Domácí soutěže

reklama

C1A - Okresní přebor dorostu LBC/JBC

3. kolo 23.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0301VratislaviceBulovka24.08. 14:00NEUMT Harcov
C1A0302Stráž n.N.Nové Město p.Sm.24.08. 10:00NE
C1A0303Pěnčín (JN)Bílý Kostel23.08. 11:30SO
C1A0304Mšeno BHejnice24.08. 14:00NEUMT Břízky
C1A0305LučanyVesec24.08. 10:00NE
C1A0306DržkovBílý Potok23.08. 10:00SO


4. kolo 30.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0401BulovkaBílý Potok31.08. 12:00NE
C1A0402VesecDržkov30.08. 10:30SO
C1A0403HejniceLučany30.08. 10:00SO
C1A0404Bílý KostelMšeno B17.09. 17:00ST
C1A0405Nové Město p.Sm.Pěnčín (JN)30.08. 10:00SO
C1A0406VratislaviceStráž n.N.31.08. 14:00NEUMT Harcov


5. kolo 06.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0501Stráž n.N.Bulovka07.09. 10:00NE
C1A0502Pěnčín (JN)Vratislavice06.09. 11:30SO
C1A0503Mšeno BNové Město p.Sm.07.09. 14:00NEUMT Břízky
C1A0504LučanyBílý Kostel07.09. 10:00NE
C1A0505DržkovHejnice06.09. 10:00SO
C1A0506VesecBílý Potok06.09. 10:30SO


2. kolo 10.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0201BulovkaDržkov28.10. 13:00ÚT
C1A0202Bílý PotokLučany28.10. 14:00ÚT
C1A0203VesecMšeno B02.11. 10:30NE
C1A0204HejnicePěnčín (JN)10.09. 17:00ST
C1A0205Bílý KostelStráž n.N.10.09. 17:00ST
C1A0206Nové Město p.Sm.Vratislavice10.09. 17:00ST


6. kolo 13.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0601BulovkaVesec14.09. 12:00NE
C1A0602HejniceBílý Potok13.09. 10:00SO
C1A0603Bílý KostelDržkov13.09. 13:30SO
C1A0604Nové Město p.Sm.Lučany13.09. 10:00SO
C1A0605VratislaviceMšeno B14.09. 14:00NEUMT Harcov
C1A0606Stráž n.N.Pěnčín (JN)14.09. 10:00NE


7. kolo 20.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0701Pěnčín (JN)Bulovka20.09. 11:30SO
C1A0702Mšeno BStráž n.N.21.09. 14:00NEUMT Břízky
C1A0703LučanyVratislavice21.09. 10:00NE
C1A0704DržkovNové Město p.Sm.20.09. 10:00SO
C1A0705Bílý PotokBílý Kostel02.11. 14:00NE
C1A0706VesecHejnice20.09. 10:30SO


8. kolo 27.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0801BulovkaHejnice28.09. 12:00NE
C1A0802Bílý KostelVesec27.09. 13:00SO
C1A0803Nové Město p.Sm.Bílý Potok27.09. 10:00SO
C1A0804VratislaviceDržkov28.09. 14:00NEUMT Harcov
C1A0805Stráž n.N.Lučany01.11. 11:30SO
C1A0806Pěnčín (JN)Mšeno B28.10. 10:00ÚT


9. kolo 04.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0901Mšeno BBulovka05.10. 12:00NEUMT Břízky
C1A0902LučanyPěnčín (JN)05.10. 10:00NE
C1A0903DržkovStráž n.N.04.10. 10:00SO
C1A0904Bílý PotokVratislavice05.10. 14:00NE
C1A0905VesecNové Město p.Sm.04.10. 10:30SO
C1A0906HejniceBílý Kostel04.10. 10:00SO


10. kolo 11.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1001BulovkaBílý Kostel12.10. 12:00NE
C1A1002Nové Město p.Sm.Hejnice11.10. 10:00SO
C1A1003VratislaviceVesec12.10. 14:00NEUMT Harcov
C1A1004Stráž n.N.Bílý Potok09.11. 10:00NE
C1A1005Pěnčín (JN)Držkov11.10. 11:30SO
C1A1006Mšeno BLučany12.10. 13:30NEUMT Břízky


11. kolo 18.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1101LučanyBulovka19.10. 10:00NE
C1A1102DržkovMšeno B18.10. 10:00SO
C1A1103Bílý PotokPěnčín (JN)19.10. 14:00NE
C1A1104VesecStráž n.N.18.10. 10:30SO
C1A1105HejniceVratislavice18.10. 10:00SO
C1A1106Bílý KostelNové Město p.Sm.18.10. 12:00SO


1. kolo 25.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A0101Nové Město p.Sm.Bulovka25.10. 10:00SO
C1A0102VratislaviceBílý Kostel26.10. 14:00NEUMT Harcov
C1A0103Stráž n.N.Hejnice26.10. 10:00NE
C1A0104Pěnčín (JN)Vesec29.10. 15:00ST
C1A0105Mšeno BBílý Potok26.10. 10:00NEUMT Břízky
C1A0106LučanyDržkov26.10. 10:00NE


14. kolo 04.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1401BulovkaVratislavice28.04. 17:30ÚT
C1A1402Nové Město p.Sm.Stráž n.N.08.05. 10:00
C1A1403Bílý KostelPěnčín (JN)06.05. 17:00ST
C1A1404HejniceMšeno B01.05. 16:00
C1A1405VesecLučany07.05. 17:30ČT
C1A1406Bílý PotokDržkov29.04. 17:00ST


15. kolo 11.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1501Bílý PotokBulovka12.04. 14:00NE
C1A1502DržkovVesec27.05. 17:30ST
C1A1503LučanyHejnice21.05. 17:30ČT
C1A1504Mšeno BBílý Kostel12.04. 10:00NEUMT
C1A1505Pěnčín (JN)Nové Město p.Sm.29.04. 17:00ST
C1A1506Stráž n.N.Vratislavice12.04. 10:00NE


16. kolo 18.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1601BulovkaStráž n.N.19.04. 11:30NE
C1A1602VratislavicePěnčín (JN)19.04. 14:00NE
C1A1603Nové Město p.Sm.Mšeno B18.04. 10:00SO
C1A1604Bílý KostelLučany19.04. 11:00NE
C1A1605HejniceDržkov18.04. 10:00SO
C1A1606VesecBílý Potok19.04. 14:00NE


17. kolo 25.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1701VesecBulovka12.05. 17:30ÚT
C1A1702Bílý PotokHejnice26.04. 14:00NE
C1A1703DržkovBílý Kostel08.05. 10:00
C1A1704LučanyNové Město p.Sm.26.04. 10:00NE
C1A1705Mšeno BVratislavice25.04. 14:00SOUMT
C1A1706Pěnčín (JN)Stráž n.N.25.04. 11:30SO


18. kolo 02.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1801BulovkaPěnčín (JN)03.05. 11:30NE
C1A1802Stráž n.N.Mšeno B03.05. 10:00NE
C1A1803VratislaviceLučany03.05. 14:00NE
C1A1804Nové Město p.Sm.Držkov02.05. 10:00SO
C1A1805Bílý KostelBílý Potok03.05. 11:00NE
C1A1806HejniceVesec02.05. 10:00SO


19. kolo 09.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1901HejniceBulovka09.05. 10:00SO
C1A1902VesecBílý Kostel10.05. 10:30NE
C1A1903Bílý PotokNové Město p.Sm.10.05. 14:00NE
C1A1904DržkovVratislavice09.05. 10:00SO
C1A1905LučanyStráž n.N.10.05. 10:00NE
C1A1906Mšeno BPěnčín (JN)10.05. 10:00NEUMT


20. kolo 16.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A2001BulovkaMšeno B17.05. 11:30NE
C1A2002Pěnčín (JN)Lučany16.05. 11:30SO
C1A2003Stráž n.N.Držkov17.05. 10:00NE
C1A2004VratislaviceBílý Potok17.05. 14:00NE
C1A2005Nové Město p.Sm.Vesec16.05. 10:00SO
C1A2006Bílý KostelHejnice17.05. 11:00NE


21. kolo 23.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A2101Bílý KostelBulovka24.05. 11:00NE
C1A2102HejniceNové Město p.Sm.23.05. 10:00SO
C1A2103VesecVratislavice23.05. 10:30SO
C1A2104Bílý PotokStráž n.N.24.05. 14:00NE
C1A2105DržkovPěnčín (JN)23.05. 10:00SO
C1A2106LučanyMšeno B24.05. 10:00NE


22. kolo 30.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A2201BulovkaLučany31.05. 11:30NE
C1A2202Mšeno BDržkov31.05. 10:00NEUMT
C1A2203Pěnčín (JN)Bílý Potok30.05. 11:30SO
C1A2204Stráž n.N.Vesec31.05. 10:00NE
C1A2205VratislaviceHejnice31.05. 14:00NE
C1A2206Nové Město p.Sm.Bílý Kostel30.05. 10:00SO


13. kolo 06.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1301DržkovBulovka06.06. 10:00SO
C1A1302LučanyBílý Potok07.06. 10:00NE
C1A1303Mšeno BVesec07.06. 10:00NEUMT
C1A1304Pěnčín (JN)Hejnice06.06. 11:30SO
C1A1305Stráž n.N.Bílý Kostel07.06. 10:00NE
C1A1306VratislaviceNové Město p.Sm.07.06. 14:00NE


12. kolo 13.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
C1A1201BulovkaNové Město p.Sm.14.06. 09:30NE
C1A1202Bílý KostelVratislavice14.06. 11:00NE
C1A1203HejniceStráž n.N.13.06. 10:00SO
C1A1204VesecPěnčín (JN)13.06. 13:00SO
C1A1205Bílý PotokMšeno B08.05. 17:30
C1A1206DržkovLučany13.06. 10:00SO



OFS Jablonec
Emilie Floriánové 9,
466 01 Jablonec nad Nisou 1
Tel: 483 320 772; M: 739 547 414
Fax: 483 711 798
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Fotbalová (r)evoluce-encyklopedie
Usnesení z OVH dne 9.2.2015
Rozpis soutěží 2014-2015
Adresář FO okresu Jablonec n.N.
Formuláře OFS ke stažení
Nový zápis o utkání FAČR
 
STK
25.6.2015Konečné tabulky 2014-2015
 
Disciplinární komise
25.6.2015Zápis z DK dne 24.06.2015
18.6.2015Zápis z DK dne 17.06.2015
11.6.2015Zápis z DK dne 10.06.2015
4.6.2015Zápis z DK dne 03.06.2015
28.5.2015Zápis z DK dne 27.05.2015
14.5.2015Zápis z DK dne 13.05.2015
29.4.2015Zápis z DK dne 29.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 22.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 15.04.2015
 
Komise mládeže
18.6.2015Nadstavba mladších žáků
4.10.2012Pravidla minikopané-starší přípravky
4.10.2012Pravidla mikrokopané-mladší přípravky
 
Úřední zprávy
25.6.2015Úřední zpráva 31/1415 ze 24.06.2015
18.6.2015Úřední zpráva 30/1415 ze 17.06.2015
11.6.2015Úřední zpráva 29/1415 ze 10.06.2015
4.6.2015Úřední zpráva 28/1415 ze 03.06.2015
28.5.2015Úřední zpráva 27/1415 z 27.05.2015
20.5.2015Úřední zpráva 26/1415 z 20.05.2015
14.5.2015Úřední zpráva 25/1415 z 13.05.2015
7.5.2015Úřední zpráva 24/1415 z 06.05.2015
29.4.2015Úřední zpráva 23/1415 z 29.04.2015
22.4.2015Úřední zpráva 22/1415 z 22.04.2015
16.4.2015Úřední zpráva 21/1415 z 15.04.2015
9.4.2015Úřední zpráva 20/1415 z 08.04.2015
19.3.2015Úřední zpráva 19/1415 z 18.03.2015
5.2.2015Úřední zpráva 18/1415 z 04.02.2015
 
Fotoreportáže
17.6.2015Vítěz OP mladších žáků 2014/2015 RSKM Tanvaldsko C
17.6.2015Vítěz OP II.třídy 2014/2015 Albrectice/Jiřetín
16.6.2015Vítěz OS III.třídy 2014/2015 Mšeno C
28.4.2015Okresní reprezentace U-11 roč.2004
28.4.2015Okresní reprezentace U-12 roč.2003
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate