901KynšperkLomnice19.10. 15:30NE
A1A0902CiticeKr.Poříčí18.10. 15:00SO
A1A0903Nové SedloNejdek18.10. 15:30SO
A1A0904OstrovBřezová18.10. 15:30SO
A1A0905FC ChebH.Slavkov17.10. 18:00UMT
A1A0906St. RoleLoko K.Vary18.10. 15:30SO
A1A0907Fr.LázněToužim18.10. 15:00SOUMT


10. kolo 25.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1001LomniceToužim25.10. 14:30SO
A1A1002Loko K.VaryFr.Lázně26.10. 14:30NE
A1A1003H.SlavkovSt. Role25.10. 14:30SO
A1A1004BřezováFC Cheb25.10. 10:30SO
A1A1005NejdekOstrov25.10. 14:30SO
A1A1006Kr.PoříčíNové Sedlo25.10. 14:30SO
A1A1007KynšperkCitice26.10. 14:30NE


11. kolo 01.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1101CiticeLomnice01.11. 14:00SO
A1A1102Nové SedloKynšperk01.11. 14:00SO
A1A1103OstrovKr.Poříčí01.11. 14:00SO
A1A1104FC ChebNejdek31.10. 18:00UMT
A1A1105St. RoleBřezová01.11. 10:00SOUMT Drahovice
A1A1106Fr.LázněH.Slavkov01.11. 14:00SOUMT
A1A1107ToužimLoko K.Vary02.11. 14:00NE


12. kolo 08.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1201LomniceLoko K.Vary08.11. 14:00SO
A1A1202H.SlavkovToužim08.11. 14:00SO
A1A1203BřezováFr.Lázně08.11. 10:30SO
A1A1204NejdekSt. Role08.11. 14:00SO
A1A1205Kr.PoříčíFC Cheb08.11. 14:00SO
A1A1206KynšperkOstrov09.11. 14:00NE
A1A1207CiticeNové Sedlo08.11. 14:00SO


14. kolo 21.03.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1401LomniceH.Slavkov21.03. 15:00SO
A1A1402Loko K.VaryBřezová21.03. 10:15SOUMT Ostrov
A1A1403ToužimNejdek22.03. 15:00NE
A1A1404Fr.LázněKr.Poříčí21.03. 15:00SOUMT
A1A1405St. RoleKynšperk21.03. 13:00SOUMT Drahovice
A1A1406FC ChebCitice20.03. 18:00UMT
A1A1407OstrovNové Sedlo21.03. 15:00SO


15. kolo 28.03.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1501OstrovLomnice28.03. 15:00SO
A1A1502Nové SedloFC Cheb28.03. 15:00SO
A1A1503CiticeSt. Role28.03. 15:00SO
A1A1504KynšperkFr.Lázně29.03. 15:00NE
A1A1505Kr.PoříčíToužim28.03. 15:00SO
A1A1506NejdekLoko K.Vary28.03. 15:00SO
A1A1507BřezováH.Slavkov28.03. 10:30SO


16. kolo 04.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1601LomniceBřezová22.04. 17:30ST
A1A1602H.SlavkovNejdek15.04. 17:30ST
A1A1603Loko K.VaryKr.Poříčí05.04. 16:00NE
A1A1604ToužimKynšperk06.05. 17:30ST
A1A1605Fr.LázněCitice04.04. 15:00SOUMT
A1A1606St. RoleNové Sedlo04.04. 16:30SOUMT Drahovice
A1A1607FC ChebOstrov03.04. 18:00UMT


17. kolo 11.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1701FC ChebLomnice10.04. 18:00UMT
A1A1702OstrovSt. Role11.04. 16:30SO
A1A1703Nové SedloFr.Lázně11.04. 16:30SO
A1A1704CiticeToužim11.04. 15:00SO
A1A1705KynšperkLoko K.Vary12.04. 16:00NE
A1A1706Kr.PoříčíH.Slavkov11.04. 16:30SO
A1A1707NejdekBřezová11.04. 16:30SO


18. kolo 18.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1801LomniceNejdek18.04. 15:00SO
A1A1802BřezováKr.Poříčí18.04. 10:30SO
A1A1803H.SlavkovKynšperk18.04. 17:00SO
A1A1804Loko K.VaryCitice19.04. 16:00NE
A1A1805ToužimNové Sedlo19.04. 17:00NE
A1A1806Fr.LázněOstrov18.04. 15:00SOUMT
A1A1807St. RoleFC Cheb18.04. 17:00SO


19. kolo 25.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1901St. RoleLomnice25.04. 17:00SO
A1A1902FC ChebFr.Lázně24.04. 18:00UMT
A1A1903OstrovToužim25.04. 17:00SO
A1A1904Nové SedloLoko K.Vary25.04. 14:00SO
A1A1905CiticeH.Slavkov25.04. 15:00SOBukovany
A1A1906KynšperkBřezová26.04. 16:00NE
A1A1907Kr.PoříčíNejdek25.04. 17:00SO


20. kolo 02.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2001LomniceKr.Poříčí02.05. 15:00SO
A1A2002NejdekKynšperk02.05. 17:00SO
A1A2003BřezováCitice02.05. 10:30SO
A1A2004H.SlavkovNové Sedlo02.05. 17:00SO
A1A2005Loko K.VaryOstrov03.05. 16:00NE
A1A2006ToužimFC Cheb03.05. 17:00NE
A1A2007Fr.LázněSt. Role02.05. 15:00SOUMT


21. kolo 09.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2101Fr.LázněLomnice09.05. 15:00SOUMT
A1A2102St. RoleToužim09.05. 17:00SO
A1A2103FC ChebLoko K.Vary08.05. 18:00UMT
A1A2104OstrovH.Slavkov09.05. 17:00SO
A1A2105Nové SedloBřezová09.05. 17:00SO
A1A2106CiticeNejdek09.05. 15:00SO
A1A2107KynšperkKr.Poříčí10.05. 16:00NE


22. kolo 16.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2201LomniceKynšperk16.05. 15:00SO
A1A2202Kr.PoříčíCitice16.05. 17:00SO
A1A2203NejdekNové Sedlo16.05. 17:00SO
A1A2204BřezováOstrov16.05. 10:30SO
A1A2205H.SlavkovFC Cheb16.05. 17:00SO
A1A2206Loko K.VarySt. Role17.05. 16:00NE
A1A2207ToužimFr.Lázně17.05. 17:00NE


23. kolo 23.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2301ToužimLomnice24.05. 17:00NE
A1A2302Fr.LázněLoko K.Vary23.05. 15:00SOUMT
A1A2303St. RoleH.Slavkov23.05. 17:00SO
A1A2304FC ChebBřezová22.05. 18:00
A1A2305OstrovNejdek23.05. 17:00SO
A1A2306Nové SedloKr.Poříčí23.05. 17:00SO
A1A2307CiticeKynšperk23.05. 15:00SO


24. kolo 30.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2401LomniceCitice30.05. 15:00SO
A1A2402KynšperkNové Sedlo31.05. 16:00NE
A1A2403Kr.PoříčíOstrov30.05. 17:00SO
A1A2404NejdekFC Cheb30.05. 17:00SO
A1A2405BřezováSt. Role30.05. 10:30SO
A1A2406H.SlavkovFr.Lázně30.05. 17:00SO
A1A2407Loko K.VaryToužim31.05. 16:00NE


25. kolo 06.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2501Loko K.VaryLomnice06.06. 10:30SO
A1A2502ToužimH.Slavkov07.06. 17:00NE
A1A2503Fr.LázněBřezová06.06. 15:00SOUMT
A1A2504St. RoleNejdek06.06. 17:00SO
A1A2505FC ChebKr.Poříčí05.06. 18:00
A1A2506OstrovKynšperk06.06. 17:00SO
A1A2507Nové SedloCitice06.06. 17:00SO


26. kolo 13.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2601Nové SedloLomnice13.06. 14:00SO
A1A2602CiticeOstrov13.06. 14:00SO
A1A2603KynšperkFC Cheb13.06. 17:00SO
A1A2604Kr.PoříčíSt. Role13.06. 17:00SO
A1A2605NejdekFr.Lázně13.06. 17:00SO
A1A2606BřezováToužim13.06. 10:30SO
A1A2607H.SlavkovLoko K.Vary13.06. 17:00SO



Karlovarský KFS
Dr. Davida Bechera 18,
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 236 810
Fax: 353 586 168
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Obsazení soutěží
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Termínová listina - podzim 2015
Soubory ke stažení
Seznam trenérů k 20. 2. 2015
Termínová listina - jaro 2015
Rozpis mistrovských soutěží - 2014/15
Letní fotbalový kemp
Aktuální adresář oddílů
Krajský pohár mužů 2013
Valná hromada Karlovarského KFS
Dodatek RS pro jarní část soutěží 2012/13
Úrazové pojištění 2013
Krajský pohár mužů 2012
Krajský pohár mužů 2011
Informace o provozu registračního úseku při Karlovarském KFS
Historie soutěží
Kritéria pro přidělení dotací na turnaje mládeže
 
Výkonný výbor
1.6.2015Zápisy z jednání VV - sezóna 2014/15
22.5.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2013/14
5.3.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2012/13
 
Disciplinární komise
18.6.2015Zápisy z jednání DK - jaro 2015
14.11.2014Zápisy z jednání DK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání DK - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání DK - podzim 2013
 
STK
30.6.2015Losovací čísla pro sezónu 2015/16
30.6.2015Postupy, sestupy, baráže
30.6.2015Zápisy z jednání STK - jaro 2015
28.11.2014Zápisy z jednání STK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání STK - jaro 2014
21.11.2013Zápisy z jednání STK - podzim 2013
 
Komise rozhodčích
17.7.2015Zápisy z jednání KR - jaro 2015
12.6.2015Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2015
13.3.2015Obsazení rozhodčích - zimní příprava 2015
28.11.2014Zápisy z jednání KR - podzim 2014
7.11.2014Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2014
19.6.2014Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání KR - podzim 2013
14.11.2013Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2013
 
Komise mládeže
7.6.2013Zápisy z jednání KM - sezóna 2012/13
31.3.2013Brankářská škola 2013
25.3.2013Danone - Pohár národů 2012/13
25.3.2013Dotace na turnaje mládeže z FAČR
25.3.2013Létající trenéři 2013
10.10.2012Nominace mládežnických výběrů
 
Úřední zprávy
29.3.2012Usnesení z VH ze dne 14. 3. 2012
19.2.2009Valná hromada Karlovarského KFS
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate