Domácí soutěže

reklama

A1A - Krajský přebor mužů

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0101H.SlavkovLomnice3:0 (1:0)100
Branky: Drobný Jiří 2, Zázrivec František; Rozhodčí: Hyčka Pavel, Chládek Miroslav, Šmat Robert; Delegát: Vošmik Václav
A1A0102BřezováLoko K.Vary6:1 (2:1)60
Branky: Škoda Václav 3, Čižnár Milan, Vůjtěch Jan, Bereczký Tomáš - Horn Tomáš; Rozhodčí: Talpáš Petr, Bacík Pavel, Svatík Martin; Delegát: Fibrich Josef
A1A0103NejdekToužim0:1 (0:1)120
Branky: Mikula Jiří; Rozhodčí: Hányš Martin, Tichota Martin, Talpáš Petr; Delegát: Fibrich Josef
A1A0104Kr.PoříčíFr.Lázně5:0 (3:0)150
Branky: Rajchrt Jaroslav, Zaja Miroslav, Rozsíval Jiří, Kopecký Josef, Boček Roman; Rozhodčí: Klinger Radim, Nehasil Lukáš, Berka Petr; Delegát: Gendráč Miloslav; ČK: 0 - Mašek Jan
A1A0105KynšperkSt. Role3:0 200kontumace
Rozhodčí: Pešek Pavel, Kučka Jiří, Vasilko Jan; Delegát: Štěrba Václav
A1A0106CiticeFC Cheb5:3 (1:2)150
Branky: Stöckner Radek 4, Moule Miroslav - Vondrášek Jiří, Prokopec Radim, Fidler Aleš; Rozhodčí: Kučka Jiří, Pešek Pavel, Vasilko Jan; Delegát: Bubanec Miroslav
A1A0107Nové SedloOstrov1:4 (0:1)150
Branky: Řezáč Martin - Tolar Jan 2, Tomáň Filip, Luksch Patrik; Rozhodčí: Henych Karel, Šuma Jakub, Svoboda Lukáš; Delegát: Adamec Radim


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0201LomniceOstrov2:4 (1:2)70
Branky: Malinkovič Petr, Zindl Tomáš - Luksch Patrik 2, Liška Jan, Tolar Jan; Rozhodčí: Kučka Jiří, Pešek Pavel, Peschel Filip; Delegát: Bizoň Marcel
A1A0202FC ChebNové Sedlo3:4 (1:2)150
Branky: Lungu Petr, Vondrášek Jiří, Prokopec Radim - Škarda Filip 2, Kovařík František, Rychna Bedřich; Rozhodčí: Berka Petr, Štěrba Martin, Nehasil Lukáš; Delegát: Skála Miroslav
A1A0203St. RoleCitice0:3 100kontumace
Rozhodčí: Šmat Robert, Hyčka Pavel, Tichota Martin; Delegát: Hodač Petr; ČK: 0 - Burda Tomáš
A1A0204Fr.LázněKynšperk1:0 (0:0)80
Branky: Ščislák David; Rozhodčí: Hlavatý Josef, Šuma Jakub, Štrincl Petr; Delegát: Vejvoda Zdeněk
A1A0205ToužimKr.Poříčí0:1 (0:0)150
Branky: Císař Lukáš; Rozhodčí: Chládek Miroslav, Aubrecht Jan, Hrnčál Jiří; Delegát: Novotný Josef
A1A0206Loko K.VaryNejdek0:0 (0:0)50PK 6:5
Rozhodčí: Štěřík Filip, Pešek Pavel, Tichota Martin; Delegát: Tomášek Miroslav
A1A0207H.SlavkovBřezová0:7 (0:4)100
Branky: Vůjtěch Jan 3, Čižnár Milan 2, Neumann Pavel, Bereczký Tomáš; Rozhodčí: Šuma Jakub, Hlavatý Josef, Štrincl Petr; Delegát: Skála Miroslav


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0301BřezováLomnice2:1 (0:1)250
Branky: Lelek Miroslav, Peterka David - Novák Daniel; Rozhodčí: Svatík Martin, Bacík Pavel, Hlavatý Josef; Delegát: Vošmik Václav
A1A0302NejdekH.Slavkov5:3 (4:2)140
Branky: Neudert Filip 2, Jílek František, Kurtin Jakub, Černý Marek - Šereda Lukáš 2, Zázrivec František; Rozhodčí: Klinger Radim, Jati David, Vasilko Jan; Delegát: Janoušek Ladislav; ČK: 0 - Šereda Lukáš
A1A0303Kr.PoříčíLoko K.Vary2:1 (2:0)70
Branky: Zaja Miroslav 2 - Diviš Jakub; Rozhodčí: Šuma Jakub, Talpáš Petr, Bušek Josef; Delegát: Kozel Slavomír
A1A0304KynšperkToužim0:3 220kontumace
Rozhodčí: Štěrba Martin, Kučka Jiří, Melničuk Vladimír; Delegát: Rajtmajer Jan; ČK: Bobčík Miroslav, Hanzlíček František - 0
A1A0305CiticeFr.Lázně4:2 (1:2)110
Branky: Širochman Petr 2, Moule Miroslav, Vokáč Roman - Šiman Václav, Iterský Michal; Rozhodčí: Bacík Pavel, Svatík Martin, Hlavatý Josef; Delegát: Vošmik Václav
A1A0306Nové SedloSt. Role1:2 (1:1)120
Branky: Škarda Filip - Gojkovič Miloš, Došek Jakub; Rozhodčí: Chládek Miroslav, Štěřík Filip, Peschel Filip; Delegát: Štěrba Václav; ČK: Müller Michal - Gojkovič Miloš
A1A0307OstrovFC Cheb5:3 (5:0)100
Branky: Novotný Milan 2, Koudelka Josef, Tolar Jan, Glanc Jakub - Vondrášek Jiří, Prokopec Radim, Tůma Nicolas; Rozhodčí: Pešek Pavel, Kučka Jiří, Tichota Martin; Delegát: Novotný Josef


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0401LomniceFC Cheb4:2 (2:1)80
Branky: Novák Daniel 2, Štěpanovský Michal 2 - Prokopec Radim 2; Rozhodčí: Šmat Robert, Hányš Martin, Pešek Pavel; Delegát: Janoušek Ladislav
A1A0402St. RoleOstrov0:10 (0:4)40
Branky: Novotný Milan 3, Luksch Patrik 3, Tolar Jan 2, Glanc Jakub 2; Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Tichota Martin, Klinger Radim; Delegát: Hodač Petr
A1A0403Fr.LázněNové Sedlo0:3 (0:1)60
Branky: Jílek Tomáš, Karásek Petr, Lakatoš Eduard; Rozhodčí: Melničuk Vladimír, Šuma Jakub, Svoboda Lukáš; Delegát: Bubanec Miroslav; ČK: Lávička Luboš - 0
A1A0404ToužimCitice5:2 (2:1)150
Branky: Hotěk Miloslav 2, Hudec Josef 2, Čermák Karel - Moule Miroslav, Kessl Michal; Rozhodčí: Hlavatý Josef, Šuma Jakub, Štrincl Petr; Delegát: Novotný Josef; ČK: 0 - Mika Lukáš
A1A0405Loko K.VaryKynšperk1:1 (1:0)80PK 5:4
Branky: Šiška Michal - Svůra Michal; Rozhodčí: Tvrdík Ivan, Nehasil Lukáš, Cvrk Miroslav; Delegát: Bizoň Marcel
A1A0406H.SlavkovKr.Poříčí3:0 (0:0)100
Branky: Šereda Lukáš 2, Němček Michal; Rozhodčí: Talpáš Petr, Bušek Josef, Godža Ladislav; Delegát: Hodač Petr
A1A0407BřezováNejdek3:0 (3:0)95
Branky: Bereczký Tomáš 2, Vůjtěch Jan; Rozhodčí: Hányš Martin, Šmat Robert, Pešek Pavel; Delegát: Rajtmajer Jan


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0501NejdekLomnice1:2 (1:0)120
Branky: Černý Marek - Čermák František 2; Rozhodčí: Pešek Pavel, Klinger Radim, Jati David; Delegát: Berka Petr
A1A0502Kr.PoříčíBřezová1:3 (1:1)130
Branky: Kalous Lukáš - Bereczký Tomáš 2, Neumann Pavel; Rozhodčí: Hyčka Pavel, Hlavatý Josef, Svoboda Lukáš; Delegát: Rajtmajer Jan
A1A0503KynšperkH.Slavkov5:2 (4:1)130
Branky: Svůra Michal 2, Packert Daniel 2, Marek Jakub - Němček Michal, Křemen Martin; Rozhodčí: Hanilec Přemysl, Hlavatý Josef, Štrincl Petr; Delegát: Novotný Josef; ČK: Svůra Michal - Němček Michal, Zázrivec František
A1A0504CiticeLoko K.Vary3:2 (1:1)50
Branky: Pinta Radek, Širochman Petr, Stöckner Radek - Vaněk Martin, Diviš Jakub; Rozhodčí: Melničuk Vladimír, Šmat Robert, Hrnčál Jiří; Delegát: Gendráč Miloslav
A1A0505Nové SedloToužim1:0 (1:0)70
Branky: Řezáč Martin; Rozhodčí: Bacík Pavel, Svatík Martin, Kučka Jiří; Delegát: Skála Miroslav
A1A0506OstrovFr.Lázně3:1 (1:1)150
Branky: Tomáň Filip, Novotný Milan, Kobera Michal - Lávička Luboš; Rozhodčí: Henych Karel, Hányš Martin, Tvrdík Ivan; Delegát: Tomášek Miroslav
A1A0507FC ChebSt. Role4:2 (2:0)100
Branky: Lungu Petr, Tůma Marek, Prokopec Radim, Řezáč Michael - Plch Martin, Gojkovič Miloš; Rozhodčí: Kučka Jiří, Nehasil Lukáš, Hányš Martin; Delegát: Hodač Petr; ČK: 0 - Plch Martin, Slakoper Daniel


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0601LomniceSt. Role5:0 (3:0)50
Branky: Hauf Stanislav 2, Novák Daniel, Malinkovič Petr, Zindl Tomáš; Rozhodčí: Hyčka Pavel, Cvrk Miroslav, Šmat David; Delegát: Vejvoda Zdeněk; ČK: 0 - Sochor Aleš
A1A0602Fr.LázněFC Cheb1:4 (1:3)100
Branky: Iterský Michal - Řezáč Michael 2, Tůma Marek, Prokopec Radim; Rozhodčí: Hanilec Přemysl, Henych Karel, Melničuk Vladimír; Delegát: Vošmik Václav
A1A0603ToužimOstrov0:1 (0:0)300
Branky: Vrba Jakub; Rozhodčí: Svatík Martin, Godža Ladislav, Klinger Radim; Delegát: Gendráč Miloslav
A1A0604Loko K.VaryNové Sedlo2:0 (2:0)120
Branky: Kolář Jakub, Diviš Jakub; Rozhodčí: Šuma Jakub, Hányš Martin, Štrincl Petr; Delegát: Novotný Josef; ČK: 0 - Škarda Filip
A1A0605H.SlavkovCitice6:1 (2:0)85
Branky: Šereda Lukáš 3, Drobný Jiří 2, Unger Daniel - Stöckner Radek; Rozhodčí: Štěřík Filip, Šuma Jakub, Štrincl Petr; Delegát: Skála Miroslav; ČK: 0 - Sopr Zdeněk
A1A0606BřezováKynšperk2:2 (0:0)130PK 2:4
Branky: Čižnár Milan, Kašpar Jan - Marek Stanislav, Svůra Michal; Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Hyčka Pavel, Šmat David; Delegát: Kozel Slavomír; ČK: 0 - Svůra Michal
A1A0607NejdekKr.Poříčí0:1 (0:1)80
Branky: Zaja Miroslav; Rozhodčí: Talpáš Petr, Štěrba Martin, Jati David; Delegát: Štěrba Václav


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0701Kr.PoříčíLomnice2:0 (2:0)100
Branky: Dudešek David 2; Rozhodčí: Hányš Martin, Šlapák František, Štrincl Petr; Delegát: Kozel Slavomír; ČK: 0 - Novák Daniel
A1A0702KynšperkNejdek3:0 (1:0)230
Branky: Marek Jakub 2, Marek Stanislav; Rozhodčí: Hyčka Pavel, Melničuk Vladimír, Svoboda Lukáš; Delegát: Janoušek Ladislav
A1A0703CiticeBřezová2:1 (2:1)150
Branky: Stöckner Radek, Dlouhý Jan - Chmelenský Jakub; Rozhodčí: Pešek Pavel, Tichota Martin, Šmat Robert; Delegát: Bizoň Marcel
A1A0704Nové SedloH.Slavkov3:0 (2:0)100
Branky: Škarda Filip, Vu Dominik, Řezáč Martin; Rozhodčí: Hlavatý Josef, Šuma Jakub, Godža Ladislav; Delegát: Bubanec Miroslav; ČK: 0 - Plaček Martin, Němček Jan, Šereda Lukáš
A1A0705OstrovLoko K.Vary5:0 (2:0)200
Branky: Luksch Patrik 3, Tolar Jan 2; Rozhodčí: Nehasil Lukáš, Cvrk Miroslav, Talpáš Petr; Delegát: Fibrich Josef; ČK: 0 - Durdis Jiří
A1A0706FC ChebToužim5:4 (2:3)100
Branky: Kohout Milan 2, Tůma Marek, Prokopec Radim, Eschler František - Hejna Miroslav, Čermák Karel, Hudec Josef, Adamický Tomáš; Rozhodčí: Štrincl Pavel, Hlavatý Josef, Štrincl Petr; Delegát: Novotný Josef
A1A0707St. RoleFr.Lázně1:3 (0:1)40
Branky: Hykš Karel - Podlipský Miroslav, Ščislák David, Svoboda Jan; Rozhodčí: Klinger Radim, Štěřík Filip, Hyčka Pavel; Delegát: Tomášek Miroslav; ČK: Gojkovič Milan - 0


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0801LomniceFr.Lázně5:4 (4:2)80
Branky: Malinkovič Petr 2, Zindl Tomáš, Štěpanovský Michal, Kníř Jan - Karafiát Jan, Šiman Václav, Iterský Michal, Podlipský Miroslav; Rozhodčí: Hanilec Přemysl, Chládek Miroslav, Šmat David; Delegát: Hodač Petr; ČK: 0 - Ščislák David
A1A0802ToužimSt. Role6:0 (2:0)150
Branky: Kliment Lukáš 4, Hotěk Miloslav, Kliment Josef; Rozhodčí: Šmat Robert, Melničuk Vladimír, Štěřík Filip; Delegát: Tomášek Miroslav
A1A0803Loko K.VaryFC Cheb5:1 (4:0)100
Branky: Vaněk Martin 2, Štěpán Radek, Diviš Jakub, Šiška Michal - Prokopec Radim; Rozhodčí: Štěrba Martin, Nehasil Lukáš, Talpáš Petr; Delegát: Adamec Radim; ČK: Diviš Jakub - 0
A1A0804H.SlavkovOstrov1:9 (0:3)100
Branky: Kubík Tomáš - Koudelka Josef 2, Tolar Jan 2, Liška Jan, Svěcený Petr, Novotný Milan, Vrba Jakub, Wolf Tomáš; Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Tichota Martin, Klinger Radim; Delegát: Novotný Josef
A1A0805BřezováNové Sedlo4:0 (2:0)110
Branky: Vůjtěch Jan 2, Bereczký Tomáš, Peterka Petr; Rozhodčí: Kučka Jiří, Pešek Pavel, Jati David; Delegát: Berka Petr
A1A0806NejdekCitice3:0 (1:0)150
Branky: Jílek František, Rutrle Filip, vlastní; Rozhodčí: Štrincl Pavel, Hlavatý Josef, Štrincl Petr; Delegát: Gendráč Miloslav
A1A0807Kr.PoříčíKynšperk1:0 (0:0)150
Branky: vlastní; Rozhodčí: Pešek Pavel, Kučka Jiří, Jati David; Delegát: Berka Petr; ČK: Tuschinovschi Marek - Marek Stanislav


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0901KynšperkLomnice3:1 (1:1)100
Branky: Pečinka Vlastimil, Svůra Michal, Packert Daniel - Šlais Jaroslav; Rozhodčí: Štěrba Martin, Nehasil Lukáš, Talpáš Petr; Delegát: Rajtmajer Jan
A1A0902CiticeKr.Poříčí3:2 (3:2)100
Branky: Pinta Radek, Bufka Jan, Stöckner Radek - Rozsíval Jiří, Císař Lukáš; Rozhodčí: Hyčka Pavel, Šmat Robert, Chrástecký František; Delegát: Bubanec Miroslav; ČK: 0 - Dubaj Štěpán
A1A0903Nové SedloNejdek2:0 (1:0)80
Branky: Macák Lukáš, Vican Josef; Rozhodčí: Šuma Jakub, Hlavatý Josef, Peschel Filip; Delegát: Štěrba Václav
A1A0904OstrovBřezová2:2 (0:2)150PK 5:6
Branky: Tolar Jan, Novotný Milan - Čižnár Milan, Kašpar Jan; Rozhodčí: Hányš Martin, Nehasil Lukáš, Štěrba Martin; Delegát: Hodač Petr
A1A0905FC ChebH.Slavkov5:3 (4:1)100
Branky: Speierl Martin 3, Prokopec Radim 2 - Drobný Jiří, Pazdera Tomáš, Chmelík Martin; Rozhodčí: Tvrdík Ivan, Hyčka Pavel, Šmat Robert; Delegát: Gendráč Miloslav; ČK: 0 - Šereda Lukáš
A1A0906St. RoleLoko K.Vary0:4 (0:1)60
Branky: Riedl Roman 3, Diviš Jakub; Rozhodčí: Talpáš Petr, Cvrk Miroslav, Godža Ladislav; Delegát: Rajtmajer Jan
A1A0907Fr.LázněToužim2:2 (2:2)110PK 4:1
Branky: Karafiát Jan, Škarka Karel - Hotěk Miloslav, Kliment Lukáš; Rozhodčí: Kučka Jiří, Tichota Martin, Šmat David; Delegát: Vošmik Václav


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1001LomniceToužim3:3 (3:1)80PK 5:4
Branky: Hauf Stanislav, Štěpanovský Michal, Kníř Jan - Kliment Lukáš 2, Hotěk Miloslav; Rozhodčí: Chládek Miroslav, Klinger Radim, Godža Ladislav; Delegát: Rajtmajer Jan
A1A1002Loko K.VaryFr.Lázně6:0 (1:0)50
Branky: Válek Lukáš 2, Diviš Jakub 2, Kolář Jakub, Malcát David; Rozhodčí: Kučka Jiří, Pešek Pavel, Peschel Filip; Delegát: Tomášek Miroslav
A1A1003H.SlavkovSt. Role2:2 (0:2)100PK 4:3
Branky: Drobný Jiří, Pazdera Tomáš - Voborský Roman, Stýblo Jan; Rozhodčí: Pešek Pavel, Talpáš Petr, Kučka Jiří; Delegát: Bizoň Marcel
A1A1004BřezováFC Cheb7:2 (4:1)85
Branky: Bereczký Tomáš 3, Vůjtěch Jan 2, Čižnár Milan, Škoda Václav - Prokopec Radim 2; Rozhodčí: Hlavatý Josef, Cvrk Miroslav, Šuma Jakub; Delegát: Fibrich Josef
A1A1005NejdekOstrov2:2 (1:1)100PK 1:4
Branky: Kurtin Jakub, Neudert Filip - Svěcený Petr, Tomáň Filip; Rozhodčí: Štěřík Filip, Hyčka Pavel, Šmat David; Delegát: Tomášek Miroslav
A1A1006Kr.PoříčíNové Sedlo1:2 (0:0)100
Branky: Zaja Miroslav - Vican Josef, Petřík Daniel; Rozhodčí: Šmat Robert, Cvrk Miroslav, Svoboda Lukáš; Delegát: Vejvoda Zdeněk
A1A1007KynšperkCitice2:0 (0:0)250
Branky: Svůra Michal, Marek Jakub; Rozhodčí: Šuma Jakub, Šmat Robert, Chrástecký František; Delegát: Vošmik Václav


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1101CiticeLomnice5:0 (3:0)100
Branky: Moule Miroslav, Bílek Josef, Stöckner Radek, Kessl Michal, Hamouz Miroslav; Rozhodčí: Kučka Jiří, Tvrdík Ivan, Šmat David; Delegát: Vošmik Václav
A1A1102Nové SedloKynšperk4:1 (3:0)320
Branky: Jílek Tomáš, Kaňok Radek, Vu Dominik, Šebl Patrik - Svůra Michal; Rozhodčí: Hyčka Pavel, Šmat Robert, Vasilko Jan; Delegát: Vejvoda Zdeněk
A1A1103OstrovKr.Poříčí5:0 (2:0)120
Branky: Tolar Jan, Novotný Milan, Luksch Patrik, Kobera Michal, vlastní; Rozhodčí: Melničuk Vladimír, Pešek Pavel, Talpáš Petr; Delegát: Fibrich Josef
A1A1104FC ChebNejdek2:3 (1:1)150
Branky: Prokopec Radim, Dobeš Miroslav - Kinkal Richard, Horňák Miroslav, Neudert Filip; Rozhodčí: Pešek Pavel, Kučka Jiří, Peschel Filip; Delegát: Bizoň Marcel
A1A1105St. RoleBřezová0:3 (0:2)20nedohráno
Branky: Bereczký Tomáš 2, Kašpar Jan; Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Henych Karel, Godža Ladislav; Delegát: Gendráč Miloslav
A1A1106Fr.LázněH.Slavkov1:4 (1:1)100
Branky: Karafiát Jan - Drobný Jiří, Pazdera Tomáš, Křemen Martin, Chmelík Martin; Rozhodčí: Hlavatý Josef, Chládek Miroslav, Štrincl Petr; Delegát: Novotný Josef
A1A1107ToužimLoko K.Vary6:1 (4:0)350
Branky: Mikula Jiří 2, Hotěk Miloslav, Kliment Lukáš, Kliment Josef, vlastní - Riedl Roman; Rozhodčí: Svatík Martin, Tichota Martin, Talpáš Petr; Delegát: Berka Petr


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1201LomniceLoko K.Vary0:2 (0:1)50
Branky: Kolář Jakub 2; Rozhodčí: Šuma Jakub, Hlavatý Josef, Svatík Martin; Delegát: Janoušek Ladislav
A1A1202H.SlavkovToužim4:5 (2:3)100
Branky: Husák Jan, Němček Michal, Studnička Jan, Unger Daniel - Kliment Lukáš 2, Kliment Josef 2, Mikula Jiří; Rozhodčí: Štěřík Filip, Kučka Jiří, Pešek Pavel; Delegát: Adamec Radim
A1A1203BřezováFr.Lázně11:0 (4:0)200
Branky: Vůjtěch Jan 3, Čižnár Milan 2, Bereczký Tomáš 2, Škoda Václav 2, Chmelenský Jakub, Peterka Petr; Rozhodčí: Svatík Martin, Šuma Jakub, Hlavatý Josef; Delegát: Janoušek Ladislav
A1A1204NejdekSt. Role10:0 (8:0)120
Branky: Kurtin Jakub 4, Jílek František 3, Kinkal Richard, Pachta Jindřich, Neudert Filip; Rozhodčí: Hányš Martin, Chládek Miroslav, Hrnčál Jiří; Delegát: Berka Petr
A1A1205Kr.PoříčíFC Cheb2:0 (1:0)80
Branky: Zaja Miroslav, Rozsíval Jiří; Rozhodčí: Štrincl Pavel, Šmat David, Štrincl Petr; Delegát: Bubanec Miroslav; ČK: Kopecký Josef - 0
A1A1206KynšperkOstrov1:1 (0:1)170PK 5:4
Branky: vlastní - Tomáň Filip; Rozhodčí: Šmat Robert, Melničuk Vladimír, Cvrk Miroslav; Delegát: Gendráč Miloslav; ČK: Lhota Martin - Liška Jan, Richtárech Patrik
A1A1207CiticeNové Sedlo2:4 (2:2)120
Branky: Širochman Petr, vlastní - Jílek Tomáš 3, Šebl Patrik; Rozhodčí: Aubrecht Jan, Cvrk Miroslav, Talpáš Petr; Delegát: Hodač Petr


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1301LomniceNové Sedlo2:2 (0:2)100PK 5:4
Branky: Čermák František, Štěpanovský Michal - Škarda Filip 2; Rozhodčí: Tvrdík Ivan, Melničuk Vladimír, Hyčka Pavel; Delegát: Bizoň Marcel
A1A1302OstrovCitice3:2 (2:1)200
Branky: Tolar Jan, Novotný Milan, Luksch Patrik - Širochman Petr, Stöckner Radek; Rozhodčí: Svatík Martin, Tichota Martin, Bacík Pavel; Delegát: Tomášek Miroslav
A1A1303FC ChebKynšperk3:2 (1:2)500
Branky: Speierl Martin, Vondrášek Jiří, Dobeš Miroslav - Panajotov Radek 2; Rozhodčí: Svatík Martin, Bacík Pavel, Hlavatý Josef; Delegát: Rajtmajer Jan; ČK: 0 - Packert Daniel
A1A1304St. RoleKr.Poříčí2:3 (2:2)60
Branky: Stýblo Jan, Plch Martin - Jelínek Robert, Rozsíval Jiří, Špak Martin; Rozhodčí: Berka Petr, Talpáš Petr, Jati David; Delegát: Janoušek Ladislav
A1A1305Fr.LázněNejdek2:3 (1:2)70
Branky: Iterský Michal, Podlipský Miroslav - Falatek Jiří, Kliment Lukáš, Rutrle Filip; Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Štěřík Filip, Šmat David; Delegát: Bubanec Miroslav
A1A1306ToužimBřezová2:2 (1:0)250PK 2:4
Branky: Mikula Jiří, Hotěk Miloslav - Neumann Pavel, Škoda Václav; Rozhodčí: Šmat Robert, Tichota Martin, Hyčka Pavel; Delegát: Kozel Slavomír
A1A1307Loko K.VaryH.Slavkov5:2 (2:1)100
Branky: Diviš Jakub 3, Vaněk Martin, Riedl Roman - Pazdera Tomáš, Šereda Lukáš; Rozhodčí: Aubrecht Jan, Pešek Pavel, Klinger Radim; Delegát: Novotný Josef


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1401LomniceH.Slavkov2:2 (2:1)100PK 3:4
Branky: Oršula Jan, Janovský Josef - Drobný Jiří, Němček Michal; Rozhodčí: Pešek Pavel, Kučka Jiří, Sapoušek Jáchym; Delegát: Berka Petr
A1A1402Loko K.VaryBřezová0:5 (0:3)45
Branky: Bereczký Tomáš 2, Živný Pavel 2, Elijáš Josip; Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Chládek Miroslav, Tichota Martin; Delegát: Sedláček Jiří
A1A1403ToužimNejdek2:4 (1:2)120
Branky: Hotěk Miloslav, Hudec Josef - Jílek František 2, Kurtin Jakub, Mandous Antonín; Rozhodčí: Hányš Martin, Kučka Jiří, Pešek Pavel; Delegát: Hodač Petr
A1A1404Fr.LázněKr.Poříčí2:2 (0:1)50PK 4:1
Branky: Mašek Jan 2 - Rozsíval Jiří, Kalous Lukáš; Rozhodčí: Hyčka Pavel, Hlavatý Josef, Šuma Jakub; Delegát: Rajtmajer Jan
A1A1405St. RoleKynšperk2:1 (2:0)50
Branky: Stýblo Jan, Hušek Dominik - Packert Daniel; Rozhodčí: Šmat Robert, Talpáš Petr, Godža Ladislav; Delegát: Kozel Slavomír
A1A1406FC ChebCitice9:1 (6:0)100
Branky: Prokopec Radim 3, Řezáč Michael 2, Altman Václav 2, Lungu Petr, Vondrášek Jiří - Hamouz Miroslav; Rozhodčí: Hlavatý Josef, Šmat David, Hyčka Pavel; Delegát: Vošmik Václav
A1A1407OstrovNové Sedlo0:3 120kontumace
Branky: Luksch Patrik 2, Svěcený Petr, Tolar Jan, Novotný Milan; Rozhodčí: Chládek Miroslav, Tichota Martin, Cvrk Miroslav; Delegát: Sedláček Jiří


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1501OstrovLomnice0:3 70kontumace
Branky: Kobera Michal - Oršula Jan; Rozhodčí: Kučka Jiří, Šmat Robert, Hrnčál Jiří; Delegát: Rajtmajer Jan
A1A1502Nové SedloFC Cheb4:1 (2:1)300
Branky: Škarda Filip 2, Farkaš Kamil, Vican Josef - Altman Václav; Rozhodčí: Svatík Martin, Šuma Jakub, Hlavatý Josef; Delegát: Gendráč Miloslav; ČK: 0 - Vondrášek Jiří
A1A1503CiticeSt. Role5:1 (2:0)85
Branky: Hamouz Miroslav 2, Peřina David, Širochman Petr, Čech Jakub - Plch Martin; Rozhodčí: Pešek Pavel, Godža Ladislav, Mrázek Lukáš; Delegát: Kozel Slavomír
A1A1504KynšperkFr.Lázně1:0 (0:0)150
Branky: Marek Stanislav; Rozhodčí: Hányš Martin, Tichota Martin, Talpáš Petr; Delegát: Novotný Josef
A1A1505Kr.PoříčíToužim3:1 (3:0)50
Branky: Koutecký Milan 2, Špak Martin - Hejkal Marek; Rozhodčí: Hanilec Přemysl, Henych Karel, Balhar Ivan; Delegát: Vošmik Václav
A1A1506NejdekLoko K.Vary5:3 (2:2)60
Branky: Kurtin Jakub 2, Falatek Jiří, Kinkal Richard, vlastní - Riedl Roman 2, Diviš Jakub; Rozhodčí: Talpáš Petr, Fiala Petr, Sapoušek Jáchym; Delegát: Janoušek Ladislav
A1A1507BřezováH.Slavkov13:0 (6:0)100
Branky: Bereczký Tomáš 3, Živný Pavel 3, Škoda Václav 3, Čižnár Milan 2, Domin Roman, Peterka Petr; Rozhodčí: Šmat Robert, Kučka Jiří, Hrnčál Jiří; Delegát: Rajtmajer Jan


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1601LomniceBřezová3:1 (1:0)120
Branky: Prečan Michael 2, Janovský Josef - Bereczký Tomáš; Rozhodčí: Štěřík Filip, Tvrdík Ivan, Pešek Pavel; Delegát: Bubanec Miroslav; ČK: 0 - Kocourek Lukáš
A1A1602H.SlavkovNejdek0:4 (0:2)100
Branky: Jílek František, Kurtin Jakub, Vacek Lukáš, Neudert Filip; Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Tvrdík Ivan, Štěřík Filip; Delegát: Gendráč Miloslav; ČK: Plaček Martin - 0
A1A1603Loko K.VaryKr.Poříčí1:4 (0:2)50
Branky: Diviš Jakub - Jelínek Robert 2, Kričfaluši Tomáš, Kaksch Rudolf; Rozhodčí: Talpáš Petr, Tichota Martin, Peschel Filip; Delegát: Hodač Petr
A1A1604ToužimKynšperk5:2 (2:0)
Branky: Kliment Lukáš 3, Hejkal Marek, Hudec Josef - Marek Stanislav, Svůra Michal; Rozhodčí: Hyčka Pavel, Šmat Robert, Hlavatý Josef; Delegát: Novotný Josef
A1A1605Fr.LázněCitice1:4 (0:1)60
Branky: Kohout Milan - Širochman Petr, Stöckner Radek, Hamouz Miroslav, Vokáč Roman; Rozhodčí: Kučka Jiří, Klinger Radim, Godža Ladislav; Delegát: Vejvoda Zdeněk
A1A1606St. RoleNové Sedlo2:3 (2:1)50
Branky: vlastní, Voborský Roman - Kaňok Radek, Škarda Filip, Sattler Robin; Rozhodčí: Hyčka Pavel, Šmat Robert, Tichota Martin; Delegát: Bizoň Marcel
A1A1607FC ChebOstrov3:0 100kontumace
Branky: Speierl Martin; Rozhodčí: Pešek Pavel, Hányš Martin, Nehasil Lukáš; Delegát: Berka Petr


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1701FC ChebLomnice2:1 (0:0)100
Branky: Prokopec Radim, Altman Václav - Novák Daniel; Rozhodčí: Henych Karel, Hanilec Přemysl, Tvrdík Ivan; Delegát: Gendráč Miloslav; ČK: 0 - Štěpanovský Michal
A1A1702OstrovSt. Role0:3 70kontumace
Branky: Novotný Milan 2 - Plch Martin, Vašíček Jiří; Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Hlavatý Josef, Šuma Jakub; Delegát: Sedláček Jiří; ČK: 0 - Schwabauer Wladimir Ale
A1A1703Nové SedloFr.Lázně8:0 (3:0)110
Branky: Kaňok Radek, Farkaš Kamil, Škarda Filip, Macák Lukáš, Vican Josef, Werner Martin, Rychna Bedřich, Lakatoš Eduard; Rozhodčí: Šlapák František, Pešek Pavel, Tůmová Michaela; Delegát: Novotný Josef
A1A1704CiticeToužim2:7 (0:3)100
Branky: Stöckner Radek, Hamouz Miroslav - Čermák Karel 2, Hotěk Miloslav, Kliment Lukáš, Kliment Josef, Vild Jan, Adamický Tomáš; Rozhodčí: Šmat Robert, Štěřík Filip, Gryc Leoš; Delegát: Adamec Radim; ČK: Mika Lukáš - Bronec Jaroslav
A1A1705KynšperkLoko K.Vary2:3 (0:0)150
Branky: Marek Jakub 2 - Kolář Jakub, Diviš Jakub, Riedl Roman; Rozhodčí: Štěřík Filip, Šmat Robert, Cvrk Miroslav; Delegát: Skála Miroslav; ČK: 0 - Válek Lukáš
A1A1706Kr.PoříčíH.Slavkov2:2 (1:1)100PK 3:4
Branky: Rajchrt Jaroslav, Rozsíval Jiří - Drobný Jiří, Němček Michal; Rozhodčí: Svatík Martin, Talpáš Petr, Jati David; Delegát: Janoušek Ladislav; ČK: 0 - Šereda Lukáš
A1A1707NejdekBřezová0:1 (0:1)120
Branky: Živný Pavel; Rozhodčí: Kučka Jiří, Klinger Radim, Godža Ladislav; Delegát: Bizoň Marcel


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1801LomniceNejdek3:0 (2:0)100
Branky: Novák Daniel, Oršula Jan, vlastní; Rozhodčí: Hlavatý Josef, Lhotková Veronika, Šuma Jakub; Delegát: Novotný Josef
A1A1802BřezováKr.Poříčí3:1 (0:0)115
Branky: Kašpar Jan 2, Bereczký Tomáš - Kalous Lukáš; Rozhodčí: Šuma Jakub, Lhotková Veronika, Hlavatý Josef; Delegát: Kozel Slavomír
A1A1803H.SlavkovKynšperk1:4 (0:4)100
Branky: Husák Jan - Pečinka Vlastimil, Marek Stanislav, Svůra Michal, Packert Daniel; Rozhodčí: Pešek Pavel, Kučka Jiří, Štěřík Filip; Delegát: Tomášek Miroslav; ČK: 0 - Marek Jakub
A1A1804Loko K.VaryCitice0:0 (0:0)100PK 4:2
Rozhodčí: Svatík Martin, Pešek Pavel, Tůmová Michaela; Delegát: Berka Petr
A1A1805ToužimNové Sedlo3:1 (1:0)110
Branky: Hejkal Marek, Kliment Lukáš, Hodina Jan - Rychna Bedřich; Rozhodčí: Hyčka Pavel, Tvrdík Ivan, Šmat Robert; Delegát: Vošmik Václav; ČK: Hudec Josef - 0
A1A1806Fr.LázněOstrov3:0 100kontumace
Branky: Kobera Michal 3, Novotný Milan; Rozhodčí: Šmat Robert, Hyčka Pavel, Šmat David; Delegát: Rajtmajer Jan; ČK: Heller Matěj - 0
A1A1807St. RoleFC Cheb3:0 (2:0)115
Branky: Plch Martin, Svoboda Milan, Mikulášek Matěj; Rozhodčí: Hányš Martin, Nehasil Lukáš, Talpáš Petr; Delegát: Fibrich Josef


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1901St. RoleLomnice2:0 (1:0)100
Branky: Plch Martin, Vašíček Jiří; Rozhodčí: Štěrba Martin, Jati David, Godža Ladislav; Delegát: Tomášek Miroslav
A1A1902FC ChebFr.Lázně4:1 (3:1)80
Branky: Altman Václav 4 - Šiman Václav; Rozhodčí: Kučka Jiří, Pešek Pavel, Tůmová Michaela; Delegát: Adamec Radim
A1A1903OstrovToužim0:3 200kontumace
Branky: Nýber Ondřej - Kliment Lukáš, Hodina Jan, Vild Jan; Rozhodčí: Svatík Martin, Henych Karel, Hanilec Přemysl; Delegát: Fibrich Josef
A1A1904Nové SedloLoko K.Vary0:0 (0:0)100PK 3:4
Rozhodčí: Hlavatý Josef, Štěřík Filip, Šuma Jakub; Delegát: Vejvoda Zdeněk
A1A1905CiticeH.Slavkov2:1 (0:1)80
Branky: Moule Miroslav, Stöckner Radek - Drobný Jiří; Rozhodčí: Talpáš Petr, Cvrk Miroslav, Mrázek Lukáš; Delegát: Rajtmajer Jan
A1A1906KynšperkBřezová1:3 (0:2)250
Branky: Bezděkovský Jiří - Domin Roman 2, Bereczký Tomáš; Rozhodčí: Tvrdík Ivan, Hyčka Pavel, Kobielský Julius; Delegát: Kozel Slavomír
A1A1907Kr.PoříčíNejdek1:4 (1:0)130
Branky: Majer Antonín - Jílek Tomáš 2, Kurtin Jakub, Falatek Jiří; Rozhodčí: Štěřík Filip, Šuma Jakub, Hlavatý Josef; Delegát: Bizoň Marcel


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A2001LomniceKr.Poříčí4:1 (4:0)120
Branky: Prečan Michael 2, Hauf Stanislav, Novák Daniel - Tuschinovschi Marek; Rozhodčí: Pešek Pavel, Tůmová Michaela, Kučka Jiří; Delegát: Novotný Josef
A1A2002NejdekKynšperk2:2 (1:2)210PK 3:4
Branky: Kurtin Jakub, Rutrle Jakub - Svůra Michal, Packert Daniel; Rozhodčí: Hányš Martin, Aubrecht Jan, Peschel Filip; Delegát: Berka Petr
A1A2003BřezováCitice4:0 (2:0)120
Branky: Domin Roman 2, Kašpar Jan, Peterka Petr; Rozhodčí: Kučka Jiří, Tůmová Michaela, Pešek Pavel; Delegát: Novotný Josef
A1A2004H.SlavkovNové Sedlo2:3 (1:1)80
Branky: Drobný Jiří 2 - Rychna Bedřich 2, Müller Michal; Rozhodčí: Melničuk Vladimír, Štrincl Pavel, Šlapák František; Delegát: Tomášek Miroslav
A1A2005Loko K.VaryOstrov3:0 50kontumace
Branky: Liška Jan 3, Tolar Jan 2, Novotný Milan, Kobera Michal; Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Kučka Jiří, Peschel Filip; Delegát: Janoušek Ladislav
A1A2006ToužimFC Cheb5:1 (2:1)150
Branky: Kliment Lukáš 2, Hejkal Marek, Hotěk Miloslav, Borek Jakub - Kutlák Václav; Rozhodčí: Šuma Jakub, Hlavatý Josef, Štrincl Pavel; Delegát: Novotný Josef
A1A2007Fr.LázněSt. Role4:2 (2:1)75
Branky: Lávička Luboš 2, Šiman Václav, Podlipský Miroslav - Plch Martin, Vašíček Jiří; Rozhodčí: Hlavatý Josef, Lhotková Veronika, Šuma Jakub; Delegát: Rajtmajer Jan


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A2101Fr.LázněLomnice1:2 (1:0)85
Branky: Ščislák David - Janovský Josef, Veselý Martin; Rozhodčí: Svatík Martin, Šmat David, Štěřík Filip; Delegát: Vošmik Václav; ČK: 0 - Novák Daniel
A1A2102St. RoleToužim1:6 (0:3)60
Branky: Svoboda Milan - Vild Jan 2, Hotěk Miloslav, Kliment Lukáš, Hudec Josef, Hodina Jan; Rozhodčí: Melničuk Vladimír, Tvrdík Ivan, Klinger Radim; Delegát: Bubanec Miroslav
A1A2103FC ChebLoko K.Vary4:3 (2:1)100
Branky: Prokopec Radim 2, Speierl Martin, Eschler František - Vaněk Martin 3; Rozhodčí: Pešek Pavel, Hányš Martin, Štěřík Filip; Delegát: Hodač Petr
A1A2104OstrovH.Slavkov0:3 150kontumace
Branky: Liška Jan, Tolar Jan, Novotný Milan, Vrba Jakub, Kobera Michal, Klaus Petr, Glanc Jakub, Wolf Tomáš - Drobný Jiří; Rozhodčí: Nehasil Lukáš, Hányš Martin, Jati David; Delegát: Bizoň Marcel
A1A2105Nové SedloBřezová1:3 (0:2)100
Branky: Vican Josef - Vůjtěch Jan, Bereczký Tomáš, Škoda Václav; Rozhodčí: Hyčka Pavel, Šmat Robert, Hrnčál Jiří; Delegát: Kozel Slavomír
A1A2106CiticeNejdek6:1 (3:1)120
Branky: Stöckner Radek 2, Moule Miroslav, Dlouhý Jan, Hamouz Miroslav, Vilček František - Kurtin Jakub; Rozhodčí: Štěrba Martin, Talpáš Petr, Pachtová Michaela; Delegát: Tomášek Miroslav
A1A2107KynšperkKr.Poříčí3:0 (1:0)120
Branky: Svůra Michal 2, Bezděkovský Jiří; Rozhodčí: Šmat Robert, Hyčka Pavel, Hrnčál Jiří; Delegát: Gendráč Miloslav; ČK: Panajotov Radek - Miksa Jiří


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A2201LomniceKynšperk3:1 (1:1)80
Branky: Kníř Jan, Veselý Pavel, vlastní - Pečinka Vlastimil; Rozhodčí: Hlavatý Josef, Šlapák František, Šuma Jakub; Delegát: Tomášek Miroslav; ČK: 0 - Bezděkovský Jiří
A1A2202Kr.PoříčíCitice3:4 (2:3)65
Branky: Koutecký Milan, Rozsíval Jiří, Špak Martin - Moule Miroslav, Mika Lukáš, Kessl Michal, Hamouz Miroslav; Rozhodčí: Henych Karel, Hanilec Přemysl, Vasilko Jan; Delegát: Fibrich Josef; ČK: 0:1
A1A2203NejdekNové Sedlo1:1 (1:1)80PK 4:1
Branky: Kinkal Richard - Rychna Bedřich; Rozhodčí: Šmat David, Tvrdík Ivan, Kučka Jiří; Delegát: Sedláček Jiří
A1A2204BřezováOstrov3:0 160kontumace
Branky: Vůjtěch Jan, Bereczký Tomáš; Rozhodčí: Šlapák František, Hlavatý Josef, Šuma Jakub; Delegát: Tomášek Miroslav
A1A2205H.SlavkovFC Cheb4:7 (2:4)30
Branky: Kubík Tomáš, Drobný Jiří, Půta Milan, Unger Daniel - Řezáč Michael 2, Altman Václav 2, Speierl Martin, Prokopec Radim, Dobeš Miroslav; Rozhodčí: Nehasil Lukáš, Pachtová Michaela, Mrázek Lukáš; Delegát: Rajtmajer Jan; ČK: Plaček Martin - Koloc Petr
A1A2206Loko K.VarySt. Role4:2 (3:0)20
Branky: Diviš Jakub 2, Kolář Jakub, Malcát David - Svoboda Milan, Mikulášek Matěj; Rozhodčí: Štěrba Martin, Nehasil Lukáš, Sapoušek Jáchym; Delegát: Fibrich Josef
A1A2207ToužimFr.Lázně7:0 (3:0)80
Branky: Čermák Karel 2, Adamický Tomáš 2, Hejkal Marek, Kliment Lukáš, Kliment Josef; Rozhodčí: Kučka Jiří, Tichota Martin, Godža Ladislav; Delegát: Janoušek Ladislav


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A2301ToužimLomnice5:1 (3:0)70
Branky: Hejkal Marek, Kliment Lukáš, Hudec Josef, Klepal Kašpar, Hodina Jan - Malinkovič Petr; Rozhodčí: Hanilec Přemysl, Lhotková Veronika, Henych Karel; Delegát: Tomášek Miroslav
A1A2302Fr.LázněLoko K.Vary4:1 (1:0)65
Branky: Šiman Václav 3, Vošmik Robert - Diviš Jakub; Rozhodčí: Talpáš Petr, Cvrk Miroslav, Jati David; Delegát: Vošmik Václav
A1A2303St. RoleH.Slavkov7:3 (4:2)30
Branky: Plch Martin 3, Belbl Petr 2, Vašíček Jiří, Svoboda Milan - Půta Milan 2, Chmelík Martin; Rozhodčí: Klinger Radim, Pachtová Michaela, Hrnčál Jiří; Delegát: Tomášek Miroslav
A1A2304FC ChebBřezová4:2 (2:1)100
Branky: Speierl Martin, Lungu Petr, Dobeš Miroslav, Dvořák Jan - Vůjtěch Jan, Kašpar Jan; Rozhodčí: Hányš Martin, Štěrba Martin, Nehasil Lukáš; Delegát: Fibrich Josef; ČK: 0 - Šaloun Jiří
A1A2305OstrovNejdek3:2 (0:2)100
Branky: Liška Jan, Luksch Patrik, Kunz Lukáš - Sulák Štefan, Neudert Filip; Rozhodčí: Pešek Pavel, Tůmová Michaela, Sapoušek Jáchym; Delegát: Adamec Radim
A1A2306Nové SedloKr.Poříčí3:0 (3:0)145
Branky: Vican Josef, Werner Martin, Rychna Bedřich; Rozhodčí: Štěřík Filip, Šmat Robert, Chrástecký František; Delegát: Fibrich Josef; ČK: Farkaš Kamil - Boček Roman
A1A2307CiticeKynšperk3:0 (2:0)150
Branky: Bardon Petr, Stöckner Radek, Kessl Michal; Rozhodčí: Hyčka Pavel, Kučka Jiří, Šuma Jakub; Delegát: Rajtmajer Jan; ČK: 0 - Marek Jakub


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A2401LomniceCitice1:1 (1:0)100PK 5:4
Branky: Prečan Michael - Stöckner Radek; Rozhodčí: Šmat Robert, Štěřík Filip, Pešek Pavel; Delegát: Kozel Slavomír; ČK: 0 - Mika Lukáš
A1A2402KynšperkNové Sedlo0:2 (0:0)200
Branky: Kaňok Radek, Škarda Filip; Rozhodčí: Štrincl Pavel, Šlapák František, Hlavatý Josef; Delegát: Novotný Josef
A1A2403Kr.PoříčíOstrov0:2 (0:1)50
Branky: Luksch Patrik, Wolf Tomáš; Rozhodčí: Šmat David, Balhar Ivan, Peschel Filip; Delegát: Hodač Petr
A1A2404NejdekFC Cheb3:4 (2:2)90
Branky: Falatek Jiří, Pachta Jindřich, Neudert Filip - Prokopec Radim 2, Lungu Petr, Vondrášek Jiří; Rozhodčí: Henych Karel, Šuma Jakub, Hlavatý Josef; Delegát: Berka Petr
A1A2405BřezováSt. Role7:3 (5:2)100
Branky: Bereczký Tomáš 4, Neumann Pavel, Živný Pavel, Peterka Petr - Plch Martin 3; Rozhodčí: Kučka Jiří, Pešek Pavel, Peschel Filip; Delegát: Bizoň Marcel
A1A2406H.SlavkovFr.Lázně1:3 (0:1)40
Branky: Hlinka Martin - Čvančara Josef, Vošmik Robert, Bill Lukáš; Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Tichota Martin, Godža Ladislav; Delegát: Vejvoda Zdeněk
A1A2407Loko K.VaryToužim3:5 (1:4)50
Branky: Berger Lukáš 2, Kolář Jakub - Hotěk Miloslav 2, Borek Jakub, Kliment Lukáš, Hodina Jan; Rozhodčí: Pešek Pavel, Tichota Martin, Tůmová Michaela; Delegát: Skála Miroslav


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A2501Loko K.VaryLomnice3:1 (2:0)40
Branky: Vaněk Martin, Diviš Jakub, Riedl Roman - Veselý Martin; Rozhodčí: Hyčka Pavel, Šmat Robert, Cvrk Miroslav; Delegát: Sedláček Jiří
A1A2502ToužimH.Slavkov9:1 (5:0)150
Branky: Borek Jakub 3, Kliment Lukáš 3, Čermák Karel, Kliment Josef, Hudec Josef - Kubík Tomáš; Rozhodčí: Štěřík Filip, Hyčka Pavel, Kobielský Julius; Delegát: Kozel Slavomír
A1A2503Fr.LázněBřezová3:5 (0:3)85
Branky: Kohout Milan 3 - Domin Roman 3, Peterka Petr, Slabyhoudek Michal; Rozhodčí: Peschel Filip, Hlavatý Josef, Šuma Jakub; Delegát: Rajtmajer Jan
A1A2504St. RoleNejdek2:2 (1:1)50PK 2:4
Branky: Plch Martin 2 - Kinkal Richard, Pachta Jindřich; Rozhodčí: Šmat Robert, Cvrk Miroslav, Hyčka Pavel; Delegát: Sedláček Jiří
A1A2505FC ChebKr.Poříčí4:3 (3:1)100
Branky: Prokopec Radim 2, Benkovský Pavel, Tůma Nicolas - Špak Martin 2, Miksa Jiří; Rozhodčí: Hlavatý Josef, Henych Karel, Štěřík Filip; Delegát: Novotný Josef
A1A2506OstrovKynšperk8:0 (2:0)100
Branky: Luksch Patrik 4, Novotný Milan 2, Tolar Jan, Vrba Jakub; Rozhodčí: Hanilec Přemysl, Henych Karel, Mrázek Lukáš; Delegát: Bizoň Marcel
A1A2507Nové SedloCitice2:2 (1:1)80PK 3:5
Branky: Macák Lukáš 2 - Bílek Josef, Hamouz Miroslav; Rozhodčí: Štěrba Martin, Kučka Jiří, Tichota Martin; Delegát: Berka Petr


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A2601Nové SedloLomnice1:2 (1:1)80
Branky: Rychna Bedřich - Čermák František, Prečan Michael; Rozhodčí: Talpáš Petr, Sapoušek Jáchym, Peschel Filip; Delegát: Sedláček Jiří; ČK: Kubelka Milan - 0
A1A2602CiticeOstrov5:6 (3:2)80
Branky: Sopr Zdeněk, Mika Lukáš, Stöckner Radek, Kessl Michal, Hamouz Miroslav - Svěcený Petr 3, Novotný Milan 2, Luksch Patrik; Rozhodčí: Pešek Pavel, Svatík Martin, Tůmová Michaela; Delegát: Vošmik Václav
A1A2603KynšperkFC Cheb2:2 (2:2)150PK 3:5
Branky: Marek Stanislav 2 - Prokopec Radim, Dobeš Miroslav; Rozhodčí: Kučka Jiří, Henych Karel, Hlavatý Josef; Delegát: Rajtmajer Jan
A1A2604Kr.PoříčíSt. Role3:2 (0:0)160
Branky: Rozsíval Jiří 2, Friml Lukáš - Stýblo Jan, Mikulášek Matěj; Rozhodčí: Štěřík Filip, Šmat Robert, Kobielský Julius; Delegát: Bubanec Miroslav; ČK: 0 - Voborský Roman, Pfreimer Lukáš
A1A2605NejdekFr.Lázně3:1 (2:1)120
Branky: Jílek František, Mandous Antonín, Kinkal Richard - Čvančara Josef; Rozhodčí: Jati David, Cvrk Miroslav, Vasilko Jan; Delegát: Hodač Petr
A1A2606BřezováToužim1:5 (0:5)50
Branky: Vůjtěch Jan - Kliment Lukáš 3, Čermák Karel, Hudec Josef; Rozhodčí: Godža Ladislav, Tichota Martin, Klinger Radim; Delegát: Fibrich Josef
A1A2607H.SlavkovLoko K.Vary4:1 (2:0)50
Branky: Půta Milan 3, Unger Štěpán - Malcát David; Rozhodčí: Hanilec Přemysl, Lhotková Veronika, Bušek Josef; Delegát: Gendráč Miloslav



Karlovarský KFS
Dr. Davida Bechera 18,
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 236 810
Fax: 353 586 168
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Obsazení soutěží
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Termínová listina - podzim 2015
Soubory ke stažení
Seznam trenérů k 20. 2. 2015
Termínová listina - jaro 2015
Rozpis mistrovských soutěží - 2014/15
Letní fotbalový kemp
Aktuální adresář oddílů
Krajský pohár mužů 2013
Valná hromada Karlovarského KFS
Dodatek RS pro jarní část soutěží 2012/13
Úrazové pojištění 2013
Krajský pohár mužů 2012
Krajský pohár mužů 2011
Informace o provozu registračního úseku při Karlovarském KFS
Historie soutěží
Kritéria pro přidělení dotací na turnaje mládeže
 
Výkonný výbor
1.6.2015Zápisy z jednání VV - sezóna 2014/15
22.5.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2013/14
5.3.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2012/13
 
Disciplinární komise
18.6.2015Zápisy z jednání DK - jaro 2015
14.11.2014Zápisy z jednání DK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání DK - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání DK - podzim 2013
 
STK
30.6.2015Losovací čísla pro sezónu 2015/16
30.6.2015Postupy, sestupy, baráže
30.6.2015Zápisy z jednání STK - jaro 2015
28.11.2014Zápisy z jednání STK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání STK - jaro 2014
21.11.2013Zápisy z jednání STK - podzim 2013
 
Komise rozhodčích
17.7.2015Zápisy z jednání KR - jaro 2015
12.6.2015Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2015
13.3.2015Obsazení rozhodčích - zimní příprava 2015
28.11.2014Zápisy z jednání KR - podzim 2014
7.11.2014Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2014
19.6.2014Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání KR - podzim 2013
14.11.2013Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2013
 
Komise mládeže
7.6.2013Zápisy z jednání KM - sezóna 2012/13
31.3.2013Brankářská škola 2013
25.3.2013Danone - Pohár národů 2012/13
25.3.2013Dotace na turnaje mládeže z FAČR
25.3.2013Létající trenéři 2013
10.10.2012Nominace mládežnických výběrů
 
Úřední zprávy
29.3.2012Usnesení z VH ze dne 14. 3. 2012
19.2.2009Valná hromada Karlovarského KFS
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate