Domácí soutěže

reklama

A1A - A1A - Okresní přebor

2. kolo 15.08.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0201BukovanySvor15.08. 17:00SOBukovany
A1A0202KameniceH.Police15.08. 17:00SOH.Police
A1A0203ŽandovStružnice15.08. 17:00SOŽandov
A1A0204KravařeD.Libchava15.08. 17:00SOKravaře
A1A0205V.ValtinovSkalice B15.08. 14:00SOV.Valtinov
A1A0206SosnováDubá15.08. 14:00SOSosnová
A1A0207DubiceCvikov B15.08. 17:00SODubice


3. kolo 22.08.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0301Cvikov BBukovany23.08. 17:00NECvikov
A1A0302DubáDubice22.08. 17:00SODubá
A1A0303Skalice BSosnová23.08. 10:30NESkalice
A1A0304D.LibchavaV.Valtinov22.08. 10:30SOD.Libchava
A1A0305StružniceKravaře23.08. 15:00NEJezvé
A1A0306H.PoliceŽandov22.08. 17:00SOH.Police
A1A0307SvorKamenice22.08. 17:00SOSvor


4. kolo 29.08.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0401BukovanyKamenice29.08. 17:00SOBukovany
A1A0402ŽandovSvor29.08. 17:00SOŽandov
A1A0403KravařeH.Police29.08. 17:00SOKravaře
A1A0404V.ValtinovStružnice29.08. 14:00SOV.Valtinov
A1A0405SosnováD.Libchava29.08. 14:00SOSosnová
A1A0406DubiceSkalice B29.08. 17:00SODubice
A1A0407Cvikov BDubá30.08. 17:00NECvikov


5. kolo 05.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0501DubáBukovany05.09. 17:00SODubá
A1A0502Skalice BCvikov B06.09. 10:30NESkalice
A1A0503D.LibchavaDubice05.09. 10:30SOD.Libchava
A1A0504StružniceSosnová06.09. 15:00NEJezvé
A1A0505H.PoliceV.Valtinov05.09. 17:00SOH.Police
A1A0506SvorKravaře05.09. 17:00SOSvor
A1A0507KameniceŽandov05.09. 15:00SOKamenice


6. kolo 12.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0601BukovanyŽandov12.09. 17:00SOBukovany
A1A0602KravařeKamenice12.09. 17:00SOKravaře
A1A0603V.ValtinovSvor12.09. 14:00SOV.Valtinov
A1A0604SosnováH.Police12.09. 14:00SOSosnová
A1A0605DubiceStružnice12.09. 17:00SODubice
A1A0606Cvikov BD.Libchava13.09. 17:00NECvikov
A1A0607DubáSkalice B12.09. 17:00SODubá


7. kolo 19.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0701Skalice BBukovany20.09. 10:30NESkalice
A1A0702D.LibchavaDubá19.09. 10:30SOD.Libchava
A1A0703StružniceCvikov B20.09. 15:00NEJezvé
A1A0704H.PoliceDubice19.09. 16:30SOH.Police
A1A0705SvorSosnová19.09. 16:30SOSvor
A1A0706KameniceV.Valtinov19.09. 15:00SOKamenice
A1A0707ŽandovKravaře19.09. 16:30SOŽandov


8. kolo 26.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0801BukovanyKravaře26.09. 16:30SOBukovany
A1A0802V.ValtinovŽandov26.09. 14:00SOV.Valtinov
A1A0803SosnováKamenice26.09. 14:00SOSosnová
A1A0804DubiceSvor26.09. 16:30SODubice
A1A0805Cvikov BH.Police27.09. 16:30NECvikov
A1A0806DubáStružnice26.09. 16:30SODubá
A1A0807Skalice BD.Libchava27.09. 10:30NESkalice


9. kolo 03.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0901D.LibchavaBukovany03.10. 10:30SOD.Libchava
A1A0902StružniceSkalice B04.10. 15:00NEJezvé
A1A0903H.PoliceDubá03.10. 16:00SOH.Police
A1A0904SvorCvikov B03.10. 16:00SOSvor
A1A0905KameniceDubice03.10. 15:00SOKamenice
A1A0906ŽandovSosnová03.10. 16:00SOŽandov
A1A0907KravařeV.Valtinov03.10. 16:00SOKravaře


10. kolo 10.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1001BukovanyV.Valtinov10.10. 16:00SOBukovany
A1A1002SosnováKravaře10.10. 14:00SOSosnová
A1A1003DubiceŽandov10.10. 16:00SODubice
A1A1004Cvikov BKamenice11.10. 16:00NECvikov
A1A1005DubáSvor10.10. 16:00SODubá
A1A1006Skalice BH.Police11.10. 10:30NESkalice
A1A1007D.LibchavaStružnice10.10. 10:30SOD.Libchava


11. kolo 17.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1101StružniceBukovany18.10. 15:00NEJezvé
A1A1102H.PoliceD.Libchava17.10. 15:30SOH.Police
A1A1103SvorSkalice B17.10. 15:30SOSvor
A1A1104KameniceDubá17.10. 15:00SOKamenice
A1A1105ŽandovCvikov B17.10. 15:30SOŽandov
A1A1106KravařeDubice17.10. 15:30SOKravaře
A1A1107V.ValtinovSosnová17.10. 14:00SOV.Valtinov


12. kolo 24.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1201BukovanySosnová24.10. 14:30SOBukovany
A1A1202DubiceV.Valtinov24.10. 14:30SODubice
A1A1203Cvikov BKravaře25.10. 14:30NECvikov
A1A1204DubáŽandov24.10. 14:30SODubá
A1A1205Skalice BKamenice25.10. 10:30NESkalice
A1A1206D.LibchavaSvor24.10. 10:30SOD.Libchava
A1A1207StružniceH.Police25.10. 14:30NEJezvé


13. kolo 31.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1301H.PoliceBukovany31.10. 14:00SOH.Police
A1A1302SvorStružnice31.10. 14:00SOSvor
A1A1303KameniceD.Libchava31.10. 14:00SOKamenice
A1A1304ŽandovSkalice B31.10. 14:00SOŽandov
A1A1305KravařeDubá31.10. 14:00SOKravaře
A1A1306V.ValtinovCvikov B31.10. 14:00SOV.Valtinov
A1A1307SosnováDubice31.10. 14:00SOSosnová


1. kolo 07.11.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0101DubiceBukovany07.11. 14:00SODubice
A1A0102Cvikov BSosnová08.11. 14:00NECvikov
A1A0103DubáV.Valtinov07.11. 14:00SODubá
A1A0104Skalice BKravaře08.11. 10:30NESkalice
A1A0105D.LibchavaŽandov07.11. 10:30SOD.Libchava
A1A0106StružniceKamenice08.11. 15:00NEJezvé
A1A0107H.PoliceSvor07.11. 14:00SOH.Police


14. kolo 26.03.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1401BukovanyDubice26.03. 15:00SOBukovany
A1A1402SosnováCvikov B26.03. 14:00SOSosnová
A1A1403V.ValtinovDubá26.03. 14:00SOV.Valtinov
A1A1404KravařeSkalice B26.03. 15:00SOKravaře
A1A1405ŽandovD.Libchava26.03. 15:00SOŽandov
A1A1406KameniceStružnice26.03. 15:00SOKamenice
A1A1407SvorH.Police26.03. 15:00SOSvor


15. kolo 02.04.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1501SvorBukovany02.04. 16:00SOSvor
A1A1502H.PoliceKamenice02.04. 16:00SOH.Police
A1A1503StružniceŽandov03.04. 15:00NEJezvé
A1A1504D.LibchavaKravaře02.04. 10:30SOD.Libchava
A1A1505Skalice BV.Valtinov03.04. 10:30NESkalice
A1A1506DubáSosnová02.04. 16:00SODubá
A1A1507Cvikov BDubice03.04. 16:00NECvikov


16. kolo 09.04.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1601BukovanyCvikov B09.04. 16:00SOBukovany
A1A1602DubiceDubá09.04. 16:00SODubice
A1A1603SosnováSkalice B09.04. 14:00SOSosnová
A1A1604V.ValtinovD.Libchava09.04. 14:00SOV.Valtinov
A1A1605KravařeStružnice09.04. 16:00SOKravaře
A1A1606ŽandovH.Police09.04. 16:00SOŽandov
A1A1607KameniceSvor09.04. 15:00SOKamenice


17. kolo 16.04.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1701KameniceBukovany16.04. 15:00SOKamenice
A1A1702SvorŽandov16.04. 16:30SOSvor
A1A1703H.PoliceKravaře16.04. 16:30SOH.Police
A1A1704StružniceV.Valtinov17.04. 15:00NEJezvé
A1A1705D.LibchavaSosnová16.04. 10:30SOD.Libchava
A1A1706Skalice BDubice17.04. 10:30NESkalice
A1A1707DubáCvikov B16.04. 16:30SODubá


18. kolo 23.04.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1801BukovanyDubá23.04. 16:30SOBukovany
A1A1802Cvikov BSkalice B24.04. 16:30NECvikov
A1A1803DubiceD.Libchava23.04. 16:30SODubice
A1A1804SosnováStružnice23.04. 14:00SOSosnová
A1A1805V.ValtinovH.Police23.04. 14:00SOV.Valtinov
A1A1806KravařeSvor23.04. 16:30SOKravaře
A1A1807ŽandovKamenice23.04. 16:30SOŽandov


19. kolo 30.04.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1901ŽandovBukovany30.04. 17:00SOŽandov
A1A1902KameniceKravaře30.04. 15:00SOKamenice
A1A1903SvorV.Valtinov30.04. 17:00SOSvor
A1A1904H.PoliceSosnová30.04. 17:00SOH.Police
A1A1905StružniceDubice01.05. 15:00NEJezvé
A1A1906D.LibchavaCvikov B30.04. 10:30SOD.Libchava
A1A1907Skalice BDubá01.05. 10:30NESkalice


20. kolo 07.05.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2001BukovanySkalice B07.05. 17:00SOBukovany
A1A2002DubáD.Libchava07.05. 17:00SODubá
A1A2003Cvikov BStružnice08.05. 17:00NECvikov
A1A2004DubiceH.Police07.05. 17:00SODubice
A1A2005SosnováSvor07.05. 14:00SOSosnová
A1A2006V.ValtinovKamenice07.05. 14:00SOV.Valtinov
A1A2007KravařeŽandov07.05. 17:00SOKravaře


21. kolo 14.05.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2101KravařeBukovany14.05. 17:00SOKravaře
A1A2102ŽandovV.Valtinov14.05. 17:00SOŽandov
A1A2103KameniceSosnová14.05. 15:00SOKamenice
A1A2104SvorDubice14.05. 17:00SOSvor
A1A2105H.PoliceCvikov B14.05. 17:00SOH.Police
A1A2106StružniceDubá15.05. 15:00NEJezvé
A1A2107D.LibchavaSkalice B14.05. 10:30SOD.Libchava


22. kolo 21.05.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2201BukovanyD.Libchava21.05. 17:00SOBukovany
A1A2202Skalice BStružnice22.05. 10:30NESkalice
A1A2203DubáH.Police21.05. 17:00SODubá
A1A2204Cvikov BSvor22.05. 17:00NECvikov
A1A2205DubiceKamenice21.05. 17:00SODubice
A1A2206SosnováŽandov21.05. 14:00SOSosnová
A1A2207V.ValtinovKravaře21.05. 14:00SOV.Valtinov


23. kolo 28.05.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2301V.ValtinovBukovany28.05. 14:00SOV.Valtinov
A1A2302KravařeSosnová28.05. 17:00SOKravaře
A1A2303ŽandovDubice28.05. 17:00SOŽandov
A1A2304KameniceCvikov B28.05. 15:00SOKamenice
A1A2305SvorDubá28.05. 17:00SOSvor
A1A2306H.PoliceSkalice B28.05. 17:00SOH.Police
A1A2307StružniceD.Libchava29.05. 15:00NEJezvé


24. kolo 04.06.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2401BukovanyStružnice04.06. 17:00SOBukovany
A1A2402D.LibchavaH.Police04.06. 10:30SOD.Libchava
A1A2403Skalice BSvor05.06. 10:30NESkalice
A1A2404DubáKamenice04.06. 17:00SODubá
A1A2405Cvikov BŽandov05.06. 17:00NECvikov
A1A2406DubiceKravaře04.06. 17:00SODubice
A1A2407SosnováV.Valtinov04.06. 14:00SOSosnová


25. kolo 11.06.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2501SosnováBukovany11.06. 14:00SOSosnová
A1A2502V.ValtinovDubice11.06. 14:00SOV.Valtinov
A1A2503KravařeCvikov B11.06. 17:00SOKravaře
A1A2504ŽandovDubá11.06. 17:00SOŽandov
A1A2505KameniceSkalice B11.06. 15:00SOKamenice
A1A2506SvorD.Libchava11.06. 17:00SOSvor
A1A2507H.PoliceStružnice11.06. 17:00SOH.Police


26. kolo 18.06.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2601BukovanyH.Police18.06. 17:00SOBukovany
A1A2602StružniceSvor19.06. 15:00NEJezvé
A1A2603D.LibchavaKamenice18.06. 10:30SOD.Libchava
A1A2604Skalice BŽandov19.06. 10:30NESkalice
A1A2605DubáKravaře18.06. 17:00SODubá
A1A2606Cvikov BV.Valtinov19.06. 17:00NECvikov
A1A2607DubiceSosnová18.06. 17:00SODubice



OFS Česká Lípa
Žižkova 231, 470 01 Česká Lípa
Tel: 739 547 301
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Rozpis soutěží 2015-2016
Přílohy k RS 2015-16
Dohoda mužstev o termínu a hlášenka2015-2016
Pro rozhodčí 2015-16
Přihláška na školení-doškolení trenérů
Soubory pro DK 2015-16
Sdružený start a soutěž dorostu 2015-16
Termínová listina podzim 2015
Rozlosování podzim 2015
Úrazové pojištění a oznámení škodné události
 
Výkonný výbor
26.6.2015Zápis VV OFS ze dne 26.6.2015
31.5.2015Zápis VV OFS 28.5.2015
26.4.2015Zápis VV OFS 23.4.2015
29.3.2015Zápis VV OFS 26.3.2015
1.3.2015Zápis VV OFS ze dne 26.2.2015
1.2.2015Zápis VV OFS ze dne 28.1.2015
 
STK
19.7.2015Zápis STK č.27/2015
26.6.2015Zápis STK č.26/2015
20.6.2015Zápis STK č.25/2015
13.6.2015Zápis STK č.24/2015
7.6.2015Zápis STK č.23/2015
1.6.2015Zápis STK č.22/2015
25.5.2015Zápis STK č.21/2015
18.5.2015Zápis STK č.20/2015
11.5.2015Zápis STK č.19/2015
3.5.2015Zápis STK č.18/2015
 
Disciplinární komise
18.6.2015DK ze dne 18.6.2015
11.6.2015DK ze dne 11.6.2015
28.5.2015DK ze dne 28.5.2015
21.5.2015DK ze dne 21.5.2015
14.5.2015DK ze dne 14.5.2015
7.5.2015DK ze dne 7.5.2015
30.4.2015DK ze dne 30.4.2015
23.4.2015DK ze dne 23.4.2015
16.4.2015DK ze dne 16.4.2015
9.4.2015DK ze dne 9.4.2015
 
Komise rozhodčích
20.6.2015Zápis KR 16.6.2015
21.5.2015Zápis KR 19.5.2015
30.4.2015Zapis KR 28.4.2015
10.4.2015Zápis KR 7.4.2015
13.3.2015Zápis KR 13.3.2015
11.2.2015Zápis KR 11.2.2015
7.8.2013Zápis KR 6.8.2013
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate