Domácí soutěže

reklama

A2A - Okresní soutěž III.třída

1. kolo 06.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0101Josefův DůlSmržovka B30.08. 17:00SO
A2A0103Nová VesRádlo B06.09. 17:00SO
A2A0104Plavy BMšeno C07.09. 16:00NE
A2A0105JanovTanvald B06.09. 17:00SO


2. kolo 13.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0201Smržovka BTanvald B13.09. 17:00SO
A2A0202Mšeno CJanov13.09. 17:00SOUMT Břízky
A2A0203Rádlo BPlavy B14.09. 10:00NE
A2A0205Josefův DůlKořenov13.09. 17:00SO


3. kolo 20.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0301KořenovSmržovka B20.09. 16:30SO
A2A0302Nová VesJosefův Důl20.09. 16:30SO
A2A0304JanovRádlo B20.09. 16:30SO
A2A0305Tanvald BMšeno C21.09. 16:00NE


4. kolo 27.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0401Smržovka BMšeno C27.09. 16:30SO
A2A0402Rádlo BTanvald B28.09. 10:00NE
A2A0404Josefův DůlPlavy B27.09. 16:30SO
A2A0405KořenovNová Ves27.09. 16:30SO


5. kolo 04.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0501Nová VesSmržovka B04.10. 16:00SO
A2A0502Plavy BKořenov05.10. 15:00NE
A2A0503JanovJosefův Důl04.10. 16:00SO
A2A0505Mšeno CRádlo B04.10. 13:30SOUMT Břízky


6. kolo 11.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0601Smržovka BRádlo B11.10. 16:00SO
A2A0603Josefův DůlTanvald B11.10. 16:00SO
A2A0604KořenovJanov11.10. 16:00SO
A2A0605Nová VesPlavy B11.10. 16:00SO


7. kolo 18.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0701Plavy BSmržovka B19.10. 15:00NE
A2A0702JanovNová Ves18.10. 15:30SO
A2A0703Tanvald BKořenov18.10. 15:00SO
A2A0704Mšeno CJosefův Důl18.10. 15:30SOUMT Břízky


8. kolo 25.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0802Josefův DůlRádlo B25.10. 14:30SO
A2A0803KořenovMšeno C25.10. 14:30SO
A2A0804Nová VesTanvald B25.10. 14:30SO
A2A0805Plavy BJanov26.10. 14:00NE


9. kolo 01.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A0901JanovSmržovka B01.11. 14:00SO
A2A0902Tanvald BPlavy B28.10. 14:00ÚT
A2A0903Nová VesMšeno C01.11. 14:30SONová Ves
A2A0904Rádlo BKořenov02.11. 10:00NE


10. kolo 18.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1001Smržovka BJosefův Důl18.04. 17:00SO
A2A1003Rádlo BNová Ves19.04. 10:00NE
A2A1004Mšeno CPlavy B18.04. 17:00SOUMT
A2A1005Tanvald BJanov19.04. 16:00NE


11. kolo 25.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1101Tanvald BSmržovka B26.04. 16:00NE
A2A1102JanovMšeno C25.04. 17:00SO
A2A1103Plavy BRádlo B26.04. 16:00NE
A2A1105KořenovJosefův Důl25.04. 17:00SO


12. kolo 02.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1201Smržovka BKořenov02.05. 17:00SO
A2A1202Josefův DůlNová Ves02.05. 17:00SO
A2A1204Rádlo BJanov03.05. 10:00NE
A2A1205Mšeno CTanvald B02.05. 17:00SOUMT


13. kolo 09.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1301Mšeno CSmržovka B09.05. 17:00SOUMT
A2A1302Tanvald BRádlo B10.05. 16:00NE
A2A1304Plavy BJosefův Důl10.05. 16:00NE
A2A1305Nová VesKořenov09.05. 17:00SO


14. kolo 16.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1401Smržovka BNová Ves16.05. 17:00SO
A2A1402KořenovPlavy B16.05. 13:00SO
A2A1403Josefův DůlJanov16.05. 17:00SO
A2A1405Rádlo BMšeno C17.05. 10:00NE


15. kolo 23.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1501Rádlo BSmržovka B24.05. 10:00NE
A2A1503Tanvald BJosefův Důl23.05. 17:00SO
A2A1504JanovKořenov23.05. 17:00SO
A2A1505Plavy BNová Ves24.05. 16:00NE


16. kolo 30.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1601Smržovka BPlavy B30.05. 17:00SO
A2A1602Nová VesJanov30.05. 17:00SO
A2A1603KořenovTanvald B30.05. 17:00SO
A2A1604Josefův DůlMšeno C30.05. 17:00SO


17. kolo 06.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1702Rádlo BJosefův Důl07.06. 10:00NE
A2A1703Mšeno CKořenov06.06. 17:00SOUMT
A2A1704Tanvald BNová Ves06.06. 17:00SO
A2A1705JanovPlavy B06.06. 17:00SO


18. kolo 13.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1801Smržovka BJanov13.06. 17:00SO
A2A1802Plavy BTanvald B02.06. 17:30ÚT
A2A1803Mšeno CNová Ves13.06. 15:00SOUMT
A2A1804KořenovRádlo B13.06. 17:00SO



OFS Jablonec
Emilie Floriánové 9,
466 01 Jablonec nad Nisou 1
Tel: 483 320 772; M: 739 547 414
Fax: 483 711 798
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Fotbalová (r)evoluce-encyklopedie
Usnesení z OVH dne 9.2.2015
Rozpis soutěží 2014-2015
Adresář FO okresu Jablonec n.N.
Formuláře OFS ke stažení
Nový zápis o utkání FAČR
 
STK
25.6.2015Konečné tabulky 2014-2015
 
Disciplinární komise
25.6.2015Zápis z DK dne 24.06.2015
18.6.2015Zápis z DK dne 17.06.2015
11.6.2015Zápis z DK dne 10.06.2015
4.6.2015Zápis z DK dne 03.06.2015
28.5.2015Zápis z DK dne 27.05.2015
14.5.2015Zápis z DK dne 13.05.2015
29.4.2015Zápis z DK dne 29.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 22.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 15.04.2015
 
Komise mládeže
18.6.2015Nadstavba mladších žáků
4.10.2012Pravidla minikopané-starší přípravky
4.10.2012Pravidla mikrokopané-mladší přípravky
 
Úřední zprávy
25.6.2015Úřední zpráva 31/1415 ze 24.06.2015
18.6.2015Úřední zpráva 30/1415 ze 17.06.2015
11.6.2015Úřední zpráva 29/1415 ze 10.06.2015
4.6.2015Úřední zpráva 28/1415 ze 03.06.2015
28.5.2015Úřední zpráva 27/1415 z 27.05.2015
20.5.2015Úřední zpráva 26/1415 z 20.05.2015
14.5.2015Úřední zpráva 25/1415 z 13.05.2015
7.5.2015Úřední zpráva 24/1415 z 06.05.2015
29.4.2015Úřední zpráva 23/1415 z 29.04.2015
22.4.2015Úřední zpráva 22/1415 z 22.04.2015
16.4.2015Úřední zpráva 21/1415 z 15.04.2015
9.4.2015Úřední zpráva 20/1415 z 08.04.2015
19.3.2015Úřední zpráva 19/1415 z 18.03.2015
5.2.2015Úřední zpráva 18/1415 z 04.02.2015
 
Fotoreportáže
17.6.2015Vítěz OP mladších žáků 2014/2015 RSKM Tanvaldsko C
17.6.2015Vítěz OP II.třídy 2014/2015 Albrectice/Jiřetín
16.6.2015Vítěz OS III.třídy 2014/2015 Mšeno C
28.4.2015Okresní reprezentace U-11 roč.2004
28.4.2015Okresní reprezentace U-12 roč.2003
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate