Branky: Polák Radim, Krejčík Pavel - Denk Martin, Koštial Michal, Vnuk Radovan; Rozhodčí: Král, Böhme, Marek Z.; ŽK: 0 - Rajšner Zdeněk
A2A0102
Kunratice
Sosnová
2:1(1:0)
27
Branky: Fanta Ivan 2 - Doseděl Petr; Rozhodčí: Weiss, German, Böhme; ŽK: Bobelák Rudolf - Janovský Michal, Boháček David, Mimra Luboš; ČK: 0 - Gavlík Antonín
A2A0103
Noviny
H.Libchava
7:0(3:0)
65
Branky: Lundák Michal 2, Heindörfer Martin 2, Moravec Karel, Pikous Michal, Holoubek Jakub; Rozhodčí: Volf, Mengr, Marek Z.; ŽK: 0 - Tuček Martin, Kliment Roman, Šanda Petr
A2A0104
Lindava
Svor
4:4(1:2)
60
Pk 3:2
Branky: Havlas Lukáš, Havlas Petr, Dvořák Josef, Tima Václav - Kořínek Libor 3, Koutenský Josef; Rozhodčí: Nešněra; ŽK: Tima Václav - Kořínek Libor, Koutenský Josef, Pavlíček Martin; ČK: Houfek Josef, Kozák Lukáš - Rudinský Lukáš, Heřmánek Tomáš, Heřmánek Aleš
A2A0105
Blíževedly
Bukovany B
0:1(0:1)
30
Branky: Svoboda Jaroslav; Rozhodčí: Otčenášek; ŽK: Benda Kamil, Šponiar Miroslav - 0; ČK: Šponiar Zdeněk - Kusý Petr
A2A0106
Okna
Brniště
0:3(0:3)
20
Branky: Stand Pavel, Gutkais Petr, Kopecký Michal; Rozhodčí: Vágner, Poppr, Kadlec; ŽK: Svoboda David - 0
A2A0107
Žandov
Dubnice
2:2(0:1)
70
Pk 1:3
Branky: Plaček Marek, Lhotka Josef - Guba Michal, Lukeš Lukáš; Rozhodčí: Hybler, Řezáč, Táborský; ŽK: Plaček Marek, Vaníček Tomáš, Mládek Ondřej, Semerád Jaroslav - Guba Michal, Závodský Jakub; ČK: 0 - Guba Michal
A2A0108
Polevsko
Tuhaň
4:0(2:0)
30
Branky: Lebruška Jan 2, Bezouška Martin, Stejskal Filip; Rozhodčí: Hamada
2.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0201
Loko Č.Lípa B
Tuhaň
5:0(3:0)
32
Branky: Horáček Miroslav 2, Linhart Daniel 2, Vnuk Radovan; Rozhodčí: Otčenášek, Vágner, Marek Z.; ŽK: 0 - Šimon Václav, Dufek Jan
A2A0202
Dubnice
Polevsko
5:1(4:0)
40
Branky: Radošinský Pavel 4, Novák Marcel - Kubát Martin; Rozhodčí: Jánský, Řezáč, Pospíchal; ŽK: Šimon Štěpán - Ramisch Jan
A2A0203
Brniště
Žandov
0:1(0:0)
60
Branky: Matějček Tomáš; Rozhodčí: Pospíchal, Folk, Marek Z.; ŽK: Luft Pavel - Matějček Tomáš
A2A0204
Bukovany B
Okna
1:4(1:2)
Rozhodčí: Weiss, Volf, Hartig
A2A0205
Svor
Blíževedly
5:1(3:0)
63
Branky: Augusta Jaroslav 2, Laipold Leoš, Rudinský Lukáš, Kořínek Libor - Veselý Lukáš; Rozhodčí: Otčenášek, Böhme, Copko; ŽK: Laipold Leoš, Koutenský Josef - Benda Kamil
A2A0206
H.Libchava
Lindava
1:0(0:0)
30
Branky: Ptáček Jan; Rozhodčí: Švec M., Böhme, Miklovič; ŽK: Kliment Roman, Šanda Petr, Biegel Jan, Homola Daniel - Tima Václav; ČK: 0 - Kraus Petr
A2A0207
Sosnová
Noviny
0:1(0:1)
30
Branky: Žeňka Zbyněk; Rozhodčí: Švec J., Vágner, Kutílek; ŽK: Mimra Luboš, Košík Pavel - Jindra Tomáš, Plíva Jaromír
A2A0208
Mimoň B
Kunratice
2:3(0:2)
30
Rozhodčí: Vágner, Táborský; ŽK: Steinfest Marek, Slavík Ladislav - 0
3.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0301
Kunratice
Loko Č.Lípa B
6:0(3:0)
35
Branky: Kadlec Pavel 2, Jackl Robin, Jackl Dominik, Zet Tomáš, Koutný Josef; Rozhodčí: Jánský, Volf, Hejl; ŽK: Klodner Stanislav - Bukáček Milan, Fara Pavel
A2A0302
Noviny
Mimoň B
2:2(1:1)
70
Pk 5:6
Branky: Žeňka Zbyněk 2 - Istomín Jiří, Sukovatý Tomáš; Rozhodčí: Mengr, Hartig, Weiss; ŽK: Nedbal Lukáš - Sukovatý Tomáš, Polák Radim, Vít Pavel
A2A0303
Lindava
Sosnová
1:0(0:0)
37
Branky: Houfek Josef; Rozhodčí: Folk, Volf, Bahník; ŽK: Diviš Petr - Karlík Tomáš
A2A0304
Blíževedly
H.Libchava
3:1(2:0)
30
Branky: Šponiar Miroslav, Kubišta Zdeněk, Veselý Lukáš - Klivický Martin; Rozhodčí: Řezáč, Táborský, Marek Z.; ŽK: Beständig Jan, Rykl Václav - Šanda Petr
A2A0305
Okna
Svor
6:2(2:2)
50
Branky: Lakatoš Roman, Mádl Petr, Zlatník Martin, Svoboda David, Bažacký Stanislav, Bojanovský František - Heřmánek Tomáš, Kořínek Libor; Rozhodčí: Vágner, Král, Hejl; ŽK: Svoboda David, Vávra Tomáš, Svárovský Jan - Laipold Leoš
A2A0306
Žandov
Bukovany B
9:0(2:0)
70
Branky: Vaníček Tomáš 2, Miko Tomáš 2, Lhotka Josef 2, Plaček Marek, Štěpánek Jiří, Živnůstka Ladislav; Rozhodčí: Řezáč, Vágner; ŽK: 0 - Hradec Martin
A2A0307
Polevsko
Brniště
0:2(0:2)
90
Branky: Srba Vladimír, Kopecký Michal; Rozhodčí: Poppr, Böhme, Copko
A2A0308
Tuhaň
Dubnice
2:6(1:3)
40
Branky: Chramosta Pavel 2 - Tschervenka Roman 2, Radošinský Pavel, Šimon Štěpán, Koza Josef, Olbrich Patrik; Rozhodčí: Pospíchal, Jánský, Hamada; ŽK: Šimon Václav, Hanuš Ferdinand - Stoklasa Petr
4.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0401
Loko Č.Lípa B
Dubnice
2:5(1:1)
34
Branky: Škaloud Petr, Pelc Martin - Radošinský Pavel, Novák Patrik, Koza Josef, Šimon Vojtěch, Lukeš Lukáš; Rozhodčí: Bahník, Weiss, Hejl; ŽK: Bukáček Milan, Fara Pavel, Jedlička Lukáš - Lukeš Lukáš, Olbrich Patrik; ČK: 0 - Bartoň Martin
A2A0402
Brniště
Tuhaň
5:0(3:0)
50
Branky: Kopecký Michal 2, Srba Vladimír, Stand Pavel, Luft Pavel; Rozhodčí: Mengr, Böhme; ŽK: Luft Petr - Dufek Jan, Chramosta Pavel; ČK: 0 - Dufek Jan
A2A0403
Bukovany B
Polevsko
1:3(1:1)
50
Branky: Svoboda Jaroslav - Janků Michal, Svoboda Jan, Dlouhý Daniel; Rozhodčí: Kutílek, Švec J., Ďörď; ŽK: Svoboda Jaroslav, Beneš Josef, Bláha Michal - Svoboda Jan, Blumentritt Ivo, Bezouška Martin
A2A0404
Svor
Žandov
1:1(0:1)
65
Pk 3:5
Branky: Heřmánek Tomáš - Štěpánek Jiří; Rozhodčí: Volf; ŽK: 0 - Vaníček Tomáš, Plaček Marek, Antoš David
A2A0405
H.Libchava
Okna
0:1(0:1)
40
Branky: Bojanovský František; Rozhodčí: Otčenášek; ŽK: 0 - Vávra Tomáš
A2A0406
Sosnová
Blíževedly
4:0(2:0)
73
Branky: Kolínský Jaroslav 3, Bango Milan; Rozhodčí: Folk, Mengr, Volf
A2A0407
Mimoň B
Lindava
4:1(3:0)
50
Branky: Křenek Tomáš, Herák Roman, Sukovatý Martin, Matušek Patrik - Tima Václav; Rozhodčí: German, Vágner, Böhme; ŽK: Havlas Petr - 0
A2A0408
Kunratice
Noviny
2:1(0:0)
26
Branky: Trč František, Vondráček Zdeněk - Slejška Pavel; Rozhodčí: Weiss, Táborský, Folk; ŽK: 0 - Jindra Tomáš
5.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0501
Noviny
Loko Č.Lípa B
4:1(2:0)
50
Branky: Heindörfer Martin 2, Lundák Michal, Nedbal Lukáš - Linhart Daniel; Rozhodčí: German, Copko, Všechovský; ŽK: 0 - Pelc Martin
A2A0502
Lindava
Kunratice
4:1(3:0)
100
Branky: Havlas Lukáš, Havlas Petr, Moravec Marek, Houfek Josef - Trč František; Rozhodčí: Poppr, Mengr, Marek Z.; ŽK: Diviš Petr - Jackl Robin, Zet Tomáš, Ježek Petr, Haman Petr; ČK: 0 - Vokřínek Roman
A2A0503
Blíževedly
Mimoň B
0:5(0:4)
30
Branky: Vít Pavel 2, Sukovatý Martin 2, Istomín Jiří; Rozhodčí: Paulus, Král; ŽK: Marenec Jiří - Istomín Jiří
A2A0504
Okna
Sosnová
3:2(0:0)
60
Branky: Vávra Tomáš, Havrlant Petr, Svoboda David - Kolínský Jaroslav, Ritschel Kamil; Rozhodčí: Nešněra, Řezáč, Milner; ŽK: Svoboda David, Horecký Čeněk, Mádl Petr, Heptner Petr - Kolínský Jaroslav, Mimra Luboš, Boháček David, Janovský Michal
A2A0505
Žandov
H.Libchava
3:0(1:0)
72
Branky: Matějček Tomáš, Miko Tomáš, Semerád Jaroslav; Rozhodčí: Folk; ŽK: Živnůstka Ladislav - 0
A2A0506
Polevsko
Svor
1:6(0:3)
100
Branky: Lebruška Jan - Ladislav Daniel 2, Heřmánek Tomáš, Rudinský Lukáš, Koutenský Josef, Bertalan Marek; Rozhodčí: Marek M., Folk, Hejl; ŽK: Macura Ota - Ladislav Daniel, Augusta Jaroslav, Kořínek Libor
A2A0507
Tuhaň
Bukovany B
0:2(0:1)
45
Branky: Svoboda Jaroslav 2; Rozhodčí: Švec M., Táborský, Böhme; ŽK: Šimon Václav - Svoboda Pavel, Bláha Michal
A2A0508
Dubnice
Brniště
2:1(2:0)
120
Branky: Radošinský Pavel, Novák Patrik - Srba Vladimír; Rozhodčí: Vágner, Jánský, Kadlec; ŽK: Novák Patrik, Koza Josef, Olbrich Patrik - Kopecký Michal, Luft David, Roubych Simon, Koška Václav
6.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0601
Loko Č.Lípa B
Brniště
2:2(1:2)
50
Pk 4:5
Branky: Škaloud Petr, Byrtek Franco - Stand Pavel, Luft Pavel; Rozhodčí: Paulus, Rosenberg, Weiss; ŽK: 0 - Luft David; ČK: 0 - Luft David
A2A0602
Bukovany B
Dubnice
0:3(0:2)
40
Branky: Novák Marcel 2, Radošinský Pavel; Rozhodčí: Nešněra, Bahník, Marek Z.; ŽK: Hradec Martin, Ramík Michal - Novák Patrik
A2A0603
Svor
Tuhaň
8:0(2:0)
45
Branky: Koutenský Josef 3, Bedrník Josef 2, Heřmánek Aleš 2, Heřmánek Tomáš; Rozhodčí: Řeháček st, Ďörď; ŽK: Koutenský Josef - 0
A2A0604
H.Libchava
Polevsko
0:1(0:0)
25
Branky: Lebruška Jan; Rozhodčí: Jankech, Řezáč, Copko
A2A0605
Sosnová
Žandov
1:2(0:2)
42
Branky: Bango Milan - Lhotka Josef 2; Rozhodčí: Bahník, Nešněra, Marek Z.; ŽK: Bango Milan, Karlík Tomáš - Antoš David, Semerád Jaroslav
A2A0606
Mimoň B
Okna
2:3(1:2)
50
Branky: Sutr Jan, Kolda Pavel - Heptner Petr, Salač Josef, Svárovský Jan; Rozhodčí: Švec J., Kutílek, Ďörď; ŽK: Hřeben Jiří - Horecký Čeněk
A2A0607
Kunratice
Blíževedly
2:0(2:0)
40
Branky: Čech Roman, Vondráček Zdeněk; Rozhodčí: Otčenášek, Švec J., Kutílek
A2A0608
Noviny
Lindava
2:2(2:1)
80
PK 3:1
Branky: Švimberský Jaroslav, Nedbal Lukáš - Havlas Lukáš, Havlas Petr; Rozhodčí: Kutílek, Švec J., Otčenášek; ŽK: Švimberský Jaroslav, Jindra Tomáš - Tima Václav, Dvořák Josef, Kozák Lukáš
7.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0701
Lindava
Loko Č.Lípa B
0:6(0:3)
50
Branky: Pelc Martin 2, Vnuk Radovan 2, Škaloud Petr, Denk Martin; Rozhodčí: Řezáč, Táborský, Marek Z.; ŽK: 0 - Bukáček Milan
A2A0702
Blíževedly
Noviny
0:4(0:2)
25
Branky: Lundák Michal, Heindörfer Martin, Podmanický Petr, Nedbal Lukáš; Rozhodčí: Jánský, Tykva; ŽK: 0 - Podmanický Petr
A2A0703
Okna
Kunratice
4:1(2:0)
50
Branky: Vlasák Petr, Svárovský Jan, Svoboda David, Bažacký Stanislav - Fanta Ivan; Rozhodčí: Paulus, Kutílek, Ďörď; ŽK: Bažacký Stanislav, Grolmus Michal, Lakatoš Roman, Mádl Petr - 0
A2A0704
Žandov
Mimoň B
0:0(0:0)
60
PK 3 : 2
Rozhodčí: Pospíchal, Vágner, Böhme; ŽK: Jánošík Jan - Vít Pavel
A2A0705
Polevsko
Sosnová
3:2(3:1)
50
Branky: Špaček Zdeněk 2, Kubát David - Boháček David, Bango Milan; Rozhodčí: Švec J., Hejl, Böhme; ŽK: Špaček Zdeněk, Kubát David, Svoboda Jan - Bango Milan, Karlík Tomáš, Ritschel Kamil; ČK: 0 - Franc Pavel
A2A0706
Tuhaň
H.Libchava
1:4(0:1)
50
Branky: Krejčí Miroslav - Šanda Petr 3, Erben Pavel; Rozhodčí: Vágner, Král; ŽK: Dolejš Petr, Sýkora Josef, Hanuš Ferdinand, Chramosta Pavel, Dufek Jan - Blizníkov Roman
A2A0707
Dubnice
Svor
1:2(0:1)
Branky: Závodský Jakub - Jahvodka Miroslav, Kořínek Libor; Rozhodčí: Marček, German, Copko; ŽK: Tschervenka Roman, Šimon Vojtěch - Laipold Leoš, Ladislav Daniel, Heřmánek Aleš, Bedrník Josef
A2A0708
Brniště
Bukovany B
1:1(1:0)
60
PK 3 : 0
Branky: Kopecký Pavel - Kýček Ladislav; Rozhodčí: Jankech, Řezáč, German; ŽK: Kopecký Pavel, Kopecký Michal - Fertig Zdeněk, Šorf Petr
8.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0801
Loko Č.Lípa B
Bukovany B
0:3(0:1)
40
Branky: Fertig Zdeněk, Černák Ondřej, Bláha Michal; Rozhodčí: Hybler, Hejl, Marek Z.; ŽK: Kosťun Daniel - Hanykýř František, Svoboda Jaroslav, Sysel Jan
A2A0802
Svor
Brniště
3:4(0:0)
30
Branky: Bedrník Josef, Ladislav Daniel, Augusta Jaroslav - Vrána Karel 2, Kopecký Pavel, Kopecký Michal; Rozhodčí: Pospíchal, Jánský, Marek Z.; ŽK: Laipold Leoš - Kopecký Michal, Škváro Milan; ČK: Heřmánek Tomáš - Roubych Simon
A2A0803
H.Libchava
Dubnice
1:4(0:3)
51
Branky: Šanda Petr - Vítek Petr, Novák Patrik, Koza Josef, Olbrich Patrik; Rozhodčí: Volf, Vágner, Mengr; ŽK: Špitálský Jaroslav - Závodský Jakub, Šimon Vojtěch; ČK: Špitálský Jaroslav - 0
A2A0804
Sosnová
Tuhaň
9:1(4:1)
30
Branky: Karlík Tomáš 2, Doseděl Petr 2, Škoda Jaromír, Ladra Roman, Ondřejka František, Puhlovský Jan, vlastní - Černý Jan; Rozhodčí: German, Hejl; ŽK: 0 - Dolejš Petr, Hanuš Ferdinand
A2A0805
Mimoň B
Polevsko
3:0(2:0)
58
Branky: Polák Radim, Křenek Tomáš, Sukovatý Martin; Rozhodčí: Otčenášek, Kutílek, Ďörď; ŽK: 1:1
A2A0806
Kunratice
Žandov
0:0(0:0)
30
PK 4 : 5
Rozhodčí: Jánský, Pospíchal, Marek Z.; ŽK: Klodner Stanislav, Kadlec Pavel - Semerád Jaroslav
A2A0807
Noviny
Okna
2:0(1:0)
40
Branky: Lundák Michal, Žeňka Zbyněk; Rozhodčí: Jankech; ŽK: 0 - Svoboda David
A2A0808
Lindava
Blíževedly
5:0(3:0)
30
Branky: Havlas Lukáš, Moravec Marek, Kozák Lukáš, Houfek Josef, Halčin Lukáš; Rozhodčí: Švec J., Táborský, Švec M.
9.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0901
Blíževedly
Loko Č.Lípa B
0:5(0:3)
30
Branky: Denk Martin 3, Pelc Martin, Vnuk Radovan; Rozhodčí: German, Kadlec; ŽK: Rykl Václav, Šponiar Zdeněk, Šponiar Miroslav - Kliment Dan, Byrtek Franco; ČK: Šponiar Zdeněk - 0
A2A0902
Okna
Lindava
5:3(2:0)
35
Branky: Heptner Petr 2, Mádl Petr, Havrlant Petr, Svoboda David - Moravec Marek, Houfek Josef, Matela Jiří; Rozhodčí: Švec M., Böhme, Copko; ŽK: Heptner Petr, Svárovský Jan, Zeman Jiří - Kraus Petr
A2A0903
Žandov
Noviny
1:2(1:0)
70
vykázán ved.h. Štefan M.
Branky: Antoš David - Nedbal Lukáš 2; Rozhodčí: Volf, Marek Z.; ŽK: Šlechta Roman, Vaníček Tomáš - Jindra Tomáš, Heindörfer Martin; ČK: 0 - Heindörfer Martin
A2A0904
Polevsko
Kunratice
3:1(1:0)
40
Branky: Lebruška Jan 3 - Zet Tomáš; Rozhodčí: Řeháček st, Král, Řezáč; ŽK: Lebruška Jan - Kadlec Pavel
A2A0905
Tuhaň
Mimoň B
1:6(1:3)
50
Branky: Hofmann Jiří - Sukovatý Tomáš 2, Sukovatý Martin 2, Kolda Pavel, Herák Roman; Rozhodčí: Kutílek, Švec J.; ŽK: Dolejš Petr, Bačovský Martin, Dufek Jan - Říha David
A2A0906
Dubnice
Sosnová
5:1(1:0)
56
Branky: Novák Marcel 2, Tschervenka Roman, Novák Patrik, Lukeš Lukáš - vlastní; Rozhodčí: Weiss, Mengr, Volf; ŽK: Vítek Petr - Boháček David, Mimra Luboš, Bango Milan, Karlík Tomáš; ČK: 0 - Bango Milan
A2A0907
Brniště
H.Libchava
5:0(2:0)
55
Branky: Zelenka Jaroslav, Jirousek Jakub, Srba Vladimír, Stand Ondřej, Kopecký Michal; Rozhodčí: Jankech; ŽK: Škváro Milan - Kliment Roman, Šanda Petr, Blizníkov Roman
A2A0908
Bukovany B
Svor
1:4(0:1)
50
Branky: Sysel Jan - Jankech Marcel, Rudinský Lukáš, Kořínek Libor, Koten David; Rozhodčí: Švec M., Poppr, Böhme; ŽK: Valta Jiří - Kořínek Libor, Ladislav Daniel
10.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1001
Loko Č.Lípa B
Svor
1:1(0:0)
50
Pk 4:1
Branky: Kosťun Daniel - Rudinský Lukáš; Rozhodčí: Kutílek, Jankech, Otčenášek; ŽK: Byrtek Franco, Vnuk Radovan - Rudinský Lukáš, Ladislav Daniel, Remeš Jaroslav, Koutenský Josef
A2A1002
H.Libchava
Bukovany B
0:5(0:1)
20
Branky: Fertig Zdeněk 2, Sysel Jan 2, Ramík Michal; Rozhodčí: German, Kadlec; ŽK: Hampl Otta, Tuček Martin, Klivický Martin - Ramík Michal, Havlák Martin
A2A1003
Sosnová
Brniště
0:7(0:5)
30
Branky: Srba Vladimír 2, Stand Pavel 2, Zelenka Jaroslav, Gutkais Petr, Kopecký Michal; Rozhodčí: Táborský, Řezáč, Vágner; ŽK: Mimra Luboš - Kopecký Michal, Stand Pavel, Škváro Milan, Kopecký Pavel
A2A1004
Mimoň B
Dubnice
1:1(0:0)
100
Pk 4:3
Branky: Říha David - Lukeš Lukáš; Rozhodčí: Král, Böhme, Hejl; ŽK: Herák Roman, Sukovatý Tomáš, Polák Radim - Lukeš Lukáš, Vítek Petr, Olbrich Patrik, Šimon Vojtěch; ČK: Sukovatý Tomáš - Olbrich Patrik
A2A1005
Kunratice
Tuhaň
3:0(0:0)
30
Branky: Zet Tomáš 3; Rozhodčí: Kutílek, Otčenášek; ŽK: Kadlec Pavel, Vokřínek Roman, Koutný Josef - Hanuš Ferdinand; ČK: 0 - Hrách Lukáš
A2A1006
Noviny
Polevsko
1:1(0:0)
50
Pk 5:4
Branky: Holoubek Jakub - Rodr František; Rozhodčí: Kutílek, Otčenášek, Ďörď; ŽK: Švimberský Jaroslav - Lebruška Jan; ČK: 0 - Čech Ladislav
A2A1007
Lindava
Žandov
1:2(0:0)
60
Branky: Gubenko Petr - Matějček Tomáš 2; Rozhodčí: Mengr, Jánský; ŽK: 0 - Miko Tomáš; ČK: Svoboda Jaroslav - 0
A2A1008
Blíževedly
Okna
1:4(0:2)
20
Branky: Gregor Zdeněk - Havrlant Petr, Vlasák Petr, Svoboda David, Bažacký Stanislav; Rozhodčí: Pospíchal, Marek Z.; ŽK: Hemza Jakub - 0
11.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1101
Okna
Loko Č.Lípa B
3:4(1:2)
40
Branky: Mádl Petr, Vlasák Petr, Bažacký Stanislav - Pelc Martin 2, Denk Martin, Vnuk Radovan; Rozhodčí: Vágner, German, Marek Z.; ŽK: Šobek Josef - Vnuk Radovan
A2A1102
Žandov
Blíževedly
5:0(3:0)
80
Branky: Brebis Jakub 2, Živnůstka Ladislav 2, Plaček Marek; Rozhodčí: Král, Böhme; ŽK: 0 - Doucha Josef; ČK: 0 - Beständig Jan
A2A1103
Polevsko
Lindava
0:2(0:1)
65
Branky: Kozák Lukáš, Houfek Josef; Rozhodčí: Švec M., Böhme, Všechovský; ŽK: Blumentritt Ivo, Musil David, Svoboda Jan, Stejskal Filip, Lebruška Jan - Moravec Marek
A2A1104
Tuhaň
Noviny
3:4(2:2)
20
Branky: Dufek Jan 2, Hofmann Jiří - Nedbal Lukáš 2, Pikous Michal, Holoubek Jakub; Rozhodčí: Švec J., Kapoun, Kutílek; ŽK: Dufek Jan, Hanuš Ferdinand - Miler Josef
A2A1105
Dubnice
Kunratice
3:1(2:0)
102
Branky: Tschervenka Roman, Novák Patrik, Novák Marcel - Ježek Petr; Rozhodčí: Marek M., Táborský; ŽK: Šimon Vojtěch - 0
A2A1106
Brniště
Mimoň B
2:6(1:5)
60
Branky: Luft Petr, Luft Pavel - Bozadjiev Sevil 2, Šámal Marek 2, Polák Radim, Sukovatý Martin; Rozhodčí: Pospíchal, Vágner; ŽK: Škváro Milan - 0
A2A1107
Bukovany B
Sosnová
3:7(1:4)
20
Branky: Fertig Zdeněk 2, Havlák Martin - Doseděl Petr 3, Ondřejka František 2, Škoda Jaromír, Mimra Luboš; Rozhodčí: Kapoun, Kutílek, Všechovský; ŽK: Bláha Michal - Bango Milan
A2A1108
Svor
H.Libchava
3:0(1:0)
30
Branky: Jankech Marcel, Koutenský Josef, Augusta Jaroslav; Rozhodčí: Táborský, Marek Z.; ŽK: Kořínek Libor - Šanda Petr
12.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1201
Loko Č.Lípa B
H.Libchava
4:4(3:4)
50
Pk 3:5
Branky: Pelc Martin, Heller Karel, Kosťun Daniel, vlastní - Králíček Juraj 2, Tuček Jaroslav 2; Rozhodčí: Ďörď, Havel, Švec J.; ŽK: Pelc Martin - Groman Michal, Biegel Jan, Doubek Jaroslav; ČK: 0 - Doubek Jaroslav
A2A1202
Sosnová
Svor
5:0(2:0)
35
Branky: Mimra Luboš 2, Doseděl Petr, Bango Milan, Gavlík Antonín; Rozhodčí: Jankech; ŽK: Janovský Michal, Bárta Michal, Ritschel Kamil - Heřmánek Tomáš, Kořínek Libor, Koutenský Josef
A2A1203
Mimoň B
Bukovany B
9:1(4:0)
60
Branky: Krejčík Pavel 3, Slavík Ladislav 2, Křenek Tomáš 2, Polák Radim, Sukovatý Tomáš - Najman Jakub; Rozhodčí: Hybler; ŽK: 0 - Beneš Josef, Hradec Martin
A2A1204
Kunratice
Brniště
8:2(4:0)
30
Branky: Zet Tomáš 3, Jackl Robin, Jackl Dominik, Koutný Josef, Kadlec Pavel, Fanta Ivan - Stand Pavel, Luft David; Rozhodčí: Jánský, Marek Z., Mengr; ŽK: Zet Tomáš, Ježek Petr, Vondráček Zdeněk - Srba Vladimír, Jirousek Jakub
A2A1205
Noviny
Dubnice
0:1(0:1)
160
Branky: Závodský Marek; Rozhodčí: Pospíchal, Böhme, Marek Z.; ŽK: Holoubek Jakub - Závodský Jakub, Novák Patrik, Paulíček Josef; ČK: 0 - Novák Patrik
A2A1206
Lindava
Tuhaň
4:2(1:1)
85
Branky: Gubenko Petr, Kozák Lukáš, Houfek Josef, Tima Václav - Hofmann Jiří 2; Rozhodčí: Volf; ŽK: 0 - Dolejš Petr, Dufek Jan
A2A1207
Blíževedly
Polevsko
2:2(1:1)
30
Pk 7:8
Branky: Hemza Jakub, Sedláček Jiří - Lebruška Jan, Bezouška Martin; Rozhodčí: Tykva; ŽK: Hemza Jakub - Svoboda Jan
A2A1208
Okna
Žandov
0:3(0:0)
30
Branky: Semerád Jaroslav 2, Brebis Jakub; Rozhodčí: Kapoun, Otčenášek, Kutílek; ŽK: Mádl Petr, Svárovský Jan - Semerád Jaroslav
13.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1301
Žandov
Loko Č.Lípa B
0:0(0:0)
30
Pk 2:3
Rozhodčí: Táborský; ŽK: Miko Tomáš, Vaníček Tomáš, Plaček Marek, Semerád Jaroslav - Novotný Vladimír, Bukáček Milan
A2A1302
Polevsko
Okna
0:1(0:1)
20
Branky: Lakatoš Roman; Rozhodčí: Kutílek, Táborský, Ďörď; ŽK: Stýblo Jakub, Macura Ota, Lebruška Jan - Svoboda David, Havrlant Petr
A2A1303
Tuhaň
Blíževedly
2:0(0:0)
30
Branky: Černý Jan, Krejčí Miroslav; Rozhodčí: German, Řezáč, Král; ŽK: Hanuš Ferdinand - 0
A2A1304
Dubnice
Lindava
3:0(0:0)
45
Branky: Tschervenka Roman 2, Novák Marcel; Rozhodčí: Jánský, Kadlec, Copko; ŽK: Tschervenka Roman, Šimon Vojtěch - 0
A2A1305
Brniště
Noviny
4:1(1:1)
50
Branky: Srba Vladimír 2, Kopecký Michal, Luft Pavel - Nedbal Lukáš; Rozhodčí: Jánský, Copko; ŽK: Zelenka Jaroslav, Stand Ondřej - Nedbal Lukáš, Okénko Roman
A2A1306
Bukovany B
Kunratice
2:5(1:3)
60
Branky: Sysel Jan, vlastní - Zet Tomáš 2, Ježek Petr, Jackl Dominik, Klodner Stanislav; Rozhodčí: Ďörď, Táborský, Kutílek; ŽK: Hradec Martin - 0
A2A1307
Svor
Mimoň B
2:1(1:0)
25
Branky: Laipold Leoš, Heřmánek Tomáš - Křenek Tomáš; Rozhodčí: Otčenášek; ŽK: Bedrník Josef - 0; ČK: Bedrník Josef - 0
A2A1308
H.Libchava
Sosnová
2:8(1:2)
26
Branky: Hampl Otta, Králíček Juraj - Ondřejka František 3, Škoda Jaromír 2, Kolínský Jaroslav, Bango Milan, Gavlík Antonín; Rozhodčí: Otčenášek, Böhme, Marek Z.
14.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1401
Loko Č.Lípa B
Sosnová
2:4(2:1)
31
Branky: Kliment Dan 2 - Doseděl Petr 3, Bárta Michal; Rozhodčí: Weiss, Paulus, Rosenberg; ŽK: Bukáček Milan, Heller Karel - 0; ČK: Synek Pavel - 0
A2A1402
Mimoň B
H.Libchava
7:2(3:1)
30
Branky: Kolda Pavel 2, Votápek Tomáš 2, Bozadjiev Sevil, Křenek Tomáš, Říha David - Šanda Petr 2; Rozhodčí: Řezáč, Havel
A2A1403
Kunratice
Svor
5:4(2:3)
60
Branky: Ježek Petr 2, Bobelák Rudolf, Malý Radek, Trč František - Heřmánek Tomáš, Rudinský Lukáš, Ladislav Daniel, Bertalan Marek; Rozhodčí: Řeháček ml, Nešněra, Všechovský; ŽK: Ježek Petr, Jackl Robin - Ladislav Daniel, Heřmánek Aleš, Jankech Marcel, Koutenský Josef
A2A1404
Noviny
Bukovany B
5:1(2:0)
35
Branky: Lundák Michal, Heindörfer Martin, Moravec Karel, Nedbal Lukáš, vlastní - Ramík Michal; Rozhodčí: Jánský, Hejl; ŽK: Moravec Karel, Okénko Roman, Švimberský Jaroslav, Žeňka Zbyněk, Bukovec Radek - Havlák Martin, Neuman Tomáš
A2A1405
Lindava
Brniště
4:0(2:0)
50
Branky: Matela Jiří 2, Houfek Josef, Tima Václav; Rozhodčí: Král, Mengr, Kadlec; ŽK: Houfek Josef, Toráň Jan, Knespl Michal, Havlas Lukáš - Luft Petr, Luft David; ČK: 0 - Luft David
A2A1406
Blíževedly
Dubnice
2:8(1:3)
20
Branky: Šponiar Zdeněk, Hemza Jakub - Novák Marcel 3, Závodský Marek 3, Vítek Petr, Olbrich Patrik; Rozhodčí: Pospíchal, German
A2A1407
Okna
Tuhaň
4:1(0:1)
30
Branky: Heptner Petr 2, Havrlant Petr, Zeman Jiří - Dufek Jan; ŽK: 0 - Dufek Jan
A2A1408
Žandov
Polevsko
1:0(1:0)
40
Branky: Štěpánek Jiří; Rozhodčí: Marček, Hamada, Böhme; ŽK: Miko Tomáš, Vaníček Tomáš - Stejskal Filip, Musil David
15.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1501
Polevsko
Loko Č.Lípa B
4:3(1:1)
13
Branky: Macura Ota, Lebruška Jan, Čech Ladislav, Dlouhý Daniel - Horáček Miroslav 2, Matys Štěpán; Rozhodčí: Pospíchal, Řezáč, Táborský; ŽK: Svoboda Jan - 0
A2A1502
Tuhaň
Žandov
1:3(1:2)
30
Branky: Novák Tomáš - Miko Tomáš, Štěpánek Jiří, Jánošík Jan; Rozhodčí: Otčenášek, Havel, Marek Z.; ŽK: Novák Tomáš, Heřmánek Pavel - Miko Tomáš, Jánošík Jan, Košťák Ondřej, Loukota Karel
A2A1503
Dubnice
Okna
4:1(1:1)
50
Branky: Radošinský Pavel, Novák Patrik, Novák Marcel, Svítek Michal - Svoboda David; Rozhodčí: Volf, Folk, Mengr; ŽK: Novák Patrik - Henc Martin, Lakatoš Roman
A2A1504
Brniště
Blíževedly
6:0(2:0)
80
Branky: Stand Pavel 2, Kopecký Michal 2, Zelenka Jaroslav, Luft Pavel; Rozhodčí: Poppr, Bahník, Rosenberg; ŽK: Kuchař Milan - Doucha Josef
A2A1505
Bukovany B
Lindava
1:0(0:0)
40
Branky: Sysel Jan; Rozhodčí: Paulus, Copko, Böhme; ŽK: Kusý Petr, Neuman Tomáš - Kraus Petr, Knespl Michal
A2A1506
Svor
Noviny
3:1(1:0)
30
Branky: Pavlíček Martin, Heřmánek Tomáš, Augusta Jaroslav - Podmanický Petr; Rozhodčí: Vágner, Tykva, Weiss; ŽK: 0 - Okénko Roman
A2A1507
H.Libchava
Kunratice
2:3(0:2)
25
Branky: Blizníkov Roman, Šanda Petr - Malý Radek, Jackl Dominik, Kadlec Pavel; Rozhodčí: Kutílek, Švec J., Kapoun; ŽK: Šanda Petr, Doubek Jaroslav - Til Jarolav; ČK: Doubek Jaroslav - 0
A2A1508
Sosnová
Mimoň B
2:6(1:4)
70
Branky: Kolínský Jaroslav 2 - Sutr Jan 2, Votápek Tomáš 2, Hřeben Jiří 2; Rozhodčí: Hybler, Švec M., Hejl; ŽK: Boháček David, Bango Milan, Škoda Jaromír - Slavík Ladislav, Herák Roman, Sukovatý Martin
16.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1601
Loko Č.Lípa B
Mimoň B
3:3(0:1)
15
Pk 5:4
Branky: Heller Karel, Beneš Jiří, Kliment Dan - Sukovatý Martin 2, Hřeben Jiří; Rozhodčí: Vágner, German, Otčenášek
A2A1602
Sosnová
Kunratice
3:3(0:2)
20
Pk 3:1
Branky: Kolínský Jaroslav 2, Ondřejka František - Ježek Petr, Jackl Dominik, Fanta Ivan; Rozhodčí: Kutílek, Ďörď, Pospíchal; ŽK: 0 - Jackl Dominik, Ježek Petr, Jackl Robin; ČK: 0 - Jackl Robin
A2A1603
H.Libchava
Noviny
2:2(1:0)
9
Pk 5:6
Branky: Pokuta Pavel, Čech Marek - Lundák Michal, Nedbal Lukáš; Rozhodčí: Kadlec, Švec J., Táborský; ŽK: Tuček Martin, Klivický Martin - Fedák Josef; ČK: 0 - Pikous Michal
A2A1604
Svor
Lindava
1:0(1:0)
60
Branky: Ladislav Daniel; Rozhodčí: German, Jankech, Marek Z.; ŽK: Machara Ondřej, Bertalan Marek, Koutenský Josef - Havlas Pavel; ČK: Semirád Jiří - 0
A2A1605
Bukovany B
Blíževedly
4:0(2:0)
30
Branky: Hanykýř František, Ujka Jakub, Majerech Josef, Karko Jan; Rozhodčí: German, Všechovský, Táborský; ŽK: Karko Jan - Pažout Jaroslav, Benda Kamil, Winter František
A2A1606
Brniště
Okna
2:2(1:1)
50
Pk 2:3
Branky: Srba Vladimír, Kopecký Michal - Lakatoš Roman, Vávra Tomáš; Rozhodčí: Ďörď, Kutílek, Švec J.; ŽK: Srba Vladimír, Luft Pavel, Kopecký Pavel, Luft David - Lakatoš Roman
A2A1607
Dubnice
Žandov
3:2(1:1)
15
Branky: Novák Marcel 2, Tschervenka Roman - Plaček Marek, Štěpánek Jiří; Rozhodčí: Řeháček st, Řeháček ml, Copko; ŽK: Jemelka Milan, Šimon Vojtěch, Mitaš Martin - Plaček Marek, Vaníček Tomáš, Matějček Tomáš
A2A1608
Tuhaň
Polevsko
1:1(1:0)
20
Pk 2:3
Branky: Černý Jan - Vik Jan; Rozhodčí: Tykva, Hejl, Marek Z.; ŽK: Dufek Jan - Blumentritt Ivo, Lebruška Jan
17.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1701
Tuhaň
Loko Č.Lípa B
1:3(0:2)
75
Branky: Dufek Jan - Hochman Jan 2, Zahrádka Josef; Rozhodčí: Kadlec, Bahník, Jánský; ŽK: Dufek Jan, Hanuš Ferdinand - 0; ČK: Dufek Jan - 0
A2A1702
Polevsko
Dubnice
0:2(0:2)
47
Branky: Novák Marcel 2; Rozhodčí: Folk, Mengr, Volf; ŽK: 0 - Závodský Jakub, Jemelka Milan, Svítek Michal, Lukeš Lukáš
A2A1703
Žandov
Brniště
1:0(1:0)
60
Branky: Štěpánek Jiří; Rozhodčí: Otčenášek, Marek Z.
A2A1704
Okna
Bukovany B
2:1(0:1)
50
Branky: Zlatník Martin, Horecký Čeněk - Prýl Jan; Rozhodčí: Hybler, Kutílek, Švec J.; ŽK: Mádl Petr - Černák Ondřej
A2A1705
Blíževedly
Svor
0:1(0:0)
60
Branky: Bedrník Josef; Rozhodčí: Král, Řezáč, Táborský; ŽK: Benda Kamil, Stejskal Miroslav - Ladislav Daniel, Kořínek Libor
A2A1706
Lindava
H.Libchava
4:2(1:0)
50
Branky: Svoboda Jaroslav, Havlas Petr, Laurin Jan, Tima Václav - Blizníkov Roman, Doubek Jaroslav; Rozhodčí: Pospíchal, German, Hejl; ŽK: Tima Václav - Kliment Roman, Čech Marek; ČK: Tima Václav - 0
A2A1707
Noviny
Sosnová
3:3(2:1)
100
Pk 2:3
Branky: Nedbal Lukáš 2, Pavelka Michal - Ondřejka František 2, Růžička Jan; Rozhodčí: Ďörď, Kapoun, Otčenášek; ŽK: Nedbal Lukáš, Švimberský Jaroslav - Ritschel Kamil, Mimra Luboš, Kolínský Jaroslav
A2A1708
Kunratice
Mimoň B
0:1(0:1)
30
Branky: Votava Jiří; Rozhodčí: Vágner, Král, Táborský; ŽK: Haman Petr, Zet Tomáš, Ježek Petr - Votava Jiří
18.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1801
Loko Č.Lípa B
Kunratice
1:1(1:1)
60
Pk 4:2
Branky: Hochman Jan - Ježek Petr; Rozhodčí: Otčenášek, Folk, Mengr; ŽK: Bukáček Milan, Denk Martin - Haman Petr, Zet Tomáš
A2A1802
Mimoň B
Noviny
7:2(3:1)
285
Branky: Krejčík Pavel 3, Sukovatý Martin 2, Istomín Jiří, Maslen Jan - Sukovatý Jan, Miler Josef; Rozhodčí: Švec J., Ďörď, Kutílek; ŽK: Maslen Jan, Vít Pavel, Votava Jiří, Šteffl Martin - Miler Josef
A2A1803
Sosnová
Lindava
1:2(0:2)
30
Branky: Škoda Jaromír - Gubenko Petr 2; Rozhodčí: Mengr, Folk, Rosenberg; ŽK: Jelínek Martin, Ondřejka František - Svoboda Jaroslav, Svoboda Jaroslav
A2A1804
H.Libchava
Blíževedly
0:1(0:1)
20
Branky: Šponiar Miroslav; Rozhodčí: Klimt, Tykva; ŽK: Doubek Jaroslav, Homola Daniel - Šponiar Miroslav, Veselý Pavel, Unger Jiří
A2A1805
Svor
Okna
3:1(1:0)
30
Branky: Jahvodka Miroslav, Augusta Jaroslav, Machara Ondřej - Mádl Petr; Rozhodčí: Kutílek, Švec J., Ďörď; ŽK: Koutenský Josef - Mádl Petr, Svoboda David, Henc Martin; ČK: Kořínek Libor - Lakatoš Roman
A2A1806
Bukovany B
Žandov
1:6(0:3)
60
Branky: Fertig Zdeněk - Šlechta Martin 3, Kovachki Ivaylo, Štěpánek Jiří, Štrupl Pavel; Rozhodčí: Řeháček ml, Řezáč, Böhme; ŽK: Valta Jiří, Beneš Josef, Jindra František - Miko Tomáš, Vaníček Tomáš; ČK: Valta Jiří, Beneš Josef - 0
A2A1807
Brniště
Polevsko
2:0(2:0)
50
Branky: Srba Vladimír, Kopecký Michal; Rozhodčí: Táborský, Král, Řezáč; ŽK: Kuběna Jan - Kubát David
A2A1808
Dubnice
Tuhaň
4:1(2:0)
50
Branky: Radošinský Pavel, Svítek Michal, Mitaš Martin, Lukeš Lukáš - Hanuš Ferdinand; Rozhodčí: German, Copko, Hejl; ŽK: Svítek Michal, Němec Jiří, Tschervenka Roman, Šimon Vít - Hanuš Ferdinand, Novák Jaroslav
19.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1901
Dubnice
Loko Č.Lípa B
1:1(0:1)
50
Pk 3:2
Branky: Novák Marcel - Škaloud Petr; Rozhodčí: Řezáč, Táborský, Marek Z.; ŽK: Závodský Jakub - Synek Pavel, Koštial Michal
A2A1902
Tuhaň
Brniště
3:5(1:4)
40
Branky: Hanuš Ferdinand 2, Krejčí Miroslav - Luft David 2, Stand Pavel, Kopecký Michal, Luft Pavel; Rozhodčí: Ďörď, Kutílek, Kapoun; ŽK: Heřmánek Pavel, Dufek Jan - Luft David, Stand Pavel, Trégr Jakub, Kuchař Milan
A2A1903
Polevsko
Bukovany B
0:1(0:1)
60
Branky: Michálek Jan; Rozhodčí: Copko, Bahník, Řeháček st
A2A1904
Žandov
Svor
3:1(0:1)
90
Branky: Miko Tomáš, Štěpánek Jiří, Štrupl Pavel - Kořínek Libor; Rozhodčí: Pospíchal, German, Marek Z.; ŽK: Vaníček Tomáš - 0
A2A1905
Okna
H.Libchava
5:0(3:0)
30
Branky: Horecký Čeněk 2, Šinágl Ivan, Mádl Petr, Svoboda David; Rozhodčí: Nešněra, Böhme; ŽK: Zeman Jiří - 0
A2A1906
Blíževedly
Sosnová
0:4(0:1)
45
Branky: Kolínský Jaroslav, Bílý Pavel, Ritschel Kamil, Gavlík Antonín; Rozhodčí: Otčenášek, Švec J., Háša; ŽK: Hemza Jakub - Hamata Tomáš
A2A1907
Lindava
Mimoň B
3:3(3:0)
51
Pk 2:4
Branky: Dvořák Josef, Kozák Lukáš, Tima Václav - Kolda Pavel 2, Krejčík Pavel; Rozhodčí: Kadlec, Paulus, German; ŽK: Houfek Josef - Kolda Pavel, Opelt Aleš, Maslen Jan, Hřeben Jiří
A2A1908
Noviny
Kunratice
1:0(1:0)
65
Branky: Novotný Miroslav; Rozhodčí: Jankech, Marek M.; ŽK: 0 - Kadlec Pavel
20.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2001
Loko Č.Lípa B
Noviny
1:3(0:2)
68
Branky: Koštial Michal - Novotný Miroslav 2, Sukovatý Jan; Rozhodčí: Kutílek, Švec J., Otčenášek; ŽK: Koštial Michal, Bukáček Milan, Vnuk Radovan, Vnuk Radovan - Švimberský Jaroslav, Okénko Roman, Miler Josef
A2A2002
Kunratice
Lindava
2:1(0:1)
60
Branky: Linger Jakub, Fanta Ivan - Houfek Josef; Rozhodčí: Otčenášek, Folk, Hejl; ŽK: 0 - Havlas Pavel
A2A2003
Mimoň B
Blíževedly
6:0(1:0)
88
Branky: Hřeben Jiří 2, Vít Pavel, Maslen Jan, Kolda Pavel, Sukovatý Martin; Rozhodčí: Mareček, Copko; ŽK: 0 - Veselý Pavel, Benda Kamil, Šponiar Miroslav
A2A2004
Sosnová
Okna
2:2(0:1)
45
Pk 0:3
Branky: Hamata Tomáš 2 - Vávra Tomáš, Svoboda David; Rozhodčí: Kadlec, Folk; ŽK: Jelínek Martin - Horecký Čeněk, Zeman Jiří, Henc Martin, Kubálek Roman
A2A2005
H.Libchava
Žandov
0:7(0:1)
40
Branky: Šlechta Martin 4, Matějček Tomáš 2, Košťák Ondřej; Rozhodčí: Táborský, Hejl, Marek Z.; ŽK: Tuček Martin - 0
A2A2006
Svor
Polevsko
2:0(1:0)
40
Branky: Bedrník Josef, Kořínek Libor; Rozhodčí: Vágner, Marek Z.; ŽK: 0 - Veťka Vojtěch, Bobr Martin, Stejskal Filip
A2A2007
Bukovany B
Tuhaň
1:1(0:0)
50
PK 9:10
Branky: Černák Ondřej - Dufek Jan; Rozhodčí: Tykva, Hejl, Všechovský
A2A2008
Brniště
Dubnice
0:1(0:1)
40
Branky: Mitaš Martin; Rozhodčí: Řezáč; ŽK: Škváro Milan - 0
21.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2101
Brniště
Loko Č.Lípa B
3:2(1:1)
50
Branky: Stand Pavel, Kopecký Michal, Luft David - Denk Martin 2; Rozhodčí: Volf, Mengr, Marek Z.; ŽK: Trégr Jakub - Bukáček Milan
A2A2102
Dubnice
Bukovany B
3:0
kontumace
Rozhodčí: Kapoun, Otčenášek, Marek Z.
A2A2103
Tuhaň
Svor
2:4(2:1)
40
Branky: Šimon Václav 2 - Heřmánek Tomáš 2, Heřmánek Aleš, Ladislav Daniel; Rozhodčí: Mareček, Jánský, Böhme; ŽK: Bačovský Martin, Hanuš Ferdinand - Jahvodka Miroslav
A2A2104
Polevsko
H.Libchava
11:0(6:0)
46
Branky: Hrach Zdeněk 3, Lebruška Jan 2, Čech Ladislav 2, Bobr Martin, Bezouška Martin, Stejskal Filip, Dlouhý Daniel; Rozhodčí: Ďörď, Paulus, Marek Z.
A2A2105
Žandov
Sosnová
6:0(3:0)
60
Branky: Šlechta Martin 3, Miko Tomáš 2, Štěpánek Jiří; Rozhodčí: Vágner, Řezáč, Böhme; ŽK: Štěpánek Jiří - Mimra Luboš
A2A2106
Okna
Mimoň B
3:3(2:1)
80
Pk 3:5
Branky: Havrlant Petr 2, Horecký Čeněk - Krejčík Pavel, Bláha Martin, Hřeben Jiří; Rozhodčí: Zlatník, Milner, Pospíchal; ŽK: Mádl Petr, Henc Martin - Bláha Martin, Votápek Tomáš, Slavík Ladislav; ČK: Henc Martin - 0
A2A2107
Blíževedly
Kunratice
0:2(0:2)
25
Branky: Linger Jakub, Čech Roman; Rozhodčí: Jankech; ŽK: Kučera Tomáš, Winter František - Linger Jakub, Zet Tomáš, Ježek Petr; ČK: Winter František - Ježek Petr
A2A2108
Lindava
Noviny
2:3(0:2)
40
Branky: Havlas Petr 2 - Sukovatý Jan 2, Lundák Michal; Rozhodčí: Kadlec, Folk, Volf; ŽK: Houfek Josef - Sukovatý Jan, Okénko Roman
22.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2201
Loko Č.Lípa B
Lindava
2:1(1:0)
40
Branky: Zahrádka Josef, Hochman Jan - Tima Václav; Rozhodčí: Vágner, Zlatník, Pospíchal; ŽK: Synek Pavel - Tichý Lukáš, Svoboda Jaroslav, Svoboda Jaroslav
A2A2202
Noviny
Blíževedly
8:1(3:1)
70
Branky: Nedbal Lukáš 2, Slejška Pavel, Plíva Jaromír, Sukovatý Jan, Švimberský Jaroslav, Pikous Michal, Novotný Miroslav - Šponiar Miroslav; Rozhodčí: Švec J., Kapoun; ŽK: 0 - Rykl Václav, Benda Kamil
A2A2203
Kunratice
Okna
1:2(0:0)
48
Branky: Vondráček Zdeněk - Salač Josef, Vlasák Petr; ŽK: Vondráček Zdeněk - Svárovský Jan
A2A2204
Mimoň B
Žandov
2:1(2:0)
50
Branky: Parkanský Václav, Pobuda Josef - Štěpánek Jiří; Rozhodčí: Král, Miklovič, Milner; ŽK: Vít Pavel, Herák Roman - Vaníček Tomáš, Štrupl Pavel
A2A2205
Sosnová
Polevsko
0:3(0:0)
40
Branky: Dlouhý Daniel 2, Čech Ladislav; Rozhodčí: Mengr, Folk, Marek Z.; ŽK: Ondřejka František, Karlík Tomáš, Doseděl Petr - Lebruška Jan, Stejskal Filip
A2A2206
H.Libchava
Tuhaň
1:3(1:1)
30
Branky: Klivický Martin - Hanuš Ferdinand 2, Bačovský Martin; Rozhodčí: Kutílek, Fišer, Otčenášek; ŽK: Špitálský Jaroslav, Kliment Roman - Hanuš Ferdinand
A2A2207
Svor
Dubnice
2:0(0:0)
40
Branky: Jahvodka Miroslav, Heřmánek Tomáš; Rozhodčí: Poppr, Hejl, Böhme; ŽK: Bedrník Josef - Jemelka Milan, Závodský Marek, Bušta Petr
A2A2208
Bukovany B
Brniště
1:0(0:0)
30
Branky: Sedlák Robert; Rozhodčí: Řezáč, Paulus, Táborský; ŽK: Ramík Michal, Králík Josef, Samek Maxim - Trégr Milan, Luft Pavel, Srba Vladimír
23.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2301
Bukovany B
Loko Č.Lípa B
2:7(2:3)
37
Branky: Fertig Zdeněk, Kýček Ladislav - Škaloud Petr 2, Mokošín Pavel, Novotný Vladimír, Heller Karel, Vnuk Radovan, France Jakub; Rozhodčí: Copko, Řezáč, Milner; ŽK: Ramík Lukáš - Škaloud Petr
A2A2302
Brniště
Svor
2:1(1:1)
40
Branky: Srba Vladimír, Luft Pavel - Kořínek Libor; Rozhodčí: Jankech; ŽK: Kuchař Milan, Stand Pavel, Kopecký Pavel, Trégr Jakub - 0
A2A2303
Dubnice
H.Libchava
2:2(1:0)
70
Pk 1:3
Branky: Radošinský Pavel, Novák Marcel - Králíček Juraj, Komžík Tomáš; Rozhodčí: Kapoun, Ďörď, Kutílek; ŽK: Radošinský Pavel, Závodský Jakub - Le David, Homola Daniel
A2A2304
Tuhaň
Sosnová
2:1(1:0)
20
Branky: Dufek Jan, Hanuš Ferdinand - Hamata Tomáš; Rozhodčí: Táborský, Švec J., Všechovský; ŽK: Hanuš Ferdinand - Mimra Luboš
A2A2305
Polevsko
Mimoň B
1:3(0:0)
20
Branky: Čech Ladislav - Sukovatý Martin 2, Krejčík Pavel; Rozhodčí: Volf, Mareček, German
A2A2306
Žandov
Kunratice
3:1(2:1)
50
Branky: Šlechta Martin 2, Štrupl Pavel - Ježek Petr; Rozhodčí: Kutílek, Ďörď; ŽK: Šlechta Martin, Matějček Tomáš - Linger Jakub, Haman Petr
A2A2307
Okna
Noviny
1:1(1:1)
30
Pk 3:4
Branky: Mádl Petr - Nedbal Lukáš; Rozhodčí: Vágner, Nešněra, Copko; ŽK: Salač Josef - Jindra Tomáš, Okénko Roman; ČK: 0 - Jindra Tomáš
A2A2308
Blíževedly
Lindava
0:5(0:1)
30
Branky: Tima Václav 3, Kozák Lukáš, Houfek Josef; Rozhodčí: Paulus, Fišer, Marek Z.; ŽK: Marenec Jiří - 0
24.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2401
Loko Č.Lípa B
Blíževedly
8:0(2:0)
40
Branky: Koštial Michal 2, Kliment Dan 2, Škaloud Petr, Zahrádka Josef, Martínek Vojtěch, Hochman Jan; Rozhodčí: Kutílek, Otčenášek, Paulus
A2A2402
Lindava
Okna
3:3(2:1)
40
Pk 4:3
Branky: Havlas Petr, Houfek Josef, Tima Václav - Zlatník Martin 2, Salač Josef; Rozhodčí: Tykva, Fišer, Mareček; ŽK: Kozák Lukáš - Horecký Čeněk
A2A2403
Noviny
Žandov
0:0(0:0)
60
Pk 0:3
Rozhodčí: Pospíchal, German, Marek Z.; ŽK: 0 - Plaček Martin, Jánošík Jan
A2A2404
Kunratice
Polevsko
2:1(1:1)
50
Branky: Zet Tomáš 2 - Čech Ladislav; Rozhodčí: Ďörď, Kutílek, Otčenášek; ŽK: Vondráček Zdeněk, Bobelák Rudolf, Jackl Dominik, Haman Petr - Pekař Martin
A2A2405
Mimoň B
Tuhaň
4:1(2:1)
80
Branky: Kolda Pavel, Sukovatý Martin, Matušek Patrik, Hřeben Jiří - Hanuš Ferdinand; Rozhodčí: Nešněra, Táborský, Böhme; ŽK: Steinfest Marek - 0
A2A2406
Sosnová
Dubnice
5:3(2:1)
60
Branky: Hamata Tomáš 3, Kolínský Jaroslav, Jelínek Martin - Závodský Marek 2, Mitaš Martin; Rozhodčí: Vágner, Jankech, Marek Z.; ŽK: 0 - Mitaš Martin, Bartoň Martin; ČK: 0 - Mitaš Martin
A2A2407
H.Libchava
Brniště
1:1(0:0)
40
PK 3:4
Branky: Pokuta Pavel - Stand Pavel; Rozhodčí: Kadlec, Klimt, Poppr; ŽK: 0 - Srba Vladimír, Škváro Milan, Löbl Jaroslav, Kopecký Michal; ČK: 0 - Trégr Jakub
A2A2408
Svor
Bukovany B
4:0(1:0)
80
Branky: Kořínek Libor 3, Augusta Jaroslav; Rozhodčí: Otčenášek, Ďörď, Kutílek; ŽK: Bedrník Josef - 0
25.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2501
Svor
Loko Č.Lípa B
5:2(1:1)
20
Branky: Machara Ondřej 2, Bedrník Josef, Kořínek Libor, Koten David - Mokošín Pavel, Kosťun Daniel; Rozhodčí: Ďörď; ŽK: Koten David, Heřmánek Aleš - 0
A2A2502
Bukovany B
H.Libchava
1:2(1:2)
25
Branky: Fertig Zdeněk - Blizníkov Roman, Pokuta Pavel; Rozhodčí: Vágner, Všechovský, Hejl
A2A2503
Brniště
Sosnová
0:1(0:1)
30
Branky: Mimra Luboš; Rozhodčí: Vágner; ŽK: Luft Pavel - 0
A2A2504
Dubnice
Mimoň B
2:1(0:1)
40
Branky: Tschervenka Roman, Mitaš Martin - Maslen Jan; Rozhodčí: Táborský, Kadlec, German; ŽK: Tschervenka Roman - Michálek Marek, Krejčík Pavel
A2A2505
Tuhaň
Kunratice
1:2(0:0)
40
Branky: Pejpal Václav - Jackl Robin, Zet Tomáš; Rozhodčí: Paulus, Fišer, Král; ŽK: Novák Jaroslav, Hanuš Ferdinand - Vokřínek Roman
A2A2506
Polevsko
Noviny
2:3(2:0)
30
Branky: Ramisch Jan, Čech Ladislav - Heindörfer Martin, Nedbal Lukáš, Pikous Michal; Rozhodčí: Švec M., Táborský, Mengr; ŽK: Bobr Martin, Bezouška Martin, Hrach Zdeněk - Heindörfer Martin, Okénko Roman
A2A2507
Žandov
Lindava
3:3(1:2)
40
Pk 8:9
Branky: Štěpánek Jiří, Šlechta Martin, Boháč Petr - Houfek Josef 2, Havlas Petr; Rozhodčí: Král, Marek Z.; ŽK: Plaček Marek, Jánošík Jan - Havlas Petr, Kraus Petr, Havlas Pavel, Halčin Lukáš, Dvorský Jakub, Havlas Lukáš
A2A2508
Okna
Blíževedly
3:0(1:0)
60
Branky: Šinágl Ivan, Kubálek Roman, Mádl Petr; Rozhodčí: Hrbáček, Ujka, Hamada; ŽK: Kubálek Roman, Svárovský Jan - Veselý Pavel, Benda Kamil, Doucha Josef, Šponiar Miroslav
26.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2601
Loko Č.Lípa B
Okna
1:2(0:2)
43
Branky: Hochman Jan - Kubálek Roman, Henc Martin; ŽK: Vnuk Radovan, Rajšner Zdeněk, Pelc Martin - Kubálek Roman
A2A2602
Blíževedly
Žandov
1:5(0:4)
20
Branky: Rykl Václav - Štěpánek Jiří 3, Jánošík Jan, Šlechta Martin; Rozhodčí: Mareček, Král, Jánský; ŽK: Veselý Pavel - 0
A2A2603
Lindava
Polevsko
3:1(0:1)
50
Branky: Havlas Lukáš, Havlas Petr, Tima Václav - Hrach Zdeněk; Rozhodčí: Pospíchal, German, Marek Z.; ŽK: Havlas Pavel - 0
A2A2604
Noviny
Tuhaň
7:0(5:0)
20
Branky: Nedbal Lukáš 3, Lundák Michal 2, Sukovatý Jan, Novotný Miroslav; Rozhodčí: Táborský, Švec M., Böhme; ŽK: 0 - Dolejš Petr
A2A2605
Kunratice
Dubnice
0:0(0:0)
27
Pk 4:2
Rozhodčí: Folk, Volf, Paulus; ŽK: Vokřínek Roman, Haman Petr - Šimon Vít; ČK: Haman Petr - Novák Patrik
A2A2606
Mimoň B
Brniště
1:1(1:1)
89
Pk 4:2
Branky: Kolda Pavel - Luft Pavel; Rozhodčí: Zlatník, Hejl, Fišer; ŽK: Krejčík Pavel - Škváro Milan, Trégr Jakub, Horáček Pavel
A2A2607
Sosnová
Bukovany B
1:1(0:0)
50
Pk 2:4
Branky: Kolínský Jaroslav - Zátka Daniel; Rozhodčí: Kutílek, Švec J., Kapoun; ŽK: 0 - Prýl Jan, Králík Josef
A2A2608
H.Libchava
Svor
1:1(1:0)
20
Pk 2:3
Branky: Klivický Martin - Laipold Leoš; ŽK: Tuček Martin - Laipold Leoš
27.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2701
H.Libchava
Loko Č.Lípa B
1:2(0:2)
30
Branky: Blizníkov Roman - Novotný Vladimír, Hochman Jan; Rozhodčí: Fišer, Hybler, Řezáč; ŽK: Erben Pavel - Bukáček Milan
A2A2702
Svor
Sosnová
2:0(1:0)
30
Branky: Heřmánek Tomáš, Kořínek Libor; Rozhodčí: Pospíchal, Švec J.; ŽK: 0 - Boháček David; ČK: Heřmánek Tomáš - Ritschel Kamil
A2A2703
Bukovany B
Mimoň B
2:4(0:2)
30
Branky: Ryšavý Lukáš 2 - Votava Jiří, Šámal Marek, Merenus Luboš, Michálek Marek; Rozhodčí: Ďörď, Kutílek, Böhme; ŽK: Valta Jiří, Michálek Jan - Šámal Marek, Slavík Ladislav, Krejčík Pavel
A2A2704
Brniště
Kunratice
0:0(0:0)
45
Pk 3:2
Rozhodčí: Jánský, Marek Z.; ŽK: Škváro Milan - Zet Tomáš
Branky: Dufek Václav, Dufek Jan, Hanuš Ferdinand - Svoboda Jaroslav, Tima Václav; Rozhodčí: Copko, Táborský, Mareček; ŽK: Hanuš Ferdinand, Heřmánek Pavel, Švejda Karel - Svoboda Jaroslav, Kozák Lukáš
A2A2707
Polevsko
Blíževedly
3:2(2:2)
30
Branky: Hrach Zdeněk, Kubát David, Čech Ladislav - Šponiar Miroslav, Rykl Václav; Rozhodčí: Kapoun, German, Marek Z.; ŽK: Stejskal Filip - Benda Kamil, Stejskal Miroslav
A2A2708
Žandov
Okna
1:0(0:0)
50
Branky: Šlechta Martin; Rozhodčí: Otčenášek, Kutílek
28.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2801
Loko Č.Lípa B
Žandov
1:3(1:2)
40
Branky: Škaloud Petr - Šlechta Martin 2, Plaček Marek; Rozhodčí: German, Jankech; ŽK: 0 - Šlechta Martin, Semerád Jaroslav
A2A2802
Okna
Polevsko
2:2(1:1)
32
Pk 5:3
Branky: Kubálek Roman, Salač Josef - Čech Ladislav, Stejskal FIlip; Rozhodčí: Mareček, Táborský, Copko; ŽK: Vávra Tomáš, Šinágl Ivan - Blumentritt Richard; ČK: Šinágl Ivan - Blumentritt Richard
A2A2803
Blíževedly
Tuhaň
3:1(3:1)
27
Branky: Šponiar Miroslav 3 - Dolejš Petr; Rozhodčí: Folk, German, Jánský; ŽK: Winter František - 0
A2A2804
Lindava
Dubnice
0:1(0:0)
50
Branky: Mitaš Martin; Rozhodčí: Ďörď, Švec J., Kutílek; ŽK: Houfek Josef - Vítek Petr, Novák Marcel
A2A2805
Noviny
Brniště
3:6(0:4)
60
Branky: Novotný Miroslav 2, Sukovatý Jan - Srba Vladimír 2, Luft Pavel 2, Kopecký Pavel, Stand Ondřej; Rozhodčí: Švec J., Ďörď; ŽK: 0 - Srba Vladimír
A2A2806
Kunratice
Bukovany B
6:2(1:1)
30
Branky: Zet Tomáš 3, Grežďo Lukáš 2, Vokřínek Roman - Fertig Zdeněk, Beneš Josef; Rozhodčí: Vágner, Řezáč; ŽK: Linger Jakub, Ježek Petr - 0
A2A2807
Mimoň B
Svor
5:0(2:0)
100
Branky: Matušek Patrik 2, Bozadjiev Sevil, Kolda Pavel, Sukovatý Martin; Rozhodčí: Paulus, Vágner, Marek Z.; ŽK: Bozadjiev Sevil, Konopiský Václav - Kořínek Libor
A2A2808
Sosnová
H.Libchava
5:1(2:0)
50
Branky: Jelínek Martin 2, Doseděl Petr 2, Janovský Michal - Králíček Juraj; Rozhodčí: Jankech
29.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2901
Sosnová
Loko Č.Lípa B
2:3(0:0)
60
Branky: Bílý Pavel, Jelínek Martin - Pelc Martin, Zlatníček Leoš, Hochman Jan; Rozhodčí: Otčenášek, Kapoun, Kutílek; ŽK: Jelínek Martin - Pelc Martin, Bukáček Milan
A2A2902
H.Libchava
Mimoň B
1:7(0:4)
22
Branky: Pokuta Pavel - Krejčík Pavel 4, Vít Pavel, Konopiský Václav, Říha David; Rozhodčí: Copko, Poppr, Böhme
A2A2903
Svor
Kunratice
1:0(0:0)
40
Branky: Rudinský Lukáš; Rozhodčí: Jankech; ŽK: 0 - Jackl Robin, Vondráček Zdeněk
A2A2904
Bukovany B
Noviny
3:4(1:3)
70
Branky: Černák Ondřej, Ryšavý Lukáš, Matoušek Jaroslav - Slejška Pavel, Heindörfer Martin, Nedbal Lukáš, Novotný Miroslav; Rozhodčí: Rosenberg, Bahník, Folk; ŽK: 0 - Heindörfer Martin, Bukovec Radek
A2A2905
Brniště
Lindava
0:2(0:1)
50
Branky: Havlas Petr, Halčin Lukáš; Rozhodčí: Fišer, Řezáč, Böhme; ŽK: Luft Pavel - 0
A2A2906
Dubnice
Blíževedly
3:0
97
kontumace
Rozhodčí: Mareček, Řezáč, Vágner
A2A2907
Tuhaň
Okna
3:3(2:1)
50
Pk 5:6
Branky: Bačovský Martin, Dufek Jan, Hanuš Ferdinand - Lakatoš Roman, Zlatník Martin, Henc Martin; Rozhodčí: Kapoun, Kutílek, Otčenášek; ŽK: 0 - Horecký Čeněk, Svárovský Jan, Salač Josef
A2A2908
Polevsko
Žandov
1:1(1:1)
75
Pk 4:5
Branky: Čech Ladislav - Šlechta Martin; Rozhodčí: Volf, Folk, German; ŽK: 0 - Šlechta Martin, Štěpánek Jiří
30.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A3001
Loko Č.Lípa B
Polevsko
6:3(1:2)
50
Branky: Kliment Dan 2, Pelc Martin, Denk Martin, Zahrádka Josef, Horáček Miroslav - Macura Ota 2, Stejskal Filip; Rozhodčí: Fišer, Král, Paulus; ŽK: Zahrádka Josef, Novotný Vladimír, Vnuk Radovan, Kosťun Daniel - 0
A2A3002
Žandov
Tuhaň
11:0(8:0)
50
Branky: Šlechta Martin 8, Košťák Ondřej, Štěpánek Jiří, Semerád Jaroslav; Rozhodčí: Mengr; ŽK: Košťák Ondřej - 0
A2A3003
Okna
Dubnice
6:2(4:0)
50
Branky: Kubálek Roman 2, Salač Josef 2, Vávra Tomáš, Svoboda David - Radošinský Pavel 2; Rozhodčí: German, Řezáč
A2A3004
Blíževedly
Brniště
1:7(1:4)
20
Branky: Šponiar Miroslav - Kopecký Michal 4, Horáček Pavel, Gutkais Petr, Větrovský Martin; Rozhodčí: Paulus, Řezáč, Nešněra; ŽK: Hemza Jakub, Benda Kamil, Šponiar Miroslav - Trégr Jakub; ČK: Pažout Jaroslav, Veselý Pavel - 0
A2A3005
Lindava
Bukovany B
2:0(2:0)
40
Branky: Moravec Marek, Tima Václav; Rozhodčí: Folk, Otčenášek, Marek Z.; ŽK: 0 - Fertig Zdeněk
A2A3006
Noviny
Svor
1:1(1:0)
82
Pk 4:5
Branky: Nedbal Lukáš - Heřmánek Aleš; Rozhodčí: Kutílek, Ďörď, Švec J.; ŽK: Nedbal Lukáš, Okénko Roman, Pikous Michal - Kořínek Libor, Heřmánek Tomáš, Koutenský Josef
A2A3007
Kunratice
H.Libchava
1:1(0:1)
40
Pk 1:4
Branky: Vokřínek Roman - Pokuta Pavel; Rozhodčí: Otčenášek, Folk, Marek Z.; ŽK: Jackl Dominik - Pokuta Pavel
A2A3008
Mimoň B
Sosnová
2:2(1:0)
50
Pk 4:1
Branky: Opelt Aleš, Hřeben Jiří - Škoda Jaromír, Jelínek Martin; Rozhodčí: Ďörď, Švec J., Kutílek; ŽK: Slavík Ladislav, Krejčík Pavel, Sukovatý Martin - Škoda Jaromír