Domácí soutěže

reklama

A2A - I. A třída

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0101Rotava3:0 (1:0)80
Branky: Svoboda Vlastimil 2, Novák Jiří; Rozhodčí: Chrástecký František, Balhar Ivan, Francúz Marek
A2A0102LipováD.Rychnov0:1 (0:1)50
Branky: Singer Michal; Rozhodčí: Štrincl Petr, Lhotková Veronika, Hlavatý Josef; Delegát: Vejvoda Zdeněk
A2A0103SkalnáChodov1:3 (0:2)70
Branky: Novák František - Šteg Ondřej 2, Vild Adam; Rozhodčí: Jati David, Štěřík Filip, Řáda Josef; Delegát: Bizoň Marcel
A2A0104VintířovNová Role5:2 (3:1)80
Branky: Jonáš Miroslav 3, Klemera Michal, Gašpar Libor - Hájek Lukáš, Vaverka Josef; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym, Nehasil Lukáš, Štěrba Martin; Delegát: Skála Miroslav
A2A0105TrstěniceŽlutice3:4 (3:3)80
Branky: Bezdička Václav, Vyšňovský Josef, vlastní - Majer Marcel, Pěnkava Jan, Suda Pavel, Kryl Milan; Rozhodčí: Hlavatý Josef, Lhotková Veronika, Štrincl Petr; Delegát: Gendráč Miloslav
A2A0106BochovBřezová B3:1 (2:0)60
Branky: Janáček Martin, Bláha Jiří, vlastní - Tišl Marek; Rozhodčí: Godža Ladislav, Mrázek Lukáš, Matějka Aleš; Delegát: Tomášek Miroslav; ČK: Záluský Radek - 0
A2A0107HroznětínChyše1:5 (1:1)40
Branky: Kouba František - Lábr Jaroslav 3, Hanzlíček Jiří, Bouška Miroslav; Rozhodčí: Štěrba Martin, Gardoš Jiří, Sapoušek Jáchym; Delegát: Hodač Petr


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0201RotavaChyše1:6 (0:3)50
Branky: Hanzlík Jan - Hanzlíček Jiří 2, Dorňák Miroslav 2, Laurich Erik, Lábr Jaroslav; Rozhodčí: Tvrdík Ivan, Cvrk Miroslav, Gardoš Jiří; Delegát: Štěrba Václav
A2A0202Březová BHroznětín6:1 (3:0)50
Branky: Lelek Miroslav 2, Tišl Marek, Kašpar Jan, Prečan Michael, Strnad Bronislav - Zavoral Lukáš; Rozhodčí: Pešek Pavel, Štěřík Filip, Tichota Martin; Delegát: Vošmik Václav
A2A0203ŽluticeBochov1:1 (1:0)300PK 6:5
Branky: Majer Marcel - Pacinda Kamil; Rozhodčí: Bacík Pavel, Svatík Martin, Bušek Josef; Delegát: Janoušek Ladislav
A2A0204VintířovTrstěnice3:3 (2:2)50PK 4:3
Branky: Krejčí Tomáš, Jonáš Miroslav, vlastní - Bezdička Václav, Svoboda Milan, Vyšňovský Josef; Rozhodčí: Talpáš Petr, Klinger Radim, Řáda Josef; Delegát: Bubanec Miroslav
A2A0205ChodovNová Role3:1 (1:1)95
Branky: Šteg Ondřej, Heřman Roman, Vilinger Filip - Hájek Lukáš; Rozhodčí: Hányš Martin, Kučka Jiří, Tůmová Michaela; Delegát: Adamec Radim
A2A0206D.RychnovSkalná2:2 (0:1)40PK 6:7
Branky: Klemm Evžen 2 - Novák František, Jirák Jan; Rozhodčí: Peschel Filip, Klinger Radim, Matejka Dominik; Delegát: Janoušek Ladislav; ČK: Křenek Vladislav - 0
A2A0207Lipová4:2 (1:2)100
Branky: Svoboda Vlastimil, Hančík Jozef, Novák Jiří, Kubinec Dominik - Uhlík Pavel, Setnička Tomáš; Rozhodčí: Jati David, Mrázek Lukáš, Sapoušek Jáchym; Delegát: Fibrich Josef


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0301LipováRotava1:3 (0:0)30
Branky: Setnička Tomáš - Hessoun Roman 2, Vázler Lukáš; Rozhodčí: Fiala Petr, Grůza David, Matejka Dominik; Delegát: Tomášek Miroslav
A2A0302Skalná0:3 (0:2)100
Branky: Svoboda Vlastimil 2, Hančík Jozef; Rozhodčí: Mrázek Lukáš, Francúz Jaroslav, Sapoušek Jáchym; Delegát: Hodač Petr
A2A0303Nová RoleD.Rychnov5:1 (4:0)60
Branky: Vu Dominik 2, Červík Tomáš, Hájek Lukáš, vlastní - Křenek Vladislav; Rozhodčí: Šmat David, Šmat Robert, Gardoš Jiří; Delegát: Gendráč Miloslav
A2A0304TrstěniceChodov0:1 (0:1)45
Branky: Vilinger Filip; Rozhodčí: Bušek Josef, Řáda Josef, Grůza David; Delegát: Hodač Petr
A2A0305BochovVintířov2:2 (1:0)80PK 4:2
Branky: Brabenec Jiří, Pacinda Kamil - Kavur Marek, Jonáš Miroslav; Rozhodčí: Štrincl Petr, Kroupa Jiří, Lhotková Veronika; Delegát: Bubanec Miroslav; ČK: 0 - Bečvář Radek
A2A0306HroznětínŽlutice0:0 (0:0)33PK 3:5
Rozhodčí: Godža Ladislav, Ďugel Pavol, Lhotka Jindřich; Delegát: Fibrich Josef
A2A0307ChyšeBřezová B1:1 (1:1)70PK 5:3
Branky: Dorňák Miroslav - Prečan Michael; Rozhodčí: Nehasil Lukáš, Jati David, Sapoušek Jáchym; Delegát: Tomášek Miroslav; ČK: 0 - Kasl Jan


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0401RotavaBřezová B6:3 (5:0)50
Branky: Havel Milan 4, Hessoun Roman, Prokop Roman - Prečan Michael 2, Lelek Miroslav; Rozhodčí: Hrnčál Jiří, Balhar Ivan, Buzna Miroslav; Delegát: Bizoň Marcel
A2A0402ŽluticeChyše3:1 (2:0)150
Branky: Majer Marcel 2, Kryl Milan - Dorňák Miroslav; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym, Jati David, Mrázek Lukáš; Delegát: Berka Petr
A2A0403VintířovHroznětín1:3 (1:1)50
Branky: Jonáš Miroslav - Pokrupa Milan, Ondráček Daniel, Kouba František; Rozhodčí: Štěřík Filip, Hlavatý Josef, Francúz Marek; Delegát: Štěrba Václav; ČK: 0 - Eret Jan
A2A0404ChodovBochov2:3 (2:2)70
Branky: Vild Adam, Štěrba Jiří - Brančík Štefan 3; Rozhodčí: Jati David, Hányš Martin, Pachtová Michaela; Delegát: Berka Petr
A2A0405D.RychnovTrstěnice6:1 (4:0)50
Branky: Kalabza Petr 2, Křenek Vladislav 2, Klemm Evžen, Reismüller David - Karlíček Ladislav; Rozhodčí: Kučka Jiří, Ďugel Pavol, Lhotka Jindřich; Delegát: Tomášek Miroslav
A2A0406Nová Role3:1 (1:1)60
Branky: Svoboda Vlastimil 2, Potůček Jan - Hájek Lukáš; Rozhodčí: Peschel Filip, Gardoš Jiří, Kozák Rudolf; Delegát: Vošmik Václav
A2A0407LipováSkalná1:4 (0:2)50
Branky: Mezera Petr - Novák František, Holý Jiří, Blasl Petr, Pěček Dominik; Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Chládek Miroslav, Šmat David; Delegát: Vejvoda Zdeněk


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0501SkalnáRotava3:3 (1:1)90PK 9:8
Branky: Pěček Tomáš, Holý Jiří, Štěpánek Tomáš - Hessoun Roman, Prokop Roman, Vázler Martin; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym, Řáda Josef, Godža Ladislav; Delegát: Janoušek Ladislav
A2A0502Nová RoleLipová1:1 (1:0)45PK 4:2
Branky: Hájek Lukáš - Žahourek Jiří; Rozhodčí: Bušek Josef, Grůza David, Matejka Dominik; Delegát: Fibrich Josef
A2A0503Trstěnice2:4 (2:3)40
Branky: Karlíček Ladislav, Plzák Karel - Svoboda Vlastimil 2, Jarausch Jakub, Kubinec Dominik; Rozhodčí: Talpáš Petr, Fiala Petr, Matějka Aleš; Delegát: Berka Petr
A2A0504BochovD.Rychnov2:3 (2:2)50
Branky: Janáček Martin, Bláha Jiří - Klemm Evžen 2, Křenek Vladislav; Rozhodčí: Chrástecký František, Sieber Josef, Tichota Martin; Delegát: Štěrba Václav
A2A0505ChodovHroznětín2:0 (1:0)70
Branky: Vild Adam, Frána Denis; Rozhodčí: Klinger Radim, Godža Ladislav, Jati David; Delegát: Rajtmajer Jan
A2A0506ChyšeVintířov0:1 (0:0)80
Branky: Bečvář Radek; Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Kučka Jiří, Pešek Pavel; Delegát: Bizoň Marcel
A2A0507Březová BŽlutice2:1 (1:0)80
Branky: Neumann Pavel, Prečan Michael - Majer Marcel; Rozhodčí: Peschel Filip, Cvrk Miroslav, Lhotka Jindřich; Delegát: Adamec Radim


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0601RotavaŽlutice2:3 (2:2)60
Branky: Hessoun Roman, Jandora Miroslav - Majer Marcel 2, Pěnkava Jan; Rozhodčí: Mrázek Lukáš, Grůza David, Matejka Dominik; Delegát: Tomášek Miroslav
A2A0602VintířovBřezová B4:2 (0:0)50
Branky: Binias Petr, Klemera Michal, Kavur Marek, Jonáš Miroslav - Lelek Miroslav, Chmelenský Jakub; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym, Kučka Jiří, Řáda Josef; Delegát: Bizoň Marcel
A2A0603ChodovChyše4:0 (2:0)150
Branky: Štěrba Jiří 2, Vilinger Filip, Klášterka Jan; Rozhodčí: Šmat David, Hyčka Pavel, Chrástecký František; Delegát: Bizoň Marcel
A2A0604D.RychnovHroznětín0:3 (0:2)15
Branky: Benda Martin, Koch Tomáš, Matlas David; Rozhodčí: Šmat Robert, Peschel Filip, Francúz Marek; Delegát: Berka Petr
A2A0605Bochov3:5 (1:3)80
Branky: Houdek Lukáš 2, Potůček Jan - Podskoč Jindřich 2, Brančík Štefan, Pacinda Kamil, Černý Václav; Rozhodčí: Hrnčál Jiří, Balhar Ivan, Sieber Josef; Delegát: Rajtmajer Jan; ČK: 0 - Bláha Jiří
A2A0606LipováTrstěnice1:3 (0:1)25
Branky: Bílek Petr - Makrlík Jan, Svoboda Milan, Kojma Rudolf; Rozhodčí: Godža Ladislav, Ďugel Pavol, Lhotková Veronika; Delegát: Hodač Petr; ČK: 0 - Vyšňovský Josef
A2A0607SkalnáNová Role0:5 (0:3)80
Branky: Hnízdil Lukáš, Chlup Tomáš, Vaverka Jaroslav, Vu Dominik, Vaverka Josef; Rozhodčí: Pešek Pavel, Kroupa Jiří, Lhotka Jindřich; Delegát: Bubanec Miroslav


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0701Nová RoleRotava2:1 (1:1)45
Branky: Chlup Tomáš, Vaverka Jaroslav - Prokop Roman; Rozhodčí: Fiala Petr, Mrázek Lukáš, Jati David; Delegát: Hodač Petr
A2A0702TrstěniceSkalná3:1 (2:0)80
Branky: Makrlík Jan 3 - Novák František; Rozhodčí: Hányš Martin, Peschel Filip, Lhotka Jindřich; Delegát: Gendráč Miloslav
A2A0703BochovLipová1:1 (0:0)40PK4:2
Branky: Pacinda Kamil - Anděl Jakub; Rozhodčí: Peschel Filip, Bušek Josef, Grůza David; Delegát: Janoušek Ladislav; ČK: Heimerle Martin - Setnička Tomáš
A2A0704Hroznětín2:4 (0:4)10
Branky: Eret Jan, Koch Tomáš - Svoboda Vlastimil 2, Kohuťár Michal, vlastní; Rozhodčí: Kučka Jiří, Sapoušek Jáchym, Gardoš Jiří; Delegát: Adamec Radim
A2A0705ChyšeD.Rychnov3:1 (2:0)60
Branky: Bouška Miroslav, Dvořák Václav, Velek Josef - Křenek Vladislav; Rozhodčí: Bušek Josef, Grůza David, Ďugel Pavol; Delegát: Štěrba Václav
A2A0706Březová BChodov0:6 (0:3)66
Branky: Šteg Ondřej 2, Vild Adam, Boči Martin, Jiroušek Jakub, Štěrba Jiří; Rozhodčí: Melničuk Vladimír, Hyčka Pavel, Šmat David; Delegát: Vošmik Václav
A2A0707ŽluticeVintířov0:2 (0:1)100
Branky: Kavur Marek, Bečvář Radek; Rozhodčí: Chrástecký František, Melničuk Vladimír, Tvrdík Ivan; Delegát: Gendráč Miloslav


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0801RotavaVintířov7:2 (3:0)70
Branky: Havel Milan 3, Prokop Roman 2, Kabelka Radim, Hanzlík Jan - Kavur Marek, Jonáš Miroslav; Rozhodčí: Fiala Petr, Bušek Josef, Matějka Aleš; Delegát: Vejvoda Zdeněk
A2A0802ChodovŽlutice4:1 (3:1)60
Branky: Štěrba Jiří 2, Jankovský Petr, Vild Adam - Suda Pavel; Rozhodčí: Svatík Martin, Bušek Josef, Grůza David; Delegát: Vošmik Václav
A2A0803D.RychnovBřezová B2:0 (1:0)50
Branky: Klemm Evžen, Křenek Vladislav; Rozhodčí: Talpáš Petr, Peschel Filip, Matejka Dominik; Delegát: Kozel Slavomír
A2A0804Chyše1:6 (1:3)80
Branky: Houdek Lukáš - Lábr Jaroslav 2, Vácha Stanislav, Bouška Miroslav, Velek Josef, Dorňák Miroslav; Rozhodčí: Chrástecký František, Hyčka Pavel, Francúz Marek; Delegát: Vošmik Václav
A2A0805LipováHroznětín3:0 (2:0)25
Branky: Bílek Petr, Valha Michal, Uhlík Pavel; Rozhodčí: Štěřík Filip, Šmat Robert, Hrnčál Jiří; Delegát: Bubanec Miroslav
A2A0806SkalnáBochov3:1 (1:1)70
Branky: Novák František, Holý Jiří, Troníček Jan - Tichý Petr; Rozhodčí: Godža Ladislav, Sapoušek Jáchym, Gardoš Jiří; Delegát: Bizoň Marcel; ŽK: 0 - Vonšovský Miroslav; ČK: 0 - Brančík Štefan
A2A0807Nová RoleTrstěnice1:3 (0:0)50
Branky: Chlup Tomáš - Bezdička Václav, Makrlík Jan, Kojma Rudolf; Rozhodčí: Mrázek Lukáš, Řáda Josef, Kozák Rudolf; Delegát: Štěrba Václav


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0901TrstěniceRotava5:3 (1:1)50
Branky: Bezdička Václav 2, Vyšňovský Josef, Horní Lukáš, Kojma Rudolf - Kabelka Radim, Hanzlík Jan, Havel Milan; Rozhodčí: Hrnčál Jiří, Chrástecký František, Francúz Marek; Delegát: Tomášek Miroslav
A2A0902BochovNová Role1:0 (1:0)45
Branky: Bláha Jiří; Rozhodčí: Klinger Radim, Vasilko Jan, Matejka Dominik; Delegát: Bizoň Marcel; ČK: Heimerle Martin - Hnízdil Lukáš
A2A0903HroznětínSkalná2:2 (1:2)20PK 8:9
Branky: Eret Jan, Ondráček Lukáš - Holý Jiří 2; Rozhodčí: Bušek Josef, Fiala Petr, Kroupa Jiří; Delegát: Janoušek Ladislav
A2A0904ChyšeLipová2:0 (0:0)100
Branky: Bouška Miroslav, Laurich Erik; Rozhodčí: Jati David, Sapoušek Jáchym, Mrázek Lukáš; Delegát: Hodač Petr
A2A0905Březová B2:3 (2:2)40
Branky: Lelek Miroslav, Prečan Michael - Svoboda Vlastimil, Kohuťár Michal, Novák Jiří; Rozhodčí: Vasilko Jan, Kučka Jiří, Peschel Filip; ČK: 0 - Svoboda Vlastimil
A2A0906ŽluticeD.Rychnov5:1 (3:0)90
Branky: Kopelent Martin 2, Majer Marcel, Suda Václav, Vukliševič Zdeněk - Vůjtěch Petr; Rozhodčí: Ďugel Pavol, Lhotka Jindřich, Grůza David; Delegát: Tomášek Miroslav
A2A0907VintířovChodov0:2 (0:1)150
Branky: Roulich Tomáš, Štěrba Jiří; Rozhodčí: Chládek Miroslav, Štěřík Filip, Hrnčál Jiří; Delegát: Novotný Josef


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1001RotavaChodov1:2 (0:2)50
Branky: Jandora Miroslav - Šteg Ondřej, Štěrba Jiří; Rozhodčí: Peschel Filip, Buzna Miroslav, Sieber Josef; Delegát: Berka Petr; ČK: Prokop Roman - 0
A2A1002D.RychnovVintířov1:3 (0:1)35
Branky: Křenek Vladislav - Bečvář Radek 2, Ševc Josef; Rozhodčí: Jati David, Mrázek Lukáš, Sapoušek Jáchym; Delegát: Bubanec Miroslav
A2A1003Žlutice2:1 (1:1)120
Branky: Svoboda Vlastimil, Novák Jiří - Majer Marcel; Rozhodčí: Šprincl Pavel, Štrincl Petr, Kuchta Radek; Delegát: Novotný Josef
A2A1004LipováBřezová B1:2 (0:0)40
Branky: Schiereich Pavel - Prečan Michael, Slabyhoudek Michal; Rozhodčí: Fiala Petr, Bušek Josef, Kroupa Jiří; Delegát: Gendráč Miloslav
A2A1005SkalnáChyše0:5 (0:1)70
Branky: Bouška Miroslav 2, Lavička Josef, Dorňák Miroslav, Laurich Erik; Rozhodčí: Ďugel Pavol, Tvrdík Ivan, Lhotková Veronika; Delegát: Vošmik Václav
A2A1006Nová RoleHroznětín0:3 (0:2)50
Branky: Ondráček Daniel, Ondráček Lukáš, Klas Jiří; Rozhodčí: Hrnčál Jiří, Chrástecký František, Košina Josef; Delegát: Hodač Petr
A2A1007TrstěniceBochov7:3 (2:1)50
Branky: Bezdička Václav 6, Jaroš Pavel - Tichý Petr, Hazucha Petr, Bláha Jiří; Rozhodčí: Šmat David, Chládek Miroslav, Hyčka Pavel; Delegát: Kozel Slavomír


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1101BochovRotava0:3 (0:2)40
Branky: Hessoun Roman 2, Kabelka Radim; Rozhodčí: Mrázek Lukáš, Řáda Josef, Matejka Dominik; Delegát: Bizoň Marcel
A2A1102HroznětínTrstěnice2:5 (2:1)30
Branky: Hořt Lukáš, Klas Jiří - Bezdička Václav 4, Svoboda Milan; Rozhodčí: Chrástecký František, Francúz Marek, Gardoš Jiří; Delegát: Berka Petr
A2A1103ChyšeNová Role3:3 (3:2)150PK 5:3
Branky: Vácha Stanislav, Dvořák Václav, Burda Jan - Chlup Tomáš, Červík Tomáš, Hájek Lukáš; Rozhodčí: Godža Ladislav, Fiala Petr, Bušek Josef; Delegát: Tomášek Miroslav
A2A1104Březová BSkalná10:0 (6:0)45
Branky: Tišl Marek 4, Lelek Miroslav, Cigánik Martin, Kašpar Jan, Prečan Michael, Chmelenský Jakub, Slabyhoudek Michal; Rozhodčí: Štěřík Filip, Peschel Filip, Hyčka Pavel; Delegát: Vošmik Václav
A2A1105ŽluticeLipová3:2 (1:1)70
Branky: Majer Marcel 3 - Vorasický Radek, vlastní; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym, Kroupa Jiří, Ďugel Pavol; Delegát: Janoušek Ladislav
A2A1106Vintířov10:1 (2:1)70
Branky: Klemera Michal 4, Bečvář Radek 3, Gašpar Libor 2, Jonáš Miroslav - Novák Jiří; Rozhodčí: Bušek Josef, Fiala Petr, Grůza David; Delegát: Bubanec Miroslav
A2A1107ChodovD.Rychnov5:0 (3:0)70
Branky: Boči Martin 2, Jankovský Petr, Šteg Ondřej, Štěrba Jiří; Rozhodčí: Klinger Radim, Jati David, Sapoušek Jáchym; Delegát: Hodač Petr


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1201RotavaD.Rychnov4:3 (2:0)70
Branky: Klepáček Jaroslav, Prokop Roman, Havel Milan, Vázler Lukáš - Kalabza Petr, Klemm Evžen, Křenek Vladislav; Rozhodčí: Bušek Josef, Grůza David, Kozák Rudolf; Delegát: Vejvoda Zdeněk; ČK: Beneš Jan - 0
A2A1202Chodov5:5 (2:4)200PK 2:3
Branky: Potůček Jan 2, Svoboda Vlastimil, Rádl Václav, Novák Jiří - Boči Martin 2, Šteg Ondřej, Vild Adam, Vilinger Filip; Rozhodčí: Tvrdík Ivan, Ďugel Pavol, Svoboda Lukáš; Delegát: Vošmik Václav
A2A1203LipováVintířov0:0 (0:0)40PK 4:3
Rozhodčí: Godža Ladislav, Jati David, Mrázek Lukáš; Delegát: Skála Miroslav; ČK: Břinčil Václav - 0
A2A1204SkalnáŽlutice1:4 (1:3)50
Branky: Novák František - Majer Marcel, Hejkal Marek, Pěnkava Jan, Suda Václav; Rozhodčí: Šmat Robert, Kroupa Jiří, Lhotková Veronika; Delegát: Novotný Josef
A2A1205Nová RoleBřezová B1:8 (0:4)40
Branky: Vaverka Josef - Kašpar Jan 2, vlastní, Lelek Miroslav, Neumann Pavel, Tišl Marek, Prečan Michael, Kovár Pavel; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym, Řáda Josef, Pachtová Michaela; Delegát: Bizoň Marcel; ČK: Budík Tomáš - 0
A2A1206TrstěniceChyše5:3 (2:2)80
Branky: Bezdička Václav 2, Svoboda Milan 2, Kojma Rudolf - Velek Josef, Dorňák Miroslav, Lábr Jaroslav; Rozhodčí: Chládek Miroslav, Ďugel Pavol, Lhotková Veronika; Delegát: Rajtmajer Jan
A2A1207BochovHroznětín3:2 (2:2)50
Branky: Záluský Radek, Janáček Martin, Bláha Jiří - Ondráček Lukáš 2; Rozhodčí: Peschel Filip, Klinger Radim, Gardoš Jiří; Delegát: Tomášek Miroslav


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1301HroznětínRotava1:2 (1:1)30
Branky: Langmüller Petr - Kabelka Radim, Prokop Roman; Rozhodčí: Vasilko Jan, Mrázek Lukáš, Gardoš Jiří; Delegát: Štěrba Václav; ČK: 0 - Jandora Petr
A2A1302ChyšeBochov1:4 (0:2)100
Branky: Lábr Jaroslav - Pacinda Kamil 2, Janáček Martin, Černý Václav; Rozhodčí: Fiala Petr, Bušek Josef, Lhotka Jindřich; Delegát: Gendráč Miloslav
A2A1303Březová BTrstěnice2:5 (0:3)50
Branky: Hradský Stanislav 2 - Bezdička Václav 2, Vyšňovský Josef, Kojma Rudolf, vlastní; Rozhodčí: Štěřík Filip, Godža Ladislav, Balhar Ivan; Delegát: Bizoň Marcel
A2A1304ŽluticeNová Role5:2 (3:2)60
Branky: Majer Marcel 3, Suda Václav, Šejba Roman - Chlup Tomáš, Červík Tomáš; Rozhodčí: Bušek Josef, Kroupa Jiří, Grůza David; Delegát: Fibrich Josef
A2A1305VintířovSkalná3:0 (2:0)50
Branky: Jonáš Miroslav 2, Klemera Michal; Rozhodčí: Pešek Pavel, Šmat Robert, Tůmová Michaela; Delegát: Hodač Petr; ČK: 0 - Čadek Martin
A2A1306ChodovLipová2:0 (1:0)70
Branky: Klášterka Jan, Štěrba Jiří; Rozhodčí: Hrnčál Jiří, Chrástecký František, Peschel Filip; Delegát: Bubanec Miroslav
A2A1307D.Rychnov3:1 (3:0)51
Branky: Křenek Vladislav, Klemm Evžen, Razým Miroslav - Schwalb Tomáš; Rozhodčí: Henych Karel, Šuma Jakub, Lhotková Veronika; Delegát: Vejvoda Zdeněk


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1401Rotava6:0 (3:0)70
Branky: Prokop Roman 3, Havel Milan 2, Klepáček Jaroslav; Rozhodčí: Fiala Petr, Bušek Josef, Vasilko Jan; Delegát: Bizoň Marcel; ČK: 0 - Novák Jiří, Stropek Tomáš
A2A1402D.RychnovLipová3:1 (0:0)55
Branky: Reismüller David, Křenek Vladislav, Singer Michal - Slovák Pavel; Rozhodčí: Šmat David, Hrnčál Jiří, Balhar Ivan; Delegát: Bubanec Miroslav; ČK: 0 - Břinčil Václav
A2A1403ChodovSkalná4:2 (2:0)45
Branky: Jankovský Petr, Neudert Jakub, Vachník Martin, Bečvář Michal - Karlovský Jaroslav, Novák František; Rozhodčí: Klinger Radim, Tichota Martin, Talpáš Petr; Delegát: Janoušek Ladislav
A2A1404Nová RoleVintířov0:3 80kontumace
Branky: Hájek Lukáš - Binias Petr; Rozhodčí: Štěřík Filip, Sieber Josef, Řáda Josef; Delegát: Fibrich Josef
A2A1405ŽluticeTrstěnice1:3 (0:2)88
Branky: Ježek Lukáš - Kojma Rudolf 2, Bezdička Václav; Rozhodčí: Mrázek Lukáš, Jati David, Matejka Dominik; Delegát: Tomášek Miroslav
A2A1406Březová BBochov2:6 (0:4)50
Branky: Kaciašvili Michal, Peterka Pavel - Bláha Jiří 3, Kováč Marek 2, Pacinda Kamil; Rozhodčí: Kučka Jiří, Hányš Martin, Šmat David; Delegát: Hodač Petr
A2A1407ChyšeHroznětín1:3 (1:1)80
Branky: Lábr Jaroslav - Michlík Jan, Šolle Filip, Mrňka Petr; Rozhodčí: Godža Ladislav, Fiala Petr, Bušek Josef; Delegát: Fibrich Josef; ČK: Burda Jan - Lulák František


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1501ChyšeRotava0:2 (0:1)50
Branky: Prokop Roman, Vázler Martin; Rozhodčí: Klinger Radim, Sapoušek Jáchym, Matejka Dominik; Delegát: Skála Miroslav
A2A1502HroznětínBřezová B3:4 (2:4)60
Branky: Ondráček Lukáš 2, Koch Tomáš - Lelek Miroslav 3, Gajdoš Michal; Rozhodčí: Gryc Leoš, Štěřík Filip, Svoboda Lukáš; Delegát: Bubanec Miroslav
A2A1503BochovŽlutice2:1 (1:0)100
Branky: Kajzar Robert, Janáček Martin - Suda Václav; Rozhodčí: Šlapák František, Štrincl Pavel, Matějka Aleš; Delegát: Berka Petr
A2A1504TrstěniceVintířov3:1 (2:1)50
Branky: Bezdička Václav 3 - vlastní; Rozhodčí: Tvrdík Ivan, Štěřík Filip, Gryc Leoš; Delegát: Tomášek Miroslav
A2A1505Nová RoleChodov0:3 100kontumace
Branky: Červík Tomáš, Hájek Lukáš - Vachník Martin 2, Vild Adam; Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Ďugel Pavol, Lhotka Jindřich; Delegát: Bizoň Marcel
A2A1506SkalnáD.Rychnov4:1 (2:0)70
Branky: Karlovský Jaroslav 2, Novák František, Kapic Josef - Dědič Marek; Rozhodčí: Jati David, Gardoš Jiří, Buzna Miroslav; Delegát: Fibrich Josef
A2A1507Lipová2:2 (1:1)50PK 0:3
Branky: Tůma Marek, Bílek Petr - Kubinec Dominik 2; Rozhodčí: Šmat David, Francúz Marek, Lhotková Veronika; Delegát: Vejvoda Zdeněk


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1601RotavaLipová7:2 (2:0)50
Branky: Havel Milan 3, Hessoun Roman, Jandora Petr, Prokop Roman, Větrovec Tomáš - Hurtoš Martin, Mezera Petr; Rozhodčí: Melničuk Vladimír, Balhar Ivan, Buzna Miroslav; Delegát: Rajtmajer Jan
A2A1602Skalná10:2 (5:2)110
Branky: Svoboda Vlastimil 3, Kohuťár Michal 2, Kubinec Dominik 2, Houdek Lukáš, Rádl Václav, Bořil Martin - Zádrapa Radek, Štěpánek Tomáš; Rozhodčí: Tvrdík Ivan, Pešek Pavel, Hányš Martin; Delegát: Vošmik Václav
A2A1603D.RychnovNová Role5:2 (2:1)50
Branky: Kalabza Petr, Reismüller David, Vůjtěch Petr, Sedláček Vladimír, Singer Michal - Hnízdil Lukáš, vlastní; Rozhodčí: Jati David, Mrázek Lukáš, Pachtová Michaela; Delegát: Berka Petr
A2A1604ChodovTrstěnice1:1 (1:1)100PK 4:3
Branky: Roulich Tomáš - Horní Lukáš; Rozhodčí: Godža Ladislav, Sapoušek Jáchym, Matejka Dominik; Delegát: Adamec Radim
A2A1605VintířovBochov5:2 (4:1)50
Branky: Kavur Marek 2, Jonáš Miroslav 2, Bečvář Radek - Kajzar Robert, Bláha Jiří; Rozhodčí: Gryc Leoš, Štěřík Filip, Gardoš Jiří; Delegát: Janoušek Ladislav
A2A1606ŽluticeHroznětín0:0 (0:0)160PK 2:4
Rozhodčí: Nehasil Lukáš, Sapoušek Jáchym, Mrázek Lukáš; Delegát: Bizoň Marcel
A2A1607Březová BChyše4:6 (3:2)100
Branky: Lelek Miroslav 3, Čižnár Milan - Lábr Jaroslav 5, Burda Jan; Rozhodčí: Šmat David, Šmat Robert, Melničuk Vladimír; Delegát: Kozel Slavomír


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1701Březová BRotava2:2 (0:2)80PK 5:4
Branky: Tišl Marek, Slabyhoudek Michal - Prokop Roman, Havel Milan; Rozhodčí: Hrnčál Jiří, Balhar Ivan, Buzna Miroslav; Delegát: Rajtmajer Jan
A2A1702ChyšeŽlutice1:3 (1:1)250
Branky: Laurich Erik - Majer Marcel 2, Ježek Lukáš; Rozhodčí: Štěrba Martin, Nehasil Lukáš, Mrázek Lukáš; Delegát: Tomášek Miroslav
A2A1703HroznětínVintířov0:0 (0:0)120PK 1:3
Rozhodčí: Henych Karel, Fiala Petr, Lhotková Veronika; Delegát: Fibrich Josef
A2A1704BochovChodov1:2 (1:1)50
Branky: Bláha Jiří - Vachník Martin, Bečvář Michal; Rozhodčí: Chrástecký František, Hrnčál Jiří, Balhar Ivan; Delegát: Tomášek Miroslav
A2A1705TrstěniceD.Rychnov8:1 (4:0)60
Branky: Bezdička Václav 2, Vyšňovský Josef 2, Kovárník David, Jaroš Pavel, Horní Lukáš, Kojma Rudolf - Kalabza Petr; Rozhodčí: Bušek Josef, Fiala Petr, Hlavatý Josef; Delegát: Vošmik Václav
A2A1706Nová Role0:3 50kontumace
Branky: Košťál Tomáš, Hájek Daniel; Rozhodčí: Hyčka Pavel, Kobielský Julius, Pachtová Michaela; Delegát: Hodač Petr
A2A1707SkalnáLipová3:1 (2:1)120
Branky: Novák František 2, Pěček Tomáš - Tůma Marek; Rozhodčí: Mrázek Lukáš, Sapoušek Jáchym, Matejka Dominik; Delegát: Kozel Slavomír


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1801RotavaSkalná0:3 100kontumace
Branky: Klepáček Jaroslav 3, Prokop Roman 3, Vázler Martin, Havel Milan - Novák František 2; Rozhodčí: Jati David, Mrázek Lukáš, Sieber Josef; Delegát: Hodač Petr
A2A1802LipováNová Role3:0 20kontumace
Branky: Tůma Marek, Slovák Pavel; Rozhodčí: Peschel Filip, Cvrk Miroslav, Gardoš Jiří; Delegát: Vošmik Václav
A2A1803Trstěnice3:1 (1:1)92
Branky: Svoboda Vlastimil 2, Kubinec Dominik - Bezdička Václav; Rozhodčí: Hrnčál Jiří, Chrástecký František, Kobielský Julius; Delegát: Vejvoda Zdeněk
A2A1804D.RychnovBochov2:1 (1:1)50
Branky: Křenek Vladislav 2 - Kováč Marek; Rozhodčí: Tvrdík Ivan, Balhar Ivan, Svoboda Lukáš; Delegát: Bizoň Marcel
A2A1805HroznětínChodov1:3 (0:2)100
Branky: Ondráček Lukáš - Vachník Martin, Bečvář Michal, Boči Martin; Rozhodčí: Svatík Martin, Henych Karel, Kotoun Adam; Delegát: Sedláček Jiří
A2A1806VintířovChyše2:1 (1:0)100
Branky: Jonáš Miroslav, Gašpar Libor - Laurich Erik; Rozhodčí: Fiala Petr, Matějka Aleš, Lhotka Jindřich; Delegát: Bubanec Miroslav; ČK: Macák Jiří - 0
A2A1807ŽluticeBřezová B2:3 (1:1)60
Branky: vlastní, Slivčák Libor - Kašpar Jan 2, Peterka Pavel; Rozhodčí: Vasilko Jan, Godža Ladislav, Tichota Martin; Delegát: Janoušek Ladislav; ČK: 0 - Peterka Pavel


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1901ŽluticeRotava0:2 (0:2)50
Branky: Prokop Roman, Havel Milan; Rozhodčí: Pešek Pavel, Kučka Jiří, Šmat Robert
A2A1902Březová BVintířov2:1 (1:1)
Branky: Lelek Miroslav, Cigánik Martin - Valach Ivan; Rozhodčí: Chrástecký František, Vokoun Tomáš, Svoboda Lukáš; Delegát: Rajtmajer Jan
A2A1903ChyšeChodov3:3 (2:2)110PK 4:3
Branky: Bouška Miroslav 2, Lábr Jaroslav - Kopecký Josef, Vilinger Filip, Boči Martin; Rozhodčí: Šuma Jakub, Bušek Josef, Matějka Aleš; Delegát: Gendráč Miloslav
A2A1904HroznětínD.Rychnov4:2 (2:1)40
Branky: Koch Tomáš 2, Provazník Jakub, Klas Jiří - Heřman Roman 2; Rozhodčí: Kobielský Julius, Sapoušek Jáchym, Gardoš Jiří; Delegát: Berka Petr
A2A1905Bochov1:6 (0:3)80
Branky: Podskoč Jan - Svoboda Vlastimil 2, Potůček Jan 2, Houdek Lukáš, Kubinec Dominik; Rozhodčí: Šmat Robert, Pešek Pavel, Kučka Jiří
A2A1906TrstěniceLipová3:1 (2:0)50
Branky: Vyšňovský Josef 2, Kovárník David - Tůma Marek; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym, Talpáš Petr, Gardoš Jiří; Delegát: Bubanec Miroslav
A2A1907Nová RoleSkalná2:0 (1:0)60
Branky: Chlup Tomáš, Hájek Lukáš; Rozhodčí: Bušek Josef, Tůmová Michaela, Matejka Dominik; Delegát: Janoušek Ladislav


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2001RotavaNová Role4:0 (2:0)70
Branky: Hessoun Roman, Jandora Petr, Vázler Martin, Havel Milan; Rozhodčí: Šmat Robert, Kobielský Julius, Buzna Miroslav; Delegát: Bizoň Marcel; ČK: 0 - Chlup Tomáš
A2A2002SkalnáTrstěnice7:2 (2:2)60
Branky: Holý Jiří 3, Novák František 2, Blasl Petr, Štěpánek Tomáš - Karlíček Ladislav, Staněk Standa; Rozhodčí: Svatík Martin, Tvrdík Ivan, Svoboda Lukáš; ČK: 0 - Horní Lukáš
A2A2003LipováBochov4:2 (4:2)50
Branky: Slovák Pavel 2, Luňák Jiří, Uhlík Pavel - Janáček Martin, Bláha Jiří; Rozhodčí: Hrnčál Jiří, Vokoun Tomáš, Francúz Marek; Delegát: Vošmik Václav
A2A2004Hroznětín2:0 (0:0)102
Branky: Houdek Aleš, Kubinec Dominik; Rozhodčí: Hyčka Pavel, Štěřík Filip, Balhar Ivan; Delegát: Bubanec Miroslav; ČK: Houdek Aleš, Bado Robert - Mrňka Petr, Koch Tomáš
A2A2005D.RychnovChyše2:1 (2:0)100
Branky: Vůjtěch Petr, Heřman Roman - Burda Jan; Rozhodčí: Šmat David, Cvrk Miroslav, Gardoš Jiří; Delegát: Fibrich Josef
A2A2006ChodovBřezová B2:0 (1:0)115
Branky: Žižka Ondřej, Boči Martin; Rozhodčí: Fiala Petr, Godža Ladislav, Matejka Dominik; Delegát: Fibrich Josef
A2A2007VintířovŽlutice2:3 (2:1)50
Branky: Jonáš Miroslav 2 - Kopelent Martin, Suda Václav, Machala David; Rozhodčí: Godža Ladislav, Talpáš Petr, Jati David; Delegát: Skála Miroslav


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2101VintířovRotava3:0 80kontumace
Branky: Hopf Martin, Gašpar Libor - Hessoun Roman 2, Vinš Václav; Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Kučka Jiří, Pešek Pavel; Delegát: Rajtmajer Jan
A2A2102ŽluticeChodov4:1 (1:1)56
Branky: Machala David 2, Kopelent Martin, Slivčák Libor - Boči Martin; Rozhodčí: Henych Karel, Hanilec Přemysl, Lhotková Veronika; Delegát: Novotný Josef
A2A2103Březová BD.Rychnov4:0 (0:0)50
Branky: Lelek Miroslav, Vůjtěch Jan, Tišl Marek, Peterka Petr; Rozhodčí: Talpáš Petr, Sieber Josef, Godža Ladislav; Delegát: Janoušek Ladislav
A2A2104Chyše5:1 (2:0)100
Branky: Burda Jan 3, Bouška Miroslav, vlastní - Svoboda Vlastimil; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym, Fiala Petr, Matejka Dominik; Delegát: Berka Petr
A2A2105HroznětínLipová3:3 (2:2)40PK 1:4
Branky: Eret Jan, Ondráček Lukáš, Klas Jiří - Hurtoš Martin, Tůma Marek, Mezera Petr; Rozhodčí: Chrástecký František, Vokoun Tomáš, Balhar Ivan; Delegát: Hodač Petr
A2A2106BochovSkalná4:3 (1:0)60
Branky: Brančík Štefan 2, Pacinda Kamil, Bláha Jiří - Karlovský Jaroslav, Novák František, vlastní; Rozhodčí: Hanilec Přemysl, Henych Karel, Lhotková Veronika; Delegát: Novotný Josef
A2A2107TrstěniceNová Role3:0 30kontumace
Branky: Bezdička Václav 4, Kovárník David - Vaverka Jaroslav, Hájek Daniel, Karlík Jakub; Rozhodčí: Kobielský Julius, Vokoun Tomáš, Francúz Marek; Delegát: Vošmik Václav; ČK: Vyšňovský Josef - 0


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2201RotavaTrstěnice4:3 (4:3)60
Branky: Hessoun Roman 2, Havel Milan, Beneš Jan - Bezdička Václav, Kovárník David, Horní Lukáš; Rozhodčí: Kobielský Julius, Svoboda Lukáš, Buzna Miroslav; Delegát: Bubanec Miroslav
A2A2202Nová RoleBochov0:3 30kontumace
Branky: Skopový Václav, Živanovič Miroslav; Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Klinger Radim, Gardoš Jiří
A2A2203SkalnáHroznětín3:3 (1:0)50PK 5:4
Branky: Štěpánek Tomáš 2, Blasl Petr - Eret Jan, Klas Jiří, Mrňka Petr; Rozhodčí: Hányš Martin, Aubrecht Jan, Flimmel Milan; Delegát: Vošmik Václav
A2A2204LipováChyše3:2 (2:1)30
Branky: Slovák Pavel 2, Uhlík Pavel - Hanzlíček Jiří, Kadlec Jan; Rozhodčí: Godža Ladislav, Talpáš Petr, Sapoušek Jáchym; Delegát: Vejvoda Zdeněk; ČK: Šmat Václav - 0
A2A2205Březová B2:1 (1:1)50
Branky: Svoboda Vlastimil, Kubinec Dominik - Lelek Miroslav; Rozhodčí: Jati David, Balhar Ivan, Sieber Josef; Delegát: Adamec Radim
A2A2206D.RychnovŽlutice2:6 (1:3)20
Branky: Singer Michal 2 - Majer Marcel 3, Kopelent Martin, Pěnkava Jan, Vojík Dominik; Rozhodčí: Melničuk Vladimír, Šmat Robert, Vokoun Tomáš; Delegát: Bizoň Marcel
A2A2207ChodovVintířov2:2 (2:1)100PK 4:3
Branky: Vachník Martin, Kopecký Josef - Bečvář Radek 2; Rozhodčí: Talpáš Petr, Jati David, Mrázek Lukáš; Delegát: Bizoň Marcel


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2301ChodovRotava3:1 (2:0)110
Branky: Bečvář Michal, Vild Adam, Vilinger Filip - Klepáček Jaroslav; Rozhodčí: Hlavatý Josef, Šuma Jakub, Kotoun Adam; Delegát: Skála Miroslav; ČK: 0 - Rohan Tom
A2A2302VintířovD.Rychnov5:2 (4:1)65
Branky: Gašpar Libor 2, Valach Ivan, Jonáš Miroslav, Bečvář Radek - Vůjtěch Petr, Dědič Marek; Rozhodčí: Mrázek Lukáš, Vokoun Tomáš, Buzna Miroslav; Delegát: Vejvoda Zdeněk
A2A2303Žlutice1:3 (1:0)80
Branky: Pěnkava Jan - Svoboda Vlastimil 2, Szitai David; Rozhodčí: Godža Ladislav, Matejka Dominik, Gardoš Jiří; Delegát: Hodač Petr
A2A2304Březová BLipová4:4 (3:4)55PK 2:4
Branky: Lelek Miroslav, Cigánik Martin, Tišl Marek, Slabyhoudek Michal - Tůma Marek 2, Anděl Jakub 2; Rozhodčí: Šuma Jakub, Hlavatý Josef, Kotoun Adam; Delegát: Bizoň Marcel
A2A2305ChyšeSkalná3:0 (2:0)100
Branky: Vojta Lukáš 2, Bouška Miroslav; Rozhodčí: Peschel Filip, Tichota Martin, Godža Ladislav; Delegát: Janoušek Ladislav; ČK: 0 - Hammrle Oldřich
A2A2306HroznětínNová Role3:0 (2:0)50
Branky: Lulák František 2, Eret Jan; Rozhodčí: Tvrdík Ivan, Melničuk Vladimír, Štěrba Martin; Delegát: Sedláček Jiří
A2A2307BochovTrstěnice1:3 (0:0)57
Branky: Pacinda Kamil - Kovárník David 2, Staněk Standa; Rozhodčí: Henych Karel, Bušek Josef, Fiala Petr; Delegát: Gendráč Miloslav


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2401RotavaBochov6:2 (2:1)60
Branky: Prokop Roman 3, Klepáček Jaroslav, Vázler Martin, Havel Milan - Tichý Petr, Pacinda Kamil; Rozhodčí: Chrástecký František, Sieber Josef, Francúz Marek; Delegát: Vošmik Václav
A2A2402TrstěniceHroznětín1:2 (1:1)40
Branky: Kojma Rudolf - Koch Tomáš 2; Rozhodčí: Mrázek Lukáš, Jati David, Bušek Josef; Delegát: Janoušek Ladislav
A2A2403Nová RoleChyše2:4 (1:1)50
Branky: Hnízdil Lukáš, Vaverka Josef - Vácha Stanislav, Burda Jan, Lábr Jaroslav, vlastní; Rozhodčí: Kučka Jiří, Pachtová Michaela, Matejka Dominik; Delegát: Bubanec Miroslav
A2A2404SkalnáBřezová B2:5 (1:0)100
Branky: Novák František, Holý Jiří - Lelek Miroslav 3, Hořejší Jiří, Kašpar Jan; Rozhodčí: Šlapák František, Buzna Miroslav, Kotoun Adam; Delegát: Rajtmajer Jan
A2A2405LipováŽlutice2:3 (1:1)20
Branky: Slovák Pavel, Šmat Václav - Kopelent Martin, Machala David, Slivčák Libor; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym, Vasilko Jan, Šimáček Petr; Delegát: Fibrich Josef
A2A2406Vintířov4:4 (1:2)90PK 2:4
Branky: Svoboda Vlastimil, Houdek Lukáš, Houdek Aleš, Kubinec Dominik - Kavur Marek 2, Jonáš Miroslav, Bečvář Radek; Rozhodčí: Jati David, Štěrba Martin, Mrázek Lukáš; Delegát: Gendráč Miloslav
A2A2407D.RychnovChodov1:7 (1:2)30
Branky: vlastní - Vachník Martin 3, Dušek Jan, Dutz Jáchym, Roulich Tomáš, Vilinger Filip; Rozhodčí: Kobielský Julius, Gardoš Jiří, Francúz Jaroslav; Delegát: Tomášek Miroslav


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2501D.RychnovRotava1:6 (1:1)45
Branky: Singer Michal - Havel Milan 2, Hanzlík Jan, Hessoun Roman, Prokop Roman, Rohan Tom; Rozhodčí: Šuma Jakub, Peschel Filip, Gardoš Jiří; Delegát: Bubanec Miroslav
A2A2502Chodov4:1 (3:0)110
Branky: Roulich Tomáš, Šteg Ondřej, Vachník Martin, Bečvář Michal - Svoboda Vlastimil; Rozhodčí: Hlavatý Josef, Henych Karel, Cvrk Miroslav; Delegát: Gendráč Miloslav
A2A2503VintířovLipová5:2 (3:1)50
Branky: Kavur Marek 2, Binias Petr, Bečvář Radek, Gašpar Libor - Tůma Marek 2; Rozhodčí: Tvrdík Ivan, Chrástecký František, Tichota Martin; Delegát: Hodač Petr; ČK: Macák Jiří - 0
A2A2504ŽluticeSkalná4:1 (1:1)50
Branky: Machala David 2, Pěnkava Jan, Slivčák Libor - Blasl Petr; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym, Godža Ladislav, Jati David; Delegát: Janoušek Ladislav
A2A2505Březová BNová Role2:2 (0:2)50PK 2:1
Branky: Lelek Miroslav, Hořejší Jiří - Hnízdil Lukáš, Hájek Daniel; Rozhodčí: Chrástecký František, Tvrdík Ivan, Tichota Martin; Delegát: Fibrich Josef
A2A2506ChyšeTrstěnice7:4 (3:0)100
Branky: Burda Jan 3, Dorňák Miroslav 2, Bouška Miroslav, Laurich Erik - Bezdička Václav 4; Rozhodčí: Nehasil Lukáš, Štěrba Martin, Mrázek Lukáš; Delegát: Skála Miroslav
A2A2507HroznětínBochov4:0 (2:0)80
Branky: Koch Tomáš 2, Klas Jiří 2; Rozhodčí: Pešek Pavel, Sieber Josef, Pachtová Michaela; Delegát: Fibrich Josef; ČK: Ondráček Daniel - Pacinda Kamil


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2601RotavaHroznětín8:1 (3:1)60
Branky: Havel Milan 2, Hanzlík Jan, Kučera Aleš, Klepáček Jaroslav, Prokop Roman, Rohan Tom, Vázler Martin - Ondráček Lukáš; Rozhodčí: Šmat David, Gardoš Jiří, Pachtová Michaela; Delegát: Berka Petr
A2A2602BochovChyše0:2 (0:1)40
Branky: Lábr Jaroslav 2; Rozhodčí: Bušek Josef, Lhotková Veronika, Hanilec Přemysl; Delegát: Gendráč Miloslav
A2A2603TrstěniceBřezová B6:1 (3:1)30
Branky: Bezdička Václav 4, Kovárník Filip, Černohorský Lukáš - Kasl Jan; Rozhodčí: Kobielský Julius, Hlavatý Josef, Henych Karel; Delegát: Tomášek Miroslav
A2A2604Nová RoleŽlutice2:0 (1:0)30
Branky: Skopový Václav, Hájek Lukáš; Rozhodčí: Peschel Filip, Talpáš Petr, Sapoušek Jáchym; Delegát: Sedláček Jiří
A2A2605SkalnáVintířov4:5 (2:5)50
Branky: Novák František 2, Holý Jiří, Blasl Petr - Jonáš Miroslav 2, Bečvář Radek 2, Hopf Martin; Rozhodčí: Klinger Radim, Tichota Martin, Godža Ladislav; Delegát: Fibrich Josef
A2A2606LipováChodov4:5 (3:2)50
Branky: Setnička Tomáš 2, Hurtoš Martin, Slovák Pavel - Šteg Ondřej 2, Vachník Martin 2, Kopecký Michal; Rozhodčí: Hrnčál Jiří, Svoboda Lukáš, Balhar Ivan
A2A2607D.Rychnov6:0 (4:0)60
Branky: Svoboda Vlastimil 3, Kubinec Dominik 3; Rozhodčí: Chrástecký František, Francúz Marek, Francúz Jaroslav; Delegát: Vejvoda Zdeněk



Karlovarský KFS
Dr. Davida Bechera 18,
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 236 810
Fax: 353 586 168
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Obsazení soutěží
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Termínová listina - podzim 2015
Soubory ke stažení
Seznam trenérů k 20. 2. 2015
Termínová listina - jaro 2015
Rozpis mistrovských soutěží - 2014/15
Letní fotbalový kemp
Aktuální adresář oddílů
Krajský pohár mužů 2013
Valná hromada Karlovarského KFS
Dodatek RS pro jarní část soutěží 2012/13
Úrazové pojištění 2013
Krajský pohár mužů 2012
Krajský pohár mužů 2011
Informace o provozu registračního úseku při Karlovarském KFS
Historie soutěží
Kritéria pro přidělení dotací na turnaje mládeže
 
Výkonný výbor
1.6.2015Zápisy z jednání VV - sezóna 2014/15
22.5.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2013/14
5.3.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2012/13
 
Disciplinární komise
18.6.2015Zápisy z jednání DK - jaro 2015
14.11.2014Zápisy z jednání DK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání DK - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání DK - podzim 2013
 
STK
30.6.2015Losovací čísla pro sezónu 2015/16
30.6.2015Postupy, sestupy, baráže
30.6.2015Zápisy z jednání STK - jaro 2015
28.11.2014Zápisy z jednání STK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání STK - jaro 2014
21.11.2013Zápisy z jednání STK - podzim 2013
 
Komise rozhodčích
17.7.2015Zápisy z jednání KR - jaro 2015
12.6.2015Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2015
13.3.2015Obsazení rozhodčích - zimní příprava 2015
28.11.2014Zápisy z jednání KR - podzim 2014
7.11.2014Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2014
19.6.2014Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání KR - podzim 2013
14.11.2013Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2013
 
Komise mládeže
7.6.2013Zápisy z jednání KM - sezóna 2012/13
31.3.2013Brankářská škola 2013
25.3.2013Danone - Pohár národů 2012/13
25.3.2013Dotace na turnaje mládeže z FAČR
25.3.2013Létající trenéři 2013
10.10.2012Nominace mládežnických výběrů
 
Úřední zprávy
29.3.2012Usnesení z VH ze dne 14. 3. 2012
19.2.2009Valná hromada Karlovarského KFS
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate