Domácí soutěže

reklama

A1A - Okresní přebor II.třída

KARTY ke dni 25.06.2015
OddílJménoŽKČK
AlbrechticeBártl Rostislav10
AlbrechticeBělohlávek Michal30
AlbrechticeKoldovský Lukáš21
AlbrechticePipek Jan10
AlbrechticeProkop Jiří20
AlbrechticeSedlák Jakub20
AlbrechticeVerner Patrik11
AlbrechticeZelinka Petr11
Držkov BČermák Karel20
Držkov BDvořák Evžen10
Držkov BDvořák Jan10
Držkov BFišer Radek10
Držkov BHoleček Miroslav10
Držkov BKadeřábek Tomáš20
Držkov BLandovský Tomáš10
Držkov BLinhart Tomáš30
Držkov BMachula Jiří30
Držkov BMachula Vojtěch10
Držkov BNikodým Michal40
Držkov BStumer Jan20
Držkov BTrojan Roman10
Držkov BVágner Jiří20
Držkov BVaníček Matěj30
Hodkovice BBradáč Richard10
Hodkovice BDolobáč Peter10
Hodkovice BHanisch Michal10
Hodkovice BHavel Martin20
Hodkovice BChlum Jiří10
Hodkovice BKolomazník Ivo70
Hodkovice BKošek Daniel10
Hodkovice BKošek Michal30
Hodkovice BKyksa Jiří20
Hodkovice BKyksa Pavel40
Hodkovice BLudvík Filip10
Hodkovice BRůta Václav11
Hodkovice BVojtíšek Jiří10
Jenišovice BBočok Miroslav10
Jenišovice BHradecký Michal10
Jenišovice BImlauf Miloslav10
Jenišovice BKočí Pavel10
Jenišovice BPraisler Tomáš10
Jenišovice BRác Tomáš10
Jenišovice BRandák Matěj10
Jenišovice BResl Marek20
Jenišovice BRosenbaum Vladimír20
Jenišovice BSchmidt Miloš10
Jenišovice BStrnad Jaroslav30
Jenišovice BStrnad Stanislav20
Jenišovice BVavřich Miroslav10
Jenišovice BVlasák Jan10
Jenišovice BVodháněl Ondřej10
KokonínČermák Jan10
KokonínDoubek Aleš10
KokonínFirman Vlastimil20
KokonínGut Tomáš10
KokonínChuchla Josef20
KokonínJabálek Stanislav50
KokonínMalý Milan20
KokonínMalý Milan ml.10
KokonínMrklas Pavel10
KokonínPenz Zdeněk10
KokonínŠilhán Miroslav20
KokonínŠtichauer Lubomír01
KokonínWinkler Michal10
LučanyBajzik Martin10
LučanyBrož Vojtěch40
LučanyDítě Michal20
LučanyHnídek Daniel10
LučanyHorký Dominik11
LučanyHradecký Jakub20
LučanyKohout Jiří20
LučanyKořínek Petr20
LučanyNěmec Lukáš10
LučanyPatočka Ondřej30
LučanyRöschl Michal40
LučanySobotík Šimon20
LučanySvozil Vojtěch21
LučanyVokatý Patrik30
Malá SkálaBrožek Roman10
Malá SkálaCafourek Zdeněk41
Malá SkálaDaníček Pavel40
Malá SkálaFlégr Jan10
Malá SkálaJarolímek Tomáš20
Malá SkálaKopecký Lukáš10
Malá SkálaKotrba Jan20
Malá SkálaKotrba Zdeněk30
Malá SkálaKrause Tomáš20
Malá SkálaNikodým Petr40
Malá SkálaNovák Tomáš20
Malá SkálaPolcer Stanislav20
Malá SkálaŠída Jan10
Malá SkálaŠilhán Jiří60
Malá SkálaŠilhán Klaus10
Malá SkálaUšela Lubomír10
Malá SkálaVepřek Libor21
Malá SkálaVolek Petr11
MaršoviceHabr Lukáš10
MaršoviceKohoutek Jiří50
MaršoviceLupa David10
MaršovicePaldus Michal21
MaršovicePlný David21
MaršoviceSerbus Jakub30
MaršoviceSzatmari Tibor20
MaršoviceToman Ladislav10
MaršoviceZajíc Martin60
RadčiceBujárek Jaroslav10
RadčiceDudáš Miroslav10
RadčiceHádek Pavel30
RadčiceHorváth Marián10
RadčiceKoňák Martin10
RadčiceMaleček David20
RadčiceMiller Rudolf30
RadčiceNovák Vladimír70
RadčicePetr Jan40
RadčiceŘehák František61
RadčiceŘehák Tomáš10
RadčiceStrnad Daniel10
RadčiceSvoboda Daniel10
RadčiceZikmund Tomáš10
RádloDuštíra Tomáš10
RádloJanků Láďa30
RádloKrejčí Přemysl10
RádloLána Martin40
RádloLeitgeb Michal10
RádloMach Zdeněk20
RádloOta David10
RádloPala Jaroslav70
RádloPešek Jan20
RádloStaněk Bohuslav10
RádloŠkoda Jan10
RádloŠťovíček Jiří10
RádloTicháček Roman10
RádloVele Jiří20
RádloVele Přemysl10
RádloZatroch Lubomír10
TanvaldBobysud Martin30
TanvaldBurianek Jiří20
TanvaldDvořák Boris10
TanvaldHorváth Roman30
TanvaldHulap Tomáš10
TanvaldKristek Eduard40
TanvaldLavička Petr10
TanvaldLorenc Tomáš20
TanvaldNěmec Petr10
TanvaldPohl Jakub50
TanvaldPrusík Pavel20
TanvaldSvoboda Jiří60
TanvaldŠevic Miroslav70
TanvaldTolvaj Ladislav30
TanvaldTrmal Matěj70
Zásada BBlažek Tomáš31
Zásada BČurda Tomáš10
Zásada BFedák Miroslav30
Zásada BFeri Štefan10
Zásada BFišer Petr20
Zásada BKalous Luboš20
Zásada BLhota Vít10
Zásada BRůžička Petr10
Zásada BSupernát Petr10
Zásada BVarga Ivan10



OFS Jablonec
Emilie Floriánové 9,
466 01 Jablonec nad Nisou 1
Tel: 483 320 772; M: 739 547 414
Fax: 483 711 798
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Fotbalová (r)evoluce-encyklopedie
Usnesení z OVH dne 9.2.2015
Rozpis soutěží 2014-2015
Adresář FO okresu Jablonec n.N.
Formuláře OFS ke stažení
Nový zápis o utkání FAČR
 
STK
25.6.2015Konečné tabulky 2014-2015
 
Disciplinární komise
25.6.2015Zápis z DK dne 24.06.2015
18.6.2015Zápis z DK dne 17.06.2015
11.6.2015Zápis z DK dne 10.06.2015
4.6.2015Zápis z DK dne 03.06.2015
28.5.2015Zápis z DK dne 27.05.2015
14.5.2015Zápis z DK dne 13.05.2015
29.4.2015Zápis z DK dne 29.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 22.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 15.04.2015
 
Komise mládeže
18.6.2015Nadstavba mladších žáků
4.10.2012Pravidla minikopané-starší přípravky
4.10.2012Pravidla mikrokopané-mladší přípravky
 
Úřední zprávy
25.6.2015Úřední zpráva 31/1415 ze 24.06.2015
18.6.2015Úřední zpráva 30/1415 ze 17.06.2015
11.6.2015Úřední zpráva 29/1415 ze 10.06.2015
4.6.2015Úřední zpráva 28/1415 ze 03.06.2015
28.5.2015Úřední zpráva 27/1415 z 27.05.2015
20.5.2015Úřední zpráva 26/1415 z 20.05.2015
14.5.2015Úřední zpráva 25/1415 z 13.05.2015
7.5.2015Úřední zpráva 24/1415 z 06.05.2015
29.4.2015Úřední zpráva 23/1415 z 29.04.2015
22.4.2015Úřední zpráva 22/1415 z 22.04.2015
16.4.2015Úřední zpráva 21/1415 z 15.04.2015
9.4.2015Úřední zpráva 20/1415 z 08.04.2015
19.3.2015Úřední zpráva 19/1415 z 18.03.2015
5.2.2015Úřední zpráva 18/1415 z 04.02.2015
 
Fotoreportáže
17.6.2015Vítěz OP mladších žáků 2014/2015 RSKM Tanvaldsko C
17.6.2015Vítěz OP II.třídy 2014/2015 Albrectice/Jiřetín
16.6.2015Vítěz OS III.třídy 2014/2015 Mšeno C
28.4.2015Okresní reprezentace U-11 roč.2004
28.4.2015Okresní reprezentace U-12 roč.2003
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate