Domácí soutěže

reklama

F1A - Okresní přebor mladších žáků

1. kolo 06.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0101Železný BrodHarrachov17.09. 16:30STUMT
F1A0102SmržovkaLučany06.09. 14:00SO
F1A0103RychnovRSKM Tanvaldsko C06.09. 10:00SO


2. kolo 13.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0202RSKM Tanvaldsko CHodkovice14.09. 09:30NEPěnčín
F1A0203LučanyRychnov13.09. 10:00SO
F1A0204Železný BrodSmržovka14.09. 12:30NEUMT


3. kolo 20.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0301SmržovkaHarrachov24.09. 16:30ST
F1A0302RychnovŽelezný Brod20.09. 10:00SO
F1A0303HodkoviceLučany20.09. 14:30SO


4. kolo 27.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0401HarrachovRSKM Tanvaldsko C27.09. 14:30SOUMT
F1A0403Železný BrodHodkovice28.09. 12:30NEUMT
F1A0404SmržovkaRychnov28.09. 09:30NE


5. kolo 04.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0501RychnovHarrachov04.10. 10:00SO
F1A0502HodkoviceSmržovka04.10. 14:00SO
F1A0504RSKM Tanvaldsko CLučany04.10. 09:30SOPěnčín


6. kolo 11.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0601HarrachovLučany11.10. 14:00SOUMT
F1A0602Železný BrodRSKM Tanvaldsko C11.10. 10:00SOUMT
F1A0604RychnovHodkovice08.10. 17:00ST


7. kolo 18.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0701HodkoviceHarrachov18.10. 13:30SO
F1A0703RSKM Tanvaldsko CSmržovka18.10. 09:30SOPěnčín
F1A0704LučanyŽelezný Brod18.10. 12:15SO


8. kolo 25.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0801HarrachovŽelezný Brod25.10. 10:00SO
F1A0802LučanySmržovka25.10. 10:00SO
F1A0803RSKM Tanvaldsko CRychnov25.10. 10:00SO


9. kolo 01.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0902HodkoviceRSKM Tanvaldsko C01.11. 10:00SO
F1A0903RychnovLučany01.11. 10:00SO
F1A0904SmržovkaŽelezný Brod01.11. 10:00SO


10. kolo 11.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A1001HarrachovSmržovka21.04. 18:00ÚTUMT
F1A1002Železný BrodRychnov11.04. 11:00SOUMT
F1A1003LučanyHodkovice06.05. 17:30ST


11. kolo 18.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A1101RSKM Tanvaldsko CHarrachov19.04. 10:00NEPěnčín
F1A1103HodkoviceŽelezný Brod18.04. 14:30SO
F1A1104RychnovSmržovka18.04. 10:00SO


12. kolo 25.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A1201HarrachovRychnov25.04. 15:00SOUMT
F1A1202SmržovkaHodkovice26.04. 09:30NE
F1A1204LučanyRSKM Tanvaldsko C25.04. 10:00SO


13. kolo 02.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A1301LučanyHarrachov03.05. 10:00NE
F1A1302RSKM Tanvaldsko CŽelezný Brod07.05. 17:30ČTPěnčín
F1A1304HodkoviceRychnov02.05. 10:00SO


14. kolo 09.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A1401HarrachovHodkovice09.05. 15:00SOUMT
F1A1403SmržovkaRSKM Tanvaldsko C10.05. 09:30NE
F1A1404Železný BrodLučany09.05. 12:30SOUMT



OFS Jablonec
Emilie Floriánové 9,
466 01 Jablonec nad Nisou 1
Tel: 483 320 772; M: 739 547 414
Fax: 483 711 798
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Fotbalová (r)evoluce-encyklopedie
Usnesení z OVH dne 9.2.2015
Rozpis soutěží 2014-2015
Adresář FO okresu Jablonec n.N.
Formuláře OFS ke stažení
Nový zápis o utkání FAČR
 
STK
25.6.2015Konečné tabulky 2014-2015
 
Disciplinární komise
25.6.2015Zápis z DK dne 24.06.2015
18.6.2015Zápis z DK dne 17.06.2015
11.6.2015Zápis z DK dne 10.06.2015
4.6.2015Zápis z DK dne 03.06.2015
28.5.2015Zápis z DK dne 27.05.2015
14.5.2015Zápis z DK dne 13.05.2015
29.4.2015Zápis z DK dne 29.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 22.04.2015
22.4.2015Zápis z DK dne 15.04.2015
 
Komise mládeže
18.6.2015Nadstavba mladších žáků
4.10.2012Pravidla minikopané-starší přípravky
4.10.2012Pravidla mikrokopané-mladší přípravky
 
Úřední zprávy
25.6.2015Úřední zpráva 31/1415 ze 24.06.2015
18.6.2015Úřední zpráva 30/1415 ze 17.06.2015
11.6.2015Úřední zpráva 29/1415 ze 10.06.2015
4.6.2015Úřední zpráva 28/1415 ze 03.06.2015
28.5.2015Úřední zpráva 27/1415 z 27.05.2015
20.5.2015Úřední zpráva 26/1415 z 20.05.2015
14.5.2015Úřední zpráva 25/1415 z 13.05.2015
7.5.2015Úřední zpráva 24/1415 z 06.05.2015
29.4.2015Úřední zpráva 23/1415 z 29.04.2015
22.4.2015Úřední zpráva 22/1415 z 22.04.2015
16.4.2015Úřední zpráva 21/1415 z 15.04.2015
9.4.2015Úřední zpráva 20/1415 z 08.04.2015
19.3.2015Úřední zpráva 19/1415 z 18.03.2015
5.2.2015Úřední zpráva 18/1415 z 04.02.2015
 
Fotoreportáže
17.6.2015Vítěz OP mladších žáků 2014/2015 RSKM Tanvaldsko C
17.6.2015Vítěz OP II.třídy 2014/2015 Albrectice/Jiřetín
16.6.2015Vítěz OS III.třídy 2014/2015 Mšeno C
28.4.2015Okresní reprezentace U-11 roč.2004
28.4.2015Okresní reprezentace U-12 roč.2003
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate