Domácí soutěže

reklama

G1A - Přípravky starší

1. kolo 05.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0102CvikovK.Šenov05.09. 12:00SO
G1A0103Stružnice/H.PoliceSkalice . . 00:00 Jezvé
G1A0104H.LibchavaBukovany06.09. 10:00NE
G1A0105Žandov/V.BukovinaMimoň05.09. 14:00SOŽandov


2. kolo 12.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0202BukovanyŽandov/V.Bukovina . . 00:00
G1A0203SkaliceH.Libchava . . 00:00
G1A0204K.ŠenovStružnice/H.Police12.09. 13:30SO
G1A0205JablonnéCvikov12.09. 10:00SO


3. kolo 19.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0302Stružnice/H.PoliceJablonné . . 00:00 Jezvé
G1A0303H.LibchavaK.Šenov20.09. 10:00NE
G1A0304Žandov/V.BukovinaSkalice19.09. 14:00SOŽandov
G1A0305MimoňBukovany20.09. 10:00NE


4. kolo 26.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0402SkaliceMimoň . . 00:00
G1A0403K.ŠenovŽandov/V.Bukovina27.09. 13:30NE
G1A0404JablonnéH.Libchava26.09. 10:00SO
G1A0405CvikovStružnice/H.Police26.09. 12:00SO


5. kolo 03.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0502H.LibchavaCvikov04.10. 10:00NE
G1A0503Žandov/V.BukovinaJablonné03.10. 14:00SOŽandov
G1A0504MimoňK.Šenov04.10. 10:00NE
G1A0505BukovanySkalice . . 00:00


6. kolo 10.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0602K.ŠenovBukovany10.10. 10:00SO
G1A0603JablonnéMimoň10.10. 10:00SO
G1A0604CvikovŽandov/V.Bukovina10.10. 12:00SO
G1A0605Stružnice/H.PoliceH.Libchava . . 00:00 Jezvé


7. kolo 17.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0702Žandov/V.BukovinaStružnice/H.Police17.10. 14:00SOŽandov
G1A0703MimoňCvikov18.10. 10:00NE
G1A0704BukovanyJablonné . . 00:00
G1A0705SkaliceK.Šenov . . 00:00


8. kolo 24.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0802JablonnéSkalice24.10. 10:00SO
G1A0803CvikovBukovany24.10. 12:00SO
G1A0804Stružnice/H.PoliceMimoň . . 00:00 Jezvé
G1A0805H.LibchavaŽandov/V.Bukovina25.10. 10:00NE


9. kolo 31.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0902MimoňH.Libchava01.11. 10:00NE
G1A0903BukovanyStružnice/H.Police . . 00:00
G1A0904SkaliceCvikov . . 00:00
G1A0905K.ŠenovJablonné31.10. 10:00SO


10. kolo 09.04.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1002K.ŠenovCvikov . . 00:00
G1A1003SkaliceStružnice/H.Police . . 00:00
G1A1004BukovanyH.Libchava . . 00:00
G1A1005MimoňŽandov/V.Bukovina10.04. 10:00NE


11. kolo 16.04.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1102Žandov/V.BukovinaBukovany16.04. 14:00SOŽandov
G1A1103H.LibchavaSkalice17.04. 10:00NE
G1A1104Stružnice/H.PoliceK.Šenov . . 00:00 Jezvé
G1A1105CvikovJablonné16.04. 12:00SO


12. kolo 23.04.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1202JablonnéStružnice/H.Police23.04. 10:00SO
G1A1203K.ŠenovH.Libchava . . 00:00
G1A1204SkaliceŽandov/V.Bukovina . . 00:00
G1A1205BukovanyMimoň . . 00:00


13. kolo 07.05.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1302MimoňSkalice08.05. 10:00NE
G1A1303Žandov/V.BukovinaK.Šenov07.05. 14:00SOŽandov
G1A1304H.LibchavaJablonné08.05. 10:00NE
G1A1305Stružnice/H.PoliceCvikov . . 00:00 Jezvé


14. kolo 14.05.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1402CvikovH.Libchava14.05. 12:00SO
G1A1403JablonnéŽandov/V.Bukovina14.05. 10:00SO
G1A1404K.ŠenovMimoň . . 00:00
G1A1405SkaliceBukovany . . 00:00


15. kolo 21.05.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1502BukovanyK.Šenov . . 00:00
G1A1503MimoňJablonné22.05. 10:00NE
G1A1504Žandov/V.BukovinaCvikov21.05. 14:00SOŽandov
G1A1505H.LibchavaStružnice/H.Police22.05. 10:00NE


16. kolo 28.05.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1602Stružnice/H.PoliceŽandov/V.Bukovina . . 00:00 Jezvé
G1A1603CvikovMimoň28.05. 12:00SO
G1A1604JablonnéBukovany28.05. 10:00SO
G1A1605K.ŠenovSkalice . . 00:00


17. kolo 04.06.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1702SkaliceJablonné . . 00:00
G1A1703BukovanyCvikov . . 00:00
G1A1704MimoňStružnice/H.Police05.06. 10:00NE
G1A1705Žandov/V.BukovinaH.Libchava04.06. 14:00SOŽandov


18. kolo 11.06.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1802H.LibchavaMimoň12.06. 10:00NE
G1A1803Stružnice/H.PoliceBukovany . . 00:00 Jezvé
G1A1804CvikovSkalice11.06. 12:00SO
G1A1805JablonnéK.Šenov11.06. 10:00SO



OFS Česká Lípa
Žižkova 231, 470 01 Česká Lípa
Tel: 739 547 301
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Rozpis soutěží 2015-2016
Přílohy k RS 2015-16
Dohoda mužstev o termínu a hlášenka2015-2016
Pro rozhodčí 2015-16
Přihláška na školení-doškolení trenérů
Soubory pro DK 2015-16
Sdružený start a soutěž dorostu 2015-16
Termínová listina podzim 2015
Rozlosování podzim 2015
Úrazové pojištění a oznámení škodné události
 
Výkonný výbor
26.6.2015Zápis VV OFS ze dne 26.6.2015
31.5.2015Zápis VV OFS 28.5.2015
26.4.2015Zápis VV OFS 23.4.2015
29.3.2015Zápis VV OFS 26.3.2015
1.3.2015Zápis VV OFS ze dne 26.2.2015
1.2.2015Zápis VV OFS ze dne 28.1.2015
 
STK
19.7.2015Zápis STK č.27/2015
26.6.2015Zápis STK č.26/2015
20.6.2015Zápis STK č.25/2015
13.6.2015Zápis STK č.24/2015
7.6.2015Zápis STK č.23/2015
1.6.2015Zápis STK č.22/2015
25.5.2015Zápis STK č.21/2015
18.5.2015Zápis STK č.20/2015
11.5.2015Zápis STK č.19/2015
3.5.2015Zápis STK č.18/2015
 
Disciplinární komise
18.6.2015DK ze dne 18.6.2015
11.6.2015DK ze dne 11.6.2015
28.5.2015DK ze dne 28.5.2015
21.5.2015DK ze dne 21.5.2015
14.5.2015DK ze dne 14.5.2015
7.5.2015DK ze dne 7.5.2015
30.4.2015DK ze dne 30.4.2015
23.4.2015DK ze dne 23.4.2015
16.4.2015DK ze dne 16.4.2015
9.4.2015DK ze dne 9.4.2015
 
Komise rozhodčích
20.6.2015Zápis KR 16.6.2015
21.5.2015Zápis KR 19.5.2015
30.4.2015Zapis KR 28.4.2015
10.4.2015Zápis KR 7.4.2015
13.3.2015Zápis KR 13.3.2015
11.2.2015Zápis KR 11.2.2015
7.8.2013Zápis KR 6.8.2013
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate