Domácí soutěže

reklama

A1A - Okresní přebor II.třída

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0101AlbrechticeLučany2:5 (1:2)114
Branky: Lipský Jan, Sedlák Jakub - Maňák Vlastimil 2, Kořínek Petr 2, Klaus Jakub; Rozhodčí: Nestler Jindřich; ŽK: Bělohlávek Michal, Prokop Jiří - Kořínek Petr
A1A0102RadčiceRádlo1:1 (1:1)50PK 3:4
Branky: Strnad Daniel - Hejný Jakub; Rozhodčí: Vasko Ivan; ŽK: Novák Vladimír - Ota David, Pešek Jan, Škoda Jan
A1A0103TanvaldMaršovice0:7 (0:3)70
Branky: Kohoutek Jiří 3, Macur Ivo, Toman Ladislav, Plný David, Procházka Marek; Rozhodčí: Mokroš Jan; ŽK: Němec Petr - Serbus Jakub
A1A0104KokonínJenišovice B3:1 (1:0)25
Branky: Maixner František 2, Winkler Michal - Kazda Jan; Rozhodčí: Malena Martin; ŽK: Šilhán Miroslav - Vodháněl Ondřej
A1A0105Držkov BMalá Skála6:0 (3:0)120
Branky: Paldus Vítek 3, Brynda Jaroslav, Dvořák Evžen, Vaníček Matěj; Rozhodčí: Lejsek Jaroslav
A1A0106Hodkovice BZásada B2:2 (2:1)50PK 4:3
Branky: Šotola Roman, Košek Michal - Feri Štefan, Štryncl Ondřej; Rozhodčí: Brožek Ivo; ŽK: Košek Michal - Feri Štefan


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0201LučanyZásada B5:1 (3:0)120
Branky: Hradecký Jakub, Brož Vojtěch, Röschl Michal, Tokár Tomáš, Klaus Jakub - Kalous Luboš; Rozhodčí: Lejsek Jaroslav
A1A0202Malá SkálaHodkovice B5:0 (2:0)50
Branky: Flégr Jan 3, Kopecký Lukáš, Jarolímek Tomáš; Rozhodčí: Lebeda Karel
A1A0203Jenišovice BDržkov B0:2 (0:1)30
Branky: Fišer Radek, Berka Jiří; Rozhodčí: Mokroš Jan; ŽK: Imlauf Miloslav - Machula Jiří
A1A0204MaršoviceKokonín7:2 (2:1)75
Branky: Lupa David 3, Toman Ladislav 2, Macur Ivo, Lédl Martin - Mrklas Pavel, Šourek Jan; Rozhodčí: Prinz Zbyněk; ŽK: 0 - Malý Milan, Jabálek Stanislav
A1A0205RádloTanvald3:0 (3:0)70
Branky: Pala Jaroslav, Hejný Jakub, Krejčí Přemysl; Rozhodčí: Linhart Petr; ŽK: 0 - Svoboda Jiří
A1A0206AlbrechticeRadčice9:0 (4:0)20
Branky: Bělohlávek Michal 3, Sedlák Jakub 3, Pipek Jan, Svoboda Radek, Lipský Jan; Rozhodčí: Malena Martin; ŽK: 0 - Bujárek Jaroslav, Koňák Martin, Novák Vladimír, Řehák František, Dudáš Miroslav


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0301RadčiceLučany2:0 (1:0)50
Branky: Petr Jan, Strnad Daniel; Rozhodčí: Linhart Petr; ŽK: Petr Jan, Novák Vladimír, Maleček David - Sobotík Šimon, Patočka Ondřej, Röschl Michal, Svozil Vojtěch, Hradecký Jakub
A1A0302TanvaldAlbrechtice1:3 (0:2)50
Branky: Prechtl Jan - Bělohlávek Michal, Koldovský Lukáš, Sedlák Jakub; Rozhodčí: Lebeda Karel; ŽK: Trmal Matěj - Koldovský Lukáš, Prokop Jiří
A1A0303KokonínRádlo2:1 (1:1)55
Branky: Mrklas Pavel, Paldus Aleš - Janků Láďa; Rozhodčí: Albl Václav
A1A0304Držkov BMaršovice5:2 (2:1)20
Branky: Vaníček Matěj 2, Mrkvička Martin, Čermák Karel, Paldus Vítek - Kohoutek Jiří, Toman Ladislav; Rozhodčí: Malena Martin; ŽK: Čermák Karel, Machula Vojtěch, Trojan Roman, Vágner Jiří - Lupa David
A1A0305Hodkovice BJenišovice B2:4 (0:1)100
Branky: Kyksa Pavel, Košek Michal - Imlauf Miloslav, Hradecký Michal, Vavřich Miroslav, Aron Alfréd; Rozhodčí: Pánek Jaroslav
A1A0306Zásada BMalá Skála4:3 (2:1)50
Branky: Lhota Vít, Princ Miroslav, Boček Jiří, Štryncl Ondřej - Novák Tomáš, Nikodým Petr, Daníček Pavel; Rozhodčí: Kafka František; ŽK: Lhota Vít - Cafourek Zdeněk, Šilhán Jiří


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0401LučanyMalá Skála3:4 (3:3)25
Branky: Hradecký Jakub, Brož Vojtěch, Tokár Tomáš - Šilhán Jiří 2, Flégr Jan, Šilhán Klaus; Rozhodčí: Malena Martin; ŽK: Brož Vojtěch, Vokatý Patrik, Kohout Jiří - Šilhán Klaus, Flégr Jan, Daníček Pavel
A1A0402Jenišovice BZásada B3:2 (1:2)100
Branky: Hradecký Michal, Vavřich Miroslav, Aron Alfréd - Procházka Martin 2; Rozhodčí: Vasko Ivan; ŽK: Rác Tomáš - Blažek Tomáš
A1A0403MaršoviceHodkovice B7:0 (5:0)40
Branky: Kohoutek Jiří 4, Toman Ladislav, Serbus Jakub, Plný David; Rozhodčí: Nagy Zdeněk; ŽK: 0 - Kyksa Pavel
A1A0404RádloDržkov B3:5 (3:2)77
Branky: Zajíček Miroslav 2, Medek Michal - Vaníček Matěj 3, Vágner Jiří, Vrabec Pavel; Rozhodčí: Prinz Zbyněk; ŽK: Staněk Bohuslav - Machula Jiří
A1A0405AlbrechticeKokonín6:3 (2:0)90
Branky: Bělohlávek Michal 3, Pipek Jan, Zelinka Petr, Sedlák Jakub - Maixner František, Chuchla Josef, Winkler Michal; Rozhodčí: Albl Václav; ŽK: Bělohlávek Michal, Bártl Rostislav - Doubek Aleš
A1A0406RadčiceTanvald1:1 (0:1)50PK 3:4
Branky: Jiránek Jakub - Svoboda Jiří; Rozhodčí: Lebeda Karel; ŽK: 0 - Tolvaj Ladislav, Kristek Eduard, Bobysud Martin


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0501TanvaldLučany3:2 (2:1)60
Branky: Koželuh Alexandr, Lorenc Tomáš, Tolvaj Ladislav - Dítě Michal, Tokár Tomáš; Rozhodčí: Nagy Zdeněk; ŽK: Lorenc Tomáš, Kristek Eduard, Trmal Matěj, Ševic Miroslav - Kořínek Petr
A1A0502KokonínRadčice4:1 (1:1)60
Branky: Šilhán Miroslav 2, Maixner František, Chuchla Josef - Horváth Marián; Rozhodčí: Linhart Petr; ŽK: Firman Vlastimil - Novák Vladimír
A1A0503Držkov BAlbrechtice0:4 (0:3)50
Branky: Bělohlávek Michal, Sedlák Jakub, Verner Patrik, vlastní
A1A0504Hodkovice BRádlo2:4 (2:3)50
Branky: Dolobáč Peter, Jáč Tomáš - Janků Láďa 2, Hruška Jakub, Rašín David; Rozhodčí: Mikula Petr; ŽK: Kolomazník Ivo, Kyksa Pavel - Pala Jaroslav, Vele Jiří
A1A0505Zásada BMaršovice1:3 (0:1)73
Branky: Čurda Tomáš - Kohoutek Jiří, Toman Ladislav, Serbus Jakub; Rozhodčí: Nestler Jindřich; ŽK: Čurda Tomáš, Fedák Miroslav - Toman Ladislav, Kohoutek Jiří, Szatmari Tibor
A1A0506Malá SkálaJenišovice B6:0 (2:0)50
Branky: Kotrba Jan 3, Daníček Pavel 2, Šilhán Klaus; Rozhodčí: Albl Václav; ŽK: Cafourek Zdeněk - 0


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0601LučanyJenišovice B5:0 (2:0)72
Branky: Kořínek Petr 2, Hradecký Jakub, Dítě Michal, Brož Vojtěch; Rozhodčí: Prinz Zbyněk; ŽK: Bajzik Martin, Vokatý Patrik - Strnad Jaroslav, Vlasák Jan
A1A0602MaršoviceMalá Skála7:0 (3:0)15
Branky: Kohoutek Jiří 2, Toman Ladislav 2, Procházka Marek 2, Macur Ivo; Rozhodčí: Malena Martin; ŽK: Zajíc Martin - Nikodým Petr, Kotrba Zdeněk, Daníček Pavel
A1A0603RádloZásada B2:1 (2:0)60
Branky: Janků Láďa 2 - Feri Štefan; Rozhodčí: Lebeda Karel
A1A0604AlbrechticeHodkovice B7:1 (5:1)90
Branky: Bělohlávek Michal 3, Pipek Jan 2, Sedlák Jakub 2 - Obajdin Josef; Rozhodčí: Dvořák Jan; ŽK: 0 - Košek Michal, Dolobáč Peter, Kyksa Jiří
A1A0605RadčiceDržkov B3:1 (2:1)50
Branky: Strnad Daniel 3 - Vágner Jiří; Rozhodčí: Pánek Jaroslav; ŽK: Novák Vladimír - Kadeřábek Tomáš, Linhart Tomáš, Landovský Tomáš
A1A0606TanvaldKokonín2:0 (0:0)50
Branky: Tolvaj Ladislav, Kovář Patrik; Rozhodčí: Albl Václav; ŽK: Dvořák Boris, Lorenc Tomáš, Trmal Matěj - Chuchla Josef, Mrklas Pavel


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0701KokonínLučany2:2 (2:1)50PK 5:3
Branky: Maixner František, Šilhán Miroslav - Kořínek Petr 2; Rozhodčí: Kafka František; ŽK: Jabálek Stanislav - Sobotík Šimon
A1A0702Držkov BTanvald2:1 (0:1)50
Branky: Dvořák Jan, Janko Lukáš - Tolvaj Ladislav; Rozhodčí: Lebeda Karel; ŽK: Dvořák Jan - Ševic Miroslav
A1A0703Hodkovice BRadčice3:1 (0:1)80
Branky: Šimkovič Martin 2, Bolard Tomáš - Petr Jan; Rozhodčí: Brožek Ivo; ŽK: Kolomazník Ivo - Hádek Pavel
A1A0704Zásada BAlbrechtice1:5 (1:4)70
Branky: Fedák Miroslav - Koldovský Lukáš 3, Koldovský Vítězslav, Bělohlávek Michal; Rozhodčí: Albl Václav; ŽK: Blažek Tomáš - Koldovský Lukáš; ČK: Blažek Tomáš - 0
A1A0705Malá SkálaRádlo4:2 (2:1)45
Branky: Kotrba Zdeněk, Novák Tomáš, Nikodým Petr, Daníček Pavel - Hruška Jakub 2; Rozhodčí: Nagy Zdeněk; ŽK: Daníček Pavel - Mach Zdeněk, Pala Jaroslav, Vele Jiří
A1A0706Jenišovice BMaršovice3:3 (2:2)130PK 1:3
Branky: Vavřich Miroslav 3 - Macur Ivo 2, Toman Ladislav; Rozhodčí: Lejsek Jaroslav


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0801LučanyMaršovice1:1 (1:0)93PK 4:5
Branky: Tokár Tomáš - Lédl Martin; Rozhodčí: Nestler Jindřich; ŽK: Brož Vojtěch - Kohoutek Jiří, Paldus Michal, Serbus Jakub; ČK: Horký Dominik - 0
A1A0802RádloJenišovice B4:2 (1:1)76
Branky: Lumnitzer Zdeněk, Staněk Bohuslav, Medek Michal, Zajíček Miroslav - Strnad Jaroslav, Hanuš František; Rozhodčí: Prinz Zbyněk; ŽK: Pala Jaroslav - Rosenbaum Vladimír
A1A0803AlbrechticeMalá Skála3:4 (1:2)120
Branky: Lipský Jan 2, Pipek Jan - Šilhán Jiří 2, Daníček Pavel, Flégr Jan; Rozhodčí: Nagy Zdeněk; ŽK: Pipek Jan - Šilhán Jiří, Cafourek Zdeněk
A1A0804RadčiceZásada B4:1 (2:1)50
Branky: Koňák Martin 2, Maleček David, Horváth Marián - Princ Miroslav; Rozhodčí: Lebeda Karel; ŽK: Miller Rudolf, Hádek Pavel - Supernát Petr, Fedák Miroslav, Fišer Petr
A1A0805TanvaldHodkovice B2:1 (1:0)55
Branky: Bobysud Martin, Tolvaj Ladislav - Vojtíšek Jiří; Rozhodčí: Malena Martin; ŽK: Ševic Miroslav - Ludvík Filip, Havel Martin, Kolomazník Ivo
A1A0806KokonínDržkov B6:1 (3:0)60
Branky: Maixner František 3, Šilhán Miroslav, Gut Tomáš, Šourek Jan - Fišer Radek; Rozhodčí: Fridrich Jiří; ŽK: Firman Vlastimil - Nikodým Michal


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0901Držkov BLučany6:1 (4:0)50
Branky: Vaníček Matěj 3, Berka Jiří 2, Paldus Vítek - Röschl Michal; Rozhodčí: Nagy Zdeněk; ŽK: Vaníček Matěj, Stumer Jan - Dítě Michal, Hnídek Daniel
A1A0902Hodkovice BKokonín5:1 (2:0)80
Branky: Bolard Tomáš 2, Redaj Patrik, Vojtíšek Jiří, Drotoš Roman - Mrklas Pavel; Rozhodčí: Albl Václav; ŽK: Chlum Jiří - Penz Zdeněk
A1A0903Zásada BTanvald1:5 (0:3)64
Branky: Fišer Petr - Tolvaj Ladislav 3, Kristek Eduard 2; Rozhodčí: Nestler Jindřich; ŽK: Fišer Petr, Blažek Tomáš - Trmal Matěj, Pohl Jakub, Svoboda Jiří, Ševic Miroslav
A1A0904Malá SkálaRadčice5:3 (2:2)70
Branky: Šilhán Jiří 2, Cafourek Zdeněk, Daníček Pavel, Flégr Jan - Strnad Daniel 2, Jiránek Jakub; Rozhodčí: Prinz Zbyněk; ŽK: Šilhán Jiří, Vepřek Libor - Horváth Marián, Miller Rudolf, Petr Jan; ČK: 0 - Řehák František
A1A0905Jenišovice BAlbrechtice0:5 (0:0)60
Branky: Sedlák Jakub 2, Bělohlávek Michal, Koldovský Lukáš, Pecháček Jakub; Rozhodčí: Malena Martin; ŽK: 0 - Zelinka Petr
A1A0906MaršoviceRádlo6:1 (5:0)30
Branky: Kohoutek Jiří 3, Mrkvička Jiří, Macur Ivo, Procházka Marek - Krejčí Přemysl; Rozhodčí: Kafka František


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1001LučanyRádlo5:0 (2:0)75
Branky: Maňák Vlastimil 2, Bajzik Martin, Kohout Jiří, Klaus Jakub; Rozhodčí: Lejsek Jaroslav; ŽK: Patočka Ondřej - Krejčí Přemysl, Šťovíček Jiří
A1A1002AlbrechticeMaršovice3:3 (2:3)100PK 3:2
Branky: Pipek Jan, Bělohlávek Michal, Verner Patrik - Macur Ivo 2, Kohoutek Jiří; Rozhodčí: Vasko Ivan; ŽK: Sedlák Jakub - Plný David
A1A1003RadčiceJenišovice B3:1 (2:0)13
Branky: Havel Petr, Strnad Daniel, Jiránek Jakub - Praisler Tomáš; Rozhodčí: Nestler Jindřich
A1A1004TanvaldMalá Skála1:3 (1:2)40
Branky: Kovář Patrik - Šilhán Jiří 3; Rozhodčí: Nagy Zdeněk; ŽK: Burianek Jiří, Bobysud Martin, Svoboda Jiří, Trmal Matěj - Šilhán Jiří, Krause Tomáš
A1A1005KokonínZásada B3:0 (0:0)50
Branky: Mrklas Pavel 2, Maixner František; Rozhodčí: Lebeda Karel; ŽK: Čermák Jan - Fedák Miroslav
A1A1006Držkov BHodkovice B3:1 (1:1)30
Branky: Vaníček Matěj 3 - Kolomazník Ivo; Rozhodčí: Prinz Zbyněk; ŽK: Vaníček Matěj, Nikodým Michal - Kyksa Pavel, Růta Václav, Vojtíšek Jiří, Bradáč Richard


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1101Hodkovice BLučany5:3 (1:3)60
Branky: Kyksa Jiří, Hrubý Jindřich, Chlum Jiří, Růta Václav, Vojtíšek Jiří - Maňák Vlastimil, Dítě Michal, Bajzik Martin; Rozhodčí: Mikula Petr; ŽK: Kolomazník Ivo, Hanisch Michal - Röschl Michal, Hradecký Jakub; ČK: Růta Václav - Svozil Vojtěch
A1A1102Zásada BDržkov B3:2 (2:1)70
Branky: Fišer Petr 2, Blažek Tomáš - Vaníček Matěj 2; Rozhodčí: Albl Václav; ŽK: Růžička Petr - Vaníček Matěj, Kadeřábek Tomáš, Nikodým Michal, Stumer Jan
A1A1103Malá SkálaKokonín5:6 (3:2)70
Branky: Kotrba Zdeněk 2, Daníček Pavel 2, Šilhán Jiří - Štichauer Lubomír 2, Jabálek Stanislav 2, Mrklas Pavel, Šilhán Miroslav; Rozhodčí: Nagy Zdeněk; ŽK: Kotrba Zdeněk, Daníček Pavel, Šilhán Jiří, Ušela Lubomír, Kotrba Jan, Polcer Stanislav - Gut Tomáš
A1A1104Jenišovice BTanvald3:2 (1:0)50
Branky: Strnad Stanislav 2, Hradecký Michal - Borski Rudolf, Tolvaj Ladislav; Rozhodčí: Prinz Zbyněk; ŽK: Strnad Stanislav, Hradecký Michal, Strnad Jaroslav, Praisler Tomáš - Bobysud Martin, Kristek Eduard
A1A1105MaršoviceRadčice4:0 (1:0)40
Branky: Lupa David 2, Toman Ladislav, Zajíc Martin; Rozhodčí: Linhart Petr; ŽK: Kohoutek Jiří - Zikmund Tomáš, Petr Jan
A1A1106RádloAlbrechtice0:6 (0:2)180
Branky: Pipek Jan 2, Bělohlávek Michal, Sedlák Jakub, Trdla Matěj, Vávra Michal; Rozhodčí: Pánek Jaroslav; ŽK: Pešek Jan, Mach Zdeněk - Verner Patrik; ČK: 0 - Zelinka Petr, Verner Patrik


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1201LučanyAlbrechtice2:1 (0:0)100
Branky: Kořínek Petr 2 - vlastní; Rozhodčí: Diringer Petr; ŽK: Horký Dominik - 0
A1A1202RádloRadčice2:2 (1:1)100PK 3:4
Branky: Škoda Jan, Krejčí Přemysl - Petr Jan, Strnad Daniel; Rozhodčí: Pánek Jaroslav; ŽK: Janků Láďa - Řehák Tomáš, Řehák František
A1A1203MaršoviceTanvald2:2 (1:0)20PK 5:6
Branky: Kohoutek Jiří, Plný David - Borski Rudolf, Tolvaj Ladislav; Rozhodčí: Šmíd Miroslav; ŽK: Habr Lukáš, Zajíc Martin - Horváth Roman; ČK: Paldus Michal - 0
A1A1204Jenišovice BKokonín2:1 (0:1)50
Branky: Bernard Leoš, Randák Matěj - Gut Tomáš; Rozhodčí: Dvořák Jan; ŽK: Randák Matěj, Kočí Pavel - Malý Milan, Chuchla Josef
A1A1205Malá SkálaDržkov B5:2 (3:1)30
Branky: Kotrba Zdeněk 2, Šilhán Jiří 2, Makula Josef - Ševčík Jakub, Marousek Tomáš; Rozhodčí: Kafka František; ŽK: Brožek Roman - Nikodým Michal
A1A1206Zásada BHodkovice B8:3 (3:1)110
Branky: Fišer Petr 3, Štryncl Ondřej 2, Szatmari Daniel 2, Janka Petr - Liška Tomáš, Bendák Jan, Růta Václav; Rozhodčí: Lejsek Jaroslav


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1301Zásada BLučany1:4 (1:1)95
Branky: Kotyza Aleš - Pavelka Jan 2, Maňák Vlastimil, Kohout Jiří; Rozhodčí: Lejsek Jaroslav
A1A1302Hodkovice BMalá Skála0:4 (0:1)60
Branky: Šilhán Jiří 2, Kotrba Zdeněk, Kopecký Lukáš; Rozhodčí: Dvořák Jan; ŽK: Kolomazník Ivo, Košek Michal - Jarolímek Tomáš
A1A1303Držkov BJenišovice B2:2 (1:1)50PK 6:5
Branky: Fišer Radek, vlastní - Hradecký Michal, Kočí Pavel; Rozhodčí: Lebeda Karel
A1A1304KokonínMaršovice6:5 (3:4)60
Branky: Šilhán Miroslav 3, Maixner František, Mrklas Pavel, Winkler Michal - Kohoutek Jiří, Lupa David, Toman Ladislav, Zajíc Martin, Procházka Marek; Rozhodčí: Albl Václav; ŽK: Jabálek Stanislav - 0; ČK: Štichauer Lubomír - 0
A1A1305TanvaldRádlo5:1 (3:1)60
Branky: Gombala Miroslav, Horváth Roman, Pohl Jakub, Svoboda Jiří, Trmal Matěj - Janků Láďa; Rozhodčí: Mokroš Jan; ŽK: Pohl Jakub, Trmal Matěj, Ševic Miroslav - Pala Jaroslav
A1A1306RadčiceAlbrechtice0:4 (0:1)50
Branky: Sedlák Jakub 2, Bělohlávek Michal, Vaněček Martin; Rozhodčí: Nagy Zdeněk


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1401LučanyRadčice1:1 (1:1)60PK 4:3
Branky: Kořínek Petr - Řehák František; Rozhodčí: Mokroš Jan
A1A1402AlbrechticeTanvald1:2 (0:1)80
Branky: Sedlák Jakub - Horváth Roman, Tolvaj Ladislav; Rozhodčí: Dvořák Jan; ŽK: Sedlák Jakub - Pohl Jakub, Svoboda Jiří; ČK: Koldovský Lukáš - 0
A1A1403RádloKokonín2:7 (1:5)40
Branky: Krejčí Přemysl 2 - Šilhán Miroslav 3, Winkler Michal 2, Chuchla Josef, Mrklas Pavel; Rozhodčí: Smoleňák Petr; ŽK: Vele Přemysl - Malý Milan ml.
A1A1404MaršoviceDržkov B6:2 (2:1)20
Branky: Lupa David 2, Serbus Jakub, Zajíc Martin, Plný David, Procházka Marek - Ševčík Jakub, Janko Lukáš; Rozhodčí: Mikula Petr; ŽK: Zajíc Martin - Čermák Karel, Linhart Tomáš
A1A1405Jenišovice BHodkovice B5:1 (1:0)68
Branky: Vodháněl Ondřej 2, Vavřich Miroslav, Aron Alfréd, Strnad Stanislav - Kolomazník Ivo; Rozhodčí: Albl Václav; ŽK: Vavřich Miroslav - Kolomazník Ivo, Kyksa Jiří
A1A1406Malá SkálaZásada B8:1 (4:1)50
Branky: Šilhán Jiří 4, Kotrba Jan, Vepřek Libor, Kotrba Zdeněk, Novák Tomáš - Štryncl Ondřej; Rozhodčí: Nagy Zdeněk; ŽK: Vepřek Libor - 0


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1501Malá SkálaLučany3:7 (3:2)50
Branky: Volek Petr, Novák Tomáš, Cafourek Zdeněk - Kořínek Petr 3, Dítě Michal 2, Bukvic Petr, Tokár Tomáš; Rozhodčí: Albl Václav; ŽK: Kopecký Lukáš - Patočka Ondřej; ČK: Vepřek Libor - 0
A1A1502Zásada BJenišovice B2:1 (1:0)50
Branky: Fišer Petr 2 - Resl Marek; Rozhodčí: Dvořák Jan; ŽK: Kalous Luboš - 0
A1A1503Hodkovice BMaršovice1:3 (1:1)85
Branky: Bolard Tomáš - Lupa David, Plný David, Procházka Marek; Rozhodčí: Lejsek Jaroslav; ŽK: Kolomazník Ivo, Havel Martin - 0
A1A1504Držkov BRádlo6:3 (0:3)40
Branky: Batěk David 3, Machula Jiří, Hruška Štěpán, Janko Lukáš - Janků Láďa 2, Škoda Jan; Rozhodčí: Mokroš Jan; ŽK: 0 - Zatroch Lubomír
A1A1505KokonínAlbrechtice0:3 (0:1)60
Branky: Hradecký Jakub 3; Rozhodčí: Nagy Zdeněk; ŽK: Jabálek Stanislav - 0
A1A1506TanvaldRadčice6:0 (2:0)80
Branky: Horváth Roman 2, Kristek Eduard 2, Svoboda Jiří, Tolvaj Ladislav; Rozhodčí: Dvořák Jan; ŽK: 0 - Svoboda Daniel, Řehák František


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1601LučanyTanvald2:0 (2:0)70
Branky: Pavelka Jan, Kořínek Petr; Rozhodčí: Mikula Petr; ŽK: 0 - Prusík Pavel, Kristek Eduard, Horváth Roman, Lavička Petr
A1A1602RadčiceKokonín1:2 (1:0)40
Branky: Jiránek Jakub - Šilhán Miroslav, Winkler Michal; Rozhodčí: Nagy Zdeněk; ŽK: Řehák František, Hádek Pavel - Winkler Michal, Jabálek Stanislav
A1A1603AlbrechticeDržkov B6:2 (2:2)110
Branky: Pipek Jan 2, Sedlák Jakub 2, Koldovský Vítězslav, Zelinka Petr - Fišer Radek, Dvořák Evžen; Rozhodčí: Albl Václav
A1A1604RádloHodkovice B9:0 (4:0)50
Branky: Staněk Bohuslav 2, Janků Láďa 2, Ota David 2, Lána Martin, Hruška Jakub, Rašín David; Rozhodčí: Linhart Petr; ŽK: Lána Martin - Kyksa Pavel
A1A1605MaršoviceZásada B5:0 (2:0)20
Branky: Kohoutek Jiří 2, Mrkvička Jiří, Zajíc Martin, Procházka Marek; Rozhodčí: Dvořák Jan; ŽK: Zajíc Martin - Varga Ivan, Kalous Luboš
A1A1606Jenišovice BMalá Skála2:2 (0:1)50PK 4:3
Branky: Vodháněl Ondřej, Bangha Marek - Šilhán Jiří, vlastní; Rozhodčí: Smoleňák Petr; ŽK: Schmidt Miloš - Novák Tomáš


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1701Jenišovice BLučany2:1 (2:0)80
Branky: Strnad Stanislav, Randák Matěj - Dítě Michal; Rozhodčí: Albl Václav; ŽK: Bočok Miroslav, Resl Marek - 0
A1A1702Malá SkálaMaršovice5:4 (1:2)45
Branky: Kubín Heřman, Novák Tomáš, Cafourek Zdeněk, Jarolímek Tomáš, Šilhán Jiří - Kohoutek Jiří, Macur Ivo, Toman Ladislav, Plný David; Rozhodčí: Nagy Zdeněk; ŽK: Šilhán Jiří, Novák Tomáš, Krause Tomáš, Nikodým Petr, Kotrba Zdeněk, Volek Petr - Plný David, Kohoutek Jiří; ČK: Volek Petr - Plný David
A1A1703Zásada BRádlo3:1 (2:1)60
Branky: Štryncl Ondřej 2, Blažek Tomáš - Hejný Jakub; Rozhodčí: Mikula Petr; ŽK: 0 - Pala Jaroslav, Lána Martin
A1A1704Hodkovice BAlbrechtice1:7 (0:5)70
Branky: Vojtíšek Jiří - Bělohlávek Michal 3, Hradecký Jakub 2, Pipek Jan, Sedlák Jakub; Rozhodčí: Smoleňák Petr; ŽK: Košek Daniel - 0
A1A1705Držkov BRadčice5:2 (1:2)60
Branky: Dvořák Evžen, Dvořák Jan, Hruška Štěpán, Stumer Jan, Janko Lukáš - Strnad Daniel 2; Rozhodčí: Dvořák Jan; ŽK: Dvořák Evžen - Novák Vladimír
A1A1706KokonínTanvald0:3  kontumace
Rozhodčí: Dvořák Jan


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1801LučanyKokonín5:3 (3:3)90
Branky: Röschl Michal 2, Bukvic Petr, Brož Vojtěch, Vokatý Patrik - Maixner František, Šilhán Miroslav, Winkler Michal; Rozhodčí: Lejsek Jaroslav; ŽK: Němec Lukáš - Šilhán Miroslav
A1A1802TanvaldDržkov B3:2 (2:0)70
Branky: Tolvaj Ladislav 3 - Vágner Jiří, Janko Lukáš; Rozhodčí: Nagy Zdeněk; ŽK: Burianek Jiří, Prusík Pavel, Ševic Miroslav, Svoboda Jiří - Vágner Jiří, Machula Jiří, Fišer Radek
A1A1803RadčiceHodkovice B1:0 (1:0)20
Branky: Jiránek Jakub; Rozhodčí: Smoleňák Petr
A1A1804AlbrechticeZásada B6:0 (4:0)68
Branky: Hradecký Jakub 3, Svoboda Radek, Bělohlávek Michal, Sedlák Jakub; Rozhodčí: Mokroš Jan
A1A1805RádloMalá Skála3:2 (2:2)60
Branky: Hejný Jakub 2, Staněk Bohuslav - Kubín Heřman 2; Rozhodčí: Lebeda Karel; ŽK: Pala Jaroslav, Janků Láďa - Kotrba Jan, Nikodým Petr
A1A1806MaršoviceJenišovice B0:2 (0:1)30
Branky: Hradecký Michal 2; Rozhodčí: Albl Václav; ŽK: Zajíc Martin - Resl Marek


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1901MaršoviceLučany1:1 (1:0)60PK 5:4
Branky: Serbus Jakub - Dítě Michal; Rozhodčí: Nagy Zdeněk; ŽK: Serbus Jakub, Paldus Michal, Zajíc Martin - Kohout Jiří, Röschl Michal, Svozil Vojtěch, Brož Vojtěch, Vokatý Patrik
A1A1902Jenišovice BRádlo0:2 (0:1)40
Branky: Škoda Jan, Zatroch Lubomír; Rozhodčí: Nagy Zdeněk; ŽK: Rosenbaum Vladimír, Strnad Stanislav - Lána Martin, Ticháček Roman
A1A1903Malá SkálaAlbrechtice0:9 (0:5)90
Branky: Hradecký Jakub 3, Pecháček Jakub 2, Pipek Jan, Zelinka Petr, Svoboda Radek, Bělohlávek Michal; Rozhodčí: Lejsek Jaroslav
A1A1904Zásada BRadčice1:0 (0:0)50
Branky: Štryncl Ondřej; Rozhodčí: Lebeda Karel
A1A1905Hodkovice BTanvald3:1 (3:0)50
Branky: Chlum Jiří 2, Gavala Marcel - Trmal Matěj; Rozhodčí: Albl Václav; ŽK: 0 - Pohl Jakub, Svoboda Jiří, Tolvaj Ladislav, Ševic Miroslav
A1A1906Držkov BKokonín6:0 (2:0)20
Branky: Janko Lukáš 3, Linhart Tomáš 2, Soukup Jakub; Rozhodčí: Dvořák Jan


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A2001LučanyDržkov B3:1 (2:0)68
Branky: Pavelka Jan, Vokatý Patrik, Kořínek Petr - Vaníček Matěj; Rozhodčí: Diringer Petr; ŽK: Brož Vojtěch - Holeček Miroslav
A1A2002KokonínHodkovice B4:2 (1:1)25
Branky: Maixner František, Klacek Michal, Šilhán Miroslav, Šourek Jan - Hrubý Jindřich, Liška Tomáš; Rozhodčí: Mokroš Jan
A1A2003TanvaldZásada B1:0 (0:0)80
Branky: Horváth Roman; Rozhodčí: Albl Václav
A1A2004RadčiceMalá Skála3:2 (2:1)40
Branky: Strnad Daniel 3 - Kotrba Zdeněk, Novák Tomáš; Rozhodčí: Mikula Petr; ŽK: Strnad Daniel, Miller Rudolf, Novák Vladimír, Petr Jan, Řehák František - Jarolímek Tomáš, Polcer Stanislav, Šída Jan
A1A2005AlbrechticeJenišovice B8:0 (3:0)100
Branky: Koldovský Vítězslav 3, Pipek Jan 2, Svoboda Radek, Hradecký Jakub, Vávra Michal; Rozhodčí: Smoleňák Petr
A1A2006RádloMaršovice3:7 (3:2)50
Branky: Janků Láďa 3 - Toman Ladislav 3, Serbus Jakub, Habr Lukáš, Plný David, Procházka Marek; Rozhodčí: Nagy Zdeněk; ŽK: Janků Láďa, Duštíra Tomáš - Szatmari Tibor, Kohoutek Jiří


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A2101RádloLučany4:6 (2:4)70
Branky: Lána Martin, Škeřík Alois, Duštíra Tomáš, Krejčí Přemysl - Dítě Michal 2, Bukvic Petr 2, Kohout Jiří, Pavelka Jan; Rozhodčí: Nagy Zdeněk; ŽK: Leitgeb Michal, Pala Jaroslav - Dítě Michal
A1A2102MaršoviceAlbrechtice2:2 (2:1)50PK 7:8
Branky: Toman Ladislav, Plný David - Pipek Jan, Vaněček Martin; Rozhodčí: Albl Václav
A1A2103Jenišovice BRadčice3:1 (3:1)110
Branky: Rác Tomáš 2, Kočí Pavel - Jiránek Jakub; Rozhodčí: Lejsek Jaroslav; ŽK: Strnad Jaroslav - Řehák František, Maleček David
A1A2104Malá SkálaTanvald3:1 (3:0)68
Branky: Volek Petr, Kotrba Zdeněk, Cafourek Zdeněk - Tolvaj Ladislav; Rozhodčí: Mokroš Jan; ŽK: Nikodým Petr - Hulap Tomáš, Trmal Matěj, Horváth Roman
A1A2105Zásada BKokonín0:3 (0:1)60
Branky: Maixner František 2, Mrklas Pavel; Rozhodčí: Smoleňák Petr
A1A2106Hodkovice BDržkov B4:4 (4:3)60PK 4:3
Branky: Košek Daniel 2, Liška Tomáš, Sluka Jiří - Vaníček Matěj 2, Hruška Štěpán, Marousek Tomáš; Rozhodčí: Brožek Ivo; ŽK: 0 - Linhart Tomáš


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A2201LučanyHodkovice B5:1 (4:0)50
Branky: Maňák Vlastimil, Bukvic Petr, Kohout Jiří, Brož Vojtěch, Pavelka Jan - Kyksa Jiří; Rozhodčí: Lebeda Karel; ŽK: Röschl Michal - 0
A1A2202Držkov BZásada B0:1 (0:0)80
Branky: Killian Radek; Rozhodčí: Nagy Zdeněk
A1A2203KokonínMalá Skála4:4 (2:2)50PK 5:4
Branky: Šilhán Miroslav 3, Paldus Aleš - Kotrba Zdeněk 2, Šilhán Klaus, Šilhán Jiří; Rozhodčí: Mikula Petr; ŽK: 0 - Cafourek Zdeněk; ČK: 0 - Cafourek Zdeněk
A1A2204TanvaldJenišovice B1:0 (1:0)80
Branky: Prusík Pavel; Rozhodčí: Dvořák Jan; ŽK: Pohl Jakub, Tolvaj Ladislav - 0
A1A2205RadčiceMaršovice0:0 (0:0)20PK 3:0
Rozhodčí: Albl Václav
A1A2206AlbrechticeRádlo4:2 (3:1)120
Branky: Bělohlávek Michal 2, Koldovský Vítězslav, Hradecký Jakub - Škoda Jan 2; Rozhodčí: Mokroš Jan; ŽK: Bělohlávek Michal - Lána Martin



OFS Jablonec
Emilie Floriánové 9,
466 01 Jablonec nad Nisou 1
Tel: 483 320 772; M: 739 547 414
Fax: 483 711 798
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Fotbalová (r)evoluce-encyklopedie
Usnesení z OVH dne 9.2.2015
Rozpis soutěží 2014-2015
Adresář FO okresu Jablonec n.N.
Formuláře OFS ke stažení
Nový zápis o utkání FAČR
 
STK
25.6.2015Konečné tabulky 2014-2015
 
Disciplinární komise
25.6.2015Zápis z DK dne 24.06.2015
18.6.2015Zápis z DK dne 17.06.2015
11.6.2015Zápis z DK dne 10.06.2015
4.6.2015Zápis z DK dne 03.06.2015
28.5.2015Zápis z DK dne 27.05.2015
14.5.2015Zápis z DK dne 13.05.2015
29.4.2015Zápis z DK dne 29.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 22.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 15.04.2015
 
Komise mládeže
18.6.2015Nadstavba mladších žáků
4.10.2012Pravidla minikopané-starší přípravky
4.10.2012Pravidla mikrokopané-mladší přípravky
 
Úřední zprávy
25.6.2015Úřední zpráva 31/1415 ze 24.06.2015
18.6.2015Úřední zpráva 30/1415 ze 17.06.2015
11.6.2015Úřední zpráva 29/1415 ze 10.06.2015
4.6.2015Úřední zpráva 28/1415 ze 03.06.2015
28.5.2015Úřední zpráva 27/1415 z 27.05.2015
20.5.2015Úřední zpráva 26/1415 z 20.05.2015
14.5.2015Úřední zpráva 25/1415 z 13.05.2015
7.5.2015Úřední zpráva 24/1415 z 06.05.2015
29.4.2015Úřední zpráva 23/1415 z 29.04.2015
22.4.2015Úřední zpráva 22/1415 z 22.04.2015
16.4.2015Úřední zpráva 21/1415 z 15.04.2015
9.4.2015Úřední zpráva 20/1415 z 08.04.2015
19.3.2015Úřední zpráva 19/1415 z 18.03.2015
5.2.2015Úřední zpráva 18/1415 z 04.02.2015
 
Fotoreportáže
17.6.2015Vítěz OP mladších žáků 2014/2015 RSKM Tanvaldsko C
17.6.2015Vítěz OP II.třídy 2014/2015 Albrectice/Jiřetín
16.6.2015Vítěz OS III.třídy 2014/2015 Mšeno C
28.4.2015Okresní reprezentace U-11 roč.2004
28.4.2015Okresní reprezentace U-12 roč.2003
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate