Domácí soutěže

reklama

C2A - Krajská soutěž dorostu

2. kolo 30.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2A0201RotavaChyše30.08. 10:30SO
C2A0202SvatavaCitice30.08. 10:00SO
C2A0203ŽluticeKynšperk30.08. 14:00SO
C2A0204Kr.PoříčíBožíčany31.08. 10:30NEUMT
C2A0205HabartovSedlec30.08. 14:00SO
C2A0206KynžvartBřezová30.08. 13:00SO


3. kolo 06.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2A0301BřezováRotava06.09. 14:00SO
C2A0302SedlecKynžvart06.09. 14:00SO
C2A0303BožíčanyHabartov06.09. 10:30SO
C2A0304KynšperkKr.Poříčí07.09. 11:00NE
C2A0305CiticeŽlutice07.09. 13:00NE
C2A0306ChyšeSvatava07.09. 10:30NE


4. kolo 13.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2A0401RotavaSvatava13.09. 10:30SO
C2A0402ŽluticeChyše28.10. 11:30ÚT
C2A0403Kr.PoříčíCitice14.09. 10:30NEUMT
C2A0404HabartovKynšperk13.09. 14:00SO
C2A0405KynžvartBožíčany12.09. 17:15
C2A0406BřezováSedlec13.09. 14:00SO


5. kolo 20.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2A0501SedlecRotava20.09. 14:00SO
C2A0502BožíčanyBřezová20.09. 10:30SO
C2A0503KynšperkKynžvart21.09. 11:00NE
C2A0504CiticeHabartov21.09. 10:30NE
C2A0505ChyšeKr.Poříčí21.09. 10:30NE
C2A0506SvatavaŽlutice20.09. 10:00SO


6. kolo 27.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2A0601RotavaŽlutice27.09. 10:30SO
C2A0602Kr.PoříčíSvatava28.09. 10:30NEUMT
C2A0603HabartovChyše27.09. 14:00SO
C2A0604KynžvartCitice27.09. 13:00SO
C2A0605BřezováKynšperk27.09. 14:00SO
C2A0606SedlecBožíčany27.09. 14:00SO


7. kolo 04.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2A0701BožíčanyRotava04.10. 10:30SO
C2A0702KynšperkSedlec05.10. 11:00NE
C2A0703CiticeBřezová05.10. 13:00NE
C2A0704ChyšeKynžvart05.10. 10:30NE
C2A0705SvatavaHabartov04.10. 10:00SO
C2A0706ŽluticeKr.Poříčí04.10. 13:00SO


8. kolo 11.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2A0801RotavaKr.Poříčí11.10. 10:30SO
C2A0802HabartovŽlutice11.10. 14:00SO
C2A0803KynžvartSvatava11.10. 13:00SO
C2A0804BřezováChyše11.10. 14:00SO
C2A0805SedlecCitice11.10. 14:00SO
C2A0806BožíčanyKynšperk11.10. 10:30SO


9. kolo 18.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2A0901KynšperkRotava19.10. 11:00NE
C2A0902CiticeBožíčany19.10. 13:00NEBukovany
C2A0903ChyšeSedlec19.10. 10:30NE
C2A0904SvatavaBřezová18.10. 10:00SO
C2A0905ŽluticeKynžvart18.10. 12:30SO
C2A0906Kr.PoříčíHabartov19.10. 10:30NEUMT


10. kolo 25.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2A1001RotavaHabartov25.10. 10:30SO
C2A1002KynžvartKr.Poříčí25.10. 13:00SO
C2A1003BřezováŽlutice25.10. 14:00SO
C2A1004SedlecSvatava25.10. 14:00SO
C2A1005BožíčanyChyše25.10. 10:30SO
C2A1006KynšperkCitice26.10. 11:00NE


11. kolo 01.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2A1101CiticeRotava02.11. 13:00NE
C2A1102ChyšeKynšperk02.11. 10:30NE
C2A1103SvatavaBožíčany01.11. 10:00SO
C2A1104ŽluticeSedlec01.11. 11:00SO
C2A1105Kr.PoříčíBřezová02.11. 10:30NEUMT
C2A1106HabartovKynžvart01.11. 14:00SO


1. kolo 08.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2A0101KynžvartRotava08.11. 13:00SO
C2A0102BřezováHabartov08.11. 14:00SO
C2A0103SedlecKr.Poříčí08.11. 14:00SO
C2A0104BožíčanyŽlutice08.11. 10:30SO
C2A0105KynšperkSvatava09.11. 11:00NE
C2A0106CiticeChyše08.11. 10:30SO


14. kolo 04.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2A1401RotavaBřezová04.04. 10:30SO
C2A1402KynžvartSedlec01.05. 13:00
C2A1403HabartovBožíčany01.05. 15:00
C2A1404Kr.PoříčíKynšperk05.04. 10:30NEUMT
C2A1405ŽluticeCitice08.05. 10:00
C2A1406SvatavaChyše07.05. 18:00ČT


15. kolo 11.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2A1501SvatavaRotava11.04. 10:00SO
C2A1502ChyšeŽlutice12.04. 10:30NE
C2A1503CiticeKr.Poříčí12.04. 13:00NE
C2A1504KynšperkHabartov12.04. 11:00NE
C2A1505BožíčanyKynžvart11.04. 10:30SO
C2A1506SedlecBřezová12.04. 14:00NE


16. kolo 18.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2A1601RotavaSedlec18.04. 10:30SO
C2A1602BřezováBožíčany18.04. 14:00SO
C2A1603KynžvartKynšperk18.04. 14:00SO
C2A1604HabartovCitice18.04. 14:00SO
C2A1605Kr.PoříčíChyše19.04. 10:30NEUMT
C2A1606ŽluticeSvatava18.04. 10:00SO


17. kolo 25.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2A1701ŽluticeRotava25.04. 10:00SO
C2A1702SvatavaKr.Poříčí25.04. 10:00SO
C2A1703ChyšeHabartov26.04. 10:30NE
C2A1704CiticeKynžvart26.04. 13:00NE
C2A1705KynšperkBřezová26.04. 11:00NE
C2A1706BožíčanySedlec25.04. 10:30SO


18. kolo 02.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2A1801RotavaBožíčany02.05. 10:30SO
C2A1802SedlecKynšperk03.05. 14:00NE
C2A1803BřezováCitice02.05. 14:00SO
C2A1804KynžvartChyše02.05. 14:00SO
C2A1805HabartovSvatava02.05. 14:00SO
C2A1806Kr.PoříčíŽlutice03.05. 10:30NEUMT


19. kolo 09.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2A1901Kr.PoříčíRotava09.05. 13:30SOUMT
C2A1902ŽluticeHabartov09.05. 10:00SO
C2A1903SvatavaKynžvart09.05. 10:00SO
C2A1904ChyšeBřezová10.05. 10:30NE
C2A1905CiticeSedlec10.05. 13:00NE
C2A1906KynšperkBožíčany10.05. 11:00NE


20. kolo 16.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2A2001RotavaKynšperk16.05. 10:30SO
C2A2002BožíčanyCitice16.05. 10:30SO
C2A2003SedlecChyše17.05. 14:00NE
C2A2004BřezováSvatava16.05. 14:00SO
C2A2005KynžvartŽlutice16.05. 14:00SO
C2A2006HabartovKr.Poříčí16.05. 14:00SO


21. kolo 23.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2A2101HabartovRotava23.05. 15:00SO
C2A2102Kr.PoříčíKynžvart24.05. 10:30NEUMT
C2A2103ŽluticeBřezová23.05. 10:00SO
C2A2104SvatavaSedlec23.05. 10:00SO
C2A2105ChyšeBožíčany24.05. 10:30NE
C2A2106CiticeKynšperk24.05. 13:00NE


22. kolo 30.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2A2201RotavaCitice30.05. 10:30SO
C2A2202KynšperkChyše31.05. 11:00NE
C2A2203BožíčanySvatava30.05. 10:30SO
C2A2204SedlecŽlutice31.05. 14:00NE
C2A2205BřezováKr.Poříčí30.05. 14:00SO
C2A2206KynžvartHabartov29.03. 10:30NE


12. kolo 06.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2A1201RotavaKynžvart06.06. 10:30SO
C2A1202HabartovBřezová06.06. 14:00SO
C2A1203Kr.PoříčíSedlec07.06. 10:30NEUMT
C2A1204ŽluticeBožíčany06.06. 10:00SO
C2A1205SvatavaKynšperk06.06. 10:00SO
C2A1206ChyšeCitice07.06. 10:30NE


13. kolo 13.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C2A1301ChyšeRotava13.06. 10:30SO
C2A1302CiticeSvatava13.06. 10:30SO
C2A1303KynšperkŽlutice14.06. 11:00NE
C2A1304BožíčanyKr.Poříčí13.06. 10:30SO
C2A1305SedlecHabartov13.06. 14:00SO
C2A1306BřezováKynžvart13.06. 14:00SO



Karlovarský KFS
Dr. Davida Bechera 18,
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 236 810
Fax: 353 586 168
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Obsazení soutěží
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Termínová listina - podzim 2015
Soubory ke stažení
Seznam trenérů k 20. 2. 2015
Termínová listina - jaro 2015
Rozpis mistrovských soutěží - 2014/15
Letní fotbalový kemp
Aktuální adresář oddílů
Krajský pohár mužů 2013
Valná hromada Karlovarského KFS
Dodatek RS pro jarní část soutěží 2012/13
Úrazové pojištění 2013
Krajský pohár mužů 2012
Krajský pohár mužů 2011
Informace o provozu registračního úseku při Karlovarském KFS
Historie soutěží
Kritéria pro přidělení dotací na turnaje mládeže
 
Výkonný výbor
1.6.2015Zápisy z jednání VV - sezóna 2014/15
22.5.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2013/14
5.3.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2012/13
 
Disciplinární komise
18.6.2015Zápisy z jednání DK - jaro 2015
14.11.2014Zápisy z jednání DK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání DK - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání DK - podzim 2013
 
STK
30.6.2015Losovací čísla pro sezónu 2015/16
30.6.2015Postupy, sestupy, baráže
30.6.2015Zápisy z jednání STK - jaro 2015
28.11.2014Zápisy z jednání STK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání STK - jaro 2014
21.11.2013Zápisy z jednání STK - podzim 2013
 
Komise rozhodčích
17.7.2015Zápisy z jednání KR - jaro 2015
12.6.2015Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2015
13.3.2015Obsazení rozhodčích - zimní příprava 2015
28.11.2014Zápisy z jednání KR - podzim 2014
7.11.2014Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2014
19.6.2014Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání KR - podzim 2013
14.11.2013Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2013
 
Komise mládeže
7.6.2013Zápisy z jednání KM - sezóna 2012/13
31.3.2013Brankářská škola 2013
25.3.2013Danone - Pohár národů 2012/13
25.3.2013Dotace na turnaje mládeže z FAČR
25.3.2013Létající trenéři 2013
10.10.2012Nominace mládežnických výběrů
 
Úřední zprávy
29.3.2012Usnesení z VH ze dne 14. 3. 2012
19.2.2009Valná hromada Karlovarského KFS
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate