Branky: Hřeben Jiří 2; Rozhodčí: Kutílek; ŽK: Hřeben Jiří, Klement Jakub, Jirsa Jan, Pobuda Josef - Votava Vítězslav
C1A0103
Markvartice
Skalice/H.Libchava
0:9(0:4)
40
Branky: Milner Adam 3, Musílek Pavel, Kvasnička Jan, Hašek Dominik, Beneš Dominik, Hruška Marek, Langr Milan; Rozhodčí: Kouba; ŽK: Pilík Vojtěch - Cihlář Jaroslav
C1A0104
K.Šenov
D.Poustevna
0:6(0:3)
20
Branky: Smetana Daniel 2, Mitternacht Robert, Suk Lukáš, Schmalz Matěj, vlastní; Rozhodčí: Hartig; ŽK: 0 - Mitternacht Robert, Hejtmánek David, Marek Štěpán
2.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A0202
Skalice/H.Libchava
K.Šenov
12:0(8:0)
50
Branky: Dvořák Jakub 5, Kvasnička Jan 4, Milner Adam 2, Tuček Martin; Rozhodčí: Kutílek, Švec J.; ŽK: 0 - Humpl Lukáš
C1A0203
Č.Kamenice
Markvartice
1:0(1:0)
30
Branky: Vondrka Petr; Rozhodčí: Trnka L.; ŽK: 0 - Čerych Petr, Hadrava Lukáš, Krpata Tomáš
C1A0204
Žandov
Mimoň
4:1(2:1)
40
Branky: Kalina David 2, Živnůstka Ladislav, Krejča Jiří - Hřeben Jiří; Rozhodčí: Otčenášek; ŽK: Krejča Jiří, Živnůstka Ladislav, Štrupl Pavel - Cibulka Jan
3.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A0302
Markvartice
Žandov
1:8(1:4)
40
Branky: Pajer Pavel - Efler Václav 3, Kalina David 2, Štrupl Pavel 2, Mládek Ondřej; Rozhodčí: Dostál M.
C1A0303
K.Šenov
Č.Kamenice
1:5(0:2)
10
Branky: Michut Marek - Vondrka Petr 2, Miškovič Marek, Braun Marek, Hora Jakub; Rozhodčí: Vágner, Řezáč, Hejl; ŽK: Humpl Lukáš - 0
C1A0304
D.Poustevna
Skalice/H.Libchava
1:4(0:3)
60
Branky: Mitternacht Robert - Kvasnička Jan 2, Dvořák Jakub, Zelený Pavel; Rozhodčí: Musil J.; ŽK: Hejtmánek David, Smetana Daniel - Kvasnička Jan, Zelený Pavel, Tuček Martin
4.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A0402
Č.Kamenice
D.Poustevna
2:3(1:2)
50
Branky: Marek Michal 2 - Mitternacht Robert, Šafranek Štěpán, Lukeš Radim; Rozhodčí: Havran J.
C1A0403
Žandov
K.Šenov
3:1(3:0)
50
Branky: Kalina David, Džudža Ondřej, Štrupl Pavel - Hejtman Jan; ŽK: Krejča Jiří, Penkov Daniel - Král Denis, Jansa Dominik
C1A0404
Mimoň
Markvartice
2:1(0:1)
50
Branky: Jerie Zbyněk, Hřeben Jiří - Jaroši Patrik; Rozhodčí: Král; ŽK: Jerie Zbyněk, Krejčík Ondřej - Vojtěchovský Milan
5.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A0502
K.Šenov
Mimoň
0:5(0:2)
10
Branky: Hřeben Jiří 4, Pobuda Josef; Rozhodčí: Volf; ŽK: 0 - Hřeben Jiří, Parkanský Václav, Cibulka Jan, Janouch Pavel
C1A0503
D.Poustevna
Žandov
2:4(2:2)
15
Branky: Hejtmánek David, Pečený Jan - Živnůstka Ladislav, Kalina David, Štrupl Pavel, vlastní; Rozhodčí: OFS DC; ŽK: 0 - Džudža Ondřej
C1A0504
Skalice/H.Libchava
Č.Kamenice
4:1(3:0)
59
Branky: Hakl David 2, Zelený Pavel 2 - Vondrka Petr; Rozhodčí: Weiss; ŽK: Zelený Pavel - 0
6.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A0602
Žandov
Skalice/H.Libchava
3:1(3:0)
80
Branky: Krejča Jiří, Kalina David, Štrupl Pavel - Dvořák Jakub; Rozhodčí: Král, Böhme; ŽK: Džudža Ondřej, Mládek Ondřej - Beneš Dominik
C1A0603
Mimoň
D.Poustevna
4:1(2:1)
20
Branky: Hřeben Jiří 2, Nešpor Filip, Klement Jakub - Lukeš Radim; Rozhodčí: Kutílek, Ďörď; ŽK: Klement Jakub, Janouch Pavel - Lukeš Radim, Tomek Zbyněk, Pham Hoang Anh, Schmalz Matěj, Pečený Jan; ČK: 0 - Mitternacht Robert
C1A0604
Markvartice
K.Šenov
4:6(1:3)
30
Branky: Jaroši Patrik 2, Hadrava Lukáš, Pajer Pavel - Sokol Matěj 2, Šrédl Jakub, Michut Marek, Ajvazi Tomáš, Šimůnek Radek; Rozhodčí: OFS DC; ŽK: Jaroši Patrik, Pajer Pavel - Ajvazi Tomáš, Samek Jan; ČK: Zralý Radek - Humpl Lukáš
Branky: Dvořák Jakub 3, Kvasnička Jan - Pečený Jan; Rozhodčí: Vágner, Táborský; ŽK: 0 - Pečený Jan, Válek Vojtěch
11.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1102
D.Poustevna
Č.Kamenice
1:5(1:2)
40
Branky: Válek Vojtěch - Dragun Stepan, Votava Vítězslav, Marek Michal, Vondrka Petr, Hora Jakub; Rozhodčí: OFS DC; ŽK: Pečený Ladislav - Hora Jakub, Bašta Michal
C1A1103
K.Šenov
Žandov
0:7(0:4)
20
Branky: Štrupl Pavel 3, Mládek Ondřej, Kalina David, Džudža Ondřej, vlastní; Rozhodčí: Kadlec; ŽK: Humpl Lukáš, Havran Jan, Ajvazi Tomáš - Krejča Jiří
C1A1104
Markvartice
Mimoň
3:4(1:1)
40
Branky: Jaroši Patrik 3 - Hřeben Jiří 2, Jordán Daniel, Jerie Zbyněk; Rozhodčí: OFS DC; ŽK: Jaroši Patrik - Parkanský Václav, Cibulka Jan
12.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1202
Mimoň
K.Šenov
7:1(3:0)
30
Branky: Hřeben Jiří 5, Pobuda Josef 2 - Jansa Dominik; Rozhodčí: Švec J.
C1A1203
Žandov
D.Poustevna
2:1(1:1)
40
Branky: Kalina David 2 - Šafranek Štěpán; Rozhodčí: Mengr; ŽK: Štrupl Pavel, Džudža Ondřej - Mitternacht Robert, Lukeš Radim
C1A1204
Č.Kamenice
Skalice/H.Libchava
3:1(3:1)
20
Branky: Marek Michal 3 - Svoboda Petr; Rozhodčí: OFS DC; ŽK: Bašta Michal - Svoboda Petr; ČK: 0 - Svoboda Petr
13.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1302
Skalice/H.Libchava
Žandov
0:3(0:0)
20
Branky: Džudža Ondřej 2, Kalina David; ŽK: Mráka Karel, Hakl David - 0; ČK: Kvasnička Jan - 0
C1A1303
D.Poustevna
Mimoň
2:1(2:0)
20
Branky: Šafranek Štěpán, Lukeš Radim - Pobuda Josef; Rozhodčí: OFS DC
C1A1304
K.Šenov
Markvartice
1:5(1:5)
2
Branky: Král Denis - Jaroši Patrik 5; Rozhodčí: German
14.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1402
Markvartice
D.Poustevna
2:0(0:0)
40
Branky: Jaroši Patrik 2; Rozhodčí: OFS DC; ŽK: Jaroši Patrik, Pajer Pavel - Pham Hoang Anh, Hejtmánek David, Pečený Jan
C1A1403
Mimoň
Skalice/H.Libchava
3:1(0:0)
26
Branky: Laskovský Lukáš, Hřeben Jiří, Bláha Martin - Dvořák Jakub; Rozhodčí: Ďörď, Kutílek; ŽK: Laskovský Lukáš, Cibulka Jan, Nešpor Filip - Hruška Marek
C1A1404
Žandov
Č.Kamenice
1:0(0:0)
40
Branky: Štrupl Pavel; Rozhodčí: Vágner, Řezáč, German; ŽK: Pluhař Václav - Vondrka Petr, Bašta Michal; ČK: 0 - Bašta Michal
15.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1502
Mimoň
Č.Kamenice
2:2(1:2)
10
Pk 5:4
Branky: Hřeben Jiří 2 - Votava Vítězslav, Hora Jakub; Rozhodčí: Hejl, Jánský, Řezáč
C1A1503
Markvartice
Skalice/H.Libchava
0:2(0:1)
20
Branky: Svoboda Petr, Dvořák Jakub; Rozhodčí: OFS DC; ŽK: Pajer Pavel - Musílek Pavel
C1A1504
K.Šenov
D.Poustevna
2:5(2:3)
15
Branky: Hovorka Erich, Michut Marek - Šafranek Štěpán 2, Mitternacht Robert, Vlk Dominik, Lukeš Radim; Rozhodčí: Copko, Táborský, Vágner; ŽK: 0 - Vlk Dominik, Tomek Zbyněk
16.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1602
Skalice/H.Libchava
K.Šenov
4:3(2:3)
20
Branky: Musílek Pavel, Hakl David, Mráka Karel, Křenek Libor - Šrédl Jakub 2, Ajvazi Tomáš; Rozhodčí: German
C1A1603
Č.Kamenice
Markvartice
3:3(2:2)
20
Pk 1:3
Branky: Zahradníček Vít, Vondrka Petr, Hodač Alexandr - Jaroši Patrik 2, Zeman Lukáš; Rozhodčí: OFS DC
C1A1604
Žandov
Mimoň
3:2(1:0)
60
Branky: Živnůstka Ladislav, Kalina David, Džudža Ondřej - Hřeben Jiří, Pobuda Josef; Rozhodčí: Vágner, Marek Z.; ŽK: Kalina David - Melichárek Matěj
17.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1702
Markvartice
Žandov
0:6(0:3)
30
Branky: Kalina David 3, Živnůstka Ladislav, Džudža Ondřej, Boháč Petr; Rozhodčí: OFS DC; ŽK: Jaroši Patrik, Chovanec Patrik, Koucký Martin, Pajer Pavel - Boháč Petr, Růžička Ondřej, Brož Zdeněk, Mládek Ondřej; ČK: Pajer Pavel - Mládek Ondřej
C1A1703
K.Šenov
Č.Kamenice
0:1(0:1)
15
Branky: Rosák Tomáš; Rozhodčí: Copko, Řezáč, Král
C1A1704
D.Poustevna
Skalice/H.Libchava
3:3(1:1)
Pk 7:8
Branky: Válek Vojtěch 3 - Hakl David 3; Rozhodčí: OFS DC; ŽK: Pavlovič Michal - Musílek Pavel
18.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1802
Č.Kamenice
D.Poustevna
2:1(1:0)
20
Branky: Braun Marek, Vondrka Petr - Válek Vojtěch; Rozhodčí: OFS DC; ŽK: Marek Michal - Válek Vojtěch, Mitternacht Robert
C1A1803
Žandov
K.Šenov
5:1(3:0)
60
Branky: Živnůstka Ladislav 3, Kalina David, Štrupl Pavel - Pavlas Pavel; Rozhodčí: Hejl, Mengr, Folk; ŽK: Štrupl Pavel, Růžička Ondřej - Hovorka Erich
C1A1804
Mimoň
Markvartice
3:0(1:0)
20
Branky: Hřeben Jiří 2, Pobuda Josef; Rozhodčí: Fišer, Tykva, Táborský; ŽK: 0 - Chovanec Patrik
19.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1902
K.Šenov
Mimoň
3:4(2:2)
20
Branky: Šrédl Jakub 2, Hovorka Erich - Vápeník Josef 2, Hřeben Jiří 2; Rozhodčí: Fišer, Táborský, Böhme; ŽK: Samek Jan, Pavlas Pavel, Havran Jan - Vápeník Josef
C1A1903
D.Poustevna
Žandov
3:1(3:0)
20
Branky: Mitternacht Robert 2, Pavlovič Michal - Kalina David; ŽK: Schmalz Matěj, Příhoda Tomáš - Brož Zdeněk, Mládek Ondřej
C1A1904
Skalice/H.Libchava
Č.Kamenice
3:4(0:3)
50
Branky: Svoboda Petr, Dvořák Jakub, Serbus Luboš - Pechar Martin 2, Plšák Dennis, Hora Jakub; Rozhodčí: Švec J., Kutílek
20.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A2002
Žandov
Skalice/H.Libchava
2:1(2:0)
80
Branky: Kalina David, Štrupl Pavel - Dvořák Jakub; Rozhodčí: Hamada, Král; ŽK: Štrupl Pavel, Růžička Ondřej - Hakl David
C1A2003
Mimoň
D.Poustevna
4:1(2:0)
33
Branky: Hřeben Jiří 3, Jordán Daniel - Príhoda Tomáš; Rozhodčí: Kutílek, Otčenášek, Ďörď; ŽK: Hřeben Jiří, Jordán Daniel, Lundák Michal - 0
C1A2004
Markvartice
K.Šenov
6:4(3:3)
40
Branky: Jaroši Patrik 4, Váňa Jaroslav 2 - vlastní, Hovorka Erich, Šrédl Jakub, Ajvazi Tomáš
21.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A2102
D.Poustevna
Markvartice
6:2(4:0)
30
Branky: Heyl Adam 2, Mitternacht Robert, Pavlovič Michal, Schmalz Matěj, Lukeš Radim - Pajer Pavel, Váňa Jaroslav; Rozhodčí: OFS DC; ŽK: Lukeš Radim, Mitternacht Robert - 0
C1A2103
Skalice/H.Libchava
Mimoň
6:3(1:1)
10
Branky: Hakl David 2, Dvořák Jakub 2, Svoboda Petr, Beneš Dominik - Hřeben Jiří 2, Jordán Daniel; Rozhodčí: Volf; ŽK: Beneš Dominik, Serbus Luboš - Cibulka Jan
C1A2104
Č.Kamenice
Žandov
0:3(0:1)
30
Branky: Kalina David, Džudža Ondřej, Štrupl Pavel; Rozhodčí: OFS DC; ŽK: Hora Jakub - Štrupl Pavel, Mládek Ondřej, Brož Zdeněk
22.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A2202
Č.Kamenice
Mimoň
1:1(1:1)
30
Pk 5:4
Branky: Tschakert Tomáš - Laskovský Lukáš; Rozhodčí: OFS DC; ŽK: Hodač Alexandr - Hřeben Jiří, Lundák Michal, Janouch Petr; ČK: 0 - Lundák Michal
C1A2203
Skalice/H.Libchava
Markvartice
3:2(2:0)
25
Branky: Dvořák Jakub 2, vlastní - Jaroši Patrik 2; Rozhodčí: Hejl, Všechovský, Táborský; ŽK: 0 - Chovanec Patrik
C1A2204
D.Poustevna
K.Šenov
6:0(2:0)
20
Branky: Mitternacht Robert 2, Príhoda Tomáš 2, Pavlovič Michal, Šanda Martin; Rozhodčí: OFS DC; ŽK: Príhoda Tomáš - Hovorka Erich
Branky: Marek Michal, Vondrka Petr; Rozhodčí: OFS DC; ŽK: Pilík Vojtěch, Jaroši Patrik - Nguyen Tu Duc, Rosák Tomáš
C1A2304
Mimoň
Žandov
3:1(3:1)
35
Branky: Vokřínek Petr, Klement Jakub, Hřeben Jiří - Džudža Ondřej; Rozhodčí: Fišer, Tykva, Hejl; ŽK: Cibulka Jan - 0
24.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A2402
Žandov
Markvartice
5:0(3:0)
40
ukončeno v 57´
Branky: Džudža Ondřej 2, Javůrek Karel, Kalina David, Havlík Adam; Rozhodčí: Fišer, Paulus, Král
C1A2403
Č.Kamenice
K.Šenov
3:0(2:0)
20
Branky: Miškovič Marek, Nguyen Tu Duc, Hora Jakub; Rozhodčí: OFS DC; ŽK: Miškovič Marek - 0
C1A2404
Skalice/H.Libchava
D.Poustevna
5:2(3:1)
30
Branky: Milner Adam 2, Dvořák Jakub 2, Svoboda Petr - Pavlovič Michal, Lukeš Radim; Rozhodčí: Vágner, Řezáč, Böhme; ŽK: 0 - Hofman Jiří, Mitternacht Robert, Šafranek Štěpán, Príhoda Tomáš
25.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A2502
D.Poustevna
Č.Kamenice
2:1(1:1)
60
Branky: Mitternacht Robert, Heyl Adam - Hodač Alexandr; Rozhodčí: OFS DC; ŽK: Pavlovič Michal - Hodač Alexandr, Bašta Michal; ČK: 0 - Bartoň Jindřich
C1A2503
K.Šenov
Žandov
1:3(0:1)
30
Branky: Hejtman Jan - Kalina David, Džudža Ondřej, Štrupl Pavel; Rozhodčí: Fišer, Folk, Volf; ŽK: Michut Marek - Boháč Petr; ČK: 0 - Štrupl Pavel
C1A2504
Markvartice
Mimoň
1:4(1:2)
40
Branky: Jaroši Patrik - Hřeben Jiří 4; Rozhodčí: OFS DC; ŽK: Jaroši Patrik, Chovanec Patrik, Pajer Pavel - Jordán Daniel; ČK: 0 - Cibulka Jan
26.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A2602
Mimoň
K.Šenov
5:4(2:2)
20
Branky: Žiga Marek 2, Lundák Michal, Jordán Daniel, Hřeben Jiří - Šrédl Jakub 2, Hovorka Erich, Michut Marek; Rozhodčí: Vágner, Böhme, Všechovský; ŽK: Žiga Marek - Michut Marek, Pavlas Pavel
C1A2603
Žandov
D.Poustevna
0:1(0:1)
43
Branky: Mitternacht Robert; Rozhodčí: Copko, Mareček, Táborský; ŽK: Boháč Petr, Brož Zdeněk - Mitternacht Robert, Tomek Zbyněk, Príhoda Tomáš
C1A2604
Č.Kamenice
Skalice/H.Libchava
2:6(0:3)
16
Branky: Miškovič Marek, Vondrka Petr - Musílek Pavel 3, Hakl David 2, Langr Milan; ŽK: Miškovič Marek, Hodač Alexandr - Hakl David, Beneš Dominik
27.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A2702
Skalice/H.Libchava
Žandov
2:1(1:0)
20
Branky: Hakl David, Dvořák Jakub - Džudža Ondřej; Rozhodčí: Otčenášek, Švec J., Marek Z.
C1A2703
D.Poustevna
Mimoň
1:7(1:3)
30
Branky: Pavlovič Michal - Hřeben Jiří 3, Nešpor Filip 2, Žiga Marek, Jiránek Filip; Rozhodčí: OFS DC; ŽK: Mitternacht Robert - Žiga Marek, Mojžíšek Max
C1A2704
K.Šenov
Markvartice
5:1(1:1)
27
Branky: Šrédl Jakub 3, Jansa Dominik, Hovorka Erich - Jaroši Patrik; Rozhodčí: Folk, Volf; ŽK: Havran Jan - Zeman Lukáš
28.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A2802
Markvartice
D.Poustevna
2:3(0:0)
30
Branky: Jaroši Patrik 2 - Heyl Adam 2, Pečený Ladislav; Rozhodčí: OFS DC; ŽK: Jaroši Patrik, Koucký Martin, Pajer Pavel - Heyl Adam, Schmalz Matěj, Mitternacht Robert; ČK: 0 - Pečený Ladislav, Schmalz Matěj, Mitternacht Robert
C1A2803
Mimoň
Skalice/H.Libchava
3:3(0:1)
50
Pk 3:4
Branky: Pobuda Josef 2, Lundák Michal - Milner Adam, Musílek Pavel, Dvořák Jakub; Rozhodčí: Král, Jánský, Fišer; ŽK: Žiga Marek, Hřeben Jiří, Vápeník Josef, Janouch Pavel - Musílek Pavel, Dvořák Jakub
C1A2804
Žandov
Č.Kamenice
3:1(1:0)
50
Branky: Štrupl Pavel 2, Pluhař Václav - Tschakert Tomáš; Rozhodčí: Volf, Táborský, Böhme; ŽK: Štrupl Pavel - Hodač Alexandr