Domácí soutěže

reklama

A2A - Okresní soutěž III.třída

TABULKA STŘELCŮ ke dni 25.06.2015
JménoOddílPočet
Koudelka JaroslavMšeno C41
Jandura OldřichPlavy B12
Kedroň LukášSmržovka B11
Šrek MichalRádlo B10
Tolvaj LadislavTanvald B10
Čapek JosefJosefův Důl9
Svoboda PavelJanov8
Bartoš DavidPlavy B7
Černý LukášPlavy B7
Fojtík AlešKořenov7
Nitsche MarekJanov7
Soukup DavidPlavy B7
Kocúr MilanMšeno C6
Kohút JanKořenov6
Dolenský DominikKořenov5
Fišera OndřejNová Ves5
Hadidi HakimMšeno C5
Hujer MiroslavMšeno C5
Mikšíček JiříKořenov5
Poláček JakubJosefův Důl5
Tomíček LubošPlavy B5
Vrána MarekKořenov5
Kedroň JakubSmržovka B4
Knytl JakubJanov4
Kovalda PetrJanov4
Šedivý JanTanvald B4
Štěpánek MiroslavSmržovka B4
Uko JaroslavMšeno C4
Zámečník MichalMšeno C4
Bělohradský JakubJosefův Důl3
Dítě ZdeněkRádlo B3
Doležal JiříKořenov3
Dressler LiborSmržovka B3
Duštíra ZdeněkTanvald B3
Frýba FilipSmržovka B3
Harik GustavPlavy B3
Havlíček PetrRádlo B3
Jelinek JaroslavPlavy B3
Kouřil JanPlavy B3
Linka BohumilNová Ves3
Novotný BohumilMšeno C3
Suchánek PavelJanov3
Věneček JiříKořenov3
Zajíček MiroslavRádlo B3
Bílý LukášJosefův Důl2
Břicháček LukášKořenov2
Dočkal MiroslavMšeno C2
Doleček PavelTanvald B2
Efenberk BohuslavJosefův Důl2
Flek TomášMšeno C2
Gallyas RenéPlavy B2
Hlaváček PetrPlavy B2
Horváth RomanTanvald B2
Hrabánek JanSmržovka B2
Hušek DavidNová Ves2
Jantsch PavelNová Ves2
Klinger VojtěchKořenov2
Matěj DominikRádlo B2
Novák PetrSmržovka B2
Oberhofner MartinJosefův Důl2
Peroutka FrantišekNová Ves2
Picka PetrSmržovka B2
Pitro PavelPlavy B2
Pohl JakubTanvald B2
Pohořalý MiroslavTanvald B2
Prechtl JanTanvald B2
Rákay ViliamRádlo B2
Suchý JakubSmržovka B2
Šebek FilipMšeno C2
Šebek PetrKořenov2
Ševic MiroslavTanvald B2
Trmal MatějTanvald B2
Vepřovský LiborRádlo B2
Vokál KarelPlavy B2
Walach JiříRádlo B2
Zámečník TomášJanov2
Bobysud MartinTanvald B1
Bulíř JaromírRádlo B1
Čarný AlešJosefův Důl1
Čermák JakubPlavy B1
Červenka LukášSmržovka B1
Ducháček MiroslavTanvald B1
Duštíra MichalMšeno C1
Galbavý SlavomírPlavy B1
Georgiev MichablNová Ves1
Gottwald JaroslavMšeno C1
Hruška JakubRádlo B1
Jech DavidPlavy B1
Karaqi LiridonJosefův Důl1
Kocourek ŠtěpánJanov1
Koudelka JakubMšeno C1
Koželuh AlexandrTanvald B1
Kraus StanislavMšeno C1
Krejčí PřemyslRádlo B1
Malec MarekKořenov1
Marinč MilanRádlo B1
Martínek RadekJanov1
Medek MichalRádlo B1
Mička LukášSmržovka B1
Moudrý JiříJosefův Důl1
Nič DavidNová Ves1
Picka JanSmržovka B1
Pilz MichaelJanov1
Pipek JaroslavSmržovka B1
Poláček JiříTanvald B1
Puchrík MartinJanov1
Řeháček LukášJosefův Důl1
Sankot OndřejJosefův Důl1
Scholze OliverJosefův Důl1
Skalický JakubNová Ves1
Souček PavelTanvald B1
Stolín JaroslavNová Ves1
Strnádek ZdeněkKořenov1
Šnýdl JanKořenov1
Štěpař KarelSmržovka B1
Štok JindřichRádlo B1
Vele JiříRádlo B1
Vele PřemyslRádlo B1
Vogt MarekJosefův Důl1
Vondra MartinPlavy B1
Žilla PetrKořenov1

OFS Jablonec
Emilie Floriánové 9,
466 01 Jablonec nad Nisou 1
Tel: 483 320 772; M: 739 547 414
Fax: 483 711 798
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Fotbalová (r)evoluce-encyklopedie
Usnesení z OVH dne 9.2.2015
Rozpis soutěží 2014-2015
Adresář FO okresu Jablonec n.N.
Formuláře OFS ke stažení
Nový zápis o utkání FAČR
 
STK
25.6.2015Konečné tabulky 2014-2015
 
Disciplinární komise
25.6.2015Zápis z DK dne 24.06.2015
18.6.2015Zápis z DK dne 17.06.2015
11.6.2015Zápis z DK dne 10.06.2015
4.6.2015Zápis z DK dne 03.06.2015
28.5.2015Zápis z DK dne 27.05.2015
14.5.2015Zápis z DK dne 13.05.2015
29.4.2015Zápis z DK dne 29.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 22.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 15.04.2015
 
Komise mládeže
18.6.2015Nadstavba mladších žáků
4.10.2012Pravidla minikopané-starší přípravky
4.10.2012Pravidla mikrokopané-mladší přípravky
 
Úřední zprávy
25.6.2015Úřední zpráva 31/1415 ze 24.06.2015
18.6.2015Úřední zpráva 30/1415 ze 17.06.2015
11.6.2015Úřední zpráva 29/1415 ze 10.06.2015
4.6.2015Úřední zpráva 28/1415 ze 03.06.2015
28.5.2015Úřední zpráva 27/1415 z 27.05.2015
20.5.2015Úřední zpráva 26/1415 z 20.05.2015
14.5.2015Úřední zpráva 25/1415 z 13.05.2015
7.5.2015Úřední zpráva 24/1415 z 06.05.2015
29.4.2015Úřední zpráva 23/1415 z 29.04.2015
22.4.2015Úřední zpráva 22/1415 z 22.04.2015
16.4.2015Úřední zpráva 21/1415 z 15.04.2015
9.4.2015Úřední zpráva 20/1415 z 08.04.2015
19.3.2015Úřední zpráva 19/1415 z 18.03.2015
5.2.2015Úřední zpráva 18/1415 z 04.02.2015
 
Fotoreportáže
17.6.2015Vítěz OP mladších žáků 2014/2015 RSKM Tanvaldsko C
17.6.2015Vítěz OP II.třídy 2014/2015 Albrectice/Jiřetín
16.6.2015Vítěz OS III.třídy 2014/2015 Mšeno C
28.4.2015Okresní reprezentace U-11 roč.2004
28.4.2015Okresní reprezentace U-12 roč.2003
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate