Domácí soutěže

reklama

A1A - Okresní přebor II.třída

TABULKA STŘELCŮ ke dni 25.06.2015
JménoOddílPočet
Bělohlávek MichalAlbrechtice23
Šilhán JiříMalá Skála21
Kohoutek JiříMaršovice20
Sedlák JakubAlbrechtice19
Šilhán MiroslavKokonín17
Vaníček MatějDržkov B17
Hradecký JakubAlbrechtice16
Toman LadislavMaršovice16
Pipek JanAlbrechtice15
Tolvaj LadislavTanvald15
Kořínek PetrLučany14
Maixner FrantišekKokonín14
Strnad DanielRadčice14
Janků LáďaRádlo13
Kotrba ZdeněkMalá Skála11
Dítě MichalLučany9
Lupa DavidMaršovice9
Macur IvoMaršovice9
Mrklas PavelKokonín9
Procházka MarekMaršovice9
Daníček PavelMalá Skála8
Fišer PetrZásada B8
Janko LukášDržkov B8
Plný DavidMaršovice8
Štryncl OndřejZásada B8
Maňák VlastimilLučany7
Winkler MichalKokonín7
Flégr JanMalá Skála6
Hradecký MichalJenišovice B6
Jiránek JakubRadčice6
Koldovský VítězslavAlbrechtice6
Krejčí PřemyslRádlo6
Novák TomášMalá Skála6
Pavelka JanLučany6
Vavřich MiroslavJenišovice B6
Brož VojtěchLučany5
Bukvic PetrLučany5
Hejný JakubRádlo5
Horváth RomanTanvald5
Koldovský LukášAlbrechtice5
Paldus VítekDržkov B5
Serbus JakubMaršovice5
Škoda JanRádlo5
Tokár TomášLučany5
Bolard TomášHodkovice B4
Cafourek ZdeněkMalá Skála4
Hruška JakubRádlo4
Kohout JiříLučany4
Kotrba JanMalá Skála4
Kristek EduardTanvald4
Lipský JanAlbrechtice4
Röschl MichalLučany4
Staněk BohuslavRádlo4
Strnad StanislavJenišovice B4
Svoboda RadekAlbrechtice4
Vojtíšek JiříHodkovice B4
Zajíc MartinMaršovice4
Aron AlfrédJenišovice B3
Batěk DavidDržkov B3
Berka JiříDržkov B3
Dvořák EvženDržkov B3
Fišer RadekDržkov B3
Hruška ŠtěpánDržkov B3
Chlum JiříHodkovice B3
Chuchla JosefKokonín3
Klaus JakubLučany3
Kubín HeřmanMalá Skála3
Liška TomášHodkovice B3
Pecháček JakubAlbrechtice3
Petr JanRadčice3
Svoboda JiříTanvald3
Šilhán KlausMalá Skála3
Šourek JanKokonín3
Vágner JiříDržkov B3
Vodháněl OndřejJenišovice B3
Zajíček MiroslavRádlo3
Zelinka PetrAlbrechtice3
Bajzik MartinLučany2
Blažek TomášZásada B2
Borski RudolfTanvald2
Dvořák JanDržkov B2
Feri ŠtefanZásada B2
Gut TomášKokonín2
Horváth MariánRadčice2
Hrubý JindřichHodkovice B2
Jabálek StanislavKokonín2
Jarolímek TomášMalá Skála2
Kočí PavelJenišovice B2
Kolomazník IvoHodkovice B2
Koňák MartinRadčice2
Kopecký LukášMalá Skála2
Košek DanielHodkovice B2
Košek MichalHodkovice B2
Kovář PatrikTanvald2
Kyksa JiříHodkovice B2
Lána MartinRádlo2
Lédl MartinMaršovice2
Linhart TomášDržkov B2
Marousek TomášDržkov B2
Medek MichalRádlo2
Mrkvička JiříMaršovice2
Nikodým PetrMalá Skála2
Ota DavidRádlo2
Paldus AlešKokonín2
Princ MiroslavZásada B2
Procházka MartinZásada B2
Rác TomášJenišovice B2
Randák MatějJenišovice B2
Rašín DavidRádlo2
Růta VáclavHodkovice B2
Szatmari DanielZásada B2
Ševčík JakubDržkov B2
Šimkovič MartinHodkovice B2
Štichauer LubomírKokonín2
Trmal MatějTanvald2
Vaněček MartinAlbrechtice2
Vávra MichalAlbrechtice2
Verner PatrikAlbrechtice2
Vokatý PatrikLučany2
Volek PetrMalá Skála2
Bangha MarekJenišovice B1
Bendák JanHodkovice B1
Bernard LeošJenišovice B1
Bobysud MartinTanvald1
Boček JiříZásada B1
Brynda JaroslavDržkov B1
Čermák KarelDržkov B1
Čurda TomášZásada B1
Dolobáč PeterHodkovice B1
Drotoš RomanHodkovice B1
Duštíra TomášRádlo1
Fedák MiroslavZásada B1
Fišer RadekDržkov B1
Gavala MarcelHodkovice B1
Gombala MiroslavTanvald1
Habr LukášMaršovice1
Hanuš FrantišekJenišovice B1
Havel PetrRadčice1
Imlauf MiloslavJenišovice B1
Jáč TomášHodkovice B1
Janka PetrZásada B1
Kalous LubošZásada B1
Kazda JanJenišovice B1
Killian RadekZásada B1
Klacek MichalKokonín1
Kotyza AlešZásada B1
Koželuh AlexandrTanvald1
Kyksa PavelHodkovice B1
Lhota VítZásada B1
Lorenc TomášTanvald1
Lumnitzer ZdeněkRádlo1
Machula JiříDržkov B1
Makula JosefMalá Skála1
Maleček DavidRadčice1
Mrkvička MartinDržkov B1
Obajdin JosefHodkovice B1
Pala JaroslavRádlo1
Pohl JakubTanvald1
Praisler TomášJenišovice B1
Prechtl JanTanvald1
Prusík PavelTanvald1
Redaj PatrikHodkovice B1
Resl MarekJenišovice B1
Řehák FrantišekRadčice1
Sluka JiříHodkovice B1
Soukup JakubDržkov B1
Strnad JaroslavJenišovice B1
Stumer JanDržkov B1
Škeřík AloisRádlo1
Šotola RomanHodkovice B1
Trdla MatějAlbrechtice1
Vepřek LiborMalá Skála1
Vrabec PavelDržkov B1
Zatroch LubomírRádlo1

OFS Jablonec
Emilie Floriánové 9,
466 01 Jablonec nad Nisou 1
Tel: 483 320 772; M: 739 547 414
Fax: 483 711 798
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Fotbalová (r)evoluce-encyklopedie
Usnesení z OVH dne 9.2.2015
Rozpis soutěží 2014-2015
Adresář FO okresu Jablonec n.N.
Formuláře OFS ke stažení
Nový zápis o utkání FAČR
 
STK
25.6.2015Konečné tabulky 2014-2015
 
Disciplinární komise
25.6.2015Zápis z DK dne 24.06.2015
18.6.2015Zápis z DK dne 17.06.2015
11.6.2015Zápis z DK dne 10.06.2015
4.6.2015Zápis z DK dne 03.06.2015
28.5.2015Zápis z DK dne 27.05.2015
14.5.2015Zápis z DK dne 13.05.2015
29.4.2015Zápis z DK dne 29.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 22.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 15.04.2015
 
Komise mládeže
18.6.2015Nadstavba mladších žáků
4.10.2012Pravidla minikopané-starší přípravky
4.10.2012Pravidla mikrokopané-mladší přípravky
 
Úřední zprávy
25.6.2015Úřední zpráva 31/1415 ze 24.06.2015
18.6.2015Úřední zpráva 30/1415 ze 17.06.2015
11.6.2015Úřední zpráva 29/1415 ze 10.06.2015
4.6.2015Úřední zpráva 28/1415 ze 03.06.2015
28.5.2015Úřední zpráva 27/1415 z 27.05.2015
20.5.2015Úřední zpráva 26/1415 z 20.05.2015
14.5.2015Úřední zpráva 25/1415 z 13.05.2015
7.5.2015Úřední zpráva 24/1415 z 06.05.2015
29.4.2015Úřední zpráva 23/1415 z 29.04.2015
22.4.2015Úřední zpráva 22/1415 z 22.04.2015
16.4.2015Úřední zpráva 21/1415 z 15.04.2015
9.4.2015Úřední zpráva 20/1415 z 08.04.2015
19.3.2015Úřední zpráva 19/1415 z 18.03.2015
5.2.2015Úřední zpráva 18/1415 z 04.02.2015
 
Fotoreportáže
17.6.2015Vítěz OP mladších žáků 2014/2015 RSKM Tanvaldsko C
17.6.2015Vítěz OP II.třídy 2014/2015 Albrectice/Jiřetín
16.6.2015Vítěz OS III.třídy 2014/2015 Mšeno C
28.4.2015Okresní reprezentace U-11 roč.2004
28.4.2015Okresní reprezentace U-12 roč.2003
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate