Domácí soutěže

reklama

A2A - I. A třída

13. kolo 16.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1301HroznětínRotava16.08. 17:00SOKvětnová
A2A1302ChyšeBochov17.08. 15:00NE
A2A1303Březová BTrstěnice17.08. 10:30NE
A2A1304ŽluticeNová Role16.08. 17:00SO
A2A1305VintířovSkalná16.08. 17:00SO
A2A1306ChodovLipová17.08. 15:00NE
A2A1307D.Rychnov16.08. 17:00SO


1. kolo 23.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0101Rotava23.08. 17:00SOStřelnice
A2A0102LipováD.Rychnov23.08. 17:00SO
A2A0103SkalnáChodov23.08. 15:00SO
A2A0104VintířovNová Role22.08. 18:00
A2A0105TrstěniceŽlutice24.08. 15:00NE
A2A0106BochovBřezová B23.08. 17:00SO
A2A0107HroznětínChyše23.08. 17:00SO


2. kolo 30.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0201RotavaChyše30.08. 17:00SO
A2A0202Březová BHroznětín31.08. 10:30NE
A2A0203ŽluticeBochov30.08. 17:00SO
A2A0204VintířovTrstěnice30.08. 17:00SO
A2A0205ChodovNová Role31.08. 15:00NE
A2A0206D.RychnovSkalná31.08. 17:00NE
A2A0207Lipová30.08. 17:00SOStřelnice


3. kolo 06.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0301LipováRotava06.09. 17:00SO
A2A0302Skalná06.09. 17:00SO
A2A0303Nová RoleD.Rychnov06.09. 17:00SO
A2A0304TrstěniceChodov07.09. 15:00NE
A2A0305BochovVintířov06.09. 17:00SO
A2A0306HroznětínŽlutice06.09. 17:00SOKvětnová
A2A0307ChyšeBřezová B07.09. 15:00NE


4. kolo 13.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0401RotavaBřezová B13.09. 17:00SO
A2A0402ŽluticeChyše13.09. 17:00SO
A2A0403VintířovHroznětín13.09. 17:00SO
A2A0404ChodovBochov14.09. 15:00NE
A2A0405D.RychnovTrstěnice13.09. 17:00SO
A2A0406Nová Role13.09. 17:00SOStřelnice
A2A0407LipováSkalná13.09. 17:00SO


5. kolo 20.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0501SkalnáRotava20.09. 16:30SO
A2A0502Nová RoleLipová20.09. 16:30SO
A2A0503Trstěnice21.09. 15:00NE
A2A0504BochovD.Rychnov20.09. 16:30SO
A2A0505ChodovHroznětín21.09. 15:00NE
A2A0506ChyšeVintířov21.09. 15:00NE
A2A0507Březová BŽlutice21.09. 10:30NE


6. kolo 27.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0601RotavaŽlutice27.09. 14:00SO
A2A0602VintířovBřezová B27.09. 16:30SO
A2A0603ChodovChyše28.09. 15:00NE
A2A0604D.RychnovHroznětín27.09. 16:30SO
A2A0605Bochov27.09. 16:30SOStřelnice
A2A0606LipováTrstěnice27.09. 16:30SO
A2A0607SkalnáNová Role27.09. 16:30SO


7. kolo 04.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0701Nová RoleRotava04.10. 16:00SO
A2A0702TrstěniceSkalná05.10. 15:00NE
A2A0703BochovLipová04.10. 16:00SO
A2A0704Hroznětín04.10. 16:00SO
A2A0705ChyšeD.Rychnov05.10. 15:00NE
A2A0706Březová BChodov05.10. 10:30NE
A2A0707ŽluticeVintířov04.10. 16:00SO


8. kolo 11.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0801RotavaVintířov11.10. 16:00SO
A2A0802ChodovŽlutice12.10. 15:00NE
A2A0803D.RychnovBřezová B11.10. 16:00SO
A2A0804Chyše11.10. 16:00SOStřelnice
A2A0805LipováHroznětín11.10. 16:00SO
A2A0806SkalnáBochov11.10. 16:00SO
A2A0807Nová RoleTrstěnice11.10. 16:00SO


9. kolo 18.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0901TrstěniceRotava19.10. 15:00NE
A2A0902BochovNová Role18.10. 15:30SO
A2A0903HroznětínSkalná15.11. 13:30SOKvětnová
A2A0904ChyšeLipová19.10. 15:00NE
A2A0905Březová B19.10. 10:30NE
A2A0906ŽluticeD.Rychnov18.10. 15:30SO
A2A0907VintířovChodov18.10. 15:30SO


10. kolo 25.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1001RotavaChodov25.10. 14:30SO
A2A1002D.RychnovVintířov25.10. 14:30SO
A2A1003Žlutice25.10. 14:30SOStřelnice
A2A1004LipováBřezová B25.10. 14:30SO
A2A1005SkalnáChyše25.10. 14:30SO
A2A1006Nová RoleHroznětín25.10. 14:30SO
A2A1007TrstěniceBochov26.10. 14:30NE


11. kolo 01.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1101BochovRotava01.11. 14:00SO
A2A1102HroznětínTrstěnice01.11. 14:00SOKvětnová
A2A1103ChyšeNová Role02.11. 14:00NE
A2A1104Březová BSkalná02.11. 10:30NE
A2A1105ŽluticeLipová01.11. 14:00SO
A2A1106Vintířov01.11. 14:00SO
A2A1107ChodovD.Rychnov02.11. 14:00NE


12. kolo 08.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1201RotavaD.Rychnov08.11. 14:00SO
A2A1202Chodov08.11. 14:00SOStřelnice
A2A1203LipováVintířov08.11. 14:00SO
A2A1204SkalnáŽlutice08.11. 14:00SO
A2A1205Nová RoleBřezová B08.11. 14:00SO
A2A1206TrstěniceChyše09.11. 14:00NE
A2A1207BochovHroznětín08.11. 14:00SO


14. kolo 21.03.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1401Rotava21.03. 15:00SO
A2A1402D.RychnovLipová21.03. 15:00SO
A2A1403ChodovSkalná22.03. 11:00NEUMT Ostrov
A2A1404Nová RoleVintířov21.03. 15:00SO
A2A1405ŽluticeTrstěnice21.03. 15:00SO
A2A1406Březová BBochov22.03. 10:30NEUMT SO u sp.haly
A2A1407ChyšeHroznětín22.03. 15:00NE


15. kolo 28.03.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1501ChyšeRotava29.03. 15:00NE
A2A1502HroznětínBřezová B28.03. 15:00SO
A2A1503BochovŽlutice28.03. 15:00SO
A2A1504TrstěniceVintířov29.03. 15:00NE
A2A1505Nová RoleChodov28.03. 15:00SO
A2A1506SkalnáD.Rychnov28.03. 15:00SO
A2A1507Lipová28.03. 15:00SO


16. kolo 04.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1601RotavaLipová04.04. 16:30SO
A2A1602Skalná13.05. 17:30ST
A2A1603D.RychnovNová Role04.04. 16:30SO
A2A1604ChodovTrstěnice05.04. 15:00NE
A2A1605VintířovBochov04.04. 16:30SO
A2A1606ŽluticeHroznětín06.05. 17:30ST
A2A1607Březová BChyše08.05. 10:30


17. kolo 11.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1701Březová BRotava12.04. 10:30NE
A2A1702ChyšeŽlutice12.04. 15:00NE
A2A1703HroznětínVintířov11.04. 16:30SO
A2A1704BochovChodov11.04. 16:30SO
A2A1705TrstěniceD.Rychnov12.04. 15:00NE
A2A1706Nová Role11.04. 16:30SO
A2A1707SkalnáLipová11.04. 16:30SO


18. kolo 18.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1801RotavaSkalná18.04. 17:00SO
A2A1802LipováNová Role18.04. 17:00SO
A2A1803Trstěnice18.04. 17:00SOStřelnice
A2A1804D.RychnovBochov18.04. 17:00SO
A2A1805HroznětínChodov18.04. 17:00SO
A2A1806VintířovChyše18.04. 17:00SO
A2A1807ŽluticeBřezová B18.04. 17:00SO


19. kolo 25.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1901ŽluticeRotava25.04. 13:30SO
A2A1902Březová BVintířov26.04. 10:30NE
A2A1903ChyšeChodov26.04. 15:00NE
A2A1904HroznětínD.Rychnov25.04. 17:00SO
A2A1905Bochov25.04. 17:00SO
A2A1906TrstěniceLipová26.04. 15:00NE
A2A1907Nová RoleSkalná25.04. 17:00SO


20. kolo 02.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A2001RotavaNová Role02.05. 17:00SO
A2A2002SkalnáTrstěnice02.05. 17:00SOKřižovatka
A2A2003LipováBochov02.05. 17:00SO
A2A2004Hroznětín02.05. 17:00SOStřelnice
A2A2005D.RychnovChyše02.05. 17:00SO
A2A2006ChodovBřezová B03.05. 15:00NE
A2A2007VintířovŽlutice02.05. 17:00SO


21. kolo 09.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A2101VintířovRotava09.05. 17:00SO
A2A2102ŽluticeChodov09.05. 13:30SO
A2A2103Březová BD.Rychnov10.05. 10:30NE
A2A2104Chyše10.05. 15:00NE
A2A2105HroznětínLipová09.05. 17:00SO
A2A2106BochovSkalná09.05. 17:00SO
A2A2107TrstěniceNová Role10.05. 15:00NE


22. kolo 16.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A2201RotavaTrstěnice16.05. 17:00SO
A2A2202Nová RoleBochov16.05. 17:00SO
A2A2203SkalnáHroznětín16.05. 17:00SO
A2A2204LipováChyše16.05. 17:00SO
A2A2205Březová B16.05. 17:00SOStřelnice
A2A2206D.RychnovŽlutice16.05. 17:00SO
A2A2207ChodovVintířov17.05. 15:00NE


23. kolo 23.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A2301ChodovRotava24.05. 15:00NE
A2A2302VintířovD.Rychnov23.05. 17:00SO
A2A2303Žlutice23.05. 17:00SO
A2A2304Březová BLipová24.05. 10:30NE
A2A2305ChyšeSkalná24.05. 15:00NE
A2A2306HroznětínNová Role23.05. 17:00SO
A2A2307BochovTrstěnice23.05. 17:00SO


24. kolo 30.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A2401RotavaBochov30.05. 17:00SO
A2A2402TrstěniceHroznětín31.05. 15:00NE
A2A2403Nová RoleChyše30.05. 17:00SO
A2A2404SkalnáBřezová B30.05. 17:00SO
A2A2405LipováŽlutice30.05. 17:00SO
A2A2406Vintířov30.05. 17:00SOStřelnice
A2A2407D.RychnovChodov30.05. 17:00SO


25. kolo 06.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A2501D.RychnovRotava07.06. 15:00NE
A2A2502Chodov07.06. 15:00NE
A2A2503VintířovLipová07.06. 15:00NE
A2A2504ŽluticeSkalná07.06. 15:00NE
A2A2505Březová BNová Role07.06. 10:30NE
A2A2506ChyšeTrstěnice07.06. 15:00NE
A2A2507HroznětínBochov06.06. 17:00SO


26. kolo 13.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A2601RotavaHroznětín13.06. 17:00SO
A2A2602BochovChyše13.06. 14:00SO
A2A2603TrstěniceBřezová B13.06. 10:30SO
A2A2604Nová RoleŽlutice13.06. 17:00SO
A2A2605SkalnáVintířov13.06. 17:00SO
A2A2606LipováChodov13.06. 17:00SO
A2A2607D.Rychnov13.06. 17:00SOStřelnice



Karlovarský KFS
Dr. Davida Bechera 18,
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 236 810
Fax: 353 586 168
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Obsazení soutěží
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Termínová listina - podzim 2015
Soubory ke stažení
Seznam trenérů k 20. 2. 2015
Termínová listina - jaro 2015
Rozpis mistrovských soutěží - 2014/15
Letní fotbalový kemp
Aktuální adresář oddílů
Krajský pohár mužů 2013
Valná hromada Karlovarského KFS
Dodatek RS pro jarní část soutěží 2012/13
Úrazové pojištění 2013
Krajský pohár mužů 2012
Krajský pohár mužů 2011
Informace o provozu registračního úseku při Karlovarském KFS
Historie soutěží
Kritéria pro přidělení dotací na turnaje mládeže
 
Výkonný výbor
1.6.2015Zápisy z jednání VV - sezóna 2014/15
22.5.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2013/14
5.3.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2012/13
 
Disciplinární komise
18.6.2015Zápisy z jednání DK - jaro 2015
14.11.2014Zápisy z jednání DK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání DK - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání DK - podzim 2013
 
STK
30.6.2015Losovací čísla pro sezónu 2015/16
30.6.2015Postupy, sestupy, baráže
30.6.2015Zápisy z jednání STK - jaro 2015
28.11.2014Zápisy z jednání STK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání STK - jaro 2014
21.11.2013Zápisy z jednání STK - podzim 2013
 
Komise rozhodčích
17.7.2015Zápisy z jednání KR - jaro 2015
12.6.2015Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2015
13.3.2015Obsazení rozhodčích - zimní příprava 2015
28.11.2014Zápisy z jednání KR - podzim 2014
7.11.2014Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2014
19.6.2014Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání KR - podzim 2013
14.11.2013Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2013
 
Komise mládeže
7.6.2013Zápisy z jednání KM - sezóna 2012/13
31.3.2013Brankářská škola 2013
25.3.2013Danone - Pohár národů 2012/13
25.3.2013Dotace na turnaje mládeže z FAČR
25.3.2013Létající trenéři 2013
10.10.2012Nominace mládežnických výběrů
 
Úřední zprávy
29.3.2012Usnesení z VH ze dne 14. 3. 2012
19.2.2009Valná hromada Karlovarského KFS
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate