Domácí soutěže

reklama

A2A - Okresní soutěž III.třída

KARTY ke dni 25.06.2015
OddílJménoŽKČK
JanovDejmek Jakub20
JanovDucháček Jindřich20
JanovKnytl Jakub10
JanovKocourek Štěpán10
JanovKovalda Petr30
JanovNitsche Marek10
JanovSvoboda Pavel10
Josefův DůlBělohradský Jakub10
Josefův DůlBílý Lukáš10
Josefův DůlČarný Aleš10
Josefův DůlČvirk Petr10
Josefův DůlDambruský Michal10
Josefův DůlEfenberk Bohuslav20
Josefův DůlKubát Petr10
Josefův DůlMladonický Tomáš10
Josefův DůlMokráš Marek10
Josefův DůlMoudrý Jiří10
Josefův DůlOberhofner Martin10
Josefův DůlPoláček Jakub10
Josefův DůlŘeháček Lukáš10
Josefův DůlVolek Tomáš31
KořenovDoležal Jiří30
KořenovFojtík Aleš10
KořenovJežek Jiří10
KořenovKohút Jan20
KořenovMikšíček Jiří10
KořenovPosejpal Marek20
KořenovStrnádek Zdeněk10
KořenovSvoboda Marian10
KořenovŠebek Petr01
KořenovŠnýdl Jan10
Mšeno CDočkal Miroslav10
Mšeno CDuštíra Michal10
Mšeno CDutka Martin10
Mšeno CHadidi Hakim10
Mšeno CHujer Radoslav10
Mšeno CKocúr Milan10
Mšeno CKoudelka Jaroslav30
Mšeno CRyšavý David10
Mšeno CŠebek Filip20
Mšeno CVaněk Petr20
Nová VesFišera Ondřej40
Nová VesHalama Ladislav10
Nová VesHušek David20
Nová VesNič David10
Nová VesNýč Lukáš10
Nová VesPeroutka František110
Nová VesSkalický Jakub40
Nová VesStolín Jaroslav10
Nová VesStránský Aleš10
Plavy BBartoš David20
Plavy BČerný Lukáš10
Plavy BFojtík Libor10
Plavy BHlaváček Petr10
Plavy BKorbelář Jiří10
Plavy BKouřil Jan10
Plavy BSvačina Ondřej10
Plavy BŠimek Jakub10
Plavy BTomíček Luboš10
Plavy BVondra Martin10
Plavy BVotoček Ondřej10
Plavy BWild Jaroslav10
Rádlo BDítě Zdeněk10
Rádlo BKolovratník Martin10
Rádlo BKučera Milan10
Rádlo BMatěj Dominik20
Rádlo BOta David10
Rádlo BRákay Viliam10
Rádlo BŠikola Adam10
Rádlo BŠkoda Jan10
Rádlo BŠrek Michal20
Rádlo BŠtok Jindřich10
Rádlo BVele Lukáš10
Smržovka BBuriánek Petr10
Smržovka BFrydrych Miroslav10
Smržovka BHásek Petr10
Smržovka BHollas Jakub20
Smržovka BJelínek Pavel10
Smržovka BMazánek Václav20
Smržovka BNovák Petr10
Smržovka BPech Vlastimil10
Smržovka BPicka Zdeněk20
Smržovka BPipek Jaroslav20
Smržovka BSuchý Jakub30
Smržovka BŠtěpař Karel30
Tanvald BDoleček Pavel30
Tanvald BDucháček Miroslav10
Tanvald BDuštíra Zdeněk10
Tanvald BHorváth Roman10
Tanvald BHudec Aleš20
Tanvald BKadlic Jozef10
Tanvald BKochánek Michal10
Tanvald BKochánek Michal20
Tanvald BKoželuh Alexandr10
Tanvald BLavička Petr10
Tanvald BPohořalý Miroslav10
Tanvald BSouček Pavel20
Tanvald BŠevic Miroslav20
Tanvald BTolvaj Ladislav10
Tanvald BTrmal Matěj30
Tanvald BVodseďálek Tadeáš10



OFS Jablonec
Emilie Floriánové 9,
466 01 Jablonec nad Nisou 1
Tel: 483 320 772; M: 739 547 414
Fax: 483 711 798
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Fotbalová (r)evoluce-encyklopedie
Usnesení z OVH dne 9.2.2015
Rozpis soutěží 2014-2015
Adresář FO okresu Jablonec n.N.
Formuláře OFS ke stažení
Nový zápis o utkání FAČR
 
STK
25.6.2015Konečné tabulky 2014-2015
 
Disciplinární komise
25.6.2015Zápis z DK dne 24.06.2015
18.6.2015Zápis z DK dne 17.06.2015
11.6.2015Zápis z DK dne 10.06.2015
4.6.2015Zápis z DK dne 03.06.2015
28.5.2015Zápis z DK dne 27.05.2015
14.5.2015Zápis z DK dne 13.05.2015
29.4.2015Zápis z DK dne 29.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 22.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 15.04.2015
 
Komise mládeže
18.6.2015Nadstavba mladších žáků
4.10.2012Pravidla minikopané-starší přípravky
4.10.2012Pravidla mikrokopané-mladší přípravky
 
Úřední zprávy
25.6.2015Úřední zpráva 31/1415 ze 24.06.2015
18.6.2015Úřední zpráva 30/1415 ze 17.06.2015
11.6.2015Úřední zpráva 29/1415 ze 10.06.2015
4.6.2015Úřední zpráva 28/1415 ze 03.06.2015
28.5.2015Úřední zpráva 27/1415 z 27.05.2015
20.5.2015Úřední zpráva 26/1415 z 20.05.2015
14.5.2015Úřední zpráva 25/1415 z 13.05.2015
7.5.2015Úřední zpráva 24/1415 z 06.05.2015
29.4.2015Úřední zpráva 23/1415 z 29.04.2015
22.4.2015Úřední zpráva 22/1415 z 22.04.2015
16.4.2015Úřední zpráva 21/1415 z 15.04.2015
9.4.2015Úřední zpráva 20/1415 z 08.04.2015
19.3.2015Úřední zpráva 19/1415 z 18.03.2015
5.2.2015Úřední zpráva 18/1415 z 04.02.2015
 
Fotoreportáže
17.6.2015Vítěz OP mladších žáků 2014/2015 RSKM Tanvaldsko C
17.6.2015Vítěz OP II.třídy 2014/2015 Albrectice/Jiřetín
16.6.2015Vítěz OS III.třídy 2014/2015 Mšeno C
28.4.2015Okresní reprezentace U-11 roč.2004
28.4.2015Okresní reprezentace U-12 roč.2003
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate