Domácí soutěže

reklama

H1B - Krajský přebor přípravek - mladší

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
H1B0101SokolovSokolov B50:3 
Rozhodčí: Peschel Filip, Horvát Martin
H1B0102Loko KV19:4 
Rozhodčí: Godža Ladislav, Matejka Dominik
H1B0103Hvězda ChebHvězda Cheb B24:5 
Rozhodčí: Hyčka Pavel, Štěřík Filip
H1B0104K.VaryFC Cheb/Lipová12:32 
Rozhodčí: Řáda Josef, Talpáš Petr
H1B0105Mar.LázněOstrov21:14 
Rozhodčí: Hlavatý Josef, Novotný Josef


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
H1B0201Sokolov BOstrov5:33 
Rozhodčí: Furiš Adam, Furiš René
H1B0202FC Cheb/LipováMar.Lázně4:23 
Rozhodčí: Hyčka Pavel, Topinka Jiří
H1B0203Hvězda Cheb BK.Vary4:32 
Rozhodčí: Francúz Jaroslav, Štěřík Filip
H1B0205SokolovLoko KV27:10 
Rozhodčí: Tůmová Michaela, Peschel Filip


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
H1B0301Loko KVSokolov B35:17 
Rozhodčí: Jati David, Pachtová Michaela
H1B0302Hvězda ChebSokolov12:40 
Rozhodčí: Kobielský Julius
H1B0303K.Vary17:13 
Rozhodčí: Vasilko Jan, Matejka Dominik
H1B0304Mar.LázněHvězda Cheb B57:2 
Rozhodčí: Hlavatý Josef, Novotný Josef
H1B0305OstrovFC Cheb/Lipová10:11 


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
H1B0403Mar.Lázně2:33 
H1B0404SokolovK.Vary57:13 


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
H1B0501Hvězda ChebSokolov B14:18 
Rozhodčí: Hrnčál Jiří, Vokoun Tomáš
H1B0502K.VaryLoko KV16:21 
Rozhodčí: Laik
H1B0503Mar.LázněSokolov20:14 
H1B0504Ostrov25:5 
H1B0505FC Cheb/LipováHvězda Cheb B50:0 


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
H1B0602FC Cheb/Lipová4:24 
Rozhodčí: Topinka Jiří, Coufal Jaroslav
H1B0603SokolovOstrov28:14 
H1B0604Loko KVMar.Lázně9:27 
Rozhodčí: Jati David, Mrázek Lukáš
H1B0605Hvězda ChebK.Vary9:14 
Rozhodčí: Šmat Robert, Francúz Jaroslav


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
H1B0702Mar.LázněHvězda Cheb42:2 
Rozhodčí: Kroupa Jiří, Lhotka Jindřich
H1B0703OstrovLoko KV23:13 
H1B0704FC Cheb/LipováSokolov9:24 
Rozhodčí: Chrástecký František, Francúz Marek
H1B0705Hvězda Cheb B7:24 
Rozhodčí: Štěřík Filip, Buzna Miroslav


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
H1B0801Sokolov B7:26 
Rozhodčí: Peschel Filip, Gardoš Jiří
H1B0802SokolovHvězda Cheb B41:7 
H1B0803Loko KVFC Cheb/Lipová3:21 
H1B0804Hvězda ChebOstrov4:18 
Rozhodčí: Vokoun Tomáš, Francúz Jaroslav
H1B0805K.VaryMar.Lázně2:36 


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
H1B0901Mar.LázněSokolov B46:1 
H1B0902OstrovK.Vary24:8 
Rozhodčí: Jati David, Mrázek Lukáš
H1B0903FC Cheb/LipováHvězda Cheb29:5 
Rozhodčí: Chrástecký František, Francúz Marek
H1B0904Hvězda Cheb BLoko KV5:31 
Rozhodčí: Svoboda Lukáš, Vokoun Tomáš
H1B0905Sokolov6:34 
Rozhodčí: Vokoun Tomáš, Buzna Miroslav


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
H1B1001Sokolov BSokolov6:42 50
Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Vokoun Tomáš
H1B1002Loko KV14:11 50
Rozhodčí: Vokoun Tomáš, Balhar Ivan
H1B1003Hvězda Cheb BHvězda Cheb25:10 50
Rozhodčí: Šmat Robert, Buzna Miroslav
H1B1004FC Cheb/LipováK.Vary26:16 20
Rozhodčí: Kobielský Julius, Hyčka Pavel
H1B1005OstrovMar.Lázně8:17 30
Rozhodčí: Varga Marián, Granec Jan


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
H1B1101OstrovSokolov B25:6 20
Rozhodčí: Sapoušek Jáchym, Botoš Robert
H1B1102Mar.LázněFC Cheb/Lipová14:12 50
Rozhodčí: Bušek Josef, Fiala Petr
H1B1103K.VaryHvězda Cheb B26:11 50
Rozhodčí: Jati David, Mrázek Lukáš
H1B1104Hvězda Cheb14:15 30
Rozhodčí: Balhar Ivan, Francúz Jaroslav
H1B1105Loko KVSokolov2:30 40
Rozhodčí: Godža Ladislav, Mrázek Lukáš


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
H1B1201Sokolov BLoko KV10:25 30
Rozhodčí: Peschel Filip, Gardoš Jiří
H1B1202SokolovHvězda Cheb50:4 25
Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Laik
H1B1203K.Vary13:19 20
Rozhodčí: Chrástecký František, Kobielský Julius
H1B1204Hvězda Cheb BMar.Lázně12:30 50
Rozhodčí: Šmat Robert, Šmat David
H1B1205FC Cheb/LipováOstrov14:22 25
Rozhodčí: Kobielský Julius, Štěřík Filip


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
H1B1301FC Cheb/LipováSokolov B38:6 
H1B1302OstrovHvězda Cheb B51:2 
H1B1303Mar.Lázně36:4 
H1B1304K.VarySokolov8:37 
H1B1305Hvězda ChebLoko KV11:34 


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
H1B1401Sokolov BHvězda Cheb15:19 50
Rozhodčí: Peschel Filip, Cvrk Miroslav
H1B1402Loko KVK.Vary24:19 30
Rozhodčí: Godža Ladislav, Mrázek Lukáš
H1B1403SokolovMar.Lázně22:20 50
Rozhodčí: Fiala Petr, Matějka Aleš
H1B1404Ostrov19:25 30
Rozhodčí: Kobielský Julius, Chrástecký František
H1B1405Hvězda Cheb BFC Cheb/Lipová3:51 40
Rozhodčí: Hyčka Pavel, Topinka Jiří


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
H1B1501Hvězda Cheb BSokolov B29:17 50
Rozhodčí: Šmat David, Coufal Jaroslav
H1B1502FC Cheb/Lipová30:11 20
Rozhodčí: Francúz Marek, Francúz Jaroslav
H1B1503OstrovSokolov13:27 30
Rozhodčí: Talpáš Petr, Mrázek Lukáš
H1B1504Mar.LázněLoko KV44:8 50
Rozhodčí: Laik, Šuma Jakub
H1B1505K.VaryHvězda Cheb23:18 35


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
H1B1601Sokolov BK.Vary5:17 15
Rozhodčí: Pešek Pavel, Tůmová Michaela
H1B1602Hvězda ChebMar.Lázně5:43 20
Rozhodčí: Francúz Marek, Francúz Jaroslav
H1B1603Loko KVOstrov9:25 50
Rozhodčí: Mrázek Lukáš, Jati David
H1B1604SokolovFC Cheb/Lipová28:7 20
Rozhodčí: Peschel Filip, Gardoš Jiří
H1B1605Hvězda Cheb B22:7 50
Rozhodčí: Buzna Miroslav, Svoboda Lukáš


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
H1B1701Sokolov B14:10 50
Rozhodčí: Topinka Jiří, Coufal Jaroslav
H1B1702Hvězda Cheb BSokolov1:66 40
Rozhodčí: Šmat Robert, Hyčka Pavel
H1B1703FC Cheb/LipováLoko KV12:4 50
Rozhodčí: Buzna Miroslav, Šmat Robert
H1B1704OstrovHvězda Cheb16:6 30
Rozhodčí: Sapoušek Jáchym, Matejka Dominik
H1B1705Mar.LázněK.Vary26:14 30
Rozhodčí: Lhotka Jindřich, Kroupa Jiří


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
H1B1801Sokolov BMar.Lázně7:43 20
Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Peschel Filip
H1B1802K.VaryOstrov8:21 30
Rozhodčí: Klinger Radim, Godža Ladislav
H1B1803Hvězda ChebFC Cheb/Lipová8:29 100
Rozhodčí: Chrástecký František, Šmat David
H1B1805Sokolov14:22 10



Karlovarský KFS
Dr. Davida Bechera 18,
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 236 810
Fax: 353 586 168
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Obsazení soutěží
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Termínová listina - podzim 2015
Soubory ke stažení
Seznam trenérů k 20. 2. 2015
Termínová listina - jaro 2015
Rozpis mistrovských soutěží - 2014/15
Letní fotbalový kemp
Aktuální adresář oddílů
Krajský pohár mužů 2013
Valná hromada Karlovarského KFS
Dodatek RS pro jarní část soutěží 2012/13
Úrazové pojištění 2013
Krajský pohár mužů 2012
Krajský pohár mužů 2011
Informace o provozu registračního úseku při Karlovarském KFS
Historie soutěží
Kritéria pro přidělení dotací na turnaje mládeže
 
Výkonný výbor
1.6.2015Zápisy z jednání VV - sezóna 2014/15
22.5.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2013/14
5.3.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2012/13
 
Disciplinární komise
18.6.2015Zápisy z jednání DK - jaro 2015
14.11.2014Zápisy z jednání DK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání DK - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání DK - podzim 2013
 
STK
30.6.2015Losovací čísla pro sezónu 2015/16
30.6.2015Postupy, sestupy, baráže
30.6.2015Zápisy z jednání STK - jaro 2015
28.11.2014Zápisy z jednání STK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání STK - jaro 2014
21.11.2013Zápisy z jednání STK - podzim 2013
 
Komise rozhodčích
17.7.2015Zápisy z jednání KR - jaro 2015
12.6.2015Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2015
13.3.2015Obsazení rozhodčích - zimní příprava 2015
28.11.2014Zápisy z jednání KR - podzim 2014
7.11.2014Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2014
19.6.2014Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání KR - podzim 2013
14.11.2013Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2013
 
Komise mládeže
7.6.2013Zápisy z jednání KM - sezóna 2012/13
31.3.2013Brankářská škola 2013
25.3.2013Danone - Pohár národů 2012/13
25.3.2013Dotace na turnaje mládeže z FAČR
25.3.2013Létající trenéři 2013
10.10.2012Nominace mládežnických výběrů
 
Úřední zprávy
29.3.2012Usnesení z VH ze dne 14. 3. 2012
19.2.2009Valná hromada Karlovarského KFS
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate