Domácí soutěže

reklama

C1A - Okresní přebor dorostu LBC/JBC

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0101Nové Město p.Sm.Bulovka2:2 (1:1)
C1A0102VratislaviceBílý Kostel5:0 (2:0)
C1A0103Stráž n.N.Hejnice5:0 (1:0)
C1A0104Pěnčín (JN)Vesec0:7 (0:4)
C1A0105Mšeno BBílý Potok14:0 (4:0)
C1A0106LučanyDržkov5:3 (3:3)


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0201BulovkaDržkov6:3 (4:1)
C1A0202Bílý PotokLučany1:14 (0:8)
C1A0203VesecMšeno B8:3 (6:1)
C1A0204HejnicePěnčín (JN)3:1 (1:0)
C1A0205Bílý KostelStráž n.N.0:3 (0:3)
C1A0206Nové Město p.Sm.Vratislavice4:5 (3:1)


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0301VratislaviceBulovka2:0 (0:0)
C1A0302Stráž n.N.Nové Město p.Sm.9:0 (4:0)
C1A0303Pěnčín (JN)Bílý Kostel0:8 (0:6)
C1A0304Mšeno BHejnice13:0 (9:0)
C1A0305LučanyVesec2:4 (2:1)
C1A0306DržkovBílý Potok17:0 (8:0)


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0401BulovkaBílý Potok13:0 (7:0)
C1A0402VesecDržkov7:2 (4:1)
C1A0403HejniceLučany0:9 (0:4)
C1A0404Bílý KostelMšeno B1:6 (1:4)
C1A0405Nové Město p.Sm.Pěnčín (JN)1:1 (0:0)
C1A0406VratislaviceStráž n.N.0:8 (0:3)


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0501Stráž n.N.Bulovka4:1 (1:1)
C1A0502Pěnčín (JN)Vratislavice0:6 (0:2)
C1A0503Mšeno BNové Město p.Sm.0:3 (0:0) kontumace
C1A0504LučanyBílý Kostel4:1 (2:1)
C1A0505DržkovHejnice2:1 (1:1)
C1A0506VesecBílý Potok27:0 (15:0)


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0601BulovkaVesec0:4 (0:3)
C1A0602HejniceBílý Potok16:0 (8:0)
C1A0603Bílý KostelDržkov7:3 (3:2)
C1A0604Nové Město p.Sm.Lučany6:1 (1:1)
C1A0605VratislaviceMšeno B0:4 (0:1)
C1A0606Stráž n.N.Pěnčín (JN)16:0 (9:0)


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0701Pěnčín (JN)Bulovka0:0 (0:0)
C1A0702Mšeno BStráž n.N.3:4 (2:2)
C1A0703LučanyVratislavice3:3 (1:1)
C1A0704DržkovNové Město p.Sm.10:1 (6:0)
C1A0705Bílý PotokBílý Kostel0:11 (0:4)
C1A0706VesecHejnice13:0 (7:0)


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0801BulovkaHejnice5:2 (2:0)
C1A0802Bílý KostelVesec3:5 (0:4)
C1A0803Nové Město p.Sm.Bílý Potok17:0 (7:0)
C1A0804VratislaviceDržkov4:1 (3:0)
C1A0805Stráž n.N.Lučany3:3 (2:0)
C1A0806Pěnčín (JN)Mšeno B0:7 (0:2)


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0901Mšeno BBulovka0:3 (0:1)
C1A0902LučanyPěnčín (JN)2:0 (0:0)
C1A0903DržkovStráž n.N.2:2 (1:1)
C1A0904Bílý PotokVratislavice1:10 (0:5)
C1A0905VesecNové Město p.Sm.9:1 (6:1)
C1A0906HejniceBílý Kostel1:3 (1:0)


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1001BulovkaBílý Kostel2:1 (0:0)
C1A1002Nové Město p.Sm.Hejnice3:1 (1:1)
C1A1003VratislaviceVesec4:4 (2:3)
C1A1004Stráž n.N.Bílý Potok14:1 (7:0)
C1A1005Pěnčín (JN)Držkov1:8 (1:3)
C1A1006Mšeno BLučany2:2 (0:1)


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1101LučanyBulovka4:5 (1:4)
C1A1102DržkovMšeno B5:4 (1:1)
C1A1103Bílý PotokPěnčín (JN)1:2 (1:2)
C1A1104VesecStráž n.N.4:1 (2:1)
C1A1105HejniceVratislavice0:10 (0:5)
C1A1106Bílý KostelNové Město p.Sm.6:1 (2:0)


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1201BulovkaNové Město p.Sm.3:4 (2:3)
C1A1202Bílý KostelVratislavice2:2 (1:0)
C1A1203HejniceStráž n.N.3:2 (0:2)
C1A1204VesecPěnčín (JN)3:0  kontumace
C1A1205Bílý PotokMšeno B1:16 (0:11)
C1A1206DržkovLučany3:0  kontumace


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1301DržkovBulovka3:0  kontumace
C1A1302LučanyBílý Potok3:0  kontumace
C1A1303Mšeno BVesec2:1 (0:1)
C1A1304Pěnčín (JN)Hejnice0:11 (0:6)
C1A1305Stráž n.N.Bílý Kostel4:4 (1:0)
C1A1306VratislaviceNové Město p.Sm.6:1 (2:0)


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1401BulovkaVratislavice1:6 (0:3)
C1A1402Nové Město p.Sm.Stráž n.N.7:4 (4:1)
C1A1403Bílý KostelPěnčín (JN)15:0 (11:0)
C1A1404HejniceMšeno B2:3 (2:2)
C1A1405VesecLučany4:0 (2:0)
C1A1406Bílý PotokDržkov2:5 (0:3)


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1501Bílý PotokBulovka0:12 (0:8)
C1A1502DržkovVesec4:1 (0:0)
C1A1503LučanyHejnice1:1 (0:0)
C1A1504Mšeno BBílý Kostel4:0 (2:0)
C1A1505Pěnčín (JN)Nové Město p.Sm.2:6 (2:3)
C1A1506Stráž n.N.Vratislavice2:3 (0:1)


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1601BulovkaStráž n.N.1:1 (0:1)
C1A1602VratislavicePěnčín (JN)15:0 (5:0)
C1A1603Nové Město p.Sm.Mšeno B4:5 (2:2)
C1A1604Bílý KostelLučany3:3 (0:0)
C1A1605HejniceDržkov3:4 (1:3)
C1A1606VesecBílý Potok14:0 (10:0)


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1701VesecBulovka6:3 (4:3)
C1A1702Bílý PotokHejnice0:17 (0:7)
C1A1703DržkovBílý Kostel3:2 (2:0)
C1A1704LučanyNové Město p.Sm.1:1 (0:0)
C1A1705Mšeno BVratislavice2:0 (2:0)
C1A1706Pěnčín (JN)Stráž n.N.0:3  kontumace


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1801BulovkaPěnčín (JN)1:0 (0:0)
C1A1802Stráž n.N.Mšeno B0:3 (0:0)
C1A1803VratislaviceLučany4:2 (1:1)
C1A1804Nové Město p.Sm.Držkov3:3 (1:1)
C1A1805Bílý KostelBílý Potok9:0 (4:0)
C1A1806HejniceVesec0:9 (0:5)


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1901HejniceBulovka3:0  kontumace
C1A1902VesecBílý Kostel2:1 (1:1)
C1A1903Bílý PotokNové Město p.Sm.1:8 (1:3)
C1A1904DržkovVratislavice1:5 (1:1)
C1A1905LučanyStráž n.N.0:1 (0:1)
C1A1906Mšeno BPěnčín (JN)8:2 (5:2)


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2001BulovkaMšeno B2:3 (0:3)
C1A2002Pěnčín (JN)Lučany6:2 (3:2)
C1A2003Stráž n.N.Držkov3:0 (1:0)
C1A2004VratislaviceBílý Potok24:0 (7:0)
C1A2005Nové Město p.Sm.Vesec1:4 (1:3)
C1A2006Bílý KostelHejnice2:2 (1:2)


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2101Bílý KostelBulovka5:1 (4:1)
C1A2102HejniceNové Město p.Sm.3:1 (1:1)
C1A2103VesecVratislavice4:1 (1:0)
C1A2104Bílý PotokStráž n.N.2:6 (1:3)
C1A2105DržkovPěnčín (JN)3:0  kontumace
C1A2106LučanyMšeno B1:8 (1:6)


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2201BulovkaLučany8:0 (5:0)
C1A2202Mšeno BDržkov5:1 (0:1)
C1A2203Pěnčín (JN)Bílý Potok2:2 (1:1)
C1A2204Stráž n.N.Vesec1:3 (0:0)
C1A2205VratislaviceHejnice5:0 (1:0)
C1A2206Nové Město p.Sm.Bílý Kostel4:7 (2:3)



OFS Jablonec
Emilie Floriánové 9,
466 01 Jablonec nad Nisou 1
Tel: 483 320 772; M: 739 547 414
Fax: 483 711 798
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Fotbalová (r)evoluce-encyklopedie
Usnesení z OVH dne 9.2.2015
Rozpis soutěží 2014-2015
Adresář FO okresu Jablonec n.N.
Formuláře OFS ke stažení
Nový zápis o utkání FAČR
 
STK
25.6.2015Konečné tabulky 2014-2015
 
Disciplinární komise
25.6.2015Zápis z DK dne 24.06.2015
18.6.2015Zápis z DK dne 17.06.2015
11.6.2015Zápis z DK dne 10.06.2015
4.6.2015Zápis z DK dne 03.06.2015
28.5.2015Zápis z DK dne 27.05.2015
14.5.2015Zápis z DK dne 13.05.2015
29.4.2015Zápis z DK dne 29.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 22.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 15.04.2015
 
Komise mládeže
18.6.2015Nadstavba mladších žáků
4.10.2012Pravidla minikopané-starší přípravky
4.10.2012Pravidla mikrokopané-mladší přípravky
 
Úřední zprávy
25.6.2015Úřední zpráva 31/1415 ze 24.06.2015
18.6.2015Úřední zpráva 30/1415 ze 17.06.2015
11.6.2015Úřední zpráva 29/1415 ze 10.06.2015
4.6.2015Úřední zpráva 28/1415 ze 03.06.2015
28.5.2015Úřední zpráva 27/1415 z 27.05.2015
20.5.2015Úřední zpráva 26/1415 z 20.05.2015
14.5.2015Úřední zpráva 25/1415 z 13.05.2015
7.5.2015Úřední zpráva 24/1415 z 06.05.2015
29.4.2015Úřední zpráva 23/1415 z 29.04.2015
22.4.2015Úřední zpráva 22/1415 z 22.04.2015
16.4.2015Úřední zpráva 21/1415 z 15.04.2015
9.4.2015Úřední zpráva 20/1415 z 08.04.2015
19.3.2015Úřední zpráva 19/1415 z 18.03.2015
5.2.2015Úřední zpráva 18/1415 z 04.02.2015
 
Fotoreportáže
17.6.2015Vítěz OP mladších žáků 2014/2015 RSKM Tanvaldsko C
17.6.2015Vítěz OP II.třídy 2014/2015 Albrectice/Jiřetín
16.6.2015Vítěz OS III.třídy 2014/2015 Mšeno C
28.4.2015Okresní reprezentace U-11 roč.2004
28.4.2015Okresní reprezentace U-12 roč.2003
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate