Domácí soutěže

reklama

G1A - Krajský přebor přípravek - starší

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0102SkalnáSokolov B33:10 
Rozhodčí: Vokoun Tomáš, Hrnčál Jiří
G1A0103Hvězda ChebChodov37:15 
G1A0104K.Vary37:13 
Rozhodčí: Vasilko Jan, Pachtová Michaela
G1A0105KynšperkHvězda Cheb B15:7 
Rozhodčí: Balhar Ivan, Francúz Marek
G1A0106SokolovFC Cheb/Lipová57:3 
G1A0107Mar.LázněOstrov23:9 
Rozhodčí: Hlavatý Josef, Šimáček Petr


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0202FC Cheb/LipováMar.Lázně9:32 
G1A0203Hvězda Cheb BSokolov24:8 
G1A0204Kynšperk9:35 
G1A0205ChodovK.Vary17:25 
G1A0206Sokolov BHvězda Cheb32:9 
G1A0207H.SlavkovSkalná14:19 


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0302Hvězda ChebH.Slavkov41:3 
Rozhodčí: Kobielský Julius
G1A0303K.VarySokolov B24:6 
Rozhodčí: Vasilko Jan, Matejka Dominik
G1A0304ChodovKynšperk14:25 
Rozhodčí: Vokoun Tomáš, Svoboda Lukáš
G1A0305Sokolov56:4 
Rozhodčí: Gardoš Jiří, Tůmová Michaela
G1A0306Mar.LázněHvězda Cheb B21:5 
Rozhodčí: Hlavatý Josef, Novotný Josef
G1A0307OstrovFC Cheb/Lipová30:3 
Rozhodčí: Mrázek Lukáš, Sapoušek Jáchym


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0402Hvězda Cheb BOstrov6:29 
Rozhodčí: Francúz Marek, Francúz Jaroslav
G1A0403Mar.Lázně9:26 
Rozhodčí: Laik
G1A0404ChodovSokolov2:45 
Rozhodčí: Kozák Rudolf, Matejka Dominik
G1A0405Sokolov BKynšperk27:30 
G1A0406H.SlavkovK.Vary10:21 
G1A0407SkalnáHvězda Cheb15:34 


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0502K.VarySkalná19:11 
G1A0503KynšperkH.Slavkov30:7 
G1A0504SokolovSokolov B62:7 
G1A0505Mar.LázněChodov16:15 
G1A0506Ostrov18:7 
G1A0507FC Cheb/LipováHvězda Cheb B4:24 


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0602FC Cheb/Lipová11:12 
Rozhodčí: Topinka Jiří, Coufal Jaroslav
G1A0603ChodovOstrov20:27 
Rozhodčí: Sieber Josef, Pachtová Michaela
G1A0604Sokolov BMar.Lázně12:28 
G1A0605H.SlavkovSokolov6:33 
G1A0606SkalnáKynšperk18:27 
Rozhodčí: Štěřík Filip, Francúz Jaroslav
G1A0607Hvězda ChebK.Vary31:13 
Rozhodčí: Šmat Robert, Francúz Jaroslav


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0702KynšperkHvězda Cheb13:24 
Rozhodčí: Horvát Martin, Gardoš Jiří
G1A0703SokolovSkalná44:8 
Rozhodčí: Gardoš Jiří, Kozák Rudolf
G1A0704Mar.LázněH.Slavkov22:13 
Rozhodčí: Kroupa Jiří, Lhotka Jindřich
G1A0705OstrovSokolov B22:20 
G1A0706FC Cheb/LipováChodov4:24 
Rozhodčí: Chrástecký František, Francúz Marek
G1A0707Hvězda Cheb B14:15 
Rozhodčí: Štěřík Filip, Buzna Miroslav


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0802ChodovHvězda Cheb B25:11 
Rozhodčí: Pachtová Michaela, Kozák Rudolf
G1A0803Sokolov BFC Cheb/Lipová18:14 
Rozhodčí: Chládek Miroslav, Šmat David
G1A0804H.SlavkovOstrov17:13 
Rozhodčí: Grůza David, Gardoš Jiří
G1A0805SkalnáMar.Lázně7:18 
Rozhodčí: Hrnčál Jiří, Vokoun Tomáš
G1A0806Hvězda ChebSokolov11:25 
Rozhodčí: Vokoun Tomáš, Francúz Jaroslav
G1A0807K.VaryKynšperk22:18 


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0902SokolovK.Vary29:10 
Rozhodčí: Gardoš Jiří, Pachtová Michaela
G1A0903Mar.LázněHvězda Cheb18:19 
G1A0904OstrovSkalná23:16 
Rozhodčí: Jati David, Mrázek Lukáš
G1A0905FC Cheb/LipováH.Slavkov17:14 
Rozhodčí: Chrástecký František, Francúz Marek
G1A0906Hvězda Cheb BSokolov B29:7 
Rozhodčí: Svoboda Lukáš, Vokoun Tomáš
G1A0907Chodov13:22 
Rozhodčí: Vokoun Tomáš, Buzna Miroslav


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A1002Sokolov B25:11 
Rozhodčí: Tůmová Michaela, Laik
G1A1003H.SlavkovHvězda Cheb B14:13 
Rozhodčí: Fiala Petr, Grůza David
G1A1004SkalnáFC Cheb/Lipová15:13 
Rozhodčí: Vokoun Tomáš, Francúz Marek
G1A1005Hvězda ChebOstrov26:9 
Rozhodčí: Francúz Jaroslav, Štěřík Filip
G1A1006K.VaryMar.Lázně10:17 
Rozhodčí: Laik, Laik
G1A1007KynšperkSokolov7:24 
Rozhodčí: Svoboda Lukáš, Šmat Robert


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A1102Mar.LázněKynšperk16:17 
Rozhodčí: Lhotka Jindřich, Lhotková Veronika
G1A1103OstrovK.Vary22:20 
Rozhodčí: Mrázek Lukáš, Řáda Josef
G1A1104FC Cheb/LipováHvězda Cheb8:34 
Rozhodčí: Furiš René, Furiš Adam
G1A1105Hvězda Cheb BSkalná9:12 
Rozhodčí: Furiš René, Furiš Adam
G1A1106H.Slavkov8:14 
Rozhodčí: Chrástecký František, Svoboda Lukáš
G1A1107Sokolov BChodov16:22 
Rozhodčí: Gardoš Jiří, Vasilko Jan


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A1202H.SlavkovChodov16:20 
Rozhodčí: Kroupa Jiří, Šuma Jakub
G1A1203Skalná20:18 
Rozhodčí: Hrnčál Jiří, Topinka Jiří
G1A1204Hvězda ChebHvězda Cheb B36:4 
G1A1205K.VaryFC Cheb/Lipová22:12 
Rozhodčí: Matejka Dominik, Matějka Aleš
G1A1206KynšperkOstrov19:14 
Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Peschel Filip
G1A1207SokolovMar.Lázně15:8 
Rozhodčí: Řáda Josef, Sapoušek Jáchym


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A1302OstrovSokolov6:30 
Rozhodčí: Laik, Laik
G1A1303FC Cheb/LipováKynšperk5:27 
Rozhodčí: Topinka Ondřej, Coufal Jaroslav
G1A1304Hvězda Cheb BK.Vary5:19 
Rozhodčí: Furiš Adam, Furiš René
G1A1305Hvězda Cheb7:36 
Rozhodčí: Buzna Miroslav, Francúz Marek
G1A1306ChodovSkalná12:14 
Rozhodčí: Kozák Rudolf, Pachtová Michaela
G1A1307Sokolov BH.Slavkov14:13 
Rozhodčí: Peschel Filip, Gardoš Jiří


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A1402Sokolov BSkalná5:33 35
Rozhodčí: Tůmová Michaela, Košina Josef
G1A1403ChodovHvězda Cheb11:19 50
Rozhodčí: Dvořák Matěj, Kostolecký Karel
G1A1404K.Vary9:24 45
Rozhodčí: Laik, Laik
G1A1405Hvězda Cheb BKynšperk8:39 50
Rozhodčí: Kuchta Radek, Vokoun Tomáš
G1A1406FC Cheb/LipováSokolov1:59 22
Rozhodčí: Topinka Jiří, Coufal Jaroslav
G1A1407OstrovMar.Lázně16:17 15
Rozhodčí: Bláha Karel, Laik


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A1502Mar.LázněFC Cheb/Lipová32:4 40
Rozhodčí: Hlavatý Josef, Kotoun Adam
G1A1503SokolovHvězda Cheb B48:2 20
Rozhodčí: Sieber Josef, Peschel Filip
G1A1504Kynšperk32:9 30
Rozhodčí: Balhar Ivan, Francúz Marek
G1A1505K.VaryChodov19:20 25
Rozhodčí: Laik, Laik
G1A1506Hvězda ChebSokolov B30:5 15
Rozhodčí: Topinka Ondřej, Štěřík Filip
G1A1507SkalnáH.Slavkov25:12 50
Rozhodčí: Hrnčál Jiří, Vokoun Tomáš


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A1602H.SlavkovHvězda Cheb9:18 
G1A1603Sokolov BK.Vary10:36 25
Rozhodčí: Laik, Laik
G1A1604KynšperkChodov16:9 25
Rozhodčí: Laik, Laik
G1A1605Sokolov5:36 25
Rozhodčí: Laik, Laik
G1A1606Hvězda Cheb BMar.Lázně4:35 50
Rozhodčí: Štěřík Filip, Hrnčál Jiří
G1A1607FC Cheb/LipováOstrov5:18 


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A1702OstrovHvězda Cheb B31:7 
G1A1703Mar.Lázně33:8 
G1A1704SokolovChodov35:14 
G1A1705KynšperkSokolov B35:7 
G1A1706K.VaryH.Slavkov21:7 
G1A1707Hvězda ChebSkalná22:6 
Rozhodčí: Furiš R., Furiš A.


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A1801volnoHvězda Cheb0:-1 
G1A1802SkalnáK.Vary13:32 40
Rozhodčí: Balhar Ivan, Francúz Marek
G1A1803H.SlavkovKynšperk9:15 35
Rozhodčí: Kroupa Jiří, Šuma Jakub
G1A1804Sokolov BSokolov4:29 40
Rozhodčí: Fiala Petr, Matějka Aleš
G1A1805ChodovMar.Lázně9:36 45
Rozhodčí: Pachtová Michaela, Tůmová Michaela
G1A1806Ostrov9:29 35
Rozhodčí: Kobielský Julius, Chrástecký František
G1A1807Hvězda Cheb BFC Cheb/Lipová12:15 30
Rozhodčí: Coufal Jaroslav, Topinka Jiří


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A1902FC Cheb/Lipová14:16 20
Rozhodčí: Francúz Marek, Francúz Jaroslav
G1A1903OstrovChodov17:15 30
Rozhodčí: Laik, Mrázek Lukáš
G1A1904Mar.LázněSokolov B19:16 30
Rozhodčí: Laik, Laik
G1A1905SokolovH.Slavkov39:5 20
Rozhodčí: Gardoš Jiří, Laik
G1A1906KynšperkSkalná30:11 20
Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Matejka Dominik
G1A1907K.VaryHvězda Cheb13:24 100
Rozhodčí: Granec Jan, Kostolecký Karel


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A2002Hvězda ChebKynšperk32:11 35
Rozhodčí: Štěřík Filip, Hrnčál Jiří
G1A2003SkalnáSokolov8:27 50
Rozhodčí: Hrnčál Jiří, Vokoun Tomáš
G1A2004H.SlavkovMar.Lázně8:13 20
Rozhodčí: Peschel Filip, Gardoš Jiří
G1A2005Sokolov BOstrov8:32 20
Rozhodčí: Peschel Filip, Gardoš Jiří
G1A2006ChodovFC Cheb/Lipová27:8 30
Rozhodčí: Vasilko Jan, Tůmová Michaela
G1A2007Hvězda Cheb B14:7 50


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A2102Hvězda Cheb BChodov15:12 40
Rozhodčí: Šmat Robert, Hyčka Pavel
G1A2103FC Cheb/LipováSokolov B8:12 50
Rozhodčí: Buzna Miroslav, Šmat Robert
G1A2104OstrovH.Slavkov22:6 30
Rozhodčí: Sapoušek Jáchym, Matejka Dominik
G1A2105Mar.LázněSkalná28:6 30
Rozhodčí: Lhotka Jindřich, Kroupa Jiří
G1A2106SokolovHvězda Cheb30:13 25
Rozhodčí: Tůmová Michaela, Pachtová Michaela
G1A2107KynšperkK.Vary10:16 30
Rozhodčí: Francúz Marek, Francúz Jaroslav


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A2202K.VarySokolov10:17 35
Rozhodčí: Klinger Radim, Godža Ladislav
G1A2203Hvězda ChebMar.Lázně21:4 100
Rozhodčí: Chrástecký František, Šmat David
G1A2204SkalnáOstrov8:23 20
Rozhodčí: Francúz Jaroslav, Vokoun Tomáš
G1A2205H.SlavkovFC Cheb/Lipová13:5 35
G1A2206Sokolov BHvězda Cheb B14:15 30
Rozhodčí: Sieber Josef, Peschel Filip
G1A2207Chodov25:15 20
Rozhodčí: Tůmová Michaela, Gardoš Jiří


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A2302Sokolov B14:20 50
G1A2303Hvězda Cheb BH.Slavkov2:24 50
Rozhodčí: Balhar Ivan, Francúz Jaroslav
G1A2304FC Cheb/LipováSkalná5:35 30
Rozhodčí: Štěřík Filip, Hyčka Pavel
G1A2305OstrovHvězda Cheb13:25 30
Rozhodčí: Sapoušek Jáchym, Botoš Robert
G1A2306Mar.LázněK.Vary10:25 50
Rozhodčí: Bušek Josef, Fiala Petr
G1A2307SokolovKynšperk26:8 30
Rozhodčí: Sieber Josef, Cvrk Miroslav


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A2402KynšperkMar.Lázně16:18 20
Rozhodčí: Francúz Marek, Štěřík Filip
G1A2403K.VaryOstrov15:16 55
Rozhodčí: Godža Ladislav, Sapoušek Jáchym
G1A2404Hvězda ChebFC Cheb/Lipová32:8 50
Rozhodčí: Šmat Robert, Šmat David
G1A2405SkalnáHvězda Cheb B25:8 30
Rozhodčí: Buzna Miroslav, Šmat David
G1A2406H.Slavkov7:15 20
G1A2407ChodovSokolov B21:30 50
Rozhodčí: Vasilko Jan, Gardoš Jiří


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A2502ChodovH.Slavkov18:7 50
Rozhodčí: Klinger Radim, Tůmová Michaela
G1A2503Skalná14:18 50
Rozhodčí: Vokoun Tomáš, Balhar Ivan
G1A2504Hvězda Cheb BHvězda Cheb2:45 50
Rozhodčí: Šmat Robert, Buzna Miroslav
G1A2505FC Cheb/LipováK.Vary6:25 20
Rozhodčí: Hyčka Pavel, Kobielský Julius
G1A2506OstrovKynšperk26:7 30
Rozhodčí: Varga Marián, Granec Jan
G1A2507Mar.LázněSokolov5:33 50
Rozhodčí: Lhotková Veronika, Lhotka Jindřich


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A2602SokolovOstrov26:7 50
Rozhodčí: Vokoun Tomáš, Francúz Marek
G1A2603KynšperkFC Cheb/Lipová19:22 50
Rozhodčí: Šmat Robert, Šmat David
G1A2604K.VaryHvězda Cheb B34:12 50
Rozhodčí: Talpáš Petr, Godža Ladislav
G1A2605Hvězda Cheb22:7 20
Rozhodčí: Francúz Jaroslav, Francúz Marek
G1A2606SkalnáChodov17:12 75
Rozhodčí: Štěřík Filip, Furiš Adam
G1A2607H.SlavkovSokolov B12:13 50
Rozhodčí: Peschel Filip, Vasilko Jan



Karlovarský KFS
Dr. Davida Bechera 18,
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 236 810
Fax: 353 586 168
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Obsazení soutěží
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Termínová listina - podzim 2015
Soubory ke stažení
Seznam trenérů k 20. 2. 2015
Termínová listina - jaro 2015
Rozpis mistrovských soutěží - 2014/15
Letní fotbalový kemp
Aktuální adresář oddílů
Krajský pohár mužů 2013
Valná hromada Karlovarského KFS
Dodatek RS pro jarní část soutěží 2012/13
Úrazové pojištění 2013
Krajský pohár mužů 2012
Krajský pohár mužů 2011
Informace o provozu registračního úseku při Karlovarském KFS
Historie soutěží
Kritéria pro přidělení dotací na turnaje mládeže
 
Výkonný výbor
1.6.2015Zápisy z jednání VV - sezóna 2014/15
22.5.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2013/14
5.3.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2012/13
 
Disciplinární komise
18.6.2015Zápisy z jednání DK - jaro 2015
14.11.2014Zápisy z jednání DK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání DK - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání DK - podzim 2013
 
STK
30.6.2015Losovací čísla pro sezónu 2015/16
30.6.2015Postupy, sestupy, baráže
30.6.2015Zápisy z jednání STK - jaro 2015
28.11.2014Zápisy z jednání STK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání STK - jaro 2014
21.11.2013Zápisy z jednání STK - podzim 2013
 
Komise rozhodčích
17.7.2015Zápisy z jednání KR - jaro 2015
12.6.2015Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2015
13.3.2015Obsazení rozhodčích - zimní příprava 2015
28.11.2014Zápisy z jednání KR - podzim 2014
7.11.2014Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2014
19.6.2014Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání KR - podzim 2013
14.11.2013Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2013
 
Komise mládeže
7.6.2013Zápisy z jednání KM - sezóna 2012/13
31.3.2013Brankářská škola 2013
25.3.2013Danone - Pohár národů 2012/13
25.3.2013Dotace na turnaje mládeže z FAČR
25.3.2013Létající trenéři 2013
10.10.2012Nominace mládežnických výběrů
 
Úřední zprávy
29.3.2012Usnesení z VH ze dne 14. 3. 2012
19.2.2009Valná hromada Karlovarského KFS
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate