Domácí soutěže

reklama

A2A - A2A - Okresní soutěž

2. kolo 16.08.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0201Loko Č.L. BH.Libchava15.08. 17:00SOLoko Č.L.
A2A0202PertolticeDubnice16.08. 17:00NEPertoltice
A2A0203BrništěKunratice16.08. 15:00NEV.Grunov
A2A0204Mimoň BLindava16.08. 15:00NEMimoň
A2A0205N.OldřichovJestřebí16.08. 17:00NEN.Oldřichov
A2A0206TuháňNoviny16.08. 17:00NETuháň
A2A0208PolevskoZahrádky16.08. 17:00NEPolevsko


3. kolo 23.08.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0301ZahrádkyLoko Č.L. B23.08. 17:00NEZahrádky
A2A0302OknaPolevsko23.08. 17:00NEOkna
A2A0304JestřebíTuháň23.08. 17:00NEJestřebí
A2A0305LindavaN.Oldřichov23.08. 15:00NELindava
A2A0306KunraticeMimoň B22.08. 13:00SOKunratice
A2A0307DubniceBrniště23.08. 17:00NEDubnice
A2A0308H.LibchavaPertoltice23.08. 17:00NEH.Libchava


4. kolo 30.08.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0401Loko Č.L. BPertoltice29.08. 17:00SOLoko Č.L.
A2A0402BrništěH.Libchava30.08. 15:00NEV.Grunov
A2A0403Mimoň BDubnice30.08. 15:00NEMimoň
A2A0404N.OldřichovKunratice30.08. 17:00NEN.Oldřichov
A2A0405TuháňLindava30.08. 17:00NETuháň
A2A0407PolevskoNoviny30.08. 17:00NEPolevsko
A2A0408ZahrádkyOkna30.08. 17:00NEZahrádky


5. kolo 06.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0501OknaLoko Č.L. B06.09. 17:00NEOkna
A2A0502NovinyZahrádky06.09. 17:00NENoviny
A2A0503JestřebíPolevsko06.09. 17:00NEJestřebí
A2A0505KunraticeTuháň05.09. 13:30SOKunratice
A2A0506DubniceN.Oldřichov06.09. 17:00NEDubnice
A2A0507H.LibchavaMimoň B06.09. 17:00NEH.Libchava
A2A0508PertolticeBrniště06.09. 17:00NEPertoltice


6. kolo 09.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0601Loko Č.L. BBrniště09.09. 17:00STLoko Č.L.
A2A0602Mimoň BPertoltice09.09. 15:00STMimoň
A2A0603N.OldřichovH.Libchava09.09. 17:00STN.Oldřichov
A2A0604TuháňDubnice09.09. 17:00STTuháň
A2A0606PolevskoLindava09.09. 17:00STPolevsko
A2A0607ZahrádkyJestřebí09.09. 17:00STZahrádky
A2A0608OknaNoviny09.09. 17:00STOkna


7. kolo 13.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0701NovinyLoko Č.L. B13.09. 16:30NENoviny
A2A0702JestřebíOkna13.09. 16:30NEJestřebí
A2A0703LindavaZahrádky13.09. 15:00NELindava
A2A0704KunraticePolevsko12.09. 13:00SOKunratice
A2A0706H.LibchavaTuháň13.09. 16:30NEH.Libchava
A2A0707PertolticeN.Oldřichov13.09. 16:30NEPertoltice
A2A0708BrništěMimoň B13.09. 15:00NEV.Grunov


8. kolo 20.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0801Loko Č.L. BMimoň B19.09. 16:30SOLoko Č.L.
A2A0802N.OldřichovBrniště20.09. 16:30NEN.Oldřichov
A2A0803TuháňPertoltice20.09. 16:30NETuháň
A2A0805PolevskoDubnice20.09. 16:30NEPolevsko
A2A0806ZahrádkyKunratice20.09. 16:30NEZahrádky
A2A0807OknaLindava20.09. 16:30NEOkna
A2A0808NovinyJestřebí20.09. 16:30NENoviny


9. kolo 23.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0901JestřebíLoko Č.L. B23.09. 17:00STJestřebí
A2A0902LindavaNoviny23.09. 15:00STLindava
A2A0903KunraticeOkna23.09. 13:30STKunratice
A2A0904DubniceZahrádky23.09. 17:00STDubnice
A2A0905H.LibchavaPolevsko23.09. 17:00STH.Libchava
A2A0907BrništěTuháň23.09. 15:00STV.Grunov
A2A0908Mimoň BN.Oldřichov23.09. 15:00STMimoň


10. kolo 27.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1001Loko Č.L. BN.Oldřichov26.09. 16:30SOLoko Č.L.
A2A1002TuháňMimoň B27.09. 16:30NETuháň
A2A1004PolevskoPertoltice27.09. 16:30NEPolevsko
A2A1005ZahrádkyH.Libchava27.09. 16:30NEZahrádky
A2A1006OknaDubnice27.09. 16:30NEOkna
A2A1007NovinyKunratice27.09. 16:30NENoviny
A2A1008JestřebíLindava27.09. 16:30NEJestřebí


11. kolo 04.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1101LindavaLoko Č.L. B04.10. 15:00NELindava
A2A1102KunraticeJestřebí03.10. 12:30SOKunratice
A2A1103DubniceNoviny04.10. 16:00NEDubnice
A2A1104H.LibchavaOkna04.10. 16:00NEH.Libchava
A2A1105PertolticeZahrádky04.10. 16:00NEPertoltice
A2A1106BrništěPolevsko04.10. 15:00NEV.Grunov
A2A1108N.OldřichovTuháň04.10. 16:00NEN.Oldřichov


12. kolo 11.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1201Loko Č.L. BTuháň10.10. 16:00SOLoko Č.L.
A2A1203PolevskoMimoň B11.10. 16:00NEPolevsko
A2A1204ZahrádkyBrniště11.10. 16:00NEZahrádky
A2A1205OknaPertoltice11.10. 16:00NEOkna
A2A1206NovinyH.Libchava11.10. 16:00NENoviny
A2A1207JestřebíDubnice11.10. 16:00NEJestřebí
A2A1208LindavaKunratice11.10. 15:00NELindava


13. kolo 18.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1301KunraticeLoko Č.L. B17.10. 12:00SOKunratice
A2A1302DubniceLindava18.10. 15:30NEDubnice
A2A1303H.LibchavaJestřebí18.10. 15:30NEH.Libchava
A2A1304PertolticeNoviny18.10. 15:30NEPertoltice
A2A1305BrništěOkna18.10. 15:00NEV.Grunov
A2A1306Mimoň BZahrádky18.10. 15:00NEMimoň
A2A1307N.OldřichovPolevsko18.10. 15:30NEN.Oldřichov


14. kolo 25.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1402PolevskoTuháň25.10. 14:30NEPolevsko
A2A1403ZahrádkyN.Oldřichov25.10. 14:30NEZahrádky
A2A1404OknaMimoň B25.10. 14:30NEOkna
A2A1405NovinyBrniště25.10. 14:30NENoviny
A2A1406JestřebíPertoltice25.10. 14:30NEJestřebí
A2A1407LindavaH.Libchava25.10. 14:30NELindava
A2A1408KunraticeDubnice24.10. 11:00SOKunratice


15. kolo 01.11.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1501DubniceLoko Č.L. B01.11. 14:00NEDubnice
A2A1502H.LibchavaKunratice01.11. 14:00NEH.Libchava
A2A1503PertolticeLindava01.11. 14:00NEPertoltice
A2A1504BrništěJestřebí01.11. 14:00NEV.Grunov
A2A1505Mimoň BNoviny01.11. 14:00NEMimoň
A2A1506N.OldřichovOkna01.11. 14:00NEN.Oldřichov
A2A1507TuháňZahrádky01.11. 14:00NETuháň


1. kolo 08.11.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0101PolevskoLoko Č.L. B08.11. 14:00NEPolevsko
A2A0103OknaTuháň08.11. 14:00NEOkna
A2A0104NovinyN.Oldřichov08.11. 14:00NENoviny
A2A0105JestřebíMimoň B08.11. 14:00NEJestřebí
A2A0106LindavaBrniště08.11. 15:00NELindava
A2A0107KunraticePertoltice07.11. 10:30SOKunratice
A2A0108DubniceH.Libchava08.11. 14:00NEDubnice


16. kolo 20.03.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1601Loko Č.L. BPolevsko19.03. 15:00SOLoko Č.L.
A2A1603TuháňOkna20.03. 15:00NETuháň
A2A1604N.OldřichovNoviny20.03. 15:00NEN.Oldřichov
A2A1605Mimoň BJestřebí20.03. 15:00NEMimoň
A2A1606BrništěLindava20.03. 15:00NEV.Grunov
A2A1607PertolticeKunratice20.03. 15:00NEPertoltice
A2A1608H.LibchavaDubnice20.03. 15:00NEH.Libchava


17. kolo 27.03.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1701H.LibchavaLoko Č.L. B27.03. 15:00NEH.Libchava
A2A1702DubnicePertoltice27.03. 15:00NEDubnice
A2A1703KunraticeBrniště26.03. 11:30SOKunratice
A2A1704LindavaMimoň B27.03. 15:00NELindava
A2A1705JestřebíN.Oldřichov27.03. 15:00NEJestřebí
A2A1706NovinyTuháň27.03. 15:00NENoviny
A2A1708ZahrádkyPolevsko27.03. 15:00NEZahrádky


18. kolo 03.04.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1801Loko Č.L. BZahrádky02.04. 16:00SOLoko Č.L.
A2A1802PolevskoOkna03.04. 16:00NEPolevsko
A2A1804TuháňJestřebí03.04. 16:00NETuháň
A2A1805N.OldřichovLindava03.04. 16:00NEN.Oldřichov
A2A1806Mimoň BKunratice03.04. 15:00NEMimoň
A2A1807BrništěDubnice03.04. 15:00NEV.Grunov
A2A1808PertolticeH.Libchava03.04. 16:00NEPertoltice


19. kolo 10.04.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1901PertolticeLoko Č.L. B10.04. 16:00NEPertoltice
A2A1902H.LibchavaBrniště10.04. 16:00NEH.Libchava
A2A1903DubniceMimoň B10.04. 16:00NEDubnice
A2A1904KunraticeN.Oldřichov09.04. 12:30SOKunratice
A2A1905LindavaTuháň10.04. 15:00NELindava
A2A1907NovinyPolevsko10.04. 16:00NENoviny
A2A1908OknaZahrádky10.04. 16:00NEOkna


20. kolo 17.04.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A2001Loko Č.L. BOkna16.04. 16:30SOLoko Č.L.
A2A2002ZahrádkyNoviny17.04. 16:30NEZahrádky
A2A2003PolevskoJestřebí17.04. 16:30NEPolevsko
A2A2005TuháňKunratice17.04. 16:30NETuháň
A2A2006N.OldřichovDubnice17.04. 16:30NEN.Oldřichov
A2A2007Mimoň BH.Libchava17.04. 15:00NEMimoň
A2A2008BrništěPertoltice17.04. 15:00NEV.Grunov


21. kolo 24.04.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A2101BrništěLoko Č.L. B24.04. 15:00NEV.Grunov
A2A2102PertolticeMimoň B24.04. 16:30NEPertoltice
A2A2103H.LibchavaN.Oldřichov24.04. 16:30NEH.Libchava
A2A2104DubniceTuháň24.04. 16:30NEDubnice
A2A2106LindavaPolevsko24.04. 15:00NELindava
A2A2107JestřebíZahrádky24.04. 16:30NEJestřebí
A2A2108NovinyOkna24.04. 16:30NENoviny


22. kolo 01.05.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A2201Loko Č.L. BNoviny30.04. 17:00SOLoko Č.L.
A2A2202OknaJestřebí01.05. 17:00NEOkna
A2A2203ZahrádkyLindava01.05. 17:00NEZahrádky
A2A2204PolevskoKunratice01.05. 17:00NEPolevsko
A2A2206TuháňH.Libchava01.05. 17:00NETuháň
A2A2207N.OldřichovPertoltice01.05. 17:00NEN.Oldřichov
A2A2208Mimoň BBrniště01.05. 15:00NEMimoň


23. kolo 08.05.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A2301Mimoň BLoko Č.L. B08.05. 15:00NEMimoň
A2A2302BrništěN.Oldřichov08.05. 15:00NEV.Grunov
A2A2303PertolticeTuháň08.05. 17:00NEPertoltice
A2A2305DubnicePolevsko08.05. 17:00NEDubnice
A2A2306KunraticeZahrádky07.05. 13:30SOKunratice
A2A2307LindavaOkna08.05. 15:00NELindava
A2A2308JestřebíNoviny08.05. 17:00NEJestřebí


24. kolo 15.05.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A2401Loko Č.L. BJestřebí14.05. 17:00SOLoko Č.L.
A2A2402NovinyLindava15.05. 17:00NENoviny
A2A2403OknaKunratice15.05. 17:00NEOkna
A2A2404ZahrádkyDubnice15.05. 17:00NEZahrádky
A2A2405PolevskoH.Libchava15.05. 17:00NEPolevsko
A2A2407TuháňBrniště15.05. 17:00NETuháň
A2A2408N.OldřichovMimoň B15.05. 17:00NEN.Oldřichov


25. kolo 22.05.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A2501N.OldřichovLoko Č.L. B22.05. 17:00NEN.Oldřichov
A2A2502Mimoň BTuháň22.05. 15:00NEMimoň
A2A2504PertolticePolevsko22.05. 17:00NEPertoltice
A2A2505H.LibchavaZahrádky22.05. 17:00NEH.Libchava
A2A2506DubniceOkna22.05. 17:00NEDubnice
A2A2507KunraticeNoviny21.05. 13:30SOKunratice
A2A2508LindavaJestřebí22.05. 15:00NELindava


26. kolo 25.05.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A2601Loko Č.L. BLindava25.05. 17:00STLoko Č.L.
A2A2602JestřebíKunratice25.05. 17:00STJestřebí
A2A2603NovinyDubnice25.05. 17:00STNoviny
A2A2604OknaH.Libchava25.05. 17:00STOkna
A2A2605ZahrádkyPertoltice25.05. 17:00STZahrádky
A2A2606PolevskoBrniště25.05. 17:00STPolevsko
A2A2608TuháňN.Oldřichov25.05. 17:00STTuháň


27. kolo 29.05.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A2701TuháňLoko Č.L. B29.05. 17:00NETuháň
A2A2703Mimoň BPolevsko29.05. 15:00NEMimoň
A2A2704BrništěZahrádky29.05. 15:00NEV.Grunov
A2A2705PertolticeOkna29.05. 17:00NEPertoltice
A2A2706H.LibchavaNoviny29.05. 17:00NEH.Libchava
A2A2707DubniceJestřebí29.05. 17:00NEDubnice
A2A2708KunraticeLindava28.05. 13:30SOKunratice


28. kolo 05.06.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A2801Loko Č.L. BKunratice04.06. 17:00SOLoko Č.L.
A2A2802LindavaDubnice05.06. 15:00NELindava
A2A2803JestřebíH.Libchava05.06. 17:00NEJestřebí
A2A2804NovinyPertoltice05.06. 17:00NENoviny
A2A2805OknaBrniště05.06. 17:00NEOkna
A2A2806ZahrádkyMimoň B05.06. 17:00NEZahrádky
A2A2807PolevskoN.Oldřichov05.06. 17:00NEPolevsko


29. kolo 12.06.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A2902TuháňPolevsko12.06. 17:00NETuháň
A2A2903N.OldřichovZahrádky12.06. 17:00NEN.Oldřichov
A2A2904Mimoň BOkna12.06. 15:00NEMimoň
A2A2905BrništěNoviny12.06. 15:00NEV.Grunov
A2A2906PertolticeJestřebí12.06. 17:00NEPertoltice
A2A2907H.LibchavaLindava12.06. 17:00NEH.Libchava
A2A2908DubniceKunratice12.06. 17:00NEDubnice


30. kolo 19.06.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A3001Loko Č.L. BDubnice18.06. 17:00SOLoko Č.L.
A2A3002KunraticeH.Libchava18.06. 13:30SOKunratice
A2A3003LindavaPertoltice19.06. 15:00NELindava
A2A3004JestřebíBrniště19.06. 17:00NEJestřebí
A2A3005NovinyMimoň B19.06. 17:00NENoviny
A2A3006OknaN.Oldřichov19.06. 17:00NEOkna
A2A3007ZahrádkyTuháň19.06. 17:00NEZahrádky



OFS Česká Lípa
Žižkova 231, 470 01 Česká Lípa
Tel: 739 547 301
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Rozpis soutěží 2015-2016
Přílohy k RS 2015-16
Dohoda mužstev o termínu a hlášenka2015-2016
Pro rozhodčí 2015-16
Přihláška na školení-doškolení trenérů
Soubory pro DK 2015-16
Sdružený start a soutěž dorostu 2015-16
Termínová listina podzim 2015
Rozlosování podzim 2015
Úrazové pojištění a oznámení škodné události
 
Výkonný výbor
26.6.2015Zápis VV OFS ze dne 26.6.2015
31.5.2015Zápis VV OFS 28.5.2015
26.4.2015Zápis VV OFS 23.4.2015
29.3.2015Zápis VV OFS 26.3.2015
1.3.2015Zápis VV OFS ze dne 26.2.2015
1.2.2015Zápis VV OFS ze dne 28.1.2015
 
STK
19.7.2015Zápis STK č.27/2015
26.6.2015Zápis STK č.26/2015
20.6.2015Zápis STK č.25/2015
13.6.2015Zápis STK č.24/2015
7.6.2015Zápis STK č.23/2015
1.6.2015Zápis STK č.22/2015
25.5.2015Zápis STK č.21/2015
18.5.2015Zápis STK č.20/2015
11.5.2015Zápis STK č.19/2015
3.5.2015Zápis STK č.18/2015
 
Disciplinární komise
18.6.2015DK ze dne 18.6.2015
11.6.2015DK ze dne 11.6.2015
28.5.2015DK ze dne 28.5.2015
21.5.2015DK ze dne 21.5.2015
14.5.2015DK ze dne 14.5.2015
7.5.2015DK ze dne 7.5.2015
30.4.2015DK ze dne 30.4.2015
23.4.2015DK ze dne 23.4.2015
16.4.2015DK ze dne 16.4.2015
9.4.2015DK ze dne 9.4.2015
 
Komise rozhodčích
20.6.2015Zápis KR 16.6.2015
21.5.2015Zápis KR 19.5.2015
30.4.2015Zapis KR 28.4.2015
10.4.2015Zápis KR 7.4.2015
13.3.2015Zápis KR 13.3.2015
11.2.2015Zápis KR 11.2.2015
7.8.2013Zápis KR 6.8.2013
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate