Domácí soutěže

reklama

F1A - Krajský přebor žáků - mladší

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0101N.Sedlo12:2 (5:1)20
Branky: Březina Václav 3, Šivák Dominik 3, Thierl Alexej 2, Trnka Radim, Burda Josef, Brož Jan, Martinovský Jakub - Hrdlička Tomáš, Rubáš Dominik; Rozhodčí: Hrnčál Jiří
F1A0102Hvězda ChebFr.Lázně14:1 (8:1)50
Branky: Stark Richard 4, Adámek Jiří 2, Liška Tomáš 2, Krejčí Jiří 2, Altman Jan 2, Beneš Martin 2 - Jaroš Jan; Rozhodčí: Vokoun Tomáš
F1A0103Skalná/LubySedlec3:10 (2:6)30
Branky: Fara Ladislav, Makovec Lukáš, Pfortner Vít - Panocha David 3, Diro Daniel 3, Knop Benjamin, Gabriel Jakub, Lažanský Denis, Kosec Dominik; Rozhodčí: Vokoun Tomáš
F1A0105Mar.LázněOstrov3:5 (1:1)45
Branky: Půža Daniel, Tyšer Marek, Suchanová Patricie - Martiška David 2, Malý David, Kavka Filip, Orava Matěj; Rozhodčí: Lhotková Veronika


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0201N.SedloOstrov1:3 (0:2)50
Branky: Jech Pavel - Sýkora Jan 3; Rozhodčí: Matejka Dominik
F1A0202FC Cheb/LipováMar.Lázně3:5 (1:2)30
Branky: Horváth Kevin 2, Nguyen Minh Duc David - Kuchárik Denis 3, Šprincl Jan 2; Rozhodčí: Šmat David
F1A0204Fr.LázněSkalná/Luby2:12 (2:4)20
Branky: Maleček Jan 2 - Pfortner Vít 5, Astaloš Daniel 3, Makovec Lukáš, Pluhař Karel, Levora Vojtěch, Frič Jakub; Rozhodčí: Buzna Miroslav
F1A0205Hvězda Cheb5:3 (1:1)10
Branky: Březina Václav 2, Trnka Radim, Martinovský Jakub, Baláž Daniel - Liška Tomáš 2, Mencl Daniel; Rozhodčí: Francúz Jaroslav


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0301Hvězda ChebN.Sedlo6:1 (5:1)50
Branky: Stark Richard 2, Liška Tomáš 2, Mencl Daniel, Altman Jan - Janičo Michael; Rozhodčí: Vokoun Tomáš
F1A0302Skalná/Luby4:5 (3:4)30
Branky: Fara Ladislav, Levora Vojtěch, Frič Jakub, Lörincz Filip - Burda Josef 4, Baláž Daniel; Rozhodčí: Vošmik Václav
F1A0304Mar.LázněSedlec3:7 (1:5)30
Branky: Hort Dominik, Půža Daniel, Kuchárik Denis - Diro Daniel 2, Knop Benjamin, Zajíc Tomáš, Gabriel Jakub, Lažanský Denis, Kosec Dominik; Rozhodčí: Lhotková Veronika
F1A0305OstrovFC Cheb/Lipová4:6 (3:4)50
Branky: Waiz Filip 2, Orava Matěj 2 - Horváth Kevin 2, Csordas Julia-Lani 2, Bílek Petr, Nguyen Minh Duc David; Rozhodčí: Mrázek Lukáš


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0401N.SedloFC Cheb/Lipová1:7 (1:4)30
Branky: Horvát Daniel - Bílek Petr 4, Netrvalová Karolína, Horváth Kevin, vlastní; Rozhodčí: Gardoš Jiří
F1A0402SedlecOstrov9:4 (5:2)20
Branky: Diro Daniel 4, Gabriel Jakub 2, Knop Benjamin, Rohla Antonín, Lažanský Denis - Waiz Filip 2, Kiš Michal 2; Rozhodčí: Matejka Dominik
F1A0403Fr.LázněMar.Lázně1:12 (1:4)10
Branky: Aidankeev Felix - Florian Filip 3, Hort Dominik 2, Tyšer Marek 2, Kuchárik Denis 2, Kocián Filip, Půža Daniel, Dienstbier David; Rozhodčí: Francúz Jaroslav
F1A0405Hvězda ChebSkalná/Luby2:3 (0:1)30
Branky: Mencl Daniel, Stark Richard - Fara Ladislav, Pfortner Vít, Bouček Jan; Rozhodčí: Svoboda Lukáš


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0501Skalná/LubyN.Sedlo6:4 (3:3)30
Branky: Fara Ladislav 2, Lörincz Filip 2, Levora Vojtěch, Pfortner Vít - Jech Pavel 2, Janičo Michael 2; Rozhodčí: Hrnčál Jiří
F1A0503Mar.Lázně8:0 (1:0)15
Branky: Florian Filip 3, Hort Dominik 2, Slavíček Jiří, Půža Daniel, Kuchárik Denis; Rozhodčí: Buzna Miroslav
F1A0504OstrovFr.Lázně17:2 (11:1)80
Branky: Burešová Veronika 4, Vrábel Denis 3, Slavík Lukáš 3, Sára Jakub 3, Rjáško Vojtěch, Waiz Filip, Orava Matěj, Červenka Vojta - Franke René, vlastní; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym
F1A0505FC Cheb/LipováSedlec0:9 (0:5)50
Branky: Gabriel Jakub 4, Diro Daniel 2, Knop Benjamin, Čertík Dominik, Rudyk Valentyn; Rozhodčí: Šmat David


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0601N.SedloSedlec2:6 (1:4)20
Branky: Jech Pavel, Janičo Michael - Kosec Dominik 2, Panocha David, Diro Daniel, Pešek Dominik, vlastní; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym
F1A0602Fr.LázněFC Cheb/Lipová1:5 (1:3)20
Branky: Jaroš Jan - Bílek Petr 3, Netrvalová Karolína, Michalco Michal; Rozhodčí: Francúz Marek
F1A0603Ostrov1:3 (0:2)20
Branky: Březina Václav - Burešová Veronika, Waiz Filip, Bílek Šimon
F1A0604Hvězda ChebMar.Lázně5:3 (4:1)40
Branky: Liška Tomáš 4, Altman Jan - Kuchárik Denis 2, Králíček Václav; Rozhodčí: Francúz Jaroslav


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0702Mar.LázněSkalná/Luby6:1 (2:1)50
Branky: Florian Filip 3, Tyšer Marek 2, Kocián Filip - Levora Vojtěch; Rozhodčí: Grůza David
F1A0703OstrovHvězda Cheb6:5 (3:3)20
Branky: Bílek Šimon 2, Reinl Matyáš 2, Rjáško Vojtěch, Slavík Lukáš - Liška Tomáš 3, Altman Jan 2; Rozhodčí: Talpáš Petr
F1A0704FC Cheb/Lipová2:1 (1:1)50
Branky: Bílek Petr 2 - Martinovský Jakub; Rozhodčí: Šmat David
F1A0705SedlecFr.Lázně18:1 (12:0)15
Branky: Pešek Dominik 4, Panocha David 3, Diro Daniel 3, Lažanský Denis 3, Gabriel Jakub 2, Gallat Jakub 2, Daniš Leon - Biháry Kryštof; Rozhodčí: Tůmová Michaela


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0801N.SedloFr.Lázně7:4 (3:2)20
Branky: Janičo Michael 4, Horvát Daniel 2, Jech Pavel - Prager Tobiáš, Jaroš Jan, Čepl Samuel, Biháry Kryštof; Rozhodčí: Kroupa Jiří
F1A0802Sedlec2:5 (1:2)20
Branky: Trnka Radim, Baláž Daniel - Gabriel Jakub 3, Panocha David, Rudyk Valentyn; Rozhodčí: Vejvoda Zdeněk
F1A0803Hvězda ChebFC Cheb/Lipová8:2 (5:0)50
Branky: Beneš Martin 3, Liška Tomáš 2, Stark Richard, Kraus Martin, Zárybnický Jakub - Weitzenbauer Lukáš, Staněk Daniel; Rozhodčí: Francúz Marek
F1A0804Skalná/LubyOstrov4:5 (1:2)50
Branky: Pluhař Karel 2, Makovec Lukáš, Plíhal Filip - Sýkora Jan 3, Rjáško Vojtěch, Slavík Lukáš; Rozhodčí: Vokoun Tomáš


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0901Mar.LázněN.Sedlo8:1 (5:1)30
Branky: Kuchárik Denis 3, Hort Dominik 2, Půža Daniel, Luhan Jan, Suchanová Patricie - Janičo Michael; Rozhodčí: Lhotka Jindřich
F1A0903FC Cheb/LipováSkalná/Luby0:3 (0:1)20
Branky: Plíhal Filip 2, Levora Vojtěch; Rozhodčí: Buzna Miroslav
F1A0904SedlecHvězda Cheb7:5 (4:3)20
Branky: Diro Daniel 4, Lažanský Denis, Rudyk Valentyn, Kosec Dominik - Liška Tomáš 3, Adámek Jiří, Altman Jan; Rozhodčí: Gardoš Jiří
F1A0905Fr.Lázně1:13 (0:6)15
Branky: Biháry Kryštof - Trnka Radim 6, Martinovský Jakub 3, Baláž Daniel 2, Wolf Pavel, Brož Jan; Rozhodčí: Chrástecký František


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A1001N.Sedlo1:6 (0:3)15
Branky: Petřík Antonín - Šibal Adam, Burda Josef, Drda Jakub, Brož Jan, Martinovský Jakub, Baláž Daniel; Rozhodčí: Kozák Rudolf
F1A1002Fr.LázněHvězda Cheb0:9 (0:3)15
Branky: Liška Tomáš 5, Beneš Martin 2, Bidař Martin 2; Rozhodčí: Francúz Jaroslav
F1A1003SedlecSkalná/Luby5:1 (3:0)15
Branky: Pešek Dominik 2, Kosec Dominik 2, Diro Daniel - Pluhař Karel; Rozhodčí: Klinger Radim
F1A1005OstrovMar.Lázně4:4 (2:2)50PK 2:4
Branky: Majer Vojtěch 2, Surmaj Martin, Waiz Filip - Kuchárik Denis 2, Florian Filip, Suchanová Patricie; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A1101OstrovN.Sedlo7:2 (1:1)20
Branky: Surmaj Martin 3, Slavík Lukáš 2, Novotný Jan, Bílek Šimon - Skalák Martin 2; Rozhodčí: Grůza David
F1A1102Mar.LázněFC Cheb/Lipová4:4 (0:4)30PK 4:5
Branky: Hort Dominik, Půža Daniel, Florian Filip, Suchanová Patricie - Bílek Petr 3, Csordas Julia-Lani; Rozhodčí: Kotoun Adam
F1A1104Skalná/LubyFr.Lázně8:2 (2:1)50
Branky: Gembický Jan 4, Plíhal Filip 2, Fara Ladislav, Pluhař Karel - Maleček Jan, Biháry Kryštof; Rozhodčí: Vokoun Tomáš
F1A1105Hvězda Cheb4:2 (1:1)20
Branky: Liška Tomáš 2, Altman Jan 2 - Březina Václav, Martinovský Jakub; Rozhodčí: Kroupa Jiří


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A1201N.SedloHvězda Cheb0:13 (0:9)10
Branky: Liška Tomáš 8, Beneš Martin 2, Mencl Daniel, Lacina Josef, Stark Richard; Rozhodčí: Pachtová Michaela
F1A1202Skalná/Luby6:1 (3:0)15
Branky: Březina Václav 2, Martinovský Jakub 2, Trnka Radim, Burda Josef - Makovec Lukáš; Rozhodčí: Topinka Ondřej
F1A1204SedlecMar.Lázně4:2 (0:0)20
Branky: Kopřiva Filip 2, Čertík Dominik, Kosec Dominik - Slavíček Jiří, Florian Filip; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym
F1A1205FC Cheb/LipováOstrov12:2 (6:1)40
Branky: Bílek Petr 3, Csordas Julia-Lani 3, Horváth Kevin 2, Netrvalová Karolína, Mikula David, Slepčík Robert, Nguyen Minh Duc David - Fráňa Jan, Červenka Vojta; Rozhodčí: Chládek Miroslav


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A1301FC Cheb/LipováN.Sedlo6:2 (1:1)30
Branky: Bílek Petr 2, Csordas Julia-Lani 2, Štěrba Adolf, Horváth Kevin - Jech Pavel, Hrdlička Tomáš; Rozhodčí: Štěřík Filip
F1A1302OstrovSedlec3:4 (1:2)15
Branky: Surmaj Martin 3 - Kosec Dominik 2, Rudyk Valentyn, Gregor Pavel; Rozhodčí: Klinger Radim
F1A1303Mar.LázněFr.Lázně13:0 (7:0)25
Branky: Králíček Václav 4, Šprincl Jan 3, Holeček Jan 2, Hort Dominik, Florian Filip, Tyšer Marek, Šourek Daniel; Rozhodčí: Hlavatý Josef
F1A1305Skalná/LubyHvězda Cheb2:7 (0:3)50
Branky: Makovec Lukáš 2 - Liška Tomáš 3, Lacina Josef, Altman Jan, Beneš Martin, Bidař Martin; Rozhodčí: Vokoun Tomáš


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A1401N.SedloSkalná/Luby3:8 (1:2)30
Branky: Janičo Michael 2, Jech Pavel - Gembický Jan 2, Fara Ladislav 2, Peterka Vlastimil, Makovec Lukáš, Pluhař Karel, Bouček Jan; Rozhodčí: Gardoš Jiří
F1A1403Mar.Lázně1:5 (1:1)20
Branky: Burda Josef - Králíček Václav, Slavíček Jiří, Suchanová Patricie, Kuchárik Denis, Holeček Jan; Rozhodčí: Buzna Miroslav
F1A1404Fr.LázněOstrov0:10 (0:4)15
Branky: 3, Bílek Šimon 3, Godžo Gabriel 2, Martiška David, Slavík Lukáš; Rozhodčí: Chrástecký František
F1A1405SedlecFC Cheb/Lipová5:1 (2:0)25
Branky: Lažanský Denis 2, Gabriel Jakub, Diro Daniel, Rudyk Valentyn - Bílek Petr; Rozhodčí: Řáda Josef


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A1501SedlecN.Sedlo9:2 (4:1)20
Branky: Gabriel Jakub 2, Knop Benjamin, Panocha David, Lažanský Denis, Gregor Pavel, Kozel Martin, Gallat Jakub, vlastní - Janičo Michael 2; Rozhodčí: Granec Jan
F1A1502FC Cheb/LipováFr.Lázně10:1 (3:0)50
Branky: Bílek Petr 4, Csordas Julia-Lani 3, Mikula David, Horváth Kevin, Růžička Miroslav - Rampa Václav; Rozhodčí: Vokoun Tomáš
F1A1503Ostrov2:1 (0:0)20
Branky: Slavík Lukáš, Červenka Vojta - Baláž Daniel; Rozhodčí: Godža Ladislav
F1A1504Mar.LázněHvězda Cheb3:2 (2:2)40
Branky: Šprincl Jan, Luhan Jan, Kuchárik Denis - Liška Tomáš 2; Rozhodčí: Lhotková Veronika


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A1602Skalná/LubyMar.Lázně1:5 (0:3)30
Branky: Pluhař Karel - Czibula Daniel, Luhan Jan, Florian Filip, Dienstbier David, Holeček Jan; Rozhodčí: Laik
F1A1603Hvězda ChebOstrov5:0 (1:0)20
Branky: Liška Tomáš 3, Beneš Martin, Bidař Martin; Rozhodčí: Hrnčál Jiří
F1A1604FC Cheb/Lipová1:3 (1:0)30
Branky: Březina Václav - Mikula David, Bílek Petr, Horváth Kevin; Rozhodčí: Kobielský Julius
F1A1605Fr.LázněSedlec1:9 (0:5)10
Branky: Biháry Kryštof - Diro Daniel 3, Farid Sammy 2, Rudyk Valentyn, Gregor Pavel, Horký Michal, Pešek Dominik; Rozhodčí: Francúz Jaroslav


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A1701Fr.LázněN.Sedlo1:4 (0:3)10
Branky: Libich Jan - Janičo Michael 4; Rozhodčí: Buzna Miroslav
F1A1702Sedlec4:4 (3:3)20PK 2:3
Branky: Knop Benjamin, Diro Daniel, Gallat Jakub, Farid Sammy - Martinovský Jakub 2, Trnka Radim, Březina Václav; Rozhodčí: Granec Jan
F1A1703FC Cheb/LipováHvězda Cheb5:4 (2:3)95
Branky: Bílek Petr 3, Weitzenbauer Lukáš, Horváth Kevin - Liška Tomáš 3, Beneš Martin; Rozhodčí: Štěřík Filip
F1A1704OstrovSkalná/Luby1:3 (0:1)40
Branky: Surmaj Martin - Pfortner Vít 2, Mariánus Patrik; Rozhodčí: Jati David


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A1801N.SedloMar.Lázně1:6 (0:1)20
Branky: Jech Pavel - Holeček Jan 2, Slavíček Jiří, Luhan Jan, Dienstbier David, Kuchárik Denis; Rozhodčí: Vasilko Jan
F1A1803Skalná/LubyFC Cheb/Lipová2:1 (2:1)100
Branky: Levora Vojtěch, Lörincz Filip - Horváth Kevin; Rozhodčí: Šmat David
F1A1804Hvězda ChebSedlec4:4 (1:1)30PK 4:1
Branky: Liška Tomáš 3, Beneš Martin - Panocha David, Diro Daniel, Podhorský Zdeněk, Barthel Philipp; Rozhodčí: Svoboda Lukáš
F1A1805Fr.Lázně9:2 (4:0)10
Branky: Wolf Pavel 3, Březina Václav 2, Trnka Radim, Burda Josef, Baláž Daniel, Mann Tomáš - Glazer Matyáš, Rampa Václav; Rozhodčí: Francúz Jaroslav



Karlovarský KFS
Dr. Davida Bechera 18,
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 236 810
Fax: 353 586 168
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Obsazení soutěží
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Termínová listina - podzim 2015
Soubory ke stažení
Seznam trenérů k 20. 2. 2015
Termínová listina - jaro 2015
Rozpis mistrovských soutěží - 2014/15
Letní fotbalový kemp
Aktuální adresář oddílů
Krajský pohár mužů 2013
Valná hromada Karlovarského KFS
Dodatek RS pro jarní část soutěží 2012/13
Úrazové pojištění 2013
Krajský pohár mužů 2012
Krajský pohár mužů 2011
Informace o provozu registračního úseku při Karlovarském KFS
Historie soutěží
Kritéria pro přidělení dotací na turnaje mládeže
 
Výkonný výbor
1.6.2015Zápisy z jednání VV - sezóna 2014/15
22.5.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2013/14
5.3.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2012/13
 
Disciplinární komise
18.6.2015Zápisy z jednání DK - jaro 2015
14.11.2014Zápisy z jednání DK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání DK - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání DK - podzim 2013
 
STK
30.6.2015Losovací čísla pro sezónu 2015/16
30.6.2015Postupy, sestupy, baráže
30.6.2015Zápisy z jednání STK - jaro 2015
28.11.2014Zápisy z jednání STK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání STK - jaro 2014
21.11.2013Zápisy z jednání STK - podzim 2013
 
Komise rozhodčích
17.7.2015Zápisy z jednání KR - jaro 2015
12.6.2015Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2015
13.3.2015Obsazení rozhodčích - zimní příprava 2015
28.11.2014Zápisy z jednání KR - podzim 2014
7.11.2014Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2014
19.6.2014Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání KR - podzim 2013
14.11.2013Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2013
 
Komise mládeže
7.6.2013Zápisy z jednání KM - sezóna 2012/13
31.3.2013Brankářská škola 2013
25.3.2013Danone - Pohár národů 2012/13
25.3.2013Dotace na turnaje mládeže z FAČR
25.3.2013Létající trenéři 2013
10.10.2012Nominace mládežnických výběrů
 
Úřední zprávy
29.3.2012Usnesení z VH ze dne 14. 3. 2012
19.2.2009Valná hromada Karlovarského KFS
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate