Domácí soutěže

reklama

C1A - Krajský přebor dorostu

2. kolo 30.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0201Mar.LázněOstrov31.08. 14:00NE
C1A0202FC Cheb/LipováN.Sedlo/Lomnice30.08. 13:30SOUMT
C1A0203Nejdek1.FC K.Vary31.08. 10:30NE
C1A0204Fr.LázněToužim31.08. 10:00NEUMT
C1A0205Chodov/N.RoleSt. Role30.08. 10:00SOChodov
C1A0206Hvězda Cheb31.08. 10:00NETyršův dům


3. kolo 06.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0301Hvězda ChebMar.Lázně06.09. 16:00SO
C1A0302St. Role07.09. 10:00NE
C1A0303ToužimChodov/N.Role07.09. 14:00NE
C1A03041.FC K.VaryFr.Lázně10.09. 17:00STUMT Drahovice
C1A0305N.Sedlo/LomniceNejdek07.09. 10:30NELomnice
C1A0306OstrovFC Cheb/Lipová06.09. 14:30SO


4. kolo 13.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0401Mar.LázněFC Cheb/Lipová14.09. 14:00NE
C1A0402NejdekOstrov14.09. 10:30NE
C1A0403Fr.LázněN.Sedlo/Lomnice14.09. 10:00NEUMT
C1A0404Chodov/N.Role1.FC K.Vary13.09. 10:00SOChodov
C1A0405Toužim14.09. 10:00NETyršův dům
C1A0406Hvězda ChebSt. Role13.09. 13:00SO


5. kolo 20.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0501St. RoleMar.Lázně21.09. 10:00NE
C1A0502ToužimHvězda Cheb21.09. 13:30NE
C1A05031.FC K.Vary20.09. 10:00SOUMT Drahovice
C1A0504N.Sedlo/LomniceChodov/N.Role21.09. 10:30NELomnice
C1A0505OstrovFr.Lázně20.09. 14:00SO
C1A0506FC Cheb/LipováNejdek20.09. 13:30SOUMT


6. kolo 27.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0601Mar.LázněNejdek28.09. 14:00NE
C1A0602Fr.LázněFC Cheb/Lipová28.09. 10:00NEUMT
C1A0603Chodov/N.RoleOstrov27.09. 10:00SOChodov
C1A0604N.Sedlo/Lomnice28.09. 10:00NETyršův dům
C1A0605Hvězda Cheb1.FC K.Vary27.09. 13:00SO
C1A0606St. RoleToužim28.09. 10:00NE


7. kolo 04.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0701ToužimMar.Lázně05.10. 13:00NE
C1A07021.FC K.VarySt. Role04.10. 10:00SOUMT Drahovice
C1A0703N.Sedlo/LomniceHvězda Cheb05.10. 10:30NELomnice
C1A0704Ostrov04.10. 13:30SO
C1A0705Chodov/N.RoleFC Cheb/Lipová04.10. 12:30SOChodov
C1A0706NejdekFr.Lázně05.10. 10:30NE


8. kolo 11.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0801Mar.LázněFr.Lázně12.10. 10:30NE
C1A0802Chodov/N.RoleNejdek11.10. 10:00SOChodov
C1A0803FC Cheb/Lipová12.10. 10:00NETyršův dům
C1A0804Hvězda ChebOstrov11.10. 16:00SO
C1A0805St. RoleN.Sedlo/Lomnice12.10. 10:00NE
C1A0806Toužim1.FC K.Vary12.10. 10:30NE


9. kolo 18.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A09011.FC K.VaryMar.Lázně18.10. 10:00SOUMT Drahovice
C1A0902N.Sedlo/LomniceToužim19.10. 10:30NELomnice
C1A0903OstrovSt. Role18.10. 13:00SO
C1A0904FC Cheb/LipováHvězda Cheb18.10. 13:30SOUMT
C1A0905Nejdek19.10. 10:30NE
C1A0906Fr.LázněChodov/N.Role19.10. 10:00NEUMT


10. kolo 25.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1001Mar.LázněChodov/N.Role25.10. 14:00SO
C1A1002Fr.Lázně26.10. 10:00NETyršův dům
C1A1003Hvězda ChebNejdek26.10. 14:00NE
C1A1004St. RoleFC Cheb/Lipová26.10. 10:00NE
C1A1005ToužimOstrov26.10. 11:30NE
C1A10061.FC K.VaryN.Sedlo/Lomnice25.10. 10:00SOUMT Drahovice


11. kolo 01.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1101N.Sedlo/LomniceMar.Lázně02.11. 10:30NELomnice
C1A1102Ostrov1.FC K.Vary01.11. 11:30SO
C1A1103FC Cheb/LipováToužim01.11. 13:30SOUMT
C1A1104NejdekSt. Role02.11. 10:30NE
C1A1105Fr.LázněHvězda Cheb02.11. 10:00NEUMT
C1A1106Chodov/N.Role01.11. 10:00SOChodov


1. kolo 08.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0101Mar.Lázně09.11. 10:00NETyršův dům
C1A0102Hvězda ChebChodov/N.Role27.08. 17:00ST
C1A0103St. RoleFr.Lázně09.11. 10:00NE
C1A0104ToužimNejdek09.11. 14:00NE
C1A01051.FC K.VaryFC Cheb/Lipová08.11. 10:00SOUMT Drahovice
C1A0106N.Sedlo/LomniceOstrov09.11. 10:30NELomnice


14. kolo 04.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1401Mar.LázněHvězda Cheb05.04. 14:00NE
C1A1402St. Role01.05. 15:00Tyršův dům
C1A1403Chodov/N.RoleToužim08.05. 10:00Chodov
C1A1404Fr.Lázně1.FC K.Vary05.04. 10:00NEUMT
C1A1405NejdekN.Sedlo/Lomnice05.04. 10:30NEUMT Rotava
C1A1406FC Cheb/LipováOstrov05.04. 13:30NEUMT


15. kolo 11.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1501FC Cheb/LipováMar.Lázně11.04. 13:30SOUMT
C1A1502OstrovNejdek11.04. 14:00SO
C1A1503N.Sedlo/LomniceFr.Lázně12.04. 10:30NELomnice
C1A15041.FC K.VaryChodov/N.Role11.04. 10:00SODrahovice
C1A1505Toužim12.04. 13:30NE
C1A1506St. RoleHvězda Cheb12.04. 10:00NE


16. kolo 18.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1601Mar.LázněSt. Role19.04. 14:00NE
C1A1602Hvězda ChebToužim18.04. 13:15SO
C1A16031.FC K.Vary19.04. 10:00NETyršův dům
C1A1604Chodov/N.RoleN.Sedlo/Lomnice18.04. 10:00SOChodov
C1A1605Fr.LázněOstrov19.04. 10:00NEUMT
C1A1606NejdekFC Cheb/Lipová19.04. 10:30NE


17. kolo 25.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1701NejdekMar.Lázně26.04. 10:30NE
C1A1702FC Cheb/LipováFr.Lázně25.04. 13:30SOUMT
C1A1703OstrovChodov/N.Role25.04. 14:30SO
C1A1704N.Sedlo/Lomnice26.04. 10:30NELomnice
C1A17051.FC K.VaryHvězda Cheb25.04. 10:00SODrahovice
C1A1706ToužimSt. Role26.04. 14:00NE


18. kolo 02.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1801Mar.LázněToužim03.05. 14:00NE
C1A1802St. Role1.FC K.Vary03.05. 10:00NE
C1A1803Hvězda ChebN.Sedlo/Lomnice02.05. 13:15SO
C1A1804Ostrov03.05. 10:00NETyršův dům
C1A1805FC Cheb/LipováChodov/N.Role02.05. 10:00SOUMT
C1A1806Fr.LázněNejdek03.05. 10:00NEUMT


19. kolo 09.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1901Fr.LázněMar.Lázně10.05. 10:00NEUMT
C1A1902NejdekChodov/N.Role10.05. 10:30NE
C1A1903FC Cheb/Lipová09.05. 13:30SOUMT
C1A1904OstrovHvězda Cheb09.05. 14:30SO
C1A1905N.Sedlo/LomniceSt. Role10.05. 10:30NELomnice
C1A19061.FC K.VaryToužim09.05. 10:00SODrahovice


20. kolo 16.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A2001Mar.Lázně1.FC K.Vary17.05. 14:00NE
C1A2002ToužimN.Sedlo/Lomnice16.05. 10:30SO
C1A2003St. RoleOstrov17.05. 10:00NE
C1A2004Hvězda ChebFC Cheb/Lipová16.05. 13:15SO
C1A2005Nejdek17.05. 10:00NEStřelnice
C1A2006Chodov/N.RoleFr.Lázně16.05. 10:00SOChodov


21. kolo 23.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A2101Chodov/N.RoleMar.Lázně23.05. 10:00SOChodov
C1A2102Fr.Lázně24.05. 10:00NEUMT
C1A2103NejdekHvězda Cheb24.05. 10:30NE
C1A2104FC Cheb/LipováSt. Role23.05. 13:30SO
C1A2105OstrovToužim23.05. 14:30SO
C1A2106N.Sedlo/Lomnice1.FC K.Vary24.05. 10:30NELomnice


22. kolo 30.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A2201Mar.LázněN.Sedlo/Lomnice31.05. 14:00NE
C1A22021.FC K.VaryOstrov30.05. 10:00SODrahovice
C1A2203ToužimFC Cheb/Lipová30.05. 13:00SO
C1A2204St. RoleNejdek31.05. 10:00NE
C1A2205Hvězda ChebFr.Lázně30.05. 17:00SO
C1A2206Chodov/N.Role31.05. 10:00NETyršův dům


12. kolo 06.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1201Mar.Lázně07.06. 14:00NE
C1A1202Chodov/N.RoleHvězda Cheb06.06. 10:00SOChodov
C1A1203Fr.LázněSt. Role07.06. 10:00NEUMT
C1A1204NejdekToužim07.06. 10:30NE
C1A1205FC Cheb/Lipová1.FC K.Vary06.06. 13:30SOUMT
C1A1206OstrovN.Sedlo/Lomnice07.06. 14:00NE


13. kolo 13.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1301OstrovMar.Lázně13.06. 14:30SO
C1A1302N.Sedlo/LomniceFC Cheb/Lipová14.06. 10:30NELomnice
C1A13031.FC K.VaryNejdek13.06. 10:00SODrahovice
C1A1304ToužimFr.Lázně10.06. 17:30STBezvěrov
C1A1305St. RoleChodov/N.Role14.06. 10:00NE
C1A1306Hvězda Cheb13.06. 13:15SO



Karlovarský KFS
Dr. Davida Bechera 18,
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 236 810
Fax: 353 586 168
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Obsazení soutěží
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Termínová listina - podzim 2015
Soubory ke stažení
Seznam trenérů k 20. 2. 2015
Termínová listina - jaro 2015
Rozpis mistrovských soutěží - 2014/15
Letní fotbalový kemp
Aktuální adresář oddílů
Krajský pohár mužů 2013
Valná hromada Karlovarského KFS
Dodatek RS pro jarní část soutěží 2012/13
Úrazové pojištění 2013
Krajský pohár mužů 2012
Krajský pohár mužů 2011
Informace o provozu registračního úseku při Karlovarském KFS
Historie soutěží
Kritéria pro přidělení dotací na turnaje mládeže
 
Výkonný výbor
1.6.2015Zápisy z jednání VV - sezóna 2014/15
22.5.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2013/14
5.3.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2012/13
 
Disciplinární komise
18.6.2015Zápisy z jednání DK - jaro 2015
14.11.2014Zápisy z jednání DK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání DK - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání DK - podzim 2013
 
STK
30.6.2015Losovací čísla pro sezónu 2015/16
30.6.2015Postupy, sestupy, baráže
30.6.2015Zápisy z jednání STK - jaro 2015
28.11.2014Zápisy z jednání STK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání STK - jaro 2014
21.11.2013Zápisy z jednání STK - podzim 2013
 
Komise rozhodčích
17.7.2015Zápisy z jednání KR - jaro 2015
12.6.2015Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2015
13.3.2015Obsazení rozhodčích - zimní příprava 2015
28.11.2014Zápisy z jednání KR - podzim 2014
7.11.2014Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2014
19.6.2014Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání KR - podzim 2013
14.11.2013Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2013
 
Komise mládeže
7.6.2013Zápisy z jednání KM - sezóna 2012/13
31.3.2013Brankářská škola 2013
25.3.2013Danone - Pohár národů 2012/13
25.3.2013Dotace na turnaje mládeže z FAČR
25.3.2013Létající trenéři 2013
10.10.2012Nominace mládežnických výběrů
 
Úřední zprávy
29.3.2012Usnesení z VH ze dne 14. 3. 2012
19.2.2009Valná hromada Karlovarského KFS
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate