Domácí soutěže

reklama

A1A - Okresní přebor II.třída

1. kolo 23.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0101AlbrechticeLučany23.08. 16:00SO
A1A0102RadčiceRádlo23.08. 17:00SO
A1A0103TanvaldMaršovice23.08. 17:00SO
A1A0104KokonínJenišovice B23.08. 17:00SO
A1A0105Držkov BMalá Skála24.08. 17:00NE
A1A0106Hodkovice BZásada B24.08. 17:00NE


2. kolo 30.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0201LučanyZásada B30.08. 17:00SO
A1A0202Malá SkálaHodkovice B31.08. 17:00NE
A1A0203Jenišovice BDržkov B31.08. 17:00NE
A1A0204MaršoviceKokonín30.08. 14:00SOUMT Břízky
A1A0205RádloTanvald30.08. 17:00SO
A1A0206AlbrechticeRadčice30.08. 16:00SO


3. kolo 06.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0301RadčiceLučany06.09. 17:00SO
A1A0302TanvaldAlbrechtice06.09. 17:00SO
A1A0303KokonínRádlo06.09. 17:00SO
A1A0304Držkov BMaršovice07.09. 17:00NE
A1A0305Hodkovice BJenišovice B07.09. 17:00NE
A1A0306Zásada BMalá Skála07.09. 10:00NE


4. kolo 13.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0401LučanyMalá Skála13.09. 17:00SO
A1A0402Jenišovice BZásada B14.09. 17:00NE
A1A0403MaršoviceHodkovice B13.09. 14:00SOUMT Břízky
A1A0404RádloDržkov B13.09. 17:00SO
A1A0405AlbrechticeKokonín13.09. 16:00SO
A1A0406RadčiceTanvald13.09. 17:00SO


5. kolo 20.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0501TanvaldLučany20.09. 16:30SO
A1A0502KokonínRadčice20.09. 16:30SO
A1A0503Držkov BAlbrechtice21.09. 16:30NE
A1A0504Hodkovice BRádlo21.09. 16:30NE
A1A0505Zásada BMaršovice21.09. 10:00NE
A1A0506Malá SkálaJenišovice B21.09. 16:30NE


6. kolo 27.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0601LučanyJenišovice B27.09. 16:30SO
A1A0602MaršoviceMalá Skála27.09. 12:00SOUMT Břízky
A1A0603RádloZásada B27.09. 16:30SO
A1A0604AlbrechticeHodkovice B27.09. 15:30SO
A1A0605RadčiceDržkov B27.09. 16:30SO
A1A0606TanvaldKokonín27.09. 16:30SO


7. kolo 04.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0701KokonínLučany04.10. 16:00SO
A1A0702Držkov BTanvald05.10. 16:00NE
A1A0703Hodkovice BRadčice05.10. 16:00NE
A1A0704Zásada BAlbrechtice05.10. 10:00NE
A1A0705Malá SkálaRádlo05.10. 16:00NE
A1A0706Jenišovice BMaršovice05.10. 16:00NE


8. kolo 11.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0801LučanyMaršovice11.10. 16:00SO
A1A0802RádloJenišovice B11.10. 16:00SO
A1A0803AlbrechticeMalá Skála11.10. 15:00SO
A1A0804RadčiceZásada B11.10. 16:00SO
A1A0805TanvaldHodkovice B11.10. 16:00SO
A1A0806KokonínDržkov B11.10. 16:00SO


9. kolo 18.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0901Držkov BLučany19.10. 15:30NE
A1A0902Hodkovice BKokonín19.10. 15:30NE
A1A0903Zásada BTanvald19.10. 10:00NE
A1A0904Malá SkálaRadčice19.10. 15:30NE
A1A0905Jenišovice BAlbrechtice19.10. 15:30NE
A1A0906MaršoviceRádlo18.10. 13:00SOUMT Břízky


10. kolo 25.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1001LučanyRádlo25.10. 14:30SO
A1A1002AlbrechticeMaršovice25.10. 13:30SO
A1A1003RadčiceJenišovice B25.10. 14:30SO
A1A1004TanvaldMalá Skála25.10. 14:30SO
A1A1005KokonínZásada B25.10. 14:30SO
A1A1006Držkov BHodkovice B26.10. 14:30NE


11. kolo 01.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1101Hodkovice BLučany02.11. 14:00NE
A1A1102Zásada BDržkov B02.11. 10:00NE
A1A1103Malá SkálaKokonín01.11. 14:00SO
A1A1104Jenišovice BTanvald01.11. 14:00SO
A1A1105MaršoviceRadčice01.11. 14:00SOUMT Břízky
A1A1106RádloAlbrechtice01.11. 14:00SO


13. kolo 11.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1301Zásada BLučany13.05. 17:30ST
A1A1302Hodkovice BMalá Skála12.04. 16:30NE
A1A1303Držkov BJenišovice B13.05. 17:30ST
A1A1304KokonínMaršovice11.04. 16:30SO
A1A1305TanvaldRádlo07.05. 18:00ČT
A1A1306RadčiceAlbrechtice11.04. 16:30SO


14. kolo 18.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1401LučanyRadčice18.04. 17:00SO
A1A1402AlbrechticeTanvald18.04. 16:00SO
A1A1403RádloKokonín18.04. 17:00SO
A1A1404MaršoviceDržkov B18.04. 14:00SOUMT Břízky
A1A1405Jenišovice BHodkovice B18.04. 17:00SO
A1A1406Malá SkálaZásada B19.04. 17:00NE


15. kolo 25.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1501Malá SkálaLučany26.04. 17:00NE
A1A1502Zásada BJenišovice B26.04. 10:00NE
A1A1503Hodkovice BMaršovice26.04. 17:00NE
A1A1504Držkov BRádlo26.04. 17:00NE
A1A1505KokonínAlbrechtice25.04. 17:00SO
A1A1506TanvaldRadčice25.04. 17:00SO


16. kolo 02.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1601LučanyTanvald02.05. 17:00SO
A1A1602RadčiceKokonín02.05. 17:00SO
A1A1603AlbrechticeDržkov B02.05. 16:00SO
A1A1604RádloHodkovice B02.05. 17:00SO
A1A1605MaršoviceZásada B02.05. 14:00SOUMT Břízky
A1A1606Jenišovice BMalá Skála03.05. 17:00NE


17. kolo 09.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1701Jenišovice BLučany10.05. 17:00NE
A1A1702Malá SkálaMaršovice10.05. 17:00NE
A1A1703Zásada BRádlo10.05. 10:00NE
A1A1704Hodkovice BAlbrechtice10.05. 17:00NE
A1A1705Držkov BRadčice10.05. 17:00NE
A1A1706KokonínTanvald09.05. 17:00SO


18. kolo 16.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1801LučanyKokonín16.05. 18:00SO
A1A1802TanvaldDržkov B16.05. 17:00SO
A1A1803RadčiceHodkovice B16.05. 17:00SO
A1A1804AlbrechticeZásada B16.05. 12:00SO
A1A1805RádloMalá Skála16.05. 17:00SO
A1A1806MaršoviceJenišovice B20.05. 17:30STUMT Břízky


19. kolo 23.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1901MaršoviceLučany23.05. 17:00SOUMT Břízky
A1A1902Jenišovice BRádlo24.05. 17:00NE
A1A1903Malá SkálaAlbrechtice24.05. 17:00NE
A1A1904Zásada BRadčice24.05. 10:00NE
A1A1905Hodkovice BTanvald24.05. 17:00NE
A1A1906Držkov BKokonín24.05. 17:00NE


20. kolo 30.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2001LučanyDržkov B30.05. 17:00SO
A1A2002KokonínHodkovice B30.05. 17:00SO
A1A2003TanvaldZásada B30.05. 17:00SO
A1A2004RadčiceMalá Skála30.05. 17:00SO
A1A2005AlbrechticeJenišovice B30.05. 14:00SO
A1A2006RádloMaršovice30.05. 17:00SO


21. kolo 06.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2101RádloLučany06.06. 17:00SO
A1A2102MaršoviceAlbrechtice07.06. 14:00NEUMT Břízky
A1A2103Jenišovice BRadčice07.06. 17:00NE
A1A2104Malá SkálaTanvald07.06. 17:00NE
A1A2105Zásada BKokonín07.06. 10:00NE
A1A2106Hodkovice BDržkov B07.06. 17:00NE


22. kolo 13.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2201LučanyHodkovice B13.06. 17:00SO
A1A2202Držkov BZásada B14.06. 17:00NE
A1A2203KokonínMalá Skála13.06. 17:00SOtráva Malá Skála
A1A2204TanvaldJenišovice B13.06. 17:00SO
A1A2205RadčiceMaršovice13.06. 17:00SO
A1A2206AlbrechticeRádlo13.06. 16:00SO


12. kolo 20.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1201LučanyAlbrechtice20.06. 17:00SO
A1A1202RádloRadčice20.06. 17:00SO
A1A1203MaršoviceTanvald20.06. 17:00SOUMT Břízky
A1A1204Jenišovice BKokonín20.06. 15:00SO
A1A1205Malá SkálaDržkov B20.06. 17:00SO
A1A1206Zásada BHodkovice B21.06. 10:00NE



OFS Jablonec
Emilie Floriánové 9,
466 01 Jablonec nad Nisou 1
Tel: 483 320 772; M: 739 547 414
Fax: 483 711 798
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Fotbalová (r)evoluce-encyklopedie
Usnesení z OVH dne 9.2.2015
Rozpis soutěží 2014-2015
Adresář FO okresu Jablonec n.N.
Formuláře OFS ke stažení
Nový zápis o utkání FAČR
 
STK
25.6.2015Konečné tabulky 2014-2015
 
Disciplinární komise
25.6.2015Zápis z DK dne 24.06.2015
18.6.2015Zápis z DK dne 17.06.2015
11.6.2015Zápis z DK dne 10.06.2015
4.6.2015Zápis z DK dne 03.06.2015
28.5.2015Zápis z DK dne 27.05.2015
14.5.2015Zápis z DK dne 13.05.2015
29.4.2015Zápis z DK dne 29.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 22.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 15.04.2015
 
Komise mládeže
18.6.2015Nadstavba mladších žáků
4.10.2012Pravidla minikopané-starší přípravky
4.10.2012Pravidla mikrokopané-mladší přípravky
 
Úřední zprávy
25.6.2015Úřední zpráva 31/1415 ze 24.06.2015
18.6.2015Úřední zpráva 30/1415 ze 17.06.2015
11.6.2015Úřední zpráva 29/1415 ze 10.06.2015
4.6.2015Úřední zpráva 28/1415 ze 03.06.2015
28.5.2015Úřední zpráva 27/1415 z 27.05.2015
20.5.2015Úřední zpráva 26/1415 z 20.05.2015
14.5.2015Úřední zpráva 25/1415 z 13.05.2015
7.5.2015Úřední zpráva 24/1415 z 06.05.2015
29.4.2015Úřední zpráva 23/1415 z 29.04.2015
22.4.2015Úřední zpráva 22/1415 z 22.04.2015
16.4.2015Úřední zpráva 21/1415 z 15.04.2015
9.4.2015Úřední zpráva 20/1415 z 08.04.2015
19.3.2015Úřední zpráva 19/1415 z 18.03.2015
5.2.2015Úřední zpráva 18/1415 z 04.02.2015
 
Fotoreportáže
17.6.2015Vítěz OP mladších žáků 2014/2015 RSKM Tanvaldsko C
17.6.2015Vítěz OP II.třídy 2014/2015 Albrectice/Jiřetín
16.6.2015Vítěz OS III.třídy 2014/2015 Mšeno C
28.4.2015Okresní reprezentace U-11 roč.2004
28.4.2015Okresní reprezentace U-12 roč.2003
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate