Domácí soutěže

reklama

A2A - Okresní soutěž III.třída

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0101Josefův DůlSmržovka B2:2 (1:1)100PK 3:0
Branky: Efenberk Bohuslav, Moudrý Jiří - Kedroň Jakub 2; Rozhodčí: Vasko Ivan; ŽK: Moudrý Jiří, Volek Tomáš, Mladonický Tomáš - Jelínek Pavel, Pech Vlastimil
A2A0103Nová VesRádlo B2:0 (2:0)60
Branky: Peroutka František, Linka Bohumil; Rozhodčí: Mikula Petr; ŽK: Peroutka František - 0
A2A0104Plavy BMšeno C1:3 (0:0)95
Branky: Soukup David - Koudelka Jaroslav 2, Novotný Bohumil; Rozhodčí: Nestler Jindřich; ŽK: Korbelář Jiří - Koudelka Jaroslav
A2A0105JanovTanvald B5:0 (3:0)20
Branky: Knytl Jakub 2, Svoboda Pavel, Kovalda Petr, Kocourek Štěpán; Rozhodčí: Malena Martin


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0201Smržovka BTanvald B2:1 (1:0)90
Branky: Štěpánek Miroslav, Štěpař Karel - vlastní; Rozhodčí: Frey Martin; ŽK: Buriánek Petr - Souček Pavel
A2A0202Mšeno CJanov5:3 (4:0)30
Branky: Koudelka Jaroslav 5 - Zámečník Tomáš, Nitsche Marek, Kovalda Petr; Rozhodčí: Brožek Ivo; ŽK: Hujer Radoslav - 0
A2A0203Rádlo BPlavy B2:7 (1:3)50
Branky: Havlíček Petr, Krejčí Přemysl - Soukup David 2, Kouřil Jan 2, Černý Lukáš 2, Harik Gustav; Rozhodčí: Kafka František
A2A0205Josefův DůlKořenov3:0  kontumace
Rozhodčí: Pánek Jaroslav


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0301KořenovSmržovka B3:5 (0:2)96
Branky: Kohút Jan 3 - Hrabánek Jan 2, Picka Petr, Kedroň Jakub, Suchý Jakub; Rozhodčí: Nestler Jindřich; ŽK: Doležal Jiří - Picka Zdeněk
A2A0302Nová VesJosefův Důl0:2 (0:0)40
Branky: Sankot Ondřej, Řeháček Lukáš; Rozhodčí: Dvořák Jan; ŽK: Nič David, Peroutka František, Stolín Jaroslav, Stránský Aleš, Hušek David - Řeháček Lukáš, Volek Tomáš
A2A0304JanovRádlo B1:0 (0:0)60
Branky: Svoboda Pavel; Rozhodčí: Fridrich Jiří; ŽK: 0 - Rákay Viliam
A2A0305Tanvald BMšeno C2:3 (2:2)50
Branky: Souček Pavel, Duštíra Zdeněk - Uko Jaroslav, Koudelka Jaroslav, Zámečník Michal; Rozhodčí: Mokroš Jan; ŽK: Duštíra Zdeněk, Ševic Miroslav, Kochánek Michal - Šebek Filip


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0401Smržovka BMšeno C1:9 (1:5)50
Branky: Štěpánek Miroslav - Koudelka Jaroslav 5, Hujer Miroslav 3, Hadidi Hakim; Rozhodčí: Vasko Ivan; ŽK: Picka Zdeněk - Dočkal Miroslav
A2A0402Rádlo BTanvald B1:2 (0:0)30
Branky: Šrek Michal - Ducháček Miroslav, Poláček Jiří; Rozhodčí: Lebeda Karel; ŽK: Šrek Michal, Matěj Dominik - Ducháček Miroslav, Tolvaj Ladislav, Trmal Matěj
A2A0404Josefův DůlPlavy B4:3 (2:2)70
Branky: Čapek Josef 2, Poláček Jakub 2 - Pitro Pavel 2, Jelinek Jaroslav; Rozhodčí: Fridrich Jiří
A2A0405KořenovNová Ves7:2 (5:1)50
Branky: Dolenský Dominik 3, Klinger Vojtěch, Žilla Petr, Mikšíček Jiří, Vrána Marek - Peroutka František, Hušek David; Rozhodčí: Brožek Ivo; ŽK: 0 - Hušek David, Skalický Jakub; ČK: Šebek Petr - 0


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0501Nová VesSmržovka B2:0 (0:0)160
Branky: Hušek David, Jantsch Pavel; Rozhodčí: Linhart Petr; ŽK: Peroutka František - 0
A2A0502Plavy BKořenov5:3 (2:1)60
Branky: Vokál Karel 2, Bartoš David 2, Čermák Jakub - Fojtík Aleš 2, Mikšíček Jiří; Rozhodčí: Mokroš Jan; ŽK: Bartoš David, Černý Lukáš, Šimek Jakub - Šnýdl Jan, Kohút Jan
A2A0503JanovJosefův Důl4:1 (3:0)80
Branky: Nitsche Marek 2, Svoboda Pavel, Kovalda Petr - Scholze Oliver; Rozhodčí: Pánek Jaroslav; ŽK: 0 - Čvirk Petr, Bělohradský Jakub
A2A0505Mšeno CRádlo B6:3 (4:1)88
Branky: Koudelka Jaroslav 3, Kocúr Milan, Duštíra Michal, Šebek Filip - Havlíček Petr, Hruška Jakub, Vele Jiří; Rozhodčí: Nestler Jindřich; ŽK: Ryšavý David - Šrek Michal


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0601Smržovka BRádlo B2:7 (1:3)100
Branky: Picka Petr, Picka Jan - Šrek Michal 3, Havlíček Petr, Rákay Viliam, Štok Jindřich, Vepřovský Libor; Rozhodčí: Pánek Jaroslav; ŽK: Suchý Jakub, Pipek Jaroslav, Štěpař Karel, Hollas Jakub - Kolovratník Martin, Dítě Zdeněk
A2A0603Josefův DůlTanvald B5:1 (1:0)50
Branky: Oberhofner Martin 2, Efenberk Bohuslav, Poláček Jakub, Bílý Lukáš - Pohořalý Miroslav; Rozhodčí: Dvořák Jan; ŽK: Efenberk Bohuslav, Mokráš Marek - Kochánek Michal, Souček Pavel
A2A0604KořenovJanov2:1 (1:0)60
Branky: Klinger Vojtěch, Vrána Marek - Puchrík Martin; Rozhodčí: Linhart Petr; ŽK: Posejpal Marek, Svoboda Marian, Mikšíček Jiří - Ducháček Jindřich, Kovalda Petr
A2A0605Nová VesPlavy B3:4 (2:3)100
Branky: Fišera Ondřej 2, Nič David - Černý Lukáš 2, Harik Gustav, Vondra Martin; Rozhodčí: Vasko Ivan; ŽK: Fišera Ondřej, Peroutka František - Votoček Ondřej


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0701Plavy BSmržovka B5:0 (3:0)70
Branky: Černý Lukáš 2, Kouřil Jan, Bartoš David, Jelinek Jaroslav; Rozhodčí: Dvořák Jan; ŽK: Bartoš David - Mazánek Václav, Hollas Jakub, Hásek Petr
A2A0702JanovNová Ves4:0 (3:0)40
Branky: Svoboda Pavel, Martínek Radek, Nitsche Marek, Suchánek Pavel; Rozhodčí: Štědrý Pavel; ŽK: Ducháček Jindřich - Peroutka František, Skalický Jakub
A2A0703Tanvald BKořenov5:3 (1:1)100
Branky: Duštíra Zdeněk 2, Ševic Miroslav, Pohl Jakub, Tolvaj Ladislav - Doležal Jiří, Fojtík Aleš, Vrána Marek; Rozhodčí: Pánek Jaroslav; ŽK: Ševic Miroslav, Hudec Aleš, Doleček Pavel - Doležal Jiří, Strnádek Zdeněk
A2A0704Mšeno CJosefův Důl12:0 (3:0)100
Branky: Koudelka Jaroslav 7, Novotný Bohumil 2, Uko Jaroslav, Hadidi Hakim, Šebek Filip; Rozhodčí: Lebeda Karel


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0802Josefův DůlRádlo B2:3 (2:1)100
Branky: Čarný Aleš, Bílý Lukáš - Marinč Milan, Walach Jiří, Matěj Dominik; Rozhodčí: Pánek Jaroslav; ŽK: Bílý Lukáš, Dambruský Michal, Oberhofner Martin - Ota David
A2A0803KořenovMšeno C3:1 (1:0)50
Branky: Fojtík Aleš, Kohút Jan, Dolenský Dominik - Koudelka Jaroslav; Rozhodčí: Mikula Petr; ŽK: Kohút Jan, Posejpal Marek - Koudelka Jaroslav, Duštíra Michal, Kocúr Milan
A2A0804Nová VesTanvald B3:2 (2:2)30
Branky: Stolín Jaroslav, Linka Bohumil, Skalický Jakub - Prechtl Jan 2; Rozhodčí: Dvořák Jan; ŽK: Peroutka František, Fišera Ondřej - Kochánek Michal
A2A0805Plavy BJanov1:2 (1:2)50
Branky: Černý Lukáš - Svoboda Pavel 2; Rozhodčí: Brožek Ivo


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0901JanovSmržovka B3:6 (3:4)100
Branky: Svoboda Pavel 2, Nitsche Marek - Kedroň Lukáš 4, Novák Petr, Frýba Filip; Rozhodčí: Vasko Ivan; ŽK: Dejmek Jakub, Knytl Jakub, Kovalda Petr - Frydrych Miroslav, Mazánek Václav
A2A0902Tanvald BPlavy B1:4 (1:2)80
Branky: Tolvaj Ladislav - Soukup David, Jech David, Jandura Oldřich, Jelinek Jaroslav; Rozhodčí: Frey Martin; ŽK: Trmal Matěj - 0
A2A0903Nová VesMšeno C1:3 (1:2)60
Branky: Fišera Ondřej - Uko Jaroslav, Kocúr Milan, Koudelka Jakub; Rozhodčí: Nestler Jindřich; ŽK: 0 - Šebek Filip
A2A0904Rádlo BKořenov0:5 (0:4)40
Branky: Mikšíček Jiří 2, Kohút Jan, Strnádek Zdeněk, Dolenský Dominik; Rozhodčí: Kafka František


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1001Smržovka BJosefův Důl2:3 (1:2)60
Branky: Kedroň Lukáš 2 - Poláček Jakub 2, Čapek Josef; Rozhodčí: Novák Adam; ŽK: Štěpař Karel - Poláček Jakub
A2A1003Rádlo BNová Ves7:0 (2:0)50
Branky: Zajíček Miroslav 2, Walach Jiří, Bulíř Jaromír, Vepřovský Libor, Matěj Dominik, Medek Michal; Rozhodčí: Linhart Petr; ŽK: 0 - Nýč Lukáš, Peroutka František
A2A1004Mšeno CPlavy B3:3 (1:1)20PK 2:4
Branky: Kocúr Milan, Koudelka Jaroslav, Hadidi Hakim - Tomíček Luboš 2, Jandura Oldřich; Rozhodčí: Dvořák Jan; ŽK: Hadidi Hakim - Wild Jaroslav, Svačina Ondřej
A2A1005Tanvald BJanov2:3 (2:2)50
Branky: Pohořalý Miroslav, Šedivý Jan - Nitsche Marek, Kovalda Petr, Knytl Jakub; Rozhodčí: Kafka František; ŽK: Pohořalý Miroslav, Horváth Roman - Kocourek Štěpán, Dejmek Jakub


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1101Tanvald BSmržovka B1:3 (0:2)50
Branky: Koželuh Alexandr - Kedroň Lukáš, Suchý Jakub, Frýba Filip; Rozhodčí: Vasko Ivan; ŽK: Koželuh Alexandr, Lavička Petr, Vodseďálek Tadeáš - Pipek Jaroslav
A2A1102JanovMšeno C0:1 (0:0)80
Branky: Koudelka Jaroslav; Rozhodčí: Mikula Petr; ŽK: Svoboda Pavel - 0
A2A1103Plavy BRádlo B7:3 (0:1)100
Branky: Jandura Oldřich 4, Hlaváček Petr 2, Tomíček Luboš - Dítě Zdeněk 3; Rozhodčí: Fridrich Jiří
A2A1105KořenovJosefův Důl2:0 (0:0)90
Branky: Věneček Jiří, Fojtík Aleš; Rozhodčí: Lebeda Karel


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1201Smržovka BKořenov4:1 (3:0)60
Branky: Červenka Lukáš, Kedroň Lukáš, Frýba Filip, Mička Lukáš - Vrána Marek; Rozhodčí: Kafka František; ŽK: Novák Petr - Fojtík Aleš
A2A1202Josefův DůlNová Ves2:1 (2:0)110
Branky: Karaqi Liridon, Bělohradský Jakub - Linka Bohumil; Rozhodčí: Vasko Ivan; ŽK: Kubát Petr - Skalický Jakub
A2A1204Rádlo BJanov0:3 (0:2)50
Branky: Suchánek Pavel 2, Knytl Jakub; Rozhodčí: Brožek Ivo; ŽK: Matěj Dominik, Škoda Jan - 0
A2A1205Mšeno CTanvald B4:2 (1:2)20
Branky: Koudelka Jaroslav 2, Uko Jaroslav, Zámečník Michal - Doleček Pavel, Trmal Matěj; Rozhodčí: Mokroš Jan; ŽK: 0 - Kadlic Jozef


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1301Mšeno CSmržovka B4:3 (3:2)30
Branky: Koudelka Jaroslav 2, Kraus Stanislav, Hujer Miroslav - Dressler Libor 2, Novák Petr; Rozhodčí: Lebeda Karel
A2A1302Tanvald BRádlo B6:2 (3:1)60
Branky: Tolvaj Ladislav 3, Šedivý Jan, Doleček Pavel, vlastní - Šrek Michal 2; Rozhodčí: Brožek Ivo; ŽK: 0 - Vele Lukáš
A2A1304Plavy BJosefův Důl4:2 (2:1)63
Branky: Galbavý Slavomír, Jandura Oldřich, Bartoš David, Gallyas René - Bělohradský Jakub 2; Rozhodčí: Mokroš Jan; ŽK: 0 - Volek Tomáš; ČK: 0 - Volek Tomáš
A2A1305Nová VesKořenov1:3 (1:1)30
Branky: Jantsch Pavel - Fojtík Aleš, Šebek Petr, Mikšíček Jiří; Rozhodčí: Kafka František; ŽK: Peroutka František, Fišera Ondřej, Skalický Jakub - Ježek Jiří


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1401Smržovka BNová Ves2:1 (2:1)50
Branky: Dressler Libor, Kedroň Jakub - Fišera Ondřej; Rozhodčí: Vasko Ivan; ŽK: Suchý Jakub - Peroutka František
A2A1402KořenovPlavy B3:2 (1:2)30
Branky: Malec Marek, Šebek Petr, Vrána Marek - Tomíček Luboš 2; Rozhodčí: Fridrich Jiří; ŽK: 0 - Tomíček Luboš, Fojtík Libor
A2A1403Josefův DůlJanov3:0  kontumace
A2A1405Rádlo BMšeno C2:5 (2:1)50
Branky: Rákay Viliam, Vele Přemysl - Koudelka Jaroslav 3, Hadidi Hakim, Zámečník Michal; Rozhodčí: Kafka František; ŽK: 0 - Koudelka Jaroslav


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1501Rádlo BSmržovka B1:4 (1:1)40
Branky: Zajíček Miroslav - Štěpánek Miroslav 2, Kedroň Lukáš 2; Rozhodčí: Kořínek Petr; ŽK: Šikola Adam, Kučera Milan - Štěpař Karel
A2A1503Tanvald BJosefův Důl6:0 (4:0)50
Branky: Šedivý Jan 2, Ševic Miroslav, Horváth Roman, Bobysud Martin, Trmal Matěj; Rozhodčí: Vasko Ivan; ŽK: Trmal Matěj, Doleček Pavel - Čarný Aleš
A2A1504JanovKořenov0:1 (0:0)60
Branky: Břicháček Lukáš; Rozhodčí: Brožek Ivo; ŽK: Kovalda Petr - 0
A2A1505Plavy BNová Ves10:1 (3:0)60
Branky: Soukup David 3, Bartoš David 3, Jandura Oldřich 2, Harik Gustav, Gallyas René - Georgiev Michabl; Rozhodčí: Kafka František


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1601Smržovka BPlavy B0:0 (0:0)50PK 4 : 5
Rozhodčí: Vasko Ivan; ŽK: Suchý Jakub - Vondra Martin, Hlaváček Petr
A2A1602Nová VesJanov0:1 (0:1)40
Branky: Pilz Michael; Rozhodčí: Linhart Petr; ŽK: Peroutka František - 0
A2A1603KořenovTanvald B5:0 (1:0)100
Branky: Věneček Jiří 2, Fojtík Aleš, Břicháček Lukáš, Kohút Jan; Rozhodčí: Pánek Jaroslav
A2A1604Josefův DůlMšeno C2:6 (0:6)60
Branky: Čapek Josef 2 - Dočkal Miroslav 2, Kocúr Milan 2, Hujer Miroslav, Zámečník Michal; Rozhodčí: Lebeda Karel; ŽK: 0 - Vaněk Petr


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1702Rádlo BJosefův Důl4:5 (4:3)60
Branky: Šrek Michal 4 - Čapek Josef 4, Vogt Marek; Rozhodčí: Nagy Marek; ŽK: Štok Jindřich - Efenberk Bohuslav
A2A1703Mšeno CKořenov3:3 (1:1)55PK 3:4
Branky: Koudelka Jaroslav 3 - Doležal Jiří 2, Šnýdl Jan; Rozhodčí: Ferraro Giuseppe; ŽK: Vaněk Petr, Dutka Martin - Doležal Jiří
A2A1704Tanvald BNová Ves6:1 (4:1)50
Branky: Tolvaj Ladislav 5, Pohl Jakub - Fišera Ondřej; Rozhodčí: Pánek Jaroslav; ŽK: 0 - Fišera Ondřej, Halama Ladislav, Peroutka František
A2A1705JanovPlavy B0:0 (0:0)40PK 3:2
Rozhodčí: Kafka František


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1801Smržovka BJanov2:2 (0:1)50PK 5:6
Branky: Pipek Jaroslav, Kedroň Lukáš - Zámečník Tomáš, Nitsche Marek; Rozhodčí: Vasko Ivan; ŽK: 0 - Nitsche Marek
A2A1802Plavy BTanvald B3:1 (1:0)98
Branky: Jandura Oldřich 3 - Horváth Roman; Rozhodčí: Kočíb Jiří; ŽK: Kouřil Jan - Hudec Aleš, Doleček Pavel
A2A1803Mšeno CNová Ves10:0 (5:0)40
Branky: Koudelka Jaroslav 5, Flek Tomáš 2, Gottwald Jaroslav, Kocúr Milan, Hadidi Hakim; Rozhodčí: Kafka František
A2A1804KořenovRádlo B3:0  kontumace



OFS Jablonec
Emilie Floriánové 9,
466 01 Jablonec nad Nisou 1
Tel: 483 320 772; M: 739 547 414
Fax: 483 711 798
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Fotbalová (r)evoluce-encyklopedie
Usnesení z OVH dne 9.2.2015
Rozpis soutěží 2014-2015
Adresář FO okresu Jablonec n.N.
Formuláře OFS ke stažení
Nový zápis o utkání FAČR
 
STK
25.6.2015Konečné tabulky 2014-2015
 
Disciplinární komise
25.6.2015Zápis z DK dne 24.06.2015
18.6.2015Zápis z DK dne 17.06.2015
11.6.2015Zápis z DK dne 10.06.2015
4.6.2015Zápis z DK dne 03.06.2015
28.5.2015Zápis z DK dne 27.05.2015
14.5.2015Zápis z DK dne 13.05.2015
29.4.2015Zápis z DK dne 29.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 22.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 15.04.2015
 
Komise mládeže
18.6.2015Nadstavba mladších žáků
4.10.2012Pravidla minikopané-starší přípravky
4.10.2012Pravidla mikrokopané-mladší přípravky
 
Úřední zprávy
25.6.2015Úřední zpráva 31/1415 ze 24.06.2015
18.6.2015Úřední zpráva 30/1415 ze 17.06.2015
11.6.2015Úřední zpráva 29/1415 ze 10.06.2015
4.6.2015Úřední zpráva 28/1415 ze 03.06.2015
28.5.2015Úřední zpráva 27/1415 z 27.05.2015
20.5.2015Úřední zpráva 26/1415 z 20.05.2015
14.5.2015Úřední zpráva 25/1415 z 13.05.2015
7.5.2015Úřední zpráva 24/1415 z 06.05.2015
29.4.2015Úřední zpráva 23/1415 z 29.04.2015
22.4.2015Úřední zpráva 22/1415 z 22.04.2015
16.4.2015Úřední zpráva 21/1415 z 15.04.2015
9.4.2015Úřední zpráva 20/1415 z 08.04.2015
19.3.2015Úřední zpráva 19/1415 z 18.03.2015
5.2.2015Úřední zpráva 18/1415 z 04.02.2015
 
Fotoreportáže
17.6.2015Vítěz OP mladších žáků 2014/2015 RSKM Tanvaldsko C
17.6.2015Vítěz OP II.třídy 2014/2015 Albrectice/Jiřetín
16.6.2015Vítěz OS III.třídy 2014/2015 Mšeno C
28.4.2015Okresní reprezentace U-11 roč.2004
28.4.2015Okresní reprezentace U-12 roč.2003
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate