Domácí soutěže

reklama

A3A - I. B třída

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A0101KynžvartVojkovice2:2 (2:1)50PK 2:3
Branky: Sobotík Petr, Kuna Lukáš - Levko Jindřich, Menčík Filip; Rozhodčí: Hanilec Přemysl, Lhotka Jindřich, Ďugel Pavol; Delegát: Tomášek Miroslav
A3A0102D.ŽandovMerklín6:1 (2:1)61
Branky: Hrdonka Tomáš 3, Rada Jakub, Kundrát Štefan, Šnyrch Šochruch - vlastní; Rozhodčí: Ďugel Pavol, Lhotka Jindřich, Kroupa Jiří; ČK: 0 - Hladík Filip, Neč Alexandr
A3A0103HazlovSedlec6:1 (3:1)30
Branky: Zavadil Daniel 4, Fuxa Lubomír, Bartošek Zdeněk - Budil Jan; Rozhodčí: Řáda Josef, Jati David, Štěřík Filip; Delegát: Bizoň Marcel
A3A0104StudánkaKr.Poříčí B2:0 (2:0)50
Branky: Repčík František, Čerňanský Miroslav; Rozhodčí: Melničuk Vladimír, Štěřík Filip, Svoboda Lukáš; Delegát: Vejvoda Zdeněk
A3A0105HabartovNejdek B1:2 (0:1)40
Branky: Houdek Daniel - Šlapa Petr, Švachula Štěpán; Rozhodčí: Gardoš Jiří, Peschel Filip, Godža Ladislav; Delegát: Novotný Josef
A3A0106St.ChodovskáLoket2:2 (1:1)55PK 7:6
Branky: Karpíšek Lukáš, Kastl Martin - Čáp Martin, Faber Robert; Rozhodčí: Lhotka Jindřich, Grůza David, Gardoš Jiří; Delegát: Bubanec Miroslav
A3A0107KrajkováOstrov B0:1 (0:0)60
Branky: vlastní; Rozhodčí: Francúz Marek, Chrástecký František, Tvrdík Ivan; Delegát: Adamec Radim


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A0201VojkoviceOstrov B3:6 (0:3)90
Branky: Vorel Václav 2, Levko Jindřich - Svěcený Petr 3, Kalina Karel 2, Koudelka Josef; Rozhodčí: Grůza David, Bušek Josef, Fiala Petr; Delegát: Fibrich Josef; ČK: 0 - Jura Ondřej
A3A0202LoketKrajková3:2 (1:2)50
Branky: Kolesnáč Marian 2, Šťastný Kryštof - Galajda Ondřej, Švandrlík Jakub; Rozhodčí: Hyčka Pavel, Gardoš Jiří, Lhotková Veronika; Delegát: Vejvoda Zdeněk
A3A0203Nejdek BSt.Chodovská3:4 (3:2)80
Branky: Halapej Michal, Šlapa Petr, Švachula Štěpán - Lembacher Filip 3, Tomášek Roman; Rozhodčí: Balhar Ivan, Francúz Marek, Francúz Jaroslav; Delegát: Bizoň Marcel
A3A0204Kr.Poříčí BHabartov0:4 (0:1)80
Branky: Houdek Daniel 2, Formánek Pavel, Plechatý Milan; Rozhodčí: Ďugel Pavol, Kroupa Jiří, Lhotka Jindřich; Delegát: Vošmik Václav
A3A0205HazlovStudánka4:3 (3:1)60
Branky: Bartošek Zdeněk 2, Zavadil Daniel, Šole Jiří - Repčík František, Bárta Vilém, Kocour Jiří; Rozhodčí: Mrázek Lukáš, Jati David, Sapoušek Jáchym; Delegát: Fibrich Josef; ČK: 0 - Kocour Jiří
A3A0206MerklínSedlec4:1 (1:0)50
Branky: Vodrážka Jiří 2, Dobeš Milan, Veselý Pavel - Limani Agon; Rozhodčí: Kozák Rudolf, Řáda Josef, Godža Ladislav; Delegát: Hodač Petr
A3A0207KynžvartD.Žandov4:0 (2:0)100
Branky: Šprincl Jan 2, Kuna Lukáš 2; Rozhodčí: Vomastek Daniel, Hanilec Přemysl, Štrincl Petr; Delegát: Rajtmajer Jan


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A0301D.ŽandovVojkovice0:0 (0:0)50PK 3:1
Rozhodčí: Kroupa Jiří, Šuma Jakub, Lhotka Jindřich; Delegát: Novotný Josef
A3A0302SedlecKynžvart2:0 (1:0)30
Branky: Janáček Jiří, Fenkl Tomáš; Rozhodčí: Lhotka Jindřich, Godža Ladislav, Ďugel Pavol; Delegát: Fibrich Josef
A3A0303StudánkaMerklín3:3 (1:3)100PK 5:4
Branky: Čerňanský Miroslav 3 - Dobeš Milan, Vodrážka Jiří, Fárek Miroslav; Rozhodčí: Francúz Marek, Tvrdík Ivan, Hyčka Pavel; Delegát: Kozel Slavomír
A3A0304HabartovHazlov2:2 (2:2)90PK 5:4
Branky: Houdek Daniel 2 - Zavadil Daniel, Tuček Michal; Rozhodčí: Lhotková Veronika, Štrincl Petr, Hanilec Přemysl; Delegát: Bizoň Marcel
A3A0305St.ChodovskáKr.Poříčí B2:2 (2:0)60PK 8:7
Branky: Tatar Martin, Volek Jan - Boček Roman, Hollý Ondřej; Rozhodčí: Gardoš Jiří, Šmat David, Šmat Robert; Delegát: Gendráč Miloslav
A3A0306KrajkováNejdek B4:3 (2:1)70
Branky: Lukeš Ladislav 2, Petrák Lukáš, Švandrlík Jakub - Halapej Michal 2, Haas Robert; Rozhodčí: Chrástecký František, Sieber Josef, Tůmová Michaela; Delegát: Bubanec Miroslav
A3A0307Ostrov BLoket1:4 (1:1)50
Branky: Kobera Michal - Faber Robert 2, Falář Hynek, Kolesnáč Marian; Rozhodčí: Šmat David, Hányš Martin, Svoboda Lukáš; Delegát: Janoušek Ladislav; ČK: Klaus Petr - Šťastný Kryštof


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A0401VojkoviceLoket2:1 (1:0)50
Branky: Svoboda Tomáš, Tokár Robert - Pražák Lukáš; Rozhodčí: Řáda Josef, Štěrba Martin, Sapoušek Jáchym; Delegát: Skála Miroslav
A3A0402Nejdek BOstrov B1:4 (1:2)80
Branky: Šlapa Petr - Glanc Jakub 3, Zeronik Josef; Rozhodčí: Buzna Miroslav, Francúz Marek, Gardoš Jiří; Delegát: Fibrich Josef
A3A0403Kr.Poříčí BKrajková0:1 (0:1)50
Branky: Lukeš Ladislav; Rozhodčí: Kozák Rudolf, Pešek Pavel, Tůmová Michaela; Delegát: Rajtmajer Jan
A3A0404HazlovSt.Chodovská5:0 (1:0)40
Branky: Zavadil Daniel 2, Bartošek Zdeněk, Rohan Jakub, Tuček Michal; Rozhodčí: Sieber Josef, Cvrk Miroslav, Peschel Filip; Delegát: Vejvoda Zdeněk
A3A0405MerklínHabartov4:2 (3:0)80
Branky: Dobeš Milan, Vodrážka Jiří, Fárek Miroslav, Veselý Pavel - Houdek Daniel, Tichý Václav; Rozhodčí: Grůza David, Tichota Martin, Matejka Dominik; Delegát: Tomášek Miroslav; ČK: 0 - Tichý Václav
A3A0406KynžvartStudánka0:0 (0:0)60PK 5:6
Rozhodčí: Kroupa Jiří, Ďugel Pavol, Bušek Josef; Delegát: Adamec Radim
A3A0407D.ŽandovSedlec1:2 (0:1)35
Branky: Rada Jakub - Petra František, Knushi Sylë; Rozhodčí: Fiala Petr, Hanilec Přemysl, Matějka Aleš; Delegát: Vošmik Václav


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A0501SedlecVojkovice1:1 (1:0)10PK 4:5
Branky: Knushi Sylë - Řáda Zdeněk; Rozhodčí: Grůza David, Svatík Martin, Bacík Pavel; Delegát: Kozel Slavomír; ČK: Janáček Jiří - 0
A3A0502StudánkaD.Žandov2:7 (0:4)40
Branky: Repčík František 2 - Kundrát Štefan 2, Benda Daniel 2, Trešl Zdeněk, Doležal Karel, Kuvík Tomáš; Rozhodčí: Balhar Ivan, Buzna Miroslav, Svoboda Lukáš; Delegát: Vošmik Václav; ČK: 0 - Daněk Miroslav
A3A0503HabartovKynžvart1:0 (0:0)45
Branky: Bandurič Petr; Rozhodčí: Řáda Josef, Gardoš Jiří, Tůmová Michaela; Delegát: Vejvoda Zdeněk; ČK: Tamajka Tomáš - 0
A3A0504St.ChodovskáMerklín2:2 (2:1)30PK 3:2
Branky: Galla Ludvík 2 - Vodrážka Jiří 2; Rozhodčí: Godža Ladislav, Sapoušek Jáchym, Řáda Josef; Delegát: Janoušek Ladislav
A3A0505KrajkováHazlov2:1 (2:0)50
Branky: Ďuriš Roman, Petrák Lukáš - Zavadil Daniel; Rozhodčí: Kroupa Jiří, Hrnčál Jiří, Francúz Jaroslav; Delegát: Gendráč Miloslav; ČK: Maršík Jan - 0
A3A0506Ostrov BKr.Poříčí B1:1 (0:1)35PK 3:5
Branky: Nýber Ondřej - Reitmeier Tomáš; Rozhodčí: Lhotka Jindřich, Peschel Filip, Pachtová Michaela; Delegát: Hodač Petr
A3A0507LoketNejdek B1:0 (1:0)66
Branky: Truhlář Zdeněk; Rozhodčí: Ďugel Pavol, Lhotková Veronika, Francúz Marek; Delegát: Bubanec Miroslav


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A0601VojkoviceNejdek B0:4 (0:1)60
Branky: Haas Robert 2, Till Manfréd, Vašek Jan; Rozhodčí: Sieber Josef, Kozák Rudolf, Pachtová Michaela; Delegát: Berka Petr
A3A0602Kr.Poříčí BLoket2:2 (1:1)50PK 7:8
Branky: Dufek Lukáš, Thiele Petr - Faber Robert, Kolesnáč Marian; Rozhodčí: Tůmová Michaela, Pešek Pavel, Kučka Jiří; Delegát: Adamec Radim; ČK: Zinner Roman - 0
A3A0603HazlovOstrov B4:2 (2:0)50
Branky: Zavadil Daniel 2, Kamenický Miroslav, Bartošek Zdeněk - Vrba Jakub, Vydra Jakub; Rozhodčí: Balhar Ivan, Hrnčál Jiří, Šmat Robert; ČK: 0 - Blažej Jaroslav, Vrba Jan
A3A0604MerklínKrajková0:1 (0:1)50
Branky: Maršík Jan; Rozhodčí: Jati David, Bušek Josef, Talpáš Petr; Delegát: Štěrba Václav; ČK: Hladík Filip - 0
A3A0605KynžvartSt.Chodovská5:2 (1:1)70
Branky: Kuna Lukáš 2, Sobotík Petr, Kaválek Michal, Buček Dominik - Noháček Václav, Koranda Jiří; Rozhodčí: Francúz Marek, Hrnčál Jiří, Svoboda Lukáš; Delegát: Tomášek Miroslav
A3A0606HabartovD.Žandov2:1 (1:0)80
Branky: Tamajka Rudolf, Houdek Daniel - Kuvík Tomáš; Rozhodčí: Grůza David, Řáda Josef, Sapoušek Jáchym; Delegát: Fibrich Josef
A3A0607SedlecStudánka4:0 (2:0)20
Branky: Budil Jan, Tůma Lukáš, Hofman Jaroslav, Krejsa Petr; Rozhodčí: Buzna Miroslav, Godža Ladislav, Kozák Rudolf; Delegát: Hodač Petr


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A0701StudánkaVojkovice2:0 (1:0)30
Branky: Bláha Jiří, Müller Ervín; Rozhodčí: Vasilko Jan, Buzna Miroslav, Cvrk Miroslav; Delegát: Vejvoda Zdeněk
A3A0702HabartovSedlec3:2 (0:1)60
Branky: Houdek Daniel 2, Tichý Václav - Krejsa Petr 2; Rozhodčí: Chládek Miroslav, Chrástecký František, Francúz Marek; Delegát: Rajtmajer Jan; ČK: 0 - Jelínek Petr
A3A0703St.ChodovskáD.Žandov3:3 (1:2)81PK 4:3
Branky: Koranda Jiří 2, Volek Jan - Kundrát Štefan 3; Rozhodčí: Ďugel Pavol, Lhotková Veronika, Pachtová Michaela; Delegát: Berka Petr
A3A0704KrajkováKynžvart5:0 (3:0)70
Branky: Maršík Jan, Nohejl Martin, Petrák Lukáš, Galajda Ondřej, Svoboda Lukáš; Rozhodčí: Lhotková Veronika, Kučka Jiří, Pešek Pavel; Delegát: Bubanec Miroslav
A3A0705Ostrov BMerklín1:1 (1:0)50PK 3:4
Branky: Svěcený Petr - Vedlich Jan; Rozhodčí: Gardoš Jiří, Godža Ladislav, Jati David; Delegát: Bizoň Marcel; ČK: 0 - Fárek Miroslav
A3A0706LoketHazlov3:1 (3:0)50
Branky: Pražák Lukáš 2, Nguyen Hoang Dung - Zavadil Daniel; Rozhodčí: Kroupa Jiří, Hlavatý Josef, Šuma Jakub; Delegát: Vošmik Václav
A3A0707Nejdek BKr.Poříčí B3:1 (2:1)90
Branky: Halapej Michal 2, Šlapa Petr - Tuschinovschi Marek; Rozhodčí: Řáda Josef, Sapoušek Jáchym, Mrázek Lukáš; Delegát: Hodač Petr


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A0801VojkoviceKr.Poříčí B2:4 (0:1)50
Branky: Gonda Josef, Krejsa Miroslav - Kočí Michal 2, Prchal Roman, Thiele Petr; Rozhodčí: Jati David, Mrázek Lukáš, Sapoušek Jáchym; Delegát: Hodač Petr
A3A0802HazlovNejdek B1:4 (0:1)40
Branky: Finke Michal - Halapej Michal 2, Vašek Jan 2; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym, Godža Ladislav, Gardoš Jiří; Delegát: Bizoň Marcel
A3A0803MerklínLoket4:3 (2:2)50
Branky: Dobeš Milan 2, Neč Alexandr 2 - Falář Hynek, Faber Robert, Kolesnáč Marian; Rozhodčí: Hányš Martin, Řáda Josef, Matejka Dominik; Delegát: Janoušek Ladislav; ČK: 0 - Falář Hynek, Pražák Lukáš
A3A0804KynžvartOstrov B3:4 (2:2)70
Branky: Šprincl Jan 2, Kaválek Michal - Wolf Tomáš 3, Klaus Petr; Rozhodčí: Lhotka Jindřich, Ďugel Pavol, Cvrk Miroslav; Delegát: Vejvoda Zdeněk
A3A0805D.ŽandovKrajková0:0 (0:0)120PK 5:3
Rozhodčí: Vomastek Daniel, Pešek Pavel, Tůmová Michaela; Delegát: Bubanec Miroslav
A3A0806SedlecSt.Chodovská1:3 (0:2)50
Branky: Krejsa Petr - Volek Jan, Koranda Jiří, Bari Petr; Rozhodčí: Hlavatý Josef, Štrincl Petr, Štrincl Pavel; Delegát: Gendráč Miloslav
A3A0807StudánkaHabartov0:3 (0:1)100
Branky: Tamajka Rudolf, Houdek Daniel, Tichý Václav; Rozhodčí: Šmat David, Hrnčál Jiří, Svoboda Lukáš; Delegát: Rajtmajer Jan; ČK: Müller Ervín - 0


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A0901HabartovVojkovice4:1 (1:1)200
Branky: Tamajka Rudolf 2, Straka Jakub, Tichý Václav - Vorel Václav; Rozhodčí: Svoboda Lukáš, Šmat Robert, Hyčka Pavel
A3A0902St.ChodovskáStudánka1:3 (1:0)30
Branky: Gabčo Martin - Bláha Jiří, Bárta Vilém, Rožánek Pavel; Rozhodčí: Tůmová Michaela, Hlavatý Josef, Šuma Jakub; Delegát: Berka Petr
A3A0903KrajkováSedlec8:0 (3:0)50
Branky: Ďuriš Roman 2, Maršík Jan, Nohejl Martin, Petrák Lukáš, Galajda Ondřej, Pleier Petr, Svoboda Lukáš; Rozhodčí: Grůza David, Peschel Filip, Bušek Josef; Delegát: Janoušek Ladislav
A3A0904Ostrov BD.Žandov2:2 (2:0)30PK 4:5
Branky: Klaus Petr, Wolf Tomáš - Hrdonka Tomáš, Šnyrch Šochruch; Rozhodčí: Kroupa Jiří, Lhotka Jindřich, Řáda Josef; Delegát: Gendráč Miloslav
A3A0905LoketKynžvart7:2 (2:0)50
Branky: Faber Robert 2, Pražák Lukáš, Jakubáč Petr, Kolesnáč Marian, Bočinský František, Demeter Miroslav - Kaválek Michal, Kuna Lukáš; Rozhodčí: Gardoš Jiří, Kučka Jiří, Pachtová Michaela; Delegát: Fibrich Josef
A3A0906Nejdek BMerklín4:1 (1:0)90
Branky: Vašek Jan, Šlapa Petr, Rutrle Filip, Neudert Filip - Vodrážka Jiří; Rozhodčí: Ďugel Pavol, Lhotková Veronika, Šuma Jakub; Delegát: Bizoň Marcel
A3A0907Kr.Poříčí BHazlov4:1 (4:1)50
Branky: Dufek Miloš, Thiele Petr, Soták Radek, Bureš Pavel - Popeláš Tomáš; Rozhodčí: Pešek Pavel, Cvrk Miroslav, Tůmová Michaela; Delegát: Vošmik Václav


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A1001VojkoviceHazlov1:2 (1:2)50
Branky: Vorel Václav - Kamenický Miroslav, Tuček Michal; Rozhodčí: Kroupa Jiří, Bušek Josef, Grůza David; Delegát: Bizoň Marcel; ČK: Garaj Luboš - 0
A3A1002MerklínKr.Poříčí B4:3 (2:1)40
Branky: Švajka Mikuláš, Hladík Filip, Vodrážka Jiří, Denčev Marek - Soták Radek 2, Mikyska Milan; Rozhodčí: Šuma Jakub, Hlavatý Josef, Řáda Josef; Delegát: Fibrich Josef
A3A1003KynžvartNejdek B5:4 (3:2)50
Branky: Šprincl Jan 4, Charvát Oto - Vašek Jan 2, Šlapa Petr, Halapej Michal; Rozhodčí: Henych Karel, Hlavatý Josef, Matejka Dominik; Delegát: Berka Petr
A3A1004D.ŽandovLoket1:1 (1:1)60PK 4:1
Branky: Trešl Zdeněk - Ungr Jaromír; Rozhodčí: Sieber Josef, Gardoš Jiří, Pachtová Michaela; Delegát: Adamec Radim; ČK: 0 - Klásek Tomáš
A3A1005SedlecOstrov B4:1 (3:1)30
Branky: Krejsa Petr 3, Fenkl Tomáš - Zeronik Josef; Rozhodčí: Chrástecký František, Hrnčál Jiří, Klinger Radim; Delegát: Hodač Petr
A3A1006StudánkaKrajková4:3 (1:2)80
Branky: Bárta Vilém 2, Bláha Jiří, Müller Daniel - Lukeš Ladislav, Titěra Jan, Galajda Ondřej; Rozhodčí: Lhotka Jindřich, Ďugel Pavol, Štěřík Filip; Delegát: Gendráč Miloslav; ČK: Kocour Jiří - 0
A3A1007HabartovSt.Chodovská3:1 (1:0)60
Branky: Tamajka Rudolf, Plechatý Milan, Tamajka Tomáš - Koranda Jiří; Rozhodčí: Buzna Miroslav, Francúz Marek, Svoboda Lukáš; Delegát: Bubanec Miroslav


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A1101St.ChodovskáVojkovice1:1 (0:1)50PK 3:4
Branky: Gabčo Martin - Žlutický Tomáš; Rozhodčí: Kozák Rudolf, Buzna Miroslav, Francúz Jaroslav; Delegát: Bubanec Miroslav
A3A1102KrajkováHabartov3:1 (2:1)300
Branky: Nohejl Martin, Ďuriš Roman, Petrák Lukáš - Mašek Richard; Rozhodčí: Ďugel Pavol, Chládek Miroslav, Tůmová Michaela; Delegát: Rajtmajer Jan
A3A1103Ostrov BStudánka7:0 (5:0)50
Branky: Wolf Tomáš 3, Svěcený Petr 2, Klaus Petr 2; Rozhodčí: Gardoš Jiří, Cvrk Miroslav, Mrázek Lukáš; Delegát: Skála Miroslav
A3A1104LoketSedlec3:0 (1:0)50
Branky: Onyedikachi Jerry Tochi 2, Jakubáč Petr; Rozhodčí: Francúz Marek, Šmat Robert, Chrástecký František; Delegát: Kozel Slavomír
A3A1105Nejdek BD.Žandov3:0 (0:0)80
Branky: Žáček Marcel, Halapej Michal, Rutrle Filip; Rozhodčí: Řáda Josef, Nehasil Lukáš, Štěrba Martin; Delegát: Fibrich Josef
A3A1106Kr.Poříčí BKynžvart2:5 (1:2)60
Branky: Dubaj Štěpán, Zaja Miroslav - Šprincl Jan 2, Kuna Lukáš 2, Kaválek Michal; Rozhodčí: Sieber Josef, Šmat David, Francúz Jaroslav; Delegát: Janoušek Ladislav; ČK: 0 - Bušek Pavel
A3A1107HazlovMerklín3:5 (3:3)45
Branky: Kamenický Miroslav, Vališ Jan, Jurky Martin - Fárek Miroslav 3, Dobeš Milan, Sýkora Milan; Rozhodčí: Chládek Miroslav, Štrincl Petr, Hlavatý Josef; Delegát: Novotný Josef


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A1201VojkoviceMerklín0:4 (0:1)40
Branky: Vodrážka Jiří 2, Petrik Michal, Fárek Miroslav; Rozhodčí: Buzna Miroslav, Francúz Marek, Francúz Jaroslav; Delegát: Berka Petr
A3A1202KynžvartHazlov2:1 (0:1)45
Branky: Šprincl Jan, Kuna Lukáš - Tuček Michal; Rozhodčí: Tůmová Michaela, Hlavatý Josef, Pešek Pavel; Delegát: Kozel Slavomír
A3A1203D.ŽandovKr.Poříčí B5:0 (4:0)60
Branky: Benda Daniel 3, Kundrát Štefan, Kuvík Tomáš; Rozhodčí: Jati David, Mrázek Lukáš, Godža Ladislav; Delegát: Fibrich Josef
A3A1204SedlecNejdek B6:1 (2:1)20
Branky: Knushi Sylë 3, Kadlec Pavel, Hofman Jaroslav, Krejsa Petr - Šlapa Petr; Rozhodčí: Grůza David, Bušek Josef, Matějka Aleš; Delegát: Fibrich Josef; ČK: 0 - Jílek Karel
A3A1205StudánkaLoket2:5 (1:2)40
Branky: Repčík František, Čerňanský Miroslav - Truhlář Zdeněk 3, Kolesnáč Marian, vlastní; Rozhodčí: Ďugel Pavol, Tvrdík Ivan, Svoboda Lukáš; Delegát: Vošmik Václav; ČK: Müller Ervín - 0
A3A1206HabartovOstrov B3:2 (0:2)100
Branky: Tamajka Rudolf, Mašek Richard, Houdek Daniel - Klaus Petr 2; Rozhodčí: Lhotka Jindřich, Chrástecký František, Peschel Filip; Delegát: Vejvoda Zdeněk; ČK: 0 - Vrba Jan
A3A1207St.ChodovskáKrajková1:2 (1:1)60
Branky: Kastl Martin - Novák Radek, Petrák Lukáš; Rozhodčí: Řáda Josef, Sieber Josef, Sapoušek Jáchym; Delegát: Bizoň Marcel; ČK: Koranda Jiří - 0


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A1301KrajkováVojkovice2:0 (1:0)60
Branky: Titěra Jan, Galajda Ondřej; Rozhodčí: Kozák Rudolf, Vasilko Jan, Francúz Marek; Delegát: Vošmik Václav
A3A1302Ostrov BSt.Chodovská2:1 (0:1)40
Branky: Zeronik Josef, Klaus Petr - Noháček Václav; Rozhodčí: Lhotková Veronika, Hanilec Přemysl, Ďugel Pavol; Delegát: Janoušek Ladislav
A3A1303LoketHabartov3:1 (1:0)50
Branky: Pražák Lukáš 2, Falář Hynek - Houdek Daniel; Rozhodčí: Jati David, Matějka Aleš, Tůmová Michaela; Delegát: Bizoň Marcel; ČK: 0 - Tamajka Rudolf
A3A1304Nejdek BStudánka7:0 (4:0)90
Branky: Neudert Filip 2, Žáček Marcel, Halapej Michal, Vašek Jan, Šlapa Petr, Švachula Štěpán; Rozhodčí: Mrázek Lukáš, Řáda Josef, Sapoušek Jáchym; Delegát: Fibrich Josef
A3A1305Kr.Poříčí BSedlec6:2 (0:1)40
Branky: Reitmeier Tomáš 5, Tuschinovschi Marek - Kadlec Pavel, Limani Agon; Rozhodčí: Sieber Josef, Godža Ladislav, Gardoš Jiří; Delegát: Adamec Radim
A3A1306HazlovD.Žandov1:2 (0:1)50
Branky: Zavadil Daniel - Šnyrch Šochruch, Profant Vít; Rozhodčí: Šmat David, Cvrk Miroslav, Štěřík Filip; Delegát: Vošmik Václav
A3A1307MerklínKynžvart1:4 (0:2)55
Branky: Dobeš Milan - Kaválek Michal, Šprincl Jan, Fehnl Jan, Loucký Jiří; Rozhodčí: Balhar Ivan, Štěřík Filip, Talpáš Petr; Delegát: Štěrba Václav


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A1401VojkoviceKynžvart0:2 (0:1)45
Branky: Charvát Oto, Buček Dominik; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym, Jati David, Matejka Dominik; Delegát: Berka Petr
A3A1402MerklínD.Žandov1:3 (1:1)40
Branky: Vodrážka Jiří - Kundrát Štefan, Benda Daniel, Kuvík Tomáš; Rozhodčí: Lhotka Jindřich, Hanilec Přemysl, Ďugel Pavol; Delegát: Gendráč Miloslav
A3A1403SedlecHazlov2:1 (1:0)10
Branky: Tůma Lukáš, Kováč Michal - Finke Michal; Rozhodčí: Štěřík Filip, Chládek Miroslav, Francúz Marek; Delegát: Bizoň Marcel; ČK: 0 - Holan Jaroslav
A3A1404Kr.Poříčí BStudánka3:2 (0:0)30
Branky: Thiele Petr, Reitmeier Tomáš, Bureš Pavel - Kocour Jiří 2; Rozhodčí: Hanilec Přemysl, Ďugel Pavol, Lhotka Jindřich; Delegát: Gendráč Miloslav
A3A1405Nejdek BHabartov1:5 (0:1)65
Branky: Vosmek Jakub - Tichý Václav 2, Mašek Richard, Tamajka Lukáš, Tamajka Tomáš; Rozhodčí: Godža Ladislav, Tichota Martin, Matejka Dominik; Delegát: Janoušek Ladislav; ČK: Pohan Lukáš - 0
A3A1406LoketSt.Chodovská0:1 (0:0)50
Branky: Lembacher Filip; Rozhodčí: Sieber Josef, Vasilko Jan, Peschel Filip; Delegát: Bubanec Miroslav; ČK: Faber Robert - 0
A3A1407Ostrov BKrajková3:2 (1:0)30
Branky: Jura Ondřej 2, Zeronik Josef - Maršík Jan, Ďuriš Roman; Rozhodčí: Hrnčál Jiří, Šmat Robert, Šmat David; Delegát: Vošmik Václav; ČK: 0 - Švandrlík Jakub


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A1501Ostrov BVojkovice3:0 (0:0)30
Branky: Zeronik Josef, Sulák Ladislav, Wolf Tomáš; Rozhodčí: Fiala Petr, Bušek Josef, Štěrba Martin; Delegát: Bubanec Miroslav
A3A1502KrajkováLoket1:3 (1:2)30
Branky: Ďuriš Roman - Šťastný Kryštof 2, Kolesnáč Marian; Rozhodčí: Mrázek Lukáš, Nehasil Lukáš, Jati David; Delegát: Adamec Radim
A3A1503St.ChodovskáNejdek B2:2 (1:2)77PK 5:6
Branky: Volek Jan, Lembacher Filip - Haas Robert, Černý Marek; Rozhodčí: Ďugel Pavol, Cvrk Miroslav, Lhotka Jindřich; Delegát: Bizoň Marcel; ČK: 0 - Vaník Tomáš
A3A1504HabartovKr.Poříčí B2:0 (0:0)80
Branky: Tamajka Rudolf, Houdek Daniel; Rozhodčí: Henych Karel, Hanilec Přemysl, Jati David; Delegát: Fibrich Josef
A3A1505StudánkaHazlov2:0 (1:0)50
Branky: Repčík František, Kašpar Stanislav; Rozhodčí: Balhar Ivan, Buzna Miroslav, Francúz Marek; Delegát: Vošmik Václav
A3A1506SedlecMerklín0:2 (0:1)20
Branky: Vodrážka Jiří, Fárek Miroslav; Rozhodčí: Svoboda Lukáš, Gryc Leoš, Štěřík Filip; Delegát: Janoušek Ladislav
A3A1507D.ŽandovKynžvart3:1 (1:0)50
Branky: Benda Daniel 2, Kundrát Štefan - Richter Jiří; Rozhodčí: Kroupa Jiří, Bušek Josef, Kotoun Adam; Delegát: Novotný Josef


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A1601VojkoviceD.Žandov1:1 (0:0)63PK 1:3
Branky: Kučera Václav - Jakubec Michal; Rozhodčí: Gardoš Jiří, Kučka Jiří, Pešek Pavel; Delegát: Fibrich Josef; ČK: 0 - Daněk Miroslav
A3A1602KynžvartSedlec4:3 (1:0)80
Branky: Šprincl Jan 2, Kucharik Robert, Kuna Lukáš - Tůma Lukáš, Kováč Michal, Bílý Patrik; Rozhodčí: Henych Karel, Kroupa Jiří, Hlavatý Josef; Delegát: Bubanec Miroslav
A3A1603MerklínStudánka6:0 (0:0)19
Branky: Sýkora Milan 3, Švajka Mikuláš, Vodrážka Jiří, Fárek Miroslav; Rozhodčí: Řáda Josef, Štěrba Martin, Cvrk Miroslav; Delegát: Sedláček Jiří
A3A1604HazlovHabartov1:5 (1:0)35
Branky: Zavadil Daniel - Houdek Daniel 3, Mašek Richard, Tichý Václav; Rozhodčí: Lhotka Jindřich, Šuma Jakub, Henych Karel; Delegát: Vejvoda Zdeněk
A3A1605Kr.Poříčí BSt.Chodovská3:3 (2:1)68PK 2:4
Branky: Benešovský Stanislav, Thiele Petr, Číž Vladimír - Volek Jan, Koranda Jiří, Lembacher Filip; Rozhodčí: Štěřík Filip, Chrástecký František, Gryc Leoš; Delegát: Vošmik Václav
A3A1606Nejdek BKrajková4:3 (1:1)50
Branky: Halapej Michal, Vašek Jan, Mandous Antonín, Rutrle Filip - Novák Radek 2, Petrák Lukáš; Rozhodčí: Balhar Ivan, Francúz Marek, Svoboda Lukáš; Delegát: Bubanec Miroslav; ČK: Bečvář Václav - 0
A3A1607LoketOstrov B0:0 (0:0)60PK 2:3
Rozhodčí: Henych Karel, Šuma Jakub, Lhotka Jindřich; Delegát: Gendráč Miloslav


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A1701LoketVojkovice6:0 (1:0)50
Branky: Pražák Lukáš 3, Ungr Jaromír, Onyedikachi Jerry Tochi, Nguyen Hoang Dung; Rozhodčí: Balhar Ivan, Hrnčál Jiří, Buzna Miroslav; Delegát: Rajtmajer Jan
A3A1702Ostrov BNejdek B5:1 (3:0)30
Branky: Wolf Tomáš 2, Řáda Zdeněk, Klaus Petr, Nýber Ondřej - Vašek Jan; Rozhodčí: Sieber Josef, Tichota Martin, Matejka Dominik; Delegát: Janoušek Ladislav
A3A1703KrajkováKr.Poříčí B2:2 (2:1)55PK 5:3
Branky: Švandrlík Jakub 2 - Mestl Josef, Reitmeier Tomáš; Rozhodčí: Pešek Pavel, Tůmová Michaela, Pachtová Michaela; Delegát: Berka Petr
A3A1704St.ChodovskáHazlov4:5 (1:4)50
Branky: Dušek Petr, Volek Jan, Koranda Jiří, Hejna Jakub - Zavadil Daniel 3, Dlouhý Stanislav, Tuček Michal; Rozhodčí: Kobielský Julius, Hyčka Pavel, Cvrk Miroslav; Delegát: Fibrich Josef
A3A1705HabartovMerklín2:3 (0:3)100
Branky: Richter Martin, Houdek Daniel - Fárek Miroslav 2, Sýkora Milan; Rozhodčí: Godža Ladislav, Peschel Filip, Řáda Josef; Delegát: Bubanec Miroslav
A3A1706StudánkaKynžvart3:5 (2:2)70
Branky: Kašpar Stanislav 2, Němec Jan - Kuna Lukáš 3, Šprincl Jan, Fehnl Jan; Rozhodčí: Šmat David, Kučka Jiří, Chrástecký František; Delegát: Vejvoda Zdeněk; ČK: Müller Ervín - 0
A3A1707SedlecD.Žandov0:3 (0:3)20
Branky: Jakubec Michal, Šnyrch Šochruch, Benda Daniel; Rozhodčí: Lhotková Veronika, Henych Karel, Fiala Petr; Delegát: Sedláček Jiří


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A1801VojkoviceSedlec0:3 (0:1)45
Branky: Osten Jiří, Hofman Jaroslav, Limani Agon; Rozhodčí: Řáda Josef, Tichota Martin, Talpáš Petr; Delegát: Skála Miroslav
A3A1802D.ŽandovStudánka2:1 (2:1)40
Branky: Kundrát Štefan, Daněk Miroslav - Repčík František; Rozhodčí: Gardoš Jiří, Cvrk Miroslav, Peschel Filip; Delegát: Vošmik Václav; ČK: Kuvík Tomáš - 0
A3A1803KynžvartHabartov1:3 (0:2)70
Branky: Sobotík Petr - Straka Jakub, Houdek Daniel, Plechatý Milan; Rozhodčí: Buzna Miroslav, Kobielský Julius, Francúz Marek; Delegát: Gendráč Miloslav
A3A1804MerklínSt.Chodovská7:2 (4:0)60
Branky: Fárek Miroslav 3, Vedlich Jan, Sýkora Milan, Hladík Filip, Vodrážka Jiří - Noháček Václav, Koranda Jiří; Rozhodčí: Kučka Jiří, Godža Ladislav, Pachtová Michaela; Delegát: Fibrich Josef
A3A1805HazlovKrajková2:1 (1:0)100
Branky: Kamenický Miroslav, Zavadil Daniel - Maršík Jan; Rozhodčí: Štěřík Filip, Hrnčál Jiří, Hlavatý Josef; Delegát: Novotný Josef
A3A1806Kr.Poříčí BOstrov B5:3 (1:2)100
Branky: Mestl Josef 2, Thiele Petr 2, Číž Vladimír - Kobera Michal, Klaus Petr, Wolf Tomáš; Rozhodčí: Hlavatý Josef, Štěřík Filip, Vasilko Jan; Delegát: Novotný Josef
A3A1807Nejdek BLoket1:3 (1:1)90
Branky: Vašek Jan - Pražák Lukáš 2, Truhlář Zdeněk; Rozhodčí: Matějka Aleš, Sapoušek Jáchym, Fiala Petr; Delegát: Hodač Petr


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A1901Nejdek BVojkovice8:2 (3:0)80
Branky: Borůvka Jakub 3, Haas Robert 2, Halapej Michal, Rutrle Filip, vlastní - Žlutický Tomáš 2; Rozhodčí: Jati David, Godža Ladislav, Pachtová Michaela; Delegát: Fibrich Josef
A3A1902LoketKr.Poříčí B1:1 (0:0)80PK 4:3
Branky: Truhlář Zdeněk - Reitmeier Tomáš; Rozhodčí: Řáda Josef, Mrázek Lukáš, Matejka Dominik; Delegát: Bizoň Marcel; ČK: Pražák Lukáš, Mosler Štěpán - 0
A3A1903Ostrov BHazlov1:1 (1:1)10PK 2:4
Branky: vlastní - Zavadil Daniel; Rozhodčí: Peschel Filip, Pešek Pavel, Tůmová Michaela; Delegát: Skála Miroslav; ČK: Karbula Michal - 0
A3A1904KrajkováMerklín1:3 (0:2)
Branky: Ďuriš Roman - Hladík Filip, Vodrážka Jiří, Fárek Miroslav; Rozhodčí: Vokoun Tomáš, Chrástecký František, Svoboda Lukáš; Delegát: Vejvoda Zdeněk
A3A1905St.ChodovskáKynžvart2:0 (0:0)50
Branky: Noháček Václav, vlastní; Rozhodčí: Hanilec Přemysl, Henych Karel, Tůmová Michaela; Delegát: Janoušek Ladislav
A3A1906D.ŽandovHabartov1:3 (1:1)80
Branky: Benda Daniel - Richter Martin, Tichý Václav, Tamajka Tomáš; Rozhodčí: Hányš Martin, Tvrdík Ivan, Melničuk Vladimír; Delegát: Tomášek Miroslav
A3A1907StudánkaSedlec2:2 (1:1)60PK 4:2
Branky: Němec Jan, Čerňanský Jakub - Krejsa Petr, Limani Agon; Rozhodčí: Melničuk Vladimír, Balhar Ivan, Buzna Miroslav; Delegát: Vošmik Václav; ČK: 0 - Krejsa Petr, Hruška Ondřej


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A2001VojkoviceStudánka3:0 (3:0)50
Branky: Kypta Robin, Kučera Václav, Menčík Filip; Rozhodčí: Gardoš Jiří, Talpáš Petr, Vasilko Jan; Delegát: Bizoň Marcel
A3A2002SedlecHabartov3:1 (2:0)30
Branky: Osten Jiří, Kováč Michal, Limani Agon - Houdek Daniel; Rozhodčí: Sieber Josef, Mrázek Lukáš, Pachtová Michaela; Delegát: Berka Petr
A3A2003D.ŽandovSt.Chodovská1:2 (0:1)50
Branky: Kundrát Štefan - Karpíšek Lukáš, Braný Dominik; Rozhodčí: Vokoun Tomáš, Hrnčál Jiří, Francúz Marek; Delegát: Vošmik Václav
A3A2004KynžvartKrajková3:6 (1:3)55
Branky: Sobotík Petr, Šprincl Jan, Bušek Pavel - Titěra Jan 3, Galajda Ondřej, Pleier Petr, vlastní; Rozhodčí: Lhotka Jindřich, Henych Karel, Kroupa Jiří; Delegát: Bubanec Miroslav
A3A2005MerklínOstrov B6:0 (2:0)80
Branky: Fárek Miroslav 3, Neč Alexandr, Petrik Michal, Švajka Mikuláš; Rozhodčí: Nehasil Lukáš, Jati David, Tichota Martin; Delegát: Adamec Radim
A3A2006HazlovLoket3:2 (1:2)50
Branky: Zavadil Daniel, Baumruk Václav, Jurky Martin - Vysekal David, Šťastný Kryštof; Rozhodčí: Kroupa Jiří, Lhotka Jindřich, Svoboda Lukáš; Delegát: Bubanec Miroslav; ČK: Strnad Vojtěch - Rubáš Petr
A3A2007Kr.Poříčí BNejdek B5:0 (3:0)50
Branky: Reitmeier Tomáš 3, Prchal Roman, Majer Antonín; Rozhodčí: Francúz Marek, Balhar Ivan, Tvrdík Ivan; Delegát: Rajtmajer Jan; ČK: 0 - Rutrle Filip, Bílek Jan


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A2101Kr.Poříčí BVojkovice5:0 (1:0)50
Branky: Reitmeier Tomáš 2, Prchal Roman, Dubaj Štěpán, Thiele Petr; Rozhodčí: Sieber Josef, Talpáš Petr, Godža Ladislav; Delegát: Janoušek Ladislav
A3A2102Nejdek BHazlov1:1 (1:1)50PK 1:4
Branky: Vosmek Jakub - Jurky Martin; Rozhodčí: Kučka Jiří, Jati David, Pachtová Michaela; Delegát: Adamec Radim
A3A2103LoketMerklín1:1 (0:0)50PK 4:2
Branky: Truhlář Zdeněk - Veselý Pavel; Rozhodčí: Balhar Ivan, Peschel Filip, Buzna Miroslav; Delegát: Bizoň Marcel
A3A2104Ostrov BKynžvart5:3 (3:2)40
Branky: Klaus Petr 4, Wolf Tomáš - Bušek Pavel, Vosyka Jan, Buček Dominik; Rozhodčí: Bušek Josef, Kroupa Jiří, Tichota Martin; Delegát: Fibrich Josef
A3A2105KrajkováD.Žandov1:1 (0:0)60PK 5:4
Branky: Pleier Petr - Trešl Zdeněk; Rozhodčí: Hányš Martin, Pešek Pavel, Tůmová Michaela; Delegát: Bubanec Miroslav
A3A2106St.ChodovskáSedlec4:1 (3:0)60
Branky: Lembacher Filip 2, Koranda Jiří, Hejna Jakub - Janáček Jiří; Rozhodčí: Talpáš Petr, Štěrba Martin, Pachtová Michaela; Delegát: Tomášek Miroslav
A3A2107HabartovStudánka0:1 (0:0)200
Branky: Kašpar Stanislav; Rozhodčí: Svoboda Lukáš, Melničuk Vladimír, Štěřík Filip; Delegát: Rajtmajer Jan


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A2201VojkoviceHabartov0:6 (0:4)35
Branky: Mašek Richard 2, Plechatý Milan 2, Tamajka Lukáš, Houdek Daniel; Rozhodčí: Tůmová Michaela, Hányš Martin, Pešek Pavel; Delegát: Hodač Petr
A3A2202StudánkaSt.Chodovská5:3 (2:3)50
Branky: Repčík František 2, Hoštálek Kamil, Čerňanský Miroslav, Němec Jan - Lembacher Filip 2, Koranda Jiří; Rozhodčí: Tvrdík Ivan, Henych Karel, Kobielský Julius; Delegát: Rajtmajer Jan
A3A2203SedlecKrajková1:2 (0:0)20
Branky: Limani Agon - Poliačik Kamil, Kováč David; Rozhodčí: Lhotka Jindřich, Šimáček Petr, Matejka Dominik; Delegát: Sedláček Jiří
A3A2204D.ŽandovOstrov B7:0 (4:0)60
Branky: Kundrát Štefan 4, Benda Daniel 2, Šnyrch Šochruch; Rozhodčí: Svoboda Lukáš, Balhar Ivan, Buzna Miroslav; Delegát: Gendráč Miloslav
A3A2205KynžvartLoket0:2 (0:1)60
Branky: Ungr Jaromír, Šťastný Kryštof; Rozhodčí: Vokoun Tomáš, Hyčka Pavel, Melničuk Vladimír; Delegát: Gendráč Miloslav
A3A2206MerklínNejdek B3:2 (1:1)40
Branky: Neč Alexandr, Hladík Filip, Vodrážka Jiří - Haas Robert 2; Rozhodčí: Sieber Josef, Gardoš Jiří, Pachtová Michaela; Delegát: Skála Miroslav
A3A2207HazlovKr.Poříčí B4:2 (0:1)50
Branky: Zavadil Daniel, Bartošek Zdeněk, Hrabě Daniel, Jurky Martin - Thiele Petr, Číž Vladimír; Rozhodčí: Henych Karel, Tvrdík Ivan, Buzna Miroslav; Delegát: Vejvoda Zdeněk


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A2301HazlovVojkovice5:0 (1:0)60
Branky: Zavadil Daniel 2, Tuček Michal, Hrabě Daniel, Jurky Martin; Rozhodčí: Hrnčál Jiří, Vokoun Tomáš, Hyčka Pavel; Delegát: Novotný Josef
A3A2302Kr.Poříčí BMerklín2:3 (1:0)50
Branky: Mestl Josef, Thiele Petr - Neč Alexandr, Švajka Mikuláš, Vodrážka Jiří; Rozhodčí: Chrástecký František, Vokoun Tomáš, Balhar Ivan; Delegát: Bizoň Marcel
A3A2303Nejdek BKynžvart5:1 (2:1)60
Branky: Vašek Jan 2, Rejcha Roman, Haas Robert, Kurtin Jakub - Kuna Lukáš; Rozhodčí: Fiala Petr, Bušek Josef, Klinger Radim; Delegát: Sedláček Jiří
A3A2304LoketD.Žandov2:0 (1:0)50
Branky: Hrudkaj Lukáš, Šťastný Kryštof; Rozhodčí: Buzna Miroslav, Tvrdík Ivan, Štěřík Filip; Delegát: Kozel Slavomír; ČK: 0 - Rada Jakub
A3A2305Ostrov BSedlec2:0 (0:0)30
Branky: Nýber Ondřej, Bešťák Zdeněk; Rozhodčí: Gardoš Jiří, Pešek Pavel, Tůmová Michaela; Delegát: Hodač Petr
A3A2306KrajkováStudánka1:2 (1:0)45
Branky: Lukeš Ladislav - Kašpar Stanislav 2; Rozhodčí: Lhotka Jindřich, Šimáček Petr, Hányš Martin
A3A2307St.ChodovskáHabartov3:1 (2:0)55
Branky: Hejna Jakub 2, Kastl Martin - Formánek Pavel; Rozhodčí: Jati David, Talpáš Petr, Gardoš Jiří; Delegát: Vejvoda Zdeněk; ČK: Volek Jan - 0


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A2401VojkoviceSt.Chodovská2:2 (1:0)60PK 3:5
Branky: Klofanda Jiří, Kučera Václav - Karpíšek Lukáš, Kastl Martin; Rozhodčí: Vasilko Jan, Cvrk Miroslav, Klinger Radim; Delegát: Berka Petr
A3A2402HabartovKrajková4:1 (2:1)200
Branky: Houdek Daniel 3, Tichý Václav - Švandrlík Jakub; Rozhodčí: Balhar Ivan, Kobielský Julius, Svoboda Lukáš; Delegát: Vejvoda Zdeněk
A3A2403StudánkaOstrov B4:2 (1:2)55
Branky: Repčík František, Bárta Vilém, Kašpar Stanislav, Čerňanský Miroslav - Novotný David, Horvát Daniel; Rozhodčí: Lhotka Jindřich, Francúz Jaroslav, Šimáček Petr; Delegát: Rajtmajer Jan
A3A2404SedlecLoket1:3 (1:2)30
Branky: Fučík Pavel - Vysekal David, Pražák Lukáš, Šťastný Kryštof; Rozhodčí: Gardoš Jiří, Godža Ladislav, Vasilko Jan; Delegát: Adamec Radim
A3A2405D.ŽandovNejdek B4:2 (0:0)50
Branky: Jakubec Michal 2, Benda Daniel 2 - Till Manfréd, Jílek Jan; Rozhodčí: Lhotková Veronika, Henych Karel, Hlavatý Josef; Delegát: Vošmik Václav
A3A2406KynžvartKr.Poříčí B6:1 (2:1)
Branky: Tomčík David 3, Kič Roman, Šprincl Jan, vlastní - Kalous Lukáš; Rozhodčí: Šmat David, Štěřík Filip, Balhar Ivan; Delegát: Vošmik Václav
A3A2407MerklínHazlov4:1 (1:1)80
Branky: Vodrážka Jiří 2, Dobeš Milan, Hladík Filip - Zavadil Daniel; Rozhodčí: Nehasil Lukáš, Hányš Martin, Matejka Dominik; Delegát: Hodač Petr


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A2501MerklínVojkovice4:1 (3:1)100
Branky: Sýkora Milan 2, Denčev Marek, Veselý Pavel - Říha Jakub; Rozhodčí: Hányš Martin, Pešek Pavel, Pachtová Michaela; Delegát: Adamec Radim
A3A2502HazlovKynžvart3:3 (0:1)50PK 3:5
Branky: Zavadil Daniel 2, Hrabě Daniel - Kuna Lukáš 2, Šprincl Jan; Rozhodčí: Gardoš Jiří, Godža Ladislav, Sapoušek Jáchym; Delegát: Vošmik Václav
A3A2503Kr.Poříčí BD.Žandov2:1 (1:0)50
Branky: Reitmeier Tomáš 2 - Trešl Lukáš; Rozhodčí: Vokoun Tomáš, Balhar Ivan, Hrnčál Jiří; Delegát: Vejvoda Zdeněk
A3A2504Nejdek BSedlec2:1 (1:0)40
Branky: Vašek Jan, Vaník Tomáš - Kováč Michal; Rozhodčí: Sieber Josef, Nehasil Lukáš, Matejka Dominik; Delegát: Bizoň Marcel
A3A2505LoketStudánka2:3 (1:1)45
Branky: Onyedikachi Jerry Tochi, Fronk Miroslav - Bárta Vilém, Čerňanský Miroslav, Kocour Jiří; Rozhodčí: Řáda Josef, Jati David, Bušek Josef; Delegát: Tomášek Miroslav
A3A2506Ostrov BHabartov1:1 (1:0)30PK 4:2
Branky: Řáda Zdeněk - Janík Matěj; Rozhodčí: Botoš Robert, Henych Karel, Hanilec Přemysl; Delegát: Hodač Petr; ČK: 0 - Plechatý Milan
A3A2507KrajkováSt.Chodovská3:2 (1:2)30
Branky: Švandrlík Jakub 2, Novák Radek - Galla Ludvík, Koranda Jiří; Rozhodčí: Topinka Ondřej, Sieber Josef, Lhotka Jindřich; Delegát: Kozel Slavomír


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A2601VojkoviceKrajková2:2 (1:1)60PK 1:2
Branky: Klofanda Jiří, Nagy Martin - Nohejl Martin 2; Rozhodčí: Hányš Martin, Nehasil Lukáš, Matejka Dominik; Delegát: Janoušek Ladislav; ČK: 0 - Pleier Petr
A3A2602St.ChodovskáOstrov B5:1 (2:1)100
Branky: Dušek Petr, Švéda Josef, Koranda Jiří, Lembacher Filip, Braný Dominik - Horvát Daniel; Rozhodčí: Svatík Martin, Pešek Pavel, Tůmová Michaela; Delegát: Vošmik Václav
A3A2603HabartovLoket2:3 (1:1)140
Branky: Houdek Daniel 2 - Kolesnáč Marian 2, Mosler Štěpán; Rozhodčí: Melničuk Vladimír, Šmat David, Svoboda Lukáš; Delegát: Adamec Radim
A3A2604StudánkaNejdek B2:0 (1:0)70
Branky: Repčík František 2; Rozhodčí: Francúz Marek, Chrástecký František, Francúz Jaroslav; Delegát: Vejvoda Zdeněk
A3A2605SedlecKr.Poříčí B3:6 (1:3)5
Branky: Fenkl Tomáš 2, Budil Jan - Friml Viktor 2, Malášek Josef, Fišer Josef, Dufek Lukáš, Gregor Petr; Rozhodčí: Řáda Josef, Matejka Dominik, Pachtová Michaela; Delegát: Berka Petr
A3A2606D.ŽandovHazlov5:1 (1:1)50
Branky: Kundrát Štefan 3, Boháč Tomáš, Kuvík Tomáš - Tuček Michal; Rozhodčí: Balhar Ivan, Hrnčál Jiří, Svoboda Lukáš; Delegát: Janoušek Ladislav
A3A2607KynžvartMerklín3:1 (2:0)50
Branky: Kič Roman 2, Fehnl Jan - Vodrážka Jiří; Rozhodčí: Buzna Miroslav, Lhotka Jindřich, Topinka Ondřej; Delegát: Rajtmajer Jan



Karlovarský KFS
Dr. Davida Bechera 18,
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 236 810
Fax: 353 586 168
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Obsazení soutěží
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Termínová listina - podzim 2015
Soubory ke stažení
Seznam trenérů k 20. 2. 2015
Termínová listina - jaro 2015
Rozpis mistrovských soutěží - 2014/15
Letní fotbalový kemp
Aktuální adresář oddílů
Krajský pohár mužů 2013
Valná hromada Karlovarského KFS
Dodatek RS pro jarní část soutěží 2012/13
Úrazové pojištění 2013
Krajský pohár mužů 2012
Krajský pohár mužů 2011
Informace o provozu registračního úseku při Karlovarském KFS
Historie soutěží
Kritéria pro přidělení dotací na turnaje mládeže
 
Výkonný výbor
1.6.2015Zápisy z jednání VV - sezóna 2014/15
22.5.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2013/14
5.3.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2012/13
 
Disciplinární komise
18.6.2015Zápisy z jednání DK - jaro 2015
14.11.2014Zápisy z jednání DK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání DK - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání DK - podzim 2013
 
STK
30.6.2015Losovací čísla pro sezónu 2015/16
30.6.2015Postupy, sestupy, baráže
30.6.2015Zápisy z jednání STK - jaro 2015
28.11.2014Zápisy z jednání STK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání STK - jaro 2014
21.11.2013Zápisy z jednání STK - podzim 2013
 
Komise rozhodčích
17.7.2015Zápisy z jednání KR - jaro 2015
12.6.2015Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2015
13.3.2015Obsazení rozhodčích - zimní příprava 2015
28.11.2014Zápisy z jednání KR - podzim 2014
7.11.2014Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2014
19.6.2014Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání KR - podzim 2013
14.11.2013Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2013
 
Komise mládeže
7.6.2013Zápisy z jednání KM - sezóna 2012/13
31.3.2013Brankářská škola 2013
25.3.2013Danone - Pohár národů 2012/13
25.3.2013Dotace na turnaje mládeže z FAČR
25.3.2013Létající trenéři 2013
10.10.2012Nominace mládežnických výběrů
 
Úřední zprávy
29.3.2012Usnesení z VH ze dne 14. 3. 2012
19.2.2009Valná hromada Karlovarského KFS
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate