Domácí soutěže

reklama

C1A - Krajský přebor dorostu

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0101Mar.Lázně4:6 (1:3)10
Branky: Szitai David 2, Oravec Dominik, Sládeček Lukáš - Schmitt Martin 3, Tregler Jiří 2, Olah Filip; Rozhodčí: Chrástecký František
C1A0102Hvězda ChebChodov/N.Role1:6 (1:2)30
Branky: Balák Tomáš - Klášterka Jan 3, Jiráček Jan, Vilinger Filip, Karlík Jakub; Rozhodčí: Štěřík Filip
C1A0103St. RoleFr.Lázně6:8 (3:4)30
Branky: Molčan Tomáš 4, Tvaroch Patrik, Kárník Jakub - Markvart František 6, Lipka Martin, Maxa Radek; Rozhodčí: Talpáš Petr
C1A0104ToužimNejdek10:1 (7:0)50
Branky: Adamický Tomáš 5, Podskoč Jindřich 3, Osvld Marek 2 - Neudert Filip; Rozhodčí: Grůza David; ČK: 0 - Vosmek Jakub, Jílek Jan
C1A01051.FC K.VaryFC Cheb/Lipová1:4 (1:1)20
Branky: Bartoš Milan - Ferko Tomáš 2, Dulovec Pavel, Kutlák Václav; Rozhodčí: Godža Ladislav
C1A0106N.Sedlo/LomniceOstrov4:1 (1:0)50
Branky: Troller Tomáš, Mazurkovič Vladimír, Vítek Leoš, Veselý Pavel - Ahselm Dominik; Rozhodčí: Kozák Rudolf


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0201Mar.LázněOstrov2:5 (1:3)45
Branky: Dubský Jiří, Schmitt Martin - Nýber Ondřej 3, Horák Rudolf, Peter Pavel; Rozhodčí: Šuma Jakub
C1A0202FC Cheb/LipováN.Sedlo/Lomnice1:1 (0:1)30PK 1:2
Branky: Altman Tomáš - Vítek Leoš; Rozhodčí: Hrnčál Jiří
C1A0203Nejdek1.FC K.Vary2:14 (0:8)40
Branky: Bezděk Patrik, Vosmek Jakub - Csemer Robert 4, Šupík Ondřej 2, Nováček Vojtěch 2, Kondelčík Miroslav 2, Rubeš Radek, Merkl Lukáš, Klauz Václav, Dubnička Štěpán; Rozhodčí: Godža Ladislav
C1A0204Fr.LázněToužim4:8 (4:4)20
Branky: Kubát Ondřej 2, Markvart František, vlastní - Adamický Tomáš 5, Osvld Marek 2, Prchal Jaroslav; Rozhodčí: Hrnčál Jiří
C1A0205Chodov/N.RoleSt. Role8:1 (4:0)25
Branky: Klášterka Jan 3, Karlík Jakub 3, Javorský Dominik, Parth Ondřej - Kárník Jakub; Rozhodčí: Kozák Rudolf
C1A0206Hvězda Cheb8:2 (5:2)20
Branky: Manda Štěpán 6, Vojík Tomáš, Bubla Jan - Balák Tomáš, Liguš Robert; Rozhodčí: Francúz Marek


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0301Hvězda ChebMar.Lázně3:1 (1:1)50
Branky: Žídek Radek, Liguš Robert, Kompit Luboš - Ilko Karel; Rozhodčí: Vokoun Tomáš
C1A0302St. Role4:8 (2:5)25
Branky: Mařík Karel 2, Wágner Karel, Novotný Vítek - Kubinec Dominik 7, Glazer Tomáš; Rozhodčí: Vasilko Jan
C1A0303ToužimChodov/N.Role3:0 (1:0)25
Branky: Osvld Marek 2, Prchal Jaroslav; Rozhodčí: Fiala Petr
C1A03041.FC K.VaryFr.Lázně6:0 (1:0)30
Branky: Černý Robin 3, Csemer Robert, Bartoš Milan, Kondelčík Miroslav; Rozhodčí: Talpáš Petr
C1A0305N.Sedlo/LomniceNejdek8:3 (3:1)50
Branky: Vítek Leoš 4, Němeček Vojtěch 2, Mazurkovič Vladimír, Farkaš Daniel - Neudert Filip 2, Braný Dominik; Rozhodčí: Kozák Rudolf
C1A0306OstrovFC Cheb/Lipová1:0 (0:0)30
Branky: Horváth David; Rozhodčí: Kozák Rudolf


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0401Mar.LázněFC Cheb/Lipová2:3 (2:3)35
Branky: Schmitt Martin, Oleksink Tom - Tůma Nicolas, Dvořák Jan, Halada Valentýn; Rozhodčí: Lhotka Jindřich
C1A0402NejdekOstrov2:14 (1:8)40
Branky: Neudert Filip, Borůvka Jakub - Nýber Ondřej 7, Lang Milan 5, Vančura Karel, Horák Rudolf; Rozhodčí: Jati David
C1A0403Fr.LázněN.Sedlo/Lomnice0:16 (0:10)10
Branky: Troller Tomáš 4, Němeček Vojtěch 3, Vítek Leoš 3, Veselý Pavel 2, Janičo Marek 2, Rychna Radek, Karoly František; Rozhodčí: Chládek Miroslav
C1A0404Chodov/N.Role1.FC K.Vary0:7 (0:4)40
Branky: Klauz Václav 3, Csemer Robert, Kotrla Pavel, Rubeš Radek, Bartoš Milan; Rozhodčí: Řáda Josef
C1A0405Toužim7:1 (1:0)20
Branky: Kubinec Dominik 3, Szitai David 2, Jančok Adam, Kadlec Josef - Adamický Tomáš; Rozhodčí: Francúz Jaroslav
C1A0406Hvězda ChebSt. Role3:1 (2:0)15
Branky: Červeňák Jan, Balák Tomáš, Liguš Robert - Miko Martin; Rozhodčí: Kozák Rudolf


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0501St. RoleMar.Lázně2:6 (2:3)40
Branky: Brabec Zdeněk, Kárník Jakub - Schmitt Martin 3, Tregler Jiří, Jacko-Lysák Ondra, Olah Filip; Rozhodčí: Mrázek Lukáš; ČK: Vít Vítězslav - 0
C1A0502ToužimHvězda Cheb4:2 (2:2)50
Branky: Adamický Tomáš 4 - Michalec David, Liguš Robert; Rozhodčí: Grůza David
C1A05031.FC K.Vary6:1 (3:1)15
Branky: Csemer Robert 3, Bartoš Milan, Kondelčík Miroslav, Klauz Václav - Vojík Tomáš; Rozhodčí: Cvrk Miroslav
C1A0504N.Sedlo/LomniceChodov/N.Role3:3 (2:3)50PK 4:3
Branky: Němeček Vojtěch, Vítek Leoš, Veselý Pavel - Vaverka Josef, Boči Martin, Parth Ondřej; Rozhodčí: Horvát Martin; ČK: Mazurkovič Vladimír - 0
C1A0505OstrovFr.Lázně20:0 (12:0)50
Branky: Nýber Ondřej 7, Ahselm Dominik 5, Pelzman Petr 2, Lang Milan 2, Koutský David 2, Horák Rudolf, Peter Pavel; Rozhodčí: Mrázek Lukáš
C1A0506FC Cheb/LipováNejdek10:0 (5:0)30
Branky: Kutlák Václav 3, Tůma Nicolas, Dvořák Jan, Dulovec Pavel, Ferko Tomáš, Trampusch Patrik, Halada Valentýn, Vít Radek; Rozhodčí: Šmat David


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0601Mar.LázněNejdek8:2 (5:2)
Branky: Schmitt Martin 2, Oleksink Tom 2, Maule Jan, Schero Judi, Dubský Jiří, Maule Karel - Neudert Filip, Kotrla Jiří; Rozhodčí: Kroupa Jiří
C1A0602Fr.LázněFC Cheb/Lipová2:4 (1:1)20
Branky: Maxa Radek 2 - Tůma Nicolas, Kutlák Václav, Halada Valentýn, Vít Radek; Rozhodčí: Chrástecký František
C1A0603Chodov/N.RoleOstrov4:3 (3:2)50
Branky: Klášterka Jan 2, Vilinger Filip, Parth Ondřej - Horváth David 2, Nýber Ondřej; Rozhodčí: Grůza David
C1A0604N.Sedlo/Lomnice0:1 (0:1)20
Branky: Vítek Leoš; Rozhodčí: Kobielský Julius
C1A0605Hvězda Cheb1.FC K.Vary1:7 (1:2)40
Branky: Hampl Václav - Duda Josef 2, Csemer Robert, Kondelčík Miroslav, Lazarev Egor, Černý Robin, vlastní; Rozhodčí: Svoboda Lukáš
C1A0606St. RoleToužim4:5 (2:2)15
Branky: Mikulášek Matěj 2, Mařík Karel, Vilím Michal - Osvld Marek 2, Podskoč Jindřich, Adamický Tomáš, Prchal Jaroslav; Rozhodčí: Řáda Josef; ČK: Tvaroch Patrik - 0


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0701ToužimMar.Lázně5:4 (1:1)30
Branky: Adamický Tomáš 3, Osvld Marek 2 - Schmitt Martin 2, Schero Judi, Drevňák Patrik; Rozhodčí: Matejka Dominik
C1A07021.FC K.VarySt. Role22:0 (12:0)30
Branky: Csemer Robert 6, Kondelčík Miroslav 6, Klauz Václav 6, Kotrla Pavel, Havlíček Martin, Bartoš Milan, Merkl Lukáš; Rozhodčí: Matejka Dominik
C1A0703N.Sedlo/LomniceHvězda Cheb6:0 (3:0)50
Branky: Troller Tomáš 2, Suchý Jakub, Kníř Jan, Vítek Leoš, Veselý Pavel; Rozhodčí: Vokoun Tomáš
C1A0704Ostrov3:2 (1:1)30
Branky: Lang Milan, Nýber Ondřej, Ahselm Dominik - Kubinec Dominik, Szitai David; Rozhodčí: Talpáš Petr
C1A0705Chodov/N.RoleFC Cheb/Lipová4:1 (2:1)45
Branky: Urbánek Dominik, Karlík Jakub, Javorský Dominik, Parth Ondřej - Tůma Nicolas; Rozhodčí: Godža Ladislav
C1A0706NejdekFr.Lázně1:2 (1:1)30
Branky: Schlosser Jiří - Cibulka Tomáš, Markvart František; Rozhodčí: Klinger Radim


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0801Mar.LázněFr.Lázně8:0 (1:0)20
Branky: Schero Judi 3, Schmitt Martin 3, Olah Filip 2; Rozhodčí: Vejvoda Zdeněk
C1A0802Chodov/N.RoleNejdek7:2 (4:0)20
Branky: Urbánek Dominik 3, Jiráček Jan, Parth Ondřej, Ungermann Michal, Makuńa Nikolas - Jílek Jan, Jakl Tomáš; Rozhodčí: Kozák Rudolf
C1A0803FC Cheb/Lipová0:3 (0:1)10
Branky: Tůma Nicolas, Dulovec Pavel, Ferko Tomáš; Rozhodčí: Francúz Jaroslav
C1A0804Hvězda ChebOstrov3:2 (1:1)40
Branky: Červeňák Jan, Žídek Radek, Liguš Robert - Lang Milan, Nýber Ondřej; Rozhodčí: Svoboda Lukáš
C1A0805St. RoleN.Sedlo/Lomnice1:1 (1:0)60PK 2:3
Branky: Pfreimer Lukáš - Mazurkovič Vladimír; Rozhodčí: Godža Ladislav
C1A0806Toužim1.FC K.Vary0:5 (0:2)60
Branky: Kotrla Pavel, Rubeš Radek, Šupík Ondřej, Kondelčík Miroslav, Klauz Václav; Rozhodčí: Kroupa Jiří


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A09011.FC K.VaryMar.Lázně2:0 (0:0)35
Branky: Csemer Robert, Klauz Václav; Rozhodčí: Godža Ladislav
C1A0902N.Sedlo/LomniceToužim6:3 (3:0)30
Branky: Janičo Marek 2, Mazurkovič Vladimír, Maňák Ludvík, Vítek Leoš, Veselý Pavel - Adamický Tomáš 2, Podskoč Jindřich; Rozhodčí: Šmat David
C1A0903OstrovSt. Role16:0 (12:0)30
Branky: Azdamir Dominik 3, Peter Pavel 3, Ahselm Dominik 3, Horváth David 2, Nýber Ondřej, Kunz Lukáš, Toth Jakub, Groh Dominik, Bešťák Zdeněk; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym
C1A0904FC Cheb/LipováHvězda Cheb2:0 (0:0)50
Branky: Tůma Nicolas, Stolarčik Patrik; Rozhodčí: Buzna Miroslav
C1A0905Nejdek3:2 (2:1)30
Branky: Neudert Filip 2, Vosmek Jakub - Vojík Tomáš, Smáha Petr; Rozhodčí: Jati David
C1A0906Fr.LázněChodov/N.Role0:4 (0:1)10
Branky: Klášterka Jan, Rau Jakub, Parth Ondřej, Kovařík Tomáš; Rozhodčí: Francúz Jaroslav


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1001Mar.LázněChodov/N.Role3:1 (1:0)50
Branky: Maule Jan 2, Schmitt Martin - Parth Ondřej; Rozhodčí: Francúz Marek
C1A1002Fr.Lázně3:0  kontumace
C1A1003Hvězda ChebNejdek2:3 (1:2)40
Branky: Miko Erik, Liguš Robert - Neudert Filip 2, Vosmek Jakub; Rozhodčí: Francúz Jaroslav
C1A1004St. RoleFC Cheb/Lipová1:7 (0:4)23
Branky: Vilím Michal - Tůma Nicolas 3, Dulovec Pavel, Kutlák Václav, Stolarčik Patrik, Vondrášek Jiří; Rozhodčí: Řáda Josef
C1A1005ToužimOstrov3:3 (2:1)55PK 3:1
Branky: Podskoč Jindřich, Adamický Tomáš, Osvld Marek - Horák Rudolf, Nýber Ondřej, Peter Pavel; Rozhodčí: Godža Ladislav
C1A10061.FC K.VaryN.Sedlo/Lomnice1:1 (1:0)20PK 5:4
Branky: Kondelčík Miroslav - Vítek Leoš; Rozhodčí: Matějka Aleš


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1101N.Sedlo/LomniceMar.Lázně1:0 (1:0)50
Branky: Veselý Pavel; Rozhodčí: Kozák Rudolf
C1A1102Ostrov1.FC K.Vary2:0 (2:0)70
Branky: Nýber Ondřej, Peter Pavel; Rozhodčí: Talpáš Petr
C1A1103FC Cheb/LipováToužim8:1 (2:0)60
Branky: Kutlák Václav 3, Tůma Nicolas 2, Klepáček Ondřej, Dulovec Pavel, Stolarčik Patrik - Podskoč Jindřich; Rozhodčí: Vokoun Tomáš; ČK: 0 - Šipula Štěpán
C1A1104NejdekSt. Role9:7 (4:4)30
Branky: Neudert Filip 6, Vosmek Jakub 2, Jílek Jan - Mařík Karel 3, Pfreimer Lukáš, Mikulášek Matěj, Novotný Vítek, Vošmík Matěj; Rozhodčí: Řáda Josef
C1A1105Fr.LázněHvězda Cheb5:1 (1:1)40
Branky: Markvart František 4, Lipka Martin - Liguš Robert; Rozhodčí: Chládek Miroslav
C1A1106Chodov/N.Role10:2 (5:2)30
Branky: Rau Jakub 3, Karlík Jakub 2, Parth Ondřej 2, Jiroušek Jakub, Havelka Petr, Kovařík Tomáš - Wimmer Andrew John, Szitai David; Rozhodčí: Sieber Josef


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1201Mar.Lázně16:0 (8:0)30
Branky: Helembai Filip 4, Hraško Pavel 4, Schero Judi 2, Drevňák Patrik 2, Maule Jan, Jacko-Lysák Ondra, Dubský Jiří, Ilko Karel; Rozhodčí: Fiala Petr
C1A1202Chodov/N.RoleHvězda Cheb1:0 (0:0)50
Branky: Macák Jiří; Rozhodčí: Matejka Dominik
C1A1203Fr.LázněSt. Role4:7 (3:4)20
Branky: Hubáček Roman 2, Kubát Ondřej 2 - Mařík Karel 3, Novotný Vítek 3, Vošmík Matěj; Rozhodčí: Francúz Jaroslav
C1A1204NejdekToužim4:4 (3:1)30PK 4:5
Branky: Neudert Filip 3, Urbánek Dominik - Adamický Tomáš 3, Prchal Jaroslav; Rozhodčí: Botoš Robert
C1A1205FC Cheb/Lipová1.FC K.Vary1:2 (0:0)30
Branky: Tůma Nicolas - Havlíček Martin, Bureš Pavel; Rozhodčí: Buzna Miroslav
C1A1206OstrovN.Sedlo/Lomnice2:1 (1:1)35
Branky: Nýber Ondřej 2 - Maršík Matyáš; Rozhodčí: Řáda Josef


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1301OstrovMar.Lázně4:1 (2:0)30
Branky: Nýber Ondřej 4 - Maule Jan; Rozhodčí: Matejka Dominik
C1A1302N.Sedlo/LomniceFC Cheb/Lipová6:3 (4:2)60
Branky: Kníř Jan 2, Procházka Jan, Maňák Ludvík, Veselý Pavel, vlastní - Tůma Nicolas, Kutlák Václav, Trampusch Patrik; Rozhodčí: Sieber Josef
C1A13031.FC K.VaryNejdek15:1 (4:0)60
Branky: Maňák Pavel 5, Matějka Aleš 3, Havlíček Martin 2, Kotrla Pavel, Nguyen Haim-Lam, Bureš Pavel, Kondelčík Miroslav, Lazarev Egor - Jílek Jan; Rozhodčí: Botoš Robert
C1A1304ToužimFr.Lázně23:1 (11:1)35
Branky: Adamický Tomáš 11, Podskoč Jindřich 6, Tomášek Ladislav 2, Osvld Marek 2, Novák Jan, Prchal Jaroslav - Maxa Radek; Rozhodčí: Laik
C1A1305St. RoleChodov/N.Role1:15 (0:6)20
Branky: Vilím Michal - Munzer Rudolf 5, Klášterka Jan 3, Janovský Jindřich 2, Ungermann Michal 2, Macák Petr, Skalický Jan, Kovařík Tomáš; Rozhodčí: Godža Ladislav
C1A1306Hvězda Cheb2:5 (1:1)30
Branky: Merhout Samuel, Červeňák Jan - Manda Štěpán 2, Kubinec Dominik 2, Novák Jakub; Rozhodčí: Lhotka Jindřich


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1401Mar.LázněHvězda Cheb7:1 (3:1)25
Branky: Cinkanič Dan 3, Maule Jan 2, Schmitt Martin, Oleksink Tom - Vaněk Richard; Rozhodčí: Vasilko Jan; ČK: 0 - Balák Tomáš, Quan Nicolas
C1A1402St. Role3:1 (1:1)30
Branky: Novák Milan, Manda Štěpán, Kubinec Dominik - Pfreimer Lukáš; Rozhodčí: Kobielský Julius; ČK: 0 - Vít Vítězslav
C1A1403Chodov/N.RoleToužim2:3 (0:2)28
Branky: Karlík Jakub, Kovařík Tomáš - Adamický Tomáš, Prchal Jaroslav, Osvld Marek; Rozhodčí: Vasilko Jan
C1A1404Fr.Lázně1.FC K.Vary1:9 (1:3)40
Branky: Frýbl Filip - Bureš Pavel 3, Duda Josef 2, Němec Petr 2, Skala Zdeněk, Černý Robin; Rozhodčí: Svoboda Lukáš
C1A1405NejdekN.Sedlo/Lomnice2:5 (2:2)20
Branky: Urbánek Dominik, Neudert Filip - Vítek Leoš 3, Němeček Vojtěch, Karoly František; Rozhodčí: Pachtová Michaela
C1A1406FC Cheb/LipováOstrov2:3 (0:2)50
Branky: Ferko Tomáš, Trampusch Patrik - Vančura Karel, Azdamir Dominik, Bešťák Zdeněk; Rozhodčí: Vokoun Tomáš


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1501FC Cheb/LipováMar.Lázně2:3 (1:2)50
Branky: Dulovec Pavel, Kutlák Václav - Maule Jan 2, Schmitt Martin; Rozhodčí: Šmat David
C1A1502OstrovNejdek6:0 (4:0)45
Branky: Nýber Ondřej 2, Horák Rudolf, Azdamir Dominik, Peter Pavel, Toth Jakub; Rozhodčí: Řáda Josef; ČK: Kunz Lukáš - 0
C1A1503N.Sedlo/LomniceFr.Lázně12:0 (6:0)40
Branky: Veselý Pavel 6, Rychna Radek, Procházka Jan, Kníř Jan, Grühes Tomáš, Maňák Ludvík, Vítek Leoš; Rozhodčí: Cvrk Miroslav
C1A15041.FC K.VaryChodov/N.Role8:1 (5:0)40
Branky: Kondelčík Miroslav 2, Maňák Pavel 2, Kotrla Pavel, Bureš Pavel, Šupík Ondřej, Skala Zdeněk - Havelka Petr; Rozhodčí: Šuma Jakub; ČK: Maňák Pavel - 0
C1A1505Toužim3:6 (2:2)30
Branky: Novák Jan, Adamický Tomáš, Osvld Marek - Kubinec Dominik 4, Manda Štěpán 2; Rozhodčí: Matějka Aleš
C1A1506St. RoleHvězda Cheb4:1 (3:0)40
Branky: Tvaroch Patrik 3, Pfreimer Lukáš - Michalec David; Rozhodčí: Matejka Dominik


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1601Mar.LázněSt. Role6:1 (3:0)35
Branky: Hraško Pavel 2, Maule Jan, Helembai Filip, Schero Judi, Drevňák Patrik - Mikulášek Matěj; Rozhodčí: Lhotka Jindřich
C1A1602Hvězda ChebToužim1:5 (1:1)50
Branky: Vaněk Richard - Poláček Jan 2, Tomášek Ladislav, Adamický Tomáš, Osvld Marek; Rozhodčí: Francúz Marek
C1A16031.FC K.Vary1:7 (0:4)50
Branky: Szitai David - Matějka Aleš 2, Maňák Pavel 2, Havlíček Martin, Rubeš Radek, Bureš Pavel; Rozhodčí: Balhar Ivan
C1A1604Chodov/N.RoleN.Sedlo/Lomnice1:4 (1:0)40
Branky: Jiroušek Jakub - Mazurkovič Vladimír 2, Veselý Pavel 2; Rozhodčí: Kučka Jiří
C1A1605Fr.LázněOstrov2:3 (2:1)30
Branky: Kubát Ondřej 2 - Nýber Ondřej 2, Horák Rudolf; Rozhodčí: Francúz Marek; ČK: Kadlec Josef - 0
C1A1606NejdekFC Cheb/Lipová2:1 (2:1)40
Branky: Kříž Ondřej, Vosmek Jakub - Tůma Nicolas; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1701NejdekMar.Lázně2:4 (0:2)45
Branky: Neudert Filip, Borůvka Jakub - Helembai Filip 2, Maule Jan, Ilko Karel; Rozhodčí: Godža Ladislav
C1A1702FC Cheb/LipováFr.Lázně8:0 (3:0)50
Branky: Trampusch Patrik 3, Tůma Nicolas 2, Dvořák Jan, Račák Dominik, Vondrášek Jiří; Rozhodčí: Šmat David
C1A1703OstrovChodov/N.Role5:1 (1:1)50
Branky: Nýber Ondřej 3, Horák Rudolf, Peter Pavel - Macák Jiří; Rozhodčí: Laik
C1A1704N.Sedlo/Lomnice4:2 (2:2)30
Branky: Veselý Pavel 2, Kníř Jan, Maňák Ludvík - Novák Jakub, Kubinec Dominik; Rozhodčí: Sieber Josef
C1A17051.FC K.VaryHvězda Cheb14:0 (8:0)30
Branky: Matějka Aleš 4, Maňák Pavel 4, Bureš Pavel 2, Rubeš Radek, Nguyen Haim-Lam, Šupík Ondřej, Nováček Vojtěch; Rozhodčí: Jati David; ČK: 1:0
C1A1706ToužimSt. Role3:0 5kontumace
Rozhodčí: Fiala Petr


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1801Mar.LázněToužim6:1 (1:1)60
Branky: Maule Karel 2, Maule Jan, Helembai Filip, Drevňák Patrik, Hraško Pavel - Prchal Jaroslav; Rozhodčí: Vokoun Tomáš
C1A1802St. Role1.FC K.Vary0:6 (0:3)30
Branky: Bureš Pavel 2, Kotrla Pavel, Matějka Aleš, Rubeš Radek, Nováček Vojtěch; Rozhodčí: Matejka Dominik
C1A1803Hvězda ChebN.Sedlo/Lomnice0:2 (0:0)50
Branky: Mazurkovič Vladimír, Vítek Leoš; Rozhodčí: Francúz Jaroslav; ČK: Žídek Radek - 0
C1A1804Ostrov0:7 (0:4)20
Branky: Nýber Ondřej 3, Peter Pavel 2, Ahselm Dominik, Bešťák Zdeněk; Rozhodčí: Buzna Miroslav
C1A1805FC Cheb/LipováChodov/N.Role2:2 (1:2)20PK 4:3
Branky: Ferko Tomáš, Trampusch Patrik - Janovský Jindřich, Kovařík Tomáš; Rozhodčí: Chrástecký František
C1A1806Fr.LázněNejdek5:8 (1:4)50
Branky: Markvart František 2, Kubát Ondřej 2, Maxa Radek - Neudert Filip 5, Urbánek Dominik 2, Vosmek Jakub; Rozhodčí: Balhar Ivan


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1901Fr.LázněMar.Lázně1:6 (1:3)20
Branky: Kadlec Josef - Výrlit Luboš 2, Oleksink Tom 2, Schero Judi, Dubský Jiří; Rozhodčí: Hrnčál Jiří
C1A1902NejdekChodov/N.Role3:3 (2:2)40PK 3:5
Branky: Neudert Filip 2, Jílek Jan - vlastní, Žižka Ondřej, Macák Jiří; Rozhodčí: Jati David
C1A1903FC Cheb/Lipová8:1 (5:1)30
Branky: Kutlák Václav 3, Ferko Tomáš 2, Skřivánek Marek, Kolář Roman, Ho Filip - Glazer Tomáš; Rozhodčí: Buzna Miroslav
C1A1904OstrovHvězda Cheb9:0 (6:0)60
Branky: Peter Pavel 4, Lang Milan 2, Vaněček Dominik, Toth Jakub, Ahselm Dominik; Rozhodčí: Jati David
C1A1905N.Sedlo/LomniceSt. Role15:2 (9:1)40
Branky: Troller Tomáš 5, Mazurkovič Vladimír 3, Maršík Matyáš 2, Rychna Radek 2, Němeček Vojtěch 2, Kníř Jan - Hackl Miroslav, Mařík Karel; Rozhodčí: Cvrk Miroslav
C1A19061.FC K.VaryToužim3:1 (1:0)25
Branky: Nguyen Haim-Lam 2, Bureš Pavel - Adamický Tomáš; Rozhodčí: Godža Ladislav


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2001Mar.Lázně1.FC K.Vary1:1 (1:0)50PK 4:5
Branky: Cinkanič Dan - Maňák Pavel; Rozhodčí: Lhotková Veronika, Chrástecký František, Šmat David
C1A2002ToužimN.Sedlo/Lomnice3:4 (1:2)60
Branky: Adamický Tomáš 2, Podskoč Jindřich - Veselý Pavel 2, Maršík Matyáš, Němeček Vojtěch; Rozhodčí: Godža Ladislav
C1A2003St. RoleOstrov3:15 (3:8)16
Branky: Mařík Karel 3 - Nýber Ondřej 4, Peter Pavel 3, Hron Matyáš 2, Ahselm Dominik 2, Bešťák Zdeněk 2, Kunz Lukáš, Azdamir Dominik; Rozhodčí: Vasilko Jan
C1A2004Hvězda ChebFC Cheb/Lipová1:1 (0:1)60PK 3:0
Branky: Michalec David - Kolář Rostislav; Rozhodčí: Francúz Marek
C1A2005Nejdek4:5 (3:2)30
Branky: Kubinec Dominik 4 - Neudert Filip 3, Jílek Jan, Jakl Tomáš; Rozhodčí: Vokoun Tomáš
C1A2006Chodov/N.RoleFr.Lázně1:2 (0:1)28
Branky: Kruliš Martin - Markvart František, Kubát Ondřej; Rozhodčí: Vasilko Jan


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2101Chodov/N.RoleMar.Lázně2:4 (2:4)20
Branky: Javorský Dominik, Parth Ondřej - Schmitt Martin 2, Maule Jan, Schero Judi; Rozhodčí: Klinger Radim
C1A2102Fr.Lázně5:5 (3:3)50PK 2:4
Branky: Markvart František 5 - Szitai David 2, Komárek Jakub, Mann Filip, Mazny Dmitro; Rozhodčí: Šmat Robert
C1A2103NejdekHvězda Cheb17:2 (9:1)20
Branky: Neudert Filip 12, Urbánek Dominik 3, Žinčák Daniel 2 - Miko Erik 2; Rozhodčí: Klinger Radim; ČK: 0 - Žídek Radek
C1A2104FC Cheb/LipováSt. Role19:1 (5:0)100
Branky: Kutlák Václav 6, Halada Štěpán 3, Csordas Jan-Sedrik 3, Vondrášek Jiří 2, Trampusch Patrik, Linhart Václav, Altman Tomáš, Ho Filip, Račák Dominik - Mařík Karel; Rozhodčí: Šmat David
C1A2105OstrovToužim3:4 (2:3)50
Branky: Kunz Lukáš, Peter Pavel, Bešťák Zdeněk - Adamický Tomáš 3, Osvld Marek; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym
C1A2106N.Sedlo/Lomnice1.FC K.Vary3:5 (1:0)105
Branky: Vítek Leoš 2, Suchý Jakub - Maňák Pavel 2, Havlíček Martin, Bureš Pavel, Nováček Vojtěch; Rozhodčí: Pešek Pavel, Tůmová Michaela, Pachtová Michaela


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2201Mar.LázněN.Sedlo/Lomnice3:0 (2:0)50
Branky: Cinkanič Dan, Helembai Filip, Schmitt Martin; Rozhodčí: Henych Karel, Vokoun Tomáš, Francúz Marek
C1A22021.FC K.VaryOstrov2:1 (0:1)20
Branky: Maňák Pavel 2 - Peter Pavel; Rozhodčí: Botoš Robert
C1A2203ToužimFC Cheb/Lipová2:5 (1:1)32
Branky: Osvld Marek 2 - Tůma Nicolas 2, Kutlák Václav 2, Vondrášek Jiří; Rozhodčí: Lhotka Jindřich
C1A2204St. RoleNejdek4:2 (2:1)20
Branky: Mikulášek Matěj, Mařík Karel, Vilím Michal, Kárník Jakub - Neudert Filip, Vosmek Jakub; Rozhodčí: Klinger Radim
C1A2205Hvězda ChebFr.Lázně4:0 (1:0)30
Branky: Dvořák Michal 2, Červeňák Jan, Brudna Matyáš; Rozhodčí: Laik
C1A2206Chodov/N.Role3:3 (2:2)20PK 3:4
Branky: Kubinec Dominik 2, Szitai David - Parth Ondřej 3; Rozhodčí: Buzna Miroslav



Karlovarský KFS
Dr. Davida Bechera 18,
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 236 810
Fax: 353 586 168
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Obsazení soutěží
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Termínová listina - podzim 2015
Soubory ke stažení
Seznam trenérů k 20. 2. 2015
Termínová listina - jaro 2015
Rozpis mistrovských soutěží - 2014/15
Letní fotbalový kemp
Aktuální adresář oddílů
Krajský pohár mužů 2013
Valná hromada Karlovarského KFS
Dodatek RS pro jarní část soutěží 2012/13
Úrazové pojištění 2013
Krajský pohár mužů 2012
Krajský pohár mužů 2011
Informace o provozu registračního úseku při Karlovarském KFS
Historie soutěží
Kritéria pro přidělení dotací na turnaje mládeže
 
Výkonný výbor
1.6.2015Zápisy z jednání VV - sezóna 2014/15
22.5.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2013/14
5.3.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2012/13
 
Disciplinární komise
18.6.2015Zápisy z jednání DK - jaro 2015
14.11.2014Zápisy z jednání DK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání DK - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání DK - podzim 2013
 
STK
30.6.2015Losovací čísla pro sezónu 2015/16
30.6.2015Postupy, sestupy, baráže
30.6.2015Zápisy z jednání STK - jaro 2015
28.11.2014Zápisy z jednání STK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání STK - jaro 2014
21.11.2013Zápisy z jednání STK - podzim 2013
 
Komise rozhodčích
17.7.2015Zápisy z jednání KR - jaro 2015
12.6.2015Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2015
13.3.2015Obsazení rozhodčích - zimní příprava 2015
28.11.2014Zápisy z jednání KR - podzim 2014
7.11.2014Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2014
19.6.2014Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání KR - podzim 2013
14.11.2013Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2013
 
Komise mládeže
7.6.2013Zápisy z jednání KM - sezóna 2012/13
31.3.2013Brankářská škola 2013
25.3.2013Danone - Pohár národů 2012/13
25.3.2013Dotace na turnaje mládeže z FAČR
25.3.2013Létající trenéři 2013
10.10.2012Nominace mládežnických výběrů
 
Úřední zprávy
29.3.2012Usnesení z VH ze dne 14. 3. 2012
19.2.2009Valná hromada Karlovarského KFS
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate