Domácí soutěže

reklama

H1A - Přípravky mladší

1. kolo 29.08.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A0101Loko Č.L.Cvikov B29.08. 10:00SO
H1A0102Cvikov AK.Šenov29.08. 10:00SO
H1A0103Stráž p.R.Skalice29.08. 13:00SO
H1A0104N.BorMimoň . . 00:00
H1A0105DubáDoksy29.08. 10:00SO
H1A0106SvorH.Libchava29.08. 14:00SO
H1A0107Stružnice/H.PoliceArs. Č.Lípa B . . 00:00 Jezvé
H1A0108JablonnéArs. Č.Lípa A29.08. 13:00SOmini UMT


2. kolo 05.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A0201Cvikov BArs. Č.Lípa A05.09. 10:00SO
H1A0202Ars. Č.Lípa BJablonné . . 00:00
H1A0203H.LibchavaStružnice/H.Police . . 00:00
H1A0204DoksySvor06.09. 10:00NE
H1A0205MimoňDubá05.09. 10:00SO
H1A0206SkaliceN.Bor . . 00:00
H1A0207K.ŠenovStráž p.R.06.09. 14:00NE
H1A0208Loko Č.L.Cvikov A05.09. 10:00SO


3. kolo 09.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A0301Cvikov ACvikov B09.09. 17:00ST
H1A0302Stráž p.R.Loko Č.L.09.09. 17:00ST
H1A0303N.BorK.Šenov . . 00:00
H1A0304DubáSkalice09.09. 17:00ST
H1A0305SvorMimoň09.09. 17:00ST
H1A0306Stružnice/H.PoliceDoksy . . 00:00 Jezvé
H1A0307JablonnéH.Libchava09.09. 17:00STmini UMT
H1A0308Ars. Č.Lípa AArs. Č.Lípa B . . 00:00


4. kolo 12.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A0401Cvikov BArs. Č.Lípa B12.09. 10:00SO
H1A0402H.LibchavaArs. Č.Lípa A . . 00:00
H1A0403DoksyJablonné12.09. 10:00SO
H1A0404MimoňStružnice/H.Police12.09. 10:00SO
H1A0405SkaliceSvor . . 00:00
H1A0406K.ŠenovDubá12.09. 13:30SO
H1A0407Loko Č.L.N.Bor12.09. 10:00SO
H1A0408Cvikov AStráž p.R.12.09. 10:00SO


5. kolo 19.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A0501Stráž p.R.Cvikov B19.09. 13:00SO
H1A0502N.BorCvikov A . . 00:00
H1A0503DubáLoko Č.L.19.09. 10:00SO
H1A0504SvorK.Šenov19.09. 14:00SO
H1A0505Stružnice/H.PoliceSkalice . . 00:00 Jezvé
H1A0506JablonnéMimoň19.09. 13:00SOmini UMT
H1A0507Ars. Č.Lípa ADoksy . . 00:00
H1A0508Ars. Č.Lípa BH.Libchava . . 00:00


6. kolo 23.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A0601Cvikov BH.Libchava23.09. 17:00ST
H1A0602DoksyArs. Č.Lípa B23.09. 16:30ST
H1A0603MimoňArs. Č.Lípa A23.09. 17:00ST
H1A0604SkaliceJablonné . . 00:00
H1A0605K.ŠenovStružnice/H.Police23.09. 17:00ST
H1A0606Loko Č.L.Svor23.09. 17:00ST
H1A0607Cvikov ADubá23.09. 17:00ST
H1A0608Stráž p.R.N.Bor23.09. 17:00ST


7. kolo 26.09.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A0701N.BorCvikov B . . 00:00
H1A0702DubáStráž p.R.26.09. 10:00SO
H1A0703SvorCvikov A26.09. 14:00SO
H1A0704Stružnice/H.PoliceLoko Č.L. . . 00:00 Jezvé
H1A0705JablonnéK.Šenov26.09. 13:00SOmini UMT
H1A0706Ars. Č.Lípa ASkalice . . 00:00
H1A0707Ars. Č.Lípa BMimoň . . 00:00
H1A0708H.LibchavaDoksy . . 00:00


8. kolo 03.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A0801Cvikov BDoksy03.10. 10:00SO
H1A0802MimoňH.Libchava03.10. 10:00SO
H1A0803SkaliceArs. Č.Lípa B . . 00:00
H1A0804K.ŠenovArs. Č.Lípa A03.10. 13:30SO
H1A0805Loko Č.L.Jablonné03.10. 10:00SO
H1A0806Cvikov AStružnice/H.Police03.10. 10:00SO
H1A0807Stráž p.R.Svor03.10. 13:00SO
H1A0808N.BorDubá . . 00:00


9. kolo 07.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A0901DubáCvikov B07.10. 16:00ST
H1A0902SvorN.Bor07.10. 16:00ST
H1A0903Stružnice/H.PoliceStráž p.R. . . 00:00 Jezvé
H1A0904JablonnéCvikov A07.10. 16:00STmini UMT
H1A0905Ars. Č.Lípa ALoko Č.L. . . 00:00
H1A0906Ars. Č.Lípa BK.Šenov . . 00:00
H1A0907H.LibchavaSkalice . . 00:00
H1A0908DoksyMimoň07.10. 16:00ST


10. kolo 10.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A1001Cvikov BMimoň10.10. 10:00SO
H1A1002SkaliceDoksy . . 00:00
H1A1003K.ŠenovH.Libchava11.10. 13:30NE
H1A1004Loko Č.L.Ars. Č.Lípa B10.10. 10:00SO
H1A1005Cvikov AArs. Č.Lípa A10.10. 10:00SO
H1A1006Stráž p.R.Jablonné10.10. 13:00SO
H1A1007N.BorStružnice/H.Police . . 00:00
H1A1008DubáSvor10.10. 10:00SO


11. kolo 17.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A1101SvorCvikov B17.10. 14:00SO
H1A1102Stružnice/H.PoliceDubá . . 00:00 Jezvé
H1A1103JablonnéN.Bor17.10. 13:00SOmini UMT
H1A1104Ars. Č.Lípa AStráž p.R. . . 00:00
H1A1105Ars. Č.Lípa BCvikov A . . 00:00
H1A1106H.LibchavaLoko Č.L. . . 00:00
H1A1107DoksyK.Šenov18.10. 14:00NE
H1A1108MimoňSkalice17.10. 10:00SO


12. kolo 24.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A1201Cvikov BSkalice24.10. 10:00SO
H1A1202K.ŠenovMimoň25.10. 13:30NE
H1A1203Loko Č.L.Doksy24.10. 10:00SO
H1A1204Cvikov AH.Libchava24.10. 10:00SO
H1A1205Stráž p.R.Ars. Č.Lípa B24.10. 13:00SO
H1A1206N.BorArs. Č.Lípa A . . 00:00
H1A1207DubáJablonné24.10. 10:00SO
H1A1208SvorStružnice/H.Police24.10. 14:00SO


13. kolo 31.10.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A1301Stružnice/H.PoliceCvikov B . . 00:00 Jezvé
H1A1302JablonnéSvor31.10. 13:00SOmini UMT
H1A1303Ars. Č.Lípa ADubá . . 00:00
H1A1304Ars. Č.Lípa BN.Bor . . 00:00
H1A1305H.LibchavaStráž p.R. . . 00:00
H1A1306DoksyCvikov A31.10. 14:00SO
H1A1307MimoňLoko Č.L.31.10. 10:00SO
H1A1308SkaliceK.Šenov . . 00:00


14. kolo 07.11.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A1401Cvikov BK.Šenov07.11. 10:00SO
H1A1402Loko Č.L.Skalice07.11. 10:00SO
H1A1403Cvikov AMimoň07.11. 10:00SO
H1A1404Stráž p.R.Doksy07.11. 13:00SO
H1A1405N.BorH.Libchava . . 00:00
H1A1406DubáArs. Č.Lípa B07.11. 10:00SO
H1A1407SvorArs. Č.Lípa A07.11. 14:00SO
H1A1408Stružnice/H.PoliceJablonné . . 00:00 Jezvé


15. kolo 14.11.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A1501JablonnéCvikov B14.11. 13:00SOmini UMT
H1A1502Ars. Č.Lípa AStružnice/H.Police . . 00:00
H1A1503Ars. Č.Lípa BSvor . . 00:00
H1A1504H.LibchavaDubá . . 00:00
H1A1505DoksyN.Bor15.11. 14:00NE
H1A1506MimoňStráž p.R.14.11. 10:00SO
H1A1507SkaliceCvikov A . . 00:00
H1A1508K.ŠenovLoko Č.L.14.11. 10:00SO


16. kolo 26.03.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A1601Cvikov BLoko Č.L.26.03. 10:00SO
H1A1602K.ŠenovCvikov A . . 00:00
H1A1603SkaliceStráž p.R. . . 00:00
H1A1604MimoňN.Bor26.03. 10:00SO
H1A1605DoksyDubá27.03. 10:00NE
H1A1606H.LibchavaSvor . . 00:00
H1A1607Ars. Č.Lípa BStružnice/H.Police . . 00:00
H1A1608Ars. Č.Lípa AJablonné . . 00:00


17. kolo 02.04.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A1701Ars. Č.Lípa ACvikov B . . 00:00
H1A1702JablonnéArs. Č.Lípa B02.04. 13:00SOmini UMT
H1A1703Stružnice/H.PoliceH.Libchava . . 00:00 Jezvé
H1A1704SvorDoksy02.04. 14:00SO
H1A1705DubáMimoň02.04. 10:00SO
H1A1706N.BorSkalice . . 00:00
H1A1707Stráž p.R.K.Šenov02.04. 13:00SO
H1A1708Cvikov ALoko Č.L.02.04. 10:00SO


18. kolo 09.04.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A1801Cvikov BCvikov A09.04. 10:00SO
H1A1802Loko Č.L.Stráž p.R.09.04. 10:00SO
H1A1803K.ŠenovN.Bor . . 00:00
H1A1804SkaliceDubá . . 00:00
H1A1805MimoňSvor09.04. 10:00SO
H1A1806DoksyStružnice/H.Police10.04. 10:00NE
H1A1807H.LibchavaJablonné . . 00:00
H1A1808Ars. Č.Lípa BArs. Č.Lípa A . . 00:00


19. kolo 16.04.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A1901Ars. Č.Lípa BCvikov B . . 00:00
H1A1902Ars. Č.Lípa AH.Libchava . . 00:00
H1A1903JablonnéDoksy16.04. 13:00SOmini UMT
H1A1904Stružnice/H.PoliceMimoň . . 00:00 Jezvé
H1A1905SvorSkalice16.04. 14:00SO
H1A1906DubáK.Šenov16.04. 10:00SO
H1A1907N.BorLoko Č.L. . . 00:00
H1A1908Stráž p.R.Cvikov A16.04. 13:00SO


20. kolo 23.04.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A2001Cvikov BStráž p.R.23.04. 10:00SO
H1A2002Cvikov AN.Bor23.04. 10:00SO
H1A2003Loko Č.L.Dubá23.04. 10:00SO
H1A2004K.ŠenovSvor . . 00:00
H1A2005SkaliceStružnice/H.Police . . 00:00
H1A2006MimoňJablonné23.04. 10:00SO
H1A2007DoksyArs. Č.Lípa A24.04. 10:00NE
H1A2008H.LibchavaArs. Č.Lípa B . . 00:00


21. kolo 30.04.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A2101H.LibchavaCvikov B . . 00:00
H1A2102Ars. Č.Lípa BDoksy . . 00:00
H1A2103Ars. Č.Lípa AMimoň . . 00:00
H1A2104JablonnéSkalice30.04. 13:00SOmini UMT
H1A2105Stružnice/H.PoliceK.Šenov . . 00:00 Jezvé
H1A2106SvorLoko Č.L.30.04. 14:00SO
H1A2107DubáCvikov A30.04. 10:00SO
H1A2108N.BorStráž p.R. . . 00:00


22. kolo 04.05.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A2201Cvikov BN.Bor04.05. 17:00ST
H1A2202Stráž p.R.Dubá04.05. 17:00ST
H1A2203Cvikov ASvor04.05. 17:00ST
H1A2204Loko Č.L.Stružnice/H.Police04.05. 17:00ST
H1A2205K.ŠenovJablonné . . 00:00
H1A2206SkaliceArs. Č.Lípa A . . 00:00
H1A2207MimoňArs. Č.Lípa B04.05. 17:00ST
H1A2208DoksyH.Libchava04.05. 17:00ST


23. kolo 07.05.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A2301DoksyCvikov B08.05. 10:00NE
H1A2302H.LibchavaMimoň . . 00:00
H1A2303Ars. Č.Lípa BSkalice . . 00:00
H1A2304Ars. Č.Lípa AK.Šenov . . 00:00
H1A2305JablonnéLoko Č.L.07.05. 13:00SOmini UMT
H1A2306Stružnice/H.PoliceCvikov A . . 00:00 Jezvé
H1A2307SvorStráž p.R.07.05. 14:00SO
H1A2308DubáN.Bor07.05. 10:00SO


24. kolo 14.05.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A2401Cvikov BDubá14.05. 10:00SO
H1A2402N.BorSvor . . 00:00
H1A2403Stráž p.R.Stružnice/H.Police14.05. 13:00SO
H1A2404Cvikov AJablonné14.05. 10:00SO
H1A2405Loko Č.L.Ars. Č.Lípa A14.05. 10:00SO
H1A2406K.ŠenovArs. Č.Lípa B . . 00:00
H1A2407SkaliceH.Libchava . . 00:00
H1A2408MimoňDoksy14.05. 10:00SO


25. kolo 18.05.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A2501MimoňCvikov B18.05. 17:00ST
H1A2502DoksySkalice18.05. 17:00ST
H1A2503H.LibchavaK.Šenov . . 00:00
H1A2504Ars. Č.Lípa BLoko Č.L. . . 00:00
H1A2505Ars. Č.Lípa ACvikov A . . 00:00
H1A2506JablonnéStráž p.R.18.05. 17:00STmini UMT
H1A2507Stružnice/H.PoliceN.Bor . . 00:00 Jezvé
H1A2508SvorDubá18.05. 17:00ST


26. kolo 21.05.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A2601Cvikov BSvor21.05. 10:00SO
H1A2602DubáStružnice/H.Police21.05. 10:00SO
H1A2603N.BorJablonné . . 00:00
H1A2604Stráž p.R.Ars. Č.Lípa A21.05. 13:00SO
H1A2605Cvikov AArs. Č.Lípa B21.05. 10:00SO
H1A2606Loko Č.L.H.Libchava21.05. 10:00SO
H1A2607K.ŠenovDoksy . . 00:00
H1A2608SkaliceMimoň . . 00:00


27. kolo 28.05.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A2701SkaliceCvikov B . . 00:00
H1A2702MimoňK.Šenov28.05. 10:00SO
H1A2703DoksyLoko Č.L.29.05. 10:00NE
H1A2704H.LibchavaCvikov A . . 00:00
H1A2705Ars. Č.Lípa BStráž p.R. . . 00:00
H1A2706Ars. Č.Lípa AN.Bor . . 00:00
H1A2707JablonnéDubá28.05. 13:00SOmini UMT
H1A2708Stružnice/H.PoliceSvor . . 00:00 Jezvé


28. kolo 04.06.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A2801Cvikov BStružnice/H.Police04.06. 10:00SO
H1A2802SvorJablonné04.06. 14:00SO
H1A2803DubáArs. Č.Lípa A04.06. 10:00SO
H1A2804N.BorArs. Č.Lípa B . . 00:00
H1A2805Stráž p.R.H.Libchava04.06. 13:00SO
H1A2806Cvikov ADoksy04.06. 10:00SO
H1A2807Loko Č.L.Mimoň04.06. 10:00SO
H1A2808K.ŠenovSkalice . . 00:00


29. kolo 11.06.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A2901K.ŠenovCvikov B . . 00:00
H1A2902SkaliceLoko Č.L. . . 00:00
H1A2903MimoňCvikov A11.06. 10:00SO
H1A2904DoksyStráž p.R.12.06. 10:00NE
H1A2905H.LibchavaN.Bor . . 00:00
H1A2906Ars. Č.Lípa BDubá . . 00:00
H1A2907Ars. Č.Lípa ASvor . . 00:00
H1A2908JablonnéStružnice/H.Police11.06. 13:00SOmini UMT


30. kolo 18.06.2016

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
H1A3001Cvikov BJablonné18.06. 10:00SO
H1A3002Stružnice/H.PoliceArs. Č.Lípa A . . 00:00 Jezvé
H1A3003SvorArs. Č.Lípa B18.06. 14:00SO
H1A3004DubáH.Libchava18.06. 10:00SO
H1A3005N.BorDoksy . . 00:00
H1A3006Stráž p.R.Mimoň18.06. 13:00SO
H1A3007Cvikov ASkalice18.06. 10:00SO
H1A3008Loko Č.L.K.Šenov18.06. 10:00SO



OFS Česká Lípa
Žižkova 231, 470 01 Česká Lípa
Tel: 739 547 301
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Rozpis soutěží 2015-2016
Přílohy k RS 2015-16
Dohoda mužstev o termínu a hlášenka2015-2016
Pro rozhodčí 2015-16
Přihláška na školení-doškolení trenérů
Soubory pro DK 2015-16
Sdružený start a soutěž dorostu 2015-16
Termínová listina podzim 2015
Rozlosování podzim 2015
Úrazové pojištění a oznámení škodné události
 
Výkonný výbor
26.6.2015Zápis VV OFS ze dne 26.6.2015
31.5.2015Zápis VV OFS 28.5.2015
26.4.2015Zápis VV OFS 23.4.2015
29.3.2015Zápis VV OFS 26.3.2015
1.3.2015Zápis VV OFS ze dne 26.2.2015
1.2.2015Zápis VV OFS ze dne 28.1.2015
 
STK
19.7.2015Zápis STK č.27/2015
26.6.2015Zápis STK č.26/2015
20.6.2015Zápis STK č.25/2015
13.6.2015Zápis STK č.24/2015
7.6.2015Zápis STK č.23/2015
1.6.2015Zápis STK č.22/2015
25.5.2015Zápis STK č.21/2015
18.5.2015Zápis STK č.20/2015
11.5.2015Zápis STK č.19/2015
3.5.2015Zápis STK č.18/2015
 
Disciplinární komise
18.6.2015DK ze dne 18.6.2015
11.6.2015DK ze dne 11.6.2015
28.5.2015DK ze dne 28.5.2015
21.5.2015DK ze dne 21.5.2015
14.5.2015DK ze dne 14.5.2015
7.5.2015DK ze dne 7.5.2015
30.4.2015DK ze dne 30.4.2015
23.4.2015DK ze dne 23.4.2015
16.4.2015DK ze dne 16.4.2015
9.4.2015DK ze dne 9.4.2015
 
Komise rozhodčích
20.6.2015Zápis KR 16.6.2015
21.5.2015Zápis KR 19.5.2015
30.4.2015Zapis KR 28.4.2015
10.4.2015Zápis KR 7.4.2015
13.3.2015Zápis KR 13.3.2015
11.2.2015Zápis KR 11.2.2015
7.8.2013Zápis KR 6.8.2013
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate