Domácí soutěže

reklama

G1A - Krajský přebor přípravek - starší

2. kolo 31.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0202FC Cheb/LipováMar.Lázně31.08. 10:00NEUMT
G1A0203Hvězda Cheb BSokolov30.08. 09:00SO
G1A0204Kynšperk31.08. 14:00NETyršův dům
G1A0205ChodovK.Vary31.08. 10:00NE
G1A0206Sokolov BHvězda Cheb17.09. 16:30STSO u sp. haly
G1A0207H.SlavkovSkalná31.08. 10:00NE


1. kolo 03.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0102SkalnáSokolov B03.09. 17:00ST
G1A0103Hvězda ChebChodov03.09. 17:00ST
G1A0104K.Vary03.09. 17:00STDvory
G1A0105KynšperkHvězda Cheb B03.09. 17:00ST
G1A0106SokolovFC Cheb/Lipová03.09. 17:00STSO u sp. haly
G1A0107Mar.LázněOstrov03.09. 17:00ST


3. kolo 07.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0302Hvězda ChebH.Slavkov07.09. 14:00NE
G1A0303K.VarySokolov B07.09. 12:00NEDvory
G1A0304ChodovKynšperk06.09. 10:00SO
G1A0305Sokolov07.09. 10:30NESO u sp. haly
G1A0306Mar.LázněHvězda Cheb B07.09. 09:30NE
G1A0307OstrovFC Cheb/Lipová06.09. 10:00SOUMT


4. kolo 14.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0402Hvězda Cheb BOstrov15.10. 16:00ST
G1A0403Mar.Lázně30.09. 18:00ÚTTyršův dům
G1A0404ChodovSokolov26.10. 10:00NE
G1A0405Sokolov BKynšperk14.09. 10:00NESO u sp. haly
G1A0406H.SlavkovK.Vary14.09. 10:00NE
G1A0407SkalnáHvězda Cheb25.09. 16:30ČT


5. kolo 21.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0502K.VarySkalná21.09. 12:00NEDvory
G1A0503KynšperkH.Slavkov20.09. 10:00SO
G1A0504SokolovSokolov B21.09. 10:30NESO u sp. haly
G1A0505Mar.LázněChodov21.09. 09:30NE
G1A0506Ostrov20.09. 10:00SOUMT
G1A0507FC Cheb/LipováHvězda Cheb B21.09. 10:00NEUMT


6. kolo 28.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0602FC Cheb/Lipová27.09. 10:00SOTyršův dům
G1A0603ChodovOstrov28.09. 10:00NE
G1A0604Sokolov BMar.Lázně27.09. 13:00SOSO u sp. haly
G1A0605H.SlavkovSokolov28.09. 10:00NE
G1A0606SkalnáKynšperk27.09. 10:00SO
G1A0607Hvězda ChebK.Vary28.09. 14:00NE


7. kolo 05.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0702KynšperkHvězda Cheb04.10. 10:00SO
G1A0703SokolovSkalná05.10. 10:30NESO u sp. haly
G1A0704Mar.LázněH.Slavkov05.10. 09:30NE
G1A0705OstrovSokolov B04.10. 10:00SOUMT
G1A0706FC Cheb/LipováChodov05.10. 10:00NEUMT
G1A0707Hvězda Cheb B04.10. 09:00SO


8. kolo 12.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0802ChodovHvězda Cheb B12.10. 10:00NE
G1A0803Sokolov BFC Cheb/Lipová11.10. 13:00SOSO u sp. haly
G1A0804H.SlavkovOstrov12.10. 10:00NE
G1A0805SkalnáMar.Lázně11.10. 10:00SO
G1A0806Hvězda ChebSokolov12.10. 14:00NE
G1A0807K.VaryKynšperk12.10. 13:00NEDvory


9. kolo 19.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0902SokolovK.Vary19.10. 10:30NESO u sp. haly
G1A0903Mar.LázněHvězda Cheb19.10. 09:30NE
G1A0904OstrovSkalná18.10. 10:00SOUMT
G1A0905FC Cheb/LipováH.Slavkov19.10. 10:00NEUMT
G1A0906Hvězda Cheb BSokolov B18.10. 09:00SO
G1A0907Chodov19.10. 10:00NETyršův dům


10. kolo 26.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1002Sokolov B25.10. 13:00SOSO u sp. haly
G1A1003H.SlavkovHvězda Cheb B26.10. 10:00NE
G1A1004SkalnáFC Cheb/Lipová25.10. 10:00SO
G1A1005Hvězda ChebOstrov26.10. 09:00NE
G1A1006K.VaryMar.Lázně25.10. 14:00SODrahovice
G1A1007KynšperkSokolov25.10. 10:00SO


13. kolo 28.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1302OstrovSokolov05.11. 16:00STUMT
G1A1303FC Cheb/LipováKynšperk28.10. 13:30ÚTUMT
G1A1304Hvězda Cheb BK.Vary28.10. 14:00ÚT
G1A1305Hvězda Cheb28.10. 10:00ÚTTyršův dům
G1A1306ChodovSkalná28.10. 10:00ÚT
G1A1307Sokolov BH.Slavkov28.10. 10:00ÚTSO u sp. haly


11. kolo 02.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1102Mar.LázněKynšperk02.11. 09:30NE
G1A1103OstrovK.Vary01.11. 10:00SOUMT
G1A1104FC Cheb/LipováHvězda Cheb02.11. 10:00NEUMT
G1A1105Hvězda Cheb BSkalná01.11. 11:00SO
G1A1106H.Slavkov02.11. 10:00NETyršův dům
G1A1107Sokolov BChodov01.11. 10:00SOUMT u sp.haly


12. kolo 09.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1202H.SlavkovChodov09.11. 10:00NE
G1A1203Skalná08.11. 10:00SO
G1A1204Hvězda ChebHvězda Cheb B01.10. 16:30ST
G1A1205K.VaryFC Cheb/Lipová09.11. 14:00NEDrahovice
G1A1206KynšperkOstrov08.11. 10:00SO
G1A1207SokolovMar.Lázně09.11. 10:30NESO u sp. haly


16. kolo 05.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1602H.SlavkovHvězda Cheb21.05. 17:30ČT
G1A1603Sokolov BK.Vary22.04. 17:00STSO u sp.haly
G1A1604KynšperkChodov22.04. 17:00ST
G1A1605Sokolov22.04. 17:00ST
G1A1606Hvězda Cheb BMar.Lázně03.06. 16:30ST
G1A1607FC Cheb/LipováOstrov05.04. 10:00NEUMT


17. kolo 12.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1702OstrovHvězda Cheb B11.04. 10:00SOUMT
G1A1703Mar.Lázně12.04. 09:30NE
G1A1704SokolovChodov12.04. 11:00NESO u sp.haly
G1A1705KynšperkSokolov B11.04. 10:00SO
G1A1706K.VaryH.Slavkov06.05. 17:00STDvory
G1A1707Hvězda ChebSkalná11.04. 13:30SO


18. kolo 19.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1802SkalnáK.Vary18.04. 10:00SO
G1A1803H.SlavkovKynšperk19.04. 10:00NE
G1A1804Sokolov BSokolov18.04. 13:00SOSO u sp.haly
G1A1805ChodovMar.Lázně19.04. 10:00NE
G1A1806Ostrov18.04. 14:00SO
G1A1807Hvězda Cheb BFC Cheb/Lipová18.04. 15:30SO


19. kolo 26.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1902FC Cheb/Lipová26.04. 10:00NEUMT
G1A1903OstrovChodov26.04. 10:00NEUMT
G1A1904Mar.LázněSokolov B26.04. 09:30NE
G1A1905SokolovH.Slavkov26.04. 11:00NESO u sp.haly
G1A1906KynšperkSkalná25.04. 10:00SO
G1A1907K.VaryHvězda Cheb26.04. 14:30NEDvory/UMT Drahovice


20. kolo 03.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A2002Hvězda ChebKynšperk03.06. 17:30ST
G1A2003SkalnáSokolov05.05. 16:30ÚT
G1A2004H.SlavkovMar.Lázně03.05. 10:00NE
G1A2005Sokolov BOstrov02.05. 13:00SOSO u sp.haly
G1A2006ChodovFC Cheb/Lipová03.05. 10:00NE
G1A2007Hvězda Cheb B02.05. 14:00SO


21. kolo 10.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A2102Hvězda Cheb BChodov09.05. 12:00SO
G1A2103FC Cheb/LipováSokolov B10.05. 10:00NEUMT
G1A2104OstrovH.Slavkov09.05. 10:00SOUMT
G1A2105Mar.LázněSkalná10.05. 09:30NE
G1A2106SokolovHvězda Cheb10.05. 11:00NESO u sp.haly
G1A2107KynšperkK.Vary09.05. 10:00SO


14. kolo 13.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1402Sokolov BSkalná13.05. 17:00STSO u sp.haly
G1A1403ChodovHvězda Cheb13.05. 17:00ST
G1A1404K.Vary13.05. 17:00ST
G1A1405Hvězda Cheb BKynšperk13.05. 16:30ST
G1A1406FC Cheb/LipováSokolov13.05. 17:00STUMT
G1A1407OstrovMar.Lázně13.05. 17:00STUMT


22. kolo 17.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A2202K.VarySokolov17.05. 12:00NEDvory
G1A2203Hvězda ChebMar.Lázně17.05. 10:00NE
G1A2204SkalnáOstrov17.05. 10:00NE
G1A2205H.SlavkovFC Cheb/Lipová17.05. 10:00NE
G1A2206Sokolov BHvězda Cheb B20.05. 17:00STSO u sp.haly
G1A2207Chodov17.05. 10:00NE


23. kolo 24.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A2302Sokolov B08.05. 11:00
G1A2303Hvězda Cheb BH.Slavkov23.05. 10:00SO
G1A2304FC Cheb/LipováSkalná24.05. 10:00NEUMT
G1A2305OstrovHvězda Cheb23.05. 10:00SOUMT
G1A2306Mar.LázněK.Vary24.05. 09:30NE
G1A2307SokolovKynšperk16.06. 17:00ÚTSO u sp.haly


15. kolo 27.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1502Mar.LázněFC Cheb/Lipová27.05. 17:00ST
G1A1503SokolovHvězda Cheb B27.05. 17:00STSO u sp.haly
G1A1504Kynšperk27.05. 17:00ST
G1A1505K.VaryChodov03.06. 17:00STDvory
G1A1506Hvězda ChebSokolov B27.05. 17:00ST
G1A1507SkalnáH.Slavkov27.05. 17:00ST


24. kolo 31.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A2402KynšperkMar.Lázně30.05. 11:00SO
G1A2403K.VaryOstrov31.05. 14:30NEDvory
G1A2404Hvězda ChebFC Cheb/Lipová31.05. 14:00NE
G1A2405SkalnáHvězda Cheb B30.05. 10:00SO
G1A2406H.Slavkov31.05. 10:00NE
G1A2407ChodovSokolov B31.05. 10:00NE


25. kolo 07.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A2502ChodovH.Slavkov07.06. 10:00NE
G1A2503Skalná07.06. 14:00NE
G1A2504Hvězda Cheb BHvězda Cheb07.06. 10:00NE
G1A2505FC Cheb/LipováK.Vary07.06. 10:00NEUMT
G1A2506OstrovKynšperk06.06. 10:00SOUMT
G1A2507Mar.LázněSokolov07.06. 09:30NE


26. kolo 14.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A2602SokolovOstrov10.06. 17:00STSO u sp.haly
G1A2603KynšperkFC Cheb/Lipová13.06. 10:00SO
G1A2604K.VaryHvězda Cheb B14.06. 14:00NEDvory
G1A2605Hvězda Cheb14.06. 14:00NE
G1A2606SkalnáChodov13.06. 10:00SO
G1A2607H.SlavkovSokolov B14.06. 10:00NE



Karlovarský KFS
Dr. Davida Bechera 18,
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 236 810
Fax: 353 586 168
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Obsazení soutěží
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Termínová listina - podzim 2015
Soubory ke stažení
Seznam trenérů k 20. 2. 2015
Termínová listina - jaro 2015
Rozpis mistrovských soutěží - 2014/15
Letní fotbalový kemp
Aktuální adresář oddílů
Krajský pohár mužů 2013
Valná hromada Karlovarského KFS
Dodatek RS pro jarní část soutěží 2012/13
Úrazové pojištění 2013
Krajský pohár mužů 2012
Krajský pohár mužů 2011
Informace o provozu registračního úseku při Karlovarském KFS
Historie soutěží
Kritéria pro přidělení dotací na turnaje mládeže
 
Výkonný výbor
1.6.2015Zápisy z jednání VV - sezóna 2014/15
22.5.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2013/14
5.3.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2012/13
 
Disciplinární komise
18.6.2015Zápisy z jednání DK - jaro 2015
14.11.2014Zápisy z jednání DK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání DK - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání DK - podzim 2013
 
STK
30.6.2015Losovací čísla pro sezónu 2015/16
30.6.2015Postupy, sestupy, baráže
30.6.2015Zápisy z jednání STK - jaro 2015
28.11.2014Zápisy z jednání STK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání STK - jaro 2014
21.11.2013Zápisy z jednání STK - podzim 2013
 
Komise rozhodčích
17.7.2015Zápisy z jednání KR - jaro 2015
12.6.2015Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2015
13.3.2015Obsazení rozhodčích - zimní příprava 2015
28.11.2014Zápisy z jednání KR - podzim 2014
7.11.2014Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2014
19.6.2014Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání KR - podzim 2013
14.11.2013Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2013
 
Komise mládeže
7.6.2013Zápisy z jednání KM - sezóna 2012/13
31.3.2013Brankářská škola 2013
25.3.2013Danone - Pohár národů 2012/13
25.3.2013Dotace na turnaje mládeže z FAČR
25.3.2013Létající trenéři 2013
10.10.2012Nominace mládežnických výběrů
 
Úřední zprávy
29.3.2012Usnesení z VH ze dne 14. 3. 2012
19.2.2009Valná hromada Karlovarského KFS
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate