Domácí soutěže

reklama

E1A - Okresní přebor starších žáků LBC/JBC

2. kolo 30.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
E1A0202LučanyŽelezný Brod10.09. 17:00ST
E1A0203ChrastavaMšeno11.09. 17:00ČT
E1A0204VišňováFrýdlant30.08. 10:00SO
E1A0205VesecVratislavice30.08. 08:30SO


1. kolo 03.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
E1A0101VesecHabartice/Raspenava03.09. 17:00ST
E1A0102VratislaviceVišňová03.09. 17:00STUMT Harcov
E1A0103FrýdlantChrastava03.09. 16:30STUMT
E1A0104MšenoLučany03.09. 17:00STUMT Břízky


3. kolo 06.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
E1A0301VratislaviceHabartice/Raspenava06.09. 10:00SO
E1A0302FrýdlantVesec07.09. 11:00NEUMT
E1A0303MšenoVišňová07.09. 10:00NEUMT Břízky
E1A0304Železný BrodChrastava07.09. 10:00NEUMT


4. kolo 13.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
E1A0401Habartice/RaspenavaLučany14.09. 10:00NERaspenava
E1A0403VišňováŽelezný Brod13.09. 10:00SO
E1A0404VesecMšeno13.09. 10:00SO
E1A0405VratislaviceFrýdlant13.09. 10:00SOUMT Harcov


5. kolo 20.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
E1A0501FrýdlantHabartice/Raspenava21.09. 09:00NEUMT
E1A0502MšenoVratislavice21.09. 10:00NEUMT Břízky
E1A0503Železný BrodVesec21.09. 10:00NEUMT
E1A0505LučanyChrastava20.09. 10:00SO


6. kolo 27.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
E1A0601Habartice/RaspenavaChrastava28.09. 10:00NERaspenava
E1A0602VišňováLučany27.09. 10:00SO
E1A0604VratislaviceŽelezný Brod27.09. 10:00SOUMT Harcov
E1A0605FrýdlantMšeno27.09. 11:00SOUMT


7. kolo 04.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
E1A0701MšenoHabartice/Raspenava05.10. 10:00NEUMT Břízky
E1A0702Železný BrodFrýdlant05.10. 10:00NEUMT
E1A0704LučanyVesec04.10. 10:00SO
E1A0705ChrastavaVišňová04.10. 10:30SO


8. kolo 11.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
E1A0801Habartice/RaspenavaVišňová12.10. 10:00NERaspenava
E1A0802VesecChrastava11.10. 10:00SO
E1A0803VratislaviceLučany11.10. 10:00SOUMT Harcov
E1A0805MšenoŽelezný Brod12.10. 10:00NEUMT Břízky


9. kolo 18.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
E1A0901Železný BrodHabartice/Raspenava19.10. 14:15NEUMT
E1A0903LučanyFrýdlant18.10. 10:00SO
E1A0904ChrastavaVratislavice18.10. 10:30SO
E1A0905VišňováVesec18.10. 10:00SO


10. kolo 18.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
E1A1001Habartice/RaspenavaVesec19.04. 11:00NEHabartice
E1A1002VišňováVratislavice18.04. 10:00SO
E1A1003ChrastavaFrýdlant18.04. 10:30SO
E1A1004LučanyMšeno18.04. 10:00SO


11. kolo 25.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
E1A1102Železný BrodLučany25.04. 10:00SOUMT
E1A1103MšenoChrastava26.04. 10:00NEUMT
E1A1104FrýdlantVišňová26.04. 09:00NE
E1A1105VratislaviceVesec25.04. 10:00SO


12. kolo 02.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
E1A1201Habartice/RaspenavaVratislavice03.05. 11:00NEHabartice
E1A1202VesecFrýdlant02.05. 10:00SO
E1A1203VišňováMšeno02.05. 10:00SO
E1A1204ChrastavaŽelezný Brod02.05. 10:30SO


13. kolo 09.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
E1A1301LučanyHabartice/Raspenava09.05. 10:00SO
E1A1303Železný BrodVišňová09.05. 10:30SOUMT
E1A1304MšenoVesec09.05. 10:00SOUMT
E1A1305FrýdlantVratislavice10.05. 09:00NE


14. kolo 16.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
E1A1401Habartice/RaspenavaFrýdlant17.05. 11:00NEHabartice
E1A1402VratislaviceMšeno16.05. 10:00SO
E1A1403VesecŽelezný Brod16.05. 10:00SO
E1A1405ChrastavaLučany16.05. 10:30SO


15. kolo 23.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
E1A1501ChrastavaHabartice/Raspenava23.05. 10:30SO
E1A1502LučanyVišňová23.05. 10:00SO
E1A1504Železný BrodVratislavice23.05. 10:30SOUMT
E1A1505MšenoFrýdlant23.05. 10:00SOUMT


16. kolo 30.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
E1A1601Habartice/RaspenavaMšeno31.05. 11:00NEHabartice
E1A1602FrýdlantŽelezný Brod30.05. 10:00SO
E1A1604VesecLučany30.05. 10:00SO
E1A1605VišňováChrastava30.05. 10:00SO


17. kolo 06.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
E1A1701VišňováHabartice/Raspenava06.06. 10:00SO
E1A1702ChrastavaVesec06.06. 10:30SO
E1A1703LučanyVratislavice06.06. 10:00SO
E1A1705Železný BrodMšeno06.06. 10:30SOUMT


18. kolo 13.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
E1A1801Habartice/RaspenavaŽelezný Brod14.06. 11:00NEHabartice
E1A1803FrýdlantLučany13.06. 11:00SO
E1A1804VratislaviceChrastava13.06. 10:00SO
E1A1805VesecVišňová13.06. 10:00SO



OFS Jablonec
Emilie Floriánové 9,
466 01 Jablonec nad Nisou 1
Tel: 483 320 772; M: 739 547 414
Fax: 483 711 798
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Fotbalová (r)evoluce-encyklopedie
Usnesení z OVH dne 9.2.2015
Rozpis soutěží 2014-2015
Adresář FO okresu Jablonec n.N.
Formuláře OFS ke stažení
Nový zápis o utkání FAČR
 
STK
25.6.2015Konečné tabulky 2014-2015
 
Disciplinární komise
25.6.2015Zápis z DK dne 24.06.2015
18.6.2015Zápis z DK dne 17.06.2015
11.6.2015Zápis z DK dne 10.06.2015
4.6.2015Zápis z DK dne 03.06.2015
28.5.2015Zápis z DK dne 27.05.2015
14.5.2015Zápis z DK dne 13.05.2015
29.4.2015Zápis z DK dne 29.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 22.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 15.04.2015
 
Komise mládeže
18.6.2015Nadstavba mladších žáků
4.10.2012Pravidla minikopané-starší přípravky
4.10.2012Pravidla mikrokopané-mladší přípravky
 
Úřední zprávy
25.6.2015Úřední zpráva 31/1415 ze 24.06.2015
18.6.2015Úřední zpráva 30/1415 ze 17.06.2015
11.6.2015Úřední zpráva 29/1415 ze 10.06.2015
4.6.2015Úřední zpráva 28/1415 ze 03.06.2015
28.5.2015Úřední zpráva 27/1415 z 27.05.2015
20.5.2015Úřední zpráva 26/1415 z 20.05.2015
14.5.2015Úřední zpráva 25/1415 z 13.05.2015
7.5.2015Úřední zpráva 24/1415 z 06.05.2015
29.4.2015Úřední zpráva 23/1415 z 29.04.2015
22.4.2015Úřední zpráva 22/1415 z 22.04.2015
16.4.2015Úřední zpráva 21/1415 z 15.04.2015
9.4.2015Úřední zpráva 20/1415 z 08.04.2015
19.3.2015Úřední zpráva 19/1415 z 18.03.2015
5.2.2015Úřední zpráva 18/1415 z 04.02.2015
 
Fotoreportáže
17.6.2015Vítěz OP mladších žáků 2014/2015 RSKM Tanvaldsko C
17.6.2015Vítěz OP II.třídy 2014/2015 Albrectice/Jiřetín
16.6.2015Vítěz OS III.třídy 2014/2015 Mšeno C
28.4.2015Okresní reprezentace U-11 roč.2004
28.4.2015Okresní reprezentace U-12 roč.2003
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate